Kodi’de BK Bağlantıları Oluşturma Kurulumu

>

Bu adım adım öğreticide, BK Links Build'ı Kodi 17.6 Kripton'a nasıl yükleyeceğinizi öğreneceksiniz. BK Links, filmler / TV şovları için en iyi Kodi yapılarından biridir ve yaklaşık 300 MB ağırlığındadır. Eski Fire Stick'te kullanmayı planlıyorsanız, beklediğiniz kadar sorunsuz çalışmayabilir. Ancak, Alexa, PC, Nvidia Shield ile 2.Nesil Amazon Fire Stick gayet iyi çalışıyor ve herhangi bir donma sorunu almamalısınız.

: BK Links Build şu anda Akış Dijital Sihirbazı'nda mevcut değil. Lütfen En İyi Kodi Yapıları listemizdeki diğer yapılardan birini deneyin.

BK Links henüz Kodi Leia 18.0'da mevcut değil. Ancak, geliştiricilerin Leia yinelemesini yakında yayınlayacağını umuyorum.

bk bağlantılar kodi üzerinde nasıl kurulur

BK Links Kodi Build ile önceden yüklenmiş birkaç en iyi Kodi Eklentisini alacaksınız, bu Eklentilerin her biri için yüklemeyi gerçekleştirmeniz gerekmediği anlamına gelir. Bu Eklentilerden bazıları The Dog Bollocks, Neptune Rising, Supremacy ve daha fazlası..

Not: Kodi derlemelerini kurmadan önce Kodi'yi fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneririz. İstediğiniz Kodi yapısıyla mümkün olan en iyi performansı almanızı sağlayacaktır..

Şimdi BK Links derlemesini FireStick / PC / Nvidia Shield veya diğer Kodi kutuları için Kodi 17.6 Krytpon'a nasıl yükleyeceğimizi görelim.

BK Links Build'ı Kodi 17.6'ya yükleme adımları

BK Links'in resmi bir Kodi yapısı olmadığını ve Kodi uygulamanızdaki Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeyi etkinleştirmeniz gerektiğini söylemek istiyorum. Kodi, etkinleştirilmeden üçüncü taraflardan herhangi bir Kodi Eklentisi / Derlemesi yüklenmesine izin vermez.

  • Kodi ana sayfanızın sol üst tarafındaki Ayarlar'a gidin.
  • “Sistem Ayarları” nı açın ve sol kenar çubuğundan “Eklentiler” i seçin.
  • “Bilinmeyen Kaynaklar” ı açın. Onay için “Evet” i tıklayın..

Kodi artık BK Links Build'u yüklemeye hazır olduğuna göre, aşağıdaki adım adım kılavuzu izleyin.

Aşama 1: Kodi ana sayfasında “Ayarlar” ı açın (Kodi ana sayfasının sol üst tarafındaki dişli çark simgesine bakın)

kodi ayarları

Adım 2: "Dosya Yöneticisi" ni tıklayın ve "Kaynak Ekle" yi açın

repo kaynağı ekle kodi

Aşama 3: “Hiçbiri” ni tıklayın ve yazın http://streamdigital.org/wiz/ ve Tamam'ı tıklayın. Bir sonraki ekranda, ortam kaynağının adını yazmanız gerekecektir. Ben adını veriyorum “deha”Bu kılavuz için istediğiniz her şeyi adlandırabilirsiniz. Ad ve URL ekledikten sonra Tamam'ı tıklayın.

bk bağlantılar kurmak indirme linki

4. Adım: Kodi ana sayfasına git > Eklenti > Paket yükleyici.

kodi paket yükleyici

Adım 5: Zip Dosyasından Yükle'yi açın > deha > plugin.program.sdwiz.zip

bk linkleri kurmak zip dosyasından repo kurmak

6. Adım: Birkaç dakika bekleyin ve aşağıdaki resimde gösterildiği gibi Bilgi ekranını göreceksiniz. Kapatmak için "Kapat" ı tıklayın.

bk bağlantılar bilgi ekranı oluşturmak

7. Adım: Bir sonraki açılır pencerede "Devam" ı tıklayın. Devam'ı tıklamadan önce bu pop-up'taki ayarları da değiştirebilirsiniz..

bk linkleri kodi build ayarları

8. Adım: “Yapı Menüsü” nü açın

bk bağlantılar oluşturma menüsü

9. Adım: “BK Bağlantıları” nı tıklayın

bk linkleri kodi üzerine kur

10. Adım: Burada kurulum için iki seçenek göreceksiniz - Yeni Yükleme ve Standart Yükleme. İlk seçenek Kodi'yi fabrika ayarlarına sıfırlayacak ve ikincisi mevcut verilerinize dokunmadan derlemeyi kuracaktır.

Kodi sürümlerinde en iyi performansı sağladığından “Fresh Install” ı öneriyorum. “Fresh Install” u tıkladığınızda, Kodi'yi fabrika ayarlarına sıfırlama hakkında onayınız sorulacaktır. Tamam'ı tıklayın.

taze install bk linkler kodi üzerine inşa

Adım 11: Kodi şimdi boyutu neredeyse 300 MB olan BK Linkleri indirecek.

indir bk linkler kodi firestick üzerine inşa

Adım 1/2: BK Links Build indirildikten sonra, gerekli tüm dosyaları kuracak ve daha sonra "Kapatmaya Zorla" isteyecektir. Sadece yap.

zorla kodi

Adım 13: Kodi'yi başlatın ve BK Links derlemesi gördüğünüz ilk şey olacak.

firestick veya kodi üzerine inşa bk linkleri nasıl kurulur

Kodi 17.6'ya BK Links derlemesini bu şekilde yüklersiniz. FireStick / PC kurulumunda herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum yapmaktan çekinmeyin.

BK Links Build Çalışmıyor

Bazen BK Links derlemesinin Kodi / FireStick üzerinde çalışmadığı soruları alıyorum. Peki, BK Links derlemesinde bulunmayan akışların olası ve en yaygın nedeni sunucu sorunudur. Bu bir süre meselesidir ve sunucu sorunu çözülür çözülmez, BK Links derlemesi iyi çalışmalıdır. Ancak, sunucu sorunu değilse, bu kılavuzu izleyerek BK Links Kodi derlemesini yeniden yüklemenizi kesinlikle tavsiye ederim. Hızlı ve en iyi çözümdür.

BK Links Kodi Build Kurulmuyor

Sunucu sorunu olmadığı sürece, BK Links derlemesi yukarıdaki kılavuzla kolayca yüklenmelidir. Ancak, yükleme sorunları yaşayan çoğu kullanıcı kaynak URL'de yazım hatası yapan kullanıcılardır. "Kaynak Ekle" adımında eklediğiniz URL'yi çapraz kontrol etmenizi öneririz. Olmalı http://streamdigital.org/wiz/ yoksa işe yaramaz.

BK Links derlemesini hala yükleyemiyorsanız, aşağıdaki yorumda sorununuzu bize bildirin.

BK Links Build Alternatifi

BK Links Build'ı herhangi bir nedenle sevmiyorsanız veya sorunsuz çalışmasını sağlayamıyorsanız, cihazınıza yükleyebileceğiniz birkaç başka yapı vardır. Popüler yapılardan bazıları için aşağıdaki bağlantılara göz atın.

No Limits Magic Build nasıl kurulabilir
Slamious Build nasıl kurulabilir
Titanium Build nasıl kurulur

BK Links derlemesine alternatif olarak sadece bu derlemeler değil. Yapıların tam listesine buradan göz atabilirsiniz.

Doğrudan gelen kutunuza Gizli Kablo Kesme Hileleri almak için burayı tıklayın.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me