Kas yra „Kodi“, kaip tai veikia, ir visa kita, kas svarbu

>

Šiame vadove jūs sužinosite viską, ką reikia žinoti apie Kodi ir kaip pradėti. Pateiksiu visus patarimus ir gudrybes bei prieigą prie visų reikalingų šaltinių, kurių jums gali prireikti. Naudodamiesi šiuo vadovu ne tik susipažinsite su „Kodi“, bet ir žinosite visus įrankius, skirtus pradėti transliuoti nemokamus filmus, TV laidas, tiesioginę TV, sportą ir dar daugiau. „Kodi 18.5“ yra naujausia oficiali versija. Tačiau jei vis dar naudojate „Kodi 17.6 Krypton“, šis vadovas vis tiek bus jums aktualus.

kodi

Kas yra Kodi?

„Kodi“ yra atvirojo kodo nemokama daugialypės terpės leistuvė. Tai yra pats paprasčiausias ir maloniausias šios ypač populiarios programos apibrėžimas.

Galvodami apie daugialypės terpės grotuvų pavadinimus, pavyzdžiui, VLC, nekreipkite dėmesio. Paprastai daugialypės terpės grotuvai naudojami atkuriant laikmeną iš vietinės laikmenos. Kodi taip pat gali tai padaryti. Bet tikrasis „Kodi“ potencialas neišnaudojamas, kai jį naudojate žaisdami mediją internete, ir tai nemokamai.

Taip, „Kodi“ suteikia nemokamą prieigą prie daugybės turinio, įskaitant laidas, filmus, tiesioginę TV, sportą ir daug daugiau. Viskas, ko jums reikia, yra tinkami „Kodi“ priedai. Ir jei jūs norite patobulinti savo bendrą „Kodi“ patirtį, galbūt norėsite išbandyti ir „Kodi“ kūrinius. Mes kalbėsime apie priedus ir statybas po kurio laiko.

„Kodi“ yra suderinamas su beveik visomis populiariomis platformomis. Kai kurios platformos priglobia „Kodi“ oficialiose programų parduotuvėse (tokiose kaip „Android“ išmanieji telefonai, „Android TV Box“, „Windows 10“ ir kt.). Kitais atvejais ją galima lengvai atsisiųsti iš šono (pvz., „Amazon Fire Stick“ & „Fire Fire“, „Mac“ ir kt.). Tiesą sakant, mes kalbėsime apie diegimą kitame skyriuje.

Kaip įdiegti „Kodi“

Įrengimų diegimo procesas skiriasi. Kaip jau sakiau, „Kodi“ yra oficialiai prieinamas kai kuriuose įrenginiuose, o kai kuriuose jis turi būti rankiniu būdu įdiegtas naudojant šoninio krovimo metodą. Čia yra trumpas žvilgsnis:

„Amazon FireStick“, „Fire TV Stick 4K“, „Fire TV“, „Fire TV Cube“

Šie prietaisai yra beveik vienodi visais aspektais. Taigi, „Kodi“ programos diegimo procesas taip pat yra tas pats.

„Amazon“ nepriima „Kodi“ savo „App Store“. Bet jūs galite greitai jį atsisiųsti iš visų „Fire TV“ įrenginių. Čia yra mūsų naudingi ištekliai.

Kaip įdiegti „Kodi“ „FireStick“

„Android“ išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, „Android TV“ & „Android“ dėžutės

Visi šie „Android“ įrenginiai turi įmontuotą „Google Play“ paslaugų, įskaitant „Google Play Store“, palaikymą. „Kodi“ oficialiai įtrauktas į „Play Store“.

Taigi viską, ką jums reikia padaryti norint įdiegti „Kodi“, reikia atsisiųsti iš „Google Play“ parduotuvės, jei naudojate kurį nors iš šių „Android“ įrenginių.

„Windows“ kompiuteris & „Xbox“

„Windows 10“ & „Xbox One“: „Kodi“ oficialiai galima įsigyti „Microsoft Store“, skirtoje „Windows 10“ vartotojams. Tiesiog įveskite „Kodi“ į „Cortana“ ir paieškos rezultatuose spustelėkite „Kodi“ piktogramą. Vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus, kad įdiegtumėte „Kodi“

„Windows 8.1“, „Xbox 360“ ir senesnės versijos: Diegimo programą galite atsisiųsti iš oficialios „Kodi“ svetainės https://kodi.tv/download. Kai esate šiame puslapyje, spustelėkite „Windows“.

„Mac“ ir „iOS“ & Kiti įrenginiai

Jei naudojate „Mac“, „iOS“ ir kitus įrenginius, eikite į „Kodi“ atsisiuntimo puslapį adresu https://kodi.tv/download ir spustelėkite savo OS piktogramą. Pvz., Spustelėkite „Mac OS“, skirtą „Mac“, ir „iOS“, skirtą „iOS“.

Atsidarys mažas langas su nuoroda, kuria bus galima atsisiųsti diegimo programos failą. Lange taip pat yra Kaip nuoroda, kuri pateiks jus per vadovą, kaip įdiegti „Kodi“ į pasirinktą OS, jei jums reikia pagalbos.

Kaip pradėti naudotis „Kodi“

„Kodi“ nepriima jokio turinio. „Kodi“ yra tik daugialypės terpės grotuvas, kuris tiesiog palengvina turinio atkūrimą. „Kodi“ galite leisti žiniasklaidą vietinėje saugykloje. Bet, kaip aš jau jums sakiau, būtent tai Kodi yra labiausiai žinomas dalykas. „Kodi“ yra populiarus, nes leidžia internete leisti nemokamus vaizdo įrašus ir muziką.

Norėdami pradėti nuo „Kodi“, jums reikia priedų ir versijų.

Kodi priedai

Priedai yra didžiausi „Kodi“ sėkmės veiksniai. Tai yra vartai į didžiulį nemokamo turinio internete pasaulį. Nesvarbu, ar mėgstate žiūrėti filmus ir TV laidas, palydovinę televiziją internetu ar sportuoti, tai leis jums padaryti priedai. Paprastais žodžiais tariant, „Kodi“ priedai yra būtini dalykai norint pradėti.

„Kodi“ priedai taip pat nepriima jokio savo turinio. Jie yra kaupikliai, gaunantys srautus ar srautines nuorodas iš įvairių interneto šaltinių.

Jūs rasite viską, ką reikia žinoti apie „Fire Stick“ gudrybių priedus. Čia yra keletas geriausių mūsų šaltinių ir patarimų vadovų:

Kaip naudotis Kodi

Geriausi „Kodi“ priedai

Kaip įdiegti bet kurį „Kodi Addon“

Kaip įdiegti „Exodus Redux“

Kaip įdiegti 7 iš 9 „Kodi Addon“

Kaip įdiegti „All Eyez on Me Kodi Addon“

Kaip įdiegti „Deathstar Addon“

Kaip įdiegti „SportsDevil“

Kodi stato

Pastatymai suteikia vizualų „Kodi“ sąsajos pakeitimą. Jie keičia jūsų bendravimo su Kodi būdą. Šie statiniai taip pat yra iš anksto įkelti su populiariais ir veikiančiais priedais, kad nereikėtų jų diegti rankiniu būdu.

Galiausiai „Kodi“ versijos pasikliauna turinio srautiniu perdavimu. Taigi, galima sakyti, jie nėra būtiniausi. Tai nėra visiška netiesa. Galite pradėti nuo daugybės priedų ir be jokių sąrankų. Bet „Kodi“ su statybomis yra tik daug įdomesnis. Nors tai nėra privaloma, aš asmeniškai rekomenduoju sukurti „Kodi“ versiją.

Nežinote, kaip tai padaryti? Nesijaudinkite, mes turime viską, kas gali padėti jums pasirinkti tinkamą pastatymą. Čia yra keletas mūsų naudingų šaltinių:

Geriausi „Kodi“ pastatai

Kaip įdiegti „Titanium build“

Kaip įdiegti „No Limits Magic build“

Kaip įdiegti „Xanax Kodi Build“

Kaip įdiegti „Streamline Kodi Build“

Ar „Kodi“ yra teisėtas ir saugus?

Leiskite man pradėti sakydamas, kad „Kodi“ yra šimtaprocentinis teisėtumas. Be to, visiškai saugu, jei įsitikinsite, kad įdiegiate papildinius ir kuriate tik iš patikimų šaltinių. Visi mūsų šaltiniai ir patarimai apima tik tuos saugius priedus ir statinius. Mes asmeniškai patikriname kiekvieną priedą ir sukuriame prieš pasidalindami su jumis jų diegimo instrukcijomis.

„Kodi“ yra teisėtas ir šį teiginį pagrindžia faktas, kad jis įtrauktas į „Google Play Store“ ir „Microsoft Store“. Patikėk manimi, tą lakmuso testą nėra lengva išlaikyti.

Bet kai srautuojate nemokamą turinį naudodami „Kodi“ priedus, galite patekti į autorių teisių problemas. Tai, ką darote internete, gali stebėti jūsų interneto paslaugų teikėjas, vyriausybė ir net trečiųjų šalių subjektai. Mes niekaip neskatiname autorių teisių pažeidimų, tačiau esame tvirti jūsų teisės į privatumą šalininkai.

Naudojant VPN yra geriausias būdas išvengti nemalonumų srautiniu būdu perduodant nemokamą turinį. VPT užtikrins, kad jūsų internetinė veikla būtų užšifruota ir saugoma nuo smalsių akių.

Kaip įdiegti geriausią „Kodi“ VPN

Kaip išspręsti „Kodi“ problemas

Turite problemų su Kodi? Nesijaudinkite, mes taip pat įtraukėme jus čia. „Kodi“ yra stabili, patikima programa. Bet priimkime tai. Tai yra skaitmeninis įrankis ir, nors „Kodi“ klausimai yra reti, jie nėra negirdėti.

Štai keletas šaltinių, kurie padės jums vėl padėti „Kodi“ dirbti be problemų:

Kodėl mano Kodi neveikia? Dažnos problemos ir jų taisymai

Kaip išspręsti „Kodi“ buferio problemas

Kaip išspręsti „Nepavyko įdiegti priklausomybės“ „Kodi“

Kaip patikrinti "Kodi" klaidų žurnalą, jei norite gauti daugiau informacijos ir greitą taisymą

Apvyniokite

Tai yra greita visų svarbių „Kodi“ aspektų santrauka, kurią kiekvienas vartotojas turi žinoti prieš pradėdamas. Kiekvienas šio vadovo skyrius yra toliau tobulinamas pateikiant nuorodas į įvairius naudingus išteklius. Kaip buvo jūsų patirtis? Mes norėtume išgirsti jus.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me