Kaip įdiegti Neptūno kylantį „Kodi“

>

Šiame vadove aš jums pasakysiu, kaip įdiegti „Neptune Rising“ „Kodi 18.3 / 18.2 Leia“ ir „Kodi Krypton 17.6“. Šiame vadove pateikti vaizdai yra iš Kodi Krypton, tačiau jie taip pat taikomi ir Kodi Leia. Geriausias dalykas „Kodi“ (anksčiau žinomas kaip XBMC) yra tas, kad jis turi tokią pat sąsają visose platformose. Taigi, jei naudojate asmeninį kompiuterį, „Android TV“ dėžutę, „Nvidia Shield“ ar „Fire TV Stick“, tas pats vadovas tiks ir jums.

„Neptūno kylančios“ yra „Kodi“ priedas, veikiantis kaip filmų ir TV laidų paieškos variklis. Jame yra skirtingi skyriai, skirti 80-ųjų filmams, naujausiems filmams, gangsterių filmams ir kt., Kurie yra tikrai naudingi ieškant reikiamų dalykų. Tai vienas iš seniausių veikiančių priedų. Nors „Neptūnas Rising“ ir toliau teikia srautus, jis nėra pats patikimiausias. Yra keli geresnės kokybės priedai, kuriuos galite ištirti. Galbūt norėsite peržvelgti mūsų geriausių „Kodi“ priedų sąrašą.

Pastaba: „Fire Stick“ gudrybės nepripažįsta autorių teisių pažeidimų. Siūlome vartotojams naudoti šį priedą žiūrėti tik viešojo domeno filmus / TV laidas. Autorių teisių saugomo turinio žiūrėjimas be leidimo yra neteisėtas ir gali pakenkti teisinėms problemoms.

Dabar, kai jūs žinote, kas yra „Neptūnas Rising Addon“, pradėkime nuo žingsnio po žingsnio diegimo vadovo.

: „Neptūno kylančios“ yra senas priedas, kurio turbūt nebelaiko kūrėjai. Galite išbandyti vieną iš kitų priedų iš mūsų geriausių „Kodi“ priedų sąrašo. 

Kaip įdiegti Neptūno augančią „Kodi Addon“

Prieš pradėdami nuo tikrųjų žingsnių, „Kodi“ programoje įjunkite „Nežinomus šaltinius“. Jei nežinote, tai galite padaryti apsilankę „Nustatymai“ > Sistemos nustatymai (arba sistema Kodi 18)> Priedai > Nežinomi šaltiniai. Įjungę „Nežinomus šaltinius“, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

Dėmesys „KODI“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

„Kodi Addons“ / „build“ siūlo neribotą srautinį turinį, tačiau taip pat gali patekti į teisines problemas, jei sugaunate srautinius filmus / TV laidas / sportą. „Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama visada prisijungti prie VPN, kai srautai perduodami internetu. Geras „Kodi“ VPN slepia jūsų tapatybę, aplenkia vyriausybės stebėjimą, geografiškai užblokuotą turinį ir IPT trapėjimą (tai taip pat padeda srautui kaupti be buferio)..

Aš naudoju „ExpressVPN“, kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon FireStick“. Gausite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupysite 49% pagal savo metinius planus. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei nesate patenkintas, visada galite paprašyti grąžinti pinigus.

Spustelėkite ČIA, kad gautumėte 3 mėnesius nemokamus ir sutaupytumėte 49% „ExpressVPN“

Skaitykite: Kaip įdiegti ir naudoti „Kodi“ VPN

1 veiksmas: „Kodi“ pagrindinio ekrano viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite „Nustatymai“ (narvo) piktogramą.

Neptūno kylančių kodi nustatymai

2 veiksmas: atidarykite failų tvarkyklę ir dukart spustelėkite „Pridėti šaltinį“.

pridėti repos šaltinį Neptūnui augantiems Kodi priedams

3 veiksmas: atsidarys iššokantis langas. Čia spustelėsite „Nėra“ ir įveskite MRFreeWorld „Reop“ atsisiuntimo URL - http://legionworldtv.com/zips/ ir įveskite „laisvas pasaulis“Pavadinimo lauke.

kaip įdiegti Neptūnas kyla

Čia įveskite vardą

Neptūno kylančios repos

4 žingsnis: Grįžkite į „Kodi“ pagrindinį puslapį ir kairėje šoninėje juostoje spustelėkite meniu „Priedai“.

Neptūno kylančių filmų priedas

5 žingsnis: Dabar spustelėkite dėžutės formos piktogramą (pakuotės diegimo programa), esančią „Kodi“ pagrindinio puslapio viršuje, kairėje.

„kodi“ paketo montuotojas

6 veiksmas: atidarykite „Įdiegti iš ZIP failo“. Dabar pasirinkite „laisvas pasaulisTada spustelėkite saugykla.mrfreeworld.zip kaip parodyta paveikslėliuose žemiau.

kaip gauti Neptūno kylančią

Neptūno kylančio kodi priedas

7 žingsnis: Palaukite kurį laiką ir gausite pranešimą, kad MR FREEWORLD priedas įdiegtas. Gavę pranešimą, galite pereiti prie kito veiksmo.

kodi neptūnas kyla

8 veiksmas: atidarykite „Install from Repository“ ir atidarykite „MR FREEWORLD“

Įdiekite „Neptūną“, kylantį iš pono laisvojo pasaulio atpirkimo

9 veiksmas: dabar atidarykite aplanką „Vaizdo įrašų priedai“ ir pasirinkite priedą „Neptūnas kylantis“.

Neptūno kylančių vaizdo įrašų priedai

Neptūnas kyla

10 žingsnis: spustelėkite mygtuką „Įdiegti“.

kaip įdiegti Neptūnas kyla Kodi addon

Jei naudojate „Kodi Leia“, spustelėkite „Gerai“, kai pasirodys iššokantis langas su „papildomų priedų“, kurie bus įdiegti kartu su „Neptune Rising“, sąrašu..

11 žingsnis: Palaukite kurį laiką ir gausite pranešimą „Neptūnas kylantis priedas įdiegtas“. Jei diegimas nepavyko dėl klaidų Priklausomybės, aš tai paminėjau kitame šio vadovo skyriuje. Skaitykite toliau.

„Neptune Rising“ nepavyko įdiegti priklausomybės

Gavau keletą klausimų apie „Neptune Rising“ priedą, kad jie susiduria su klaida „Nepavyko įdiegti priklausomybės“. Aptariau problemą su keliais vartotojais ir išsiaiškinau, kad problema išspręsta beveik visiems, tiesiog iš naujo įdiegus priedą. apie. Ką jums reikia padaryti, tai - Pašalinti šaltinio atpirkimo URL, Pašalinti „MrFreeWorld“ saugyklą, išeiti iš „Kodi“. Pradėkite diegimo procedūrą nuo šio vadovo 1 veiksmo.

Norėdami pašalinti šaltinio atpirkimo URL eikite į Nustatymai > Failų tvarkyklė. Pasirinkite šaltinį ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite, jei naudojate kompiuterį, ilgai paspauskite, jei naudojate jutiklinį įrenginį, arba paspauskite „FireStick“ nuotolinio valdymo pulto meniu mygtuką. Dabar spustelėkite Pašalinti šaltinį

Norėdami pašalinti „MrFreeWorld“ saugyklą, eikite į „Kodi“ pagrindinis ekranas > Priedai > Mano priedai >Papildoma saugykla > Ponas Freeworld > Pašalinti

Kitas būdas ištaisyti priklausomybės klaidą yra „Pakto“ priedo įdiegimas. Paktas yra susijęs su keliomis priklausomybėmis, kurių paprastai trūksta kituose prieduose.

Jei vis tiek gaunate klaidą, čia pateiktas mano vadovas, kaip ištaisyti nepavyko įdiegti priklausomybės nuo Neptūno kylančiojo ar bet kurio kito priedo. Jei vis tiek negalite to išspręsti, praneškite man toliau pateiktuose komentaruose.

Naršykite po Neptūną kylantį Kodi Addoną

Dabar, kai „Kodi 17.6“ įdiegėte „Neptūnas Rising“, galite pasiekti priedą apsilankę „Kodi“ pagrindiniame puslapyje > Priedai > Vaizdo įrašų priedai.

kaip naudoti Neptūno kylančio Kodi priedą

Kai atidarysite priedą, pamatysite skirtingus filmų, TV laidų, IMDB sąrašų ir kt. Aplankus. Galite jį tyrinėti pagal savo nuostatas.

Neptūnas kylantis kodi

Jei kyla buferizacijos problemų, štai, kaip išspręsti „Kodi“ buferizacijos problemas.

Neptūnas auga Nepasiekiama srauto klaida

Kaip žinote, „Neptūnas Rising“ yra tik paieškos variklis, ieškantis srautų iš skirtingų šaltinių. Gali būti, kad kai kuriuose filmuose / TV laidose nėra pasiekiamų srautų, todėl tokiu atveju srautų nėra. Aš siūlau jums pabandyti suvaidinti kitą laidą ir pažiūrėti, ar vis tiek gaunate klaidą. Tikriausiai jis turėtų veikti gerai, tačiau jei vis tiek nematote jokių srautų, turėtumėte išvalyti „Addon“ talpyklą.

Atidarykite „Neptune Rising“ priedą, eikite į „Tools“ ir spustelėkite „Clear Cache“. Spustelėkite „taip“, kai jis paprašys patvirtinimo. Dabar paleiskite „Kodi“ iš naujo ir bandykite groti dar kartą. Tikiuosi, kad iki šiol ji turėtų veikti.

išvalykite talpyklą ant Neptūno kylančio kodi priedo

Jei jis vis tiek neveikia, išbandykite kitus priedus iš mūsų geriausių „Kodi“ priedų sąrašo.

Neptūno kylančios buferinės problemos

„Kodi“ buferis yra dažnas, bet varginantis klausimas, kurį reikia išspręsti norint sklandžiai transliuoti. Keletas vartotojų pranešė apie „Neptūno augančio“ papildymo buferizacijos problemas. Taigi, jei esate vienas iš jų, siūlau pabandyti „Real Debrid“, kuris siūlo daugybę naujų srautinių šaltinių, kurie sklandžiai veikia net ir grojant 1080p raiška HD.

Be to, patikrinkite, kaip gauti subtitrus, ir nustatykite „Trakt“ su „Kodi“.

Jei susiduriate su problemomis diegdami „Neptune Rising“ ant „Kodi / Fire Stick“, praneškite man komentaruose. Mielai padeda ��

Spustelėkite čia, kad gautumėte slaptus virvių pjovimo triukus tiesiai į gautuosius.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me