Labākās Kodi būves (atjaunināta 2020. gada februārim)

>

Šajā rakstā mēs apkopojam labākos Kodi veidus FireStick, Android Mobiles, Windows, Mac un citām ar Kodi saderīgām ierīcēm. Lielākā daļa no šīm konstrukcijām šeit darbojas uz abiem Kodi 18,5 Leia un 17,6 Krypton. Ir pagājuši vairāki mēneši kopš Kodi 18 izlaišanas, un var droši teikt, ka Leia versija tagad ir tik stabila, cik tā kļūst. Jūs atradīsit dažas būves, kas ekskluzīvas konkrētai Kodi versijai. Drīz no šī saraksta mēs izdzēsīsim tikai Kodi 17.6 versiju, kuras versija ir tikai Kodi. Mēs saglabāsim tikai tās konstrukcijas, kas darbojas ar Kodi 18 Leia. 

Mēs regulāri pārbaudām šīs versijas un regulāri atjauninām šo ziņu, kad vien rodas nepieciešamība. Mēs arī labprāt uzzinātu par jūsu pieredzi. Lūdzu, aizpildiet mūs zemāk komentāru sadaļā.

Pirms turpināt, lūdzu, noklikšķiniet šeit, lai izlasītu mūsu atrunu.

Kodi būvē palīdzēt iestatīt Kodi, pārvēršot to par galveno straumēšanas centru. Bet kas ir Kodi? Tehniski Kodi ir bezmaksas multivides centra programmatūra, kurai var piekļūt dažādās operētājsistēmās. Lietojumprogramma lietotājiem ļauj patērēt straumējošus multivides veidus, piemēram, filmas, TV šovus, TV tiešraidi un sportu. Šī Kodi labāko konstrukciju tehniskā definīcija darīs taisnību tikai tehniķiem, kuri jau saprot šo ceļu caur šo lielisko lietotni.

Nespeciālistu valodā domājiet par Kodi kā nepabeigtu mājas pagrabu. Ir rāmji, stiprs pamats un kopnes, kas notur jumtu. Tie ir pamats, kas visu citu jūsu mājā turēs. Jūs izmantosit pamatu priekšmetu glabāšanai, sienas izmantosit interjera dizainam un jumtu, lai sakārtotu jaukus griestus. Kodi var definēt līdzīgi. Lietojumprogrammā tiks mitināti komponenti un lietojumprogrammas, kuras izmantosit straumētos multivides failus.

vislabāk kodi būvē

Kā jūs varat izmantot Kodi?

Jūs jau saprotat, ko varat iegūt no Kodi. Tomēr jums, iespējams, rodas jautājums, kā to iegūt. Pašlaik. Kodi ir pieejams šajās operētājsistēmās; Android, Windows, Linux, iOS un Mac OS X. Tas nozīmē, ka jūs varat instalēt Kodi jebkurā personālajā datorā un straumēt visus savus iecienītos multivides failus. Turklāt tas nozīmē, ka varat instalēt Kodi savā Android tālrunī, planšetdatorā vai iPhone un izbaudīt tajos esošo saturu.

Ar to nebeidzas, jo lielākajā daļā TV straumēšanas lodziņu bāzes operētājsistēmā tiek izmantota operētājsistēma Android, varat tajās instalēt Kodi un baudīt BEZMAKSAS satura straumēšanu. Ne vairāk ikmēneša abonēšanas maksas! Šādu TV kārbu piemēri ir Fire TV Stick un Amazon Fire TV. Es ieteiktu jums iegādāties Amazon Fire TV, jo tas ir lēts, jaudīgs un ar labāku apstrādes jaudu.

Pārbaude: Kā instalēt Kodi vietnē FireStick

Neatkarīgi no Builds, jums var būt nepieciešami arī Kodi papildinājumi un skini (Check Best Kodi Addons 2020). Ja jūs vēl nezināt, Kodi papildinājumi ir nelielas lietojumprogrammas, kas paplašina galvenās Kodi programmatūras funkcijas. Viņi palīdz jums pārvērst programmatūru straumēšanas spēkstacijā. Atkarībā no paredzētās papildfunkcijas tā palīdzēs piekļūt sporta tiešraidēm, bezmaksas filmām, TV šoviem un maksāt par skata saturu.

No otras puses, Kodi ādas palīdz jums pielāgot un modificēt ikonas, izvēlnes un saīsnes. Padomājiet par Kodi ādu kā viedtālruņa fonu lietotnēm. Ar viņiem jūs galu galā iegūsit personiski pielāgotu Kodi iestatījumu. Dažas no populārajām ādām ietver caurspīdīgumu, BOX, Mimic, Aeon Nox, Pellucid, Miglāju, Dzintaru un Confluence.Rādīt vairākRādīt mazāk

Kas ir Kodi Build?

Kodi būve ir jauks veids, kā visu izveidot un palaist Kodi iekšpusē. Būvējums instalēs visu, kas nepieciešams Kodi palaišanai ar vienu klikšķi. Tas cita starpā ietver papildinājumus, iestatījumus, ādas un elektronisko programmu ceļvedi. Parasti pēc tam, kad savā ierīcē esat uzstādījis Kodi, jums vajadzēs laiku, lai to pielāgotu tā, kā vēlaties. Tas ir, jūs atradīsit papildinājumus, ādas un iestatījumus, kas ir piemēroti paredzētajam lietojumam

Tomēr būve piedāvā jums viena klikšķa iespēju instalēt visus šos papildinājumus un apvalkus, kas nāk ar lielu saturu. Dodoties pa Kodi Builds ceļu, jūs ietaupīsit daudz laika, ko jūs, iespējams, būtu izmantojis, meklējot un atlasot konkrētus papildinājumus. Pēc manas pieredzes būves izmantošana ir vienkāršākais veids, kā ātri un pietiekami lejupielādēt un straumēt saturu.

Kura ir labākā Kodi būve?

Man bieži jautā, kāds ir vislabākais Kodi būvējums, ko man vajadzētu izmantot. Ja godīgi, uz šo jautājumu nav viegli atbildēt. Šim sarakstam ir dažas būtiskas uzbūves, un izvēlēties vienu pret otru varētu būt grūti. Turklāt katram lietotājam ir savas izvēles, kas nosaka viņu izvēli.

Tas nozīmē, ka, ja man uzliktu pirkstu uz vienas būves, tā būs Nav ierobežojumu Magic Build. Man patīk šī būve. Tomēr es izdarīju objektīvu izvēli, kuras pamatā ir popularitāte. No visām Kodi versijām visplašāk izmantotā un lejupielādētākā maģija No Limits Magic.

Tā ir pārdomāti izstrādāta konstrukcija, kas paredzēta visiem Kodi lietotājiem. Neatkarīgi no tā, vai esat jauns vai vecs lietotājs, smags vai gadījuma rakstura straumētājs, jums ir augstākās klases vai zema līmeņa ierīce, No Limits Magic būvēšana ir paredzēta jums. Tas arī piedāvā daudzus augstas kvalitātes video papildinājumus visām jūsu straumēšanas vajadzībām. Tā nesarežģītā un plūstošā saskarne ļauj bez piepūles un ērti lietot. Vienkāršiem vārdiem sakot, tas ir obligāts Kodi izmēģināšanas mēģinājums.

Labākā Kodi būvē 2020. gadā

Uzmanību KODI lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Kodi papildinājumi / būvējumi piedāvā neierobežotu straumēšanas saturu, taču tas var arī jūs satraukt juridiskās nepatikšanās, ja tiek straumētas bezmaksas filmas / TV pārraides / sports. Kodi lietotājiem tiek stingri ieteikts vienmēr savienot VPN, straumējot tiešsaistē. Labs Kodi VPN slēpj jūsu identitāti, apiet valdības uzraudzību, ģeogrāfiski bloķētu saturu un ISP droseļvārstu (kas arī palīdz straumēšanai bez buferiem).

Es izmantoju ExpressVPN, kas ir ātrākais un drošākais VPN. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon FireStick. Jūs saņemat 3 mēnešus bez maksas un ietaupāt 49% no gada plāniem. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja neesat apmierināts, vienmēr varat lūgt naudas atmaksu.

Noklikšķiniet ŠEIT, lai iegūtu 3 mēnešus bezmaksas un ietaupītu 49% no ExpressVPN

Lasīt: Kā instalēt un izmantot Kodi VPN

Šis ir saraksts ar vislabākajām Kodi būvēm:

1. Titāna būve

Titāna būve

Titanium Build ir aprīkots ar visu izklaides pasauli, padarot to izcilu Kodi Builds vidū. Izmantojot šo versiju, jūs varēsit izbaudīt tiešraidi, tiešraidi TV, filmas, YouTube, bērnu zonu, sporta atkārtojumus un izceltos notikumus, kā arī tiešraidi lielākajos Lielbritānijas un ASV kabeļtelevīzijas kanālos..

Lai piedāvātu jums tik plašu izklaides lauku, Titanium piedāvā daudzus papildinājumus, piemēram, DeathStar, Yoda, Gaia, SportsDevil un citas. Tās lietotāja saskarne ir minimālistiska un tīra, lai nodrošinātu labāku lietotāja pieredzi.

Turklāt šī būve tiek pastāvīgi atjaunināta, lai nodrošinātu, ka tā tiek atjaunināta ar pašreizējo tiešsaistes multivides straumēšanas pasauli. Ja jūs esat Spānijas lietotājs, kurš meklē labāko Kodi Build, tad Titanium Build būs lieliski piemērots jums. Tas nenozīmē, ka tas nevar kalpot citu lietotāju interesēm. Faktiski tas tika izveidots, lai pielāgotos angļu lietotājiem no malas!

Kā instalēt Titanium Build uz Kodi

2. Nav ierobežojumu Magic Build

Darbojas ar Kodi 18.1 līdz Kodi 18.5 & Kodi 17,6

nav robežu burvju būvēt kodi

Lielākā daļa Kodi lietotāju ir uzslavējuši “No Limits Magic Build” par daudzām iespējām tiešsaistes izklaides jomā. Pašlaik tā ir viena no visizdevīgākajām Kodi konstrukcijām. Fakts, ka tajā ir Aeon Nox 5: Silvo Skin, piedāvā jums futūristisku izskatu. Nekad jūs nesapratīsit, kā Kodi ādas ietekmē jūsu straumēšanas pieredzi, līdz brīdim, kad jūs pievērsīsit uzmanību šai Kodi būvei.

Lai skatītos ierobežotos reģionālos TV raidījumus un filmas, jums būs jāiegulda labā VPN. Es jau runāju par VPN lietderību, lietojot Kodi, un devos daudz tālāk, lai ieteiktu labāko VPN ar maksimālu anonimitāti un personisko drošību. Lai uzlabotu satura straumēšanas pieredzi, programma No Limits Magic Build bieži saņem atjauninājumus, kad nestrādājošie un vecie papildinājumi tiek aizstāti ar jauniem..

Starp populārākajiem papildinājumiem šajā Build ir Yoda, cCloud TV, Copy & Paste, Pulse Fitness, Sports Devil, The Magic Dragon, cita starpā. Kopā ar viņiem jūs varēsit baudīt neierobežotu gan Lielbritānijas, gan ASV mūziku, piemēram, veco džeza dziesmu. Jūs arī straumēsit filmas, skatīsities TV šovus, baudīsit visu sporta pasauli un savā mājā ienesīsit bezmaksas ASV un Lielbritānijas televīzijas kanālus.!

Pārbaudiet, kā instalēt Kodi No Limits Magic balstītu uz personālo datoru, kā arī Fire TV / Stick.

3. Misfit Mods Lite

Darbojas ar Kodi 18.1 līdz Kodi 18.5 Tikai Leia

vislabāk kodi būvē

Lielākā daļa cilvēku vēlas instalēt Kodi savās ierīcēs, lai viņi varētu skatīties bezmaksas mūziku, TV seriālu šovus, filmas, sportu un straumēt tiešraidi. Misfit Mods Lite Kodi Build sniegs jums visu šo. Tas piedāvā plašu video straumju klāstu, kas katrā sadaļā ietver vairākas apakškategorijas.

Misfit Mods Lite nāk ar tādiem brīnišķīgiem papildinājumiem kā Deathstar, SportsDevil un The Magic Dragon. Kāds ir pārsteidzošs veids, kā izbaudīt tonnu bezmaksas satura no visas pasaules? Kā lietotājs jūs tos visus iegūsit vienā paketē. 

Kā instalēt Misfit Mods Lite Build

4. Racionalizēt

Darbojas ar Kodi 18.1 līdz Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptons

kodi būvē

Atjauninājums: ja jūs nevarat instalēt Streamline ierīcē Kodi 18.5, izlasiet rakstu Kā novērst neizdevās instalēt papildinājumu no ZIP faila

Streamline ir vēl viena kvalitatīva konstrukcija, kas nevainojami darbojas uz Kodi 18.5. Daļa no Whiz Kid vedņa, šī būve sniedz jums pienācīgu video papildinājumu klāstu visu veidu straumēšanas vajadzībām. Izmantojot populārus papildinājumus, piemēram, Exodus Redux, The Magic un daudz citu, varat spēlēt savas iecienītākās filmas un TV pārraides, TV tiešraidi, sporta plūsmas un daudz ko citu..

Šīs būves lielākais trūkums ir tās lielums. Tā ir viegla konstrukcija, kas piedāvā lielisku sniegumu visās Kodi ierīcēs, ieskaitot ierīces ar mazu RAM un apstrādes jaudu, piemēram, FireStick. Kas man patīk arī par Streamline, ir tās vienkāršais, glīts un viegli pieradināmais dizains. Tas izklāsta svarīgus elementus ātrai piekļuvei bez satraukumiem un satraukumiem. Pat ja jūs pirmo reizi veidojat versiju, jūs to ātri saņemat. Izstrādātāji ir rūpīgi izvēlējušies fonta veidu, stilu un lielumu, lai būtu pilnīga salasāmība.

Neskatoties uz nelielo izmēru, Streamline nepalaid garām vienu svarīgu funkciju. Kā es teicu, jūs varat straumēt gandrīz visu, ko vēlaties. Kopumā Streamline ir jauka Kodi 18.5 versija, kas nepieciešama.

Kā instalēt Streamline, balstoties uz Kodi

5. Apkaunojošs

Darbojas ar Kodi 18.1 līdz Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptons

slamious būvēt

Kaitīgā Kodi būve ir viena no labākajām celtnēm, ar kuru jūs varētu saskarties šajās dienās. Šī mērenā izmēra būve lieliski darbojas visās ierīcēs, pat ierīcēs ar zemu specifikāciju.

Slamious build satur arī pienācīgu video papildinājumu kolekciju, kas ļauj straumēt gandrīz visu, ko vēlaties. Lietotājam draudzīgs interfeiss ļauj ātri sākt darbu, izmantojot dažādas straumēšanas iespējas tieši sākuma ekrānā. Kopumā tas ir lieliski izstrādāts, un jums tas ir jāpamēģina. Esmu pārliecināts, ka jums tas patiks.

Kā instalēt Slamious Build

6. Xanax

Darbojas ar Kodi 18.1 līdz Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptons

xanax būvēt

Xanax Kodi būvēt ir piedāvājums no tiem pašiem izstrādātājiem, kas projektēja Durex būvēt. Kādreiz ļoti populārā būve vairs nav funkcionāla. Tomēr tā bija viena satriecoša konstrukcija, un daudzi lietotāji, kas to izmantoja, joprojām meklē tās alternatīvu. Par laimi, tagad ir viens - Xanax.

Xanax būvei ir gandrīz tāds pats interfeisa dizains un izkārtojums kā Durex. Tas ir gandrīz tikpat liels. Pat ja es Xanax nesauktu par Durex klonu, tas ir gandrīz līdzīgs.

Xanax būvēt ar nozīmīgu Kodi papildinājumu bibliotēku, piemēram, Yoda, Exodus Redux, The Magic Dragon, un lietotājam draudzīgu saskarni padara šo sarakstu šajā sarakstā..

Kā instalēt Xanax, balstoties uz Kodi

7. Xontech

Darbojas tikai ar Kodi 18-18.5

xontech

Xontech būvēt nāk no populārajiem izstrādātājiem Team Falcon, kuri mums jau ir devuši daudz pienācīgu papildinājumu un versiju. Tam ir vizuāli patīkams dizains, bet bez satraukumiem un sarežģījumiem. Navigācija ir vienkārša un skaidra. Ir daudz jau instalētu papildinājumu, kas darbojas, ir populāri un jau ir mūsu labāko Kodi papildinājumu sarakstā. Apbūvei ir arī daudzi programmas papildinājumi uzturēšanai un lietderībai. Man ir sajūta, ka tā drīz būs populāra būve. Es to izmēģināju. Iespējams, vēlēsities to darīt arī jūs.

Kā instalēt Xontech Kodi būvi

8. DaButcher

Darbojas ar Kodi 18.1 līdz Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptons

dabutcher

DaButcher ir viena no labākajām Kodi veidoto bibliotēku kolekcijām, ar kuru es nesen esmu saskārusies. Šis vednis nevar lepoties ar garu būvējumu sarakstu. Kā es rakstu, DaButcher krājumā ir mazāk par 10 būvēm. Lai arī tajā ir tikai dažas iespējas, tie rada diezgan iespaidu. Visas tās konstrukcijas ir labas, lai arī DaLight mani visvairāk pārsteidz. Šī vieglā konstrukcija piedāvā pilnīgi jaunu Kodi pieredzi, izmantojot savu unikālo un svaigā izskata interfeisu. Es iesaku jums izmēģināt DaButcher.

Kā instalēt DaButcher vietnē Kodi

9. Grindhouse

Darbojas ar Kodi 18.1 līdz Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptons

vislabāk kodi būvēt

Grindhouse Wizard piedāvā svaigu un iespaidīgu bibliotēku, kurā ir vairāk nekā trīs desmiti versiju. Neatkarīgi no tā, vai esat jau sen pārgājis uz Kodi 18.5 vai joprojām izmantojat Kodi 17.6, ir daudz iespēju, lai jūs varētu izpētīt un eksperimentēt. Ja jums ir ierīce ar zemu spektru, ir dažas vieglas konstrukcijas, kas vienmērīgi darbojas jebkurā sistēmas konfigurācijā. Ja jūs meklējat funkcijām bagātu, pilnībā ielādētu versiju, atkal ir daudz iespēju. Tā kā Kodi būvē dažādas kvalitātes kolekcijas, mēs Grindhouse esam iekļāvuši mūsu sarakstā.

Kā instalēt Grindhouse Builds vedni

10. Rasonu pilsēta

Darbojas tikai ar Kodi 18.1 līdz Kodi 18.5 Leia

jenotu pilsēta

Racoon City ir ne tikai viena konstrukcija, bet vairāku Kodi būvējumu kolekcija, kas pieejama caur Racoon City Wizard. Iepriekš šeit būvētās versijas bija pieejamas vairākiem burvjiem. Izstrādātāji tos apvienoja un izveidoja pilnīgi jaunu vedni. 

Jūs atradīsit daudzām funkcijām bagātas, smagas konstrukcijas, kā arī vieglas straumēšanas ierīcēm ar zemu spektru. Pat maziem un vidējiem uzņēmumiem ir populāri iepriekš instalēti papildinājumi, lai pārliecinātos, ka jums ir daudz straumēšanas izvēles. Interfeiss izmanto dažu no labākajām Kodi ādām pielāgoto versiju.

Kā instalēt Racoon City Builds

11. Bezmiegs

Darbojas ar Kodi 18.1 un Kodi 17.6

insomniacs būvē vedni

Insomniacs ir vēl viena noliktava Kodi būvētajiem pāris. Pašlaik Insomniacs vednim ir tikai divas versijas Kodi 18 Leia un neviena versija Kodi Krypton 17.6. Kaut arī abas tā konstrukcijas ir labas, Black and Gold Build skaidri izceļas.

Kaut arī Team Insomniacs nav daudz ko piedāvāt, esošie ir pietiekami labi lielākajai daļai lietotāju. Tie ir vidēja lieluma, lai pārliecinātos, ka tie labi darbojas straumēšanas ierīcēs ar zemu spektru, piemēram, FireStick un Android. Tomēr tie joprojām ir pietiekami lieli, lai aptvertu visus pamatus, ko jūs sagaidāt no jebkuras būves vai pat nedaudz vairāk.

Melns un zelts ir labs iesācējiem, taču arī pieredzējušiem lietotājiem, kas meklē vienkāršu un vieglu būvi, tas var šķist interesants.

Kā instalēt Insomniacs būvētos

12. Labirints

labirints būvēt kodi

Labirints ir viens no jaunākajiem būvēm un arī viens no jaunākajiem ierakstiem šajā labāko Kodi būvējumu kolekcijā.

Maze Wizard piedāvā vairākas versijas. Ja jūs meklējat vieglu un daudzfunkcionālu risinājumu, es ieteiktu Maze Family Build no saraksta.

Šī uzbūve lieliski darbojas visās Kodi ierīcēs. Pat ja jums ir ierīce ar zemu specifikāciju (piemēram, FireStick), jūs neatradīsit nekādas veiktspējas problēmas.

Kā instalēt Maze Build on Kodi

13. Pastardiena

Darbojas ar Kodi 18.1 līdz Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptons

doomzday

DoomzDay Builds Wizard mitina visu veidu ar Kodi saderīgo ierīču katalogu. Ir nelielas konstrukcijas, kas vienmērīgi darbojas ierīcēs ar mazu RAM. Tie ir lieliski piemēroti FireStick un Android TV kastēm. Jūs atradīsit arī dažas smagas konstrukcijas, kas ir bagātīgas ar īpašībām, bet labāk darbojas datoros vai mobilajos tālruņos, kuri ir ielādēti ar speciālu slodzi.

Neskatoties uz to, ir daudz izvēles iespēju, un es esmu pārliecināts, ka atradīsit kaut ko vispiemērotāko. Šīm versijām ir dažādi populāri Kodi papildinājumi, kas ļauj straumēt visu jūsu iecienīto saturu. Mēģiniet Doomzday izmēģināt, jūs nebūsit vīlušies. 

Kā instalēt Doomzday Kodi būvi

14. Divas karaļvalstis

Darbojas ar Kodi 18.1 līdz Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptons

vislabāk būvē kodi

Divas karaļvalstis nav viena būve, bet gan vairāku būvējumu kolekcija. Es dažus no tiem esmu instalējis un izmantojis, un biju pārliecināts, ka tiem vajadzētu būt mūsu labāko Kodi veidotāju saraksta daļai. Divi Karaliste ietver Fladnag Super Lite, T2K Simple, Last Kingdom Dynamiq, Fortnite Build un daudzas citas.

Two Kingdoms ir veidojis visu veidu ierīces. Piemēram, Fladnag Super Lite versija ir tikai 72 MB un darbojas neticami ātri ar zemu spektru aparatūru, piemēram, Amazon FireStick. Fladnag Super Lite ir tikai daudz papildinājumu, taču to ir pietiekami daudz, lai ļautu straumēt visas jūsu iecienītās filmas un šovus. Ja jūs meklējat iespēju ar funkcijām vairāk ielādēt, ir dažas no tām, kuras jūs varētu interesēt. Divās valstībās ir kaut kas ikvienam..

Vedņa URL - http://www.t2k-cloud.co.uk/Repo

Kā instalēt divas karaļvalstis Kodi Builds

15. Silvo

Darbojas ar Kodi 18.1 līdz Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptons

silvo

Šis MutliBuild vednis ir diezgan jauns, un tam nav daudz versiju. Faktiski tajā ir izvietoti tikai divi Kodi Kriptona un Kodi Leia paņēmieni. Silvo build ir pieejams abām Kodi versijām. Tā ir visaptveroša, taču viegla konstrukcija, kas rūpējas par visām straumēšanas vajadzībām. Izmantojot daudzus ielādētos papildinājumus, jūs varat uzreiz sākt skatīties saturu pēc pieprasījuma, piemēram, filmas, seansus & dokumentālās filmas, TV tiešraide & sports, saturs bērniem un daudz kas cits.

Sākotnēji būvējums uzstādīšanas laikā svēra vairāk nekā 540 MB, bet tas tika samazināts līdz aptuveni 250 MB, lai piedāvātu labāku FireStick un citu ierīču ar zemu spektru veiktspēju. Silvo piedāvā glītu, vienmērīgu saskarni ar parasto izkārtojumu, kas jums ir pazīstams. Izbūves sākuma ekrānā tiek parādīts piedāvātais saturs. Varat rakt dziļāk, lai izpētītu vairāk. Esmu izmēģinājis Silvo un esmu pārliecināts, ka tam ir jābūt šī saraksta daļai.

Kā instalēt Silvo Kodi būvi

16. Ksenons

Darbojas tikai ar Kodi 18.1 līdz Kodi 18.5. Kodi 17.6 pieejama alternatīva ksenona Redbolt versija

ksenons

XENON būve ir ideāli piemērota lietotājiem, kuri vēlas instalēt Kodi Android TV kastēs un Fire Stick ierīcēs. Šai Kodi versijai ir pievienota lietotāja saskarne, kurā ir sadaļa populāriem Android APK un Android ierīcēm, kuras varat izmantot, lai straumētu videoklipus vai spēlētu Android spēles. Vienkārši lietojamā lietotāja saskarne nodrošina, ka, sākot darbu, jums nav jānoiet no ceļa.

Ksenonam ir daudz sadaļu, kas aptver visus lietotāju veidus. Sadaļā TV šovi ir saturs visiem lietotājiem. Ja jums patīk romantikas šovi, jūs iegūsit to saturu. Gadījumā, ja jūs esat Action TV seriāla junkie, jums ir jaunākais saturs, kas paredzēts jūsu pārmērīgai skatīšanās pieredzei. Gadījumā, ja esat ģimene, noteikti iegūstiet ģimenei draudzīgu saturu.

Citās sadaļās ir filmas, sports, mūzika un daudz kas cits. Tāpat kā TV šovi, arī šīs sadaļas ir sadalītas apakšizvēlnēs. Piemēram, sporta sadaļā ir tādas sporta kategorijas kā PPV & Pasākumi, makšķerēšana un medības, sporta pārraides, cita starpā. XENON piedāvā tādus populārus papildinājumus kā IT, Numbers, cCloud TV, DejaVu, Seren, VooDoo un citus

Vedņa URL - http://diggzrepo.ddns.net/

Kā instalēt Xenon Kodi Build

17. Slīpē

Darbojas ar Kodi 18.1 līdz Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptons

sasmalcina

No neticamā Fire TV Guru Build (tagad pārtraukta) izstrādātājiem nāk vēl viena kvalitātes būve - The Grind. Tāpat kā Fire TV Guru, arī Grind būve darbojas nevainojami Fire TV, kā arī citās platformās, ieskaitot datorus un mobilos tālruņus.

Grind piedāvā vairākus ielādētus papildinājumus, tostarp Limitless, 7 Of 9, Venom un citus. Tas piedāvā straumēšanas iespējas dažādās mediju kategorijās, piemēram, filmas, šovi, TV tiešraide, sports, bērni utt.

Šī konstrukcija nodrošina vienmērīgu veiktspēju un ir viegli lietojama. Tāpēc tas ir pievienots šim labāko Kodi veidotāju sarakstam.

Kā instalēt Grind Kodi būvi

18. Plutonijs

Darbojas ar Kodi 18.1 līdz Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptons

plutonijs

Plutonija uzbūve ir daļa no milzīgā celtņu arsenāla, kas izveidots no EzzerMac vedņa. Šim vednim ir milzīgs iekšējo versiju klāsts, un tas arī kataloģizē citu izstrādātāju veidotās trešo pušu būves. Plutonijs ir viegli viens no labākajiem Kodi būvējumiem savā kolekcijā.

Ja jūs domājat par bezgaumīgām, dinamiskām tēmām, pastāv liela iespēja, ka jums patiks plutonijs. Bet tas attiecas ne tikai uz vizuālajiem attēliem. Kā jūs sagaidāt no jebkuras labas versijas, tajā ir iekļauts populāru Kodi papildinājumu klāsts tiešraidēm, sportam, filmām, šoviem un visa veida video saturam. Magic Dragon, DeathStar, Yoda, SportsDevil ir daži no tā piedāvātajiem papildinājumiem. Bet ir arī citi.

Plutonijs ir viegls, tā lejupielādes lielums ir mazāks par 160 MB. Tāpēc tas piedāvā izcilu veiktspēju visās platformās, pat FireStick, kas tiek uzskatīta par zema spektra multivides ierīci. Tā kā būvei ir mazs izmērs, tai nav daudz funkciju. Tomēr tas aptver visus pamatus un nodrošina, ka straumēšanai jums nekad netrūkst satura.

Kā instalēt plutonija Kodi būvi

19. CellarDoor TV

Darbojas ar Kodi 18.1 līdz Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptons

cellardoor tv būvēt

CellarDoor TV vednis, kas ir daļa no tāda paša nosaukuma krātuves, noapaļo dažus no izcilākajiem Kodi būvējumiem, kurus atradīsit šajās dienās. Šis vednis ir mājvieta vairākām Kriptona būvēm. Katra konstrukcija ir pelnījusi vietu mūsu labāko Kodi veidoto katalogu atsevišķi. Bet, tā kā tie ir daļa no CellarDoor TV arsenāla, es esmu izvēlējies brīvību salikt tos zem viena jumta.

Visās šajās versijās ir iespaidīgs jaunāko un operatīvāko papildinājumu klāsts plašai mediju izvēlei, ieskaitot The Magic Dragon, DeathStar, SportsDevil, Seren, Numbers un daudz ko citu. Ņemot vērā ātrumu, navigācijas vieglumu, stabilitāti un papildinājumu savākšanu kā parametrus, es likšu Dominus priekšā abiem. Tomēr Infusion un Sonar nav pārāk tālu atpalikuši. Tomēr tas ir mans viedoklis. Pagraba durvju TV vednis ir pievienojis arī jaunu vārdamāsa veidotu “Cellar Door”. Tomēr tie ir pieejami tikai Kodi 18 Leia.

Kā uzinstalēt cellarDoor TV būves

20. SG vednis

Darbojas tikai ar Kodi 18.1 - 18.5 Leia

sg vednis

Ezzer Mac izstrādātāji vairāku mēnešu laikā piedāvā pārliecinošu būvējumu un papildinājumu klāstu. Un tagad viņi ir nākuši klajā ar pilnīgi jaunu vedni ar nosaukumu SG Wizard, kas mitina būvējumu komplektu atsevišķi no viņu galvenā EzzerMac vedņa.

SG Wizard ir neliela, bet stabila Kodi Leia 18 celtņu kolekcija. Pašlaik Kodi Krypton celtnes nav. Visas tās konstrukcijas piedāvā nedaudz unikālu izkārtojumu. Tās ir arī pietiekami vieglas, lai vienmērīgi darbotos visās Kodi atbalstītajās platformās. Izmantojot pienācīgu video papildinājumu bibliotēku, veidotās versijas arī pārliecinieties, ka nekad neizmantojat straumēšanas iespējas.

Kā instalēt SG Wizard Builds vietnē Kodi

21. Zilā maģija

Darbojas tikai ar Kodi 18.1 līdz Kodi 18.5 Leia

zilo maģiju būvēt

Blue Magic būve ir viens no jaunākajiem papildinājumiem mūsu labāko kolekciju veidotāju katalogā. Tas nāk no Luxury Build Wizard, kurā atrodas arī nedaudz citu konstrukciju Kodi 18 un Kodi 17.6. Zilajai maģijai ir gluds interfeiss un pienācīga daudzu straumēšanas opciju video papildinājumu kolekcija.

Varat sākt tieši sākuma ekrānā, izpētot tādas kategorijas kā TV tiešraide, Sports, Bērni, Filmas, TV šovi un citas. Varat arī iedziļināties un pārlūkot visu papildinājumu sarakstu, kur atradīsit tādus populārus vārdus kā Monster Munch, Yoda, DeathStar, cCloud TV, The Magic Dragon un daudz ko citu..

Kā instalēt Blue Magic, balstoties uz Kodi

22. Ekvinokcija

Savietojamība: tikai Kodi 17.6

kodi ekvinokcija

Ekvinokcija padara to par mūsu populārāko versiju sarakstu tā glītajam un bez problēmu izkārtojumam un minimālajam interfeisam. Tā ir liela izmēra būve, kas pēc instalēšanas aizņems gandrīz 660 MB ierīces vietas. Tas ir diezgan liels, lai izveidotu versiju, un nav labs mazietilpīgām ierīcēm, piemēram, FireStick. Tas manā datorā darbojās nevainojami, bet FireStick bija lēns.

Equinox ir tikai nedaudz papildinājumu, ieskaitot Genie TV, Genie TV Sports, Yoda, SportsDevil utt. Diemžēl tiešraides TV un sporta veidu izvēlei nav daudz iespēju. Izstrādātājiem ir sava iekšējā Genie TV lietotne, taču tai nepieciešama dalības maksa ar piemaksu, kas jums varētu izmaksāt gandrīz USD 13 mēnesī. Komplektam nav daudz papildinājumu, un tas nav tieši tas, ko jūs saucat par “funkcijām bagātu”. Tas man liek aizdomāties, kāpēc tas ir tik liels. Tā nav slikta uzbūve, taču šajā sarakstā ir labākas.

Vedņa URL - http://genietv.co.uk/repo/

Kā instalēt Equinox Kodi Build

23. Duff gaisma

Darbojas ar Kodi 18.1 līdz Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptons

duff gaisma

Duff Light ir neticami viegla konstrukcija, kas ir lieliski piemērota TV straumēšanas ierīcēm, piemēram, Amazon FireStick un Android Boxes. Jūs to varētu instalēt arī datorā, taču nebūtu lieliski sadarboties. Instalējot to datorā, peles kursora vietā tiek parādīts neliels karodziņš, kurā teikts, ka pele netiek atbalstīta. Jūs joprojām varat izmantot peli, taču navigācija nebūs vienkārša. Patiesībā navigācija nav gluda pat bez peles. Lai nokļūtu vienumos, kuriem vēlaties piekļūt, ir jādara nedaudz.

Duff Light ir minimāla un glīta uzbūve. Izstrādātāji ir noņemuši visus nebūtiskos elementus, lai saglabātu versijas vienkāršību. Tāpēc jūs šeit neatradītu lielu papildinājumu kolekciju. Bet tam ir daži labi strādājoši papildinājumi, piemēram, Kratos Reborn utt., Tiem vajadzētu būt pietiekamiem lielākajai daļai videoklipu veidu. Ja jums nepieciešams vairāk, jūs vienmēr varat instalēt papildu pievienojumus. Ja jūs meklējat vieglu, bez satraukumiem, vienkāršu un glītu izskatu, ieteicams apsvērt Duff Light.

Kā instalēt Duff Light Kodi Build

24. Hard Hard

Darbojas ar Kodi 18.1 līdz Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptons

Tāpat kā “No Limits Magic Kodi Build”, Hard Nox izmanto Aeon Nox 5: Silvo Skin. Šī Kodi Skin piedāvā jums futūristisku izskatu. Tāpat kā visas pārējās versijas, tas cita starpā nāk ar lieliskiem papildinājumiem, piemēram, SportsDevil.

Izvēlnes atrodas ekrāna apakšā. Starp ievērojamām sadaļām ir TV šovi, 24/7 saturs, Populārais saturs, Filmas un Bērnu saturs. Katra sadaļa tiek sīkāk pielāgota apakšsadaļām, lai pielāgotu lietotāju pieredzi.

Kā instalēt Hard Nox Kodi būvi

25. EzzerMacs

Darbojas ar Kodi 18.1 līdz Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptons

cietais riksis

EzzerMacs ir noliktava desmitiem Kodi būvētu ēku gan iekšējām, gan no trešo personu puses. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat jaunāko Kodi 18 Leia vai joprojām straumējat vietnē Kodi Krypton, ir daudz celtņu, no kuriem izvēlēties.

Vednim ir divi varianti - EzzerMacs & EzzerMac. Atšķirība nosaukumā ir tik maza, man gandrīz to pietrūka, kad pirmo reizi to aplūkoju. Bet to piedāvājumā ir daudz atšķirību.

EzzerMacs ir jūsu parastais vednis ar diezgan teksta interfeisu. Tas ļauj piekļūt tikai iekšējām konstrukcijām. No otras puses, EzzerMac ir grafiskāks un interaktīvāks, un līdztekus iekšējām būvēm mitina arī desmitiem Kodi būvējumu no trešo pušu izstrādātājiem..

Ja jūs meklējat avotu ar daudz strādājošām versijām, EzzerMacs ir tas, ko vēlaties izmēģināt.

Kā instalēt Ezzermacs versijas

26. Inovācija

Darbojas ar Kodi 18.1 līdz Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptons

vislabāk kodi būvē

Inovācijas veidotāju vednis šobrīd piedāvā divus veidus - jauninājumu krāsas pieaugušajiem un jauninājumu krāsas ģimeni. Abas šīs versijas piedāvā daudz straumēšanas izvēles. Pieaugušo versijai ir pievienota papildu kategorija pieaugušajiem paredzēts saturs.

Abas konstrukcijas ir diezgan lielas, lai vienmērīgi darbotos ar plašu Kodi ierīču klāstu. Jūs atradīsit arī nelielu, bet efektīvu Kodi papildinājumu bibliotēku, ieskaitot Numbers, The Magic Dragon un citas.

Izbūves saskarne ir lietotājam draudzīga. Straumēšanai no sākuma loga ir pieejamas filmas un filmas. Papildinformāciju varat izpētīt tālāk, lai iegūtu vairāk satura. Pazīstamā izvēlņu joslas un apakšizvēlnes joslu izkārtojuma kombinācija padara ēku vienkāršu navigāciju un izpēti.

Kā Kodi instalēt jauninājumu veidus

27. Džokers

jokdaris

Joker Kodi būvējumi ir jauns papildinājums mūsu Kodi labāko konstrukciju katalogam. Džokera vednī ir vairāk nekā ducis veidotu versiju, ieskaitot The Bio-Hazard, The Crow un citas. Ir iespējas visu veidu Kodi ierīcēm, pat tām, kuras darbojas ar zemu specifikāciju un RAM. Lielākā daļa veidoto ierīču lieliski darbojas ar FireStick un citām TV ierīcēm, piemēram, Android TV. Visu, ņemot vērā The Joker Builds, ir vērts izmēģināt.

Kā instalēt Joker būvēs

Kā droši lietot Kodi Veido

Pirms sākat straumēšanu ar Kodi Addons / Builds, es vēlos jūs brīdināt, ka viss, ko straumējat Kodi, ir redzams jūsu ISP un valdībai. Tas nozīmē, ka straumējot ar autortiesībām aizsargātu saturu (bezmaksas filmas, TV šovi, sports), iespējams, nonāksit juridisko problēmu lokā.

Kodi lietotājiem straumēšanas laikā ir ļoti ieteicams pievienot VPN. Kodi VPN apiet ISP ierobežošanu, valdības uzraudzību un populāro papildinājumu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Es vienmēr savienoju ExpressVPN visās manās straumēšanas ierīcēs, un es iesaku jums rīkoties tāpat.

ExpressVPN ir ātrākais un drošākais VPN. Tas tiek nodrošināts ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Nozīmē, jūs varat to brīvi izmantot pirmās 30 dienas, un, ja neesat apmierināts ar sniegumu (kas ir ļoti maz ticams), varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

PIEZĪME: Mēs neveicinām autortiesību likumu pārkāpšanu. Bet kas notiks, ja jūs netīšām beigsit straumēt saturu no nelegāla avota? Ne vienmēr ir viegli pateikt atšķirību starp likumīgu un nelegālu avotu.

Tātad, pirms sākat straumēšanu Kodi, šeit ir aprakstīts, kā iegūt VPN aizsardzību trīs vienkāršās darbībās.

1. darbība: Iegūstiet ExpressVPN abonementu ŠEIT.

2. darbība: Klikšķis ŠEIT lai savā ierīcē lejupielādētu un instalētu lietotni ExpressVPN.

3. darbība: Noklikšķiniet uz ikonas Barošana, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Jūsu savienojums tagad ir drošs, izmantojot ātrāko un labāko Kodi VPN.

savienot expressvpn par kodi

Ko vēl Kodi var darīt?

Papildus tiešraides straumēšanai, filmām, TV šoviem un mūzikai ir arī citas pārsteidzošas lietas, ko varat darīt ar Kodi. Viss, kas jums nepieciešams, ir iegūt pareizos papildinājumus un ātri sekot izstrādātāju pamācībām. Tajos ietilpst:

Lejupielādējiet, saglabājiet un atskaņojiet mūziku un apraidi

Papildus straumēšanai un lielisku mūzikas žanru klausīšanās varat lejupielādēt mūziku arī ar Kodi palīdzību. Lielākā daļa cilvēku domā par Kodi kā tikai televizoru. Tomēr tas ir kas vairāk! Kad Kodi būs aprīkots ar pareizajiem papildinājumiem un funkcijām, tas pārveidosies par centru visām jūsu digitālo multivides vajadzībām. Starp izcilām iespējām, ko tas piedāvā, ir spēja lejupielādēt un saglabāt mūziku, kuru varat atskaņot pēc tam. Viss, kas jums nepieciešams, ir instalēt pareizos mūzikas papildinājumus.

Patiesībā ar šādiem mūzikas papildinājumiem jūs iegūsit tādus pašus pakalpojumus kā kāds, kurš ir abonējis vietnes Spotify Premium vai Apple Music. Atcerieties, ka šos lieliskos mūzikas žanrus iegūsit bez maksas! Turklāt tādā pašā veidā varat lejupielādēt un atskaņot aplādes. Jums būs nepieciešams atbilstošs papildinājums, kas ir īpaši izstrādāts Podcast epizodēm.

Lejupielādējiet, instalējiet un atskaņojiet video spēles

Kuram pusaudzim nepatīk videospēles mūsdienu pasaulē? Nu, ļoti mazs procents. Tomēr, ja jūs vadīsit tāpat kā es, labāk lēnām vakarus un nedēļas nogales pavadāt, spēlējot video spēles pagrabā. Izmantojot Kodi, jums nav jāiegulda PlayStation. Viss, kas jums nepieciešams, ir jauka spēļu aparatūra un pareizie papildinājumi. Video spēles ir pieejamas dažādos žanros un formātos. Sākot ar retro videospēlēm un beidzot ar Android lietotnēm, jūs varēsiet izbaudīt jauku spēļu pieredzi no jebkuras Kodi ierīces!

Augšupielādējiet videoklipus un attēlus bibliotēkā

Ir pagājuši tie laiki, kad mūsu vecāki bukletu albumos glabātu drukātas bildes. Es atceros, ka mēs pavadītu dažas stundas pēc tikšanās ar radiem, iepazīstoties ar šiem albumiem, un uzdodot jautājumus, piemēram, kur tu biji šajā dienā? Mūsdienās neaizmirstamu mirkļu uzņemšanai un glabāšanai ir nepieciešams tikai viedtālrunis un atmiņas ierīce. Apmeklējumu laikā viss, kas jums nepieciešams, ir nodrošināt cilvēkus ar satriecošu videoklipu un attēlu bibliotēku, kuriem ir pievienota ģeogrāfiskā atzīme.

Izmantojot Kodi, jums nav jāmaksā par pakalpojumu, kas ļaus jums izveidot attēlu vai video bibliotēku. Platforma piedāvā jums papildinājumus, kas palīdzēs augšupielādēt, rediģēt un saglabāt attēlus slaidrādes bibliotēkās. Šos fotoattēlus var izmantot arī, lai izveidotu Kodi fonu un ādas jūsu atbalstītajā Kodi ierīcē. Turklāt jūs varat arī saglabāt savu īso video saturu līdzīgā veidā.

Skatīt sociālo mediju platformas

Visbeidzot, izmantojot Kodi iespējotas ierīces, jūs varat apskatīt laika apstākļu lietotnes un sociālo mediju platformas. Vietnē Kodi jūs varat lejupielādēt YouTube, Pinterest, Twitter un Facebook starp citām sociālo mediju platformām. Šāds solis palīdzēs jums iegūt tiešos paziņojumus un plūsmas savā Kodi lietojumprogrammā.

BUJ

Kas ir vispopulārākais & vislabāk Kodi būvēt?

No Limits Magic, iespējams, ir šobrīd vispopulārākā Kodi būvētāja. Ļoti populārs ir arī titāna būvējums no Supreme Builds Wizard.

Abas šīs konstrukcijas ir labi izstrādātas un piedāvā lielisku Kodi pieredzi. Viņiem ir arī vairāki iepriekš instalēti Kodi papildinājumi, lai jūs varētu sākt darbu tūlīt.

Kādas ir Kodi būves izmantošanas briesmas??

Izvēloties Kodi būvi, jums jābūt uzmanīgam. Ir zināms, ka daži no tiem ļaunprātīgu programmatūru nodod jūsu ierīcei. Tomēr populārās būves parasti ir drošas. Mēs vēl neesam dzirdējuši par nepareizu praksi saistībā ar šeit uzskaitītajām būvēm.

Vai Kodi būvē Legal?

Kodi būvēm ir iepriekš instalēti trešo pušu papildinājumi. Ja straumējat ar autortiesībām aizsargātu saturu, vienmēr pastāv briesmas, ka jūs varat ievilkties likumīgās grūtībās. Mēs iesakām mūsu lasītājiem straumēt sabiedrībā pieejamo saturu bez licencēm. Mēs arī iesakām izmantot VPN, lai straumēšanas laikā paslēptu IP adresi.

Kā versijās var instalēt papildu papildinājumus?

Jebkurā Kodi versijā varat viegli instalēt papildinājumus. Lai instalētu Kodi papildinājumus uz versijām, varat izpildīt soli pa solim sniegtos norādījumus.

Grunts līnija

Es ceru, ka jums ir izdevies iegūt labāko no Kodi būvēm, kas uztvēra jūsu prātu! Nākamais solis ir sekot ceļvežiem mūsu vietnē un droši tos instalēt. Atcerieties, ka personīgajai drošībai, šifrēšanai un anonimitātei jums būs jāsaņem labs Kodi VPN! Ja esat jauns Kodi pasaulē un labprāt to izmēģinātu, es ieteiktu jums iegādāties Amazon Fire TV Stick. Jūs varat viegli jailbreak FireStick straumēšanai ar Kodi versijām, un tas pat nav nelikumīgs.

Saistīts:

  • Kā instalēt vairākas Kodi būves
  • Labākās TV tiešraides Kodi papildinājumi
  • Kā instalēt cCloud Kodi Addon
  • Kā instalēt BBC iPlayer vietnē Firestick un Kodi
  • Kā instalēt apkalpes pievienošanu

Noklikšķiniet šeit, lai nokļūtu slepenās auklas griešanas viltības tieši savā iesūtnē.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me