Najlepšie stavby spoločnosti Kodi (aktualizované na február 2023)

>

V tomto článku sme zostavili najlepšie zostavenia Kodi pre FireStick, Android Mobily, Windows, Mac a ďalšie zariadenia kompatibilné s Kodi. Väčšina z týchto stavieb tu pracuje na oboch Kodi 18,5 Leia a 17,6 Krypton. Od vydania modelu Kodi 18 uplynulo niekoľko mesiacov a je možné povedať, že verzia Leia je teraz tak stabilná, ako sa zdá. Nájdete niektoré súbory, ktoré sú exkluzívne pre konkrétnu verziu Kodi. Čoskoro odstránime súbory Kodi 17.6, ktoré sú iba Kodi, z tohto zoznamu. Zachováme iba zostavy, ktoré pracujú s Kodi 18 Leia. 

Tieto súbory pravidelne testujeme a tento príspevok neustále aktualizujeme, kedykoľvek to bude potrebné. Tiež by sme radi počuli o vašej skúsenosti. Neváhajte a vyplňte nás prostredníctvom nižšie uvedenej sekcie komentárov.

Skôr ako budete pokračovať, kliknite sem a prečítajte si naše vyhlásenie o vylúčení zodpovednosti.

Buduje spoločnosť Kodi pomoc pri nastavovaní Kodi tým, že sa z neho stane dokonalé centrum streamovania. Čo je to Kodi? Technicky je Kodi softvér pre bezplatné mediálne centrum, ku ktorému je možné získať prístup z rôznych operačných systémov. Táto aplikácia umožňuje používateľom konzumovať streamingové médiá, ako sú filmy, televízne programy, živé televízne programy a športy. Táto technická definícia najlepších stavieb spoločnosti Kodi bude spravodlivá iba pre tých, ktorí už rozumejú svojej ceste cez túto veľkú aplikáciu..

V laickom jazyku si predstavte Kodi ako nedokončenú suterén domu. Na streche sú rámy, pevné základy a nosníky. Sú základom, ktorý udrží všetko ostatné vo vašom dome. Pomocou nadácie budete skladovať veci, používať steny na navrhovanie interiéru a na strechu upravíte pekný strop. Kodi možno definovať podobným spôsobom. Aplikácia bude hostiť komponenty a aplikácie, ktoré budete používať prúdové médiá.

najlepšie kodi stavia

Ako môžete používať Kodi?

Už chápete, čo môžete získať od spoločnosti Kodi. Možno vás však zaujíma, ako to dosiahnuť. Práve teraz. Kodi je k dispozícii v týchto operačných systémoch; Android, Windows, Linux, iOS a Mac OS X. To znamená, že môžete nainštalovať Kodi na akýkoľvek osobný počítač a streamovať všetky svoje obľúbené médiá. Navyše to znamená, že môžete nainštalovať Kodi do telefónu, tabletu alebo iPhone so systémom Android a vychutnať si v ňom sledovanie obsahu.

To nekončí, pretože väčšina televíznych streamingových boxov používa Android vo svojom základnom OS, môžete si do nich nainštalovať Kodi a vychutnať si streamovanie ZDARMA. Žiadne ďalšie mesačné predplatné! Príklady takýchto televíznych boxov zahŕňajú Fire TV Stick a Amazon Fire TV. Odporúčam vám získať Amazon Fire TV, pretože je lacný, výkonný a má lepšiu kapacitu spracovania.

kontrola: Ako nainštalovať Kodi na FireStick

Okrem zostavení budete pravdepodobne potrebovať aj doplnky a vzhľady Kodi (Skontrolujte najlepšie doplnky Kodi 2023). Ak to ešte neviete, doplnky Kodi sú malé aplikácie, ktoré rozširujú funkcie hlavného softvéru Kodi. Pomôžu vám premeniť softvér na streamingový powerhouse. V závislosti od zamýšľanej funkčnosti doplnku vám pomôže získať prístup k živým športom, filmom zadarmo, televíznym programom a plateniu za zobrazenie..

Na druhej strane skiny Kodi vám pomôžu prispôsobiť a upraviť ikony, ponuky a skratky. Predstavte si pokožku Kodi ako aplikáciu tapiet vášho smartfónu. S nimi skončíte s osobne prispôsobeným nastavením Kodi. Niektoré z populárnych vzhľadov zahŕňajú Transparency, BOX, Mimic, Aeon Nox, Pellucid, Nebula, Amber a Confluence. Zobraziť viacZobraziť menej

Čo je Kodi Build?

Stavba Kodi je pekný spôsob, ako v rámci Kodi všetko rozbehnúť. Zostavenie nainštaluje všetko, čo potrebujete na spustenie Kodi jedným kliknutím. To zahŕňa okrem iného doplnky, nastavenia, vzhľady a elektronického sprievodcu programami. Normálne po nainštalovaní zariadenia Kodi do svojho zariadenia budete mať čas na jeho prispôsobenie. To znamená, že nájdete doplnky, vzhľady a nastavenia, ktoré vyhovujú zamýšľanému použitiu

Zostavenia vám však ponúkajú možnosť jedným kliknutím nainštalovať všetky tieto doplnky a vzhľady, ktoré sú dodávané s veľkým obsahom. Tým, že pôjdete spôsobom Kodi Builds, ušetríte veľa času, ktoré by ste inak mohli použiť pri hľadaní a výbere konkrétnych doplnkov. Podľa mojej skúsenosti je použitie zostavy najjednoduchším spôsobom, ako rýchlo a dostatočne sťahovať a streamovať obsah.

Ktorá je najlepšia zostava Kodi?

Často sa ma pýtajú, aké najlepšie zostavenie Kodi by som mal použiť. Úprimne povedané, na túto otázku nie je ľahké odpovedať. Tento zoznam obsahuje niekoľko vynikajúcich verzií a výber jedného z druhého by mohol byť náročný. Každý užívateľ má navyše svoje vlastné preferencie, ktoré určujú jeho výber.

To by znamenalo, že keby som mal položiť prst na jednu zostavu, bude to tak No Limits Magic Build. Páči sa mi táto zostava. Robím si však objektívny výber založený na popularite. No Limits Magic je najpoužívanejší a najviac stiahnutý zo všetkých stavieb Kodi.

Je to premyslene navrhnutá zostava, ktorá vyhovuje všetkým druhom používateľov Kodi. Či už ste novým alebo starým používateľom, ťažkým alebo náhodným návazcom, máte špičkové alebo nízkošpecifické zariadenie, zostava No Limits Magic je pre vás. Balí tiež množstvo kvalitných doplnkov videa pre všetky vaše potreby streamovania. Jeho nekomplikované a plynulé rozhranie umožňuje pohodlný a užívateľsky príjemný zážitok. Jednoducho povedané, ide o stavbu Kodi, ktorú musíte vyskúšať.

Najlepšie postavenia spoločnosti Kodi 2023

Pozor Používatelia KODI: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Doplnky a zostavy spoločnosti Kodi ponúkajú neobmedzený obsah streamingu, ale mohli by vás tiež dostať do legálnych problémov, ak by vás zachytili streamingy zadarmo Filmy / televízne relácie / Šport. Používateľom spoločnosti Kodi dôrazne odporúčame, aby ste pri online streamovaní vždy pripojili sieť VPN. Dobrá sieť Kodi VPN skryje vašu identitu, obchádza vládny dohľad, geoblokovaný obsah a škrtenie ISP (čo tiež pomáha pri streamovaní bez vyrovnávacej pamäte).

Používam ExpressVPN, čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia VPN. Inštalácia je veľmi jednoduchá na akomkoľvek zariadení vrátane Amazon FireStick. Získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% z jeho ročných plánov. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak nie ste spokojní, vždy môžete požiadať o vrátenie platby.

Kliknutím TU získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% na ExpressVPN

Prečítajte si: Ako nainštalovať a používať sieť Kodi VPN

Nasleduje zoznam najlepších zostavení Kodi:

1. Titánová zostava

Postavený z titánu

Titanium Build je vybavený celým svetom zábavy, vďaka čomu vyniká medzi špičkovými zostavami Kodi. Vďaka tejto zostave si užijete živé športy, živé televízne vysielanie, filmy, YouTube, detskú zónu, športové opakovania a svetelné efekty a živé televízne vysielanie pre hlavné káblové televízne kanály vo Veľkej Británii a USA.

S cieľom ponúknuť vám tak širokú oblasť zábavy ponúka Titanium množstvo doplnkov, ako sú DeathStar, Yoda, Gaia, SportsDevil a ďalšie. Jeho užívateľské rozhranie je minimalistické a čisté pre lepšiu používateľskú skúsenosť.

Táto zostava navyše dostáva konzistentné aktualizácie, aby sa zabezpečilo, že bude zodpovedať súčasnému svetu online streamovania médií. Ak hľadáte najlepšie zariadenie Kodi Build v Španielsku, dokonale sa vám hodí Titanium Build. To neznamená, že nemôže slúžiť záujmom ostatných používateľov. Vlastne to bolo navrhnuté tak, aby vyhovovalo anglickým používateľom už od začiatku!

Ako nainštalovať Titanium Build na Kodi

2. No Limits Magic Build

Spolupracuje s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 & Kodi 17.6

žiadne obmedzenia magic build kodi

Väčšina používateľov Kodi ocenila technológiu No Limits Magic Build za jej množstvo možností, pokiaľ ide o online zábavu. V súčasnosti patrí medzi najkomplexnejšie zostavenia pre Kodi. Skutočnosť, že je vybavená Aeon Nox 5: Silvo Skin, ponúka futuristický vzhľad. Nikdy nebudete rozumieť tomu, ako skiny Kodi ovplyvňujú vaše zážitky zo streamovania, až kým nedostanete ruky na túto zostavu Kodi.

Ak chcete sledovať regionálne televízne programy a filmy s obmedzeným prístupom, budete musieť investovať do dobrej VPN. Už som hovoril o užitočnosti VPN pri používaní Kodi a išiel som ďalej, aby som odporučil najlepšiu VPN pre maximálnu anonymitu a osobnú bezpečnosť. Za účelom vylepšenia vášho zážitku zo streamovania obsahu, No Limits Magic Build dostáva časté aktualizácie, kde sa nefunkčné a staré doplnky nahradia novými..

  Как да инсталирате Nova Kodi Build

Medzi najobľúbenejšie doplnky v tejto zostave patria Yoda, cCloud TV, Copy & Vložiť, Pulse Fitness, Sports Devil, The Magic Dragon, medzi ostatnými. S nimi si budete môcť vychutnať neobmedzenú hudbu z Veľkej Británie a USA, ako je stará jazzová pieseň. Budete tiež streamovať filmy, pozerať televízne programy, užívať si celý svet športu a vo svojom dome prinášať bezplatné televízne kanály v USA a Veľkej Británii.!

Prečítajte si, ako nainštalovať Kodi No Limits Magic build na PC, ako aj na Fire TV / Stick.

3. Misfit Mods Lite

Pracuje iba s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia

najlepšie kodi stavia

Väčšina ľudí chce nainštalovať Kodi na svoje zariadenia, aby mohli sledovať bezplatnú hudbu, televízne seriály, filmy, športy a živé prenosy. Misfit Mods Lite Kodi Build vám všetko poskytne. Prináša širokú škálu streamov videa, ktoré obsahujú viac podkategórií v každej zo svojich sekcií.

Misfit Mods Lite prichádza s nádhernými doplnkami ako Deathstar, SportsDevil a The Magic Dragon. Aký úžasný spôsob, ako si užiť tonu bezplatného obsahu z celého sveta? Ako užívateľ ich dostanete v jednom balíku. 

Ako nainštalovať Misfit Mods Lite Build

4. Zjednodušte

Spolupracuje s programom Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

Kodi stavia

Aktualizácia: Ak nemôžete nainštalovať aplikáciu Streamline na server Kodi 18.5, prečítajte si časť Ako opraviť zlyhanie inštalácie doplnku zo súboru zip.

Zjednodušenie je ďalšia kvalitná zostava, ktorá bezchybne funguje na zariadení Kodi 18.5. Táto zostava, ktorá je súčasťou sprievodcu Whiz Kid, vám prináša slušnú rally doplnkov videa pre všetky druhy streamovacích potrieb. Svoje obľúbené filmy a televízne programy, živé televízne vysielania, športové prenosy a ešte oveľa viac môžete prehrávať prostredníctvom obľúbených doplnkov, ako sú Exodus Redux, The Magic a mnoho ďalších..

Najväčším lákadlom tejto stavby je jej veľkosť. Je to ľahká zostava, ktorá ponúka vynikajúci výkon na všetkých zariadeniach Kodi vrátane zariadení s nízkou RAM a výpočtovým výkonom, ako je napríklad FireStick. Čo sa mi na Streamline tiež páči, je jeho jednoduchý, elegantný a ľahko použiteľný dizajn. Stanovuje dôležité prvky pre rýchly prístup bez akýchkoľvek starostí alebo kudrliniek. Aj keď ste používateľom, ktorý zostavuje prvýkrát, získate to hneď za čas. Vývojári starostlivo vybrali typ písma, štýl a veľkosť, aby poskytovali úplnú čitateľnosť.

Napriek malej veľkosti si Streamline nenechá ujsť jednu dôležitú funkciu. Ako som už povedal, môžete vysielať takmer všetko, čo chcete. Streamline je celkom pekná zostava Kodi 18.5.

Ako nainštalovať Streamline build na Kodi

5. Zraniteľné

Spolupracuje s programom Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

slamious build

Stavba Slamious Kodi je jednou z najlepších stavieb, s ktorou by ste sa dnes stretli. Táto stredne veľká zostava funguje perfektne na všetkých zariadeniach, dokonca aj na zariadeniach s nízkymi špecifikáciami.

Slamious build tiež obsahuje slušnú zbierku doplnkov pre video, ktoré vám umožnia streamovať takmer všetko, čo chcete. Užívateľsky prívetivé rozhranie vám umožňuje rýchlo začať pomocou rôznych možností streamovania priamo na domovskej obrazovke. Celkovo vzaté, je to skvelá stavba, ktorú by ste mali vyskúšať. Som presvedčený, že sa vám bude páčiť.

Ako nainštalovať Slamious Build

6. Xanax

Spolupracuje s programom Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

xanax build

Xanax Kodi build je ponuka od rovnakých vývojárov, ktorí navrhli zostavenie Durexu. Kedysi veľmi populárne zostavenie už nie je funkčné. Bola to však jedna úžasná zostava a mnoho používateľov, ktorí ju používali, stále hľadajú svoju alternatívu. Našťastie teraz existuje jeden – Xanax.

Zostava Xanax má takmer rovnaký dizajn a usporiadanie rozhrania ako Durex. Je takmer rovnako veľká. Aj keď by som Xanaxu nenazval klonom Durexu, je takmer podobný.

Vďaka solídnej knižnici špičkových doplnkov Kodi, ako sú Yoda, Exodus Redux, The Magic Dragon a užívateľsky prívetivé rozhranie, zostavenie Xanax robí tento zoznam.

Ako nainštalovať Xanax postavený na Kodi

7. Xontech

Funguje iba s Kodi 18-18,5

xontech

Zostava Xontech pochádza od populárnych vývojárov Team Falcon, ktorí nám už dali veľa slušných doplnkov a zostavení. Má vizuálne príjemný dizajn, ale bez problémov a komplikácií. Navigácia je jednoduchá a priama. Existuje veľa predinštalovaných doplnkov, ktoré sú funkčné, populárne a už sú na našom zozname najlepších doplnkov Kodi. Zostavenie má tiež veľa doplnkov programu na údržbu a pomocné programy. Mám pocit, že to bude čoskoro populárna stavba. Skúsil som to. Možno budete chcieť urobiť aj to.

Ako nainštalovať Xontech Kodi build

8. DaButcher

Spolupracuje s programom Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

dabutcher

DaButcher je jednou z najlepších knižníc stavieb Kodi, s ktorými som sa nedávno stretol. Tento sprievodca sa nemôže pochváliť dlhým zoznamom zostavení. Ako píšem, DaButcher má vo svojom inventári menej ako 10 stavieb. Aj keď má len niekoľko možností, robia docela dojem. Všetky jeho zostavenia sú dobré, aj keď na mňa spoločnosť DaLight najviac pôsobí. Táto ľahká zostava ponúka úplne nový zážitok spoločnosti Kodi prostredníctvom svojho jedinečného a sviežiho rozhrania. Odporúčam vám vyskúšať DaButcher.

Ako nainštalovať DaButcher na Kodi

9. Grindhouse

Spolupracuje s programom Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

najlepšie postaviť kodi

Grindhouse Wizard ponúka novú a pôsobivú knižnicu s viac ako tromi desiatkami budov. Či už ste už dlho migrovali na Kodi 18.5 alebo stále používate Kodi 17.6, existuje veľa verzií, ktoré môžete preskúmať a experimentovať s nimi. Ak máte zariadenie s nízkou špecifikáciou, existuje niekoľko ľahkých verzií, ktoré hladko fungujú v akejkoľvek konfigurácii systému. Ak hľadáte plne funkčnú zostavu bohatú na funkcie, opäť existuje veľa možností. Kvôli rôznorodej kolekcii kvalitných stavieb Kodi sme zaradili Grindhouse do nášho zoznamu.

Ako nainštalovať Sprievodcu zostavením Grindhouse

10. Racoon City

Funguje iba s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia

racoon city

Racoon City nie je iba jedno zostavenie, ale zbierka viacerých verzií Kodi dostupných prostredníctvom Sprievodcu Racoon City Wizard. Skôr tu boli stavby dostupné cez viacerých čarodejníkov. Vývojári ich spojili a vytvorili úplne nového sprievodcu. 

Nájdete ťažké a ťažké verzie, ktoré sú bohaté na funkcie, pre zariadenia s nízkym prenosom údajov. Dokonca aj malé a stredné súbory sú dodávané s obľúbenými predinštalovanými doplnkami, aby ste sa uistili, že máte veľa možností streamovania. Rozhranie používa prispôsobenú verziu niektorých najlepších vzhľadov produktu Kodi.

Ako nainštalovať Racoon City Builds

11. Insomniaci

Pracuje s Kodi 18.1 a Kodi 17.6

insomniacs stavia sprievodcu

Insomniacs je ďalší sklad pre pár stavieb Kodi. V súčasnosti má Insomniacs Wizard iba dve verzie pre Kodi 18 Leia a žiadne pre Kodi Krypton 17.6. Aj keď sú obidve jeho stavby dobré, čierna a zlatá zostava jednoznačne vynikajú.

Aj keď tím Team Insomniacs nemá čo ponúknuť, zostavy sú pre väčšinu používateľov dosť dobré. Sú stredne veľké, aby sa zabezpečilo ich dobré fungovanie na zariadeniach s nízkym rozlíšením, ako sú FireStick a Android boxy. Sú však stále dosť veľké na to, aby pokryli všetky základy, ktoré od každej zostavy očakávate, alebo dokonca o niečo viac.

Čierna a zlatá je dobrá pre začiatočníkov, ale skúsení používatelia, ktorí hľadajú jednoduchú a ľahkú zostavu, ju môžu tiež považovať za zaujímavé.

Ako nainštalovať súbory Insomniacs

12. Bludisko

bludisko pre kodi

Maze je jedným z novších stavieb a tiež jedným z najnovších záznamov v tejto kolekcii najlepších stavieb spoločnosti Kodi.

Sprievodca bludiskom obsahuje viac funkcií. Ak hľadáte ľahké a viacúčelové riešenie, odporúčam vám zostavenie rodiny Maze zo zoznamu.

Táto zostava funguje skvele na všetkých zariadeniach Kodi. Aj keď máte zariadenie s malými špecifikáciami (napríklad FireStick), nenájdete žiadne problémy s výkonom.

Ako nainštalovať Maze Build na Kodi

13. Doomzday

Spolupracuje s programom Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

doomzday

Sprievodca zostavením DoomzDay je zostavený solídny katalóg pre všetky druhy zariadení kompatibilných s Kodi. Existujú ľahké súbory, ktoré fungujú hladko na zariadeniach s nízkou RAM. Sú ideálne pre FireStick a Android TV boxy. Nájdete tu aj niekoľko ťažkých verzií, ktoré sú bohaté na funkcie, ale lepšie fungujú na počítačoch alebo mobilných telefónoch so špecifikáciami.

Existuje však veľa možností a som presvedčený, že nájdete niečo, čo vám najviac vyhovuje. Tieto súbory sú dodávané s rôznymi obľúbenými doplnkami Kodi, ktoré vám umožňujú streamovať všetok váš obľúbený obsah. Vyskúšajte Doomzday, nebudete sklamaní. 

Ako nainštalovať Doomzday Kodi build

14. Dve kráľovstvo

Spolupracuje s programom Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

najlepšie stavia pre kodi

Two Kingdoms nie je jedno zostavenie, ale zbierka viacerých zostavení. Nainštaloval som a používal som niektoré z nich a bol som presvedčený, že by mali byť súčasťou nášho najlepšieho zoznamu zostavení Kodi. Two Kingdom zahŕňajú Fladnag Super Lite, T2K Simple, Dynamiq z minulého kráľovstva, Fortnite Build a mnoho ďalších.

  Cum se instalează Nole Cinema Addon pe Kodi

Two Kingdoms má zostavy pre najrôznejšie zariadenia. Napríklad zostava Fladnag Super Lite je iba 72 MB a pracuje neuveriteľne rýchlo na hardvéri s nízkou úrovňou špecifikácie, ako je Amazon FireStick. Fladnag Super Lite obsahuje iba veľa doplnkov, ale je tu dosť vecí, ktoré vám umožnia streamovať všetky vaše obľúbené filmy a relácie. Ak hľadáte viac funkcií s možnosťou načítania, existuje niekoľko z nich, ktoré by vás zaujímali. Two Kingdoms má pre každého niečo.

Adresa URL sprievodcu – http://www.t2k-cloud.co.uk/Repo

Ako nainštalovať Two Kingdoms Kodi Builds

15. Silvo

Spolupracuje s programom Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

Silvo

Tento sprievodca MutliBuild je celkom nový a nemá veľa verzií. V skutočnosti je hostiteľom iba dvoch verzií pre Kodi Krypton a Kodi Leia. Systém Silvo build je k dispozícii pre obe verzie Kodi. Jedná sa o komplexnú, ale ľahkú zostavu, ktorá sa postará o všetky vaše potreby streamovania. S množstvom vopred načítaných doplnkov môžete okamžite začať sledovať obsah na požiadanie, ako sú filmy, relácie & dokumentárne filmy, živá televízia & šport, obsah pre deti a ďalšie.

Pri inštalácii pôvodne stavala váha viac ako 540 MB, ale bola skrátená na približne 250 MB, aby ponúkla lepší výkon na FireStick a ďalších zariadeniach s nízkymi špecifikáciami. Silvo ponúka elegantné, hladké rozhranie s pravidelným rozložením, ktoré poznáte. Na hlavnej obrazovke zostavy sa nachádza uvedený obsah. Ak sa chcete dozvedieť viac, môžete kopať hlbšie. Skúsil som Silvo a som presvedčený, že musí byť súčasťou tohto zoznamu.

Ako nainštalovať Silvo Kodi Build

16. Xenon

Funguje iba s Kodi 18.1 až Kodi 18.5. K dispozícii je alternatívna verzia Xenon Redbolt pre Kodi 17.6

xenon

XENON Build je ideálny pre používateľov, ktorí by chceli nainštalovať Kodi do televíznych prijímačov Android a zariadení Fire Stick. Táto zostava Kodi je dodávaná s používateľským rozhraním, ktoré obsahuje časť pre populárne súbory APK pre Android a zariadenia Android, ktoré môžete použiť na streamovanie videí alebo hranie hier pre Android. Používateľské rozhranie, ktoré sa ľahko používa, zaisťuje, že pri začatí stavby sa nemusíte brániť.

XENON prichádza s mnohými sekciami, ktoré pokryjú všetky typy používateľov. Časť Televízne relácie obsahuje obsah pre každý typ používateľov. Ak máte radi romantické predstavenia, získate ich obsah. V prípade, že ste feťák zo série Action TV, máte k dispozícii aktuálny obsah pre vaše zážitky zo sledovania. V prípade, že ste rodina, nezabudnite si zaobstarať obsah vhodný pre rodinu.

Medzi ďalšie sekcie patria filmy, šport, hudba a oveľa viac. Rovnako ako televízne programy, aj tieto sekcie boli rozdelené do podponúk. Napríklad športová sekcia má športové kategórie ako PPV & Udalosti, Rybárčenie a poľovníctvo, Športové záznamy, okrem iného. XENON obsahuje populárne doplnky, ako sú IT, čísla, cCloud TV, DejaVu, Seren, VooDoo a ďalšie

Adresa URL sprievodcu – http://diggzrepo.ddns.net/

Ako nainštalovať Xenon Kodi Build

17. Grind

Spolupracuje s programom Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

brúsiť

Od vývojárov neuveriteľnej Fire TV Guru Build (teraz ukončená) prichádza ďalšia kvalitná zostava – The Grind. Rovnako ako Fire TV Guru, aj v prípade Fire TV aj na iných platformách vrátane počítačov a mobilných telefónov funguje technológia Grind hladko.

Grind ponúka niekoľko predinštalovaných doplnkov vrátane neobmedzených, 7 z 9, jedu a ďalších. Ponúka možnosti streamovania v rôznych kategóriách médií, ako sú filmy, relácie, živá televízia, šport, deti atď.

Táto zostava ponúka hladký výkon a ľahko sa používa. Preto bol pridaný do tohto zoznamu Best Kodi Builds.

Ako nainštalovať zostavu Grind Kodi

18. Plutónium

Spolupracuje s programom Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

plutónium

Postavenie plutónia je súčasťou obrovského arzenálu stavieb od sprievodcu EzzerMac. Tento sprievodca má obrovskú zostavu vlastných zostavení a tiež katalogizuje zostavenia tretích strán od iných vývojárov. Plutónium je ľahko jedným z najlepších stavieb spoločnosti Kodi vo svojej zbierke.

Ak ste v honosných, žiarivých témach, je tu veľká šanca, že sa vám bude páčiť Plutonium. Nejde však len o vizuálne prvky. Ako očakávate od každého dobrého zostavenia, obsahuje množstvo obľúbených doplnkov Kodi pre živé televízne vysielanie, šport, filmy, relácie a najrôznejšie videoobsahy. Magic Dragon, DeathStar, Yoda, SportsDevil sú niektoré z jeho odporúčaných doplnkov. Ale sú tu aj iní.

Plutónium je ľahký s veľkosťou sťahovania menej ako 160 MB. Preto ponúka špičkový výkon na všetkých platformách, dokonca aj na FireStick, ktorý sa považuje za multimediálne zariadenie s nízkou úrovňou špecifikácie. Keďže je veľkosť malá, zostavenie nemá veľa funkcií. Napriek tomu pokrýva všetky základné informácie a zabezpečuje, že vám nikdy nebude stačiť obsah na streamovanie.

Ako nainštalovať program Plutonium Kodi Build

19. CellarDoor TV

Spolupracuje s programom Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

cellardoor tv build

Sprievodca televíziou CellarDoor, súčasť rovnomenného archívu, zaokrúhľuje niektoré z najlepších budov spoločnosti Kodi, ktoré nájdete v týchto dňoch. Tento sprievodca je domovom viacerých stavieb Krypton. Každá zostava si zaslúži miesto v našom najlepšom katalógu stavieb Kodi osobitne. Ale keďže sú súčasťou televízneho arzenálu CellarDoor, dovolil som si ich dať pod jednu strechu..

Všetky tieto súbory prichádzajú s pôsobivou zostavou najnovších a prevádzkových doplnkov pre celý rad možností médií vrátane magických drakov, DeathStar, SportsDevil, Seren, Numbers a mnohých ďalších. Berúc do úvahy rýchlosť, ľahkú navigáciu, stabilitu a zhromažďovanie addónov ako parametrov, postavím Dominusa pred tieto dva. Infúzia a Sonar však nie sú príliš pozadu. To je môj názor. Sprievodca televíziou Cellar Door tiež pridal nové zostavenia názvu „Cellar Door“. Sú však k dispozícii iba pre model Kodi 18 Leia.

Ako nainštalovať zostavenie CellarDoor TV

20. Sprievodca SG

Funguje iba s kodi 18.1 – 18.5 Leia

Sprievodca sg

Vývojári Ezzer Mac ponúkajú už niekoľko mesiacov presvedčivú zostavu zostáv a doplnkov. A teraz prišli s úplne novým sprievodcom s názvom SG Wizard, ktorý hostí veľa stavieb osobitne od ich primárneho sprievodcu EzzerMac.

SG Wizard má pre Kodi Leia 18 malú, ale solídnu zbierku zostáv. Momentálne nie sú pre Kodi Krypton k dispozícii žiadne zostavy. Všetky jeho zostavenia ponúkajú trochu jedinečné rozloženie. Sú tiež dostatočne ľahké na to, aby hladko pracovali na všetkých platformách podporovaných spoločnosťou Kodi. Vďaka slušnej knižnici doplnkov k videám sa zostavenia tiež postarajú o to, aby vám nikdy nevypršali možnosti streamovania.

Ako nainštalovať SG Wizard Builds na Kodi

21. Blue Magic

Funguje iba s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia

modrá kúzelná stavba

Blue Magic build je jedným z najnovších prírastkov do nášho katalógu Best Kodi Builds. Pochádza z Sprievodcu luxusným zostavením, ktorý tiež hostí niekoľko ďalších verzií pre Kodi 18 a Kodi 17.6. Blue Magic má elegantné rozhranie a slušnú zbierku videonahrávok pre rôzne možnosti streamovania.

Začnite hneď z úvodnej obrazovky skúmaním kategórií, ako sú Živá televízia, Šport, Deti, Filmy, Televízne programy a ďalšie. Môžete kopať hlbšie a prehľadávať úplný zoznam doplnkov, kde nájdete populárne mená ako Monster Munch, Yoda, DeathStar, cCloud TV, The Magic Dragon a ďalšie.

Ako nainštalovať Blue Magic stavať na Kodi

22. Equinox

Kompatibilita: Kodi 17.6 Krypton

kodi equinox

Spoločnosť Equinox je na našom zozname najlepších zostavení pre svoje elegantné a bezproblémové rozloženie a minimálne rozhranie. Je to veľká veľkosť, ktorá po inštalácii zaberie takmer 660 MB miesta na zariadení. To je dosť veľké na zostavenie a nie dobré pre nízkokapacitné zariadenia, ako je FireStick. Na mojom počítači to fungovalo hladko, ale na FireStick bolo pomalé.

Funkcia Equinox obsahuje iba niekoľko doplnkov vrátane televízie Genie, športovej televízie Genie, Yoda, SportsDevil atď. Bohužiaľ nie je veľa možností pre živú televíziu a šport. Vývojári majú zabudovanú aplikáciu Genie TV, vyžaduje si však prémiové členstvo, ktoré by vás mohlo stáť takmer 13 dolárov mesačne. Zostava nemá veľa doplnkov a nie je to presne to, čomu hovoríte „bohatý na funkcie“. To ma zaujíma, prečo je taká veľká. Nie je to zlé zostavenie, ale v tomto zozname sú lepšie.

Adresa URL sprievodcu – http://genietv.co.uk/repo/

Ako nainštalovať program Equinox Kodi Build

23. Duff Light

Spolupracuje s programom Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

svetlo

Duff Light je neuveriteľne ľahká zostava, ktorá je ideálna pre zariadenia na streamovanie televízneho vysielania, ako sú Amazon FireStick a Android boxy. Dalo by sa to nainštalovať aj do vášho počítača, ale nebolo by skvelé spolupracovať s ním. Keď ho nainštalujete do svojho počítača, namiesto kurzora myši uvidíte malý príznak, ktorý hovorí, že myš nie je podporovaná. Myš môžete stále používať, navigácia však nebude jednoduchá. Navigácia v skutočnosti nie je veľmi plynulá ani bez myši. Trvá trochu času, kým sa dostanete k položkám, ku ktorým chcete získať prístup.

  Hoe de Magic Dragon Kodi Build te installeren

Duff Light je minimálna a elegantná zostava. Vývojári odstránili všetky nepodstatné prvky, aby sa stavba nezmenila. Preto tu nenájdete veľkú zbierku doplnkov. Má však niekoľko dobrých pracovných doplnkov, ako je Kratos Reborn atď. Mali by stačiť pre väčšinu typov videí. Ak potrebujete viac, môžete nainštalovať ďalšie doplnky. Ak hľadáte ľahký, bezproblémový, jednoduchý a elegantný vzhľad, môžete zvážiť použitie Duff Light..

Ako nainštalovať Duff Light Kodi Build

24. Tvrdé Nox

Spolupracuje s programom Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

Rovnako ako zostavenie „No Limits Magic Kodi Build“, aj hard Nox používa Aeon Nox 5: Silvo Skin. Táto pokožka Kodi Skin ponúka futuristický vzhľad. Rovnako ako všetky ostatné verzie, prichádza s úžasnými doplnkami ako SportsDevil.

Ponuky sa nachádzajú v dolnej časti obrazovky. Medzi pozoruhodné sekcie patria televízne relácie, nepretržitý obsah, obľúbený obsah, filmy a obsah pre deti. Každá časť je ďalej zameraná na podsekcie v pohybe, ktorý je prispôsobený na zvýšenie pohodlia používateľa.

Ako nainštalovať Hard Nox Kodi build

25. EzzerMacs

Spolupracuje s programom Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

tvrdé nox

EzzerMacs je sklad pre desiatky stavieb Kodi, interne aj od tretích strán. Či už používate najnovšiu verziu Kodi 18 Leia alebo stále streamujete na Kodi Krypton, existuje veľa možností, z ktorých si môžete vybrať.

Sprievodca je k dispozícii v dvoch variantoch – EzzerMacs & EzzerMac. Rozdiel v názve je taký malý, že mi ho takmer prišlo prvýkrát, keď som sa naň pozrel. Existuje však veľa rozdielov, pokiaľ ide o to, čo ponúkajú.

EzzerMacs je váš pravidelný sprievodca s pomerne textovým rozhraním. Umožní vám prístup iba k vlastným budovám. EzzerMac je naproti tomu grafickejší a interaktívnejší a okrem interných stavieb hostí aj desiatky stavieb Kodi od vývojárov tretích strán..

Ak hľadáte zdroj s množstvom pracovných zostáv, EzzerMacs je to, čo by ste chceli vyskúšať.

Ako nainštalovať Ezzermacs stavia

26. Inovácia

Spolupracuje s programom Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

najlepšie kodi stavia

Sprievodca vytvorením inovácií v súčasnosti ponúka dve zostavy – Inovačné farby pre dospelých a Inovačné rodiny farieb. Obe tieto zostavy ponúkajú veľa možností streamovania. Verzia pre dospelých je dodávaná s ďalšou kategóriou obsahu pre dospelých.

Obe verzie sú pomerne veľké a umožňujú plynulé operácie so širokou škálou zariadení Kodi. Nájdete tu aj malú, ale účinnú knižnicu doplnkov Kodi vrátane čísel, magického draka a ďalších.

Rozhranie zostavenia je užívateľsky prívetivé. Trendy filmov a relácií sú k dispozícii na streamovanie mimo domovského okna. Doplnky môžete preskúmať a získať tak ďalší obsah. Známe kombinácie rozloženia menu-panel a podmenu-baru umožňujú jednoduchú navigáciu a prieskum zostavenia.

Ako nainštalovať inováciu stavia na Kodi

27. Žolík

žolík

Zostavy Joker Kodi sú novým prírastkom do nášho katalógu najlepších zostáv pre Kodi. Sprievodca Joker má viac ako tucet stavieb, vrátane The Bio-Hazard, The Crow a ďalších. Existujú možnosti pre všetky druhy zariadení Kodi, dokonca aj pre tie, ktoré fungujú na nízkej úrovni a RAM. Väčšina zostáv funguje skvele na FireStick a ďalších televíznych zariadeniach, ako je Android TV. Všetky zvážené veci, budovy Joker Builds sa oplatí vyskúšať.

Ako nainštalovať súbory Joker

Ako bezpečne používať systémy Kodi

Predtým, ako začnete streamovať s doplnkami alebo zostavami Kodi, chcel by som vás upozorniť, že všetko, čo na Kodi vysielate, je viditeľné pre vášho ISP a vládu. To znamená, že streamovanie obsahu chráneného autorskými právami (bezplatné filmy, televízne programy, športy) by vás mohlo dostať do legálnych problémov.

Používateľom spoločnosti Kodi sa dôrazne odporúča, aby sa počas streamovania pripojili k sieti VPN. VPN pre Kodi obíde škrtenie ISP, vládny dohľad a geo-obmedzenie populárnych doplnkov. Vždy sa pripojím ExpressVPN na všetkých mojich streamovacích zariadeniach a navrhujem, aby ste urobili to isté.

ExpressVPN je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

POZNÁMKA: Neodporujeme porušovanie autorských zákonov. Čo však ak skončíte neúmyselne streamovaním obsahu z nezákonného zdroja? Nie je vždy ľahké rozlíšiť rozdiel medzi legitímnym a nezákonným zdrojom.

Skôr ako začnete streamovať na serveri Kodi, tu je postup, ako získať ochranu VPN v troch jednoduchých krokoch.

Krok 1: Získajte odber ExpressVPN TU.

Krok 2: cvaknutie TU stiahnuť a nainštalovať aplikáciu ExpressVPN do svojho zariadenia.

Krok 3: Kliknutím na ikonu napájania pripojte server VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre Kodi.

connect expressvpn pre kodi

Čo iné môže spoločnosť Kodi urobiť?

Okrem streamovania živého televízneho vysielania, filmov, televíznych relácií a hudby existujú s Kodim aj ďalšie úžasné veci. Všetko, čo potrebujete, je získať správne doplnky a rýchlo sledovať návody vývojárov. Zahŕňajú:

Sťahujte, ukladajte a prehrávajte hudbu a podcasty

Okrem streamovania a počúvania úžasných hudobných žánrov môžete sťahovať hudbu pomocou Kodi. Väčšina ľudí považuje Kodi za televíziu. Je to však viac než to! Ak je Kodi vybavené správnymi doplnkami a funkciami, zmení sa na rozbočovač pre všetky vaše potreby digitálnych médií. Medzi vynikajúce funkcie, ktoré ponúka, je možnosť sťahovať a ukladať hudbu, ktorú si potom môžete prehrať. Všetko, čo potrebujete, je nainštalovať správne hudobné doplnky.

S takýmito hudobnými doplnkami získate v skutočnosti rovnaké služby ako niekto, kto sa prihlásil na odber služieb Spotify Premium alebo Apple Music. Pamätajte, že tieto skvelé hudobné žánre dostanete zadarmo! Ďalej môžete rovnakým spôsobom sťahovať a prehrávať podcasty. Budete potrebovať správny doplnok, ktorý bol špeciálne navrhnutý pre podcasty.

Sťahujte, inštalujte a hrajte videohry

Ktoré dospievajúce nepáčia videohry v dnešnom svete? Veľmi malé percento. Ak ste však zapojení ako ja, radšej by ste trávili pomalé večery a víkendy hraním videohier v suteréne. S Kodi nemusíte investovať do PlayStation. Všetko, čo potrebujete, je pekné herné zariadenie a správne doplnky. Videohry sú k dispozícii v rôznych žánroch a formátoch. Od retro videohier po aplikácie pre Android získate príjemné hranie z akéhokoľvek zariadenia Kodi!

Odovzdajte videá a obrázky do knižnice

Preč sú dni, keď naši rodičia ukladajú výtlačky obrázkov do albumov brožúr. Pamätám si, že sme strávili pár hodín po stretnutí s príbuznými, ktorí prešli týmito albumami, a kladením otázok, ako ste boli v tento deň? Dnes potrebujete smartphone a úložné zariadenie, aby ste si vzali a uložili nezabudnuteľné okamihy. Pri návštevách musíte iba poskytnúť ľuďom vašu knižnicu úžasných videí a obrázkov, ktoré boli geograficky označené.

V spoločnosti Kodi nemusíte platiť za službu, ktorá vám umožní vytvoriť knižnicu obrázkov alebo videí. Táto platforma vám ponúka doplnky, ktoré vám pomôžu nahrávať, upravovať a ukladať obrázky do knižníc prezentácie. Tieto fotografie sa môžu tiež použiť na vytváranie pozadia a vzhľadov Kodi na vašom podporovanom zariadení Kodi. Podobne môžete svoj krátky videoobsah uložiť.

Zobraziť platformy sociálnych médií

V neposlednom rade si môžete prezerať aplikácie na počasie a platformy sociálnych médií prostredníctvom zariadení s podporou Kodi. V rámci spoločnosti Kodi si môžete stiahnuť YouTube, Pinterest, Twitter a Facebook medzi ďalšie platformy sociálnych médií. Takýto krok vám pomôže získavať živé oznámenia a informačné kanály v aplikácii Kodi.

Najčastejšie otázky

Čo je najobľúbenejšie & najlepšie postavenie Kodi?

No Limits Magic je v súčasnosti najpopulárnejšou zostavou spoločnosti Kodi. Titanium Build from Supreme Builds Wizard je tiež veľmi populárny.

Obe tieto súbory sú dobre navrhnuté a ponúkajú skvelý zážitok pre spoločnosť Kodi. Sú tiež dodávané s niekoľkými predinštalovanými doplnkami Kodi, ktoré vám pomôžu začať hneď.

Aké sú riziká použitia zostavy Kodi?

Pri výbere zostavy Kodi musíte byť opatrní. Niektoré sú známe tým, že prenášajú malware do vášho zariadenia. Populárne súbory sú však všeobecne bezpečné. Ešte sme nepočuli o žiadnych zanedbaniach pravidiel, ktoré sme tu uviedli.

Sú Kodi stavia legálne?

Zostavy Kodi sa dodávajú s predinštalovanými doplnkami tretích strán. Ak streamujete obsah chránený autorskými právami, vždy existuje nebezpečenstvo, že sa stiahne do legálnych problémov. Odporúčame našim čitateľom streamovať obsah bez licencie dostupný vo verejnej doméne. Odporúčame tiež použiť VPN na skrytie vašej IP adresy počas streamovania.

Ako môžem nainštalovať ďalšie doplnky do zostavenia?

Doplnky môžete ľahko nainštalovať cez ľubovoľné verzie Kodi. Postupujte podľa pokynov krok za krokom, aby ste do doplnkov nainštalovali doplnky Kodi.

Spodná čiara

Dúfam, že sa vám podarilo získať niektoré z najlepších budov Kodi, ktoré vás zaujali! Ďalším krokom je postupovať podľa pokynov na našej stránke a bezpečne ich nainštalovať. Nezabudnite, že pre svoju osobnú bezpečnosť, šifrovanie a anonymitu budete musieť získať dobrú sieť Kodi VPN! V prípade, že ste vo svete Kodi noví a radi by ste to vyskúšali, odporúčam vám získať Amazon Fire TV Stick. Môžete ľahko útek z väzenia FireStick pre streamovanie so zostavami Kodi a nie je to ani nezákonné.

súvisiace:

  • Ako nainštalovať viac súborov Kodi
  • Najlepšie živé televízne doplnky Kodi
  • Ako nainštalovať doplnok cCloud Kodi Addon
  • Ako nainštalovať BBC iPlayer na Firestick a Kodi
  • Ako nainštalovať posádku Addon

Kliknite sem, aby ste dostali tajné triky na rezanie káblov priamo do vašej doručenej pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me