Kaip įdiegti „Fire TV“ GURU „Build on Kodi 17.6 Krypton“

>

Daugybė „Kodi“ vartotojų nori įdiegti „Kodi“ „Amazon Fire Stick“. Jei esate tarp šios klasės žmonių arba jei tikitės netrukus įsigyti „Amazon Fire Stick“, tuomet galbūt norėsite apsvarstyti „Fire TV GURU Build“. Jį sukūrė „FireTVGuru“, todėl tai buvo natūralus „Fire TV Stick“ įrenginių pasirinkimas.

PASTABA: Ši konstrukcija daugiau neveikia. Galite peržiūrėti populiariausių „Kodi“ konstrukcijų sąrašą. Aš siūlau išbandyti titaną, taip pat galite naršyti mūsų geriausių „Kodi Builds“ sąrašą. 

„FireTVGuru“ sukūrė šį specialų „Kodi Build“, skirtą „Amazon“ srautinio perdavimo įrenginiams. Diegimo failas yra mažas, palyginti su dauguma „Kodi“ versijų, šiandien statomų rinkoje. Jo pilna versija yra 300 MB + dydžio. Naudodamiesi juo galėsite srautiškai transliuoti ir atsisiųsti daugialypės terpės turinį be jokių problemų.

Nepaisant to, tais atvejais, kai susiduriate su diegimo problemomis, didelę trikčių šalinimo informaciją gausite iš oficialios „Fire TV Guru“ svetainės. Mes rekomenduojame atlikti švarų „Fire TV GURU Kodi Build“ įdiegimą. Šis poelgis leis jums visiškai pasklisti jūsų Kodi. Bet kokiu atveju galite pasirinkti standartinį diegimą, kuris leidžia išlaikyti esamus priedus ir nustatymus. Jei ieškote daugiau galimybių, peržiūrėkite geriausius „Kodi“ modelius.

gaisro TV guru statyti židinį

„Fire TV GURU Build“: ko turėtumėte tikėtis?

„Fire TV GURU Build“ pakuoja didžiulę populiarių „Kodi“ priedų kolekciją. Šie priedai yra jo srautinio turinio šaltinis. Tarp populiarių priedų yra „Globe TV“, „Picasso“, „Bennu“, „Bucky Movies“, „Fire Fitness“, „Bass Box“, „FTFA“, „Nfl Games“, „Quantum“, „SkyNet“, „NBC Sports Live Extra“, „IPTV Bonanza“, „Falcon Sports“, „Paktas“, „Nesu tikras“, „Elysium“, „ Bobas atleido ir Tykesas. Jos vartotojo sąsaja yra paprasta ir lengvai naršoma.

Dėmesys „KODI“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

„Kodi Addons“ / „build“ siūlo neribotą srautinį turinį, tačiau taip pat gali patekti į teisines problemas, jei sugaunate srautinius filmus / TV laidas / sportą. „Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama visada prisijungti prie VPN, kai srautai perduodami internetu. Geras „Kodi“ VPN slepia jūsų tapatybę, aplenkia vyriausybės stebėjimą, geografiškai užblokuotą turinį ir IPT trapėjimą (tai taip pat padeda srautui kaupti be buferio)..

Aš naudoju „ExpressVPN“, kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon FireStick“. Gausite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupysite 49% pagal savo metinius planus. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei nesate patenkintas, visada galite paprašyti grąžinti pinigus.

Spustelėkite ČIA, kad gautumėte 3 mėnesius nemokamus ir sutaupytumėte 49% „ExpressVPN“

Skaitykite: Kaip įdiegti ir naudoti „Kodi“ VPN

Kaip įdiegti „Fire TV“ „GURU Kodi“, „FireStick“

Atnaujinti: „Fire TV Guru“ nebeveikia. Pranešama, kad FTG kūrėjas nustojo ja dirbti, o serverio nuorodos dabar neveikia. Čia galite patikrinti kitus darbinius modelius.

Dabar, kai jūs puikiai žinote, kas yra „Fire TV Guru“ ir ko galite tikėtis įdiegę „Fire TV Stick“, pradėkime nuo diegimo vadovo. Atminkite, kad šis vadovas veiks tik naudojant „FireStick“. Jei norite įdiegti „Windows“ kompiuteryje ar „MacBook“, atlikite antrą toliau pateiktą metodą.

Šiame metode naudosime „FireDL“ programą, kuri laikoma lengviausia, nes jums reikia atlikti minimalius veiksmus iš jūsų pusės. Mes atsisiųsime „Fire MC APK“ ir įdiegsime „Fire TV Guru“, sukurtą jūsų „FireStick“.

1 žingsnis: Įjunkite „Amazon Fire TV Stick“. Ieškokite ir įdiekite „FireDL“ programą iš „Amazon App Store“.

diegimas ugnies TV guru ant židinio su įjungtu apk

2 žingsnis: Įdiegę „FireDL“ programą, atidarykite ją ir įveskite 941172 URL laukelyje. Jis bus automatiškai konvertuotas į APK atsisiuntimo URL.

atsisiųskite „firemc“ į „firestick“

3 veiksmas: „FireDL“ pradės atsisiųsti „Fire MC APK“, todėl palaukite, kol jis baigsis.

atsisiųsti gaisro TV guru kurti ant ugniažolės

4 veiksmas: Kai atsisiuntimas baigsis, spustelėkite parinktį „Įdiegti“

5 veiksmas: Įdiegę pasirinkite „Atidaryti“

6 veiksmas: Po kelių sekundžių ekrane pamatysite keletą instrukcijų, tiesiog spustelėkite „Atmesti“

7 veiksmas: Dabar čia galite pasirinkti norimus nustatymus ir paspausti „Tęsti“

8 veiksmas: Atidarykite „Sukurti meniu“ ir tada pasirinkite norimą įdiegti versiją. Jūs gausite galimybę įdiegti „main“ ir „Lite“ build.

9 veiksmas: Dabar turėtumėte pamatyti dvi parinktis „Fresh Install“ ir „Standard Install“. Jei norite išsaugoti senus priedus ir duomenis, eikite į standartinį diegimą, kitaip naudinga naudoti naują diegimą.

10 veiksmas: Spustelėkite „Taip“, tada „Įdiegti“

įdiegti gaisro TV guru kodi pastatyti ant ugnies lazda

11 veiksmas: Spustelėkite „Priversti uždaryti“

12 veiksmas: Dabar eikite į pagrindinį „FireStick“ puslapį ir eikite į „Nustatymai“ > Programos > Tvarkykite įdiegtas programas. Čia turėtumėte pamatyti „FireMC“ programą. Tiesiog atidarykite.

ant atviros ugnies tv guru

13 veiksmas: Tai viskas. Dabar turite „Fire TV Guru“, sukurtą savo „FireStick“. Skirkite šiek tiek laiko pastatui pasiruošti. Neprieštarausiu dar 15 minučių po to, kai pirmą kartą atidariau „Fire TV Guru“. Kai tik jums reikia atidaryti „Fire TV Guru“ „Fire TV Stick“, galite tiesiog sekti 12 žingsnis aukščiau.

kaip įdiegti Fire TV guru į Kodi Firestick

Prieš pradėdami transliaciją naudodamiesi „Kodi Addons / Builds“, norėčiau jus perspėti, kad viskas, ką transliuojate „Kodi“, yra matoma jūsų IPT ir vyriausybei. Tai reiškia, kad transliuodami autorių teisių saugomą turinį (nemokami filmai, TV laidos, sportas) galite patekti į teisines problemas.

„Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama prijungti VPN srautinio perdavimo metu. „Kodi“ VPN apeis IPT atleidimą, vyriausybės priežiūrą ir populiarių priedų geografinį apribojimą. Aš visada jungiuosi „ExpressVPN“ visuose savo srautinio perdavimo įrenginiuose ir siūlau jums padaryti tą patį.

„ExpressVPN“ yra greičiausias ir saugiausias VPN. Kartu suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Reiškia, jūs galite laisvai ja naudotis pirmąsias 30 dienų ir, jei nesate patenkintas atlikimu (o tai labai mažai tikėtina), galite paprašyti grąžinti visą pinigų sumą..

PASTABA: Mes neskatiname pažeisti autorių teisių įstatymų. O kas būtų, jei netyčia baigtumėte srautinį turinį iš neteisėto šaltinio? Ne visada lengva pasakyti skirtumą tarp teisėto ir neteisėto šaltinio.

Taigi, prieš pradėdami transliaciją „Kodi“, atlikite 3 paprastus veiksmus, kaip gauti VPN apsaugą.

1 žingsnis: Gaukite „ExpressVPN“ prenumeratą ČIA.

2 žingsnis: Spustelėkite ČIA norėdami atsisiųsti ir įdiegti „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį.

3 veiksmas: Spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys saugus, naudojant greičiausią ir geriausią „Kodi“ VPN.

prijunkite expressvpn for kodi

Vaizdo vadovas, skirtas įdiegti „Fire TV Guru“ į „Kodi 17.6“ („FireStick“)

Jei negalite suprasti aukščiau pateikto nuoseklaus vadovo, žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Kaip įdiegti „Fire TV Guru“ ant „Kodi 17.6 Krypton“ („FireStick“ / PC)

Pastaba - šis vadovas veiks tiek „FireStick“, tiek su kompiuteriu („Windows“ / „Mac“).

1 žingsnis: Paleiskite „Kodi“ savo „FireStick“.

2 žingsnis: Viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite „Nustatymai“.

kodi nustatymai

3 veiksmas: Eikite į „Failų tvarkyklė“, esančią „Nustatymų“ meniu.

kodi failų tvarkyklė

4 veiksmas: Dukart spustelėkite paskutinę parinktį „Pridėti šaltinį“

pridėti repo šaltinį kodi

5 veiksmas: Iššokančiame lauke spustelėkite „Nėra“.

paspauskite none kodi

6 veiksmas: Dabar įveskite šaltinio URL kaip http://ftg.nosleephosting.xyz/notmewizard/FTG/ ir spustelėkite Gerai. Daugelis vartotojų pranešė, kad jie negali įdiegti FTG vedlio. Priežastis ta, kad jie vis dar bando seną URL, kuris yra http://firetvguru.net/fire. Taigi, jei esate vienas iš jų, naudokite aukščiau pateiktą URL paryškintomis raidėmis.

gaisro TV guru kurti parsisiųsti nuorodą

7 veiksmas: Vardo laukelyje įveskite „FTG“ ir spustelėkite Gerai.

ugnies tv guru vedlys

8 veiksmas: Grįžkite į pagrindinį „Kodi“ programos ekraną ir spustelėkite meniu „Priedai“ kairėje šoninėje juostoje. Dabar ieškokite dėžutės formos piktogramos (pakuotės diegimo programos) viršutiniame kairiajame kampe. Atidarykite jį.

„kodi“ paketo montuotojas

9 veiksmas: Atidarykite „Įdiegti iš ZIP failo“ ir spustelėkite „FTG“, kurį ką tik pridėjome 6 ir 7 veiksmuose.

ftg vedlio diegimas į ugniavietę kodi kriptonas

10 veiksmas: Atidaromas naujas dialogo langas, spustelėkite „plugin.program.firetv.zip“. Tada palaukite kurį laiką, kad „Fire TV Guru“ vedlys būtų įdiegtas „Kodi“. Tai gali užtrukti iki 5 minučių. Viršutiniame dešiniajame kampe turėtumėte pamatyti pranešimą, kai jis bus baigtas.

įdiegti gaisro TV guru vedlio priedą

11 veiksmas: Dabar jūs turėtumėte pamatyti iššokantį langą su informacija apie statybą. Tiesiog spustelėkite „Atmesti“

ftg vedlio informacija

12 veiksmas: Dabar pamatysite kitą iššokantį langą su keliomis galimybėmis. Galite pasirinkti / panaikinti pasirinkimą pagal savo pageidavimus. Tada spustelėkite „Tęsti“

gaisro TV guru vedlio nustatymai

13 veiksmas: Pasirodys naujas iššokantis langas, kuriame nėra įdiegtų FTG statinių su galimybe pereiti į „Sukurti meniu“. Spustelėkite jį.

gaisro TV guru kurti meniu

14 veiksmas: Čia galite pamatyti visas galimas „Fire TV“ Guru Kryptono konstrukcijas. Tiesiog pasirinkite norimą įdiegti statinį. Galite įdiegti „Full build“ arba „Lite build“.

pasirinkite „Fire TV Guru“ pagrindinę versiją arba „Lite build“

15 veiksmas: Dabar pasirinkite „Nauja diegimas“, jei nenorite saugoti senų priedų / duomenų, kitaip spustelėkite „Standartinis diegimas“. Man labiau patinka „Fresh install“.

gaisro TV guru sukurti naują įdiegti

16 veiksmas: „Fire TV Guru“ (FTG) vedlys dabar atsisiųs „Kodi Krypton“ sukurtą „Fire TV Guru“ versiją. Atsisiuntęs failus, jis išrinks failus ir įdiegs juos be jokių papildomų veiksmų iš jūsų pusės. Pagaliau „Kodi“ paleis iš naujo ir pamatysite, kad jūsų „FireStick“ buvo įdiegta „Fire TV Guru Build“.

parsisiųsti gaisro TV guru statyti

Jei gausite iššokantįjį langą su parinktimis „Perkrauti profilį“ ir „Priversti uždaryti“, spustelėkite „Priversti uždaryti“ ir paleiskite „Kodi“ programą iš naujo. Atidarę „Fire TV Guru“ pastatą pirmą kartą, prieš pradėdami naudotis, skirkite šiek tiek laiko (turėtų pakakti 15 minučių)..

„Fire Fire Guru“ neveikia

Kai kurie vartotojai pranešė, kad „Fire TV Guru“ neveikia savo „Fire TV Stick“. Aš rekomenduočiau išjungti „Fire Stick“, atjungti nuo maitinimo šaltinio, išjungti maršrutizatorių ir vėl įjungti visus šiuos įrenginius po 5 minučių. Dabar „Fire TV Guru“ turėtų veikti gerai.

Bet kokiu atveju „Fire TV Guru“ neveikia atlikęs aukščiau pateiktas instrukcijas, geriau ne iš naujo įdiegti statinį, o ne surasti tikslią problemą. Tai sutaupys daug laiko.

„Fire TV“ guru: srautų nėra

Jei matote, kad jokių srautų nėra, yra didelė tikimybė, kad jūsų IPT blokuoja jus nuo srautinio turinio transliavimo naudodamas FTG. Visada galite gauti VPN, kad išvengtumėte tokių problemų.

„Fire TV GURU Build“: mėgaukitės nauju pramogų pasauliu!

Be didžiulio populiarių priedų sąrašo, „Fire TV GURU Kodi Build“ yra švari, graži sąsaja. Meniu buvo suskirstytas į kategorijas, kurios buvo toliau suskirstytos į pogrupius. Šios pagrindinės „Kodi“ versijos kategorijos yra šios:

TV laidos

Mes visi mėgstame TV laidas. Bent jau visi yra žiūrėję tam tikros TV laidos epizodą. Asmeniškai aš tris dienas per vienos savaitės lėtą darbo pertrauką stebėdavau du „Gotham City“ TV laidų sezonus. Na, o patirtis buvo nuostabi. Naudodamiesi „Fire TV GURU Kodi Build“, galėsite mėgautis kai kurių geriausių televizijų laidų transliacija. Šios kategorijos sąsaja buvo sukurta švariai, organizuotai, kad būtų lengva naršyti.

Filmai

Be įvairių žanrų TV laidų, šis „Kodi“ pastatymas atveria didžiulį populiariausių filmų sąrašą į jūsų skaitmeninių pramogų pasaulį. Jei jums patinka žiūrėti filmą kiekvieną dieną po darbo, tada jums buvo uždengta nugara. Šioje kategorijoje yra daugybė filtrų, kuriuos galite naudoti, kai norite pasirinkti norimus filmus.

Tiesioginė televizija

Gaisro televizoriaus „GURU Kodi Build“ laidoje garantuosime, kad per kabelinę televiziją galėsite naudotis. Mėgaukitės nemokama tiesiogine TV transliacija iš JAV, JK ir kitų pasaulio šalių! Taip pat yra „Tiesioginių srautų“ kategorija, kurioje, be kitų dalykų, yra naujienų biuleteniai!

Jos vieta

Skyrius, kuris buvo specialiai sukurtas mergaitėms. Joje rodomi televizijos serialai, romantika ir populiarūs pasirodymai, kurių gali trokšti kiekviena mergaitė.

Muzika ir srautai

Mėgaukitės transliuodami kelis populiariausius sąrašus iš JAV ir JK. Jis taip pat turi puikią vartotojo sąsają su filtrais, kuriuos galite naudoti ieškodami norimų straipsnių ir žanrų.

Vaikų kampeliai

Šioje kategorijoje pateikiamas vaikams skirtas turinys, pavyzdžiui, animaciniai filmai, komiksų filmai ir animacija. Jūsų vaikai galės mėgautis transliacija iš neriboto vaikų turinio centro.

Sportas

Sporto centre visi sporto mėgėjai galės mėgautis akcentais į sportą ir gyvais balais. Jūs galėsite naršyti pogrupius, kuriuose rasite naujausius įvykius visame pasaulyje!

Kiti „FireStick“ kūriniai

Jei norite išbandyti daugiau „FireStick“ versijų, patikrinkite žemiau pateiktas nuorodas.

  • Kaip įdiegti „No Limits Magic Build“
  • Kaip įdiegti „CellarDoor TV Kodi Build“
  • Kaip įdiegti titaną „Kodi“

„Fire TV GURU Build verdiktas“!

„Fire TV GURU Kodi Build“ yra specialiai sukurtas „Amazon“ „Fire Stick“, tačiau vis tiek tinka visiems „Kodi“ srautinio perdavimo įrenginiams. Visada įsitikinkite, kad leidote diegti trečiųjų šalių programinę įrangą, kad išvengtumėte klaidų diegimo proceso metu. Norėdami sužinoti daugiau apie „Kodi“ klaidas, jei norite gauti daugiau informacijos, žurnale galite patikrinti.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me