Kodi 17.6 Kripton üzerinde Fire TV GURU Build Nasıl Kurulur

>

Çok sayıda Kodi kullanıcısı, Amazon Fire Stick'e Kodi'yi yüklemek istiyor. Bu insan sınıfının arasındaysanız veya yakında bir Amazon Fire Stick almayı bekliyorsanız, Fire TV GURU Build'u düşünebilirsiniz. FireTVGuru tarafından geliştirildi, bu yüzden onu Fire TV Stick cihazları için doğal bir seçim haline getirdi.

NOT: Bu derleme artık ÇALIŞMIYOR. En iyi Kodi sürümlerinin listesine göz atabilirsiniz. Titanyum'u denemenizi öneririm, yoksa En İyi Kodi Derlemeleri listemize de göz atabilirsiniz. 

FireTVGuru, Amazon'un akış cihazları için bu özel Kodi Yapısını geliştirdi. Kurulum dosyası, bugün piyasadaki Kodi yapılarının çoğuna kıyasla küçük boyuttadır. Tam sürümü 300MB + boyutunda. Bununla birlikte, medya içeriğini sorunsuz bir şekilde yayınlamanın ve indirmenin tadını çıkaracaksınız.

Bununla birlikte, kurulum zorluklarıyla karşılaştığınız bir durumda, sorun giderme bilgilerinin çoğunu resmi Fire TV Guru web sitesinden alacaksınız. Fire TV GURU Kodi Build'ın temiz kurulumunu yapmanızı öneririz. Bu eylem Kodi'nize tam olarak yayılacaktır. Her durumda, mevcut eklentilerinizi ve ayarlarınızı korumanıza izin veren standart yüklemeyi tercih edebilirsiniz. Daha fazla seçenek arıyorsanız, burada en iyi Kodi yapılarına göz atın.

yangın tv guru firestick inşa

Fire TV GURU Build: Ne Beklemelisiniz?

Fire TV GURU Build, çok sayıda popüler Kodi eklentisini barındırır. Bu eklentiler, akış içeriğinin kaynağıdır. Popüler eklentiler arasında Globe TV, Picasso, Bennu, Bucky Movies, Fire Fitness, Bas Kutusu, FTFA, Nfl Oyunları, Kuantum, SkyNet, Ekstra NBC Sports Live Ekstra, IPTV Bonanza, Falcon Sports, Covenant, Emin değilim, Elysium, Bob Unleashed ve Tykes. Kullanıcı arayüzü basit ve gezinmesi kolaydır.

KODI Kullanıcılarının Dikkatine: Devam etmeden önce okuyun

Kodi Eklentileri / sürümleri sınırsız akış içeriği sunar, ancak ücretsiz Filmler / TV şovları / Spor akışı yakalanırsa sizi yasal sorunlara da sokabilir. Kodi kullanıcılarının çevrimiçi akış sırasında her zaman bir VPN bağlamaları önemle tavsiye edilir. İyi bir Kodi VPN kimliğinizi gizler, devlet gözetimini, coğrafi olarak engellenmiş içeriği ve İSS kısıtlamasını atlar (bu da arabelleksiz akışa yardımcı olur).

En hızlı ve en güvenli VPN olan ExpressVPN kullanıyorum. Amazon FireStick de dahil olmak üzere herhangi bir cihaza yüklemek çok kolaydır. 3 aylık ücretsizdir ve yıllık planlarında% 49 tasarruf edersiniz. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Memnun kalmazsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz.

3 aylık ücretsiz almak ve ExpressVPN'de% 49 tasarruf etmek için BURAYA tıklayın

Okuyun: Kodi VPN nasıl kurulur ve kullanılır

Fire TV GURU Kodi Kurulumu Adımları FireStick'te Oluşturma

Güncelleme: Fire TV Guru artık çalışmıyor. Bildirildiğine göre, FTG geliştiricisi üzerinde çalışmayı durdurdu ve sunucu bağlantıları artık çalışmıyor. Diğer çalışma yapılarına buradan göz atabilirsiniz.

Artık Fire TV Guru'nun ne olduğunu ve Fire TV Stick'inize yüklendiğinde neler bekleyebileceğinizi bildiğinize göre, kurulum kılavuzuyla başlayalım. Bu kılavuzun yalnızca FireStick'te çalışacağını lütfen unutmayın. Windows PC'nize veya MacBook'unuza yüklemek istiyorsanız, aşağıdaki ikinci yöntemle devam edin.

Sizin tarafınızdan asgari eylemler gerçekleştirmeniz gerektiğinden en kolay kabul edilen bu yöntemde FireDL uygulamasını kullanacağız. Fire MC APK'sını indireceğiz ve FireStick'inize Fire TV Guru derlemesini yükleyecek.

Aşama 1: Amazon Fire TV Stick'inizi açın. Amazon App Store'dan “FireDL” uygulamasını arayın ve yükleyin.

havai fişeklere ateş tv guru yükleme firedl ile apk

Adım 2: FireDL uygulamasını yükledikten sonra açın ve yazın 941172 yazın. Otomatik olarak APK indirme URL'sine dönüştürülecek.

firestc üzerinde firemc indir

Aşama 3: FireDL, Fire MC APK'sını indirmeye başlayacak, bu yüzden bitene kadar bekleyin.

yangın tv guru firestick üzerinde kurmak indir

4. Adım: İndirme işlemi tamamlandığında “Yükle” seçeneğini tıklayın

Adım 5: Kurulduktan sonra “Aç” ı seçin

6. Adım: Birkaç saniye içinde ekranınızda bazı talimatlar göreceksiniz, sadece "Kapat" ı tıklayın

7. Adım: Şimdi burada tercih ettiğiniz Ayarları seçip “Devam” tuşuna basabilirsiniz

8. Adım: “Yapı Menüsü” nü açın ve kurmak istediğiniz Yapı'yı seçin. "Ana" ve "Hafif" derleme yükleme seçeneğini göreceksiniz.

9. Adım: Şimdi iki seçenek “Yeni Kurulum” ve “Standart Kurulum” görmelisiniz. Eski eklentileri ve verileri saklamak istiyorsanız, Standart Kurulum'a gidin, aksi takdirde yeni kurulum gitmek iyidir.

10. Adım: “Evet” i ve ardından “Yükle” yi tıklayın

yangın sopa yüklemek guru kodi yangın sopa üzerinde kurmak

Adım 11: "Kapatmaya Zorla" yı tıklayın

Adım 1/2: Şimdi FireStick ana sayfasına gidin ve Ayarlar'a gidin > Uygulamalar > Yüklü Uygulamaları Yönetin. Burada "FireMC" uygulamasını görmelisiniz. Sadece aç.

ateş sopa tv guru ateş sopa

Adım 13: Bu kadar. Artık FireStick'inizde Fire TV Guru var. Yapının kendini hazırlaması için biraz zaman tanıyın. Fire TV Guru'yu ilk kez açtıktan sonra 15 dakika daha beklemem gerekmeyecek. Fire TV Stick'te Fire TV Guru'yu açmanız gerektiğinde, Adım 1/2 yukarıda.

kodi firestick yangın tv gurusu nasıl kurulur

Kodi Eklentileri / Sürümleri ile akış yapmaya başlamadan önce, Kodi'de akışla yayınladığınız her şeyin İSS'nize ve Hükümetinize görünebileceği konusunda sizi uyarmak istiyorum. Bu, telif hakkıyla korunan içeriğin (ücretsiz filmler, TV şovları, Spor) akışıyla ilgili yasal sorunlara yol açabilir.

Kodi kullanıcılarının akış sırasında bir VPN bağlamaları önemle tavsiye edilir. Kodi için bir VPN, popüler Eklentilerde ISS azaltma, Devlet Gözetimi ve coğrafi kısıtlamayı atlayacaktır. Her zaman bağlanırım ExpressVPN tüm akış cihazlarımda ve aynı şeyi yapmanızı öneririm.

ExpressVPN en hızlı ve en güvenli VPN'dir. 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Yani, ilk 30 gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz ve performanstan memnun değilseniz (ki bu pek olası değildir), tam geri ödeme isteyebilirsiniz.

NOT: Telif hakkı yasalarının ihlalini teşvik etmiyoruz. Ancak, yanlışlıkla gayri meşru bir kaynaktan içerik akışı yaparsanız ne olur? Yasal ve yasadışı bir kaynak arasındaki farkı söylemek her zaman kolay değildir.

Kodi'de akış yapmaya başlamadan önce, 3 basit adımda VPN korumasını nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Aşama 1: ExpressVPN aboneliğini edinin BURAYA.

Adım 2: Tıklayın BURAYA uygulamasını ExpressVPN uygulamasını indirip yüklemek için.

Aşama 3: Bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesine tıklayın. Bu kadar. Kodi için en hızlı ve en iyi VPN ile bağlantınız artık güvende.

kodi için expressvpn bağlamak

Kodi 17.6'da Fire TV Guru Kurulumu için Video Rehberi (FireStick)

Yukarıdaki adım adım kılavuzu anlayamıyorsanız, aşağıdaki videoyu izleyin.

Kodi 17.6 Kripton'da Fire TV Guru Build Nasıl Kurulur (FireStick / PC)

Not - bu kılavuz hem FireStick hem de PC (Windows / Mac) için çalışacaktır.

Aşama 1: FireStick'inizde Kodi'yi başlatın.

Adım 2: Sol üst köşedeki "Ayarlar" ı tıklayın.

kodi ayarları

Aşama 3: Ayarlar menüsü altındaki “Dosya Yöneticisi” ne gidin.

kodi dosya yöneticisi

4. Adım: Son “Kaynak Ekle” seçeneğine çift tıklayın

repo kaynağı ekle kodi

Adım 5: Açılır kutuda "Hiçbiri" ni tıklayın.

hiçbirini tıklama

6. Adım: Şimdi kaynak URL'yi şu şekilde yazın: http://ftg.nosleephosting.xyz/notmewizard/FTG/ ve Tamam'ı tıklayın. Birçok kullanıcı FTG Sihirbazı'nı yükleyemediklerini bildirdi. Nedeni hala http://firetvguru.net/fire olan eski URL'yi deniyor olmalarıdır. Dolayısıyla, onlardan biriyseniz yukarıdaki URL'yi kalın harflerle kullanın.

yangın tv guru kurmak indirme linki

7. Adım: Ad alanına “FTG” yazın ve Tamam'ı tıklatın..

tv guru sihirbazı ateş

8. Adım: Kodi uygulamasının ana ekranına geri dönün ve sol taraftaki çubuktaki "Eklentiler" menüsünü tıklayın. Şimdi sol üst köşedeki kutulu şekil simgesini (paket yükleyici) bulun. Aç onu.

kodi paket yükleyici

9. Adım: “Zip dosyasından yükle” yi açın ve 6. ve 7. adımlarda eklediğimiz “FTG” yi tıklayın.

firestick kodi kripton ftg sihirbazı yükleme

10. Adım: Yeni bir iletişim kutusu açılacaktır, “plugin.program.firetv.zip” i tıklayın. Ardından Kodi'ye Fire TV Guru Sihirbazı'nın yüklenmesi için bir süre bekleyin. 5 dakika kadar sürebilir. İşlem tamamlandığında bildirimi sağ üst köşede görmelisiniz.

yüklemek yangın tv guru sihirbazı addon

Adım 11: Şimdi yapı hakkında bilgi içeren bir açılır pencere görmelisiniz. "Kapat" ı tıklamanız yeterlidir

ftg sihirbazı bilgileri

Adım 1/2: Şimdi birkaç seçenek içeren başka bir açılır pencere göreceksiniz. Tercihinize göre seçim yapabilir / seçimini kaldırabilirsiniz. Ardından "Devam" ı tıklayın

yangın tv guru sihirbazı ayarları

Adım 13: Yeni bir açılır pencere, "Build Menu" (Menü Oluştur) seçeneğine sahip bir FTG yapınızın yüklü olmadığını gösterecektir. Tıkla.

fire tv guru build menüsü

14. Adım: Burada tüm mevcut Fire TV Guru Krypton yapılarını görebilirsiniz. Sadece kurmak istediğiniz yapıyı seçin. Tam derleme veya Basit derleme yükleyebilirsiniz.

yangın tv guru ana yapı veya lite yapı seçin

Adım 15: Eski eklentilerinizi / verilerinizi saklamak istemiyorsanız "Yeni Yükleme" yi seçin, aksi takdirde "Standart Yükleme" yi tıklayın. Taze kurulumu tercih ederim.

yangın tv guru inşa taze yüklemek

Adım 16: Fire TV Guru (FTG) Sihirbazı şimdi Kodi Krypton için Fire TV Guru Build'ı indirecek. Bir kez indirildikten sonra, dosyaları çıkarır ve başka bir işlem yapmadan yükler. Sonunda Kodi yeniden başlatılacak ve FireStick'inize Fire TV Guru Build'ın yüklendiğini göreceksiniz.

yangın tv guru kurmak indir

"Profili Yeniden Yükle" ve "Kapatmaya Zorla" seçeneklerinin bulunduğu bir açılır pencere alırsanız, "Kapatmaya Zorla" yı tıklayın ve ardından Kodi uygulamasını yeniden başlatın. Fire TV Guru yapısını ilk kez açtıktan sonra kullanmaya başlamadan önce biraz zaman verin (15 dakika yeterli olmalı).

Fire TV Guru Çalışmıyor

Bazı kullanıcılar, Fire TV Guru'nun Fire TV Stick'lerinde çalışmadığını bildiriyor. Fire Stick'inizi Kapatmanızı, güç kaynağını fişten çekmenizi, yönlendiriciyi kapatmanızı ve 5 dakika sonra tüm bunları tekrar açmanızı öneririm. Şimdi Fire TV Guru derlemesi iyi çalışıyor olmalı.

Her halükarda, Fire TV Guru yukarıdaki talimatları uyguladıktan sonra çalışmıyorsa, sorunu tam olarak bulmak yerine yapıyı yeniden yüklemek en iyisidir. Çok zaman kazandıracak.

Fire TV Guru: Yayın Yok

Akış Yok'u görüyorsanız, İSS'nizin sizi FTG ile içerik akışı yapmasını engelleme olasılığı yüksektir. Bu tür sorunları önlemek için her zaman bir VPN alabilirsiniz.

Fire TV GURU Build: Yeni Bir Eğlence Dünyasının Keyfini Çıkarın!

Büyük popüler eklentiler listesinin yanı sıra, Fire TV GURU Kodi Build, temiz ve güzel bir arayüzle birlikte gelir. Menü alt kategorilere ayrılan kategoriler halinde düzenlenmiştir. Bu Kodi yapısının ana kategorileri şunlardır:

TV Şovları

Hepimiz TV şovlarını seviyoruz. En azından herkes belirli bir TV şovunun bir bölümünü izledi. Şahsen, bir haftalık yavaş iş aralarında Gotham City TV Şovunun iki sezonunu üç gün boyunca izledim. Eh, deneyim harika oldu. Fire TV GURU Kodi Build ile en iyi TV şovlarından bazılarının akışının keyfini çıkaracaksınız. Bu kategorinin arayüzü kolay gezinme için temiz ve düzenli bir şekilde tasarlanmıştır.

filmler

Çeşitli türlerden TV Şovlarının üstünde yer alan bu Kodi yapısı, dijital eğlence dünyanıza devasa bir üst sınıf film listesi getiriyor. İşten sonra her gün bir film izlemeyi seviyorsanız, o zaman sırtınızı kapladınız. Kategoride, istediğiniz film türlerine erişirken kullanabileceğiniz bir dizi filtre bulunur.

Canlı tv

Fire TV GURU Kodi Build ile kablolu TV'nizden uzaklaşacağınızı garanti ederim. ABD ve İngiltere'den ve dünyanın diğer yerlerinden ücretsiz canlı TV yayınlarının keyfini çıkarın! Ayrıca, diğer şeylerin yanı sıra son haber bültenlerini içeren “Canlı Akışlar” için bir kategori de var.!

Onun Yeri

Kızlar için özel olarak tasarlanmış bir bölüm. TV dizileri, romantizm ve her kızın isteyebileceği popüler şovlar.

Müzik ve Yayınlar

ABD ve İngiltere'den en iyi grafiklerden bazılarının akışının keyfini çıkarın. Ayrıca, istediğiniz makaleleri ve türleri ararken kullanabileceğiniz güzel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir..

Çocuk Köşeleri

Bu kategori çizgi film, çizgi roman ve animasyon gibi çocuk içeriklerine sahiptir. Çocuklarınız, sınırsız sayıda çocuk içeriğinden yayın yapmanın keyfini çıkaracak.

Spor Dalları

Spor merkezinde, tüm spor severler spor olaylarının ve canlı skorların keyfini çıkaracaklar. Dünyadaki en son etkinlikler için alt kategorilere göz atacaksınız!

FireStick için Diğer Yapılar

FireStick'te daha fazla derleme denemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantılara göz atın.

  • No Limits Magic Build nasıl kurulabilir
  • CellarDoor TV Kodi Build nasıl kurulur
  • Kodi'ye Titanyum Nasıl Kurulur

Fire TV GURU Derleme Kararı!

Fire TV GURU Kodi Build, Amazon’un Fire Stick için özel olarak tasarlanmış olsa da, yine de tüm Kodi akış cihazları için uygundur. Yükleme işlemi sırasında hataları önlemek için her zaman üçüncü taraf yazılım yüklemesine izin verdiğinizden emin olun. Kodi ile ilgili ayrıntılı hatalar için, daha fazla bilgi için günlüğü kontrol edebilirsiniz..

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me