Kodi 17.6 Kripton Üzerinde BOOM Sports Addon Kurulumu

>

BOOM, bugün çalışan en iyi Kodi eklentilerinden biridir. Ayrıca, herhangi bir nedenle Sportsdevil Kodi addon'u değiştirmek istiyorsanız harika bir alternatiftir. BOOM addon'un en iyi yanı, geliştiricilerin her zaman çalışacak şekilde güncellemeye devam etmeleridir. Belirli spor eklentisinde Futbol, ​​Golf, Motor Sporları, Boks MMA ve diğerleri gibi bölümler bulunur..

Geçmişte BOOM kullandıysanız ve sizin için çalışmayı durdurduysanız. Endişelenmeyin, şimdi hatasız çalışmalıdır. BOOM ekibi kısa süre önce kaynak repoyu değiştirdi ve bu nedenle kullanıcılar eski repo ile kuramıyorlar. Bu kılavuzda, Kodi 17.6 Krypton for PC ve FireStick'e BOOM eklentisini nasıl kurabileceğinizi göstereceğim.

boom kodi addon kurulum kılavuzu

Başlamadan önce…

Bu, Kodi kullanıcıları için çok önemlidir. Kodi'de telif hakkıyla korunan herhangi bir içerik yayınlıyorsanız, telif hakkı ihlali nedeniyle DMCA bildirimleriyle karşılaşmanız muhtemeldir. Ayrıca, ISS'niz etkinliklerinizi izliyor ve yetkisiz içerik akışı için üçüncü taraf Kodi eklentileri kullanılarak bulunursa hızınızı yavaşlatabilir. En iyi korumanız, tüm çevrimiçi etkinliklerinizi anonim tutan Kodi VPN'dir. Ücretsiz film / TV şovları / Spor yayınlamadan önce iyi bir Kodi VPN almanızı şiddetle tavsiye ederim.

Boom Kodi Kripton Eklentisini PC / FireStick'e Yükleme Adımları

Artık Boom Kodi Addon'un ne olduğunu bildiğinize göre, bu eklentiyi Kodi Krypton'a yüklemeniz için adım adım yol göstermeme izin verin. BOOM eklentisini kurarken veya akış sırasında herhangi bir hatayla karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum bölümüne yazın.

Not: Boom Eklentisi şu an çalışmıyor. “-404 hata koduyla başarısız olduk.” Hatası veriyor. Bulursam çalışma çözümünü yakında güncelleyeceğim. Bu arada, Kodi'ye Mobdro ve Kick Off'u nasıl kuracağınızı kontrol edin.

Aşama 1: Kodi uygulamasını PC'nizde veya Fire TV / FireStick'te başlatın.

Adım 2: Aşağıdaki resimde vurgulandığı gibi sol üst köşeden "Ayarlar" ı açın.

kodi ayarları

Aşama 3: Ayarlar menüsünden “Dosya Yöneticisi” ni açın.

kodi dosya yöneticisi

4. Adım: “Kaynak Ekle” yi çift tıklayın

repo kaynağı ekle kodi

Adım 5: “Hiçbiri” ne dokunun

hiçbirini tıklama

6. Adım: Şimdi repo kaynak URL'sini şu şekilde ekleyin: http://burrtv.tech/boom/repo/ ve Tamam'a dokunun.

kodi üzerinde bom nasıl kurulur

7. Adım: Repo adını repo'dan yeniden adlandır Boom ve Tamam'ı tıklayın.

boom kodi addon

8. Adım: Ayrıntıların doğru olduğunu doğrulayın ve Tamam'ı tıklayın..

bom kodi eklentisini yükle

9. Adım: Kodi ana ekranına gidin ve aşağıdaki resimde vurgulandığı gibi “Eklentiler” ve ardından “Paket Yükleyici” yi tıklayın.

kodi paket yükleyici

10. Adım: “Zip dosyasından yükle” uygulamasını açın

zip dosyasından yükle

Adım 11: Repository.boom öğesine tıklayın ve doğru şekilde yüklenmesi için bir süre bekleyin. Depo başarıyla yüklendiğinde bildirimi sağ üst köşede görmelisiniz.

Adım 1/2: Şimdi “Depodan Yükle” yi açın

depodan kodi yükleme

Adım 13: “Boom Deposu” nu burada açın.

boom kodi addon deposu

14. Adım: Üç seçeneğin ortasında listelenen “Boom” eklentisini açın.

kodi boom addon nasıl kurulur

Adım 15: Boom Addon'u Kodi Krypton'a kurmak için “kur” a tıklayın. Bu, PC ile FireStick ve Fire TV için aynı şekilde çalışır.

Adım 16: Kodi ana ekranına dönün ve Eklentiler'i tıklayın > Video Eklentileri. Burada Boom Addon'u görmelisin. Zevk almak.

KODI Kullanıcılarının Dikkatine: Devam etmeden önce okuyun

Kodi Eklentileri / sürümleri sınırsız akış içeriği sunar, ancak ücretsiz Filmler / TV şovları / Spor akışı yakalanırsa sizi yasal sorunlara da sokabilir. Kodi kullanıcılarının çevrimiçi akış sırasında her zaman bir VPN bağlamaları önemle tavsiye edilir. İyi bir Kodi VPN kimliğinizi gizler, devlet gözetimini, coğrafi olarak engellenmiş içeriği ve İSS kısıtlamasını atlar (bu da arabelleksiz akışa yardımcı olur).

En hızlı ve en güvenli VPN olan ExpressVPN kullanıyorum. Amazon FireStick de dahil olmak üzere herhangi bir cihaza yüklemek çok kolaydır. 3 aylık ücretsizdir ve yıllık planlarında% 49 tasarruf edersiniz. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Memnun kalmazsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz.

3 aylık ücretsiz almak ve ExpressVPN'de% 49 tasarruf etmek için BURAYA tıklayın

Okuyun: Kodi VPN nasıl kurulur ve kullanılır

Yukarıdaki adımlardan herhangi birinde sorun yaşıyorsanız aşağıdaki videoyu izleyin.

Video Kılavuzu: Kodi 17.6 Kripton üzerinde BOOM Addon nasıl kurulur

Umarım PC / Fire TV'nize veya FireStick'e Boom Kodi eklentisini yükleyebilirsiniz. Hala bu adımlardan herhangi biriyle uğraşıyorsanız, aşağıda yorum yapmaktan çekinmeyin. Size rehberlik etmek isterim. Ayrıca, hala korumasızsanız Kodi VPN edinin ve güvende kalın.

İlişkili:

  • En İyi Kodi Yapıları
  • Covenant Kodi Addon nasıl kurulabilir
  • FireStick'e Kodi nasıl kurulur
  • Kodi'de FIFA Dünya Kupası Nasıl İzlenir

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me