Kaip išspręsti „Kodi“ buferio problemas

>

Sklandus, nuolatinis pramogų patyrimas yra tai, kas mums visiems patinka. Švelniai tariant, bet kokios formos pertraukimai yra erzinantys. „Kodi“ - tai pramogų priemonė, kurią milijonai žmonių naudoja aukštos kokybės turiniui, dažniausiai nemokamam, transliuoti. Nors ši platforma užpildo atotrūkį tarp milijonų internetinių srautinių transliuotojų ir tūkstančių srautinių srautų šaltinių, „Kodi“ buferio problemos nėra visiškai neįprastos. Kai vis daugiau srautų tampa neprižiūrimi, „Kodi“ buferio problemos tampa vis dažnesnės. Laimei, yra keletas sprendimų, kurie gali pataisyti „Kodi“ buferio klausimus „Kodi 18.5“ ir „Kodi 17.6“ arba bent jau sumažinti egzempliorių skaičių. Šiuos pataisymus taip pat lengva pritaikyti. Skaitykite toliau!

„Kodi“ yra labai populiarus daugialypės terpės grotuvas visame pasaulyje. „XBMC“ sukurta ši programa akimirksniu paverčia jūsų įrenginį į daugialypės terpės centrą. Tai ne tik leidžia žaisti ir perduoti vietoje saugomą laikmeną naudojant įvairius priedus ir kūrinius, bet ir leidžia srautiniu būdu transliuoti nemokamą ir gausiai prieinamą turinį internete. Dar labiau stebina tai, kad šią paslaugą palaiko daugybė platformų, įskaitant „Fire TV Stick“, „Android“, „iOS“, „Windows Mobile“, „Windows PC“, „Mac OS“ ir „Linux“..

Kodi yra neabejotinai puikus, tačiau turi savų problemų rinkinį. Kai kuriems sunku nustatyti, palyginti su kitomis paslaugomis, tokiomis kaip „Plex“. Aš suskaičiavau, kad apvyniojus galvą aplink „Kodi“ yra didelė tikimybė, kad nepatiksite jokiam kitam daugialypės terpės grotuvui..

Tačiau tai nėra vienintelis aspektas, kurį turėjau omenyje kalbėdamas apie šios platformos problemas. Kas labiausiai Kodi kenkia, yra buferiniai klausimai. Niekas negali būti labiau varginantis nei dažni pertraukimai žiūrint mėgstamą filmą ar TV laidą.

Laimei, yra keletas būdų, kaip ištaisyti „Kodi“ buferio problemas arba jas sumažinti. Šiame vadove mes sužinosime, kaip nustatyti buferį „Kodi Leia 18“ ir „Kodi Krypton 17.6“. Skaitykite toliau!

Kaip išspręsti „Kodi“ buferio problemas

kaip sustabdyti kodi buferio klausimus

Įgalinkite nežinomus šaltinius „Kodi“

Prieš pradėdami toliau, turime pasirūpinti vienu mažu dalyku.

„Kodi“ sukurta taip, kad teiktų saugias pramogas. Tam naudojama daug saugumo funkcijų ir protokolų.

Kad būtų išvengta nesaugių versijų ir priedų įsiskverbimo, pagal nutylėjimą „Kodi“ neleidžia įdiegti iš nežinomų trečiųjų šalių šaltinių. Tačiau ne visi trečiųjų šalių priedai yra nesaugūs, ypač ne tie, apie kuriuos mes sužinosime šiame vadove į priekį.

Kad galėtume įdiegti šiuos priedus, turėsime laikinai įgalinti Nežinomus šaltinius. Štai kaip tai galite padaryti:

1 žingsnis: Kodi pagrindiniame ekrano viršuje, dešinėje, spustelėkite „Nustatymai“ (narvo piktograma).

kodi nustatymai

2 žingsnis: Tada spustelėkite piktogramą „Sistemos nustatymai“ (arba tiesiog „Sistema“, jei naudojate „Kodi Leia 18“).

kodi sistemos nustatymai
3 veiksmas: Spustelėkite „Priedai“ kairėje ir perkelkite „Nežinomų šaltinių“ perjungimo / perjungimo mygtuką dešinėn, kad jį įjungtumėte..

leisti nežinomus šaltinius

Tai bus! Įdiegę visus norimus priedus, būtinai išjunkite nežinomus šaltinius.

Kurios platformos veikia šiuos metodus?

„Kodi“ naudoja tą pačią sąsają visose platformose ir įrenginiuose (išskyrus kelis platformos papildymus). Nesvarbu, ar norite išspręsti „Windows“, „Android“, „iOS“ ar „Amazon Fire Stick Kodi“ buferio problemas, žemiau pateikti metodai veiks taip pat.

„Kodi“ buferio taisymas: optimizuokite talpyklos dydį

Talpykla yra pagalbinė atmintis, padedanti greitą paiešką. Nors talpykla plačiai naudojama kompiuterių pasaulyje, vaizdo transliacijai ar atkūrimui svarbiausia yra vaizdo įrašo talpykla..

Kai srautiniu būdu perduodate vaizdo įrašą internetu, visas vaizdo įrašas nėra atsisiųstas iš jūsų naršyklės ar programos iš karto. Vietoj to, nedidelė vaizdo įrašo dalis yra talpykloje ir saugoma laikinoje vietoje (paprastai įrenginio RAM). Turėjote pastebėti, kad srautiniu būdu perduodant vaizdo įrašą, jei prarandate interneto ryšį, prieš sustabdant vaizdo įrašas kurį laiką tęsiamas. Vaizdo įrašas, kuris rodomas net praradus internetą, buvo išsaugotas vietinėje sistemoje.

Norint sušvelninti „Kodi“ buferio klausimus, reikia atsižvelgti į du dalykus. Pirmiausia turite skirti didelę talpyklos atmintį „Kodi“ RAM. Antra, jūs turite nuolat išvalyti „Kodi“ talpyklą iš anksčiau paleistų vaizdo įrašų, nes tai bereikalingai sunaudoja skirtą vietą.

Tolesniame tekste išmoksime pakeisti „Kodi“ buferio parametrus, kad tilptų optimali talpyklos vieta, taip pat suprasime, kaip išvalyti talpyklą „Kodi“. Yra 5 būdai, kaip išspręsti „Kodi“ buferio problemas. 1–4 metodai veiks visuose įrenginiuose, įskaitant „Amazon Fire TV / Stick“, o 5 metodas „FireStick“ neveikia..

Dėmesys „KODI“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

„Kodi Addons“ / „build“ siūlo neribotą srautinį turinį, tačiau taip pat gali patekti į teisines problemas, jei sugaunate srautinius filmus / TV laidas / sportą. „Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama visada prisijungti prie VPN, kai srautai perduodami internetu. Geras „Kodi“ VPN slepia jūsų tapatybę, aplenkia vyriausybės stebėjimą, geografiškai užblokuotą turinį ir IPT trapėjimą (tai taip pat padeda srautui kaupti be buferio)..

Aš naudoju „ExpressVPN“, kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon FireStick“. Gausite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupysite 49% pagal savo metinius planus. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei nesate patenkintas, visada galite paprašyti grąžinti pinigus.

Spustelėkite ČIA, kad gautumėte 3 mėnesius nemokamus ir sutaupytumėte 49% „ExpressVPN“

Skaitykite: Kaip įdiegti ir naudoti „Kodi“ VPN

1 būdas: Kaip sustabdyti „Kodi“ buferizavimą naudojant „Ares“ vedlį

„Ares“ vedlys yra viena iš plačiausiai naudojamų „Kodi“ priežiūros ir diagnostikos priemonių. Išmokime išmokti naudoti šį įrankį talpyklos nustatymams ir išspręsti „Kodi“ buferio nustatymo problemą. Bet prieš mums einant į priekį, įdiekite „Ares Wizard“ į „Kodi“.

Dabar, kai įdiegėte „Ares“ vedlį, pažiūrėkime, kaip mes galime išspręsti „Kodi“ buferio problemą optimizuodami talpyklą.

1 veiksmas: paleiskite „Ares“ vedlį ir spustelėkite mygtuką „Tikrinti“ viršuje

kodi buferio išplėstinių nustatymų arena vedlys

2 veiksmas: dabar spustelėkite mygtuką „Išplėstinių nustatymų vedlys“

kodi išplėstiniai nustatymai

Apatiniame dešiniajame kampe yra mygtukas „Kitas“, kurį turite spustelėti. Tačiau prieš tai nepamirškite perskaityti šio priedo kūrėjų žodžio „Atsargiai“.

„kodi“ buferinių leidimų klausimų vedlys

Trumpai tariant, ką reikia žinoti, yra tai, kad:

- Nėra vieno talpyklos dydžio paskirstymo, kuris puikiai tiktų visiems. Tai labai priklauso nuo įrenginio, kuriame naudojate „Kodi“, ir sistemos specifikacijos (ypač RAM dydžio)

- Talpyklą galite įdėti į įrenginio saugyklą (pvz., Standųjį diską) arba į RAM (tai labai rekomenduojama)

- Talpinimo tikslais „Kodi“ naudoja 60 MB RAM. Bet jei turite daug atsarginės RAM, galite padidinti dydį

3 žingsnis: Dabar, kai suprantate aukščiau pateiktus punktus, spustelėkite „Kitas“

Dabar „Kodi“ parodys turimą RAM ir pasiūlys idealų vaizdo talpyklos atminties paskirstymo dydį (kuris yra 1/3 turimos RAM). Taip pat rekomenduojama išlaikyti 10% maržą, jei kitos programos užima daugiau atminties.

Pavyzdžiui, jei turite 900 MB atminties, 1/3 jos būtų 300 MB. 10% marža būtų 30 MB. Taigi, idealus vaizdo įrašų talpyklos atminties paskirstymas yra 270 MB.

PASTABA: Per didelis atminties paskirstymas „Kodi“ talpykloje gali paveikti bendrą įrenginio našumą.

4 veiksmas: apačioje kairėje spustelėkite mygtuką „Generuoti nustatymus“

Arų vedlio išplėstiniai nustatymai, kad būtų galima optimizuoti „Kodi“ talpyklą

5 veiksmas: kitame ekrane vaizdo įrašo talpyklos dydis yra tas, kurį turite pakeisti vilkdami slankiklį į kairę arba į dešinę (patikrinkite žemiau esantį vaizdą)

kodi išplėstiniai buferio parametrai

Kaip matai, turėjau atsarginę 900 MB RAM. Taigi „Ares Wizard“ man rekomendavo 270 MB.

Kaip matote apačioje, virš mygtuko „Taikyti šiuos nustatymus“, „Ares“ vedlys siūlo 4 buferio režimus. Štai ką daro šie režimai:

1 režimas: Šiame režime „Kodi“ buferizuoja kiekvieną srautinį internetą, įskaitant srautą iš debesies šaltinio ir FTP

2 režimas (rekomenduojama): Tai yra numatytasis režimas. Šiuo režimu „Kodi“ bandys buferizuoti beveik viską. Tai netgi buferizuos failus, paleistus iš vietinės saugyklos

3 režimas: Šiuo režimu buferizavimas apsiriboja tik svetainių srautais

4 režimas: Buferis yra visiškai išjungtas

Jei susiduriate su „Kodi“ buferio problemomis, nepaisant didelių RAM dydžių, įsitikinkite, kad pasirinktas 2 režimas. Šis režimas leidžia sklandžiausiai atkurti, nes prieš tai išsaugo didelę vaizdo įrašo dalį.

Ištrinkite laikinuosius „Kodi“ failus naudodami „Ares“ vedlio priežiūrą

Jei „Kodi“ reguliariai užšąla ar sugenda, yra didelė tikimybė, kad pritrūksite saugyklos vietos. Paprastai tai atsitinka su įrenginiais, kuriuose mažai atminties. Pvz., Jei turite delninį „Android“ įrenginį su, tarkime, 16 GB saugykla, o „Kodi“ reguliariai naudojate su įvairiais priedais, netrukus gali pritrūkti atminties. Turėsite ne tik rasti „Kodi“ buferio taisymą, bet ir išspręsti šią problemą..

1 veiksmas: Norėdami išvalyti laikinus failus, pirmiausia spustelėkite viršuje esantį mygtuką Priežiūra. Turėtumėte pamatyti tokį ekraną:

arų vedlio kodi priežiūra

2 žingsnis: Dabar spustelėkite šiuos mygtukus po vieną:

- Ištrinkite miniatiūras

- Ištrinti paketus

Kadangi neseniai ištryniau miniatiūras ir paketus, mano užimtoje vietoje jie užima mažiau vietos. Tačiau kartu jie suvalgė beveik 1 GB vietos.

Jei turite saugomų / išsaugotų talpyklų, jie taip pat užima daug vietos. Galite išvalyti „Kodi“ talpyklą ir iš esmės atlaisvinti vietos saugykloje. Vis dėlto nesijaudinkite! Talpyklos ištrynimas neturės įtakos nustatymams, apie kuriuos ką tik kalbėjome aukščiau esančiame skyriuje.

2 būdas: „Kodi“ buferio nustatymas naudojant VPN

Daugelis interneto paslaugų teikėjų (IPT) teikia kilnias pretenzijas dėl greitaeigių ir neribotų interneto paslaugų savo klientams teikimo. Nors jų pažadai laikosi daugumos paprastų vartotojų, sunkiasvoriams srautams dažnai daro įtaką pralaidumo diapazono mažinimas. Tai gali būti arba negali būti neteisėta, atsižvelgiant į jūsų šalį. Be to, kartais jie turi keletą sąlygų, gražiai išspausdinančių Sąlygas & Sąlygos, kurias mes priimame net neįžvelgdami; gerai, ką daro dauguma iš mūsų.

IPT atleidimas iš tikrųjų sumažina arba riboja interneto greitį, kai konkretus vartotojas peržengė tam tikrą duomenų naudojimo ribą. Kaip jau minėjau, dažniausiai tai nutinka sunkiems vartotojams. Jei esate kažkas, kas mėgsta žiūrėti filmus ir laidas internetu naudodamasis tokiomis paslaugomis kaip „Kodi“, galite taip pat patekti į jų sunkiųjų vartotojų sąrašą. Nuo to laiko, kai prieš kelis mėnesius buvo paskelbta, kad artimiausiu metu JAV bus sunaikintas grynasis neutralumas, teisiniai akceleravimo aspektai tampa vis labiau neaiškūs..

Geriausias būdas užkirsti kelią internetiniam sukilimui ir išvengti „Kodi“ buferio klausimų yra patikimo VPN naudojimas. Gera VPN paslauga reiškia ne tik jūsų tapatybės slėpimą žiniatinklio pasaulyje. Tai taip pat slepia jūsų IPT duomenis apie duomenų naudojimą. Paprasčiau tariant, jei naudojate VPN, jūsų IPT nebematys, kokius duomenis naudojate. Jie tik galėtų nustatyti naudojamų duomenų kiekį.

geriausias kodi vpn

Keletas vartotojų visame pasaulyje pranešė, kad akcentai daro įtaką tiems, kurie srautiniu būdu perduoda vaizdo įrašus, atsisiunčia iš „torrent“ ir dalijasi sunkiaisiais failais internete.

Jei turite VPN, neturėsite priežasčių nerimauti dėl IPT nutraukimo. Žemiau yra 5 populiariausių VPN pramonėje lentelė. Aš asmeniškai naudoju „ExpressVPN“, kuris yra greičiausias VPN tą dieną.

 • Kaip įdiegti & naudokite VPN „FireStick“
 • Kaip įdiegti VPN bet kuriame srautinio perdavimo įrenginyje

Filed under: Kodi

Ieškokite šioje svetainėje

Populiariausi VPT

Kaip išspręsti „Kodi“ buferio problemas„expressvpn“ šoninė juostaKaip išspręsti „Kodi“ buferio problemasKaip išspręsti „Kodi“ buferio problemasKaip išspręsti „Kodi“ buferio problemasKaip išspręsti „Kodi“ buferio problemasKaip išspręsti „Kodi“ buferio problemas30 dienų pinigų grąžinimo garantijaApsilankykite ExpressVPNSkaitykite apžvalgą
„ipvanish“ šoninė juostaKaip išspręsti „Kodi“ buferio problemasKaip išspręsti „Kodi“ buferio problemasKaip išspręsti „Kodi“ buferio problemasKaip išspręsti „Kodi“ buferio problemasKaip išspręsti „Kodi“ buferio problemas7 dienų pinigų grąžinimo garantijaApsilankykite „IPVanishSkaitykite“ apžvalgą
„nordvpn“ šoninė juostaKaip išspręsti „Kodi“ buferio problemasKaip išspręsti „Kodi“ buferio problemasKaip išspręsti „Kodi“ buferio problemasKaip išspręsti „Kodi“ buferio problemasKaip išspręsti „Kodi“ buferio problemas7 dienų pinigų grąžinimo garantijaApsilankykite „NordVPN“

Skelbimo turinys

 • 1 Kaip išspręsti „Kodi“ buferio problemas
  • 1.1 Įgalinkite nežinomus šaltinius „Kodi“
 • 2 „Kodi“ buferio taisymas: optimizuokite talpyklos dydį
  • 2.1 1 būdas: Kaip sustabdyti „Kodi“ buferizavimą naudojant „Ares“ vedlį
   • 2.1.1 Ištrinkite laikinuosius „Kodi“ failus naudodami „Ares“ vedlio priežiūrą
  • 2.2 2 būdas: „Kodi“ buferio nustatymas naudojant VPN
  • 2.3 3 metodas: Kaip sustabdyti „Kodi“ buferizavimą naudojant „Supreme Builds“ vedlį
  • 2.4 4 metodas: naudokite „Real-Debrid“, kad nustatytumėte „Kodi“ buferį
  • 2.5 5 metodas: Kaip išspręsti „Kodi“ buferio naudojimo problemas naudojant kodą
   • 2.5.1 „Windows“ asmeninio kompiuterio / nešiojamojo kompiuterio veiksmai
   • 2.5.2 Kitų platformų žingsniai
 • 3 Kaip pataisyti „Kodi“ buferį paktas / Išėjimas / Sportinis velnias
  • 3.1 Pataisykite „Kodi“ buferį prie priedų, išvalydami talpyklą
 • 4 galimos lėto transliavimo / buferio „Kodi“ priežastys
  • 4.1 1 priežastis: lėtas interneto ryšys
   • 4.1.1 Svarbūs patarimai, kaip pagerinti interneto greitį
   • 4.1.2 Ką daryti, jei turiu greitą internetą ir vis tiek problema išlieka?
  • 4.2 2 priežastis: srautinio šaltinio perpildymas
 • 5 baigiamieji žodžiai „Kodi“ buferizacijos klausimais

Tendencingi vadovai

 1. Geriausias „FireStick“ VPT
 2. Kaip ištaisyti „FireStick“
 3. Kaip įdiegti „Kodi“ „FireStick“
 4. Geriausi „Kodi“ priedai
 5. Geriausi „Kodi“ pastatai
 6. Geriausios „FireStick“ programos
 7. IPTV
 8. Kino APK
 9. „Exodus Redux Addon“
 10. Geriausios „Torrent“ svetainės

Naujausios žinutės

 • 8 geriausios „Showbox“ alternatyvos (2020 m.)
 • Kaip „Jailbreak FireStick“ (2020 m. Vasaris)
 • Geriausi „Kodi“ kūriniai (atnaujinta 2020 m. Vasario mėn.)
 • Geriausi „Kodi“ priedai, kad laimėtų visame pasaulyje [2020]
 • Kaip įdiegti tikrus filmus "Kodi Addon"

Atsisakymas - Autorių teisių turinio transliacija ar atsisiuntimas yra neteisėtas.

„FireStickTricks.com“ jokiu būdu nesmerkia, nereklamuoja ir neskatina neteisėto „Kodi“, „Fire Stick“ ar mūsų vadovų naudojimo. Vartotojai yra atsakingi už savo veiksmus. Perskaitykite visą mūsų atsakomybės atsisakymą.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me