Kaip įdiegti įsibrovimo Kodi Addon 17.6

>

Įsibrovimas yra dar vienas „Kodi“ priedas, leidžiantis srautiniu būdu transliuoti filmus, laidas ir įvairių kitų kategorijų vaizdo turinį kompiuteryje, išmaniuosiuose telefonuose ir „Amazon Fire TV Stick“. Įsiveržimas gali pasigirti tvirta turinio kolekcija, apimančia daugybę naujausių filmų, apdovanojimus pelniusių laidų, naujausių epizodų, dokumentinių filmų ir dar daug daugiau. Šis priedas yra sukurtas pagal dar vieną nepaprastai populiarų priedą, vadinamą „Paktas“. Štai kodėl jūs rasite daug panašumų tarp jų, įskaitant sąsają ir aplanko išdėstymą. Turinio kolekcija taip pat beveik nesiskiria. Bet, „Incursion Kodi Addon“ yra sukurtas naudojant atnaujintus kodus, todėl tikimasi, kad jis pasiūlys tam tikrus našumo patobulinimus, palyginti su pirmtaku..

Įsibrovimas, kaip ir kiti geriausi „Kodi“ priedai, neturi jokio savo turinio. Bet jis gauna kelis vaizdo įrašų srautus iš patikimiausių šaltinių. Tai užtikrins, kad visada yra veikianti nuoroda, iš kurios galite paleisti vaizdo įrašą. Srautai yra tiek „1080 HD“, tiek „720 HD“. Leiskite mums dabar išmokti įdiegti „Incursion Kodi“ priedą savo kompiuteryje / išmaniuosiuose telefonuose / „FireStick“.

ATNAUJINTA: Įsiveržimas negauna jokių atnaujinimų ir nėra vertas jo diegti. Vargu ar gauna srautus, todėl mes nustojome atnaujinti šį vadovą. Aš siūlau patikrinti mano sąrašą populiarių „Kodi Addons“, kurie puikiai veikia tą dieną.

Kaip įdiegti įsiveržimo kodą

Prieš pradėdami diegti „Incursion“ „Kodi 17.6“, leiskite man parodyti, kaip paruošti „Kodi“ programą trečiųjų šalių „Addon“ diegimams..

 1. Viršutiniame kairiajame ekrano kampe spustelėkite „Kodi“ nustatymai
 2. Atidarykite sistemos nustatymus ir kairiajame šoninės juostos meniu spustelėkite „Priedai“
 3. Įjunkite „Nežinomus šaltinius“

Jūsų „Kodi“ programa dabar paruošta priimti trečiųjų šalių priedus, tokius kaip „Invazija“. Norėdami įdiegti „Incursion Kodi“ priedą į „Fire Stick“, asmeninį kompiuterį ar išmanųjį telefoną, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

 • Eikite į „Kodi“ nustatymus
 • Failų tvarkyklė > Pridėti šaltinį

pridėti repo šaltinį kodi

 • Spustelėkite „nė vienas“ ir pridėkite „Incursion Repo URL“ - http://addons4kodi.site
 • Šaltinio pavadinimo lauke įveskite „Incursion“. Galite tai pavadinti kaip tik norite, tačiau geriausia, kad tai būtų aktualu.

invazijos saugyklos URL

 • Eikite į „Kodi“ pagrindinį puslapį ir atidarykite meniu „Priedai“ iš kairės pusės.
 • Atidarykite „Package Installer“

„kodi“ paketo montuotojas

 • Spustelėkite „Įdiegti iš ZIP failo“ ir eikite šiuo keliu - Įsibrovimas > Saugykla > kapinynas.inkursas > incursion.repository.x.x.x.zip

kaip įdiegti įsiveržimo kodi addon

 • Palaukite pranešimo apie sėkmę viršuje dešinėje. Įdiegę repo, pereikite prie kito veiksmo.
 • Atidarykite „Įdiegti iš saugyklos“
 • Spustelėkite „Įsibrovimų saugykla“ > „Vaizdo įrašų priedai“ > Įsibrovimas

įdiegti įsiveržimo kodi priedą

 • Spustelėkite „Įdiegti“, jei norite atsisiųsti ir įdiegti „Incursion Kodi Addon“ į savo įrenginį.

kaip įdiegti įsiveržimą į

 • Palaukite kurį laiką ir ekrano viršuje, dešinėje, turėtumėte pamatyti pranešimą „Incursion Add-on install“. Tai viskas.
 • Eikite į „Kodi“ pagrindinį puslapį > Priedai > Vaizdo įrašų priedai > Įsibrovimas. Dabar galite ištirti priedą.

Prieš pradėdami transliaciją naudodamiesi „Kodi Addons / Builds“, norėčiau jus perspėti, kad viskas, ką transliuojate „Kodi“, yra matoma jūsų IPT ir vyriausybei. Tai reiškia, kad transliuodami autorių teisių saugomą turinį (nemokami filmai, TV laidos, sportas) galite patekti į teisines problemas.

„Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama prijungti VPN srautinio perdavimo metu. „Kodi“ VPN apeis IPT atleidimą, vyriausybės priežiūrą ir populiarių priedų geografinį ribojimą. Aš visada jungiuosi „ExpressVPN“ visuose savo srautinio perdavimo įrenginiuose ir siūlau jums padaryti tą patį.

„ExpressVPN“ yra greičiausias ir saugiausias VPN. Kartu suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Reiškia, jūs galite laisvai ja naudotis pirmąsias 30 dienų ir, jei nesate patenkintas atlikimu (o tai labai mažai tikėtina), galite paprašyti grąžinti visą pinigų sumą..

PASTABA: Mes neskatiname pažeisti autorių teisių įstatymų. O kas būtų, jei netyčia baigtumėte srautinį turinį iš neteisėto šaltinio? Ne visada lengva pasakyti skirtumą tarp teisėto ir neteisėto šaltinio.

Taigi, prieš pradėdami transliaciją „Kodi“, atlikite 3 paprastus veiksmus, kaip gauti VPN apsaugą.

1 žingsnis: Gaukite „ExpressVPN“ prenumeratą ČIA.

2 žingsnis: Spustelėkite ČIA norėdami atsisiųsti ir įdiegti „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį.

3 veiksmas: Spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys saugus, naudojant greičiausią ir geriausią „Kodi“ VPN.

prijunkite expressvpn for kodi

Kodėl neįsiveržimas neįdiegtas „Kodi“

Įsilaužimą galima gauti iš savo „Įsibrovimo“ saugyklos. Serveris, kuriame yra saugykla, yra efektyvus ir didžiąja dalimi veikia gerai. Tačiau retais atvejais serveris neveikia ir kyla diegimo problemų.

Jei negalite įdiegti „Incursion Kodi“ papildymo iš serverio, yra didelė tikimybė, kad problema gali būti serverio gale. Pridedant šaltinį prie „Kodi“ iškiltų sunkumų, arba gali nepavykti įdiegti saugyklos. Serverio prastovos visada būna kūrėjų radaruose, taigi jos nustatomos gana greitai. Kaip vartotojas, jūs turite tik laukti, kol serveris vėl pradės veikti.

Tačiau serveris nėra vienintelis veiksnys, sukeliantis diegimo problemas. Problema gali būti net vietinė. Žinoma, pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų įrenginys yra prijungtas prie interneto. Pabandykite naudoti kitą programą, kuriai reikalingas internetas.

Kai įsitikinsite interneto ryšiu, aš siūlyčiau iš naujo paleisti „Kodi“, taip pat savo asmeninį kompiuterį / „FireStick“ / išmanųjį telefoną. Po naujo paleidimo atlikite diegimo veiksmus nuo pradžios.

Paleidimas iš naujo gali atrodyti kaip per daug supaprastintas sprendimas, tačiau kartais jis stebuklingai išsprendžia tam tikras sudėtingas problemas, kurių negali pašalinti kiti trikčių šalinimo metodai..

Kodėl neveikia „Kodi Addon“ įsibrovimas

Serveriai dažnai būna kaltininkai, kai kyla problemų, susijusių su papildiniais. Kaip jau sakiau anksčiau, „Incursion“ serveris yra geras ir veikia taip pat gerai, kaip ir bet kuris kitas populiarus priedų serveris. Tačiau kartais dėl to kyla nemalonumų. Todėl vartotojai negali gauti srautų arba vaizdo įrašai nėra paleidžiami.

Jei bandysite naudoti „Incursion Kodi“ priedą planuojamos serverio priežiūros ar prastovos metu, jis neveiks. Kilus serverio problemoms, vienintelis būdas yra laukti ir leisti serveriui vėl pradėti veikti.

Jei įsilaužimas išvis neveikia, serveris gali būti ne problema. Tikėtina, kad yra vietinė problema, neleidžianti žaisti „Incursion“. Dar kartą įsitikinkite, kad „FireStick“ yra prijungtas prie interneto.

Jei „Incursion Kodi“ priedas nustojo veikti po tam tikro laikotarpio, vienas ar keli jo failai gali būti blogi arba sugadinti. Tokiu atveju pakartotinis įdiegimas paprastai yra vienintelis būdas tai ištaisyti. Pagrindiniame „Kodi“ ekrane eikite į priedus > Vaizdo įrašų priedai ir pasirinkite „Incursion“. Spustelėkite mygtuką „Pašalinti“ apačioje, dešinėje. Dabar eik į priekį ir įdiekite Invaziją pagal metodą, kurį mes su jumis pasidalinome aukščiau.

Didelė tikimybė, kad tai padės išspręsti problemą ir vėl pradės veikti Invazija.

Žinoma, perkėlimas išlieka kaip vienas iš pagrindinių trikčių šalinimo būdų. Greitai paleiskite „Fire Stick“ / asmeninį kompiuterį ir vėl paleiskite „Kodi“. Perkrovimas atnaujina OS, sistemos failus ir programas ir išsprendžia daugelį problemų.

Jei nė vienas iš jų neveikia, gali tekti iš naujo nustatyti „Kodi“ „FireStick“ / PC arba pašalinti ir įdiegti iš naujo. Iš naujo nustačius arba pašalinus „Kodi“, bus sunaikinti visi jūsų duomenys ir priedai. Taigi, prieš atlikdami šiuos veiksmus, sukurkite atsarginę „Kodi“ duomenų kopiją.

Daugiau įdiegti „Kodi“ priedų

Įsiveržimo turėtų pakakti daugumai jūsų poreikių, tačiau, jei norite gauti daugiau populiariausių „Kodi Addons“, patikrinkite žemiau pateiktas nuorodas..

 • Kaip įdiegti „Kodi“ viršenybę
 • Kaip įdiegti Placenta ant Kodi
 • Kaip įdiegti „Uranus Kodi Addon“
 • Kaip įdiegti „Gaia Kodi Addon“

Išvada

„Incursion“ yra „Kodi“ priedas, leidžiantis žiūrėti mėgstamus filmus, laidas ir kitus vaizdo įrašus „FireStick“. Įsibrovimui naudojama pakto sistema, taigi jis atrodo panašus į šį populiarų priedą. Žinoma, „Incursion“ turi atnaujintus kodus, taigi jis taip pat siūlo patobulintą našumą. Turėdamas solidų turinio katalogą ir galimybę gauti kelis srautus, „Incursion“ gali būti vienas iš pagrindinių jūsų „Kodi“ pramogų priedų. Tai lengva įdiegti ir nustatyti, o dar lengviau naudoti. Pradėti galite vos keliais paspaudimais.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me