Kas ir Kodi, kā tas darbojas, un viss pārējais, kas ir svarīgs

>

Šajā ceļvedī jūs uzzināsit visu, kas jums jāzina par Kodi un kā sākt. Es sniegšu jums visus padomus un ieteikumus, kā arī piekļuvi visiem nepieciešamajiem resursiem, kas jums varētu būt nepieciešami. Izmantojot šo ceļvedi, jūs ne tikai iepazīstāties ar Kodi, bet arī zināt visus rīkus, lai sāktu bezmaksas filmu, TV šovu, TV tiešraides, sporta un citu straumēšanu. Kodi 18.5 ir jaunākā oficiālā versija. Tomēr, ja jūs joprojām izmantojat Kodi 17.6 Krypton, šī rokasgrāmata jums joprojām būs aktuāla.

kodi

Kas ir Kodi?

Kodi ir atvērtā koda bezmaksas multivides atskaņotājs. Šī ir visvienkāršākā un vispievilcīgākā šīs ļoti populārās lietotnes definīcija.

Kad domājat par multivides atskaņotāju nosaukumiem, piemēram, VLC, domājiet vairāk. Parasti multivides atskaņotāji tiek izmantoti, lai atskaņotu multividi no vietējās atmiņas. Arī Kodi to var izdarīt. Bet Kodi patiesais potenciāls tiek izmantots, ja jūs to izmantojat, lai atskaņotu multividi internetā, un tas arī bez maksas.

Jā, Kodi dod jums bezmaksas piekļuvi daudzumam satura, ieskaitot šovus, filmas, TV tiešraidi, sportu un daudz ko citu. Viss, kas jums nepieciešams, ir pareizi Kodi papildinājumi. Un, ja jūs vēlaties uzlabot savu vispārējo Kodi pieredzi, jūs varētu vēlēties izmēģināt arī Kodi veidus. Pēc kāda laika mēs runāsim par papildinājumiem un veidošanu.

Kodi ir savietojams ar gandrīz visām populārajām platformām. Dažas platformas mitina Kodi oficiālajos lietotņu veikalos (piemēram, Android viedtālruņi, Android TV kastes, Windows 10 utt.). Citiem lietotājiem to var viegli lejupielādēt no malas (piemēram, Amazon Fire Stick & Fire TV, Mac utt.). Faktiski mēs par instalēšanu runāsim nākamajā sadaļā.

Kā instalēt Kodi

Instalēšanas process dažādās ierīcēs ir atšķirīgs. Kā es teicu, Kodi ir oficiāli pieejams dažās ierīcēs, un dažās tas ir manuāli jāinstalē, izmantojot sānu ielādes metodi. Šeit ir īss ieskats:

Amazon FireStick, Fire TV Stick 4K, Fire TV, Fire TV Cube

Šīs ierīces ir gandrīz vienādas visos aspektos. Tādējādi arī lietotnes Kodi instalēšanas process ir vienāds.

Amazon neuzņem Kodi savā App Store. Bet jūs to varat ātri ielādēt visās Fire TV ierīcēs. Šeit ir mūsu noderīgie resursi.

Kā instalēt Kodi vietnē FireStick

Android viedtālruņi, planšetdatori, Android TV & Android kastes

Visām šīm Android ierīcēm ir iebūvēts Google Play pakalpojumu, tostarp Google Play Store, atbalsts. Kodi ir oficiāli iekļauts Play veikalā.

Tādējādi viss, kas jums jādara, lai instalētu Kodi, ir lejupielādēt to no Play veikala, ja izmantojat kādu no šīm Android ierīcēm.

Windows PC & Xbox

Windows 10 & Xbox One: Kodi ir oficiāli pieejams Microsoft veikalā Windows 10 lietotājiem. Vienkārši ierakstiet “Kodi” Cortana un meklēšanas rezultātos noklikšķiniet uz ikonas Kodi. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai instalētu Kodi

Windows 8.1, Xbox 360 un vecākas versijas: Instalētāju var lejupielādēt oficiālajā Kodi vietnē https://kodi.tv/download. Kad esat šajā lapā, noklikšķiniet uz Windows.

Mac un iOS & Citas ierīces

Mac, iOS un citām ierīcēm dodieties uz Kodi lejupielādes lapu vietnē https://kodi.tv/download un noklikšķiniet uz savas OS ikonas. Piemēram, noklikšķiniet uz Mac OS Mac un iOS iOS.

Tiks parādīts neliels logs ar saiti, lai lejupielādētu instalēšanas failu. Logā ir arī saite, kurā tiks parādīts ceļvedis, lai instalētu Kodi izvēlētajā operētājsistēmā gadījumā, ja jums nepieciešama palīdzība.

Kā sākt darbu ar Kodi

Kodi neuzņem nekādu saturu. Kodi ir tikai multivides atskaņotājs, kas vienkārši atvieglo satura atskaņošanu. Izmantojot Kodi, vietējā krātuvē varat atskaņot multividi. Bet, kā es jums jau teicu, tas nav tas, par ko Kodi ir pazīstams vislabāk. Kodi ir populārs, jo tas ļauj spēlēt bezmaksas video un mūziku internetā.

Lai sāktu darbu ar Kodi, jums nepieciešami papildinājumi un versijas.

Kodi papildinājumi

Papildinājumi ir lielākie Kodi panākumu veicinātāji. Šie ir vārti uz milzīgo bezmaksas satura pasauli pasaulē. Neatkarīgi no tā, vai jums patīk skatīties filmas un TV pārraides, satelīta TV internetā vai sportu, tieši papildinājumi dos jums iespēju. Vienkāršiem vārdiem sakot, Kodi papildinājumi ir absolūti svarīgi, lai jūs varētu sākt.

Kodi papildinājumi arī neuzņem nekādu savu saturu. Tie ir apkopotāji, kas ielādē straumes vai straumēšanas saites no dažādiem avotiem internetā.

Jūs atradīsit visu, kas jums jāzina par papildinājumiem vietnē Fire Stick Tricks. Šeit ir daži no mūsu labākajiem resursiem un ceļveži:

Kā lietot Kodi

Labākie Kodi papildinājumi

Kā instalēt jebkuru Kodi Addon

Kā instalēt Exodus Redux

Kā instalēt 7 no 9 Kodi Addon

Kā instalēt All Eyez uz Me Kodi Addon

Kā instalēt Deathstar Addon

Kā instalēt SportsDevil

Kodi būvē

Veidotās konstrukcijas piešķir vizuālu pārveidi Kodi saskarnei. Viņi maina to, kā jūs mijiedarbojaties ar Kodi. Šīs būves arī ir sākotnēji ielādētas ar populāriem un funkcionējošiem papildinājumiem, tāpēc jums tie nav jāinstalē manuāli.

Kodi versija galu galā paļaujas uz papildinājumiem satura straumēšanai. Tādējādi varētu teikt, ka tie nav nebūtiski. Tas nav pilnīgi nepatiess. Jūs varētu sākt darbu ar virkni papildinājumu un bez jebkādas uzbūves. Bet, Kodi ir tikai tik daudz prieka ar būvēm. Lai arī tas nav obligāti, es personīgi iesaku Kodi būvi.

Vai nezināt, kā rīkoties? Neuztraucieties, mums ir viss, kas palīdzēs jums izvēlēties pareizo variantu. Šeit ir daži no mūsu noderīgajiem resursiem:

Labākie Kodi būvē

Kā uzstādīt Titanium build

Kā instalēt No Limits Magic būvēt

Kā instalēt Xanax Kodi Build

Kā instalēt Streamline Kodi Build

Vai Kodi ir likumīgs un drošs?

Sākšu ar to, ka Kodi ir simtprocentīgi likumīgs. Un tas ir arī pilnīgi droši, ja pārliecinieties, ka instalējat papildinājumus un veidojat tikai no uzticamiem avotiem. Visi mūsu resursi un ceļveži attiecas tikai uz drošiem papildinājumiem un būvēm. Mēs personīgi pārbaudām katru pievienošanu un izveidojam, pirms dalāmies ar jums ar instalēšanas instrukcijām.

Kodi ir likumīgs, un šo prasību pamato ar to, ka tas ir iekļauts Google Play veikalā un Microsoft Store. Uzticieties man, tas ir lakmusa tests, kuru nav viegli nokārtot.

Bet, straumējot bezmaksas saturu, izmantojot Kodi papildinājumus, jūs varētu nonākt autortiesību problēmās. To, ko jūs darāt internetā, var uzraudzīt jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs, jūsu valdība un pat trešo personu vienības. Mēs nekādā veidā neveicinām autortiesību pārkāpumus, bet mēs esam stingri jūsu tiesību uz privātumu aizstāvji.

VPN izmantošana ir labākais veids, kā izvairīties no nepatikšanām, straumējot bezmaksas saturu. VPN pārliecinās, ka jūsu tiešsaistes aktivitātes ir šifrētas un turētas prom no ziņkārīgo acīm.

Kā instalēt labāko Kodi VPN

Kā novērst Kodi problēmas

Vai jums ir problēmas ar Kodi? Neuztraucieties, arī jūs esat šeit apskatīts. Kodi ir stabila, uzticama lietotne. Bet pieņemsim to. Tas ir digitāls rīks, un, kaut arī Kodi jautājumi ir reti, tie nav nedzirdēti.

Šeit ir daži resursi, kas palīdzēs jums atkal izmantot Kodi bez traucējumiem:

Kāpēc mans Kodi nedarbojas? Biežākās problēmas un to novēršana

Kā novērst Kodi buferizācijas problēmas

Kā novērst Kodi “Neizdevās instalēt atkarību”

Kā pārbaudīt Kodi kļūdu žurnālu, lai iegūtu papildinformāciju un ātru labošanu

Iesaiņošana

Šis ir īss visu svarīgo Kodi aspektu kopsavilkums, kas katram lietotājam jāzina pirms darba sākšanas. Katra šīs rokasgrāmatas sadaļa tiek tālāk izstrādāta, izmantojot saites uz dažādiem noderīgiem resursiem. Kā ir bijusi jūsu pieredze? Mēs labprāt dzirdētu no jums.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me