Kaip įdiegti „Planet MMA“ į „Kodi“

>

Šiame vadove aš jums parodysiu, kaip įdiegti „Planet MMA“ „Kodi 18.4 Leia“ ir „Kodi 17.6 Krypton“. Vadovas bus naudojamas visų rūšių „Kodi“ įrenginiams, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“, asmeninius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus.

Čia rasite daug „Kodi“ priedų, skirtų filmams ir TV laidoms. Taip pat rasite keletą sporto priedų, apimančių daugelį populiarių sporto šakų. Tačiau „Planet MMA“ yra vienintelis MMA skirtas priedas, siūlantis išsamią šios sporto šakos aprėptį. Šis priedas anksčiau buvo žinomas kaip „UFC Finest“. Tačiau dėl tam tikrų priežasčių „UFC Finest“ turėjo būti uždarytas. Laimei, jis grįžo kitu pavadinimu ir visiškai naujoje pakuotėje. Papildymo sąsajoje ne tik įvyko perdarymas, bet ir įtraukta daugybė naujų srautų iš naujausių įvykių į praeities transliacijas. Yra daugybė srautų su MMA susijusioms TV laidoms, žaidimų aprėptims, dokumentiniams filmams ir kitiems UFC renginiams. Tai tikrai yra malonumas visiems MMA gerbėjams.

: Planetos MMA išsijungia. Išbandykite kitus sporto ir imtynių priedus, esančius mūsų geriausių „Kodi“ priedų sąraše.

Šiame vadove apžvelgsiu „Planet MMA“ diegimo procesą Kodi mieste. Kadangi „Kodi“ visose platformose turi tą pačią sąsają, šio vadovo instrukcijos yra taikomos „FireStick“, asmeniniam kompiuteriui, „Android“ išmaniesiems telefonams, „Android TV“ ir visiems kitiems palaikomiems įrenginiams..

Kaip įdiegti „Planet MMA Kodi Addon“

Kadangi „Planet MMA“ yra trečiosios šalies „Addon“, prieš atsisiųsdami ir įdiegdami „Planet MMA Kodi Addon“ turėsite leisti naudoti nežinomus šaltinius..

Štai kaip „Kodi“ programoje leisti „Nežinomus šaltinius“.

  • Atidarykite „Nustatymai“ (narvo piktograma)
  • Kryptone spustelėkite „Sistemos nustatymai“ arba „Kodi Leia“ - „Sistema“
  • Atidarykite „Priedai“ kairėje šoninėje juostoje
  • Dešinėje įjunkite „Nežinomus šaltinius“

Dabar jūs nustatėte įdiegti „Planet MMA“ į „Kodi“. Atlikite toliau nurodytus veiksmus.

Eikite į skiltį „Nustatymai“

kodi nustatymai

Atidarykite failų tvarkyklę > Pridėti šaltinį

pridėti repo šaltinį kodi

Spustelėkite „Nėra“ ir įveskite šį „One Nation Repo“ URL: http://onenation.info/Repo/

Įveskite „„OneNation““Pavadinimo lauke. Galite pasirinkti kitą pavadinimą, tačiau stenkitės, kad jis išliktų tinkamas, kad vėliau galėtumėte jį atpažinti.

kaip įdiegti planetos mma kodi addon

Grįžkite į „Kodi“ pagrindinį puslapį ir kairėje šoninėje juostoje spustelėkite meniu „Priedai“

Spustelėkite „Package Installer“ (dėžutės formos piktograma ekrano viršutiniame kairiajame kampe)

„kodi“ paketo montuotojas

Atidarykite „Install from ZIP File“ ir spustelėkite anksčiau pridėtą „OneNation“.

kaip įdiegti planetos mma ant kodi

Spustelėkite „repository.onenation-x.x.x.zipIr laukite pranešimo apie sėkmę viršuje dešinėje.

įdiegti planetos mma kodi

Atidarykite „Įdiegti iš saugyklos“ ir spustelėkite „OneNation“ repo.

įdiekite planetos mma iš viršenybės saugyklos

Dabar spustelėkite Vaizdo įrašų priedai  > Planetos MMA

planeta mma wwe kova addi

Spustelėkite „Įdiegti“, kad atsisiųstumėte ir įdiegtumėte „Planet MMA Kodi Addon“

kaip įdiegti planetos mma kodi priedą stebint gyvas wwe kovas

Raginime su papildomų priedų sąrašu spustelėkite Gerai (tik „Kodi Leia“)

Viršutiniame dešiniajame ekrano kampe palaukite kelias sekundes, kol gausite pranešimą apie sėkmę.

Grįžkite į „Kodi“ pagrindinį puslapį ir „Planet MMA Addon“ rasite skiltyje „Priedai“.

Prieš pradėdami transliaciją naudodamiesi „Kodi Addons / Builds“, norėčiau jus perspėti, kad viskas, ką transliuojate „Kodi“, yra matoma jūsų IPT ir vyriausybei. Tai reiškia, kad transliuodami autorių teisių saugomą turinį (nemokami filmai, TV laidos, sportas) galite patekti į teisines problemas.

„Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama prijungti VPN srautinio perdavimo metu. „Kodi“ VPN apeis IPT atleidimą, vyriausybės priežiūrą ir populiarių priedų geografinį ribojimą. Aš visada jungiuosi „ExpressVPN“ visuose savo srautinio perdavimo įrenginiuose ir siūlau jums padaryti tą patį.

„ExpressVPN“ yra greičiausias ir saugiausias VPN. Kartu suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Reiškia, jūs galite laisvai ja naudotis pirmąsias 30 dienų ir, jei nesate patenkintas atlikimu (o tai labai mažai tikėtina), galite paprašyti grąžinti visą pinigų sumą..

PASTABA: Mes neskatiname pažeisti autorių teisių įstatymų. O kas būtų, jei netyčia baigtumėte srautinį turinį iš neteisėto šaltinio? Ne visada lengva pasakyti skirtumą tarp teisėto ir neteisėto šaltinio.

Taigi, prieš pradėdami transliaciją „Kodi“, atlikite 3 paprastus veiksmus, kaip gauti VPN apsaugą.

1 žingsnis: Gaukite „ExpressVPN“ prenumeratą ČIA.

2 žingsnis: Spustelėkite ČIA norėdami atsisiųsti ir įdiegti „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį.

3 veiksmas: Spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys saugus, naudojant greičiausią ir geriausią „Kodi“ VPN.

prijunkite expressvpn for kodi

„Planet MMA Addon“ neveikia

Planetos MMA „Kodi“ priedas buvo išjungtas ne taip seniai ir visiškai nustojo veikti. Tačiau kūrėjai jį vėl įdiegė ir dabar jis visiškai veikia. Jei bandytumėte naudoti „Planet MMA“ tuo metu, kai jis buvo uždarytas, jis nebūtų buvęs efektyvus. Kadangi jis vėl veikia, pirmyn ir įdiekite jį vadovaudamiesi aukščiau pateiktomis instrukcijomis. Tai turi veikti!

Jei iš naujo įdiegėte ir ji vis dar neveikia, greičiausiai tai gali kilti dėl serverio problemos. „Planet MMA“ yra stabilus priedas, o serverio problemos nėra labai dažnos. Tačiau serverio problemų taip pat nėra. Jei problemą sukelia serveris, vienintelė galimybė yra palaukti, kol ji vėl veiks. Geros žinios yra tai, kad tokios problemos dažnai būna laikinos ir greitai jomis rūpinasi kūrėjai.

Priedų problemos ne visada susijusios su serveriu. Kartais problemos yra vietinės ir jas reikia išspręsti jūsų įrenginyje. Pvz., „Planet MMA“ neveiks, jei tinkamai neįdiegėte. Arba yra tikimybė, kad kai kurie priedų failai galėjo būti sugadinti. Vietinėmis problemomis galima išspręsti pasinaudojant kai kuriais bendrais pataisymais.

Kai priedas neveikia, uždarykite „Kodi“ programą ir pabandykite iš naujo paleisti įrenginį. Žinoma, kad paleidus kompiuterį iš naujo pataisysite daugybę problemų, net ir iš pažiūros sudėtingas. Paleidus įrenginį, atnaujinama operacinė sistema, išvalomi atmintyje esantys griozdai ir atnaujinamos ir programos..

Jei iš naujo paleidus kompiuterį, nepavyksta pašalinti „Planet MMA“ programos ir įdiegti iš naujo. Jei failas yra sugadintas arba nebuvo tinkamai įdiegtas anksčiau, problema bus pašalinta iš naujo įdiegus programą. Eikite į pagrindinį „Kodi“ ekraną ir eikite į priedus > Mano priedai. Čia pasirinkite „Planet MMA“ programą ir paspauskite mygtuką „Pašalinti“. Dabar iš naujo įdiekite programą vykdydami aukščiau pateiktas instrukcijas.

Planetos MMA neįdiegiama „Kodi“

Atlikdami vieną iš aukščiau pateiktų diegimo žingsnių, turite įvesti šaltinio ar atpirkimo URL, iš kurio įdiegsite „Planet MMA“. URL nurodo vietą, kurioje saugykla yra išsaugota serveryje. Svarbu teisingai įvesti URL, kitaip jis nenurodys į teisingą repo serverio vietą. Dažniausia priežastis, kodėl priedas neįdiegtų „Kodi“, yra tai, kad vartotojai dažnai neteisingai įveda URL.

Taigi, pabandykite iš naujo įdiegti programą ir įsitikinkite, kad URL įvedėte tiksliai taip, kaip parodyta.

Žinoma, serverio problemų negalima atmesti, kai kyla diegimo problemų. Jei problema yra serverio gale, greičiausiai negalėsite pereiti žingsnio, kuriame pridėjote šaltinį, net teisingai įvesdami URL. Todėl saugykla nebus įdiegta ir galiausiai negalėsite gauti „Planet MMA“. Kaip jau minėta, laukti serverio problemų yra vienintelis sprendimas.

Įrenginio perkraukimas taip pat yra galimybė, kurią norėtumėte apsvarstyti. Tai gali išspręsti problemą.

Jei niekas neveikia, gali tekti atkurti „Kodi“ numatytuosius gamyklinius nustatymus. Iš naujo nustatę „Kodi“, visi duomenys, įskaitant jūsų priedus ir nustatymus, bus ištrinti. Taip pat galite sukurti „Kodi“ atsarginę kopiją, kad galėtumėte atkurti kai kuriuos duomenis. Galite įdiegti „Kodi“ „FireStick“ diegimo vadove.

Nepavyko įdiegti priklausomybių - tai dar viena problema, su kuria galite susidurti. Norėdami išspręsti šią problemą, skaitykite mūsų vadovą, kaip išspręsti nepavyko įdiegti priklausomybės.

Išvada

Jei esate MMA gerbėjas, jums patiks „Planet MMA“ patirtis Kodi. Tai galbūt vienintelis „Kodi“ priedas, skirtas viskam, kas yra MMA. Čia rasite viską nuo aukšto rango rungtynių įrašų iki dokumentinių filmų ir UFC įvykių. Planetos MMA kurį laiką buvo išjungta, tačiau dabar ji veikia ir veikia, ir atrodo stabili. Eik į priekį ir pamėgink!

Spustelėkite čia, kad gautumėte slaptus virvių pjovimo triukus tiesiai į gautuosius.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me