Kodi’ye Planet MMA Kurulumu

>

Bu kılavuzda, Planet MMA'yı Kodi 18.4 Leia ve Kodi 17.6 Krypton'a nasıl kuracağınızı göstereceğim. Kılavuz, Amazon Fire TV Stick, PC'ler ve Akıllı Telefonlar dahil olmak üzere her türlü Kodi cihazı için çalışacaktır.

Filmler ve TV şovları için çok sayıda Kodi eklentisi bulacaksınız. Ayrıca bir dizi popüler sporu kapsayan birkaç spor eklentisi bulacaksınız. Ancak, Planet MMA, MMA'ya adanmış ve bu sporun kapsamlı kapsamını sunan tek eklentidir. Bu eklenti daha önce UFC Finest olarak biliniyordu. Ancak, bazı nedenlerden dolayı UFC Finest'in kapatılması gerekiyordu. Neyse ki, farklı bir adla ve tamamen yeni bir pakette geri döndü. Eklentinin arayüzü sadece bir makyaj görmedi, aynı zamanda en son olaylardan geçmiş yayınlara bir dizi yeni akış ekledi. MMA ile ilgili TV şovları, oyun kapsamları, belgeseller ve diğer UFC etkinlikleri için birçok akış vardır. Gerçekten orada tüm MMA hayranları için bir zevktir.

: MMA gezegeni kapanıyor. Lütfen En İyi Kodi Eklentileri listemizdeki diğer spor ve güreş eklentilerini deneyin.

Bu kılavuzda, sizi Kodi'deki Planet MMA'nın kurulum sürecinden geçireceğim. Kodi tüm platformlarda aynı arayüze sahip olduğundan, bu kılavuzdaki talimatlar FireStick, PC, Android akıllı telefonlar, Android TV ve desteklenen tüm diğer cihazlar için geçerlidir.

Planet MMA Kodi Eklentisi Nasıl Kurulur

Planet MMA üçüncü taraf bir Addon olduğundan, Planet MMA Kodi Addon'u indirip yüklemeden önce Bilinmeyen Kaynaklara İzin Vermeniz gerekir.

Kodi uygulamasında Bilinmeyen Kaynaklara nasıl izin vereceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

  • Ayarları Aç (dişli çark simgesi)
  • Krypton'da “Sistem Ayarları” nı veya Kodi Leia'da “Sistem” i tıklayın
  • Sol kenar çubuğunda "Eklentiler" i açın
  • Sağ taraftaki "Bilinmeyen Kaynaklar" ı açın

Şimdi Kodi'ye Planet MMA'yı yüklemeye hazırsınız. Aşağıdaki adımları takip et.

  15 melhores skins Kodi para mudar a aparência do seu Kodi

Ayarlar'a gidin (dişli çark simgesi)

kodi ayarları

Dosya Yöneticisini Aç > Kaynak ekle

repo kaynağı ekle kodi

“Hiçbiri” ni tıklayın ve bu One Nation Repo URL'sini yazın: http://onenation.info/Repo/

Tür “Bir ulus”Adını girin. Farklı bir ad seçebilirsiniz, ancak daha sonra tanıyabilmeniz için adını alakalı tutmaya çalışın.

gezegen mma kodi addon nasıl kurulur

Kodi ana sayfasına dönün ve sol kenar çubuğundan "Eklentiler" menüsünü tıklayın

Paket Yükleyici'yi (ekranın sol üst köşesindeki kutu şeklindeki simge) tıklayın

kodi paket yükleyici

“Zip Dosyasından Yükle” yi açın ve daha önce eklediğiniz “OneNation” a tıklayın.

kodi gezegen mma nasıl kurulur

Tıklayın "repository.onenation-x.x.x.zip”Ve sağ üst köşede başarı bildirimi için bekleyin.

mma kodi gezegenini yükle

"Depodan Yükle" yi açın ve "OneNation" deposunu tıklayın.

mma gezegenini üstünlük deposundan yükle

Şimdi Video Eklentileri'ni tıklayın  > Gezegen MMA

gezegen mma wwe kavga kodi addon

Planet MMA Kodi Addon'u indirmek ve yüklemek için “Yükle” ye tıklayın

canlı wwe kavgalarını izlemek için gezegen mma kodi addon nasıl kurulur

Ek eklentilerin listesiyle birlikte istemde Tamam'ı tıklayın (yalnızca Kodi Leia)

Ekranınızın sağ üst köşesinde başarı bildirimi için birkaç saniye bekleyin.

Kodi ana sayfasına dönün ve “Eklentiler” bölümünde Planet MMA Addon'u bulacaksınız.

Kodi Eklentileri / Sürümleri ile akış yapmaya başlamadan önce, Kodi'de akışla yayınladığınız her şeyin İSS'niz ve Hükümetiniz tarafından görülebileceği konusunda sizi uyarmak istiyorum. Bu, telif hakkıyla korunan içeriğin (ücretsiz filmler, TV şovları, Spor) akışının sizi yasal sıkıntıya sokabileceği anlamına gelir.

Kodi kullanıcılarının akış sırasında bir VPN bağlamaları önemle tavsiye edilir. Kodi için bir VPN, popüler Eklentilerde ISS azaltma, Devlet Gözetimi ve coğrafi kısıtlamayı atlayacaktır. Her zaman bağlanırım ExpressVPN tüm akış cihazlarımda ve aynı şeyi yapmanızı öneririm.

ExpressVPN en hızlı ve en güvenli VPN'dir. 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Yani, ilk 30 gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz ve performanstan memnun değilseniz (ki bu pek olası değildir), tam geri ödeme isteyebilirsiniz.

NOT: Telif hakkı yasalarının ihlalini teşvik etmiyoruz. Ancak, yanlışlıkla gayri meşru bir kaynaktan içerik akışı yaparsanız ne olur? Yasal ve yasadışı bir kaynak arasındaki farkı söylemek her zaman kolay değildir.

  Cómo instalar Durex Build en Kodi 17.6

Kodi'de akış yapmaya başlamadan önce, 3 basit adımda VPN korumasını nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Aşama 1: ExpressVPN aboneliğini edinin BURAYA.

Adım 2: Tıklayın BURAYA uygulamasını ExpressVPN uygulamasını indirip yüklemek için.

Aşama 3: Bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesine tıklayın. Bu kadar. Kodi için en hızlı ve en iyi VPN ile bağlantınız artık güvende.

kodi için expressvpn bağlamak

Planet MMA Eklentisi Çalışmıyor

Planet MMA Kodi addon çok uzun zaman önce kapatıldı ve tamamen çalışmayı bırakmıştı. Ancak, geliştiriciler onu yeniden tanıttı ve şimdi tamamen işlevsel. MMA Planet'i kapatıldığı süre boyunca kullanmaya çalışsaydınız, işe yaramazdı. Tekrar çalışmaya başladığından, yukarıda paylaştığımız talimatları izleyerek devam edin ve yükleyin. Çalışmalı!

Yeniden yüklediyseniz ve hala çalışmıyorsa, büyük olasılıkla sunucudan kaynaklanıyor olabilir. Planet MMA sabit bir eklentidir ve sunucu sorunları çok sık değildir. Ancak sunucu sorunları da yoktur. Soruna neden olan sunucuysa, tek seçenek yeniden işlevsel olmasını beklemektir. İyi haber şu ki, bu tür sorunlar genellikle geçicidir ve geliştiriciler tarafından hızla halledilir.

Eklenti sorunları her zaman sunucuyla ilgili değildir. Bazen sorunlar yereldir ve cihazınızda giderilmesi gerekir. Örneğin, düzgün yüklenmediyse Planet MMA çalışmaz. Veya, bazı addon dosyalarının bozulmuş olma ihtimali vardır. Yerel sorunlar, bazı yaygın düzeltmelerle halledilebilir.

Eklenti hiç çalışmadığında, Kodi uygulamasından çıkın ve cihazınızı yeniden başlatmayı deneyin. Yeniden başlatmanın, görünüşte karmaşık olanlar da dahil olmak üzere bir dizi sorunu çözdüğü bilinmektedir. Cihazı yeniden başlatmak, işletim sistemini yeniler, bellekteki dağınıklığı temizler ve uygulamaları da yeniler.

Yeniden başlatma işe yaramazsa, Planet MMA uygulamasını kaldırmak ve yeniden yüklemek iyi bir fikir olacaktır. Bir dosya bozuksa veya daha önce düzgün bir şekilde yüklenmediyse, uygulamayı yeniden yüklemek sorunu çözecektir. Kodi ana ekranına gidin ve Eklentiler'e gidin > Eklentilerim. Buradan Planet MMA uygulamasını seçin ve ‘Kaldır’ düğmesine basın. Şimdi yukarıdaki talimatlarımızı uygulayarak uygulamayı yeniden yükleyin.

  Come installare Incursion Kodi Addon su 17.6 Krypton

Planet MMA Kodi'ye Yüklenmiyor

Yukarıdaki kurulum adımlarından birinde, Planet MMA'yı kuracağınız kaynağın veya repo'nun URL'sini girmeniz gerekir. URL, havuzun bir sunucuya kaydedildiği konumu gösterir. URL'yi doğru girmeniz önemlidir, aksi takdirde repo sunucusunun doğru konumunu göstermez. Bir eklentinin Kodi'ye yüklenmemesinin en yaygın nedeni, kullanıcıların genellikle URL'yi yanlış girmesidir.

Bu nedenle, uygulamayı yeniden yüklemeyi deneyin ve URL'yi tam olarak gösterildiği gibi girdiğinizden emin olun.

Tabii ki, yükleme sorunları yaşarken sunucu sorunları göz ardı edilemez. Sorun sunucu sonundaysa, URL'yi doğru girdiğinizde bile kaynağı eklediğiniz adımı atlayamayabilirsiniz. Sonuç olarak, havuz yüklenmez ve sonunda Planet MMA'yı alamazsınız. Daha önce de belirtildiği gibi, sunucu sorunları için beklemek tek çözümdür.

Cihazı yeniden başlatmak da göz önünde bulundurmak istediğiniz bir seçenektir. Sorunu çözebilir.

Hiçbir şey işe yaramazsa Kodi'yi varsayılan fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekebilir. Kodi sıfırlandığında, eklentileriniz ve ayarlarınız da dahil olmak üzere tüm veriler silinir. Bazı verileri geri yükleyebilmek için Kodi'yi de yedekleyebilirsiniz. FireStick'e Kodi'yi yüklemek için kılavuzumu takip edebilirsiniz.

Bağımlılıklar yüklenemediğinde karşılaşabileceğiniz başka bir konudur. Bu sorunu çözmek için Bağımlılık Nasıl Yüklenir Başarısız.

Sonuç

Bir MMA hayranıysanız, Kodi'deki Planet MMA deneyimini seveceksiniz. Bu belki de MMA olan her şeye adanmış tek Kodi eklentisidir. Yüksek profilli maçların kayıtlarından belgesellere ve UFC etkinlik kapsamına kadar her şeyi burada bulabilirsiniz. MMA gezegeni bir süre için kapatıldı, ancak şimdi çalışıyor ve çalışıyor ve kararlı görünüyor. Devam et ve bir şans ver!

Doğrudan gelen kutunuza Gizli Kablo Kesme Hileleri almak için burayı tıklayın.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me