Kaip įdiegti „Duggz Kodi Build“

>

Šiame vadove pateiksiu instrukcijas, kaip įdiegti „Duggz Kodi Build“. Šias instrukcijas galite naudoti visose „Kodi“ suderinamose platformose, įskaitant „Android TV“, „Android Boxes“, „Android“ išmaniuosius telefonus & Planšetiniai kompiuteriai, „Amazon Fire TV“ & „FireStick 4K“, „Windows“ / „Mac“ kompiuteriai ir dar daugiau.

„Duggz Kodi build“ yra įtrauktas į mūsų geriausių „Kodi“ versijų sąrašą dėl įvairių priežasčių. Pirmiausia, jame yra daugybė priedų, skirtų visoms transliacijoms, įskaitant naujausius epizodus, filmus, tiesioginius TV kanalus, sporto turinį, vaikams skirtą turinį ir dar daugiau. „Duggz“ taip pat yra ypač greitas, norint sukurti daugiau nei 670 MB saugyklos vietos.

Pastatymo sąsaja yra tvarkinga. Pažvelkite į tai ir suprasite, kad juo bus lengva naudotis. Pagrindiniame jo ekrane yra daugiau nei 15 kategorijų, kad galėtumėte greitai pradėti. Šiame vadove rasite greitus ir lengvus veiksmus, kaip įdiegti „Duggz Build on Kodi“. Skaitykite toliau!

: Ši konstrukcija šiuo metu neveikia. Pabandykite kitus „Best Kodi Builds“ pastatymus.

Kaip įdiegti „Duggz Kodi Build“

Diegimas bus 3 dalių procesas:

 • 1 dalis: leisti nežinomus šaltinius
 • 2 dalis: Įdiekite „Duggz Pro Media“ vedlį
 • 3 dalis: Įdiekite „Duggz Kodi Build“

Padalijęs procesą į dalis, bandau padaryti jį labiau organizuotą ir lengviau suprantamą. Sekime kiekvieną dalį po vieną (aukščiau nurodyta tvarka).

1 dalis: leisti nežinomus šaltinius

Tai yra svarbiausia dalis, nes jei neįjungta parinktis Nežinomi šaltiniai, negalite įdiegti jokių „Kodi“ trečiųjų šalių versijų. Atlikite šiuos paprastus veiksmus:

1. Paleiskite „Kodi“ savo įrenginyje

2. Spustelėkite Nustatymai piktograma / parinktis (ją rasite ekrano viršutiniame kairiajame kampe)

kaip įdiegti duggz kodi statyti

3. Atidarykite elementą Sistemos nustatymai kitame lange

įdiegti duggz statyti ant kodi

4. Kairėje ekrano dalyje pamatysite šoninę juostą. Spustelėkite Priedai toje šoninėje juostoje

5. Būkite tame pačiame ekrane pasirinkdami priedus ir įjunkite jungiklį šalia Nežinomi šaltiniai

duggz pastatyti ant kodi

6. Dabar turėtumėte pamatyti šį įspėjimą. Jame sakoma, kad trečiųjų šalių papildymai ar versijos gali pakenkti jūsų įrenginiui. Jie gali būti išbandyti, jei jie nebuvo išbandyti. „Duggz Build“ yra saugus. Spustelėkite Taip

duggz kodi statyti

Sėkmingai sukonfigūravote „Kodi“ nustatymus, kad būtų galima kurti trečiųjų šalių versijas. Dabar leiskite įdiegti „Duggz“ versiją ant „Kodi“.

2 dalis: Įdiekite „Duggz Pro Media“ vedlį

Vedlys yra priedas su įvairiais naudingais įrankiais ir paprastai yra tam tikrų „Kodi“ versijų priegloba. „Duggz Pro Media Wizard“ gyvena pora „Duggz“ pastatytų namų. Norėdami įdiegti „Duggz Kodi build“, pirmiausia turėsime įdiegti „Pro Media Wizard“. Štai kaip mes tai darome:

1. Spustelėkite Nustatymai „Kodi“ piktograma vėl rodoma pagrindiniame ekrane

kaip įdiegti duggz kodi statyti

2. Dabar atidarykite elementą Failų tvarkyklė kitame ekrane

duggz statyti

3. Eik į priekį ir spustelėkite Pridėti šaltinį. Kaip matote mano uždarytame paveikslėlyje, parinktis Pridėti šaltinį yra bet kurioje ekrano pusėje. Galite pasirinkti bet kurį iš jūsų mėgstamų.

kaip įdiegti

4. Dabar, kai pamatysite šį langą, spustelėkite parinktį

duggz statyti diegimo veiksmus

5. Šiame ekrane įveskite šį URL ir spustelėkite Gerai kai būsite pasiruošę: http://addplugin.xyz

Pastaba: atidžiai ir tiksliai įveskite URL adresą, kaip parodyta čia

duggz kodi pastatyti šaltinį

6. Dabar nurodykite šaltinį / URL, kurį ką tik įvedėte aukščiau. Tai nebūtinai turi būti koks nors konkretus vardas. Tačiau geriausia, kad jis būtų susijęs su šaltiniu. Eime su duggz. Spustelėkite Gerai

kaip priversti duggz kodi statyti

7. Dabar norite grįžti į „Kodi“ pagrindinį ekraną

8. Spustelėkite Priedai kairėje

priedų nustatymai

9. Spustelėkite atidaryto lango piktogramą. Šią piktogramą galite rasti ekrano viršutiniame kairiajame kampe, kurį matote apačioje

„kodi“ paketo montuotojas

10. Eik į priekį ir spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo

kaip įdiegti duggz sukurti ant kodi

11. Dabar spustelėkite duggz ar bet kurį kitą šaltinio pavadinimą, kurį anksčiau pridėjote

parsisiųsti duggz kodi statyti

12. Spustelėkite Duggzwizard Kitas

duggz kodi statymo vedlys

13. Spustelėkite zip failą pavadinimu programa.duggzpromediawizard.zip

kaip pridėti duggz statyti ant kodi

14. Palaukite pranešimo - Įdiegtas „DuggzProMediaWizard“ priedas

Tai užtruks šiek tiek laiko. Maždaug 3-4 minutes. Kol priedas diegiamas, ekrane nematysite jokios veiklos. Tačiau būkite kantrūs, nes diegimas vyksta fone.

„duggz pro“ žiniasklaidos vedlys

15. Dabar galite pamatyti raginimą su kūrėjo užrašais (kartais jis nerodomas). Jei tai padarysite, spustelėkite Atleisti

16. Dabar jūs turėtumėte pamatyti šį iššokantį langą su daugybe nustatymų. Jei norite įjungti kokius nors parametrus, pasirinkite juos. Jei ne, tiesiog spustelėkite Tęsti Pereiti

kaip įdiegti duggz kodi statyti

17. Kai pasirodys šis iššokantis langas, galėtumėte spustelėti Sukurti meniu ir eikite į vedlio kūrimo skyrių. Aš pabrėžiau Ignoruoti nes aš nukreipsiu jus į „Build Meniu“ iš pagrindinio „Kodi“ ekrano

„duggz“ meniu

18. Jei šie iššokantys langai vėl pasirodo, spustelėkite tuos pačius mygtukus (Atmesti, Tęsti ir Nepaisyti).

„Kodi“ sėkmingai įdiegėte „Duggz Pro Media“ vedlį. Dabar mes įdiegsime „Duggz Build“ ant „Kodi“.

3 dalis: Įdiekite „Duggz Kodi Build“

Dabar viskas, ką jums reikia padaryti, yra įdiegti „Duggz Kodi“ versiją iš „Duggz Pro Media“ vedlio. Tai lengva. Tiesiog atlikite šiuos veiksmus:

1. Kaip aš jums sakiau, naršysime vedlio kūrimo meniu iš pagrindinio „Kodi“ ekrano. Taigi, grįžkite į „Kodi“ pagrindinį ekraną

2. Eikite į priedus > Programos priedai

3. Spustelėkite „DuggzProMediaWizard“

atidaryti duggz pro žiniasklaidos vedlį

4. Spustelėkite (Duggz) Pastato

Duggz viskas viename pastatyme

5. Čia yra dvi „Duggz“ konstrukcijos. Aš ketinu eiti su „Duggz All in One Krytpon“.  Bet jūs taip pat galite pasirinkti „Duggz Black Glass“.

įdiegti duggz kodi statyti

6. Eik į priekį ir spustelėkite Nauja instaliacija. Spustelėjus „Fresh Install“, „Kodi“ bus atstatytas iš naujo, bus išvalyti visi turimi duomenys ir bus atstatyti „Kodi“ numatytieji nustatymai. Mano patirtis rodo, kad tai yra geriausias būdas įdiegti „Kodi“ versiją. Tačiau, jei norite išsaugoti tam tikrus duomenis, galite išbandyti standartinį diegimą

nauja diegti duggz kodi statyti

7. Kai būsite paraginti, spustelėkite Tęsti sutikimą atkurti numatytuosius „Kodi“ nustatymus

kaip įdiegti duggz sukurti ant kodi

8. Palaukite, kol atsisiunčiama sąranka. Tai yra didelis 459 MB kaupimas, kurį įdiekite šiek tiek laiko. Tai gali užtrukti keletą minučių, atsižvelgiant į jūsų interneto greitį ir geografinę vietą.

parsisiųsti duggz kodi statyti

9. Kai versija bus atsiųsta, ji bus pradėta diegti. Kaip matote, atsisiuntęs 459 įrenginyje įdiegia beveik 677 MB duomenų. Iš tiesų tai gana sunkus statinys, ypač mažos specifikacijos žiniasklaidos įrenginiams, tokiems kaip „FireStick“

įdiegti duggz statyti

10. Baigę diegimą spustelėkite Priversti

Viskas! Sėkmingai įdiegėte „Duggz Kodi“ versiją.

„Kodi Duggz Build“ apžvalga

Pagrindiniame „Duggz“ versijos pagrindiniame ekrane yra daugiau kategorijų nei bet kuriame kita. Jis taip pat turi didelę filmų, laidų, sporto įrašų, rinkinių, tiesioginės TV, vaikų, suaugusiųjų ir nieko vaizdo priedų vaizdo įrašų duomenų bazę. Čia pateiktas žiniasklaidos kategorijų sąrašas:

 • TV laidos
 • Filmai
 • Dėžutės
 • Komedija
 • Dokumentinis filmas
 • Vaikai
 • „Dangaus filmai“
 • 4K filmai
 • WWE / UFC
 • Sportas
 • Pakartojimai
 • Sportuoti
 • Muzika
 • Suaugęs XXX
 • Nemokama televizija
 • Pasivyti

Kaip matote, „Duggz Kodi Build“ pagrindiniame ekrane turi skyrių „Vaikai ir suaugusieji“. Taigi būkite atsargūs, prieš perduodami valdiklį savo vaikams.

kaip naudoti duggz kodi statyti

Čia pateiktas populiariausių priedų, į kuriuos įdėta „Duggz Build on Kodi“, sąrašas:

 • „DeathStar“
 • Monster Munch
 • Sanity
 • Sporto viršenybė
 • Krūmai
 • Yoda
 • Prie Flixo
 • Maverickas
 • Skaičiai
 • Exodus Redux
 • Žmogaus urvas
 • „Flix Sport“
 • Magiškasis drakonas
 • „SportsDevil“
 • cCloud televizorius

Kaip akivaizdu, yra daugybė gerų variantų, skirtų filmams ir laidoms, ir tinkamų pasirinkimų, susijusių su sportu ir tiesiogine televizija.

duggz statyti priedus

Verdiktas

„Duggz“ yra tinkama „Kodi“ konstrukcija. Nepaisant to, kad tai yra didelis dydis, jis sklandžiai veikė mano kompiuteryje, kai po pirminio paleidimo leidžiau atnaujinti priedus. Jokių siurprizų, tačiau tai sulėtino mano „FireStick“. Bet jis nebuvo toks lėtas, kaip aš galvojau. Man tiesiog reikėjo parodyti šiek tiek kantrybės. Aš to neprieštaravau, nes tiesiogine prasme aš viską galėjau gauti vienoje vietoje.

Stabilumas gali kelti nedidelį susirūpinimą. Versija sudužo du kartus, kol bandžiau ją įdiegti „FireStick“. Turėjau iš naujo nustatyti „Kodi“, kad galėčiau sėkmingai įdiegti. Tačiau įdiegus, ji važiavo be jokių gedimų.

„Duggz Kodi build“ turi „Kodi“ priedų riebalų biblioteką visiems jūsų srautiniams poreikiams. „DeathStar“, „The Magic Dragon“, „cCloud TV“, „Exodus Redux“, „SportsDevil“ yra vieni geriausių „Kodi“ priedų šiais laikais..

„Duggz Kodi build“ yra mūsų geriausių „Kodi“ konstrukcijų dalis ir ji verta vietos dėl daugelio priežasčių. Jei pastato dydis jums nėra didelis dalykas, rekomenduoju pabandyti. Aš taip pat norėčiau sužinoti, kaip jums patiko šis pastatymas. Prašome pasidalinti savo patirtimi su mumis per komentarų skyrių žemiau.

Susijęs:

Kaip įdiegti „Kodi“ „FireStick“
Kaip įdiegti „Reset Kodi“ į „Firestick“
Kaip įdiegti „Sandman Kodi Builds“
Kaip įdiegti subtitrus „Kodi“

Spustelėkite čia, kad gautumėte slaptus virvių pjovimo triukus tiesiai į gautuosius.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me