Kaip įdiegti „Nole Cinema Addon“ ant „Kodi“

>

Šiame vadove aš parodysiu, kaip įdiegti „Nole Cinema“ priedą „Kodi 18.1“ į „Kodi 18.4 Leia“ ir „Kodi 17.6“. Šį priedą galite įdiegti visuose su „Kodi“ suderinamuose įrenginiuose naudodami čia pateiktas instrukcijas, įskaitant „Android Mobiles“, „Amazon FireStick“. & „Fire“ televizija, „Mac“ & „Windows PC“ ir dar daugiau.

Jei ieškote priedo, siūlančio didžiulę filmų kolekciją, „Nole Cinema Kodi“ priedas yra tas, į kurį turėtumėte žiūrėti. Nuo naujausių iki seniausių, tai leidžia žiūrėti viską, ko norite. Be įprastų kategorijų, „Nole Cinema“ yra ir keletas įdomių kategorijų, tokių kaip „Klasika“, „Fantazija“, „Gangsteris“, „Karas“ ir dar daugiau. Jis taip pat turi specialų kolekcijų skyrių, kuriame pateikiami rinkiniai ir kitos kategorijos.

„Nole“ kinas yra tik filmų priedas. Jei ieškote TV laidų, galite naršyti kitus priedus mūsų geriausių „Kodi“ priedų sąraše. Filmams, manau, nieko nepavyks geriau už šį priedą. Dar geresnis yra vaidinimas vienu paspaudimu. Spustelėkite norimą žiūrėti filmą ir tiesiog pasirinkite SD, 720p, 1080p, priklausomai nuo prieinamumo. Tačiau, jei norite daugiau nuorodų, yra paieškos parinktis, kuri nuskaito kelis srautus iš interneto. Be to, turėdami „Real-Debrid“ suporuotą, galite rasti net 4K transliacijos parinktis.

: „Nole“ kinas nebeveikia. Galite ieškoti kitų priedų mūsų geriausių „Kodi“ priedų sąraše. 

Pastaba: Jei metaduomenų apdorojimas lėtina naršymą, galite jį išjungti papildinio nustatymuose. Aš jums parodysiu, kaip iškart po diegimo proceso.

Kaip įdiegti „Nole Cinema Addon“ ant „Kodi“

Prieš pradėdami diegimo procedūrą, įsitikinkite, kad „Kodi“ yra pasirengęs įdiegti trečiųjų šalių priedus. Tam jums reikės įjungti saugos parinktį - Nežinomi šaltiniai. Štai kaip tai daroma:

1) Savo prietaise atidarykite „Kodi“ programą ir, kai pradinis ekranas įkeliamas, spustelėkite Nustatymai (turėtumėte ieškoti krumpliaračio piktogramos viršutiniame kairiajame kampe)

kaip įdiegti

2) Dabar norite spustelėti Sistema (Kodi 18) arba Sistemos nustatymai (Kodi 17.6)

kaip įdiegti

3) Kairėje kito ekrano pusėje pasirinkite Priedai. Dabar eikite į dešinę dalį ir jei Nežinomi šaltiniai yra išjungtas / išjungtas, spustelėkite jį ir įjunkite

parsisiųsti nole kino addon apie kodi

4) Jei norite palikti parinktį įjungtą, būtinai spustelėkite Taip kai būsite paraginti šalia

nole kino kodi addon

„Nole Cinema Kodi“ priedas yra saugus, nes aš jį išbandžiau asmeniškai. Būtų gera idėja dar kartą išjungti nežinomus šaltinius, kai jį įdiegsite.

Pradėkime nuo diegimo procedūros.

„Nole Cinema Addon“: išsami diegimo procedūra

Dabar pateikiu jums veiksmus, kaip įdiegti „Nole Cinema“ priedą „Kodi“. Šis priedas neturėtų užtrukti ilgiau nei penkias minutes, kol šis priedas paleidžiamas ir srautiniu būdu perduodamas jūsų mėgstamas turinys. Štai ką jums reikia padaryti:

1) Grįžkite į pagrindinį „Kodi“ programos ekraną ir atidarykite Nustatymai elementas vėl

kaip gauti nole kino addon apie kodi

2) Dabar norite atidaryti Failų tvarkyklė

įdiegti nole kino kodi addon

3) Eik į priekį ir spustelėkite Pridėti šaltinį abipus lango

parsisiųsti nole kino addon apie kodi

4) Spustelėkite ten, kur rašoma skyriuje „Įveskite kelius arba naršykite žiniasklaidos vietas“.

nole kino priedas

5) Įveskite šį URL tiksliai taip, kaip aš pateikiu (didžiosios ir mažosios raidės): http://www.planet-universe.co.uk
Spustelėkite Gerai

nole kino kodi addon

6) Dabar pažymėkite ekrano lauką, kuriame prašoma įvesti laikmenos šaltinio pavadinimą. Įveskite bet kurį vardą, su kuriuo norite identifikuoti šį šaltinį, pvz., planeta
Spustelėkite Gerai

nole kino kodi addon

7) Vėl turite būti „Kodi“ pagrindiniame ekrane. Norėdami tai padaryti, pakartotinai paspauskite mygtuką „Atgal“. Pradiniame ekrane spustelėkite Priedai kairėje pusėje

kaip įdiegti

8) Kitame lange eikite į viršutinį kairįjį kampą ir spustelėkite mygtuką atidaryta dėžė parinktį, kuri taip pat vadinama „Package Installer“

nole kino addon on kodi

9) Kitas, atidarykite Įdiekite iš ZIP failo

nole kinas

10) Eik į priekį ir spustelėkite planeta arba anksčiau pridėtą šaltinio pavadinimą

Įdiekite „node“ kiną ant „kodi“

11) Atidarykite ZIP failą saugykla.žiedai.zip kitame ekrane

nole kino priedas

12) Palaukite, kol pamatysite Įdiegtas Saturno saugyklos priedo žiedas viršutiniame dešiniajame kampe pasirodo patvirtinimo pranešimas

Saturno saugyklos žiedas

13) Atidaryti Įdiekite iš saugyklos

įdiegti

14) Spustelėkite Saturno saugyklos žiedas

nole kino kodi addon

15) Atidaryti Vaizdo įrašų priedai

nole kinas

16) Spustelėkite Kino nėra

įdiegti nole kino kodi addon

17) Eik į priekį ir spustelėkite Diegti Kitas

kaip įdiegti

18) Jei naudojate „Kodi 18“ (arba bet kurią iš jo išleistų iteracijų), pamatysite šį papildomą iššokantį langą..
Spustelėkite Gerai

žingsniai diegiant nole kino kodi priedą

19) Palaukite, kol „Nole Cinema Kodi“ priedas bus įdiegtas. Tai neturėtų trukti ilgiau nei porą minučių. Kai diegimas baigsis, Įdiegtas „Nole Cinema“ priedas pranešimas išskleidžiamas iš viršutinio dešiniojo kampo

nole kino instaliacijos vadovas

Viskas! „Kodi“ sėkmingai įdiegėte „Nole Cinema“ priedą.

Prieš pradėdami transliaciją naudodamiesi „Kodi Addons / Builds“, norėčiau jus perspėti, kad viskas, ką transliuojate „Kodi“, yra matoma jūsų IPT ir vyriausybei. Tai reiškia, kad transliuodami autorių teisių saugomą turinį (nemokami filmai, TV laidos, sportas) galite patekti į teisines problemas.

„Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama prijungti VPN srautinio perdavimo metu. „Kodi“ VPN apeis IPT atleidimą, vyriausybės priežiūrą ir populiarių priedų geografinį ribojimą. Aš visada jungiuosi „ExpressVPN“ visuose savo srautinio perdavimo įrenginiuose ir siūlau jums padaryti tą patį.

„ExpressVPN“ yra greičiausias ir saugiausias VPN. Kartu suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Reiškia, jūs galite laisvai ja naudotis pirmąsias 30 dienų ir, jei nesate patenkintas atlikimu (o tai labai mažai tikėtina), galite paprašyti grąžinti visą pinigų sumą..

PASTABA: Mes neskatiname pažeisti autorių teisių įstatymų. O kas būtų, jei netyčia baigtumėte srautinį turinį iš neteisėto šaltinio? Ne visada lengva pasakyti skirtumą tarp teisėto ir neteisėto šaltinio.

Taigi, prieš pradėdami transliaciją „Kodi“, atlikite 3 paprastus veiksmus, kaip gauti VPN apsaugą.

1 žingsnis: Gaukite „ExpressVPN“ prenumeratą ČIA.

2 žingsnis: Spustelėkite ČIA norėdami atsisiųsti ir įdiegti „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį.

3 veiksmas: Spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys saugus, naudojant greičiausią ir geriausią „Kodi“ VPN.

prijunkite expressvpn for kodi

Išjunkite metaduomenų apdorojimą greitesniam naršymui

Metaduomenų apdorojimas žymiai sulėtina naršymą ir taip pat gali šiek tiek sudirginti. Galite lengvai jį išjungti ir mėgautis greitesne navigacija. Atlikite šiuos veiksmus:

1) Eikite į pagrindinį „Kodi“ ekraną ir eikite į priedus > Vaizdo įrašų priedai.

2) Pasirinkite „Nole Cinema“ piktogramą ir paspauskite nuotolinio valdymo pulto meniu mygtuką (dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite kompiuterį arba ilgai palieskite mobiliuosius ir kitus jutiklinius įrenginius), kad būtų rodomas iššokantis meniu.

3) Spustelėkite Nustatymai

išjungti meta duomenis apie „nole“ kino priedą

4) Pasirinkite Pritaikymas parinktį kairėje ir dešinėje ekrano dalyje, skyriuje „Metaduomenų teikėjas“, išjunkite parinktį Įgalinti metaduomenis

meta duomenų apdorojimas „nole“ kino teatre

Dabar esate pasiruošę naudoti „Nole Cinema“ priedą „Kodi“ be jokių kliūčių.

Trumpas „Nole“ kino „Kodi Addon“ žvilgsnis

Norėtumėte patekti į priedus > Vaizdo įrašų priedai iš „Kodi“ pagrindinio ekrano, norint pasiekti „Nole Cinema“ priedą. Priede yra ir keli muzikiniai vaizdo įrašai. Todėl jį taip pat rasite skiltyje Muzikos priedai.

kaip naudoti nole kino addon ant kodi

Pagrindiniame „Nole Cinema“ ekrane yra dvi dalys: „Žanras“ & Kolekcijos

Skyrelyje „Žanras“ yra keletas kategorijų, įskaitant naujus leidimus, klasiką, veiksmą, nuotykį, animaciją, komediją, nusikaltimą ir dar daugiau..

naudojant „nole“ kino priedą

Slinkite šiek tiek žemyn, kad pamatytumėte skyrių Kolekcija, kurioje yra „Boxsets“ ir daugiau:

nole kino kodi addon

Kino teatras „Nole“ yra tik filmas, skirtas „Kodi“ priedui. Čia nerasite jokių TV laidų.

Verdiktas

„Nole Cinema Kodi“ priedas yra puiki galimybė žiūrėti mėgstamus filmus. Greitai naršoma išjungus metaduomenų apdorojimą papildinio nustatymuose. Priede yra didžiulė filmų biblioteka, pradedant klasika ir baigiant naujausiais leidimais. Vieno paspaudimo funkcija leidžia gana greitai pradėti transliaciją. Taip pat galite pereiti į grandymo režimą spustelėję Ieškoti, spustelėję filmo pavadinimą. Srautinės transliacijos kokybė taip pat yra labai gera. Nuo SD iki 1080p (taip pat ir 4K, jei turite „Real Debrid“), galite transliuoti savo pasirinkta skiriamąja geba. „Nole“ kinas yra geras pasirinkimas filmams.

Susijęs:

Kaip įdiegti „Scrubs Addon“ „Kodi“
Kaip įdiegti „Watch Dogs Kodi Addon“
Kaip įdiegti 7 iš 9 „Kodi Addon“
Kaip įdiegti „Exodus v8 Kodi Addon“

Spustelėkite čia, kad gautumėte slaptus virvių pjovimo triukus tiesiai į gautuosius.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me