Kodėl mano Kodi neveikia? Dažnos problemos ir jų taisymai

>

Šiame straipsnyje aptarsime įvairias „Kodi“ problemas ir galimus jų sprendimus. Jei jūsų Kodi neveikia, tai gali būti dėl daugelio priežasčių. Per kelerius metus dirbdamas su „Kodi“, susidūriau su keliomis problemomis ir dažnai susimąsčiau - gana nelinksmai - kodėl „Kodi“ neveikia? Bet aš taip pat supratau, kad dauguma „Kodi“ problemų gali būti išspręstos naudojant keletą gana paprastų pataisymų.

kodi neveikia

„Kodi“ neveikia - dažni pataisymai

Aš suskirsiu „Kodi“ klausimus į dvi plačias kategorijas - vietines ir serverių. Vietos problemos yra tai, kam paprastai galime rasti sprendimą. Tačiau, jei iškyla serverio problema, mes negalime padaryti labai daug. Kūrėjai turi pasirūpinti tokiomis problemomis ir viskas, ką galime padaryti, tai laukti.

Toliau pateikiamos įprastos „Kodi“ media leistuvo problemos ir pataisymai.

# 1. Visada naudokite VPN su „Kodi“

Kodi neveikia? Na, yra tikimybė, kad jūsų interneto paslaugų teikėjas blokuoja „Kodi“ siunčiamas srautinio perdavimo užklausas. Taip, IPT yra žinomi dėl tokios praktikos. Bet jums nebereikia jaudintis. To galite išvengti naudodamiesi „Kodi“ VPN.

VPT tiesiog užmaskuos visas srautines užklausas iš jūsų įrenginio, o jūsų IPT net nesupras. Kadangi jūsų IPT nebegali pasakyti, ar duomenų operacija priklauso „Kodi“, jie negalės jos užblokuoti.

„ExpressVPN“ ilgą laiką buvo mano asmeninis geriausias pasirinkimas. Tai greičiausia ir patikimiausia VPN paslauga, kokią kada nors naudojau. „ExpressVPN“ apsaugo jūsų interneto ryšį nuo tų, kurie moka už jūsų internetinę veiklą, įskaitant jūsų IPT. „Express VPN“ taip pat neleidžia man trukdyti internetui, o tai dažnai lėtina mano „Kodi“ patirtį.

# 2. „Kodi“ dažnai stringa - gaukite naujausią naujinį

Jei „Kodi“ stringa per dažnai, pirmiausia reikia įsitikinti, kad turite naujausią versiją. Rašant šį straipsnį, „Kodi 18.5“ yra naujausia stabili ir oficialiai išleista versija.

Norėdami patikrinti savo prietaiso „Kodi“ versiją, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

# 1. Eikite į pagrindinį „Kodi“ ekraną ir spustelėkite nustatymų piktogramą, esančią viršutiniame kairiajame kampe. Nustatymai - tai „Cog“ piktograma, dedama po „Kodi“ logotipu.

kodi neveikia

# 2. Dabar kitame lange spustelėkite Sistemos informacija

kodi neveikia

# 3. Kito lango apačioje, dešinėje, pamatysite „Kodi“ versiją. Kaip matote paveikslėlyje žemiau, mano naudojama „Kodi“ versija yra naujausia („Kodi 18.5“). Jei neturite naujausios versijos, norėsite atnaujinti „Kodi“.

sistemos informacija kodi neveikia

Dėl tam tikrų priežasčių „Kodi“ neleidžia jums atnaujinti savęs programoje. Taip pat nėra daug būdų, kaip atnaujinti „Kodi“ į naujausią versiją. Atnaujinimo metodai paprastai yra nestabilūs ir nenuspėjami.

Taigi, kai tik yra nauja „Kodi“ versija, geriausia pašalinti „Kodi“ iš savo sistemos ir atnaujinti..

Taip, suprantu, kad galbūt pridėjote keletą priedų ir pakeitėte nustatymus. Tiesa, kad iš naujo įdiegę „Kodi“, jie visi bus prarasti. Tačiau pastebėjau, kad daugelis priedų vis tiek neveikia su nauja versija, o seni nustatymai nėra dažnai taikomi.

„Kodi“ galite įdiegti „Android“ iš „Google Play Store“, „Windows“ iš „Microsoft Store“.

„FireStick“ turėsite įkelti „Kodi“ iš šono, nes jis dar nerodomas „Amazon Store“. „FireStick“ vartotojai taip pat gali atnaujinti į naujesnę „Kodi“ versiją, neprarasdami duomenų.

# 3. „Kodi“ saugyklos neveikia

„Kodi“ saugyklos yra bibliotekos, kuriose kaupiami priedai ir kaupiamosios versijos. „Kodi“ turi oficialią saugyklą, vadinamą „Kodi Add-on Repository“. Šioje saugykloje yra daugybė vaizdo įrašų priedų, paslaugų ir dar daugiau. Tačiau populiaresnės ir plačiau naudojamos trečiųjų šalių saugyklos, tokios kaip „Kodi Bae“ ir „Fusion“.

Trečiųjų šalių saugyklas kuria nepriklausomi kūrėjai. Čia yra dešimtys saugyklų ir ne visos jos yra vienodai populiarios.

Norėdami gauti „Kodi“ saugyklą, pridėkite šaltinį prie „Kodi“ ir įdiekite saugyklą iš to šaltinio. Jei neveikia kuri nors iš „Kodi“ saugyklų, negalėsite įdiegti priedų ar kurti iš jų.

Taigi, kaip išspręsti šią problemą? Deja, dažniausiai nieko negali padaryti. Net diegdami saugyklą vietoje, jos turinys vis tiek saugomas nuotoliniame serveryje. Jei negalite įdiegti papildymo ar sudėjimo per „Kodi“, tai paprastai reiškia, kad iškilo problemų su serveriu. Nors populiarios saugyklos yra gerai prižiūrimos, ne tokios populiarios - ne. Reikės palaukti, kol serveris vėl prisijungs, kol saugykla pradės veikti. Jei saugykla neveikia kelias dienas, yra tikimybė, kad ji bus nutraukta.

Jei manote, kad saugykloje yra lokalios problemos ir tai neturi nieko bendra su serveriu, galite išbandyti keletą įprastų trikčių šalinimo būdų.

Pirmyn ir iš naujo įdiekite saugyklą. Kartais tai gali išspręsti problema. Taip pat galbūt norėsite iš naujo paleisti įrenginį ir patikrinti, ar jis neleidžia saugyklai veikti. Jei atrodo, kad niekas neveikia, pašalinkite „Kodi“ ir įdiekite iš naujo. Tai gali padėti!

Bet atminkite, kad vietinės saugyklų problemos yra labai reti. Tikėtina, kad yra serverio problema.

# 4. Kodi staiga nustojo veikti

Aš ilgai nesusidūriau su šia problema, todėl manau, kad galima sakyti, kad problema yra reta. Bet aš atsimenu, kad Kodi man staiga nustojo veikti, kai jis dirbo tik prieš kelias valandas. Kiekvieną kartą, kai bandžiau paleisti „Kodi“, paleidimas užtruktų ilgai arba būtų padaryta tam tikra klaida.

Kurį laiką subraižydamas galvą, supratau, kad bent vienas svarbus failas, esantis „Kodi“ diegimo aplanke, turi būti sugadintas, todėl programa nebuvo tinkamai įkelta. Aš iš naujo įdiegiau „Kodi“ ir jis vėl pradėjo veikti gerai.

Jei tokia problema jums iškilo, aš manau, kad vienintelis sprendimas yra diegimas iš naujo. Tačiau žinokite, kad dėl to prarasite „Kodi“ duomenis ir įdiegtų priedų nebebus. Deja, nedaug ką galime padaryti.

Taip pat galite pasidalyti „Kodi“ žurnalo failu „Kodi“ palaikymo forume ir patikrinti, ar jie gali jums padėti išspręsti jūsų problemą.

# 5. „Kodi“ sukuria neveikiančius ARBA IR (arba) priedus

Pirmas dalykas, kurio norėčiau, kad nustatytumėte, ar visi priedai neveikia, ar tai tik keli (arba tikriausiai tik vienas).

Jei „Kodi“ sąranka neįkeliama, nė vienas jūsų priedas neveiks. Tai labiau panašu į sudėjimo, o ne priedų problemą. Tai būtų gera idėja ieškoti „Google“ (ar bet kuriame kitame jūsų pasirinktame paieškos variklyje) ir išsiaiškinti, ar tam tikrai versijai yra žinoma problema..

Paprastai kaupimo sąsaja įkeliama, nes ji išsaugoma lokaliai jūsų kompiuteryje, tačiau sudėjimas nesugeba gauti duomenų iš serverio.

Jei tai yra „Kodi“ konstravimo problema, vėlgi vienintelis sprendimas yra pašalinti „Kodi“ ir įdiegti iš naujo. Pašalinti statinį iš „Kodi“ neatrodo gana lengva, nes tai apima tokį sudėtingą procesą. Štai kodėl aš visada einu įdiegti naują programą.

Jei nenaudojate jokios versijos, tačiau neveikia „Kodi“ priedai, pirmiausia norėtumėte patikrinti interneto ryšį. Įsitikinkite, kad jūsų įrenginys prijungtas prie interneto.

Jei internetas veikia gerai, eik į priekį ir paleiskite įrenginį iš naujo. Tai atnaujins OS ir programą ir gali išspręsti problemą.

Jei kyla problemų dėl tik keleto priedų, tai gali būti serverio problema. „Kodi“ priedai, kurie neveikia, paprastai reiškia, kad jie nekelia jokių srautinių nuorodų arba jų nurašomos nuorodos neperduoda jokio turinio. Ši problema dažnesnė nei norėtumėte ir dažnai paveikia mažiau žinomus priedus. Mano patarimas - ieškoti vieno iš populiaresnių „Kodi“ priedų.

# 6. „Kodi“ buferizacijos klausimai

Kai mano „Kodi“ neveikia, aš paprastai pašalinu programą ir iš naujo ją įdiegiu. Tai išsprendžia daugybę problemų. Bet kai susiduriu su „Kodi“ buferio klausimais, turiu padaryti daugiau.

Yra keli būdai, kaip išspręsti buferio klausimus:

  • Talpyklos išvalymas
  • Vaizdo įrašo talpyklos dydžio padidinimas „Kodi“
  • Naudojant VPN
  • Kodo naudojimas

Išsamiau apie tai galite perskaityti specialiame „Kodi“ buferio vadove.

# 7. Atstatyti „Kodi“ į numatytąją reikšmę

Šiame vadove ne kartą kalbėjau apie „Kodi“ pašalinimą ir įdiegimą iš naujo. Tai gera idėja, nes ji užtikrina, kad visi trūkstami diegimo failai būtų pakartotinai įdiegti jūsų sistemoje. Bet, pripažinsiu, ne visas „Kodi“ problemas reikia iš naujo įdiegti. Jūs netgi galite išvalyti „Kodi“ duomenis ir atkurti numatytuosius nustatymus. Tokiu būdu galite sau leisti šiek tiek papildomų pastangų.

Galite atstatyti „Kodi“ sistemos numatytąją reikšmę naudodami „Ares“ vedlį. Štai kaip tai galite padaryti:

# 1. Įdiekite „Ares“ vedlį „Kodi“

# 2. Pagrindiniame „Kodi“ ekrane eikite į priedus > Programuokite priedus ir paleiskite „Ares Wizard“

# 3. Spustelėkite „Daugiau“ skirtuką „Ares vedlio“ sąsajos viršuje, dešinėje

kodai nustojo veikti

# 4. Spustelėkite mygtuką „Ištrinti visus duomenis / Nauja pradžia“

kodėl kodi neveikia

# 5. Spustelėkite „Taip“, kai pasirodys šis raginimas

mano kodai neveikia

# 6. Dabar pamatysite šį langą. Jei norite išsaugoti mėgstamiausiųjų, šaltinių ir priedų nustatymus, atitinkamai pasirinkite. Kitas mažas pilkas taškas bus žalias pasirinkus elementą (žr. Paveikslėlį žemiau). Norėdami tęsti, spustelėkite mygtuką „Tęsti“ šio lango apačioje

kodi problemos ir pataisymai

Taip pat galite iš naujo nustatyti „Kodi“ duomenis „FireStick“ ir išmokti kurti atsargines „Kodi“ duomenų atsargines kopijas prieš juos iš naujo nustatydami.

Išvada

Tai yra beveik viskas, ką galite padaryti, kai Kodi visai neveikia arba taip, kaip turėtų. Kaip visiškai aišku šiame vadove, daugumą jūsų „Kodi“ problemų galite išspręsti pašalindami programą ir įdiegdami ją iš naujo arba išvalydami „Kodi“ duomenis. Kartais problema pasirūpina kažkas tokio paprasto, kaip įrenginio perkrovimas. Galite išspręsti daugumą vietinių „Kodi“ problemų. Tačiau serverio problemos nepriklauso mums. Tikiuosi, kad šis vadovas padėjo jums išspręsti „Kodi“ problemas. Jei turite kokių nors pasiūlymų ar klausimų komentarų skiltyje, prašome užpildyti mus.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me