Kā pārbaudīt Kodi kļūdu žurnālu, lai iegūtu papildinformāciju un ātru labošanu

>

Šajā rokasgrāmatā es jums parādīšu, kā pārbaudīt Kodi žurnālfailu Kodi 18.5 & Kodi 17,6. Rokasgrāmata aptver visu populāro Kodi atbalstīto ierīču manuālo procesu. Jūs arī saņemsit detalizētus norādījumus, kā instalēt atbilstošos Kodi papildinājumus. 

Kāpēc man ir nepieciešams Kodi žurnāla fails, kuru jūs varat uzdot? Kodi ir lielisks multivides atskaņotājs, kuru izmanto miljoniem visā pasaulē. Bet tas nav ideāli. Dažreiz jūs pieļaujat kļūdas, kuras, šķiet, nezūd. Pēc tam jūs varat meklēt palīdzību Kodi oficiālajos forumos vai pie zināma Kodi eksperta. Tas, kurš novērš jūsu problēmu, iespējams, lūgs jums Kodi žurnāla failu. Iespējams, pamanījāt ziņojumu “Pārbaudiet žurnālu, lai iegūtu vairāk informācijas”, kā arī kļūdas Kodi. Žurnāla failā ir informācija par kļūdu, tādējādi ļaujot mums atrast atbilstošākus un precīzākus risinājumus.

Šajā rokasgrāmatā jūs uzzināsit, kā pārbaudīt pieteikšanos uz Kodi. Vispirms redzēsit, kā manuāli atrast ierīces atmiņā esošo Kodi žurnāla failu. Vēlāk es jūs iepazīstināšu ar diviem Kodi papildinājumiem, kas ļauj jums piekļūt Kodi žurnāla atrašanās vietai no Kodi lietotnes. Turpiniet lasīt!

Uzmanību KODI lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Kodi papildinājumi / būvējumi piedāvā neierobežotu straumēšanas saturu, taču tas var arī jūs satraukt juridiskās nepatikšanās, ja tiek straumētas bezmaksas filmas / TV pārraides / sports. Kodi lietotājiem tiek stingri ieteikts vienmēr savienot VPN, straumējot tiešsaistē. Labs Kodi VPN slēpj jūsu identitāti, apiet valdības uzraudzību, ģeogrāfiski bloķētu saturu un ISP droseļvārstu (kas arī palīdz straumēšanai bez buferiem).

Es izmantoju ExpressVPN, kas ir ātrākais un drošākais VPN. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon FireStick. Jūs saņemat 3 mēnešus bez maksas un ietaupāt 49% no gada plāniem. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja neesat apmierināts, vienmēr varat lūgt naudas atmaksu.

Noklikšķiniet ŠEIT, lai iegūtu 3 mēnešus bezmaksas un ietaupītu 49% no ExpressVPN

Lasīt: Kā instalēt un izmantot Kodi VPN

Kā manuāli pārbaudīt Kodi žurnālu

Jūs varat arī pārbaudīt Kodi žurnāla failu manuāli. Žurnāla fails ir vienkāršs teksta fails. Tādēļ jūs to varat atvērt, izmantojot jebkuru pamata teksta redaktoru / skatītāju, piemēram, Notepad operētājsistēmā Windows.

Jums manuāli jāpārvietojas uz mapi ierīces krātuvē, kurā atrodas žurnāla fails. Ceļš uz mapi dažādās ierīcēs ir atšķirīgs.

Šeit ir Kodi žurnāla atrašanās vietas saraksts pa ierīcēm. Šajā gadījumā jūs nevarat atrast failu, izmantojiet Kodi logfile augšupielādētāja papildinājumu.

Pārbaudiet Kodi žurnāla failu operētājsistēmā Windows

Windows lietotāji var sekot tālāk norādītajam ceļam.

Windows disks (parasti C 🙂 > Lietotāji > {lietotājvārds} > Aplikācijas dati > Pakas > XBMCFoundation.Kodi_4n2hpmxwrvr6p > Vietējā kešatmiņa > Viesabonēšana > Kodi > Kodi.log

Atrodiet Kodi Log operētājsistēmā Mac

Ja esat MacBook lietotājs, Kodi žurnāla fails jums jāatrod šādā vietā.

  Hoe Mancave Wizard Kodi Builds te installeren

Lietotāji > {lietotājvārds} > Bibliotēka > Lietojumprogrammu atbalsts > Kodi > Kodi.log

Atrodiet Kodi Log atrašanās vietu operētājsistēmā Android

Ierīces glabāšana > Android > Dati > org.xbmc.kodi > failus > .kodi > temp > kodi.log

Android ierīcēs mape “.kodi” ir paslēpta. Lai piekļūtu žurnāla failam, tas vispirms būs jāatslēpj. Visām failu pārvaldnieka lietotnēm iestatījumos ir opcija paslēptās mapes un failus paslēpt. Piemēram, ja izmantojat ES File Explorer, paslēpto mapi un failus varat padarīt redzamus, iestatījumos ieslēdzot “Rādīt slēptos failus”. > Displeja iestatījumi.

pārbaudiet žurnālu, lai iegūtu vairāk informācijas kodi kļūda

Pārbaudiet Kodi Log in iOS

Privāts> var > mobilais > Bibliotēka > Preferences > Kodi > kodi.log

Kodi žurnālfails Linux

Linux lietotāji var pārbaudīt žurnālu, sekojot tālāk norādītajam ceļam-

Saknes mape > .kodi > kodi.log

Kā pārbaudīt Kodi žurnālu FireStick

Varat izmantot jebkuru failu pārvaldnieku, lai apskatītu Kodi žurnāla failu, kas tiek saglabāts FireStick krātuvē. Es dodu priekšroku ES File Explorer, kas ir viena no labākajām FireStick lietotnēm, lai izpētītu FireStick krātuvi.

 • Iegūstiet ES File Explorer – Ekrānā FireStick mājas augšējā labajā stūrī atlasiet meklēšanas ikonu un ierakstiet “ES File Explorer” (bez pēdiņām). Meklēšanas rezultātos atlasiet ES File Explorer un noklikšķiniet uz tā, nospiežot tālvadības pults atlasīšanas pogu. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai instalētu šo lietotni.

kā pārbaudīt kodi pieteikšanās

 • Palaidiet lietotni no jūsu lietotnēm & Sadaļa Spēles, kad tā ir instalēta. Tagad kreisajā pusē atveriet opciju Iestatījumi

firestick kodi log

 • Noklikšķiniet uz “Displeja iestatījumi”.

pārbaudiet žurnālu, lai iegūtu vairāk informācijas

 • Ritiniet uz leju līdz “Rādīt slēptos failus” un iespējojiet to, atzīmējot izvēles rūtiņu blakus tai

kodi žurnālfaila atrašanās vietas ugunsdzēsības grāmata

 • Atgriezieties ES File Explorer sākuma ekrānā. Kreisajā kolonnā iezīmējiet opciju Vietējais, izvērsiet to un noklikšķiniet uz otro opciju Mājas (tā, kurai blakus nav mājas ikonas)

firestick kodi log faila atrašanās vieta

 • Tagad atveriet mapi Android

kodi kļūdu žurnāla uguntiņa

 • Dodieties uz datiem > org.xbmc.kodi > failus >  temp. Jūs redzēsit failu “kodi.log” šeit.

kā pārbaudīt kodi pieteikšanās

Tātad, šādi pārbaudot Kodi žurnālu savā FireStick vai Fire TV ierīcē. Ja esat saņēmis jaunu Fire TV Stick un tajā nav Kodi, izmantojiet zemāk esošo resursu saiti.

 • Kā Jailbreak FireStick
 • Kā instalēt Kodi vietnē FireStick

Skatiet Kodi žurnālu ar “Log Viewer For Kodi” papildinājumu

Ja kāda iemesla dēļ nevarat pāriet uz žurnāla failu ierīces atmiņā, vienmēr varat izmantot Kodi papildinājumu ar nosaukumu “Log Viewer for Kodi”. Šis papildinājums ļaus jums aplūkot žurnālus no Kodi, jums nevajadzēs meklēt mapi.

Kodi žurnālu skatītājs ir pieejams oficiālajā Kodi papildinājumu krātuvē. Es jums parādīšu, kā instalēt šo papildinājumu. Šeit ir norādītas darbības.

# 1. Pirmais, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz opcijas “Papildinājumi” kreisajā sānjoslā. Jūs to atradīsit Kodi sākuma ekrānā.

Kodi kļūdu žurnāls

# 2. Tagad noklikšķiniet uz atvērtā lodziņa ikonas augšējā kreisajā stūrī, ko sauc arī par pakešu instalētāju.

Kodi žurnāla skatītājs

# 3. Atveriet opciju Instalēt no krātuves

Kodi žurnāla atrašanās vieta

# 4. Nākamajā ekrānā noklikšķiniet uz Kodi papildinājumu krātuve

kodi kļūdu žurnāls

# 5. Ritiniet mazliet uz leju un atlasiet “Programmu papildinājumi”

kā pārbaudīt kodi žurnālu

# 6. Tagad ritiniet uz leju līdz sadaļai “L”. Būs nepieciešama mazliet ritināšana. Atlasiet papildinājumu “Log Viewer for Kodi”

kā pārbaudīt pieteikšanās

# 7. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas Instalēt nākamā ekrāna kreisajā apakšējā stūrī, lai instalētu Kodi Log Viewer papildinājumu

  Come risolvere "Impossibile installare una dipendenza" su Kodi

Kodi žurnāla skatītājs

# 8. Pagaidiet, kamēr papildinājums tiek instalēts. Tas nedrīkst aizņemt vairāk kā 30 līdz 60 sekundes. Kad instalēšana ir pabeigta, augšējā labajā stūrī parādīsies paziņojums “Instalēts papildinājums”

Kodi žurnāla atrašanās vieta

# 9. Tagad dodieties atpakaļ uz Kodi sākuma ekrānu un dodieties uz Papildinājumi  > Programmu papildinājumi. Starp citiem programmas papildinājumiem tagad redzēsit papildinājumu “Log Viewer for Kodi”. Noklikšķiniet uz tā, lai atvērtu papildinājumu

pārbaudiet žurnālu, lai iegūtu vairāk informācijas kodi kļūda

# 10. Tagad redzēsit trīs iespējas – Rādīt žurnālu, Rādīt veco žurnālu un Iestatījumi. Jaunākos žurnālus varat apskatīt sadaļā Rādīt žurnālu. Ja esat saskāries ar kādu Kodi kļūdu, šī ir sadaļa, kuru vēlaties atvērt, lai iegūtu jaunākos Kodi žurnālus.

Ja vēlaties apskatīt vecākus žurnālus, tos atradīsit sadaļā Rādīt veco žurnālu.

Sadaļā Iestatījumi varat pielāgot dažus iestatījumus un pielāgot žurnāla displeju. Par iestatījumiem runāsim vēlāk. Vispirms atvērsim “Rādīt žurnālu”

kā pārbaudīt kodi žurnālu

# 11. Šādi izskatīsies jūsu Kodi žurnāls. Es neesmu pārliecināts, kāpēc, bet žurnālus vispirms sakārto vecāki. Lai iegūtu jaunākos žurnālus, jums būs ritiniet uz leju līdz apakšai. Tomēr jūs varat mainīt žurnālu kārtošanas veidu un vispirms apskatīt jaunākos.

kodi kļūdu žurnāls

# 12. Vēlreiz palaidiet Kodi žurnālu skatītāju un šoreiz atveriet sadaļu Iestatījumi

kur atrast kodi kļūdu žurnāla failu

# 13. To redzēsit sadaļā Iestatījumi. Iespējojiet “Apgriezto žurnālu (jaunākais pirmais)”, lai sakārtotu žurnālus no jaunākiem uz vecākiem. Iespējojot šo opciju, tiks parādīts arī rādāmo rindu skaits. Jums var parādīt līnijas Visas vai izvēlēties vēlamo numuru (citas ir 20, 50 un 100)

kodi kļūdas detaļas

Ja vēlaties, lai Kodi žurnāls tiktu parādīts automātiski, kad radusies kļūda, iespējojiet “Rādīt žurnālu, kad rodas kļūda”.

Iespējojot “Lietot pielāgoto tekstlodziņu”, logi tiks parādīti pilnekrāna režīmā

Iespējojiet atkļūdošanas reģistrēšanu, lai iegūtu papildinformāciju par kļūdu

Ja Kodi vai kāds papildinājums uzvedas kļūdaini un jūs meklējat palīdzību no ekspertiem, vēlēsities pārliecināties, vai sniedzat pēc iespējas vairāk informācijas par kļūdu. Tas palīdz Kodi atbalsta foruma nemākulīgajiem labāk izprast problēmu un piedāvāt atbilstošākus risinājumus.

Atkļūdošanas reģistrēšana, kad tā ir iespējota, Kodi žurnālos pievieno papildu informāciju par kļūdu. Šī pievienotā informācija varētu būt būtiska problēmas risināšanā. Tātad, pirms ģenerējat žurnālfailu, izmantojot “Log Viewer for Kodi” vai jebkuru citu papildinājumu, būtu vērts laiku iespējot atkļūdošanas reģistrēšanu..

To var izdarīt šādi:

# 1. Atveriet izvēlni Iestatījumi, noklikšķinot uz cog ikonas Kodi sākuma ekrāna augšējā kreisajā stūrī

kodi iestatījumi

# 2. Tagad atveriet “Sistēmas iestatījumi” no Kodi 17.6 opciju saraksta vai vienkārši “Sistēma” uz Kodi 18

kodi sistēmas iestatījumi

# 3. Kreisajā sānjoslā atlasiet “Logging”, un labajā pusē redzēsit saistītās iespējas. Kā redzams zemāk redzamajā attēlā, ieslēdziet “Iespējot atkļūdošanas reģistrēšanu”, pārvietojot pārslēdzēju. Tiklīdz jūs to izdarīsit, papildu žurnāla informācija sāks parādīties Kodi loga augšējā kreisajā stūrī.

kodi kļūdu žurnāla faila atrašanās vieta

Jums nav jāuztraucas par šo informāciju. Bet tas Kodi žurnālam pievienos patiešām noderīgus datus, kurus Kodi atbalsta foruma izstrādātāji vai eksperti var izmantot, lai labotu esošo problēmu. Viss, kas jums jādara, ir jāpārstartē Kodi pēc šīs opcijas iespējošanas un kļūdas atkārtošanās. Žurnāla failam tiks pievienota daudz jauna informācija.

Es zinu, ka šis papildu pārklājums virs katra Kodi ekrāna varētu būt diezgan kaitinošs. Tas var novērst jūsu uzmanību no satura, skatoties filmu vai citu saturu. Tomēr jums visu laiku nav jābūt ieslēgtam “Iespējot atkļūdošanas reģistrēšanu”. Kad kļūda ir atjaunota un žurnālā ir pievienota sīkāka informācija, varat to atkal izslēgt.

  Sådan installeres One Nation Portal Kodi Builds

Kā augšupielādēt Kodi kļūdu žurnālu tieši serverī, izmantojot Kodi LogFile augšupielādētāju

Kodi spraudņa žurnāla skatītājs ļauj apskatīt žurnālus. Tas ir labi! Bet kā būtu, ja jums būtu jādalās žurnālos atbalsta forumā vai ekspertam? Protams, viens no veidiem ir lokalizācijas faila atrašana ierīces atmiņā un faila augšupielāde Kodi atbalsta forumā. Tas, šķiet, ir ilgstošs process, un bieži lietotāji nevar atrast žurnāla mapi. Par laimi, ir vieglāk pieeja.

Jūs varat augšupielādēt savus žurnālus tieši serverī un koplietot URL ar attiecīgajām personām, izmantojot papildinājumu “Kodi Logfile Uploader”. Šis papildinājums ir pieejams arī oficiālajā Kodi papildinājumu krātuvē.

Es jums parādīšu, kā instalēt un izmantot Kodi logfile augšupielādētāju. Es esmu atspējojis atkļūdošanas reģistrēšanu, jo tajā ir paslēptas ikonas augšpusē, un attēli jums nebūs ļoti skaidri. Tāpēc, pirms veicat tālāk norādītās darbības, noteikti ieslēdziet atkļūdošanas reģistrēšanu.

# 1. Sākuma ekrānā vēlreiz atveriet Papildinājumus un noklikšķiniet uz ikonas Atvērt paketi augšējā kreisajā stūrī

kodi addon uzstādītājs

# 2. Atkal atveriet opciju “Instalēt no repozitorija” nākamajā ekrānā un pēc tam atlasiet “Kodi papildinājumu krātuve”.

kodi žurnāla augšupielādētājs

# 3. Tagad atveriet programmu papildinājumus

kā augšupielādēt kodi kļūdu žurnālu

# 4. Ritiniet uz leju līdz sadaļai “K” un noklikšķiniet uz pievienojumprogrammas “Kodi Logfile Uploader”

kodi logfile augšupielādētājs

# 5. Nākamajā ekrānā noklikšķiniet uz Instalēt (poga labajā apakšējā stūrī) un tāpat kā vienmēr gaidiet papildinājuma instalēšanu. Kad ekrāna augšējā labajā stūrī redzat instalēta papildinājuma paziņojumu, tas nozīmē, ka jums ir labi iet.

kodi kļūdu žurnāls

# 6. Tagad atgriezieties sākuma ekrānā un dodieties uz Papildinājumi > Programmējiet papildinājumus, un šeit vajadzētu redzēt papildinājuma ikonu

kā pārbaudīt kodi žurnālu

# 7. Atveriet papildinājumu. Vispirms tiek parādīta uzvedne ar jautājumu, vai vēlaties apskatīt logfailu vai to augšupielādēt. Noklikšķiniet uz “Skatīt”, lai tikai apskatītu žurnālfailu. Noklikšķiniet uz Augšupielādēt, lai to augšupielādētu.

Noklikšķinot uz Augšupielādēt, parādīsies jauns uznirstošais logs ar URL. Jūs varat piekļūt šim URL, lai apskatītu žurnālus. Kopīgojiet šo URL ar problēmas aprakstu Kodi atbalsta forumā.

pārbaudiet žurnālu, lai iegūtu vairāk informācijas kodi kļūda

Kā redzat, žurnāla failam ir QR kods. Vienkārši skenējiet kodu ar savu mobilo un jūs iegūsit saiti, lai failu lejupielādētu ierīcē.

Katru reizi, atverot šo papildinājumu, ar atjauninātu žurnālfailu tiek ģenerēts jauns URL.

# 8. Šādi izskatīsies Kodi kļūdu žurnāla informācija, apskatot caur URL:

kodi kļūdu žurnāls

Kodi kļūdu žurnāls: iesaiņošana

Piesakoties Kodi kļūdai, kurai nevarat atrast risinājumu, varat meklēt palīdzību Kodi atbalsta forumā vai citos Kodi ekspertos, kurus jūs varat zināt. Pastāv liela iespēja, ka jums tiks prasīts Kodi žurnāla fails. Šajā failā ir visa atbilstošā informācija par Kodi kļūdu, un tas palīdz atrast precīzāku risinājumu. Jūs varat pāriet uz failu kodi.log pa manu norādīto ceļu. Tomēr, ja jums šķiet, ka tas ir mazliet ievilkts, varat instalēt Kodi un Kodi Logfile Uploader pievienojumprogrammu žurnālu skatītāju..

Abi šie papildinājumi ir atrodami oficiālajā Kodi papildinājumu krātuvē. Jums žurnālfails nav nepieciešams katru dienu. Bet, kad tiek parādīts kļūdas ziņojums “Pārbaudiet žurnālu, lai iegūtu vairāk informācijas”, jums jāzina, kā to iegūt. Par to ir domāts šis raksts. Es ceru, ka jums tas šķita noderīgi. Lūdzu, komentējiet zemāk, ja jums ir kādi ieteikumi vai jautājumi. Paldies par lasīšanu!

Saistīts:

 • Kā atjaunināt Kodi
 • Labākais Kodi VPN
 • Kā noteikt buferizāciju Kodi
 • Kā nokļūt Real-Debrid uz Kodi
 • Kā atiestatīt Kodi vietnē FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me