Kaip įdiegti „Kodi“ viršenybės priedą

>

Šiame straipsnyje mes sužinosime, kaip įdiegti „Supremacy“ priedą „Kodi 18.2 / 18.1 Leia“ ir „Kodi 17.6 Krypton“. Yra keletas priedų, leidžiančių nemokamai žiūrėti mėgstamą turinį, pvz., TV laidas ir filmus. Bet paprastai šie „Kodi“ priedai yra jau esančių, populiaresnių arba nebeveikiančių priedų variantai ar šakutės. Kita vertus, „Supremacy“ priedas suteikia jums naujos patirties. Šis priedas nebuvo sukurtas pagal jokį kitą priedą ir jame yra užuominų apie naujumą.

Aukštesnės kokybės „Kodi“ priedas taip pat siūlo įspūdingą filmų ir TV programų katalogą su keliomis HD ir SD transliacijos nuorodomis. Aš pastebėjau, kad šis priedas dažniausiai atneša tik tas kokybės nuorodas, kurios retai tave išmeta iš srauto. Aš taip pat radau „Supremacy“ greičiau nei daugumą tokių priedų.

: „Supemacy Addon“ šiuo metu negalima, nes „Supremacy Repo“ neveikia. Galite ieškoti kitų panašių priedų priedų iš mūsų „Kodi“ geriausių priedų sąrašo

Tačiau viršenybė nėra tik priedas pagal pareikalavimą. Tai yra vienas iš geriausių daugiafunkcinių priedų, kurį galite gauti, naudodamiesi galimybėmis transliuoti sporto turinį, tiesioginę televiziją, filmus vienu spustelėjimu, 3D filmus ir dar daug daugiau..

Įdiegti šį priedą lengva. Šiame straipsnyje apžvelgsiu paprastą „Supremacy“ priedo „Kodi“ diegimo procesą. Skaitykite toliau!

Kaip įdiegti „Kodi Addon“ viršenybę

Prieš pradėdami diegti „Supremacy“ „Kodi 18“ arba „Kodi 17.6“, įsitikinkite, kad „Kodi“ programoje įjungta „Nežinomi šaltiniai“. Jis pagal numatytuosius nustatymus yra išjungtas, taigi, jei anksčiau neįjungėte, tai turite padaryti dabar. Tai leis jums įdiegti tokius „Kodi Addons“ kaip „Supremacy“, kurių nėra oficialioje „Kodi“ saugykloje. Atlikite toliau nurodytus veiksmus, kad įgalintumėte „Nežinomus šaltinius“.

  • Viršutiniame kairiajame ekrano kampe atidarykite „Nustatymai“
  • Sistemos nustatymai (arba sistema „Leia“)
  • Priedai kairėje šoninėje juostoje
  • Įjunkite nežinomus šaltinius

Dabar pažiūrėkime, kaip „Kodi“ įdiegti „Supremacy Addon“.

# 1. Atidarykite „Nustatymai“ (narvo piktograma)

kodi nustatymai

# 2. Atidarykite failų tvarkyklę (ją rasite viršutinėje kairėje, viršutinėje eilutėje Leia)

kodi failų tvarkyklė

# 3. Du kartus bakstelėkite „Pridėti šaltinį“

pridėti repo šaltinį kodi

# 4. Spustelėkite „Nėra“ ir įveskite „Supremacy“ saugyklos URL - Šiuo metu nedirba

# 5. Įveskite „supremacy“ į laikmenos pavadinimo šaltinio lauką ir spustelėkite Gerai. (Žr. Paveikslėlį žemiau)

pridėti viršenybės repos šaltinio URL

# 6. Eikite į pagrindinį „Kodi“ puslapį ir atidarykite kairėje šoninėje juostoje esantį meniu „Priedai“

kodi priedų meniu

# 7. Ekrano viršutiniame kairiajame kampe atidarykite „Package Installer“ (dėžutės piktograma)

„kodi“ paketo montuotojas

# 8. Spustelėkite „Įdiegti iš ZIP failo“

įdiegti iš ZIP failo

# 9. Spustelėkite „viršenybė“ > „Repository.supremacy-x, x“

įdiegti viršenybės saugyklą kodi

# 10. Palaukite, kol bus įdiegta viršenybės saugykla, ir pereikite prie kito veiksmo, kai gausite pranešimą apie sėkmę viršuje, dešinėje.

# 11. Atidarykite „Įdiegti iš saugyklos“

kodi įdiegti iš saugyklos

# 12. Spustelėkite „Viršutiškumas“ > „Vaizdo įrašų priedai“ > „Viršenybė“

kaip įdiegti viršenybės kodi priedą

# 13. Spustelėkite mygtuką „Įdiegti“. Tai atsisiųs ir įdiegs „Kodi“ „Supremacy Addon“.

Jei turite Leia, spustelėkite Gerai, kai pasirodys iššokantis langas su papildomų priedų sąrašu

kaip įdiegti viršenybę kodi

# 14. Norėdami pasiekti „Supremacy Kodi Addon“, eikite į pagrindinį ekraną > Priedai > Vaizdo įrašų priedai.

Prieš pradėdami transliaciją naudodamiesi „Kodi Addons / Builds“, norėčiau jus perspėti, kad viskas, ką transliuojate „Kodi“, yra matoma jūsų IPT ir vyriausybei. Tai reiškia, kad transliuodami autorių teisių saugomą turinį (nemokami filmai, TV laidos, sportas) galite patekti į teisines problemas.

„Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama prijungti VPN srautinio perdavimo metu. „Kodi“ VPN apeis IPT atleidimą, vyriausybės priežiūrą ir populiarių priedų geografinį apribojimą. Aš visada jungiuosi „ExpressVPN“ visuose savo srautinio perdavimo įrenginiuose ir siūlau jums padaryti tą patį.

„ExpressVPN“ yra greičiausias ir saugiausias VPN. Kartu suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Reiškia, jūs galite laisvai ja naudotis pirmąsias 30 dienų ir, jei nesate patenkintas atlikimu (o tai labai mažai tikėtina), galite paprašyti grąžinti visą pinigų sumą..

PASTABA: Mes neskatiname pažeisti autorių teisių įstatymų. O kas būtų, jei netyčia baigtumėte srautinį turinį iš neteisėto šaltinio? Ne visada lengva pasakyti skirtumą tarp teisėto ir neteisėto šaltinio.

Taigi, prieš pradėdami transliaciją „Kodi“, atlikite 3 paprastus veiksmus, kaip gauti VPN apsaugą.

1 žingsnis: Gaukite „ExpressVPN“ prenumeratą ČIA.

2 žingsnis: Spustelėkite ČIA norėdami atsisiųsti ir įdiegti „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį.

3 veiksmas: Spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys saugus, naudojant greičiausią ir geriausią „Kodi“ VPN.

prijunkite expressvpn for kodi

„Kodi Addon“ viršenybė neįdiegiama

Pirmiausia įsitikinkite, kad naudojate naują nuorodą - Link šiuo metu neveikia

Viršutiniame „Kodi“ priedų diegime dažniausiai reikia atlikti keletą greitų ir lengvų žingsnių. Tačiau kai kurie vartotojai proceso metu susidūrė su problemomis.

Diegimo problemos yra nedažnos, tačiau jos vis tiek gali įvykti. Pirmas dalykas, kurį norite įsitikinti, kad jūsų įrenginys, pvz., Kompiuteris, išmanusis telefonas ar „FireStick“, yra prijungtas prie interneto.

Jei kyla problemų pridedant šaltinį, yra tikimybė, kad serveris, kuriame yra „Supremacy“ priedų failai, patiria prastovą. Reguliarios priežiūros metu serveris kartais neveikia. Tokiu atveju vienintelė galimybė yra laukti, kol serveris grįš ir veiks. Laimei, suplanuota techninė priežiūra neužtrunka.

Jei sėkmingai pridėjote šaltinį, bet negalite iš jo įdiegti papildinio, tai vėl gali būti serverio problema. Tačiau kartais problema yra vietinė ir dažnai ją galima išspręsti iš naujo paleidus įrenginį ir iš naujo paleidus „Kodi“. Paleidę iš naujo, dar kartą atlikite diegimo veiksmus ir, jei veikia „Supremacy“ serveris, turėtumėte galėti įdiegti priedą dabar..

Viršutinis „Kodi Addon“ neveikia

Jei negalite naudoti „Supremacy“ priedo, vėlgi problema gali būti serveris. Jei bandote paleisti priedą suplanuotos priežiūros metu, srautai nebus pateikiami. Arba, jei dėl kokios nors kitos priežasties serveris patiria prastovą, vienintelė galimybė yra laukti, kol jis vėl pradės veikti.

Jei „Supremacy“ priedas bet kuriuo metu neveikia, yra tikimybė, kad diegimas nebuvo baigtas tinkamai. Tai reta, bet ne neįmanoma. Laimei, tai galima lengvai ištaisyti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai eiti į priedus > Mano priedai iš pagrindinio „Kodi“ ekrano ir pašalinkite „Supremacy“ priedą. Tai atlikę, įdiekite šį priedą iš naujo atlikdami diegimo procesą, kurį aprašėme aukščiau.

Prieš pradedant diegimo procesą, pirmiausia rekomenduoju pašalinti priedą. Nauja instaliacija dažnai rūpinasi problemomis. Iš naujo įdiegę priedą nepašalinę esamo diegimo, kartais nepašalinami blogi, sugadinti failai, todėl jums gali kilti sunkumų.

Jei viršenybė veikia iš esmės ir tai nėra tik tam tikras filmas ar pasirodymas, kuris nebus transliuojamas, gali kilti problemų dėl srautinių nuorodų ar serverio, iš kurio priedas bando srautinį turinį. Paprastai tai atsitinka su paskutiniu metu pridėtu turiniu arba labai populiariais turiniais, kurių srautas yra didelis. Viršutinis „Kodi“ priedas teikia keletą srautinių nuorodų į tam tikrą turinį. Jei viena nuoroda neveikia, išbandykite kitas. Yra nemaža tikimybė, kad rasite nuorodą, kuri iš tikrųjų veikia.

Kai kyla problemų dėl „Supremacy“ ar bet kurio kito priedo, visada verta perkrauti įrenginį ir iš naujo paleisti „Kodi“. Perkrovimas atnaujina sistemą ir programas ir dažnai rūpinasi su papildiniais susijusiomis problemomis.

Negalima nustatyti jokių srautų naudojant „Real Debrid“ naudojant „Kodi“. Tačiau tai yra aukščiausios kokybės paslauga, todėl gali tekti išleisti keletą dolerių. „FireStick“ vartotojai taip pat gali atkurti „Kodi“, kad ištaisytų skirtingas klaidas.

Jei „Supremacy Kodi“ papildymas srautiniu būdu perduodamas, tačiau kartais yra lėtas ir užšąla, galbūt norėsite perskaityti mūsų vadovą apie „Kodi“ buferio problemų taisymą.

Taip pat siūlau patikrinti „Kodi“ žurnalą, kad gautumėte daugiau informacijos apie klaidas.

Jei norite išbandyti alternatyvius „Kodi Addons“, peržiūrėkite šias nuorodas:

  • Kaip įdiegti „Exodus Redux Kodi Addon“
  • Kaip įdiegti „Magic Dragon Kodi Addon“
  • Kaip įdiegti „Yoda Kodi Addon“
  • Kaip įdiegti Seren Kodi Addon
  • Kaip įdiegti „Venom Addon“ „Kodi“

Taip pat galite peržiūrėti mūsų geriausių „Kodi Addons“ ir geriausių „Kodi“ konstrukcijų sąrašus.

Išvada

Jei ieškote naujojo „Kodi“ priedo filmams ir laidoms transliuoti, rekomenduoju išbandyti „Supremacy“. Viršutinis „Kodi“ priedas yra originalus daugiafunkcis priedas, o ne bet kokio kito priedo variantas. Jis randa kokybiškas srautinio perdavimo nuorodas ir leidžia žiūrėti mėgstamą turinį „Full HD“, „1080“ ir „HD 720“. Čia yra beveik kiekvienas turinys, kurį galite rasti, įskaitant filmus, laidas, tiesioginę TV, sportą, 3D filmus ir daug daugiau. . Nors iš pradžių galite sukurti „Supremacy“ kaip atsarginį srautinio perdavimo priedą, jis taip pat gali tapti jūsų visų pramogų poreikių pirminiu šaltiniu. Įdiekite šį priedą atlikdami greitus ir lengvus veiksmus, kuriuos anksčiau pasidaliniau su jumis. Jei turite klausimų ar pasiūlymų, praneškite man apie tai žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Spustelėkite čia, kad gautumėte slaptus virvių pjovimo triukus tiesiai į gautuosius.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me