Kaip įdiegti „Medusa Kodi Addon“

>

Šiame vadove aš jums parodysiu, kaip įdiegti „Medusa“ priedą „Kodi“. Norėdami įdiegti priedą visose „Kodi“ palaikomose platformose, galite naudoti instrukcijas. Tai apima „Amazon FireStick“, „iOS“ & „Android“ mobilieji įrenginiai, „Android TV Box“, „Mac“, „Window“ & „Linux“ kompiuteriai ir dar daugiau.


„Medusa Kodi“ priedas suteikia jums didžiulę filmų ir TV laidų biblioteką. Čia ne tik rasite naujausius brūkštelėjimus ir epizodus, bet ir galite ištirti didžiulę praeities filmų kolekciją. „Medusa“ atrodo kaip kadaise labai populiaraus ir dabar nefunkcionalaus „Poseidon“ priedo šakutė. Paprastumą ir lengvumą jis skolinasi iš savo pirmtako. Tačiau ji taip pat siūlo keletą patobulinimų.

Tikriausiai pirmas dalykas, kurį pastebėsite, yra greitas naršymas. Galite greitai naršyti po kategorijas ir tikėtis iš vieno varianto į kitą. Medusa taip pat greitai atgauna srautus ir beveik iškart atkuria pasirinktą saitą. Man nereikėjo laiko suprasti, kad tai turi būti mūsų geriausių „Kodi Addons“ sąrašo dalis. Šiuo metu priedas atrodo puikiai ir tikiuosi, kad ilgai tęsis tuo pačiu būdu.

: Šis priedas nebeveikia, nes „Ukodi“ saugykla neveikia. Pabandykite vieną iš kitų priedų iš mūsų geriausių „Kodi“ priedų sąrašo 

Kaip įdiegti „Medusa Addon“ „Kodi“

Pirmas dalykas, kurį norite padaryti, yra paruošti „Kodi“ įdiegti trečiųjų šalių priedus, tokius kaip „Medusa“. Vidinis „Kodi“ saugos nustatymas neleidžia įdiegti tokių priedų.

Įgalinkite nežinomus šaltinius „Kodi“

Atlikite šiuos veiksmus:

1. Atidarykite „Kodi“ programą ir eikite į Nustatymai (tam pagrindiniame ekrane spustelėkite narvo piktogramą)

kaip įdiegti medusa kodi addon

# 2 Dabar norite spustelėti Sistema (Kodi 18) arba Sistemos nustatymai (Kodi 17.6)

medusa kodi addon

# 3 Kitame lange spustelėkite Priedai meniu kairėje

kodi medusa addon

# 4 Dabar eikite į dešinę ir jei Nežinomi šaltiniai yra išjungtas, spustelėkite jo perjungimą ir įjunkite

įdiegti „Medusa addon“ į „Kodi“

# 5 Šis įspėjamasis pranešimas sako, kad diegti trečiųjų šalių priedus gali būti rizikinga. Tačiau aš asmeniškai esu išbandęs ir naudojęs „Medusa“ priedą. Taigi, būkite tikri, kad tai saugu.

Spustelėkite Taip

medusa kodi addon

Dabar pradėkime nuo tikrojo diegimo proceso.

„Medusa Kodi Addon“: montavimo instrukcijos

Diegimo procesas gali būti šiek tiek ilgas. Bet jokiu būdu tai nėra sunku. Vienintelis dalykas, kurį turite įsitikinti, yra tai, kad atidžiai sekate kiekvieną žingsnį ir ta pačia tvarka, kokia jis buvo išdėstytas. Štai šie veiksmai:

# 1 Atidarykite Nustatymai vėl iš pagrindinio „Kodi“ ekrano

medusa addon

# 2 Pasirinkite Failų tvarkyklė Kitas

kodi medusa addon

# 3 Spustelėkite Papildomas šaltinis (abipus ekrano)

žingsniai, skirti įdiegti „medusa addon“ į „kodi“

# 4 Spustelėkite ten, kur matote

medusa kodi addon

# 5 Įveskite šį URL / kelią tuščioje vietoje, kurią matote kito lango viršuje: https://uk1.site/Repo

Pakartokite URL adresą ir, jei jis teisingas, spustelėkite Gerai

medusa kodi addon

# 6 Dabar grįšite į šį langą. Pažymėkite tuščią vietą pavadinimu Įveskite šio daugialypės terpės šaltinio pavadinimą. Šioje tuščioje vietoje įveskite šaltinio, su kuriuo norite jį identifikuoti, pavadinimą. Tai priklauso nuo jūsų, ką rašote.

Aš tai įvardinu uk1

Spustelėkite Gerai kai būsite pasiruošę

kodi medusa

# 7 Jei naudojate „Kodi 18 Leia“, vieną kartą paspauskite mygtuką „Atgal“, kad grįžtumėte į „Nustatymai“. Spustelėkite Priedai ir pereikite prie 10 veiksmo.

Jei naudojate „Kodi Krypton 17.6“, atlikite kitą žingsnį

įdiegti „Medusa addon“ į „Kodi“

# 8 Grįžkite į pagrindinį „Kodi“ ekraną. Spustelėkite Priedai kairėje meniu juostoje

medusa kodi

# 9 Atidarykite langelį primenančią piktogramą viršutiniame kairiajame kampe. Tai vadinama Paketų montuotojas

įdiegti „Medusa addon“

# 10 Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo

medusa kodi addon

# 11 Spustelėkite uk1 (arba spustelėkite bet kurį kitą šaltinio pavadinimą, kurį pasirinkote 6 žingsnyje anksčiau)

kaip įdiegti medusa addon į

# 12 Eik į priekį ir spustelėkite ZIP failą saugykla.uk1-x.x.x.zip

Pastaba: Šio ZIP failo versijos numeris čia buvo pakeistas x.x.x. Jei failas bus atnaujintas, jis gali pasikeisti nuo to, ką matote paveikslėlyje

medusa kodi addon

# 13 Palaukite, kol pamatysite uk1 priedas įdiegtas pranešimas lango viršuje, dešinėje

kaip gauti kodi medusa addon

# 14 Dabar atidarykite parinktį Įdiekite iš saugyklos tame pačiame ekrane

kodi medusa addon

# 15 Atidaryti uk1 saugykla

medusa addon on kodi

# 16 Spustelėkite Vaizdo įrašų priedai Kitas

medusa kodi addon

# 17 Spustelėkite Medūza

kodi medusa addon

# 18 Spustelėkite Diegti mygtuką apačioje dešinėje

kaip įdiegti medusa addon į

# 19 Jei naudojate „Kodi 18 Leia“, taip pat pamatysite šį raginimą su papildomų priedų, įdiegtų kartu su „Medusa“, sąrašu. Spustelėkite Gerai

Pastaba: jei naudosite „Kodi Krypton“, šio iššokančiojo nematysite

medusa addon

# 20 Palaukite Įdiegti „Medusa“ priedai pranešimas. Tai neturėtų trukti ilgiau nei minutę

kodi medusa

Puiku! Dabar „Medusa Kodi“ priedas įdiegtas jūsų įrenginyje. Eik į priekį ir mėgaukis tuo.

Greita „Medusa Kodi Addon“ apžvalga

Pirmiausia pažiūrėkime, kaip pasiekti „Medusa“. Tiesą sakant, tai labai lengva. Pagrindiniame „Kodi“ ekrane eikite į priedus > Vaizdo įrašų priedai ir spustelėkite „Medusa“. Jei dar neįdiegėte daug priedų, netgi galite pastebėti priedą pagrindiniame pagrindiniame ekrane.

kaip gauti medusa addon on kodi

„Medusa“ yra priedas, teikiamas pagal užsakymą, kuriame galima reguliariai pasirinkti srautinį srautą - filmus & TV laidos. Kaip matyti iš aukščiau esančio paveikslėlio, jis atitinka standartinį dizainą su įprastomis galimybėmis. Tiesiog spustelėkite kategoriją Filmai ar TV laidos ir suraskite tai, ką norite žiūrėti.

kodi medusa addon

Kaip ir daugumoje priedų, pastebėsite, kad šios pagrindinės kategorijos yra dar suskirstytos į pakategores. Pvz., Atidarę filmus pagrindiniame ekrane, rasite tokias subkategorijas kaip Žanrai, Metai, Aktorius ir kt. Šiose subkategorijose paprastai yra daugiau subkategorijų..

„Medusa Kodi“ priedas pagrindiniame ekrane turi specialią kategoriją „Critters Corner“ su keletu specialių transliacijos pasirinkimų. Jis turi keletą 100 geriausių tokiose kategorijose kaip 100 visų laikų bandymų, 100 geriausių veiksmo, 100 geriausių nuotykių, 100 geriausių biografijų ir daugybė kitų. Šis skyrius suteikia jums prieigą prie filmų iš praeities. Radau filmų pavadinimus, datuojamus dar šeštajame dešimtmetyje. Dabar to nepavyksta pamatyti dažnai su pagrindiniais papildomais poreikiais.

Medusa addon vadovas

Šis priedas paprastai atneša kokybės nuorodas ir leidžia jums srautą iki 1080p raiškos. Tai taip pat leidžia prisijungti naudojant „Real-Debrid“ sąskaitą, siūlant jums aukštesnės kokybės srautus ir atkūrimą be buferio.

Verdiktas

„Medusa“ yra vienas geresnių „Kodi“ priedų, kuriuos pastaruoju metu naudojau. Tai atrodo kaip įprastas priedas su įprastomis kategorijomis. Tačiau svarbiausia yra tai, kad ji labai efektyviai rūpinasi visais pagrindais. Jame yra didelė filmų biblioteka & TV laidos. Tam naudojami keli grandikliai, norint nuskaityti dešimtis nuorodų iš įvairių šaltinių. Tai greitas priedas. Naršymas yra greitas ir sklandus, o atkūrimas vyksta beveik akimirksniu. Jei norite žiūrėti filmus ir laidas, turite išbandyti „Medusa Kodi“ priedą.

Susijęs:

Kaip naudotis Kodi
Kaip įdiegti „Exodus Redux“
Kaip įdiegti Seren Addon
Kaip įdiegti kylančias bangas

Spustelėkite čia, kad gautumėte slaptus virvių pjovimo triukus tiesiai į gautuosius.

Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me