Kaip įdiegti ir naudoti „Real-Debrid“ „Kodi“ / „Firestick“

>Šiame vadove aš jums parodysiu, kaip nustatyti ir naudoti „Real-Debrid“ programose „Kodi 18.5 Leia“ ir „Kodi 17.6 Krypton“ ir „FireStick“. Kai pridėsite „Real Debrid“ prie „Kodi“ ar „FireStick“ programų, gausite daugybę naujų srautų tam tikram filmui ar TV laidai. Tai turbūt pats populiariausias daugialypės terpės palaikomas „Kodi“ platformoje ir suderinamas su beveik visais reguliariai naudojamais priedais. „Real Debrid“ „Kodi“ ir „FireStick“ taip pat siūlo daugybę „Full HD“ srauto šaltinių, kurių niekur kitur nerasite. Tai gali tiesiog visiškai pakeisti jūsų „Kodi“ patirtį. Pats „Real-Debrid“ nėra priedas, bet įrankis, palengvinantis nevaržomą atsisiuntimą naudojant jau naudojamus priedus. Perskaitykite visą vadovą, kad galėtumėte mėgautis nemokama HD transliacija „Kodi“.

Yra žinoma, kad „Kodi“ teikia kokybišką turinį per šimtus priėmėjų iš viso pasaulio. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti „Kodi“ ir sukonfigūruoti keletą geriausių „Kodi“ priedų. Šie priedai veikia kaip kaupikliai ir suteikia jums prieigą prie kelių vaizdo įrašų srautinio perdavimo nuorodų. „Kodi“ platformoje palaikomi daugybė kaupiklių priedų. „Kodi“ valandomis ir valandomis galima nemokamai naudotis pramogomis.

Tai puiku! Tačiau yra maža problema. Galbūt pastebėjote, kad dauguma mėgstamų filmų ar TV serialų pasiekiamų srautų yra mažos skiriamosios gebos. Rasite daugybę šeimininkų, siūlančių 720p ar žemesnę kokybę. Tačiau sunku rasti 1080p raiškos „HD“ transliaciją. Net kai yra visiški HD srautai, jie dažniausiai neveikia. Tobulėjant aparatūros ir ekrano technologijoms, spartėjant interneto ryšiui ir pasauliui jau padidinant 4K skiriamąją gebą, daugelis iš mūsų nesutiktų už ką nors mažesnę nei bent 1080 „Full HD“ skiriamąją gebą. Čia į paveikslą įeina Real Debrid.

Tas pats pasakytina ir apie „FireStick“ programas. Nors galite žiūrėti turinį naudodamiesi nemokamomis srautinėmis nuorodomis, jie ne visada gali būti patikimi. Tačiau kai suporuojate palaikomas programas su „Real Debrid“, jūsų žiūrėjimo patirtis žymiai pagerėja.

Kas yra „Real-Debrid“

tikras debridas

„Real Debrid“ yra daugialypė terpė, siūlanti savo abonentams prieigą prie aukščiausios kokybės srautinių šaltinių, į kuriuos jokie kiti vartotojai negali patekti. Bendrovė reklamuoja save kaip „Neribotas atsisiuntėjas“, kuris leidžia optimizuoti atsisiuntimo greitį iki viso jūsų interneto ryšio potencialo ir suteikia prieigą prie aukščiausios klasės kompiuterių. Įjungę „Real-Debrid“, prie jūsų sąrašo turėsite daug naujų (ir dar niekada nematytų) srautinių šaltinių.

Atminkite, kad „Real Debrid“ NĖRA priedas; tai tiesiog daugialypės terpės priemonė, kuri prideda papildomų šaltinių į jūsų esamą sąrašą. Kad jis veiktų, jūs jau turite turėti bent vieną iš palaikančių priedų. Laimei, „Real Debrid“ palaiko keli geriausi „Kodi“ priedai, tokie kaip „Exodus Redux“, „Neptūnas Rising“ ir kelios „FireStick“ programos, įskaitant „Cinema HD“, „Bee TV“, „CatMouse“ APK ir dar daugiau.

Jei ieškote daugiau naujų ir veikiančių šaltinių, skirtų „HD“ srautiniam perdavimui, greitam atsisiuntimui ir „Kodi“ buferio problemų taisymui, „Real-Debrid“ yra tai, ką norėtumėte apsvarstyti. Ši paslauga veikia su įvairiomis žiniasklaidos platformomis. Šiame vadove mes išmokome naudotis „Real Debrid“ Kodi. Stebėkite!

Kaip susikurti realią Debrid sąskaitą internete

Pirmiausia turime prisijungti prie „Real Debrid“ paslaugų internetu ir susikurti paskyrą. Jums reikės šios paskyros, jei norite suaktyvinti „Real Debrid“ „Kodi“ (apie tai plačiau pakalbėsime vėliau). Pirmiausia išmokime prisiregistruoti prie „Real Debrid“.

Prieš registruodamiesi „Real-Debrid“, Norėčiau jums pasakyti tai, ko dauguma žmonių nežino. Tarp vartotojų klaidinga nuomonė, kad kai jie naudojasi „Real-Debrid“, jų srautinė veikla yra privati, nes viskas vyksta per „Real-Debrid“ serverius. Tačiau jei jūs eisite per „Real-Debrid“ privatumo politiką, joje aiškiai nurodoma, kad ji registruoja tokius naudotojų duomenis kaip IP adresas, geografinė vieta ir atsisiuntimo veikla. Be to, teigiama, kad ji galėjo atskleisti vartotojų duomenis dėl teisinių priežasčių. Žemiau yra „Real-Debrid“ privatumo politikos ekrano kopija, paimta iš jos svetainės.

reali sutrumpinta privatumo politika

Jei norite, kad srautinė transliacija nebūtų anonimiška ir išvengtumėte asmeninės informacijos patekimo į teisinių institucijų rankas, vienintelis ir geriausias būdas yra naudoti „Kodi“ VPN.

Aš naudoju ir rekomenduoju „ExpressVPN“, kuris yra pats saugiausias ir greičiausias „Kodi“ VPN.

Dabar, kai jūs žinote apie riziką, leiskite man parodyti jums, kaip gauti „Real-Debrid“ sąskaitą „Kodi“.

# 1. Apsilankykite https://real-debrid.com ir spustelėkite mygtuką „Prisiregistruoti“ viršuje, dešinėje (taip pat apačioje, dešinėje).

# 2. Pasirodys prisijungimo forma. Įveskite asmeninę informaciją, kaip nurodyta, ir spustelėkite mygtuką „Prisiregistruoti nemokamai“

tikroji debridio sąskaita

# 3. Dabar aukščiau nurodytu el. Pašto adresu gausite el. Laišką, kuriame bus prašoma patvirtinti savo sąskaitą. Spustelėkite nuorodą, kad patvirtintumėte ir suaktyvintumėte „Real-Debrid“ sąskaitą

# 4. Dabar grįžkite į https://real-debrid.com ir spustelėkite mygtuką „Prisijungti“, esantį viršutinėje dešinėje puslapio pusėje. Prisijunkite naudodamiesi įgaliojimais, kuriuos sukūrėte prisiregistruodami.

reali debrid nemokama sąskaita

Jūs sėkmingai sukūrėte „Real Debrid“ sąskaitą. Dabar galite pridėti „Real Debrid“ prie „Kodi“ ir pradėti naudotis paslaugomis. Paslaugomis galite naudotis nemokamai. Tačiau atminkite, kad naudodamiesi nemokama sąskaita galite naudotis ribotomis funkcijomis.

Turėdami nemokamą sąskaitą, „Real-Debrid“ galite naudotis tik nuo 18.00 iki 12.00 Vidurio Europos laiko (nuo 5:00 iki 11:00 GMT)..

Nemokamo naudojimo metu (galite tai vadinti „Laimingomis valandomis“) didelis procentas „premium“ paslaugų teikėjų yra neprisijungę.

Jei norite mėgautis pilnaverte „Real Debrid“ paslauga, galite nusipirkti vieną iš galimų priemokų planų. Plačiau apie „premium“ narystę žemiau.

Tikros „Debrid Premium“ narystės ypatybės & Kainodara

„Real-Debrid“ kūrėjai teigia, kad naudodamiesi „premium“ sąskaita turėsite dar keletą iš šių papildomų funkcijų ir pranašumų:

 1. Greitas atsisiuntimas ir transliacija iki 300 Mb / s
 2. Keli atsisiuntimai ir transliacija vienu metu
 3. Neribotas srautas
 4. HTML 5 transliacija be jokių papildinių
 5. Patirtis be skelbimų ir nulio laukimo laikas
 6. Daugybė naujų HD, HD ir SD kokybės srautų

„Real Debrid“ siūlo 4 pakopų kainodarą su skirtinga prenumeratos trukme ir ištikimybės taškais. Kainos nurodytos eurais. Aš pateikiau apytikslį USD apskaičiavimą pagal dabartinį valiutos kursą. Čia yra planų sąrašas:

 1. 15 dienų: 3 Eur (3,70 USD) ir 150 ištikimybės taškų
 2. 30 dienų: 4 Eur (4,93 USD) ir 200 ištikimybės taškų
 3. 90 dienų: 9 Eur (11,09 USD) ir 450 ištikimybės taškų
 4. 180 dienų: 16 Eur (19,71 USD) ir 800 ištikimybės taškų

Kaip rašo „Real-Debrid“ svetainė, populiariausias yra 90 dienų planas.

Ištikimybės taškai suteikia papildomą prieigą prie paslaugų. Jei sukaupėte 1000 ištikimybės taškų, gausite 30 dienų nemokamą prieigą prie aukščiausios kokybės paslaugų.

tikra debrid kaina kodi

Mokėjimą galite atlikti naudodamiesi pagrindinėmis kredito ir debeto kortelėmis. Taip pat galite naudoti „Bitcoin“ ir „Amazon Pay“. Žemiau esančiame paveikslėlyje pateikiami visi galimi mokėjimo režimai.

Dabar, kai užsiregistravote paslaugoms (nemokamoms ar nemokamoms), leiskite mums išmokti naudotis „Real Debrid“ su „Kodi“.

Kaip nustatyti tikrąjį Debridą ant Kodi (18 & 17,6)

„Kodi“ nustatyti „Real-Debrid“ yra gana paprasta. Bet kiekvieną žingsnį reikia žengti teisingu keliu. Taigi, atidžiai perskaitykite šį vadovą.

Pastaba: Šis metodas yra skirtas „Kodi 17.6“, veikiančiam „Windows 10“. Jei reikia, atkreipiau dėmesį į skirtumus nuo „Kodi 18“. „Kodi“ sąsaja yra beveik vienoda visuose įrenginiuose, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“, taigi šis metodas veiks visuose įrenginiuose. Jei esate naujas „Fire Stick“ vartotojas, štai, kaip įkalinti „FireStick“ ir įdiegti jame „Kodi“.

„Kodi“ kūrėjai oficialiai išleido „Kodi 18.5 Leia“. Galite toliau naudoti „Kodi Krypton 17.6“. Tačiau jei norite atnaujinti „Kodi 18“, pasidomėkite, kaip atnaujinti „Kodi“ ir gauti naujausią „Leia“ versiją.

Pradėkime!

# 1. Paleiskite „Kodi“ savo įrenginyje ir atidarykite „Nustatymai“ (narvo piktograma viršuje kairėje, kaip paveikslėlyje žemiau)

kodi namai

# 2. Dabar pasirinkite „Sistemos nustatymai“ (arba tiesiog „Sistema“ Kodi 18)

kodi sistemos nustatymai

# 3. Apatiniame kairiajame kampe, šalia „Cog“ piktogramos, jei sakoma: „Basic“ (arba kas nors, išskyrus „Advanced“), spustelėkite toliau, kol pamatysite „Advanced“ (žiūrėkite du vaizdus žemiau)

tikras debrid kodi

kodi išplėstiniai sistemos nustatymai

# 4. Dabar pasirinkite Priedai kairėje šoninėje juostoje (palieskite jutiklinius įrenginius arba užveskite pelę ant kompiuterio)

# 5. Dešinėje pasirinkite „Tvarkyti priklausomybes“

kodai valdo priklausomybes

# 6. Slinkite žemyn iki galo ir pasirinkite „URLResolver'

Svarbu!! Kai kuriuos priedus, pvz., „Exodus Redux“, naudoja „ResolveURL“ priklausomybė vietoj URLResolver.  Galite rasti vieną arba abu.

Jei matote abu, atlikę 6–17 veiksmus, susijusius su „URLResolver“, pakartokite juos „ResolveURL“.

Pastaba: Jei nematote URL sprendimo priemonės, prieš atlikdami šį veiksmą turėsite įdiegti „Pakto Kodi Addon“. „ResolveURL“ galite įdiegti „Exodus Redux“ priedą.

tikras debrid ant kodi

# 7. Kitame ekrane pasirinkite „Konfigūruoti“

sukonfigūruoti kodi URL sprendėją

# 8. Pasirodžiusiame ekrane pasirinkite „Universal Resolvers“

kodi visuotiniai nutarėjai

# 9. Slinkite žemyn, kol pamatysite skyrių „Real-Debrid“. Šiame skyriuje spustelėkite „Prioritetas“

kodi url resolver realūs debrid parametrai

# 10. Norėdami įvesti reikšmę 90 (tiksliai) naudokite pelę, klaviatūrą arba palieskite ir pasirinkite „Atlikta“

nekilnojamojo debrid kodi URL sprendimo nustatymai

# 11. Dabar paspauskite „Gerai“ mygtuką dešinėje (šis žingsnis yra svarbus, arba prioriteto reikšmė vėl bus nustatyta 100)

išsaugoti tikrus „debrid kodi“ nustatymus

# 12. Dar kartą spustelėkite „Konfigūruoti“ (žr # 7 aukščiau)

sukonfigūruoti kodi URL sprendėją

# 13. Dar kartą pasirinkite „Universal Resolvers“ ir dar kartą slinkite žemyn į skyrių „Real-Debrid“. Pasirinkite „(pakartotinai) įgalioti mano sąskaitą“

Pastaba - Prieš pasirinkdami „(pakartotinai) įgalioti mano sąskaitą“, geriau apsilankyti https://real-debrid.com/device ir pirmiausia prisijungti, jei to dar nepadarėte. Tai padės sutaupyti laiko atliekant kitą veiksmą, nes tai būtina atlikti greitai.

kodi tikras debrid

# 14. Dabar ekrane pamatysite kodą (žr. Paveikslėlį žemiau), kurį turite įvesti https://real-debrid.com/device

Štai ką reikia žinoti:

 • Kodas liks galiojantis / aktyvus tik 2 minutes (120 sekundžių)
 • Kodo negalima nukopijuoti ir įklijuoti. Tai turėsite įvesti rankiniu būdu
 • Norėdami autorizuoti paslaugas „Kodi“ svetainėje turėsite būti prisijungę prie „Real-Debrid“ paskyros (tą, kurią sukūrėte prisiregistruodami naudotis paslauga).
 • Šis kodas NĖRA didžiųjų ir mažųjų raidžių

nustatyk tikrą debridą ant kodi

# 15. Taip atrodys įgaliojimo puslapis https://real-debrid.com/device. Norėdami tęsti, spustelėkite „Tęsti“

kodi realus debrid setup

# 16. Jei įvesite teisingą kodą per 120 sekundžių, tai pamatysite tinklalapyje

kaip naudoti tikrą debridą ant kodi

# 17. Štai ką pamatysite „Kodi“ (viršuje dešinėje) - pranešimas, kuriame sakoma: „Įgaliotas„ Real-Debrid Resolver “)

kodi nekilnojamojo debrid leidimas

Taip jūs įtraukiate „Real Debrid“ į „Kodi 18 Leia“ arba „17,6 Krypton“. Dabar, kai tai padaryta, leiskite parodyti jums, kaip naudoti „Real-Debrid“ su „Kodi“. Jei atlikdami bet kurį veiksmą susidursite su problemomis, nedvejodami pakomentuokite toliau.

Prieš pradėdami transliaciją naudodamiesi „Kodi Addons / Builds“, norėčiau jus perspėti, kad viskas, ką transliuojate „Kodi“, yra matoma jūsų IPT ir vyriausybei. Tai reiškia, kad transliuodami autorių teisių saugomą turinį (nemokami filmai, TV laidos, sportas) galite patekti į teisines problemas.

„Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama prijungti VPN srautinio perdavimo metu. „Kodi“ VPN apeis IPT atleidimą, vyriausybės priežiūrą ir populiarių priedų geografinį apribojimą. Aš visada jungiuosi „ExpressVPN“ visuose savo srautinio perdavimo įrenginiuose ir siūlau jums padaryti tą patį.

„ExpressVPN“ yra greičiausias ir saugiausias VPN. Kartu suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Reiškia, jūs galite laisvai ja naudotis pirmąsias 30 dienų ir, jei nesate patenkintas atlikimu (o tai labai mažai tikėtina), galite paprašyti grąžinti visą pinigų sumą..

PASTABA: Mes neskatiname pažeisti autorių teisių įstatymų. O kas būtų, jei netyčia baigtumėte srautinį turinį iš neteisėto šaltinio? Ne visada lengva pasakyti skirtumą tarp teisėto ir neteisėto šaltinio.

Taigi, prieš pradėdami transliaciją „Kodi“, atlikite 3 paprastus veiksmus, kaip gauti VPN apsaugą.

1 žingsnis: Gaukite „ExpressVPN“ prenumeratą ČIA.

2 žingsnis: Spustelėkite ČIA norėdami atsisiųsti ir įdiegti „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį.

3 veiksmas: Spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys saugus, naudojant greičiausią ir geriausią „Kodi“ VPN.

prijunkite expressvpn for kodi

Kaip naudotis „Real-Debrid“ ant Kodi

Na, su daugeliu priedų jums iš tikrųjų nereikia nieko ypatingo ar papildomo, kad galėtumėte naudotis „Kodi Real Debrid“, kai užsiregistravote paslaugoms ir įgalinote ją „Kodi“ programoje. Tai yra įprastas reikalas. Tiesiog atidarykite filmą ar TV laidą, kurią norite žiūrėti, ir pamatysite daugybę naujų srautų. „Real-Debrid“ dirba su dauguma turinio, teikdama priedus, įskaitant tokius populiarius kaip „Paktas“, „Exodus“ ir daugelį kitų..

Dviejuose vaizduose galite pamatyti srautų skaičiaus skirtumą prieš pridedant „Real Debrid“ prie „Kodi“ ir po jų. Mes aiškiai matome, kad su „Real Debrid“ yra daug daugiau srautų („Real Debrid“ srauto šaltinis turi „RD“)

Prieš „Real-Debrid“ ant Kodi:

kodi tikras debrid

Po „Real-Debrid“ ant Kodi:

tikras debrid kodi

Ką daryti, jei „Real-Debrid“ nėra automatiškai įjungiama

Daugelyje priedų „Real Debrid“ įjungiama automatiškai ir nereikia jokių papildomų nustatymų pakeitimų. „Exodus“ ir „Paktas“ yra tokie pavyzdžiai, kai jūs tiesiog pasiekiate turinį naudodami jau apgyvendintus „Real Debrid“ srautus.

Tačiau, jei nematote RD srautų, pateiktų su tam tikru priedu, turėsite jį įjungti. Būtent taip yra ir su „Neptune Rising“ priedu. Jei naudojate „Neptune Rising“ (arba bet kurį kitą priedą, kurio RD pagal numatytuosius nustatymus yra išjungta), štai ką reikia padaryti:

# 1. Pagrindiniame „Kodi“ ekrane eikite į priedus > Vaizdo įrašų priedai ir atidarykite „Neptūno kylančią“.

# 2. Iš sąrašo pasirinkite „Įrankiai“

Neptūno kylančios priemonės

# 3. Atidarykite NUSTATYMAI: teikėjai

Neptūnas kyla tikras debrid

# 4. Kairiojoje šoninėje juostoje pasirinkite „Teikėjai“. Dabar įjunkite „Įgalinti„ Debrid Providers ““, judindami jungiklį į dešinę. Spustelėkite „Gerai“ (nepamirškite to padaryti).

naudokitės tikru debridu su Neptūnu, rizikuodami kodi priedu

Dabar eik į priekį ir pasiekite filmą ar TV laidą, kurią norite žiūrėti. Pamatysite naujus srautus iš RD.

Kaip naudoti „Real Debrid“ su „FireStick Apps“

Aš manau, kad jūs jau esate prisijungę prie „Real Debrid“ premijos sąskaitos. Jei ne, žiūrėkite šį šio vadovo skyrių.

„Real Debrid“ suderinamas su keliomis trečiųjų šalių programomis „FireStick“. Nustatyti „Real Debrid“ programoje yra palyginti lengviau.

Demonstravimo tikslais mes sujungsime „Real Debrid“ su „Cinema HD V2“ programa. Tačiau šie veiksmai veikia daugmaž vienodai su kitomis suderinamomis programomis.

Štai kaip tai padaryti:

1: atidarykite programą, kurią norite susieti su „Real Debrid“ su

Programos nustatymuose dažnai rasite parinktį „Real Debrid“. Pagrindiniame meniu galite rasti nustatymus.

Toliau yra „Cinema HD“ ekrano kopija, kurioje spustelėsime meniu variantą viršutiniame kairiajame kampe

tikras debridis ant ugniagesio

2: Dabar paspaudžiame Nustatymai išskleidžiamajame meniu

kaip naudoti tikrą debridą su ugniagesių programomis

3: Jums gali reikėti šiek tiek slinkti žemyn, kad rastumėte „Real Debrid“ parinktį

Spustelėkite jį, kai jį rasite

„Firestick“ programoje spustelėkite realų debridą

4: Dabar turėtumėte pamatyti langą su kodu

kaip nustatyti tikrąjį debridą ant ugniagesio

5: mobiliojo ar kompiuterio naršyklėje atidarykite saitą real-debrid.com/device

Įveskite kodą, rodomą televizoriuje

Jei dar nesate prisijungę, gali tekti prisijungti prie „Real Debrid“ paskyros

6: Grįžkite į programą „FireStick“, kur pamatysite, kad „Real Debrid“ suteiktas leidimas

realus debrid ugniagesys įgaliotas

7: pirmyn ir pradėkite transliaciją. Rasite įvairių naujų nuorodų su „RD“, kurios identifikuojamos kaip „Real Debrid“ nuorodos

Apvyniokite

Taigi, tai beveik pasakytina apie „Real-Debrid Kodi“ įsteigimą. Dabar galite pradėti tyrinėti naujus srautus, kad galėtumėte žiūrėti savo mėgstamus filmus ir laidas visos HD kokybės. Jau kurį laiką naudojuosi „Real-Debrid“ ir dažniausiai manau, kad tai verta išleisti pinigus. Tik retais atvejais susidūriau su problemomis, kai nepavyko įtakoti kai kurių srautų. Bet tada aš visada galėjau pereiti prie kito šaltinio. Galų gale RD į mano priedus prideda visą krūvą naujų srautų. Tikiuosi, kad jums šis straipsnis buvo naudingas. Jei turite klausimų ar pasiūlymų, nedvejodami praneškite mums komentarų skiltyje žemiau. Mums bus daugiau nei malonu pripažinti. Laimingas transliacija!

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me