Kaip įdiegti „Iron Iron MAN“ į „Kodi 17.6 Krypton“

>

Šiame nuosekliame vadove aš jums parodysiu, kaip įdiegti „Iron Man Addon“ į „Kodi 17.6 Krypton for FireStick“ ir „PC“. Vadovas veiks ir kituose įrenginiuose, nes „Kodi“ sąsaja yra vienoda kiekvienam įrenginiui.

Šioje išmaniųjų prietaisų epochoje išmanieji televizoriai vystosi kaip vienas perspektyviausių prietaisų. Daugiau nebegalite skambinti televizoriui, idiotų dėžutei. Kiekvieną dieną pridedama vis daugiau funkcijų, kad ji būtų protingesnė. Naujausias jūsų išmaniojo televizoriaus vystymas pasirodė „Amazon Fire Stick“ pavidalu.

Dabar, jei turite intelektualųjį televizorių, galima drąsiai manyti, kad turite būti susipažinęs su „Amazon Fire Stick“. Tai, kas suteikė visiškai naują prasmę namų pramogoms. Tai galite pasiekti beveik visu turiniu, pasiekiamu internetu HD arba FHD raiška. Televizijoje „Amazon Fire Fire“ yra daugybė programų, leidžiančių pasiekti šį internetinį turinį, iš kurių populiariausias (neabejotinai) yra „Kodi“. Nuo pat jo paleidimo pradžios buvo daugiausiai kalbama apie taikymą ir jis vis dar sulaukia rimtų atsiliepimų. Bet yra mažas laimikis.

„Kodi“ yra priklausoma programa. Tai neveikia atskirai, ir jums reikės priedų, jei norite žiūrėti filmus, priekabas, TV laidas, dainas ir kt..

Nuo Kodi atėjimo į naujus priedus buvo pristatoma vis sparčiau. Ir šiandien mes kalbėsime apie „IRON MAN“ priedą, vieną iš naujausių geriausių „Kodi“ priedų šeimos priedų. Jį gali įsigyti „Zero Tolerance“ (ZT) komanda, kuri taip pat palaiko „The Dogs Bollocks“ Kodi Addon.

Tačiau prieš įsigilindami į informaciją apie tai, kaip įdiegti „Iron Man“ „Kodi 17.6“, pirmiausia trumpai apžvelkime, ką gali padaryti šis priedas.

IRON MAN „Kodi Addon“ labiausiai tinka filmų mėgėjams. Be įvairių žanrų filmų, tokių kaip „Action“, „Komedija“, „Siaubo“, „Vaikai“ ir „Šeima“, jūs taip pat turite galimybę žiūrėti filmus iš „IMDB 250“ geriausiųjų sąrašo. (Žmonės, kurie taip ilgai norėjo patekti į sąrašą, dabar pats laikas.)

Apeliacija, kaip atrodo, kai šis filmas rodys filmus, turės beveik viską. Pažvelkime į laipsnišką diegimo procesą dabar.

Kaip įdiegti „Iron Iron MAN Addon“ į „Kodi 17.6“

Prieš greitai įdiegdami bet kurį trečiosios šalies priedą „Kodi“, turite leisti jį greitai įdiegti iš nežinomų šaltinių. Geriau, jei dar kartą patikrinsite, prieš tęsdami toliau. Žemiau rasite parinktį leisti diegti iš nežinomų šaltinių Nustatymai->Sistemos nustatymai->Priedai.

leisti nežinomus šaltinius

Jei tai darote pirmą kartą, turite patvirtinti paspausdami Taip mygtuką Įspėjimo lange. Dabar, kai jau tai padarysite, galite pereiti prie „Iron Man Addon“ diegimo.

# 1. Pagrindiniame „Kodi“ ekrane (kairioji sritis) spustelėkite nustatymų piktogramą ir spustelėkite ją.

kodi nustatymai

# 2. Nustatymų skydelyje ieškokite „File Manager“ piktogramos - pačios paskutinės.

kodi failų tvarkyklė

# 3. Spustelėkite „Pridėti šaltinį“

pridėti repo šaltinį kodi

# 4. Dialogo langas Pridėti failo šaltinį iš karto pasirodys, kai ekrane pasirodys užrašas „Nėra“. Spustelėkite jį.

paspauskite none kodi

# 5. Ekrane pasirodys naujas langas, kuriame bus prašoma įvesti kelią arba ieškoti šaltinio failo. URL lauke įveskite URL: http://repozip.zerotolerance.gq/ ir spustelėkite Gerai.

# 6. Vėlgi, jūs būsite grąžinti į dialogo langą Pridėti šaltinį, o jūsų įvestas URL pakeis nė vieną. Po to jūs turite įvesti laikmenos šaltinio pavadinimą, todėl spustelėkite teksto lauką po juo ir įveskite Nulis T teksto lauke ir spustelėkite Gerai. Pakartotinai patikrinkite, ar tinkamai užpildėte visą informaciją, ir vėl paspauskite Gerai.

kaip įdiegti geležies žmogus kodi

# 7. Dabar grįžkite į pagrindinį „Kodi“ ekraną. Kairiajame kairiajame skydelyje pasirinkite priedą. Po „Add-on“ langu spustelėkite piktogramą „Package Installer“ (atidarytas langas).

„kodi“ paketo montuotojas

# 8. Kitame ekrane pasirinkite parinktį Įdiegti iš ZIP failo, jei norite tęsti.

įdiegti iš ZIP failo

# 9. Atsiras aplankų sąrašas, kurį turite rasti Nulis T aplanką ir atidarykite jį.

# 10. Atidarę aplanką „Zero T“, spustelėkite saugykla.zt-5.0.zip ir palaukite diegimo sėkmės pranešimo.

įdiekite „geležies žmogus kodi“ iš netolerancijos saugyklos

# 11. Kartą Įdiegta nulinės tolerancijos saugykla ekrane pasirodžius pranešimui, atidarykite „Įdiegti iš saugyklos“.

kodi įdiegti iš saugyklos

# 12. Ekrane pasirodys naujas langas su jūsų „Kodi“ programos įdiegtų saugyklų sąrašu. Jūs turite rasti Nulinio tolerancijos saugykla ir atidaryti.

nulio tolerancijos saugykla

# 13. Atidarykite vaizdo įrašų priedus > GELEŽINIS ŽMOGUS

geležinis žmogus kodi addon

# 14. Diegimo langas pasirodys iškart. Apatiniame dešiniajame kampe spustelėkite mygtuką Įdiegti.

kaip įdiegti geležies žmogus addon į

# 15. Dabar pamatysite, kad „IRON MAN“ priedas pradeda atsisiųsti. Kai atsisiuntimo procesas bus baigtas, Įdiegtas „Iron Iron MAN“ priedas pranešimas pasirodys viršutiniame dešiniajame ekrano kampe. Tai užtikrins, kad diegimas buvo sėkmingai baigtas, ir dabar galite pradėti naudotis „IRON MAN Kodi Addon“.

Prieš pradėdami transliaciją naudodamiesi „Kodi Addons / Builds“, norėčiau jus perspėti, kad viskas, ką transliuojate „Kodi“, yra matoma jūsų IPT ir vyriausybei. Tai reiškia, kad transliuodami autorių teisių saugomą turinį (nemokami filmai, TV laidos, sportas) galite patekti į teisines problemas.

„Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama prijungti VPN srautinio perdavimo metu. „Kodi“ VPN apeis IPT atleidimą, vyriausybės priežiūrą ir populiarių priedų geografinį ribojimą. Aš visada jungiuosi „ExpressVPN“ visuose savo srautinio perdavimo įrenginiuose ir siūlau jums padaryti tą patį.

„ExpressVPN“ yra greičiausias ir saugiausias VPN. Kartu suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Reiškia, jūs galite laisvai ja naudotis pirmąsias 30 dienų ir, jei nesate patenkintas atlikimu (o tai labai mažai tikėtina), galite paprašyti grąžinti visą pinigų sumą..

PASTABA: Mes neskatiname pažeisti autorių teisių įstatymų. O kas būtų, jei netyčia baigtumėte srautinį turinį iš neteisėto šaltinio? Ne visada lengva pasakyti skirtumą tarp teisėto ir neteisėto šaltinio.

Taigi, prieš pradėdami transliaciją „Kodi“, atlikite 3 paprastus veiksmus, kaip gauti VPN apsaugą.

1 žingsnis: Gaukite „ExpressVPN“ prenumeratą ČIA.

2 žingsnis: Spustelėkite ČIA norėdami atsisiųsti ir įdiegti „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį.

3 veiksmas: Spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys saugus, naudojant greičiausią ir geriausią „Kodi“ VPN.

prijunkite expressvpn for kodi

Kaip naudotis „IRON MAN Kodi“ priedu

  1. Pagrindiniame „Kodi“ ekrane eikite į priedus > Vaizdo įrašų priedai.
  2. Eikite į „IRON MAN Addon“.
  3. Spustelėję tai pateksite į kitą langą su parinktimi Atidaryti. Spustelėkite jį.
  4. Tai paleis „IRON MAN“ priedą, ir dešinėje skydelyje rasite įvairių variantų „SuperHero“ filmams, „IMDB top 250“ filmams, „Filmai pagal metus“ ir kt..
  5. Pasirinkite tą, kurį norėtumėte žiūrėti. Sėdėti. Čiupkite popkorno pakelį. Mėgautis.

Pastaba: Įsitikinkite, kad nepažeidžiate jokių autorių teisių. Šie priedai turėtų būti naudojami viešam domenui prieinamam turiniui žiūrėti. Jei esate nustebę žiūrėdami autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į teisinę problemą.

„Iron Man“ neįdiegia „Kodi“

Kartais gali atsitikti taip, kad „IRON MAN“ Kodi Addon nepavyks įdiegti į jūsų įrenginį. Nereikia jaudintis, nes tai galima visiškai išspręsti.

  • Prieš pradėdami iš naujo diegti, tiesiog pasižiūrėkite į savo tinklą. Kartais dėl silpno ar nestabilaus tinklo gali būti atsisiųsti neišsamūs diegimo failai.
  • Kitas būdas yra patikrinti, ar įvedėte teisingą atpirkimo URL. Jei ten radote klaidų, nedelsdami ištaisykite jas kelio lauke ir iš naujo įdiekite priedą atlikdami aukščiau nurodytus veiksmus.
  • Jei negalite pastebėti tokių klaidų, pabandykite išvalyti laikinuosius ir talpyklos failus. Tai padarytų programą naujausią tokią, kokia ji buvo, kai pirmą kartą įdiegėte.
  • Kelis kartus diegimo klaidos taip pat gali sukelti diegimo klaidų. Tai gali nutikti dėl trūkstamų arba nepilnai atsiųstų failų. Tačiau jei klaida kartojasi, įdiekite naują „Addon“ kopiją.

Tikiuosi, kad aukščiau paminėtas vadovas jums tiks. Jei negalite įdiegti „Iron Man Kodi Addon“, komentuokite žemiau ir aš jums padėsiu.

Susijęs:

Kaip „Jailbreak Fire Stick“
Kaip pailsėti Kodi „FireStick“
Kaip įdiegti „Exodus“ „Kodi“
Kaip įdiegti „Fire TV Guru Build“

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me