Kaip įdiegti BK nuorodas kurti ant Kodi

>

Šiame žingsnis po žingsnio mokysite, kaip įdiegti „BK Links Build on Kodi 17.6 Krypton“. „BK Links“ yra vienas geriausių „Kodi“ pastatytų filmų / TV laidų ir sveria apie 300 MB. Jei planuojate jį naudoti senesnėje „Fire Stick“, jis gali neveikti taip sklandžiai, kaip tikėtumėtės. Tačiau 2-osios „Amazon Fire Stick“ su „Alexa“, PC, „Nvidia Shield“ veikia puikiai, ir jūs neturėtumėte sulaukti jokių įšaldymo problemų..

: „BK Links Build“ šiuo metu negalima „Digital Digital Wizard“. Pabandykite vieną iš kitų „Kodi“ kūrinių sąraše esančių variantų.

„BK Links“ dar nėra „Kodi Leia 18.0“. Vis dėlto tikiuosi, kad kūrėjai netrukus išleis Leia iteraciją.

kaip įdiegti bk nuorodos remiasi kodi

Naudodami „BK Links Kodi Build“ gausite kelis iš anksto įdiegtus geriausius „Kodi Addons“, tai reiškia, kad jums nereikia diegti kiekvieno iš šių priedų. Kai kurie iš šių priedų yra „Šunų bolidas“, „Neptūno kilimas“, „Viršutiniškumas“ ir dar daugiau.

Pastaba: Aš rekomenduoju iš naujo nustatyti „Kodi“ gamyklinius nustatymus prieš diegdami bet kurią „Kodi“ versiją. Tai užtikrins, kad jūs gausite geriausią įmanomą našumą naudodami norimą „Kodi“ versiją.

Dabar pažiūrėkime, kaip įdiegti „BK Links“, naudojant „Kodi 17.6 Krytpon for FireStick“ / „PC“ / „Nvidia Shield“ ar kitas „Kodi“ dėžutes..

BK nuorodų diegimo veiksmai: „Kodi 17.6“

Norėčiau pasakyti, kad „BK Links“ nėra oficialus „Kodi“ sąranka ir jums reikės įjungti diegimą iš Nežinomų šaltinių „Kodi“ programoje. Neįjungę „Kodi“ neleis įdiegti jokių „Kodi Addon / Build“ iš trečiųjų šalių.

  • Eikite į „Nustatymai“ „Kodi“ pagrindinio puslapio viršutiniame kairiajame kampe.
  • Atidarykite „Sistemos nustatymai“ ir kairėje šoninėje juostoje pasirinkite „Priedai“.
  • Įjunkite „Nežinomus šaltinius“. Norėdami patvirtinti, spustelėkite „Taip“.

Dabar, kai „Kodi“ yra pasirengęs įdiegti „BK Links Build“, vykdykite žemiau pateiktą nuoseklų vadovą.

1 žingsnis: „Kodi“ pagrindiniame puslapyje atidarykite „Nustatymai“ (žr. Krumpliaračio piktogramą „Kodi“ pagrindinio puslapio viršuje, kairėje)

kodi nustatymai

2 žingsnis: Spustelėkite „Failų tvarkyklė“ ir atidarykite „Pridėti šaltinį“.

pridėti repo šaltinį kodi

3 veiksmas: Spustelėkite „Nėra“ ir įveskite http://streamdigital.org/wiz/ tada spustelėkite Gerai. Kitame ekrane turėsite įvesti laikmenos šaltinio pavadinimą. Aš tai vadinu „Wiz“Šiame vadove galite tai pavadinti bet kuo. Pridėję vardą ir URL spustelėkite Gerai.

statyti atsisiuntimo nuorodą

4 veiksmas: Eikite į „Kodi“ pagrindinį puslapį > Priedai > Pakuočių montuotojas.

„kodi“ paketo montuotojas

5 veiksmas: Atidarykite diegimą iš ZIP failo > Wiz > įskiepis.program.sdwiz.zip

įdiegti bk links statyti atpirkimo failus iš ZIP failo

6 veiksmas: Palaukite kelias minutes ir pamatysite informacijos ekraną, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje. Spustelėkite „Atmesti“, kad uždarytumėte.

„bk links“ sukuria informacijos ekraną

7 veiksmas: Kitame iššokančiame lange spustelėkite „Tęsti“. Prieš spustelėdami Tęsti, taip pat galite pakeisti šio iššokančiojo lango parametrus.

parametrai bk links kodi build

8 veiksmas: Atidarykite „Sukurti meniu“

„bk links“ meniu

9 veiksmas: Spustelėkite „BK Links“

diegti bk nuorodas kurti ant kodi

10 veiksmas: Čia pamatysite dvi diegimo parinktis - naują diegimą ir standartinį diegimą. Pirmoji parinktis atkurs „Kodi“ gamyklinius nustatymus, o antroji tiesiog įdiegs „build“ nepaliesdama jūsų esamų duomenų.

Aš rekomenduoju „Fresh Install“, nes tai užtikrina geriausią „Kodi“ versijų našumą. Kai tik spustelėsite „Šviežia instaliacija“, ji paprašys jūsų patvirtinimo apie „Kodi“ gamyklinių nustatymų atkūrimą. Spustelėkite Gerai.

šviežios įdiegti bk nuorodos remiasi kodi

11 veiksmas: „Kodi“ dabar atsiųs beveik 300 MB dydžio „BK Links“ versiją.

atsisiųsti bk nuorodos remiasi kodi ugniakura

12 veiksmas: Atsisiuntęs „BK Links Build“, jis įdiegs visus reikiamus failus ir paprašys „Priversti“. Tiesiog padaryk tai.

priversti arti kodi

13 veiksmas: Pirmiausia pamatysite „Kodi“ ir „BK Links“ kūrimą.

kaip įdiegti bk nuorodas kurti ant ugniažolės ar

Taip įdiegiate „BK Links“, naudodamiesi „Kodi 17.6“. Jei kyla problemų diegiant „FireStick“ / PC, nedvejodami komentuokite toliau.

BK nuorodos neveikia

Kartais gaunu klausimų, kad „BK Links“ kūrimas neveikia „Kodi“ / „FireStick“. Galima, dažniausia srautų, kurių negalima rasti „BK Links“ versijoje, priežastis yra serverio problema. Tai yra tam tikro laiko klausimas ir kai tik bus išspręsta serverio problema, „BK Links“ sąranka turėtų veikti gerai. Tačiau, jei tai nėra serverio problema, aš labai rekomenduoju iš naujo įdiegti „BK Links Kodi“ versiją pagal šį vadovą. Tai greitas ir geriausias sprendimas.

„BK Links“ „Kodi Build“ neįdiegia

Kol nėra serverio problemų, „BK Links build“ turėtų būti lengvai įdiegiama naudojant aukščiau pateiktą vadovą. Tačiau dauguma vartotojų, kurie susiduria su diegimo problemomis, yra tie, kurie daro klaidų šaltinio URL. Aš siūlau jums patikrinti URL, kuriuos pridėjote atlikdami veiksmą „Pridėti šaltinį“. Tai turi būti http://streamdigital.org/wiz/ arba neveiks.

Jei vis dar negalite įdiegti „BK Links build“, praneškite man savo tikslią problemą toliau pateiktuose komentaruose.

BK nuorodos sukuria alternatyvą

Jei dėl kokių nors priežasčių jums nepatinka „BK Links Build“ arba negalite sklandžiai veikti, yra keletas kitų versijų, kurias galite įdiegti savo įrenginyje. Peržiūrėkite žemiau pateiktas populiarių versijų nuorodas.

Kaip įdiegti „No Limits Magic Build“
Kaip įdiegti „Slamious Build“
Kaip įdiegti „Titanium Build“

Tai nėra vieninteliai galimi versijos, kaip alternatyva „BK Links“ versijai. Čia galite sužinoti visą statinių sąrašą.

Spustelėkite čia, kad gautumėte slaptus virvių pjovimo triukus tiesiai į gautuosius.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me