Kodi 17.6 Kripton’a IRON MAN Kurulumu

>

Bu adım adım kılavuzda, Iron Man Addon'u FireStick ve PC için Kodi 17.6 Krypton'a nasıl kuracağınızı göstereceğim. Kodi arayüzü her cihaz için aynı olduğundan kılavuz diğer cihazlarda da çalışacaktır.

Akıllı cihazların bu döneminde, Akıllı Televizyon setleri en umut verici cihazlardan biri olarak gelişiyor. Artık TV, salak bir kutu diyemezsin. Her gün daha akıllı hale getirmek için daha fazla işlevsellik eklenmektedir. Akıllı TV'niz için en son gelişme Amazon Fire Stick biçiminde geldi.

Artık bir Akıllı TV'niz varsa, Amazon Fire Stick'e aşina olmanız gerektiğini varsaymak güvenlidir. Ev eğlencesine yepyeni bir boyut kazandıran bir şey. Bununla, HD veya FHD çözünürlükte çevrimiçi olarak bulunan tüm içeriğe erişebilirsiniz. Amazon Fire TV, en popüler (tartışmasız) Kodi olan bu çevrimiçi içeriğe erişmek için birçok uygulama barındırıyor. Lansmanından bu yana, eller aşağı en çok konuşulan uygulama oldu ve hala eleştiriler kazanıyor. Ama küçük bir av var.

Kodi bağımlı bir uygulamadır. Kendi başına çalışmaz ve film, fragman, TV şovu, şarkı vb. İzlemek istiyorsanız Eklentilere ihtiyacınız olacaktır..

Kodi'nin ortaya çıkışından bu yana, yeni eklentiler giderek daha hızlı bir şekilde sunuluyor. Ve bugün en iyi Kodi eklentileri ailesinin en yeni eklerinden biri olan IRON MAN addonu hakkında konuşacağız. The Dogs Bollocks Kodi Addon'u da destekleyen Zero Tolerance (ZT) ekibinden edinilebilir.

Ancak Iron Man'ın Kodi 17.6'ya nasıl yükleneceği ile ilgili ayrıntıları incelemeden önce, bu eklentinin neler yapabileceğine kısaca göz atalım.

DEMİR MAN Kodi Addon film severler için en uygunudur. Action, Comedy, Horror, Kids ve Family gibi çeşitli türlerde filmlerin yanı sıra, IMDB top 250 listesinden film izleme seçeneğiniz de var. (Uzun zamandır listeye girmek isteyenler, şimdi tam zamanı.)

Kulağa hoş gelen, film söz konusu olduğunda, bu eklenti sizi hemen hemen her şey için kaplayacak. Şimdi adım adım kurulum sürecine bir göz atalım.

Kodi 17.6'ya IRON MAN Addon Kurulumu

Sadece hızlı bir hatırlatma, Kodi'ye herhangi bir üçüncü taraf Eklentisi yüklemeden önce bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin vermeniz gerekir. Daha fazla ilerlemeden önce bir kez kontrol etmeniz daha iyi olur. Altında bilinmeyen kaynaklardan kuruluma izin vermek için bir seçenek bulacaksınız Ayarlar->Sistem ayarları->Eklenti.

  Är Kodi lagligt och säkert att använda?

bilinmeyen kaynaklara izin ver

Bunu ilk kez yapıyorsanız, Uyarı penceresindeki Evet düğmesine basarak onaylamanız gerekir. Şimdi, bunu yaptıktan sonra Iron Man Addon kurulumuna gidebilirsiniz..

# 1. Kodi'nin ana ekranındaki Ayarlar Simgesini (sol bölme) tıklayın ve tıklayın.

kodi ayarları

# 2. Dosya Yöneticisi simgesini arayın - Ayarlar Panelinde sonuncusu.

kodi dosya yöneticisi

3.. "Kaynak Ekle" yi tıklayın

repo kaynağı ekle kodi

4.. Dosya Kaynağı Ekle iletişim kutusu anında ekranda “Hiçbiri” görüntülenerek görüntülenir. Üstüne tıkla.

hiçbirini tıklama

5.. Ekranda yolu girmenizi veya kaynak dosyaya göz atmanızı isteyen yeni bir pencere açılacaktır. URL alanına URL'yi girin: http://repozip.zerotolerance.gq/ ve Tamam'a tıklayın.

6.. Yine, girdiğiniz URL Yok ile değiştirilerek Kaynak Ekle iletişim kutusuna geri yönlendirilirsiniz. Bundan sonra, medya kaynağının adını girmelisiniz, bu yüzden altındaki metin alanını tıklayın ve Sıfır T yazın ve Tamam'a tıklayın. Tüm ayrıntıları doğru bir şekilde doldurduktan sonra tekrar kontrol edin ve ardından tekrar Tamam'a basın.

demir adam kodi nasıl kurulur

7.. Şimdi Kodi ana ekranına geri dönün. En soldaki panelden Eklenti seçeneğini belirleyin. Eklenti penceresinin altında Paket Yükleyici (açık kutu) simgesine tıklayın.

kodi paket yükleyici

8.. Sonraki ekrandan devam etmek için Zip dosyasından yükle seçeneğini seçin.

zip dosyasından yükle

9.. Bulmanız gereken klasörlerin bir listesi görünecektir Sıfır T klasörünü açın ve açın.

10.. Sıfır T Klasörünü açtıktan sonra, repository.zt-5.0.zip ve yükleme başarılı mesajını bekleyin.

sıfır tolerans deposundan demir adam kodi yükleyin

# 11. bir Zamanlar Sıfır Tolerans Deposu Yüklendi mesajı görüntülenir, “Depodan Yükle” yi açın.

depodan kodi yükleme

# 12. Kodi uygulamanızda kurulu Havuzların listesini içeren yeni bir pencere ekranda görünecektir. Bulmalısın Sıfır Tolerans Deposu ve aç.

sıfır tolerans deposu

# 13. Video Eklentilerini Aç > DEMİR ADAM

demir adam kodi addon

# 14. Kurulum penceresi anında görünecektir. Sağ alt köşedeki Yükle düğmesine tıklayın.

demir adam addon kodi nasıl kurulur

15.. Şimdi IRON MAN Eklentisinin indirilmeye başladığını göreceksiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, IRON MAN Eklentisi Yüklendi mesajı ekranın sağ üst köşesinde açılır. Bu, yüklemenin başarıyla tamamlandığından emin olacak ve şimdi IRON MAN Kodi Addon'u kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Cum să remediați „Nu a reușit să instalați o dependență” pe Kodi

Kodi Eklentileri / Sürümleri ile akış yapmaya başlamadan önce, Kodi'de akışla yayınladığınız her şeyin İSS'niz ve Hükümetiniz tarafından görülebileceği konusunda sizi uyarmak istiyorum. Bu, telif hakkıyla korunan içeriğin (ücretsiz filmler, TV şovları, Spor) akışının sizi yasal sıkıntıya sokabileceği anlamına gelir.

Kodi kullanıcılarının akış sırasında bir VPN bağlamaları önemle tavsiye edilir. Kodi için bir VPN, popüler Eklentilerde ISS azaltma, Devlet Gözetimi ve coğrafi kısıtlamayı atlayacaktır. Her zaman bağlanırım ExpressVPN tüm akış cihazlarımda ve aynı şeyi yapmanızı öneririm.

ExpressVPN en hızlı ve en güvenli VPN'dir. 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Yani, ilk 30 gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz ve performanstan memnun değilseniz (ki bu pek olası değildir), tam geri ödeme isteyebilirsiniz.

NOT: Telif hakkı yasalarının ihlalini teşvik etmiyoruz. Ancak, yanlışlıkla gayri meşru bir kaynaktan içerik akışı yaparsanız ne olur? Yasal ve yasadışı bir kaynak arasındaki farkı söylemek her zaman kolay değildir.

Kodi'de akış yapmaya başlamadan önce, 3 basit adımda VPN korumasını nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Aşama 1: ExpressVPN aboneliğini edinin BURAYA.

Adım 2: Tıklayın BURAYA uygulamasını ExpressVPN uygulamasını indirip yüklemek için.

Aşama 3: Bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesine tıklayın. Bu kadar. Kodi için en hızlı ve en iyi VPN ile bağlantınız artık güvende.

kodi için expressvpn bağlamak

IRON MAN Kodi Eklentisi Nasıl Kullanılır

  1. Kodi ana ekranında Eklentilere gidin > Video Eklentileri.
  2. IRON MAN Addon'a gidin.
  3. Buna tıklamak sizi Aç seçeneğiyle bir sonraki pencereye götürür. Üstüne tıkla.
  4. IRON MAN Eklentisini başlatacak ve sağ panelde SuperHero filmler, IMDB en iyi 250 film, Yıllara Göre Filmler vb. İçin çeşitli seçenekler bulacaksınız..
  5. İzlemek istediğinizi seçin. Arkana yaslan. Bir paket patlamış mısır alın. Zevk almak.
  So installieren Sie den Magic Dragon Kodi Build

Not: Herhangi bir telif hakkını ihlal etmediğinizden emin olun. Bu Eklentiler Herkese Açık alanda bulunan içeriği izlemek için kullanılmalıdır. Telif hakkıyla korunan içeriği izlerken yakalanırsanız, yasal sorun yaşayabilirsiniz.

Iron Man Kodi'ye kurulmuyor

Bazen IRON MAN Kodi Addon cihazınıza yüklenemez. Tamamen çözülebileceğinden endişelenmenize gerek yok.

  • Yeniden yüklemeye başlamadan önce ağınıza bir göz atın. Bazen zayıf veya kararsız bir ağ eksik kurulum dosyalarının indirilmesine neden olabilir.
  • Başka bir yöntem de doğru Repo URL'sini girip girmediğinizi kontrol etmektir. Orada herhangi bir hata bulursanız, hemen yol alanında düzeltin ve yukarıdaki adımları izleyerek Eklentiyi yeniden yükleyin..
  • Bu tür hataları göremiyorsanız, geçici ve önbellek dosyalarını temizlemeyi deneyin. Bu, Uygulamayı ilk yüklendiği gibi taze yapar.
  • Birkaç kez derleme hatası da yükleme hatalarına neden olabilir. Bunun nedeni eksik veya eksik indirilmiş dosyalar olabilir. Ancak, hata tekrarlamaya devam ederse, Addon'un yeni bir kopyasını yükleyin.

Umarım yukarıda belirtilen rehber sizin için çalışır. Iron Man Kodi Addon'u yükleyemiyorsanız, aşağıya yorum yapın, size yardımcı olacağım.

İlişkili:

Jailbreak Fire Stick Nasıl Yapılır
FireStick'te Kodi Nasıl Dinlenir
Kodi'ye Exodus nasıl kurulur
Fire TV Guru Build nasıl kurulabilir

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me