Kaip įdiegti kelis „Kodi“ kūrinius „Amazon FireStick“

>

Manęs dažnai klausia, ar yra būdas įdiegti keletą „Kodi“ versijų, ir išbandęs įvairius metodus radau būdą. Šiame vadove aš pasidalinsiu, kaip įdiegti daugiau nei vieną „Kodi“, paremtą „Kodi“ palaikomais įrenginiais, įskaitant „Amazon Fire Stick“ / „Fire TV Cube“..

„Kodi“ yra vienas puikus daugialypės terpės grotuvas, atkuriantis mediją jūsų vietiniame įrenginyje. Bet tikrasis „Kodi“ potencialas yra ištirtas, kai jūs jį naudojate su papildiniais (vadinamais priedais) ir srautiniu būdu perduodate turinį internete. Yra dešimtys nemokamų „Kodi“ priedų, kad atneštų jums norimą žiūrėti žiniasklaidą. Galbūt manote, kad priedai yra tiltas tarp „Kodi“ jūsų įrenginyje ir plataus internete esančio nemokamo turinio pasaulio.

Priminimai apie priedus verčia mus kurti. „Kodi“ sąranka taip pat yra papildinys, tačiau skiriasi nuo priedo tuo, kaip jis veikia. „Addon“ valdymas atrodo kaip pagrindinis bet kurios versijos vaidmuo. Komplektai būna su iš anksto įdiegtais priedais, kad nereikėtų jų diegti atskirai. Pastatai taip pat suteikia visišką „Kodi“ makeover vizualiai ir funkciškai. Įdiekite „build“ ir ne tik gausite iš anksto sukonfigūruotus priedus, bet ir visiškai naują sąsają, skirtą sąveikai su „Kodi“. Kai kurie „Kodi“ konstrukcijos yra ypač populiarūs tarp „Kodi“ vartotojų nei kiti.

Daugybė vartotojų manęs paklausė, ar jie galėtų įdiegti ir naudoti daugiau nei vieną „Kodi“ versiją. Džiaugiuosi, kad pagaliau radau atsakymą. Leisk mums tai aptarti toliau.

Ar įmanoma įdiegti kelis „Kodi“ pastatymus?

Taip, galima įdiegti ir naudoti kelis komponentus. Tačiau tradicinis metodas neveiks. Aš turiu omenyje tai, kad toje pačioje „Kodi“ instancijoje negalima įdiegti daugiau nei vienos versijos. Savo „FireStick“ turėsite įdiegti „Kodi“ šakę. Šakutė yra „Kodi“ klonas, galima sakyti, arba jos kopija. Vėliau papasakosiu daugiau apie „Kodi“ šakutes. Pirmiausia leiskite man pasakyti, kodėl tam reikia kelių „Kodi“ egzempliorių.

Bandydamas išsiaiškinti, kaip įdiegti kelis statinius, pirmiausia įdiegiau „Supreme Kids build“, o po to „Titanium Build“ ant „Kodi“. Iš pradžių buvau nustebęs ir patenkintas pamatęs, kad „Supreme Kids“ pastatymas leis man panaudoti „Titanium Build“. Tačiau iš naujo paleidęs „Kodi“ įdiegęs „Titanium“ pastebėjau, kad ankstesnis pastatymas buvo visiškai perrašytas. Aš nuėjau į sąsajos nustatymus ir išsiaiškinau, kad „Supreme Kids“ oda taip pat buvo pašalinta. Taip pat patikrinau „Kodi“ duomenų dydį ir sužinojau, kad ankstesnio sudėjimo duomenys nebuvo ištrinti. Vis dėlto tai mano kaltė, nes prieš diegdami nepasirinkau naujo diegimo.

Išvada yra tokia, kad „Kodi“ leis jums įdiegti kelis statinius. Bet paskutinis įdiegtas pakeis visus ankstesnius statinius, iš tikrųjų neištrindamas jų duomenų (kol jūs specialiai jums nurodysite).

Taigi, tai sugrąžina mus į Kodi šakę.

„Kodi“ šakutė yra „Kodi“ kopija, kartais su tam tikrais pritaikymais. Pvz., Kai kurios „Kodi“ šakės yra iš anksto sumontuotos su populiariais statiniais, pvz., Titanas, kitos - iš anksto įdiegtus priedus..

Norėdami įdiegti kelis statinius, jums reikia kelių „Kodi“ egzempliorių, įdiegtų „FireStick“. Tačiau „Fire Stick“ neleis įdiegti kelių tos pačios programos egzempliorių. Štai kodėl jums reikia šakės. Nors šakutė yra praktiškai „Kodi“, jūsų įrenginys ją vertina kaip visiškai kitokią programą.

Toliau šiame vadove mes mokysimės

  • Kaip įdiegti „Kodi“ šakę „FireStick“
  • Kaip įdiegti šakę

Šiame vadove parodoma, kaip iš „Aukščiausiojo saugyklos“ šaltinio įdiegta šakutė „Titanium 18.1“.

Kaip įdiegti „Kodi“ šakę ant „Fire Stick“

Norėdami įdiegti „Kodi Fork, Titanium 18.1“ į „FireStick“, atlikite šiuos veiksmus:

Dėmesys „KODI“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

„Kodi Addons“ / „build“ siūlo neribotą srautinį turinį, tačiau taip pat gali patekti į teisines problemas, jei sugaunate srautinius filmus / TV laidas / sportą. „Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama visada prisijungti prie VPN, kai srautai vyksta internetu. Geras „Kodi“ VPN slepia jūsų tapatybę, aplenkia vyriausybės stebėjimą, geografiškai užblokuotą turinį ir IPT trapėjimą (tai taip pat padeda srautui kaupti be buferio)..

Aš naudoju „ExpressVPN“, kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon FireStick“. Gausite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupysite 49% pagal savo metinius planus. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei nesate patenkintas, visada galite paprašyti grąžinti pinigus.

Spustelėkite ČIA, kad gautumėte 3 mėnesius nemokamus ir sutaupytumėte 49% „ExpressVPN“

Skaitykite: Kaip įdiegti ir naudoti „Kodi“ VPN

# 1. Norėdami iš naujo įkelti APK iš „FireStick“, jums reikia papildomos programos. Nors failus galite atsisiųsti iš nuorodos per naršyklę, aš rekomenduoju „Downloader“ programą. Ši programa leidžia greitai atsisiųsti APK ir perkelti juos į „FireStick“.

Norėdami gauti „Downloader“, pagrindiniame „FireStick“ ekrane pasirinkite paieškos parinktį. Ieškokite šios programos ir įdiekite ją.

# 2. Paleiskite „Downloader“ programą iš savo programų & KANALAI įdiegę. Atviras Nustatymai kairėje ir įgalinti „JavaScript“ Pirmas. Neįjungus šios parinkties, kai kurios nuorodos veiks netinkamai.

# 3. Spustelėkite parinktį „Naršyklė“, esančią „Downloader“ pagrindinio ekrano dešinėje pusėje

Žiniatinklio naršyklė pasirodys dešinėje. Pagal numatytuosius nustatymus naršyklė atidaro kūrėjo svetainę aftvnews.com kiekvieną kartą, kai ją spustelite. Deja, jo negalima pakeisti.

Virš naršyklės lango turėtumėte pamatyti raudoną apskritą žymeklį. Eikite į adreso juostą viršuje ir spustelėkite jos vidų

kaip įdiegti kelis kodi stato

# 4. Ekrane rodoma klaviatūra pasirodo su kūrėjo svetainės URL. Spustelėkite mygtuką „Išvalyti“, esantį apačioje dešinėje (virš „Eiti“ ir šalia mygtuko „Ištrinti“), jei norite išvalyti lauką

Dabar įveskite šį URL:  repo.supremebuilds.com

Pastaba: Norėdami įvesti greičiau ir lengviau, savo mobiliajame telefone galite naudoti „Amazon Fire TV Remote“ programą

Spustelėkite „Eiti“

kaip priversti ne vieną kodį pastatyti ant laužo

# 5. Būsite nukreipti į naršyklės langą. Leisti įkelti tinklalapį.

Dabar puslapyje spustelėkite nuorodą „Šakės“

diegti kelis kodi stato

# 6. Kitame puslapyje pateiktas šioje saugykloje esančių „Kodi“ šakių sąrašas. Kaip jau sakiau, kai kurios šakės yra iš anksto sumontuotos su tam tikrais statramsčiais. Pvz., Jei norite įdiegti „Kodi Krypton 17.6“ su „Titanium Build“, spustelėkite nuorodą „titanas 17.6.apk“ (antra iš apačios)

Tačiau, jei norite pradėti nuo naujo „Kodi“ ir įdiegti pasirinktą statinį vėliau, norėsite „Kodi“ šakės, kurios nėra iš anksto sumontuotos su jokia konstrukcija.

Todėl mes įdėsime šakę „Titanium 18.1“. Ši šakutė suteikia jums švarų „Kodi“ skalūną su tik vienu iš anksto įdiegtu priedu - „Supreme Builds“ vedliu.

Spustelėkite Titanas 18,1 apk

įdiekite „kodi“ šakę ant ugniakuro ir gaukite kelis „kodi“ statinius

# 7. Taigi atsisiuntėjas pradės atsisiųsti „Titanium 18.1“ šakutės APK failą į „FireStick“ saugyklą. Tai gali užtrukti kelias minutes.

Leiskite atsisiuntimui baigti

„Titanium 18.1“ šakutės APK atsisiųsti ant ugniažolės

# 8. Kai APK atsisiųs, „Downloader“ programa iškart pradės diegimo procedūrą.

Suteikite sutikimą įdiegti „Titanium 18.1“ šakę spustelėdami parinktį „Įdiegti“ apačioje, dešinėje

kaip įdiegti kodi šakę ant ugniažolės

# 9 Vėl šiek tiek palaukite.

Pranešimas „Programa įdiegta“ reiškia tai, ką sakoma. Titanas 18.1 yra įdiegtas „FireStick“ ir jūs dabar turite „Kodi“ kloną.

Dar nespustelėkite „Atidaryti“. Grįšime į „Downloader“ langą ir ištrinsime APK failą.

Spustelėkite „Atlikta“

kaip įdiegti daugiau nei vieną kodi sukurti

# 10 Spustelėkite mygtuką „Ištrinti“, jei norite ištrinti „Titanium 18.1 APK“ failą.

Programa yra įdiegta, jums nebereikia šio failo. Patartina išvalyti vietą, kai tik pasinaudosite proga.

daugialypis remiasi kodi

# 11 Spustelėkite „Ištrinti“ dar kartą, kad patvirtintumėte savo veiksmus.

ištrinti mygtuką titano 18.1 šakutės apk

Grįžkite į „FireStick“ pagrindinį ekraną. Kelias sekundes palaikykite paspaudę namų mygtuką nuotolinio valdymo pulte, kol pasirodys meniu. Meniu spustelėkite „Programos“. Dabar slinkite žemyn iki apačios, kur rasite „Titanium 18.1“ šakutės piktogramą. Kaip matote, „Kodi“ ir „Titanium 18.1“ gali egzistuoti toje pačioje sistemoje.

atidaryti antrąją kodi programą ant ugniažolės

Kaip įdiegti pastatą ant titano 18.1 „Kodi“ šakutė

Titanium 18.1 originalios „Kodi 18 Leia“ kopijos kopija. Jis netgi gauna tuos pačius atnaujinimus kaip ir „Kodi“. Taigi, „Titanium 18.1 Kodi“ šakėje galite įdiegti statinius, kaip ir įdėję į originalų „Kodi“.

Eikite į mūsų geriausių „Kodi“ kūrinių sąrašą, kad sužinotumėte apie geriausius jūsų sukurtus kūrinius. Kiekviename šiame sąraše rasite nuorodą į diegimo vadovą.

Titanium 18.1 „Kodi“ šakė taip pat yra iš anksto įdiegta su „Supreme Builds Wizard“ priedu. Šis priedas turi gerą populiarių statinių kolekciją. Tai mums šiek tiek palengvina procesą. Leiskite parodyti jums, kaip įdiegti „Kodi“ versiją ant „Titanium 18.1“ naudojant „Supreme Builds“ vedlį. Atlikite šiuos veiksmus:

Pastaba: Iš anksto aprašytam metodui nereikia „Nežinomų šaltinių“ įjungti „Titanium 18.1“

# 1. „FireStick“ paleiskite „Titanium 18.1“. Jūs pastebėsite, kad sąsaja yra visiškai tokia pati kaip originali „Kodi“.

Pirmą kartą paleisdami šakę, galite pamatyti tam tikrus iššokančius langus. Pirmasis atrodo kaip tai, ką matote paveikslėlyje žemiau.

Spustelėkite „Atmesti“

Norėdami įdiegti kelis „Kodi“ komponentus, naudokite „kodi“ šakę ant laužo

# 2. Kitame iššokančiame lange spustelėkite „Tęsti“ (jei norite įgalinti kokius nors nustatymus, atitinkamai rinkitės)

kaip įdiegti du kodi stato

# 3. Kitame iššokančiame popieriuje bus paprašyta pasirinkti „Sukurti meniu“. Tai pateks jus tiesiai į statinių, kuriuos galite įdiegti iš „Supreme Builds Wizard“, sąrašą.

Jei per klaidą spustelėjote „Ignoruoti“ arba dėl kokių nors priežasčių nematote šio raginimo, atlikite kelis kitus veiksmus, kad pasiektumėte „Build“ meniu

kurti meniu ant kodi

# 4. Pagrindiniame „Titanium 18.1“ ekrane kairėje pusėje spustelėkite „Priedai“, kitame ekrane spustelėkite „Programų priedai“..

Spustelėkite „Supreme Builds Wizard“ piktogramą

aukščiausią stato vedlio piktogramą

# 5. Pasirinkite ir spustelėkite „(„ Supreme Builds “Builds“)

kaip įdiegti kelis kodi stato

# 6. Dabar būsite „Sukurti meniu“ ekrane (tas pats ekranas, kurį būtumėte matę spustelėję mygtuką „Sukurti meniu“ atlikdami 3 veiksmą).

Dabar viskas, ką jums reikia padaryti, yra pasirinkti norimą įdiegti versiją ir serverį, iš kurio jį gausite. Galite pasirinkti bet kurį jums patinkantį serverį, nes tai paprastai neturi jokios įtakos. Tačiau geriausia pasirinkti tą, kuris yra arčiausiai jūsų fizinės vietos.

kaip naudoti daugiau nei vieną kodi statyti ant ugnies lazda

Išvada

Na, tai gana tai! Jūs išmokote įdiegti kelis statinius naudodami kelis „Kodi“ egzempliorius. Kol pasirinkau šakutes „Titanium 18.1“, iš kelių kitų galite pasirinkti bet kurią kitą. Jei turite klausimų ar pasiūlymų, užpildykite mus žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Susijęs:

Kaip įdiegti „Kodi“ į „Fire Stick“
Kaip įkalinti „Amazon Fire Stick“
Geriausios „Amazon Fire Stick“ programos
Geriausias „Fire Stick“ VPN
Kaip įdiegti „Kodi Addons“ per „Builds“

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me