Kaip ištaisyti poros klaidą – „Olpair“, „TheVideo.me“, „Tvad.me“ ir kt.

>

Jei transliuojate naudodamiesi populiariais „Kodi“ priedais, tokiais kaip „Exodus Redux“, „Yoda“ ir kt., Labai tikėtina, kad bandydami srautuoti turinį iš tam tikrų šaltinių, turėjote patekti į „Kodi“ poros klaidą. Nesvarbu, ar naudojate „Kodi 18.3 / 18.3 Leia“, ar „Kodi 17.6 Krypton“, klaida atsiranda, kai atidarote srautus iš tokių šaltinių kaip „Olpair“ („Openload“), „tvad.me“, „vidup.me“, „videovideo“ ir dar keli. Jie prašo jūsų užbaigti poravimo procesą jų svetainėje, kad būtų galima leisti iš jų srautų. Yra tik keletas šaltinių, kurie sukelia šią klaidą, bet aš žinau, kad tai šiek tiek erzina. Šiame vadove aptarsime įvairius būdus, kaip pasirūpinti poros klaida Kodi.

Mačiau, kad visi populiarūs priedai gauna srautinio perdavimo nuorodas iš tvad.me, vidup.me ir „OpenLoad a.k.a Olpair“. Bet tuo pasirūpinsime šiame vadove. Skaitykite toliau!

olpair klaida kodi

Kodėl matote „Olpair“, „Tvad.me/pair“, „Vidup.me/pair“, „Thevideo.me/pair“ klaidą „Kodi“?

Tiesa ta, kad poros klaida Kodi nėra tiksliai klaida. Būtina srautiniu būdu transliuoti vaizdo įrašų turinį iš tokių šaltinių kaip „videovideo.me“, „Vidup.me“, „Openload“ arba „Tvad.me“..

„Openload“ ir kiti tokie šaltiniai, kuriems reikalinga poravimas, siūlo didžiulį kokybiško turinio, įskaitant mėgstamus filmus, laidas, dokumentinius filmus ir nesvarbius daiktus, sąrašą. Jie iš tiesų teikia aukščiausios kokybės turinį, geresnę skiriamąją gebą ir mažesnes buferio problemas. Ir jie tai daro nemokamai.

Kadangi jie siūlo aukščiausios kokybės turinį, jie gauna šimtus tūkstančių atkūrimo užklausų savo serveriuose. Dėl to jų serveriai užstringa. Vis dėlto srautas, nukreiptas į jų serverius, kyla ne dėl žmonių prašymų. Jų srautas bus užkimštas daugiausia dėl automatinių užklausų, kurias generuoja robotai ir scenarijai.

Poros klaida „Kodi“ iš tikrųjų yra vartai, pro kuriuos galima patekti tik įsitikinus, kad tai žmogus, prašantis prieigos. Štai kodėl jie patikrina visas užklausas į savo serverius ir tik tada, kai patvirtinate save kaip žmogų, jūs gaunate prieigą prie jų turinio.

Rekomenduoju sekti poravimo procesą, kad galėtumėte naudotis srautinio transliavimo patirtimi. Pirmasis metodas jums pasakys, kaip tai padaryti. Tačiau, jei visai nenorite nuorodų iš šių šaltinių, turiu ir antrąjį metodą.

1 būdas: suporuokite savo IP adresą

Šis metodas man labiau patinka. Tai leidžia man išvengti poros klaidos „Kodi“, nepraleidžiant kokybės nuorodų iš šių serverių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai suporuokite savo IP adresą svetainėje ir nustosite gauti šiuos klaidų pranešimus visuose savo įrenginiuose, prijungtuose prie to paties tinklo..

Pvz., Jei jūsų kompiuteryje ir „Kodi“ yra prisijungę prie to paties „Wi-Fi“ tinklo, kurio IP adresą jūs suporuojate, atsikratysite poros klaidos „Kodi“ abiejuose šiuose įrenginiuose..

Atminkite, kad poravimas galioja tik 4 valandas. Po 4 valandų turite vėl susieti.

Dėmesio:Susiejimas parodys jūsų pradinį IP adresą turinio tiekėjui. Primygtinai rekomenduojama prieš poravimą naudoti VPN, kad nebūtų atskleistas tikrasis IP adresas. Aš naudoju „ExpressVPN“, kad savo transliacijos veikla būtų anoniminė ir aš siūlau jums tą patį.

Skaitykite: Geriausias „Kodi“ VPN ir kaip juo naudotis 

Leiskite man dabar parodyti, kaip susieti savo IP adresą.

# 1: Kai srautiniam šaltiniui reikia susieti, ekrane pasirodo toks pranešimas - „OpenLoad Stream Authorization“

olpair klaida kodi

Nr. 2: mobiliajame ar kompiuteryje atidarykite naršyklę ir eikite į pranešime pateiktą nuorodą. Šiame vadove pateikiu „OpenLoad Stream“ autorizacijos pavyzdį.

Atidarykite nuorodą https://olpair.com

Patarimas: Jei naudojate „Kodi“ nuotoliniu būdu valdomu įrenginiu, pvz., „FireStick“, „Fire TV“ ar „Fire TV Cube“, kompiuteriu, mobiliuoju ar planšetiniu kompiuteriu, prijungtu prie to paties „Wi-Fi“ tinklo, kaip ir jūsų įrenginys, galite vadovautis žemiau pateiktu metodu..

# 3: spustelėkite žymimąjį langelį, kuris yra skaitomas Aš nesu robotas

srauto įgaliojimas atidarius

# 4: Dabar pamatysite tokį patvirtinimo iššokantįjį langą. Užbaikite patvirtinimo procesą pasirinkdami tinkamus vaizdus

olpair tvad.me/pair

# 5: Kai patvirtinimas bus sėkmingas, prieš tekstą pamatysite žalią varnelę Aš nesu robotas. Spustelėkite Pora mygtukas apačioje

# 6: Kai jūsų IP adresas bus suporuotas, pamatysite Poravimas pavyko! žinutė.

tvad.me/pair on kodi

Jūs pasirūpinote Olpair Kodi klaida. Dabar grįžkite į Kodi ir paleiskite srautus iš šių šaltinių. Jūsų IP adresas bus suporuotas iki 4 valandų.

PASTABA: Aukščiau aprašyti veiksmai parodė, kad jums reikia atsikratyti „Olpair a.ka. „OpenLoad Stream“ prieigos teisė. Jei susiduriate su kitomis porų sudarymo problemomis, kaip parodyta žemiau, apsilankykite nuorodoje, pateiktoje atsižvelgiant į jų vardus, ir pradėkite poravimą panašiai, kaip mes darėme su „Olpair“.

„Video.me“ srauto įgaliojimas - https://thevideo.me/pair arba https://tvad.me/pair

„VidUP.me“ srauto įgaliojimas - https://vidup.me/pair

Ar „Olpair“, „Vidup.me“, „Tvad.me“, „TheVideo.me“, „OpenLoad“ yra saugūs?

Kelerius metus esu „Kodi“ vartotojas. Esu išbandęs, išbandęs ir panaudojęs dešimtis priedų. Užtikrinu jus, kad šaltiniai, tokie kaip „OpenLoad“ ir „Tvad.me“, kuriems reikia susiejimo, yra saugūs. Tiesą sakant, aš dažniausiai renkuosi jų srautus, o ne kitus “. Jie patikrina jūsų IP adresą tik norėdami įsitikinti, kad tik žmonės turi prieigą prie savo serverio ir jis nėra perkrautas bandymais pataikyti iš robotų ir scenarijų..

Tačiau šiose svetainėse vis dar gali būti licencijuoto ar autorių teisių saugomo turinio. Ir net netyčia transliuodami licencijuotą ar autorių teisių turinį, jūs visada rizikuojate. Kadangi šios svetainės naudoja jūsų IP adresą poroms sudaryti, jūs aiškiai matote.

Nors šie teikėjai nenaudos jūsų IP adreso jokiems kenkėjiškiems tikslams, jei jie yra įsitraukę į bet kokius ieškinius dėl autorių teisių saugomo turinio prieglobos, jiems gali tekti atskleisti savo vartotojų IP adresą teisinėms institucijoms. Tai gali lengvai sukelti nemalonumų.

Bet jūs galite lengvai to išvengti naudodamiesi „Kodi“ VPN. Kaip jau minėjau, tai yra geriausias būdas. Naudojant VPN, jūsų interneto srautas nukreipiamas per kitą serverį. Jums priskiriamas visiškai naujas IP adresas. VPN paslaugų teikėjai naudoja neperžengiamus šifravimo protokolus ir palaiko nulinę žurnalo politiką. Internetinės veiklos niekada nebus galima atsekti.

Aš naudoju ir rekomenduoju „ExpressVPN“, nes tai yra saugiausia, greičiausia ir patikimiausia „Kodi“ ir kitų srautinių transliavimo paslaugų VPT paslauga. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija tuo atveju, jei jums nepatinka jų paslaugos.

2 būdas: Išjunkite „captchas“ savininkus Kodi mieste

Jei nenorite eiti į poravimo procesą, galite išvengti poros klaidos „Kodi“ tiesiog išjungdami parinktį Šeimininkai su captchas.

Atminkite, kad tai darydami, galite praleisti kai kuriuos kokybės srautus iš serverių, tokių kaip „OpenLoad“.

„Kodi“ nėra universalaus nustatymo, kad visų priedų savininkai būtų išjungti naudojant „captchas“. Jūs turite tai padaryti atskirai kiekvienam priedui.

Toliau pateiktas vaizdas su „Hosters“ su įjungtais „captchas“. Kaip matote, yra daugybė nuorodų iš „OpenLoad“. Vėliau pasidalinsiu įvaizdžiu su „Hosters“, kurių captchas neįgalus.

vidup.me/pair kodi

Kaip pavyzdį naudoju „Exodus“ priedą šiame vadove. Tačiau tai tinka visiems priedams, palaikantiems „OpenLoad“ ar kitiems serveriams, kuriems reikalingas susiejimas. Atlikite šiuos veiksmus:

Nr. 1: eikite į pagrindinį „Kodi“ ekraną ir atidarykite priedus iš priedų > Vaizdo įrašų priedai 

tvad man pora kodi

# 2: slinkite žemyn ir spustelėkite Įrankiai

„kodi openload“ poravimo klaida

3: atidarykite parinktį NUSTATYMAI: atkūrimas

olpair.com suporuoja kodi

# 4: įsitikinkite Atkūrimas parinktis pasirinkta kairėje. Dabar slinkite žemyn Failų talpinimo filtrai skyrių ir išjungti Šeimininkai su captchas perjungdami jo perjungimo mygtuką

tvad.me/pair

Toliau pateiktas vaizdas su „Hosters“ su neįgaliaisiais captchas. Palyginę jį su atvaizdu, kurį anksčiau pasidaliniau su visais įgalintais srautais, galite pamatyti, kad visi „OpenLoad“ srautai nebebus

vidup.me/pair

Tai bus viskas! Dabar grįžkite prie vaizdo įrašo, kurį ketinote leisti. Pastebėsite, kad visi srautai iš „OpenLoad“ ar kitų tokių šaltinių, kuriems reikėjo sujungimo ar „captcha“ prieigos, buvo pašalinti.

Prieš pradėdami transliaciją naudodamiesi „Kodi Addons / Builds“, norėčiau jus perspėti, kad viskas, ką transliuojate „Kodi“, yra matoma jūsų IPT ir vyriausybei. Tai reiškia, kad transliuodami autorių teisių saugomą turinį (nemokami filmai, TV laidos, sportas) galite patekti į teisines problemas.

„Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama prijungti VPN srautinio perdavimo metu. „Kodi“ VPN apeis IPT atleidimą, vyriausybės priežiūrą ir populiarių priedų geografinį apribojimą. Aš visada jungiuosi „ExpressVPN“ visuose savo srautinio perdavimo įrenginiuose ir siūlau jums padaryti tą patį.

„ExpressVPN“ yra greičiausias ir saugiausias VPN. Kartu suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Reiškia, jūs galite laisvai ja naudotis pirmąsias 30 dienų ir, jei nesate patenkintas atlikimu (o tai labai mažai tikėtina), galite paprašyti grąžinti visą pinigų sumą..

PASTABA: Mes neskatiname pažeisti autorių teisių įstatymų. O kas būtų, jei netyčia baigtumėte srautinį turinį iš neteisėto šaltinio? Ne visada lengva pasakyti skirtumą tarp teisėto ir neteisėto šaltinio.

Taigi, prieš pradėdami transliaciją „Kodi“, atlikite 3 paprastus veiksmus, kaip gauti VPN apsaugą.

1 žingsnis: Gaukite „ExpressVPN“ prenumeratą ČIA.

2 žingsnis: Spustelėkite ČIA norėdami atsisiųsti ir įdiegti „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį.

3 veiksmas: Spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys saugus, naudojant greičiausią ir geriausią „Kodi“ VPN.

prijunkite expressvpn for kodi

Santrauka

Poros klaidą „Kodi“ galima lengvai ištaisyti susiejant savo IP adresą Olpair.com, Vidup.me/pair, Tvad.me/pair, thevideo.me/pair arba išjungiant „Hosters“ su „captchas“. Aš asmeniškai rekomenduoju pirmąjį metodą, nes jis suteikia prieigą prie geresnės kokybės srautų. Tačiau, jei „Kodi“ naudojate „Real Debrid“, galbūt jau atkeliate aukščiausios kokybės nuorodas. Jums gali nereikėti srautų iš serverių, kuriuose reikia susieti. Praneškite man, jei turite klausimų ar atsiliepimų, pateikdami žemiau esantį komentarų skyrių.

Susijęs:

Kaip „Jailbreak FireStick“
Kaip naudotis Trakt ant Kodi
Kaip atkurti Kodi
Kaip nustatyti buferį „Kodi“

Spustelėkite čia, kad gautumėte slaptus virvių pjovimo triukus tiesiai į gautuosius.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me