Kaip įdiegti „Chronos Addon“ į „Kodi“

>

Taigi, jūs įdiegėte „Kodi“ savo „Firestick“ ar išmaniajame įrenginyje ir esate pasiruošę žiūrėti tiesioginę TV. Problema ta, kad atsisiuntę „Kodi“, nesuteiksite tiesioginės prieigos prie tiesioginio TV, filmų ir muzikos. Kadangi „Kodi“ yra tiesiog atvirojo kodo daugialypės terpės grotuvas, jis turi būti nustatytas ir pritaikytas, kad būtų galima iš tikrųjų peržiūrėti turinį. Todėl norėdami iš tikrųjų mėgautis „Kodi“ ir transliuoti turinį, turite į jį atsisiųsti priedų.

Priedai yra tai, kas atgaivina „Kodi“ ir leidžia vartotojams žiūrėti televizijos laidas, sportą, filmus ir dar daugiau. Yra priedų, kurių galite ieškoti ir atsisiųsti oficialiame „Kodi“ saugykloje, tada yra trečiųjų šalių „Kodi“ priedai, kuriuos dažnai galima nemokamai atsisiųsti ir įdiegti. Atminkite, kad trečiųjų šalių prieduose dažnai yra piratinio turinio, todėl nepamirškite atsakingai transliuoti! Atsižvelgiant į tai, šiame straipsnyje bus parodyta, kaip įdiegti „Chronos Kodi“ priedą.

„Chronos“ priedas veikia, tačiau daugelis srautų neveiks

Naudokite „Chronos on Kodi Safely“ kartu su VPN

Prieš pasinerdami į „Chronos Kodi“ priedo diegimo procesą, labai rekomenduojama nustatyti VPN, jei ketinate transliuoti turinį „Kodi“. Virtualus privatus tinklas (VPN) leidžia saugiai ir privačiai transliuoti „Kodi“ turinį, saugant jūsų tapatybę ir buvimo vietą nuo interneto paslaugų teikėjų (IPT). Jei interneto paslaugų teikėjai žino, kad srautiniu būdu perduodate turinį, jie gali sumažinti jūsų ryšio greitį ir stebėti gaunamus ir siunčiamus duomenis. Jei gausite VPN, IPT negalės sugadinti jūsų turinio, be to, leis jums peržiūrėti turinį, kurio jūsų rajone nėra arba jis yra geografiškai užblokuotas..

Galite gauti daugybę VPN parinkčių, tačiau aš naudoju ir rekomenduoju „ExpressVPN“, kad užtikrintų greičiausią spartą ir nulio žurnalą. Galite spustelėti ČIA gauti „ExpressVPN for Kodi“. Kartu su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija jums nepatinka jų paslaugos (o tai labai mažai tikėtina).

Taip pat galite perskaityti mūsų straipsnį apie geriausius „Kodi“ VPN ir priežastis, kodėl turite naudoti VPN.

Dabar, kai žinote apie su „Kodi“ susijusią riziką ir VPN naudą, įsigilinkime į „Chronos“ įdiegimo procesą „Kodi“ programoje..

Kaip įdiegti Chronos Kodi Addon

„Chronos“ yra trečiųjų šalių priedas, kurį galima atsisiųsti iš „Kodi“ ir leidžia vartotojams transliuoti tiesiogines TV programas ir sportuoti. Priedas apima papildomas kategorijas, tokias kaip ledo ritulys, koncertai, filmai, radijas ir dar daugiau. „Chronos“ gyvuoja beveik metus ir yra prieinamas per neoficialų „Kodi“ saugyklą, vadinamą „Skydarks“ saugykla. Norėdami pradėti diegti „Chronos“ „Kodi“, pirmiausia norėsite įjungti nežinomus šaltinius „Kodi“. Norėdami tai padaryti, norėsite:

  • Spustelėkite „Nustatymai“ pagrindinio ekrano viršuje, kairiajame kampe, esanti nuoroda (krumpliaračio piktograma)
  • Pasirinkite Sistemos nustatymai ant Kodi 17,6 arba Sistema ant Kodi 18
  • Spustelėkite Priedai šoninėje juostoje
  • Pereikite prie "nežinomi šaltiniai" ir įjungti
  • Pamatę įspėjamąjį pranešimą, pasirinkite „Taip“

Įjungę nežinomus šaltinius „Kodi“, galite grįžti į pagrindinį puslapį ir spustelėti mygtuką „Nustatymai“ dar kartą. Paspaudę „Nustatymai“ (krumpliaračio piktograma), norėsite:

# 1. Atidaryk Failų tvarkyklė

„Chronos kodi“ priedas

# 2. Kai atidarysite failų tvarkyklę, dukart spustelėkite „Pridėti šaltinį“ iš kairiojo šoninio skydelio. Tai turėtų paskatinti pasirodžiusį iššokantį ekraną „Pridėti failo šaltinį“. Pasirinkite „“ tada Kodi paprašys jūsų nurodyti interneto adresą. Įveskite šį interneto adresą: http://www.skydarks.com/skydarks/

Baigę spustelėkite „Gerai“ ir turėtumėte turėti galimybę pakeisti šaltinio pavadinimą. Įvedę savo daugialypės terpės failo pavadinimą, spustelėkite „Gerai“, kad išeitumėte iš iššokančiojo lango.

kaip įdiegti

# 3. Grįžkite į pagrindinį „Kodi“ ekraną ir spustelėkite „Priedai“ iš kairės pusės meniu. Puslapyje Priedai raskite "Atidaryta dėžė" piktogramą kairėje ekrano pusėje ir spustelėkite ją, kad paleistumėte.

„kodi“ paketo montuotojas

# 4. Tada pasirinkite „Įdiekite iš ZIP failo“.

įdiegti iš ZIP failo

# 5. Tai paskatins atidaryti naują langą pavadinimu „Įdiegti iš ZIP failo“, kuriame matysite visus jūsų pridėtus šaltinius. Čia turėtumėte pamatyti failą „Sky Darks“ ir turėsite spustelėti jį. Spustelėję failą pamatysite vieną ZIP failą, pavadintą „saugykla.skydarks-x.x.x.zip.Spustelėkite tą failą, norėdami jį įdiegti.

„Chronos kodi addon“ diegimas

# 6. Įdiegę ZIP failą eikite į „Įdiekite iš saugyklos“.

kodi įdiegti iš saugyklos

# 7. Dabar galite pasirinkti „Skydarks“ saugykla. Pasirinkę saugyklą, eikite į „Vaizdo įrašų priedai“ ir spustelėkite „Chronos“. „Chronos“ puslapyje tiesiog pasirinkite "Diegti" (puslapio apačioje) ir esate pasirengęs pradėti žiūrėti turinį!

kaip įdiegti Chronos

Perks Chronos Kodi Addon

„Chronos Kodi Addon“ leidžia vartotojams transliuoti įvairius turinius, nemokant už tai prieigą. Šis trečiųjų šalių priedų pagrindinis dėmesys skiriamas tiesioginei televizijai ir sportui, tačiau jo vartotojams jis siūlo daug daugiau turinio. Šiuo metu „Chronos“ turi 70 tiesioginių televizijos kanalų, tačiau dauguma kanalų yra iš Kanados. „Chronos“ teikia keletą tarptautinių kanalų iš Austrijos ir Vokietijos, tačiau atminkite, kad kai kurie iš jo 70 kanalų neveikia tinkamai. Šiuo metu „Chronos“ savo vartotojams siūlo šias sporto programas: MLB, UFC ir NHL. Nesijaudinkite NFL gerbėjų! „Chronos“ leidžia vartotojams transliuoti tiesiogines sporto šakas, tokias kaip futbolas, krepšinis ir motosportas.

Naudodami „Chronos Kodi Addon“, vartotojai galės mėgautis maždaug 400 muzikinių atlikėjų muzikos koncertais ir netgi gali susidurti su keliais muzikos dokumentiniais filmais. Laimei, visos su muzika susijusios nuorodos tinkamai veikia papildinyje. Filmus, nors ir naujausią kategoriją, taip pat galima rasti „Chronos“ su 30 neseniai išleistų filmų, kuriuos šiuo metu galima transliuoti. Sklaidydami filmų (taip pat ir TV programų) turinį, kai dauguma trečiųjų šalių priedų tokiam turiniui įsigyti dažnai naudoja piratinius šaltinius, nepamirškite. Nors „Chronos“ yra naujas „Kodi“ priedas ir šiuo metu įgyja daugiau turinio, jis greitai tapo populiariu priedų pasirinkimu vartotojams!

Susijęs:

Kaip įdiegti „Exodus Redux“ „Kodi“
Kaip įdiegti „Exodus Kodi Addon“
Kaip išvalyti „Kodi“ talpyklą
Kaip įdiegti „Venom Kodi Addon“

Spustelėkite čia, kad gautumėte slaptus virvių pjovimo triukus tiesiai į gautuosius.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me