Kā uzstādīt Fire TV GURU, balstoties uz Kodi 17.6

>

Liela daļa Kodi lietotāju vēlas instalēt Kodi Amazon Fire Stick. Ja jūs esat starp šīs klases cilvēkiem vai, ja paredzat, ka drīz iegūsit Amazon Fire Stick, tad varat apsvērt Fire TV GURU būvēšanu. To izstrādāja FireTVGuru, padarot to par dabisku izvēli Fire TV Stick ierīcēm.

PIEZĪME: Šī būve vairs nedarbojas. Jūs varat iepazīties ar Kodi populārāko versiju sarakstu. Es iesaku izmēģināt titānu, vai arī jūs varat pārlūkot mūsu labāko Kodi Builds sarakstu. 

FireTVGuru izstrādāja šo īpašo Kodi Build Amazon straumēšanas ierīcēm. Instalācijas faila izmērs ir mazs, salīdzinot ar lielāko daļu mūsdienu tirgū izmantoto Kodi versiju. Tās pilnā versija ir 300 MB + liela. Ar to jūs varēsit baudīt straumēšanu un multivides satura lejupielādi bez jebkādām problēmām.

Neskatoties uz to, gadījumos, kad jūs saskaraties ar instalēšanas problēmām, lielu daļu problēmu novēršanas informācijas jūs iegūsit no oficiālās Fire TV Guru vietnes. Mēs iesakām veikt tīru Fire TV GURU Kodi Build instalēšanu. Šis akts ļaus tai pilnībā izplatīties jūsu Kodi. Jebkurā gadījumā jūs varat izvēlēties standarta instalēšanu, kas ļauj saglabāt esošos papildinājumus un iestatījumus. Ja jūs meklējat vairāk iespēju, apskatiet labākos Kodi veidus šeit.

uguns tv guru būvēt uguntiņu

Fire TV GURU būve: kas jums vajadzētu gaidīt?

Fire TV GURU Build satur milzīgu populāru Kodi papildinājumu kolekciju. Šie papildinājumi ir tā straumēšanas satura avots. Starp populārajiem papildinājumiem ir Globe TV, Pikaso, Bennu, Bucky Movies, Fire Fitness, Bass Box, FTFA, Nfl Games, Quantum, SkyNet, NBC Sports Live Extra, IPTV Bonanza, Falcon Sports, Covenant, Not Sure, Elysium, Bobs atraisīts un Tykes. Tās lietotāja saskarne ir vienkārša un viegli orientējama.

Uzmanību KODI lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Kodi papildinājumi / būvējumi piedāvā neierobežotu straumēšanas saturu, taču tas var arī jūs satraukt juridiskās nepatikšanās, ja tiek straumētas bezmaksas filmas / TV pārraides / sports. Kodi lietotājiem tiek stingri ieteikts vienmēr savienot VPN, straumējot tiešsaistē. Labs Kodi VPN slēpj jūsu identitāti, apiet valdības uzraudzību, ģeogrāfiski bloķētu saturu un ISP droseļvārstu (kas arī palīdz straumēšanai bez buferiem).

Es izmantoju ExpressVPN, kas ir ātrākais un drošākais VPN. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon FireStick. Jūs saņemat 3 mēnešus bez maksas un ietaupāt 49% no gada plāniem. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja neesat apmierināts, vienmēr varat lūgt naudas atmaksu.

Noklikšķiniet ŠEIT, lai iegūtu 3 mēnešus bezmaksas un ietaupītu 49% no ExpressVPN

Lasīt: Kā instalēt un izmantot Kodi VPN

Darbības, kā instalēt Fire TV GURU Kodi Build on FireStick

Atjaunināt: Fire TV Guru vairs nedarbojas. Tiek ziņots, ka FTG izstrādātājs ir pārtraucis darbu pie tā, un servera saites vairs nav pieejamas. Šeit varat apskatīt citas darba būves.

Tagad, kad jūs labi zināt, kas ir Fire TV Guru būve un ko jūs varat sagaidīt, kad tā tiks instalēta jūsu Fire TV Stick, sāksim ar instalēšanas rokasgrāmatu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī rokasgrāmata darbosies tikai FireStick. Ja vēlaties instalēt savā Windows PC vai MacBook, izmantojiet otro tālāk norādīto metodi.

Šajā metodē mēs izmantosim lietotni FireDL, kas tiek uzskatīta par vienkāršāko, jo jums ir jāveic minimālas darbības no jūsu puses. Mēs lejupielādēsim Fire MC APK un tajā instalēs Fire TV Guru, kas veidots uz jūsu FireStick.

1. darbība: Ieslēdziet savu Amazon Fire TV Stick. Atrodiet un instalējiet lietotni “FireDL” no Amazon App Store.

Ugunsdzēsības tv guru instalēšana uz ugunsdrošās vietas ar apkures apk

2. darbība: Kad esat instalējis lietotni FireDL, atveriet to un pēc tam ierakstiet 941172 URL lodziņā. Tas automātiski pārveidosies par APK lejupielādes URL.

lejupielādēt firemc uz firestick

3. darbība: FireDL sāks lejupielādēt Fire MC APK, tāpēc pagaidiet, līdz tā tiek pabeigta.

lejupielādēt fire tv guru, pamatojoties uz firestick

4. darbība: Kad lejupielāde ir pabeigta, noklikšķiniet uz opcijas Instalēt.

5. darbība: Kad esat instalējis, atlasiet “Atvērt”

6. darbība: Pēc dažām sekundēm ekrānā parādīsies daži norādījumi, vienkārši noklikšķiniet uz “Atmest”.

7. darbība: Tagad šeit varat atlasīt vēlamos iestatījumus un pēc tam nospiest “Turpināt”

8. darbība: Atveriet “Izveidot izvēlni” un pēc tam atlasiet veidni, kuru vēlaties instalēt. Jūs iegūsit iespēju instalēt “main” un “Lite” build.

9. darbība: Tagad jums vajadzētu redzēt divas iespējas “Svaiga instalēšana” un “Standarta instalēšana”. Ja vēlaties saglabāt vecos papildinājumus un datus, dodieties uz Standarta instalēšana, pretējā gadījumā ieteicams instalēt svaigu instalēšanu.

10. darbība: Noklikšķiniet uz “Jā” un pēc tam uz “Instalēt”.

instalēt uguns tv guru kodi balstīties uz uguns nūju

11. darbība: Noklikšķiniet uz “Piespiest aizvērt”

12. darbība: Tagad dodieties uz FireStick mājas lapu un dodieties uz Iestatījumi > Lietojumprogrammas > Pārvaldiet instalētās lietojumprogrammas. Šeit jums vajadzētu redzēt lietotni “FireMC”. Vienkārši atveriet to.

atvērta uguns tv guru uz nūjas

13. darbība: Tas ir viss. Tagad jums ir Fire TV Guru, kas izveidots uz jūsu FireStick. Dodiet laiku celtniecībai, lai tā sagatavotos. Es nedomāšu gaidīt vēl 15 minūtes pēc pirmās Fire TV Guru atvēršanas. Ikreiz, kad jums ir jāatver Fire TV Guru vietnē Fire TV Stick, varat vienkārši sekot 12. solis virs.

Kā instalēt Fire TV guru uz Kodi Firestick

Pirms sākat straumēšanu ar Kodi Addons / Builds, es vēlos jūs brīdināt, ka viss, ko straumējat Kodi, ir redzams jūsu ISP un valdībai. Tas nozīmē, ka straumējot ar autortiesībām aizsargātu saturu (bezmaksas filmas, TV šovi, sports), iespējams, nonāksit juridisko problēmu lokā.

Kodi lietotājiem straumēšanas laikā ir ļoti ieteicams pievienot VPN. Kodi VPN apiet ISP ierobežošanu, valdības uzraudzību un populāro papildinājumu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Es vienmēr savienoju ExpressVPN visās manās straumēšanas ierīcēs, un es iesaku jums rīkoties tāpat.

ExpressVPN ir ātrākais un drošākais VPN. Tas tiek nodrošināts ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Nozīmē, jūs varat to brīvi izmantot pirmās 30 dienas, un, ja neesat apmierināts ar sniegumu (kas ir ļoti maz ticams), varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

PIEZĪME: Mēs neveicinām autortiesību likumu pārkāpšanu. Bet kas notiks, ja jūs netīšām beigsit straumēt saturu no nelegāla avota? Ne vienmēr ir viegli pateikt atšķirību starp likumīgu un nelegālu avotu.

Tātad, pirms sākat straumēšanu Kodi, šeit ir aprakstīts, kā iegūt VPN aizsardzību trīs vienkāršās darbībās.

1. darbība: Iegūstiet ExpressVPN abonementu ŠEIT.

2. darbība: Klikšķis ŠEIT lai savā ierīcē lejupielādētu un instalētu lietotni ExpressVPN.

3. darbība: Noklikšķiniet uz ikonas Barošana, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Jūsu savienojums tagad ir drošs, izmantojot ātrāko un labāko Kodi VPN.

savienot expressvpn par kodi

Video ceļvedis Fire TV Guru instalēšanai Kodi 17.6 (FireStick)

Ja nevarat saprast iepriekš sniegto soli pa solim, skatieties zemāk esošo video.

Kā instalēt Fire TV Guru būvi uz Kodi 17.6 Krypton (FireStick / PC)

Piezīme. Šī rokasgrāmata darbosies gan FireStick, gan personālajam datoram (Windows / Mac).

1. darbība: Palaidiet Kodi savā FireStick.

2. darbība: Augšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz Iestatījumi.

kodi iestatījumi

3. darbība: Izvēlnē Iestatījumi dodieties uz “File Manager”.

kodi failu pārvaldnieks

4. darbība: Veiciet dubultklikšķi uz pēdējās opcijas “Pievienot avotu”.

pievienot repo avots kodi

5. darbība: Uznirstošajā lodziņā noklikšķiniet uz “Nav”.

noklikšķiniet neviens kodi

6. darbība: Tagad ierakstiet avota URL kā http://ftg.nosleephosting.xyz/notmewizard/FTG/ un noklikšķiniet uz Labi. Daudzi lietotāji ziņoja, ka nespēj instalēt FTG vedni. Iemesls ir tas, ka viņi joprojām izmēģina veco URL, kas ir http://firetvguru.net/fire. Tātad, ja jūs esat viens no viņiem, izmantojiet iepriekš minēto URL treknrakstā.

uguns tv guru būvēt lejupielādes saiti

7. darbība: Vārda laukā ierakstiet “FTG” un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.

uguns tv guru vednis

8. darbība: Atgriezieties lietotnes Kodi galvenajā ekrānā un kreisajā sānjoslā noklikšķiniet uz izvēlnes “Papildinājumi”. Tagad augšējā kreisajā stūrī meklējiet lodziņa formas ikonu (pakotnes instalētājs). Atver to.

kodi pakešu uzstādītājs

9. darbība: Atveriet “Instalēt no ZIP faila” un pēc tam noklikšķiniet uz “FTG”, ko tikko pievienojām 6. un 7. darbībā.

ftg vedņa uzstādīšana uz ugunsdrošo kodi kriptona

10. darbība: Tiks atvērts jauns dialoglodziņš, noklikšķiniet uz “plugin.program.firetv.zip”. Pēc tam pagaidiet kādu laiku, lai Fire TV Guru vednis tiktu instalēts Kodi. Tas varētu ilgt līdz 5 minūtēm. Kad paziņojums būs izdarīts, augšējā labajā stūrī jums vajadzētu redzēt paziņojumu.

instalēt ugunsdzēšanas tv guru vedņa pievienojumprogrammu

11. darbība: Tagad jums vajadzētu redzēt uznirstošo logu ar informāciju par versiju. Vienkārši noklikšķiniet uz “Noraidīt”

FTG vedņa informācija

12. darbība: Tagad jūs redzēsit vēl vienu uznirstošo logu ar vairākām iespējām. Jūs varat izvēlēties / noņemt atlasi atbilstoši savām vēlmēm. Pēc tam noklikšķiniet uz “Turpināt”

uguns tv guru vedņa iestatījumi

13. darbība: Tiks parādīts jauns uznirstošais logs, ka jums nav instalēta FTG būve ar iespēju pāriet uz “Izveidot izvēlni”. Noklikšķiniet uz tā.

uguns tv guru būvēšanas izvēlne

14. darbība: Šeit jūs varat redzēt visas pieejamās Fire TV Guru Krypton būves. Vienkārši atlasiet būvi, kuru vēlaties instalēt. Jūs varat instalēt gan Pilnīga, gan Lite.

atlasiet ugunsgrēka TV guru galveno būvi vai literāro versiju

15. darbība: Tagad atlasiet “Svaiga instalēšana”, ja nevēlaties saglabāt vecos papildinājumus / datus, pretējā gadījumā noklikšķiniet uz “Standarta instalēšana”. Es dodu priekšroku svaigai instalēšanai.

Uguns tv guru būvēt svaigu instalēt

16. darbība: Fire TV Guru (FTG) vednis tagad lejupielādēs Fire TV Guru būvētāju Kodi Kriptonu. Kad tas būs lejupielādēts, tas failus izvilks un instalēs bez turpmākām darbībām no jūsu puses. Beidzot Kodi pārstartēsies un jūs redzēsit, ka FireStick ir instalēta Fire TV Guru būve.

lejupielādēt uguns tv guru būvēt

Ja saņemat uznirstošo logu ar opcijām “Pārlādēt profilu” un “Piespiest aizvērt”, noklikšķiniet uz “Piespiest aizvērt” un pēc tam atsākiet lietotni Kodi. Pēc pirmās Fire TV Guru būves atvēršanas dodiet tam kādu laiku (pietiek ar 15 minūtēm), pirms sākat lietot.

Fire TV Guru nedarbojas

Daži lietotāji ziņo, ka Fire TV Guru nedarbojas ar viņu Fire TV Stick. Es ieteiktu izslēgt Fire Stick, atvienot no strāvas avota, izslēgt maršrutētāju un pēc 5 minūtēm tos visus ieslēgt. Tagad Fire TV Guru būvēšanai vajadzētu darboties lieliski.

Jebkurā gadījumā Fire TV Guru nedarbojas, izpildot iepriekš minētos norādījumus, vislabāk ir pārinstalēt būvi, nevis atrast precīzu problēmu. Tas ietaupīs daudz laika.

Fire TV Guru: straumju nav

Ja redzat, ka straume nav pieejama, pastāv liela iespējamība, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs traucē jums straumēt saturu, izmantojot FTG. Lai izvairītos no šādām problēmām, vienmēr varat iegūt VPN.

Ugunsgrēka TV GURU būvēšana: izbaudiet jaunu izklaides pasauli!

Papildus lielajam populāro papildinājumu sarakstam Fire TV GURU Kodi Build ir pieejams ar tīru, skaistu interfeisu. Izvēlne ir sakārtota kategorijās, kuras sīkāk ir sadalītas apakškategorijās. Šīs Kodi būves galvenās kategorijas ir šādas:

TV pārraide

Mums visiem patīk televīzijas šovi. Vismaz visi ir noskatījušies dotā TV šova epizodi. Personīgi es uzkrītoši skatījos Gotham City TV šova divas sezonas trīs nedēļas ilgas nedēļas pārtraukuma laikā. Nu, pieredze bija satriecoša. Izmantojot Fire TV GURU Kodi Build, jums patiks dažu visaugstāk novērtēto TV šovu straumēšana. Šīs kategorijas saskarne ir izstrādāta tīrā un organizētā veidā, lai būtu viegli navigēt.

Filmas

Papildus dažādu žanru TV šoviem šī Kodi konstrukcija jūsu digitālo izklaides pasaulē ienes masīvu visaugstāk novērtēto filmu sarakstu. Ja jums patīk skatīties filmu katru dienu pēc darba, jums mugura tika pārklāta. Šajā kategorijā ir iekļauti vairāki filtri, kurus varat izmantot, kad izvēlaties vēlamo filmu veidu.

Tiešraide

Izmantojot Fire TV GURU Kodi Build, es garantēju, ka jūs varēsit iziet cauri kabeļtelevīzijai. Izbaudiet bezmaksas TV tiešraides no ASV un Lielbritānijas, kā arī citām pasaules vietām! Ir arī kategorija “Tiešās straumes”, kurā, cita starpā, ir jaunāko ziņu biļeteni!

Viņas vieta

Sadaļa, kas īpaši izstrādāta meitenēm. Tajā ir seriāli, romantika un populāri šovi, kurus var vēlēties ikviena meitene.

Mūzika un straumes

Baudiet straumēšanu no dažiem labākajiem topiem no ASV un Lielbritānijas. Tam ir arī jauka lietotāja saskarne ar filtriem, kurus varat izmantot, meklējot vēlamos rakstus un žanrus.

Bērnu stūri

Šajā kategorijā ir bērnu saturs, piemēram, karikatūras, komiksu filmas un animācijas. Jūsu bērni varēs baudīt straumēšanu no neierobežota bērnu satura centra.

Sports

Sporta centrā visi sporta cienītāji priecāsies par sporta notikumiem un tiešraides rezultātiem. Jūs varēsit pārlūkot apakškategorijas par jaunākajiem notikumiem visā pasaulē!

Citas FireStick būves

Ja vēlaties izmēģināt vairāk versiju, kas balstīta uz FireStick, pārbaudiet zemāk esošās saites.

  • Kā instalēt No Limits Magic Build
  • Kā instalēt CellarDoor TV Kodi Build
  • Kā instalēt titānu Kodi

Fire TV GURU Build spriedums!

Kamēr Fire TV GURU Kodi Build ir īpaši izstrādāts Amazon Fire Stick, tas joprojām ir piemērots visām Kodi straumēšanas ierīcēm. Vienmēr pārliecinieties, ka esat atļāvis trešo personu programmatūras instalēšanu, lai izvairītos no kļūdām instalēšanas procesā. Lai iegūtu sīkāku Kodi kļūdu, papildinformāciju varat pārbaudīt žurnālā.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me