Kaip įdiegti „Nova Kodi Build“

>

Šiame vadove aš parodysiu, kaip įdiegti „Nova“ versiją ant „Kodi“. Nors šiame vadove naudojamos ekrano nuotraukos padarytos naudojant „Windows PC“, pateiktas metodas veikia su visa „Kodi“ aparatine įranga ir įrenginiais. „Nova Kodi“ galite įdiegti „Amazon FireStick“, „iOS“ ir „Android“ mobiliesiems, „Android TV“ dėžutėse ir dar daugiau.

„Nova“ yra „Kodi“ komplektas, siūlantis platų iš anksto įdiegtų priedų, skirtų vaizdo pramogoms, asortimentą. Tai sukuria keletą populiarių vardų, tokių kaip „Incursion“, „Placenta“, „Neptūnas Rising“, „Yoda“ ir dar keli priedai. Nesvarbu, ar filmai ir laidos yra pagrindinis pramogų šaltinis, ar mėgstate žiūrėti nemokamą tiesioginę televiziją internetu, „Nova Kodi build“ siūlo visas galimybes. Ši lengva konstrukcija puikiai tinka visiems „Kodi“ įrenginiams. Išmokime įdiegti „Nova“ ant „Kodi“.

: „Nova build“ šiuo metu negalima. Išbandykite vieną iš kitų „Kodi“ konstrukcijų iš mūsų geriausių „Kodi“ kūrinių sąrašo.

„Nova Kodi Build“ - montavimo instrukcijos

Dėmesys „KODI“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

„Kodi Addons“ / „build“ siūlo neribotą srautinį turinį, tačiau taip pat gali patekti į teisines problemas, jei sugaunate srautinius filmus / TV laidas / sportą. „Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama visada prisijungti prie VPN, kai srautai perduodami internetu. Geras „Kodi“ VPN slepia jūsų tapatybę, aplenkia vyriausybės stebėjimą, geografiškai užblokuotą turinį ir IPT trapėjimą (tai taip pat padeda srautui kaupti be buferio)..

Aš naudoju „ExpressVPN“, kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon FireStick“. Gausite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupysite 49% pagal savo metinius planus. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei nesate patenkintas, visada galite paprašyti grąžinti pinigus.

Spustelėkite ČIA, kad gautumėte 3 mėnesius nemokamus ir sutaupytumėte 49% „ExpressVPN“

Skaitykite: Kaip įdiegti ir naudoti „Kodi“ VPN

Jei norite įdiegti trečiosios šalies versiją, tokią kaip „Nova Kodi“, pirmiausia turite įjungti Nežinomi šaltiniai. Pagal numatytuosius nustatymus ši parinktis yra išjungta, kad būtų išvengta automatinio kenksmingų priedų atsisiuntimo ir atgrasytų „Kodi“ vartotojus nuo trečiųjų šalių versijų ir priedų diegimo..

Bet jei diegiate saugų „Nova“ pastatymą ant „Kodi“, jums nėra ko jaudintis. Atlikite šiuos nustatymo pakeitimo veiksmus:

  • Paleisk „Kodi“
  • Atviras Nustatymai pagrindiniame ekrane (turite spustelėti krumpliaračio piktogramą, esančią viršutiniame kairiajame kampe)

nova kodi statyti

  • Dabar spustelėkite Sistemos nustatymai

kaip įdiegti

  • Kairėje kito „Kodi“ ekrano pusėje spustelėkite Priedai
  • To paties ekrano dešinėje spustelėkite jungiklį šalia Nežinomi šaltiniai ir įsitikinkite, kad jis įjungtas

įdiegti nova kodi statyti

  • Kodi išmeta įspėjamąjį pranešimą į ekraną. Bet, kaip jau sakiau, „Nova“ yra saugi konstrukcija. Spustelėkite Taip

nova statyti ant kodi

Tai galite įdiegti „Nova Kodi Build“. Pažiūrėkime kaip.

Išsamios montavimo instrukcijos suskirstytos į tris dalis taip:

  • 1 dalis: Pridėkite paprastą kūrimo vedlio šaltinį prie „Kodi“
  • 2 dalis: Įdiekite paprastą kūrimo vedlį
  • 3 dalis: Įdiekite „Kodi“ „Nova Build“

Kiekviena proceso dalis susideda iš savo žingsnių rinkinio. Procesas yra lengvas, jei kiekvieną žingsnį atliksite ta pačia tvarka, kokia ji buvo pateikta. „Nova Kodi“ turėsite greitai pastatytą.

Pradėkime.

1 dalis: Pridėkite paprastą kūrimo vedlio šaltinį prie „Kodi“

Dabar prie Kodi pridėsime šaltinio URL, kuris vėliau bus naudojamas norint gauti ir įdiegti paprastą kūrimo vedlį. Štai šie veiksmai:

1 veiksmas: atidarykite Nustatymai ant Kodi vėl

nova kodi statyti

2 veiksmas: pasirinkite ir atidarykite Failų tvarkyklė kitame lange

nova statyti

3 veiksmas: spustelėkite Pridėti šaltinį ir atidaryti

Pastaba: šio lango kairėje ir dešinėje rasite papildomą šaltinį (vaizdas pateiktas žemiau). Galite spustelėti bet kurią. Nesvarbu. Jei pridėjote kelis šaltinius, jums gali reikėti šiek tiek slinkti žemyn, kad rastumėte šią parinktį.  

kodi nova statyti

4 žingsnis įveskite kitą URL kitame pasirodžiusiame ekrane ir spustelėkite Eiti: http://thelittleguysco.net/kodi/ 

Įveskite URL tiksliai taip, kaip nurodyta čia. Kodi turi nurodyti tikslų šaltinį

nova statyti ant ugniagesio

5 žingsnis: Dabar vėl matysite šį langą.

Pažymėkite lauką, pažymėtą kaip Įveskite šio daugialypės terpės šaltinio pavadinimą ir įveskite šaltinio pavadinimą. Galite pasirinkti bet kurį vardą, su kuriuo norite identifikuoti šį šaltinį.

Eime su mažai šiam vadovui

Spustelėkite Gerai kai jūsų „Kodi“ ekranas atrodo toks, kokį matote šiame paveikslėlyje:

įdiegti nova statyti ant kodi

Jūs sėkmingai įtraukėte šaltinį.

2 dalis: Įdiekite paprastą kūrimo vedlį

Dabar atėjo laikas įdiegti „Kodi“ paprasto kūrimo vedlį naudojant ką tik pridėtą šaltinį. Be kitų dalykų, vedlys taip pat yra statinių biblioteka (paprastai kelios versijos). „Simple Build Wizard“ priglobia „Nova Kodi Builds“. Štai šie vedlio diegimo veiksmai:

1 žingsnis: Grįžkite į pagrindinį „Kodi“ ekraną paspausdami atgal mygtuką. Kai esate pagrindiniame ekrane, spustelėkite Priedai

nova ugniagesys

2 žingsnis: Dabar atidarykite Pakuočių montuotojas spustelėję piktogramą, kuri atrodo kaip atidarytas laukelis (jis yra viršutiniame kairiajame ekrano kampe)

nova kodi

3 žingsnis: atidarykite Įdiekite iš ZIP failo

kaip pridėti nova statyti ant kodi

4 žingsnis: Dabar slinkite žemyn (jei reikia) ir spustelėkite anksčiau pridėtą šaltinio pavadinimą. Dėl šio vadovo jis buvo mažai taigi, tai mes spustelėsime

nova kodi statyti

5 žingsnis: kitame ekrane rasite ZIP failą pavadinimu plugin.progrm.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip

Spustelėkite šį failą

Pastaba: jei failo versijos numeris pasikeitė, spustelėkite ZIP failą su naujos versijos numeriu (dabartinis versijos numeris yra 0.0.2)

kodi nova statyti

6 žingsnis: palaukite Įdiegtas paprastas „Builds“ priedas pranešimas. Šis pranešimas rodomas ekrano viršuje, dešinėje.

Pastaba: šio vedlio įdiegimas užtrunka keletą minučių

kaip gauti nova statyti ant kodi

7 veiksmas: kai diegimas bus baigtas, „Kodi“ ekrane pasirodys iššokančių langų serija.

Tai yra pirmasis. Eik į priekį ir spustelėkite Atleisti

nova kodi statyti

8 žingsnis: Dabar matote kai kurių nustatymų sąrašą. Pasirinkite bet kurį parametrą, kurį norite pakeisti, ir spustelėkite Tęsti 

kodi nova statyti

9 veiksmas: Kai pasirodo šis iššokantis langas, galite spustelėti „Build“ meniu ir pradėti diegti „Nova Kodi Build“.

Tačiau instaliaciją aptarsiu kitoje dalyje, kur aš jums parodysiu, kaip pereiti į statybų skyrių iš pagrindinio „Kodi“ ekrano.

Spustelėkite Ignoruoti

įdiegti nova statyti ant kodi

Pastaba: Šie 3 iššokantys langai paprastai vėl pasirodo. Jei jie tai daro, dar kartą spustelėkite mygtukus Atmesti, Tęsti ir Nepaisyti

3 dalis: Įdiekite „Nova Kodi Build“

Šioje dalyje pagaliau įdiegsime „Nova Kodi Build“. Štai šie veiksmai:

1 veiksmas: eikite į pagrindinį „Kodi“ ekraną

2 veiksmas: spustelėkite Priedai

3 veiksmas: spustelėkite Programos priedai

4 veiksmas: spustelėkite Paprasta statyba skiltyje Programos priedai

nova statyti kodi

5 veiksmas: spustelėkite (Rohas) Pastato

kodi nova statyti

6 žingsnis: Pasirinkite Nova Pastatykite pagal „Krypton Builds“

įdiegti nova build

7 veiksmas: spustelėkite Nauja instaliacija

Kodėl „Fresh Install“, o ne „Standard Install“? Diegdamas bet kurią „Kodi“ versiją visą laiką renkuosi „Fresh Install“. Jis nuvalo „Kodi“ švarų ir leidžia man pastatyti konstrukciją ant švaraus šiferio. Tokiu būdu statiniai geriau veikia. Jei „Kodi“ iš anksto įkraunami su priedais ir vedliais, tai daro įtaką konstravimo veikimui. Bet kokiu atveju, standartinis diegimas negali išsaugoti visų jūsų duomenų. 

„nova build“ diegimo žingsniai

8 veiksmas: spustelėkite Tęsti

„Kodi“ nori įsitikinti, kad žinote, ką darote, prieš valydami programą švariai. Štai kodėl šis patvirtinimas!

vadovas įdiegti „kodi nova build“

9 veiksmas: palaukite, kol įdiegs. „Nova Kodi“ pastatymas užtruks 3–4 minutes.

parsisiųsti

10 žingsnis: Baigę diegimą spustelėkite Priversti kai bus paraginta.

Galite pabandyti iš naujo įkelti profilį, bet jis tikrai neveikia. Štai kodėl „Force Close“ yra geriausias pasirinkimas

priversti arti kodi

Sėkmingai įdiegėte „Nova“ versiją „Kodi“.

„Nova Kodi Build“ apžvalga

Kad įdiegimas įsigaliotų, po įdiegimo turėsite iš naujo atidaryti „Kodi“. Pagrindinis „Nova Kodi build“ ekranas atrodo taip:

nova statyti odą

Turėjote pastebėti, kad pagrindinis daugelio „Kodi“ konstrukcijų išdėstymas yra tas pats. „Kodi Nova build“ nėra išimtis. Žinoma, teminiu požiūriu jis yra skirtingas ir nepakartojamas. Aš kalbu apie išdėstymą, kuriame meniu juosta ir submeniu juosta išdėstomos per „Kodi“ ekrano plotį. Šiose juostose galima naršyti paspaudus „FireStick“ nuotolinio valdymo pulto krypties mygtuką (krypčių klavišai jūsų kompiuteryje arba braukiant jutikliniuose įrenginiuose).

Kai pasirenkate pagrindinio meniu elementą, atitinkami submeniu elementai pasirodo iškart po juo. Jei pasirinksite daugialypės terpės parinktį, pvz., Filmai ar TV laidos, apačioje taip pat matysite susijusius priedus.

Pavyzdžiui, kai pasirinkau TV laidas, apačioje pasirodė „Placenta“, „Mirties srautai“, „Neptūno prisikėlimas“, „Yoda“, „The Kratos“, „Incursion“ priedai..

Bet tai nėra visas priedų sąrašas. Yra daugiau. Norėdami rasti visus priedus, pagrindinėje meniu juostoje pasirinkite Sistema ir iš submeniu atidarykite vaizdo įrašų priedus

kaip atrodo „nova kodi build“

Tai yra visas sąrašas vaizdo įrašų priedų, kurie yra supakuoti ir iš anksto įkelti su „Nova Kodi Build“. Šiame paveikslėlyje galite pamatyti 14 priedų. Bet jūs galite slinkti žemyn link Kodi ir rasti daugiau priedų.

kaip įdiegti

Nepaisant to, ar anksčiau naudojote „Kodi“ pastatymą, ar ne, jums reikės šiek tiek laiko priprasti prie „Kodi Nova Build“.

Likvidavimas

Šis vadovas parodė, kaip „Kodi“ įdiegti „Nova“. Šis lengvas statinys sklandžiai ir nepriekaištingai veikia visuose „Kodi“ įrenginiuose. Tai puikus pasirinkimas mažo galingumo įrenginiams, tokiems kaip „FireStick“, „Fire TV“ ar „Android TV“ dėžutės. Sudėtyje nenaudojama prašmatnios grafikos, išlaikomas minimalus išdėstymas ir jo našumas yra didesnis nei daugumos kitų sudėtų elementų.

Susijęs:

Kaip įdiegti neribotą „Magic Build“
Kaip įdiegti „Equinox Kodi Build“
Kaip įdiegti kelis „Kodi Builds“
Kaip įdiegti deimantų dulkių kaupiklį

Spustelėkite čia, kad gautumėte slaptus virvių pjovimo triukus tiesiai į gautuosius.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me