Kaip įdiegti „BOOM Sports Addon“ ant „Kodi 17.6 Krypton“

>

„BOOM“ yra vienas geriausių „Kodi“ priedų, veikiančių šiandien. Be to, tai puiki alternatyva, jei dėl kokių nors priežasčių norite pakeisti „Sportsdevil Kodi“ priedą. Geriausia „BOOM“ priedo dalis yra ta, kad kūrėjai jį nuolat atnaujina, kad jis veiktų visą laiką. Tam tikrame sporto priede yra skyriai, įskaitant futbolą, golfo, automobilių sportą, bokso MMA ir daugelį kitų.

Jei anksčiau jau naudojote „BOOM“ ir ji nustojo veikti jums. Nesijaudinkite, dabar jis turėtų veikti be klaidų. „BOOM“ komanda neseniai pakeitė šaltinio atpirkimą ir dėl šios priežasties vartotojai negali jo įdiegti naudodamiesi senu atpirkimo ožiu. Šiame vadove aš jums parodysiu, kaip galite įdiegti „BOOM“ priedą „Kodi 17.6 Krypton for PC“ ir „FireStick“..

„boom kodi addon“ diegimo vadovas

Prieš pradedant ...

Tai yra labai svarbu „Kodi“ vartotojams. Jei transliuojate bet kokį autorių teisių saugomą turinį „Kodi“, greičiausiai jums teks susidurti su DMCA pranešimais dėl autorių teisių pažeidimo. Be to, jūsų interneto paslaugų teikėjas stebi jūsų veiklą ir gali sulėtinti greitį, jei jis bus rastas naudojant trečiųjų šalių „Kodi“ priedus, leidžiančius transliuoti neleistiną turinį. Geriausia jūsų apsauga yra „Kodi“ VPN, kuri visą jūsų internetinę veiklą laiko anoniminiu. Aš labai rekomenduoju jums gauti gerą „Kodi VPN“ prieš transliuodamas nemokamus filmus / TV laidas / sportą.

„Boom Kodi Krypton Addon“ diegimo „PC / FireStick“ veiksmai

Dabar, kai jūs žinote, kas yra „Boom Kodi Addon“, leiskite man žingsnis po žingsnio jums pranešti, kaip įdiegti šį priedą „Kodi Krypton“. Jei diegdami ar transliuodami naudodami BOOM priedą susidursite su klaidomis, užsirašykite komentarų skiltyje žemiau.

Pastaba: „Boom“ priedas neveikia kaip dabar. Tai duoda klaidą „Mums nepavyko su klaidos kodu -404“. Greitai atnaujinsiu darbinį sprendimą, jei rasiu. Tuo tarpu patikrinkite, kaip įdiegti „Mobdro“ ir „Kick Off“ „Kodi“.

1 žingsnis: Paleiskite „Kodi“ programą savo kompiuteryje arba „Fire TV / FireStick“.

2 žingsnis: Viršutiniame kairiajame kampe atidarykite „Nustatymai“, kaip paryškinta žemiau esančiame paveikslėlyje.

kodi nustatymai

3 veiksmas: Meniu „Nustatymai“ atidarykite „Failų tvarkyklė“.

kodi failų tvarkyklė

4 veiksmas: Dukart spustelėkite „Pridėti šaltinį“

pridėti repo šaltinį kodi

5 veiksmas: Bakstelėkite „Nėra“

paspauskite none kodi

6 veiksmas: Dabar pridėkite atpirkimo šaltinio URL kaip http://burrtv.tech/boom/repo/ ir bakstelėkite Gerai.

kaip įdiegti strėlės ant Kodi

7 veiksmas: Pervardykite repos vardą iš repos į Bumas ir spustelėkite Gerai.

boom kodi addon

8 veiksmas: Tiesiog įsitikinkite, kad informacija yra teisinga, tada spustelėkite Gerai.

įdiegti „boom kodi addon“

9 veiksmas: Eikite į pagrindinį „Kodi“ ekraną ir spustelėkite „Addons“, po to - „Package Installer“, kaip paryškinta žemiau esančiame paveikslėlyje.

„kodi“ paketo montuotojas

10 veiksmas: Atidaryti „įdiegti iš ZIP failo“

įdiegti iš ZIP failo

11 veiksmas: Spustelėkite repository.boom ir šiek tiek palaukite, kol jis tinkamai įdiegs. Sėkmingai įdiegę saugyklą, viršutiniame dešiniajame kampe turėtumėte pamatyti pranešimą.

12 veiksmas: Dabar atidarykite „Įdiegti iš saugyklos“

kodi įdiegti iš saugyklos

13 veiksmas: Čia atidarykite „strėlių saugyklą“.

„boom kodi addon“ saugykla

14 veiksmas: Atidarykite „Boom“ priedą, nurodytą trijų variantų viduryje.

kaip įdiegti strėlės priedą

15 veiksmas: Spustelėkite „įdiegti“, jei norite įdiegti „Boom Addon“ į Kodi Krypton. Tai taip pat veikia asmeniniams kompiuteriams, taip pat „FireStick“ ir „Fire TV“.

16 veiksmas: Grįžkite į pagrindinį „Kodi“ ekraną ir spustelėkite „Priedai“ > Vaizdo įrašų priedai. Čia turėtumėte pamatyti „Boom Addon“. Mėgautis.

Dėmesys „KODI“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

„Kodi Addons“ / „build“ siūlo neribotą srautinio turinio srautą, tačiau taip pat gali patekti į teisines problemas, jei sugaunate srautinius filmus / TV laidas / sportą. „Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama visada prisijungti prie VPN, kai srautai perduodami internetu. Geras „Kodi“ VPN slepia jūsų tapatybę, apeina vyriausybės stebėjimą, geografiškai užblokuotą turinį ir IPT trapėjimą (tai taip pat padeda srautui kaupti be buferio)..

Aš naudoju „ExpressVPN“, kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon FireStick“. Gausite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupysite 49% pagal savo metinius planus. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei nesate patenkintas, visada galite paprašyti grąžinti pinigus.

Spustelėkite ČIA, kad gautumėte 3 mėnesius nemokamus ir sutaupytumėte 49% „ExpressVPN“

Skaitykite: Kaip įdiegti ir naudoti „Kodi“ VPN

Jei susiduriate su kokiais nors iš aukščiau aprašytų žingsnių sunkumais, peržiūrėkite žemiau pateiktą vaizdo įrašą.

Vaizdo įrašų vadovas: Kaip įdiegti „BOOM Addon“ „Kodi 17.6 Krypton“

Tikiuosi, kad sugebėjote įdiegti „Boom Kodi“ priedą į savo asmeninį kompiuterį / „Fire TV“ ar „FireStick“. Jei vis tiek stengiatės atlikti kurį nors iš žingsnių, nedvejodami komentuokite toliau. Aš norėčiau tave vesti. Be to, jei vis dar nesate apsaugotas, įsigykite „Kodi“ VPN ir saugokitės.

Susijęs:

  • Geriausi „Kodi“ pastatai
  • Kaip įdiegti paktą „Kodi Addon“
  • Kaip įdiegti „Kodi“ „FireStick“
  • Kaip stebėti FIFA pasaulio taurę ant Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me