Kodi Supremacy Addon Nasıl Kurulur

>

Bu yazıda, Kodi 18.2 / 18.1 Leia ve Kodi 17.6 Krypton'a Supremacy addon'unun nasıl kurulacağını öğreneceğiz. TV şovları ve filmler gibi en sevdiğiniz içerikleri ücretsiz olarak izlemenizi sağlayan birkaç eklenti var. Ancak, genellikle, bu Kodi eklentileri, zaten var olan, daha popüler eklentilerin veya şimdi geçersiz kılınan eklentilerin varyantları veya çatallarıdır. Öte yandan, Supremacy eklentisi size yeni bir deneyim getiriyor. Bu eklenti başka herhangi bir eklenti üzerine kurulmamış ve yeni bir ipucu var.

Supremacy Kodi addon ayrıca birden fazla HD ve SD akış bağlantısına sahip etkileyici bir film ve TV şovu kataloğu sunar. Bu eklentinin genellikle sizi yalnızca akıştan dışarı atan kaliteli bağlantıları aldığını fark ettim. Ayrıca Supremacy'yi bu tür eklentilerin çoğundan biraz daha hızlı buldum.

: Supremacy Repo kapalı olduğundan Supremacy Addon şu anda kullanılamıyor. Kodi için En İyi Eklentiler listemizdeki benzer eklentileri keşfedebilirsiniz.

Üstünlük sadece talep üzerine bir eklenti değildir. Spor içeriği, canlı TV, tek tıklamayla film, 3D film ve çok daha fazlasını yayınlama seçenekleriyle alabileceğiniz en iyi çok amaçlı eklentilerden biridir..

Bu eklentiyi yüklemek kolaydır. Bu yazıda, Kodi'deki Supremacy addonunun basit kurulum sürecini ele alacağım. Okumaya devam et!

Supremacy Kodi Addon Nasıl Kurulur

Supremacy'yi Kodi 18 veya Kodi 17.6'ya yüklemeye başlamadan önce Kodi uygulamasında “Bilinmeyen Kaynaklar” ın etkin olduğundan emin olun. Varsayılan olarak devre dışıdır, bu nedenle daha önce açmadıysanız, şimdi yapmanız gerekir. Resmi Kodi deposunda bulunmayan Supremacy gibi Kodi Eklentilerini kurmanıza izin verecektir. “Bilinmeyen Kaynaklar” ı etkinleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin.

  • Ekranın sol üst tarafındaki Ayarlar'ı açın
  • Sistem Ayarları (veya Leia'daki Sistem)
  • Sol kenar çubuğundaki eklentiler
  • Bilinmeyen Kaynakları Aç

Şimdi Kodi'ye Supremacy Addon'u nasıl kuracağımızı görelim.

# 1. Ayarları Aç (dişli çark simgesi)

kodi ayarları

# 2. Dosya Yöneticisi'ni açın (Leia'daki üst sırada sol üstte bulacaksınız)

kodi dosya yöneticisi

3.. “Kaynak Ekle” ye iki kez hafifçe vurun

repo kaynağı ekle kodi

4.. "Hiçbiri" ni tıklayın ve Supremacy veri havuzu URL'sini yazın - Şu anda çalışmıyor

5.. Medya adı kaynak alanına “supremacy” yazın ve Tamam'a tıklayın. (Aşağıdaki resme bakın)

üstünlük repo kaynak url'si ekle

6.. Kodi ana sayfasına gidin ve sol kenar çubuğundan "Eklentiler" Menüsünü açın

kodi eklentileri menüsü

7.. Ekranın sol üst köşesinde Paket Yükleyiciyi Aç (kutu simgesi)

kodi paket yükleyici

8.. "Zip Dosyasından Yükle" yi tıklayın

zip dosyasından yükle

9.. "Üstünlük" ü tıklayın > “Repository.supremacy-x, x”

üstünlük deposunu yükle

10.. Supremacy Deposunun yüklenmesini bekleyin ve sağ üst köşede başarı bildirimi aldığınızda bir sonraki adıma geçin.

# 11. “Depodan Yükle” yi açın

depodan kodi yükleme

# 12. “Supremacy” ye tıklayın > “Video Eklentileri” > “Supremacy”

supremacy kodi addon nasıl kurulur

# 13. “Yükle” düğmesine tıklayın. Kodi'de Supremacy Addon'u indirip kuracak.

Leia'nız varsa, ek eklentilerin listesiyle bir açılır pencere görüntülendiğinde Tamam'ı tıklayın

kodi üzerinde üstünlük nasıl kurulur

# 14. Supremacy Kodi Addon'a ana ekrana giderek erişebilirsiniz. > Eklenti > Video Eklentileri.

Kodi Eklentileri / Sürümleri ile akış yapmaya başlamadan önce, Kodi'de akışla yayınladığınız her şeyin İSS'niz ve Hükümetiniz tarafından görülebileceği konusunda sizi uyarmak istiyorum. Bu, telif hakkıyla korunan içeriğin (ücretsiz filmler, TV şovları, Spor) akışının sizi yasal sıkıntıya sokabileceği anlamına gelir.

Kodi kullanıcılarının akış sırasında bir VPN bağlamaları önemle tavsiye edilir. Kodi için bir VPN, popüler Eklentilerde ISS azaltma, Devlet Gözetimi ve coğrafi kısıtlamayı atlayacaktır. Her zaman bağlanırım ExpressVPN tüm akış cihazlarımda ve aynı şeyi yapmanızı öneririm.

ExpressVPN en hızlı ve en güvenli VPN'dir. 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Yani, ilk 30 gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz ve performanstan memnun değilseniz (ki bu pek olası değildir), tam geri ödeme isteyebilirsiniz.

NOT: Telif hakkı yasalarının ihlalini teşvik etmiyoruz. Ancak, yanlışlıkla gayri meşru bir kaynaktan içerik akışı yaparsanız ne olur? Yasal ve yasadışı bir kaynak arasındaki farkı söylemek her zaman kolay değildir.

Kodi'de akış yapmaya başlamadan önce, 3 basit adımda VPN korumasını nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Aşama 1: ExpressVPN aboneliğini edinin BURAYA.

Adım 2: Tıklayın BURAYA uygulamasını ExpressVPN uygulamasını indirip yüklemek için.

Aşama 3: Bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesine tıklayın. Bu kadar. Kodi için en hızlı ve en iyi VPN ile bağlantınız artık güvende.

kodi için expressvpn bağlamak

Supremacy Kodi Addon Yüklenmiyor

İlk olarak, yeni bağlantıyı kullandığınızdan emin olun - Bağlantı şu anda çalışmıyor

Supremacy Kodi addon kurulumu çoğunlukla hızlı ve kolay birkaç adım atmaktadır. Ancak, bazı kullanıcılar işlem sırasında sorun yaşadıklarını bildirdi.

Yükleme sorunları nadirdir, ancak yine de olabilir. Emin olmak istediğiniz ilk şey, PC, Akıllı Telefon veya FireStick gibi cihazınızın internete bağlı olmasıdır.

Kaynağı eklerken sorun yaşıyorsanız, Supremacy addon dosyalarının bulunduğu sunucunun kesinti süresi yaşanma olasılığı vardır. Sunucu düzenli bakım sırasında bazen kapalı olabilir. Böyle bir durumda, tek seçenek sunucunun geri dönmesini ve çalışmasını beklemektir. Neyse ki, planlı bakım uzun sürmüyor.

Kaynağı başarıyla eklediyseniz ancak eklentiyi ondan yükleyemediyseniz, sunucudaki sorun yine olabilir. Ancak, bazen sorun yereldir ve genellikle cihazınızı yeniden başlatıp Kodi'yi yeniden başlatarak giderilebilir. Yeniden başlattıktan sonra, kurulum adımlarını bir kez daha izleyin ve Supremacy sunucusu çalışıyorsa, eklentiyi şimdi yükleyebilmeniz gerekir.

Supremacy Kodi Addon Çalışmıyor

Supremacy eklentisini kullanamıyorsanız, sorun yine sunucu olabilir. Eklentiyi zamanlanmış bakım süresi boyunca çalıştırmaya çalışıyorsanız akış alınmaz. Veya, sunucu başka bir nedenle kesinti yaşıyorsa, tek seçenek yeniden çalışmasını beklemektir..

Supremacy addon hiç çalışmıyorsa, kurulumun düzgün bir şekilde tamamlanma şansı vardır. Bu nadir fakat imkansız değil. Neyse ki, bu kolayca düzeltilebilir. Tek yapmanız gereken Eklentilere gitmek > Eklentilerim Kodi ana ekranından kaldırın ve Supremacy eklentisini kaldırın. Bu yapıldıktan sonra, yukarıda ortaya koyduğumuz yükleme işlemini izleyerek bu eklentiyi yeniden yükleyin.

Yükleme işlemini izlemeden önce eklentiyi kaldırmanızı öneririz. Yeni bir kurulum genellikle sorunların üstesinden gelir. Önce mevcut yüklemeyi kaldırmadan eklentiyi yeniden yüklemek bazen kötü, bozuk dosyaları kaldırmaz ve bu nedenle zorluk yaşamaya devam edebilirsiniz.

Supremacy genel olarak çalışıyorsa ve yalnızca yayınlanmayacak belirli bir film veya şovsa, akış bağlantılarında veya eklentinin içeriği yayınlamaya çalıştığı sunucuda bir sorun olabilir. Bu genellikle en son eklenen içerik veya yoğun sunucu trafiğine sahip en popüler içeriklerle olur. Supremacy Kodi addon belirli bir içeriğe birden fazla akış bağlantısı sağlar. Bir bağlantı çalışmıyorsa diğerlerini deneyin. Gerçekten çalışan bir bağlantı bulmanız için adil bir şans var.

Supremacy veya başka bir addon ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, cihazınızı yeniden başlatmak ve Kodi'yi yeniden başlatmak her zaman iyi bir fikirdir. Yeniden başlatma sistemi ve uygulamaları yeniler ve genellikle eklenti ile ilgili sorunları ele alır.

Kodi'de Gerçek Debrid kullanılarak hiçbir akış düzeltilemez. Ancak, premium bir hizmettir ve birkaç dolar harcamanız gerekebilir. FireStick kullanıcıları farklı hataları düzeltmek için Kodi'yi de sıfırlayabilir.

Supremacy Kodi addon akış yapıyor ancak zaman zaman yavaş ve donuyorsa, Kodi arabelleğe alma sorunlarını giderme hakkındaki kılavuzumuzu okumak isteyebilirsiniz.

Hatalar hakkında daha fazla bilgi için Kodi günlüğünü kontrol etmenizi de öneririm.

Alternatif Kodi Eklentileri'ni denemek isterseniz, aşağıdaki bağlantılara göz atın:

  • Exodus Redux Kodi Addon nasıl kurulabilir
  • The Magic Dragon Kodi Addon nasıl kurulabilir
  • Yoda Kodi Addon nasıl kurulabilir
  • Seren Kodi Addon nasıl kurulabilir
  • Venom Addon'u Kodi'ye Yükleme

En iyi Kodi Eklentileri ve en iyi Kodi yapıları listemize de göz atabilirsiniz..

Sonuç

Filmleri ve şovları yayınlamak için yeni bir Kodi eklentisi arıyorsanız, Supremacy'yi denemenizi öneririz. Supremacy Kodi addon, başka bir eklentinin bir varyantı değil, orijinal bir çok amaçlı eklentidir. Kaliteli akış bağlantılarını bulur ve en sevdiğiniz içerikleri Full HD, 1080 ve HD 720 olarak izlemenizi sağlar. Filmler, Şovlar, Canlı TV, Spor, 3D Filmler ve çok daha fazlasını içeren bulabileceğiniz hemen hemen her içeriğe sahiptir. . Supremacy'yi başlangıçta akış için yedek bir eklenti yapabilirsiniz, ancak tüm eğlence ihtiyaçlarınız için birincil kaynağınız olabilir. Bu eklentiyi, yukarıda sizinle paylaştığım hızlı ve kolay adımlarla yükleyin. Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünden bana bildirin.

Doğrudan gelen kutunuza Gizli Kablo Kesme Hileleri almak için burayı tıklayın.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me