Medusa Kodi Eklentisi Nasıl Kurulur

>

Bu derste Kodi'ye Medusa addonunun nasıl kurulacağını göstereceğim. Eklentiyi tüm Kodi destekli platformlara yüklemek için talimatları kullanabilirsiniz. Buna Amazon FireStick, iOS dahildir & Android mobil cihazlar, Android TV Kutuları, Mac, Pencere & Linux bilgisayarlar ve daha fazlası.

Medusa Kodi addon size çok sayıda film ve TV şovu kütüphanesi getiriyor. Burada sadece en son hareketleri ve bölümleri bulmakla kalmayacak, aynı zamanda geçmişten devasa bir film koleksiyonunu da keşfedebilirsiniz. Medusa bir zamanlar çok popüler ve şimdi işlevsel olmayan eklenti Poseidon'un bir çatalına benziyor. Selefinden basitlik ve kullanım kolaylığı ödünç alır. Ancak, bazı geliştirmeler de sunuyor.

Muhtemelen ilk fark edeceğiniz şey hızlı navigasyonu. Kategorilere hızlı bir şekilde göz atabilir ve bir seçenekten diğerine umut edebilirsiniz. Medusa ayrıca akışları hızlı bir şekilde alır ve seçilen bağlantıyı hemen oynatır. En İyi Kodi Eklentileri listemizin bir parçası olması gerektiğini anlamaya zamanım olmadı. Şimdilik, addon harika görünüyor ve umarım uzun süre aynı şekilde devam eder.

: Ukodi deposu kapalı olduğundan bu eklenti artık çalışmıyor. Lütfen En İyi Kodi Eklentileri listemizdeki diğer eklentilerden birini deneyin 

Kodi'ye Medusa Addon Kurulumu

Yapmak istediğiniz ilk şey Kodi'yi Medusa gibi üçüncü taraf eklentileri yüklemeye hazırlamaktır. Kodi'nin iç güvenlik ayarı, bu tür eklentilerin yüklenmesini önler.

Kodi'de Bilinmeyen Kaynakları Etkinleştir

Aşağıdaki adımları takip et:

# 1 Kodi uygulamasını açın ve Ayarlar (bunun için ana ekrandaki dişli simgesini tıklayın)

medusa kodi addon nasıl kurulur

# 2 Şimdi tıklayın sistem (Kodi 18) veya Sistem ayarları (Kodi 17.6)

medusa kodi addon

# 3 Aşağıdaki pencerede, Eklenti soldaki menüde

kodi medusa addon

# 4 Şimdi sağa gidin ve Bilinmeyen kaynaklar KAPALI ise geçiş düğmesine tıklayın ve AÇIN

kodi üzerine medusa addon'u yükle

# 5 Bu uyarı mesajı, üçüncü taraf eklentileri kurmanın riskli olabileceğini söylüyor. Ancak, kişisel olarak Medusa addonunu test ettim ve kullandım. Bu yüzden güvenli olduğundan emin olun.

Tıklayın Evet

medusa kodi addon

Şimdi asıl kurulum sürecine başlayalım.

Medusa Kodi Addon: Kurulum Talimatları

Kurulum işlemi biraz uzun olabilir. Ancak, hiçbir şekilde zor değildir. Emin olmanız gereken tek şey, her adımı dikkatle ve aynı sırayla uyguladığınızdır. İşte adımlar:

# 1 Ayarlar yine Kodi'nin ana ekranından

medusa addon

# 2 Seçin Dosya yöneticisi Sonraki

kodi medusa addon

# 3 Tıklayın Kaynak ekle (ekranın her iki tarafında)

kodi medusa addon yüklemek için adımlar

# 4 Gördüğünüz yeri tıklayın

medusa kodi addon

# 5 Bu URL'yi / yolu bir sonraki pencerenin üstünde gördüğünüz boş alana yazın: https://uk1.site/Repo

URL'yi tekrar kontrol edin ve doğruysa tıklayın tamam

medusa kodi addon

# 6 Şimdi bu pencereye döneceksiniz. Başlıklı boş alanı vurgulayın Bu medya kaynağı için bir ad girin. Bu boş alana tanımlamak istediğiniz kaynağın adını yazın. Ne yazdığına bağlı.

Adlandırıyorum uk1

Tıklayın tamam hazır olduğunda

kodi medusa

# 7 Kodi 18 Leia kullanıyorsanız, Ayarlar'a geri dönmek için geri düğmesine bir kez basın. Tıklayın Eklenti ve 10. adıma geçin.

Kodi Krypton 17.6 kullanıyorsanız bir sonraki adımı izleyin

kodi üzerine medusa addon'u yükle

# 8 Kodi ana ekranına dönün. Tıklayın Eklenti sol menü çubuğunda

medusa kodi

# 9 Sol üst taraftaki kutu benzeri simgeyi açın. Denir Paket yükleyici

medusa addon yükleyin

# 10 Tıklayın Zip dosyasından yükle

medusa kodi addon

# 11 Tıklayın uk1 (veya daha önce 6. adımda seçtiğiniz diğer kaynak adlarını tıklayın)

kodi medusa addon nasıl kurulur

# 12 Devam et ve zip dosyasına tıkla repository.uk1-x.x.x.zip

Not: Bu zip dosyasının sürüm numarası burada x.x.x ile değiştirildi. Dosya güncellenirse, resimde gördüklerinizden farklı olabilir

medusa kodi addon

# 13 Görene kadar bekleyin uk1 Eklentisi yüklendi pencerenin sağ üst köşesindeki mesaj

kodi medusa addon almak için nasıl

# 14 Şimdi seçeneği açın Depodan yükle aynı ekranda

kodi medusa addon

# 15 Aç uk1 depo

kodi üzerinde medusa addon

# 16 Tıklayın Video eklentileri Sonraki

medusa kodi addon

# 17 Tıklayın Medusa

kodi medusa addon

# 18 Tıklayın Yüklemek sağ alttaki düğme

kodi medusa addon nasıl kurulur

# 19 Kodi 18 Leia kullanıyorsanız, bu istemi Medusa ile birlikte yüklenen ek eklentilerin listesiyle de görürsünüz. Tıklayın tamam

Not: Kodi Kripton kullanıyorsanız bu açılır pencereyi görmezsiniz

medusa addon

# 20 Bekleyin Yüklü Medusa Eklentileri bildirim. Bir dakikadan fazla sürmemelidir

kodi medusa

Harika! Medusa Kodi addon artık cihazınıza yüklenmiştir. Devam et ve tadını çıkar.

Medusa Kodi Addon'a Hızlı Bir Bakış

İlk olarak, Medusa'ya nasıl erişileceğini görelim. Aslında çok kolay. Kodi'nin ana ekranından Eklentiler'e gidin > Video eklentileri ve Medusa'yı tıklayın. Yüklü çok fazla eklentiniz yoksa, eklentiyi ana ekranda bile görebilirsiniz.

kodi medusa addon almak için nasıl

Medusa, düzenli akış seçenekleri sunan isteğe bağlı bir eklentidir - Filmler & TV Şovları. Yukarıdaki görüntüden de anlaşılacağı gibi, düzenli seçeneklerle standart tasarımı takip etmektedir. Filmler veya TV Şovları kategorisini tıklayın ve izlemek istediklerinizi arayın.

kodi medusa addon

Çoğu eklenti gibi, bu ana kategorilerin alt kategorilere ayrıldığını göreceksiniz. Örneğin, Filmleri ana ekrandan açtığınızda, Türler, Yıl, Aktör vb. Alt kategorileri bulacaksınız. Bu alt kategorilerin genellikle daha fazla alt kategorisi vardır..

Medusa Kodi addon, ana ekranda bazı özel akış seçenekleriyle özel bir Yaratık Köşesi kategorisine sahiptir. Birkaç tane var 100 En İyi 100 Tüm Zamanların En İyisi, 100 En İyi Aksiyon, 100 En İyi Macera, 100 En İyi Biyografi ve çok daha fazlası. Bu bölüm geçmişten gelen filmlere erişmenizi sağlar. 1950'lere kadar uzanan film başlıkları buldum. Şimdi, bu ana akım isteğe bağlı eklentilerle çok sık göremeyeceğiniz bir şey.

medusa addon kılavuzu

Bu eklenti genellikle kaliteli bağlantılar getirir ve 1080p çözünürlüğe kadar akış gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca size daha yüksek kalitede akışlar ve arabelleksiz oynatma sunan Real-Debrid hesabınızla oturum açmanıza izin verir.

Karar

Medusa, son zamanlarda kullandığım daha iyi Kodi eklentilerinden biri. Normal kategorilere sahip düzenli bir eklenti gibi görünüyor. Bununla birlikte, en önemli şey, tüm temel bilgileri çok etkili bir şekilde ele almasıdır. Filmlerin büyük bir kütüphanesi var & TV Şovları. Çeşitli kaynaklardan düzinelerce bağlantıyı toplamak için birden fazla sıyırıcı kullanır. Hızlı bir eklenti. Navigasyon hızlı ve pürüzsüz ve oynatma neredeyse anında. Filmleri ve şovları izlemek istiyorsanız, Medusa Kodi addon'u denemelisiniz.

İlişkili:

Kodi nasıl kullanılır
Exodus Redux nasıl kurulabilir
Seren Addon nasıl kurulabilir
Rising Tides nasıl kurulabilir

Doğrudan gelen kutunuza Gizli Kablo Kesme Hileleri almak için burayı tıklayın.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me