Kaip naudotis Kodi Pagrindinis „Kodi“ pradedančiųjų vadovas (2020 m.)

>

„Kodi“ yra paprastas, tačiau ne visai tiesus daugialypės terpės grotuvas. Tačiau kadangi ja naudojasi milijonai žmonių visame pasaulyje, mes įsitikinę, kad tai turi būti lengvai naudojamas įrankis. Ką aš galiu pasakyti užtikrintai, kad Kodi nėra arklus. Tiesą pasakius, kai pirmą kartą pradėjau naudoti „Kodi“, jis man atrodė nesuprantamas ir šiek tiek perdėtas. Tikriausiai taip yra todėl, kad jame yra unikalus daugialypės terpės grotuvo išdėstymas ir keletas skirtingų funkcijų. Bet man prireikė šiek tiek laiko, kol supratau, kad Kodi yra daug paprastesnis, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Norint suprasti ir pradėti žiūrėti filmus ar laidas „Kodi“ svetainėje, nereikia jokių specialių techninių žinių ar mokymosi kreivės. Jis buvo skirtas tokiems pasauliečiams kaip aš. Tačiau aš sutinku, kad jei būčiau supažindinęs su Kodi, turėčiau šiek tiek pagalbos, būčiau aplink tai šiek tiek apsisukęs. Daugelis mano skaitytojų klausė, ar galėčiau pateikti rūšių vadovą, kuris padėtų „Kodi“ pradedantiesiems pagreitinti „pažinimo“ dalį. Taigi, aš čia su „Kodi“ vadovu pradedantiesiems. Šiame vadove aš papasakosiu, kokie yra patys pagrindiniai Kodi principai. Čia apžvelgiu viską, ką reikia žinoti apie „Kodi“, kad beveik netrukus pradėtumėte transliuoti mėgstamą turinį.

kaip naudoti kodi

Dėmesys „KODI“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

„Kodi Addons“ / „build“ siūlo neribotą srautinio turinio srautą, tačiau taip pat gali patekti į teisines problemas, jei sugaunate srautinius filmus / TV laidas / sportą. „Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama visada prisijungti prie VPN, kai srautai perduodami internetu. Geras „Kodi“ VPN slepia jūsų tapatybę, apeina vyriausybės stebėjimą, geografiškai užblokuotą turinį ir IPT trapėjimą (tai taip pat padeda srautui kaupti be buferio)..

Aš naudoju „ExpressVPN“, kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon FireStick“. Gausite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupysite 49% pagal savo metinius planus. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei nesate patenkintas, visada galite paprašyti grąžinti pinigus.

Spustelėkite ČIA, kad gautumėte 3 mėnesius nemokamus ir sutaupytumėte 49% „ExpressVPN“

Skaitykite: Kaip įdiegti ir naudoti „Kodi“ VPN

Kas yra Kodi?

Leiskite pasidalinti paprasčiausiu Kodi apibrėžimu:

„Kodi“ yra daugialypės terpės grotuvas

Garso ir vaizdo grotuvas yra programinė įranga, galinti atkurti daugialypės terpės įrenginį. Žiniasklaida yra viskas, kas yra vaizdo, garso ar vaizdo. Tačiau dauguma medijos leistuvių, įskaitant „Kodi“, yra plačiau naudojami vaizdo įrašams ir garso įrašams groti. VLC yra klasikinis daugialypės terpės grotuvo, plačiai naudojamo vaizdo ir garso įrašams atkurti, pavyzdys.

„Kodi“ leidžia žiūrėti vaizdo įrašų turinį, pavyzdžiui, filmus ir TV laidas, ir leisti garso įrašą, pavyzdžiui, dainas.

Kodi daugeliu atžvilgių yra tarsi VLC, tačiau su tam tikrais pagrindiniais skirtumais. Nors VLC populiariau naudojamas groti laikmenas, saugomas vietoje įrenginio saugykloje, „Kodi“ pirmiausia skirtas medijos perdavimui internetu. „Kodi“ taip pat gali būti naudojamas vietinės medijos atkūrimui, tačiau tai nėra tai, dėl ko jis yra toks populiarus.

„Kodi“ yra atvirojo kodo nemokama daugialypės terpės leistuvė. Pirmą kartą ji buvo išleista 2002 m. Kaip XBMC („Xbox Media Center“) ir tik „Xbox“ programa. Galų gale šis įrankis buvo perrašytas kaip „Kodi“ ir tapo prieinamas daugelyje įrenginių ir OS platformų. Šiuo metu „Kodi“ veikia „Android“, „iOS“, „Windows PC“, „Mac“, „Windows“ mobiliuosiuose telefonuose, „Linux“, „Amazon FireStick“, „Raspberry Pi“, „Android Boxes“ ir dar daugiau.

Kai Kodi buvo XBMC, reikėjo šiek tiek pastangų, kad jį nustatytum „Xbox“, ir reikėjo mokymosi kreivės. Dabar „Kodi“ įdiegti beveik visose platformose yra daug lengviau ir daugumoje įrenginių yra patogios naudoti, lengvai naudojamos programos..

„Kodi“ yra populiaresnis kaip internetinės medijos leistuvas. Tai leidžia nemokamai transliuoti mėgstamą turinį. Tai suteikia prieigą prie filmų, TV laidų, tiesioginės TV, sporto, naujienų, dokumentinių filmų ir dar daugiau. Tačiau Kodi negalėjo to padaryti vienas pats. Tam reikia integruoti tam tikrus papildinius. Šie papildiniai yra labiau žinomi kaip „Kodi priedai“.

Kiek daugiau sužinosime apie „Kodi“ priedus. Pirmiausia aš jums parodysiu, kaip įdiegti „Kodi“ įvairiuose įrenginiuose. Galų gale, prieš pereidami prie kito žingsnio, turite turėti „Kodi“ nustatytą ir įdiegtą bei paleistą. Taigi, kol kas laikykitės minties, kad „priedai yra svarbiausias Kodi aspektas“.

Kaip įdiegti „Kodi“ įvairiuose įrenginiuose

„Kodi“ palaikoma daugybėje įrenginių platformų. Šio vadovo apimtis neleidžia man pateikti išsamių instrukcijų, kaip įdiegti „Kodi“ visuose įrenginiuose. Todėl pateiksiu jums trumpą „Kodi“ diegimo ant populiariau naudojamų platformų apžvalgą. Nurodysiu jums šaltinius, iš kurių galite gauti „Kodi“, ir trumpai palieskite diegimo būdus. Toliau pateikiamos įrenginių platformos, kurias apimsime:

 1. „Amazon FireStick“ & Priešgaisrinė televizija
 2. „Android“ mobiliesiems telefonams & tabletės
 3. „Windows“ kompiuteris
 4. „Mac OS“
 5. „iOS“
 6. „Android Smart TV“ & „Android TV“ dėžutės

Paskutinė išleista oficiali „Kodi“ versija yra „Kodi 18.5 Leia“. Senesnė „Kodi 17.6 Krypton“ versija vis dar naudojama, ypač tiems, kurie neatnaujino „Kodi Leia“. Tačiau Leia nebegalima per jokius oficialius kanalus.

1. „Amazon FireStick“ & Priešgaisrinė televizija

„Amazon FireStick“ yra ypač populiarus daugialypės terpės įrenginys, prijungiamas prie televizoriaus per HDMI prievadą. Šis „Android“ pagrįstas įrenginys bet kurį televizorių akimirksniu paverčia „Smart TV“. „FireStick“ uždraudžia keletą nedidelių fizinių skirtumų & Ugnies televizoriai iš esmės yra tie patys. Todėl abiem atvejais galioja tas pats diegimo būdas.

„Amazon Store“ dar nepriima „Kodi“. Todėl, norėdami įdiegti „FireStick“, turime rankiniu būdu atsisiųsti „Kodi APK“ failą (iš patikimo šaltinio). Perskaitykite mūsų išsamų vadovą, kaip įdiegti „Kodi“ „FireStick“. Šis vadovas padės jums lengvai atlikti žingsnis po žingsnio įdiegimo procedūrą. Tik tuo atveju, jei norite įdiegti „Kodi 17.6“, mūsų vadovas pateiks jums šią informaciją.

Taip pat galite kreiptis į kitą mūsų vadovą, kaip įkalinti „Amazon FireStick“.

2. „Android“ mobilieji telefonai & Tabletės

Tai lengva. „Kodi“ yra ne tik populiarus, bet juo taip pat pasitiki „Google“. Kitaip nei „Amazon FireStick“ ar „Fire TV“, jums nereikia iš „Kodi“ įkelti (arba rankiniu būdu įdiegti) „Android“ mobiliesiems telefonams. & tabletės. „Kodi“ programą rasite „Google Play“ parduotuvėje.

Tik patikimos ir saugios programos pateiks jį į „Google Play“ parduotuvę. Kadangi Kodi yra ten, tai suteikia mums patikinimą, kad jis patikrintas ir saugus.

Štai kaip galite įdiegti „Kodi“ „Android“:

 • Atidarykite „Play Store“
 • Ieškokite Kodi
 • Vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus ir įdiekite „Kodi“

Tai paprasta!

3. „Windows“ kompiuteris 

„Windows 10“ ir „Windows 8.1“ diegimo procesas & vyresni skiriasi. Mes padengiame abu taip. 

3.1 „Windows 10“

Jei turite „Windows 10“, oficialią „Kodi“ versiją galite atsisiųsti iš „Microsoft Store“. Štai kaip tai galite padaryti:

 • Spustelėkite „Cortana“ paieškos mygtuką ir įveskite „Kodi“ (be kabučių)
 • „Kodi“ piktograma bus rodoma paieškos rezultatuose „Pradėti“ kaip „Patikima„ Microsoft “programa“. Spustelėkite „Kodi“ piktogramą
 • Būsite nuvežti į „Microsoft Store“. Spustelėkite mygtuką „Gauti“ arba „Atsisiųsti“
 • Leiskite „Microsoft Store“ padaryti viską už jus
 • Maždaug po minutės ar dviejų „Kodi“ įdiegsite savo „Windows 10“ kompiuteryje

3.2 „Windows 8.1“ & Vyresni

Jei turite „Windows 8.1“ ar senesnę „Windows“ versiją, vis tiek galite atsisiųsti „Kodi“ tiesiai iš oficialios svetainės https://kodi.tv

Atidarykite svetainę ir, kai esate pagrindiniame puslapyje, spustelėkite „ATSISIŲSTI“ viršuje, dešinėje (arba tiesiogiai eikite į https://kodi.tv/download).

kaip naudoti kodi

Slinkite žemyn, kol pamatysite palaikomų įrenginių / platformų logotipus.

Spustelėkite „Windows“ logotipą

kaip naudotis kodi pradedančiųjų vadovu

Kitame lange įsitikinkite, kad pasirinkote skirtuką Rekomenduojama

Spustelėkite INSTALLER (64 BIT), jei turite 64 bitų kompiuterį. Spustelėkite INSTALLER (32 BIT), jei naudojate 32 bitų asmeninį kompiuterį.

kodi pradedančiojo vadovas

4. „Mac OS“

„Kodi“ nėra įtrauktas į „Apple App Store“ sąrašą, tačiau oficialioje „Kodi“ svetainėje yra „MacOS“ versija. Kad „Kodi“ veiktų, turite turėti „Mac OS 10.8 X“ arba naujesnę versiją, veikiančią „Intel“ procesoriuje. Norėdami įdiegti „Kodi Leia“ „Mac“, atlikite šiuos veiksmus:

„Safari“ žiniatinklio naršyklėje atidarykite https://kodi.tv/download („Safari“ automatiškai prijungs DMG failą). Slinkite žemyn ir spustelėkite „MacOS“ logotipą

pradedantysis Kodi vadovas

Įsitikinkite, kad iššokančiame lange pasirinktas skirtukas „Rekomenduojamas“. Spustelėkite INSTALLER (64-BIT)

kaip naudoti kodi

Norėdami įdiegti programą į savo „Mac“ kompiuterį, atlikite įprastą procesą

5. „iOS“ („iPhone“, „iPad“ & iPod Touch)

Oficialioje svetainėje rašoma, kad norint įdiegti „Kodi“ reikia kalinti „iOS“ įrenginį. Tačiau yra keletas trečiųjų šalių programų parduotuvių, tokių kaip „TweakBox“, kuriose yra „iOS“ programos versija.

Atviras https://www.tweakboxapp.com savo „iOS“ bet kurioje naršyklėje (pageidautina „Safari“) ir atsisiųskite „TweakBox“ programų parduotuvę spustelėdami mygtuką Atsisiųsti.

Vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus, kad įdiegtumėte „TweakBox“. Diegdami turėsite suteikti tam tikrus programos leidimus.

Dabar paleiskite „TweakBox“ ir spustelėkite viršuje esantį skirtuką „Programos“. Programų sąraše ieškokite „Kodi“ ir spustelėkite „Kodi“ piktogramą. Vėlgi vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus ir įdiekite „Kodi“ į „iOS“.

6. „Android Smart TV“ & TV dėžutės

„Android Smart TV“ ir „TV Boxes“ palaiko „Google Play Store“. Kadangi „Kodi Krypton“ yra oficialus įrašas „Play Store“, programos įdiegimas yra gana paprastas.

 • Įjunkite televizorių (jei naudojate „Android TV Box“, įsitikinkite, kad jis prijungtas prie televizoriaus)
 • Kai pradinis ekranas įkeliamas, spustelėkite „Play Store“ (arba „Google Play“) piktogramą
 • Ieškokite „Kodi“ programos
 • Vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus ir per kelias minutes turėsite Kodi

Kas yra „Kodi Addons“?

Aš jums sakiau: „priedai yra svarbiausias Kodi aspektas“ ir aš neperdėjau. Jei ką, aš galiu būti neįvertinta.

„Kodi“ monumentali sėkmė per pastaruosius metus priklauso nuo jo sugebėjimo palaikyti įvairius priedus. Žinoma, „Kodi“ yra galingas daugialypės terpės grotuvas, turintis daugybę funkcijų. Tačiau priedai yra jos kertinis akmuo.

Kodi yra daugialypės terpės grotuvas, bet koks gi pranašumas medijos leistuvui, kai nėra leistinos medijos? Priedai yra tiltas tarp „Kodi“, žiniasklaidos grotuvo ir žiniasklaidos šaltinių internete. Paprastais žodžiais tariant, priedai suteikia sąsają tarp „Kodi“ ir didžiulio žiniasklaidos telkinio, esančio internete. Kai perkate DVD grotuvą, jums reikia DVD, kad galėtumėte žiūrėti filmus ar laidas. „Kodi“ yra priedas, koks yra DVD prie DVD grotuvo.

„Kodi“ gali leisti vaizdo įrašus ir muziką iš vietinės įrenginių saugyklos. Bet tai gali padaryti bet kuris medijos leistuvas. Tikrasis „Kodi“ potencialas slypi integracijoje su priedais.

Taigi, kai tik turėsite „Kodi“, kitas dalykas, kurio norite, yra priedai, kad galėtumėte pradėti žiūrėti mėgstamiausias laidas, filmus ar bet ką, ką norite žiūrėti.

Yra tiesiog šimtai „Kodi“ priedų. Kai kurie yra geri, dauguma ne tokie. „Kodi“ yra atvirojo kodo platforma ir kiekvienas, ir kiekvienas turi laisvę kurti papildymus. Nenuostabu, kodėl jų tiek daug. Idėja yra surasti geriausius „Kodi“ priedus, kad galėtumėte žiūrėti tokį turinį. Rasite šių (ir daugiau) priedų:

 • Turinys pagal pareikalavimą (filmai & TV laidos)
 • Tiesioginė televizija
 • Sporto turinys
 • Muzika

Norėdami naudoti priedą, pirmiausia turite jį įdiegti „Kodi“. Kitame skyriuje aš jums parodysiu, kaip įdiegti priedus „Kodi“.

Kaip įdiegti priedus „Kodi“

Norėčiau, kad greitai peržiūrėtumėte svarbiausių „Kodi“ priedų sąrašą. Tai suteiks jums pagrindinę idėją, ką daro šie priedai. Tai taip pat padės išsirinkti norimus priedus, naudojant „Kodi“ sąranką.

Priedų pasirinkimas ir diegimas paprastai yra 6 etapų procesas:

 1. Nuspręskite, kokį turinį norite žiūrėti
 2. Pasirinkite priedą, kuriame pateikiamas turinys
 3. Raskite šaltinį, iš kurio galėtumėte įdiegti pasirinktą priedą
 4. Pridėkite norimą šaltinį prie Kodi
 5. Įdiekite saugyklą iš šaltinio
 6. Įdiekite priedą iš saugyklos

Nesijaudinkite, jei tai atrodo šiek tiek stulbinamai, nes taip nėra. Tiesą sakant, tai yra labai lengva. Kai pirmą kartą pradėjau naudoti „Kodi“, jis mane taip pat glumino. Tačiau aplink ją reikėjo labai mažai laiko.

Mes turime išsamius, žingsnis po žingsnio vadovus, kurie padės jums įdiegti ir pradėti naudoti įvairius priedus per kelias minutes. Žemiau yra vadovų sąrašas.

Filmų, TV laidų ir kito turinio pagal pareikalavimą priedai:

 • Exodus Redux
 • Magiškasis drakonas
 • Yoda
 • Išėjimas
 • Nuodai

Tiesioginės televizijos „Kodi“ priedai:

 • Nesavanaudiškas gyvenimas
 • Leistuvo „Klub“ IPTV
 • cCloud televizorius
 • „USTVnow Plus“

Sporto priedai:

 • Sporto velnias
 • Sportowa

Kaip naudoti "Kodi Addons" filmams, laidai, tiesioginei televizijai ir kt. Žiūrėti

Įdiegę priedą, jį rasite skiltyje Vaizdo įrašų priedai. Pirmiausia parodysiu, kaip rasti įdiegtus priedus. Vėliau aš jums parodysiu, kaip jomis naudotis.

Atminkite, kad skiltyje „Vaizdo įrašų priedai“ galima pasiekti tik tuos priedus, kurie srautiniu būdu perduoda vaizdo įrašų turinį, pavyzdžiui, filmus ir laidas. Tačiau ne visi priedai yra skirti vaizdo įrašams. „Kodi“ taip pat palaiko kelis naudingumo priedus. Šiuos priedus galite rasti skyrelyje Programos priedai. Bet jums nereikia jaudintis dėl programos priedų. Kadangi jūs tik pradedate nuo „Kodi“, norėtumėte žinoti tik apie vaizdo įrašų priedus, kurie leidžia žiūrėti mėgstamą turinį. Aš daugelį metų naudoju „Kodi“ ir radau mažai naudingų priedų, išskyrus susijusius su vaizdo transliacija.  

Pasiekite savo vaizdo įrašų priedus

Grįžkite į „Kodi“ pagrindinį ekraną, jei jo dar nėra, pakartotinai paspausdami atgal mygtuką.

Dabar spustelėkite „Priedai“ kairėje pusėje

kaip naudoti kodi priedus

Tada dar kartą spustelėkite „Vaizdo įrašų priedai“ kairėje. Net nespustelėję vaizdo įrašų priedų ir tiesiog užveskite pelės žymeklį ant jo, visi vaizdo įrašų srautinio perdavimo priedai bus rodomi dešinėje

kodi vartotojo vadovas

Taip atrodys įdiegtų priedų sąrašas

žingsnis po žingsnio vadovas, kaip naudoti kodi

Savo priedų naudojimas

Kai esate prie „Video“ priedų, galite pamatyti priedų piktogramas. Norėdami atidaryti bet kurį priedą, tiesiog spustelėkite jį vieną kartą.

Spustelėsiu „Exodus Redux“ priedą, kuris bus šio vadovo pavyzdys

kaip naudoti kodi priedus

„Exodus Redux“ yra priedas pagal pareikalavimą. Taigi, ką matote toliau, yra kategorijos, kuriose buvo išdėstyti įvairūs pavadinimai.

kaip naudotis kodi pradedančiųjų vadovu

Spustelėję kategoriją, galite tiesiogiai pamatyti pavadinimų ar subkategorijų sąrašą. Tai skiriasi priklausomai nuo priedų.

Spustelėdamas „Filmai“ kategorijoje „Exodus Redux“ priede, matau tokias subkategorijas kaip žanrai, metai, žmonės, kalbos, pažymėjimai ir kt..

Pogrupyje gali būti daugiau pakategorių. Pvz., „Žanrų“ subkategorijoje galite tikėtis, kad rasite papildomų subkategorijų, tokių kaip Veiksmas, Nuotykiai, Drama, Komedija, Fantazija ir kt..

Idėja yra spustelėti kategorijas ir subkategorijas, o kai tik pagaliau pamatysite pavadinimų sąrašą, viskas, ką jums reikėjo padaryti, spustelėkite norimą groti pavadinimą. Priedas pradės įbrėžti įvairius serverius ir pateiks jums srautinio perdavimo nuorodas.

Spustelėkite nuorodą ir esate pasiruošę pradėti žiūrėti filmus ar laidas „Kodi“.

kaip naudotis kodi programa

Na, tai yra beveik viskas, ką reikia padaryti.

Kas yra „Kodi Builds“?

Kai įdiegiate „Kodi“ ir paleidžiate pirmą kartą, tai, ką matote, yra numatytoji sąsaja su numatytuoju „Kodi“ apvalkalu, vadinamu „Estuary“.

kaip naudoti kodi ant židinio

Įdiegę „Kodi“, jums taip pat reikia priedų, kad galėtumėte žiūrėti mėgstamas laidas ir filmus. Štai kodėl jūs diegiate įvairius priedus atskirai.

Kas būtų, jei būtų būdas pakeisti „Kodi“ išvaizdą ir gauti kelis iš anksto įdiegtus priedus? Čia vaizduojami „Kodi“ pastatomi vaizdai.

Paprastais žodžiais tariant, „Kodi build“ suteikia perėjimą į numatytąją „Kodi“ sąsają ir paverčia ją kažkuo įdomesniu su nauja oda. Tuo pačiu metu sudėjimas iš anksto įdiegia keletą „Kodi“ priedų, skirtų įvairiausiam turinio tipui, kad nereikėtų jų diegti rankiniu būdu..

Apibendrinant, „Kodi“ pastato:

 • Pakeičia Kodi išvaizdą
 • Pateikia kelis iš anksto įdiegtus priedus

Štai kaip atrodo „Kodi“ įdiegus labai populiarų pastatą pavadinimu „Titanium Build“.

kaip įdiegti

Kaip įdiegti „Kodi Builds“

Ten yra dešimtys „Kodi“ pastatų. Ne visi jie yra geri. Pažvelkite į geriausius „Kodi“ modelius ir išsirinkite tai, kas jums labiausiai patinka. Galite išbandyti skirtingus kūrinius skirtingu metu.

Įdiegti „Kodi“ sąranką reikia šiek tiek, bet tai nėra sunku. Mes turime išsamius, lengvus ir žingsnis po žingsnio įdiegimo vadovus populiariausiems statiniams. Peržiūrėkite mūsų montavimo vadovus, kuriuose pateikiamos šios versijos, ir per kelias minutes galite įsigyti jums patinkantį:

 • Titano pastatymas
 • „Misfit Mods Lite“
 • Rūsio durų televizorius
 • „Streamline Build“
 • Be ribų, magija
 • Kuriamas vienos tautos portalas

Kaip naudotis „Kodi Build“

Neskaitant įvairių elementų pertvarkymo ir sąsajos perdarymo, „Kodi“ su pastatymu niekuo nesiskiria nuo „Kodi“ be jo. Tai geros naujienos, nes tai reiškia, kad nereikia daug priprasti prie „Kodi“ pastatymo, net jei esate pradedantysis.

Šiame vadove kaip pavyzdį naudoju „Titanium Build“. Visi statiniai yra daugiau ar mažiau vienodi išplanavimo, uždraudžiant keletą nedidelių skirtumų. Net jei turite kokią nors kitą konstrukciją, iš šio pavyzdžio susidarysite bendrą mintį, kaip pradėti naudoti bet kurią kitą konstrukciją.

Štai kaip „Titanium Build“ atrodo pagrindinis „Kodi“ ekranas. Kaip akivaizdu, ši oda yra gyvybingesnė ir pasitaikanti nei įprastinė, švelni Kodi oda.

kaip naudoti kodi

Kaip matote, aplink „Titanium“ pagrindinio ekrano vidurį yra meniu juosta, o po juo - kontekstinio pomeniu juosta..

Kai pagrindinėje meniu juostoje pasirenkate elementą, po juo pasirodo susiję submeniu elementai. Pvz., Kai pasirenku filmus, matau susijusius elementus Paieška, Tendencijos, Naujos laidos ir kt.

Eikite į priekį ir pasirinkite kitas parinktis, tokias kaip TV laidos, IPTV, Sportas ir pastebėkite, kaip keičiasi submeniu.

kaip naudoti kodi stato

Atminkite, aš sakiau, kad versijos yra su iš anksto įdiegtais priedais?

Meniu juostoje pasirinkau parinktį „Filmai“. Apačioje galite pamatyti Kino priedų sąrašą („Gaia“ ir kt.). Tai yra keletas iš anksto įdiegtų priedų su „Titanium Build“.

kodi pradedančiojo vadovas

Kai pasirenku TV laidas, papildymai, kuriuose rodomos TV laidos, pasirodo apačioje.

Panašiai rasite IPTV (tiesioginės TV), sporto, vaikų zonos ir kt. Priedus.

kaip naudoti kodi ant židinio

„Titanium“ pagrindiniame ekrane matomų priedų sąrašas nebūtinai yra visas. Komplekte gali būti daugiau priedų, nei gali būti rodoma pagrindiniame ekrane. Jei norite ištirti daugiau priedų, ką galite padaryti:

Meniu juostoje pasirinkite Pagrindinį meniu (tiesiog pasirinkite, nespauskite jo. Spustelėję atsidarys visiškai kitoks parinkčių rinkinys)

kaip naudoti kodi stato

Dabar povandeniniame meniu spustelėkite „Vaizdo įrašų priedai“

kaip rasti kodi stato

Čia rasite visą vaizdo įrašų priedų, iš anksto įdiegtų kartu su „Titanium Build“, sąrašą.

kaip naudoti kodi

Kaip pridėti priedus statyti

Komplektas ateina iš anksto sukonfigūruotas su keliais priedais. Bet tai nebūtinai garantuoja, kad visada turėsite norimą priedą.

Jei jūsų versijoje nėra jūsų mėgstamiausio priedo, galite jį įdiegti rankiniu būdu.

Šiame vadove anksčiau papasakojau, kaip galėtumėte įdiegti priedus „Kodi“. Bet tai buvo apie priedų nustatymą be versijos.

Visi statiniai leidžia per juos įdiegti priedus. Geros naujienos yra tai, kad diegimo metodas su „build“ nėra daug skirtingas, palyginti su jo neturinčiu. Kaip ir anksčiau, pridėkite šaltinio URL prie „Kodi“, įdiekite repą iš šaltinio ir galiausiai įdiekite priedą iš repos.

Perskaitykite išsamų mūsų vadovą, kad sužinotumėte, kaip įdiegti priedus versijų versijose.

# Rekomenduojama - gaukite „Kodi“ VPN

Prieš pradėdami naudoti „Kodi“ norėdami transliuoti mėgstamus filmus, TV laidas ar sportuoti, primygtinai rekomenduoju jums gauti gerą „Kodi“ VPN..

Tiems, kurie nieko nežino, „Kodi VPN“ yra įrankis, kuris apsaugo jūsų „Kodi“ srautinę transliaciją nuo smalsių „Didžiojo brolio“ akių. , įsilaužėliai ar kiti subjektai negali prisijungti ar sekti jūsų internetinės veiklos.

Norėdami žiūrėti filmus ir laidas „Kodi“, pirmiausia turite įdiegti priedus. Daugelį šių priedų galite įsigyti iš trečiųjų šalių teikėjų ir galite nemokamai transliuoti mėgstamą turinį.

Neskatinu savo skaitytojų žiūrėti autorių teisių saugomo turinio iš nelegalių šaltinių. Bet tuo pat metu aš taip pat manau, kad kiekvienas turi teisę į savo privatumą ir kad ši teisė turi būti palaikoma tiek teorijoje, tiek praktikoje..

„Kodi“ VPN užkoduoja jūsų interneto ryšį ir nukreipia internetinį srautą per virtualų, privatų serverį. Todėl tas, kuris gali bandyti sekti jūsų veiklą internete, to nepadaro. „ExpressVPN“ yra mano rekomenduojamas „Kodi“ VPN, nes jis yra greitas ir labai saugus. Tam, kad būtų apsaugotas jūsų privatumas ir tapatybė internete, naudojama neįveikiama šifravimo technologija. „ExpressVPN“ siūlo 100% anonimiškumą „Kodi“ vartotojams.

geriausias kodi vpn

Tu gali naudoti „ExpressVPN“ daugybėje „Kodi“ suderinamų įrenginių platformų, tokių kaip „Android“, „FireStick“, „iOS“, „Mac“, „Windows“ ir kt. Šį VPN galite naudoti su „Kodi“ ir visomis kitomis srautinio perdavimo programomis, kurias galbūt naudojate..

Taigi, prieš pradėdami srautinį perdavimą, atlikite 3 paprastus veiksmus, kaip apsaugoti VPN.

1 žingsnis: Gaukite „ExpressVPN“ prenumeratą ČIA.

2 žingsnis: Spustelėkite ČIA norėdami atsisiųsti ir įdiegti „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį.

3 veiksmas: Spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys saugus, naudojant greičiausią ir geriausią „Kodi“ VPN.

prijunkite expressvpn for kodi

Apvyniokite

Tai yra beveik viskas, ką jums reikia žinoti apie „Kodi“ kaip pradedantįjį. Sąžiningai, didžiąja dalimi jums reikės naudotis tik pagrindinėmis „Kodi“ funkcijomis, kurias aprašiau šiame vadove. Aš daugelį metų buvau pažįstamas su Kodi ir net šiandien aš peržengiu pagrindus. Sužinokite, kaip įdiegti papildymą jūsų naudojamame įrenginyje, ir išmokite nustatyti priedus, ir jūs jau daug kuo pasirūpinsite. „Kodi“ versijos yra puikios, jos suteikia vizualų patrauklumą sąsajai ir palengvina jūsų gyvenimą naudojant iš anksto įdiegtus priedus. Gera, jei turite. Aš pati tai naudoju. Aš sakau, kad net ir paėmę iš lygties konstrukcijas, jūs vis tiek galite naudoti „Kodi“ tik su priedais. Tačiau nėra daug ką padaryti be priedų. Tikriausiai tai pasakysiu trečią kartą šiame vadove - priedai yra svarbiausias „Kodi“ aspektas.

Daugiau „Kodi“ išteklių

Kaip sustabdyti buferį Kodi
Kaip nustatyti „Trakt“ ant „Kodi“
Kaip išspręsti įprastas „Kodi“ problemas
Kaip įdiegti daugiau nei vieną „Kodi Build“

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me