Nejlepší doplňky Kodi pro vítězství na celém světě [2020]

>

V tomto článku jsme zaokrouhlili nejlepší doplňky Kodi pro FireStick, Fire Stick 4K, Fire TV Cube, Android Mobily & Tablety, Windows & Počítače Mac a všechny hardwarové platformy kompatibilní s Kodi. Většina těchto doplňků nabízí dopřednou kompatibilitu s nejnovějšími Kodi 18.5 Leia. Pokud jste tedy upgradovali z Kodi 18.4 (nebo jakékoli jiné starší verze) na Kodi Leia 18.5, měli byste mít stále možnost sledovat své oblíbené filmy, pořady, živou televizi, sport atd. Bez jakýchkoli potíží. Tyto doplňky neustále testujeme a budeme vás informovat o všech významných nebo významných objevech. Mezitím by bylo skvělé, kdybyste nás také mohli informovat o svých zjištěních. Stačí nám napsat poznámku skrze sekci komentářů na konci tohoto článku. Nepomůže to jen nám, ale také vašim dalším uživatelům Kodi.

Kodi jste tedy úspěšně nainstalovali na svůj PC / Amazon Fire TV Stick / Android nebo jakékoli jiné zařízení. (Pokud jste tak ještě neučinili, přečtěte si, jak nainstalovat Kodi na FireStick). Ale pouze instalace Kodi do vašeho zařízení neudělá trik. Chcete-li plně využít Kodi a využít všech jeho výhod, budete potřebovat doplňky Kodi. Proto jsem vytvořil tento seznam nejlepších doplňků Kodi 2020. Tyto doplňky doplňují Kodi tím, že pomáhají uživatelům přistupovat k tunám streamovacích služeb, televizních kanálů, hudby & Rozhlasové stanice atd.

nejlepší kodi addony

Tisíce doplňků pro Kodi jsou v současné době dostupné přes internet. Úřady však odstranily mnoho doplňků Kodi od třetích stran a dokonce mnoho úložišť Kodi již nefunguje. Výběrem nejlepších doplňků Kodi pro váš PC / Fire TV Stick nebo jiné krabice Kodi se proto stalo velmi únavnou prací..

Pozornost uživatelů KODI: Přečtěte si, než budete pokračovat

Doplňky / sestavení Kodi nabízejí neomezený obsah streamovaného obsahu, ale mohou vás také dostat do legálních potíží, pokud budou zachyceny streamované filmy / televizní pořady / sport zdarma. Uživatelům společnosti Kodi důrazně doporučujeme, aby se při streamování online vždy připojili k síti VPN. Dobrá síť Kodi VPN skrývá vaši identitu, obchází vládní dohled, geoblokovaný obsah a škrtení ISP (což také pomáhá při streamování bez vyrovnávací paměti).

Používám ExpressVPN, což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon FireStick, je velmi snadná. Získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na svých ročních plánech. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud nejste spokojeni, můžete vždy požádat o vrácení peněz.

Kliknutím ZDE získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na ExpressVPN

Přečtěte si: Jak nainstalovat a používat síť Kodi VPN

Než budete pokračovat, klikněte sem a přečtěte si naše prohlášení o vyloučení odpovědnosti.

Nejlepší doplňky Kodi 2020

Po několika letech používání Kodi jsem zjistil, že nepotřebujete stovky doplňků bez ohledu na typ obsahu, který chcete sledovat. Vše, co potřebujete, jsou 3 až 5 různých doplňků pro jakoukoli kategorii obsahu. Ale na čem opravdu záleží je, že vybrané addony fungují a musí poskytovat vysoce kvalitní toky. Proto dávám 100%, abych se ujistil, že náš seznam „Best Kodi Addons“ obsahuje POUZE funkční addony Kodi, které generují přehrávatelné potoky.

Zde jsou nejlepší doplňky Kodi, které v současné době fungují a jsou nutností, pokud chcete mít plnou dávku filmů, televizních pořadů, hudby, sociálních médií, sportu a další zábavy:

Nejlepší doplňky Kodi pro filmy & TV pořady

nejlepší kodi addony pro filmy

 1. Exodus Redux
 2. Kouzelný drak
 3. GAIA
 4. Serene
 5. Jed
 6. FEN
 7. EXODUS V8
 8. Já jsem Ego
 9. Bouře
 10. Nemesis AIO
 11. Uran
 12. ReleaseBB
 13. Merkur Addon
 14. DejaVu Addon
 15. MTB's Greased Lightning
 16. USS Defiant
 17. Smrt z výšky
 18. IT Addon by Nobody's
 19. Alvine
 20. Yify Movies HD
 21. Skutečně debutovat výhradně filmy
 22. Život pirátů pro mě
 23. T2K 1 Klikněte na Addon filmu
 24. Mrtvá hvězda
 25. Voodoo
 26. Drhne
 27. UK TURK PLAYLISTS
 28. Watchdogs Video
 29. SMLOUVA

Exodus Redux

Exodus Redux, představený v říjnu 2018, je pravděpodobně nejnovějším doplňkem Kodi na vyžádání. Přestože je Exodus Redux nový, přichází na začátek našeho seznamu nejlepších doplňků Kodi. Naše důvody jsou jednoduché.

Exodus Redux může být také klonem mimořádně populárního (a stále aktivního) doplňku Kodi Exodus. Zdá se však, že se Exodus v průběhu let opotřeboval, zatímco Exodus Redux je nová jasná hvězda na obzoru.

Oba tyto addony sdílejí téměř úplně stejné rozložení. Redux je ale vybaven neuvěřitelně účinnou sadou otevřených škrabek, a to je místo, kde jasně zatajuje Exodus. Exodus Redux je rychlý, nabízí špičkové toky a z větší části zajišťuje téměř nulové vyrovnávání. Integrujte jej s Real-Debrid a získáte ještě kvalitnější streamy s více možnostmi přehrávání Full HD.

Jak bezpečně používat doplňky Kodi

Než začnete streamovat s Kodi Addons / Builds, rád bych vás varoval, že vše, co streamujete na Kodi, je viditelné pro vašeho ISP a vládu. To znamená, že streamování obsahu chráněného autorskými právy (bezplatné filmy, televizní pořady, sport) vás může dostat do legálních potíží.

Uživatelé Kodi důrazně doporučujeme, aby se připojili k VPN během streamování. VPN pro Kodi obejde škrtení ISP, vládní dohled a geo-omezení populárních doplňků. Vždy se připojuji ExpressVPN na všech mých streamovacích zařízeních a navrhuji, abyste udělali totéž.

ExpressVPN je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Má 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že jej můžete volně používat prvních 30 dní a pokud nejste spokojeni s výkonem (což je vysoce nepravděpodobné), můžete požádat o plnou náhradu.

POZNÁMKA: Neodporujeme porušování autorských zákonů. Co když ale neúmyslně skončíte streamování obsahu z nelegitimního zdroje? Není vždy snadné rozeznat rozdíl mezi legitimním a nezákonným zdrojem.

Než začnete streamovat na Kodi, zde je návod, jak získat ochranu VPN ve 3 jednoduchých krocích.

Krok 1: Získejte předplatné ExpressVPN TADY.

Krok 2: Klikněte na TADY stáhnout a nainstalovat aplikaci ExpressVPN do zařízení.

Krok 3: Klepnutím na ikonu napájení připojte server VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN pro Kodi.

připojit expressvpn pro kodi

Jakmile budete chráněni VPN, můžete s důvěrou začít instalovat Kodi Addons. Nejprve si přečtěte postup instalace doplňku Exodus Redux Kodi Addon.

Poznámka:

 1. Kodi ve výchozím nastavení nezobrazuje titulky. Pokud sledujete filmy s titulky, měli byste si také přečíst, jak přidat titulky do Kodi.
 2. Pokud z nějakého důvodu čelíte ukládání do vyrovnávací paměti u některého z doplňků na této stránce, zde je průvodce, který by vám měl pomoci zajistit ukládání do vyrovnávací paměti.

Kouzelný drak

Přichází další neuvěřitelný doplněk s neuvěřitelnou knihovnou televizních epizod a rychlých pohybů pro váš nekonečný zábavní zážitek. Doplněk Magic Dragon se po jeho vydání rychle stal oblíbeným mnoha odborníky a uživateli Kodi. Tento rychlý a snadno použitelný doplněk vám přináší veškerý požadovaný obsah včetně nejnovějších filmů a představení.

Kouzelný drak, poháněný řadou nejúčinnějších škrabek, vybírá nejlepší toky, které jsou v něm. Vypadá to jako klon doplňku The Dogs Bollocks, ale s lepším balením a určitě s lepšími funkcemi. Ať už máte rádi sledování filmů, pořadů, dokumentů, dětských věcí, sportovních videí nebo prostě posloucháte hudbu, kouzelný drak vás zakryl. Ikonu Magic Dragon můžete nainstalovat z nástroje Repasování diamantu za pár minut.

Repository: Diamond Build Repo

Zdroj: http://repo.rubyjewelwizard.com

Jak nainstalovat doplněk Magic Dragon Kodi

GAIA

Gaia je doplňkem pro vaše oblíbené filmy a televizní pořady. Aby bylo rozložení jednoduché, addon organizuje obsah v jednoduchých kategoriích na své hlavní obrazovce, včetně filmů, přehlídek, dokumentů, dětí atd. Když požádáte o přehrávání videa, Gaia škrábe desítky streamů z několika serverů. Po chvíli odstavení je Gaia opět v provozu. Nejnovější verze doplňku (Gaia 4) vám přináší několik vylepšení a vylepšení oproti svým předchůdcům. Funguje nejlépe, když jej používáte s Real-Debrid.

Úložiště: Gaia

Zdroj: https://repo.gaiakodi.com/

Jak nainstalovat doplněk Gaia na Kodi

Serene

Seren je skvělý doplněk do světa doplňků Kodi. Existují stovky doplňků a přesto, že je nový, Seren si toho všiml. Vypadá to, že tým za Serenem tento addon stále vyvíjí. Ale zdá se mi to již slibné.

Tento doplněk nenabízí žádné bezplatné odkazy na streamování, když píšu tento kus. Musíte jej nakonfigurovat s jedním ze dvou prémiových hostitelů: Real Debrid nebo Premiumize. Real Debrid je samozřejmě můj osobní favorit a to nejen proto, že je populárnější, ale také proto, že je lepší.

Protože Seren používá prémiové odkazy, nabízí lepší přehrávání. Streamy jsou stahovány rychle, rychle se přehrávají a existuje více možností streamování HD. Addon se stále vyvíjí a upravuje. Je možné, že v budoucnu začne nabízet bezplatné streamy. Ale to ještě není vidět. V každém případě používám tento doplněk a líbí se mi dobře. Nemusím procházet špatnými odkazy, abych našel ten, který funguje. Pokusit se.

Jak nainstalovat Seren Addon na Kodi

Jed

Jak píšu toto, Venom je relativně nový addon. Rychle se však objevila jako jedna z oblíbených možností, pravděpodobně proto, že mnoho špičkových a populárních doplňků Kodi má zavřené obchody. Venom nabízí širokou škálu možností streamování v kategoriích Filmy a Televizní pořady. Neočekávejte od Venom žádné zvláštní doplňky ani luxusní kategorie. Pokud však většinou streamujete populární filmy a pořady, Venom je skvělá možnost vyzkoušet. Používá škrabky Lambda a je podporována týmem aktivních vývojářů. Knihovna obsahu Venom je velká. Je to tahání špičkových odkazů pro streamování z různých zdrojů. Zkus to!

Jak nainstalovat Venom Kodi Addon

FEN

FEN je relativně nový doplněk Kodi ve srovnání s většinou doplňků v tomto seznamu. Ukázalo se však, že je natolik hodný, že je součástí naší kolekce nejlepších doplňků. Tento lehký a hladký doplněk vám umožní streamovat vaše oblíbené filmy a pořady neuvěřitelně snadno. Funguje to rychle na všech zařízeních Kodi, včetně FireStick. Fen má obrovskou knihovnu obsahu a nové jsou pravidelně přidávány. Pokusit se!

Jak nainstalovat doplněk FEN Kodi

EXODUS V8

Exodus byl kdysi nejoblíbenějším a nejrozšířenějším doplňkem Kodi. Ano, tento doplněk stále funguje. Žije však pouze pozůstatky své minulé slávy. Po dlouhém dobrém běhu byl Exodus vypnut a později oživen. Ale už to není to, co bývalo. Přestože má stále obrovskou knihovnu obsahu, která je pravidelně aktualizována, je někdy nespolehlivá. Tento doplněk si ponechám na seznamu, pokud je v pořádku. Kromě toho je Exodus stále první preferencí pro mnoho uživatelů Kodi. Pokud jste jedním z nich a chcete si to vyzkoušet, můžete nainstalovat Exodus podle níže uvedeného odkazu.

Jak nainstalovat Exodus Kodi Addon

Já jsem Ego

I am Ego addon je pro sledování filmů a televizních pořadů. Obsahuje však i kategorii Dokumentární filmy. Hlavní důraz je však stále kladen na filmy a seriály. Najdete zde téměř jakýkoli populární film nebo show, kterou chcete sledovat. Pravidelně se také aktualizují nedávno vydané filmy a epizody. Addon používá nejnovější technologii stírání, aby přinesl toky nejvyšší kvality. Kvalita rozlišení se zvyšuje na 1080p. Najdete zde také spoustu 720 a SD odkazů.

Jak nainstalovat Jsem Ego addon

Bouře

Tempest je další doplněk, který skvěle funguje na Kodi 18 a slouží vám jako solidní knihovna filmů a televizních pořadů. Tento doplněk obsahuje nejnovější filmy a vysílané epizody. Najdete zde také spoustu starého obsahu. Tempest vypadá jako vidlička smlouvy. Zatímco úmluva již nemusí být podporována, Tempest je dobře udržovaný.

Proudový aspekt doplňku Tempest Kodi je působivý. Je rychlé najít streamy, spousty z nich a téměř všechny hrát. S Real Debrid to funguje ještě lépe. Tempest také podporuje integraci Trakt. Líbí se mi tento doplněk a nevidím žádný důvod, proč bys ho neměl.

Jak nainstalovat Tempest Kodi Addon

Nemesis AIO

Nemesis AIO je doplněk pro více kategorií, který vám obsluhuje obsah na vyžádání. Najdete zde běžné kategorie Filmy a televizní pořady i speciální kategorie, jako jsou Dokumentární filmy, Webová kamera, Herní videa, Anime, Kreslené filmy a další. Nemesis pracuje skvěle, když píšu. Doufám, že jeho současná úroveň výkonu bude v nadcházejícím období zachována. Pokud máte účet Real Debrid, nezapomeňte jej spárovat s Nemesis AIO, abyste získali úžasnější zážitek ze streamování.

Jak nainstalovat doplněk Nemesis AIO na Kodi

Uran

Doplněk Uranus Kodi, obnovený populárním repozitářem cy4Root, je zpět ve hře. S celou novou sadou škrabek tento addon funguje lépe než kdy předtím. Přitahuje spoustu kvalitních odkazů. Nabízí také hladké streamování. Vylepšená verze Uranu obsahuje spoustu obsahu včetně filmů, představení a dalších. Pokud jste už dříve používali Uran a zmeškali jste ho, můžete si jej znovu užít. Pokud jste novým uživatelem Kodi, můžete tento doplněk vyzkoušet nyní.

Jak nainstalovat Uranus Kodi Addon

ReleaseBB

ReleaseBB vám přináší spoustu filmů a televizních pořadů pro vaše potěšení z zábavy. Tento doplněk zaručuje vysoce kvalitní streamování prostřednictvím prémiových poskytovatelů. Jak píšu, ReleaseBB nezakládá žádné volné proudy. Abyste si mohli užívat video, musíte se přihlásit pomocí prémiového hostitele. Můžete použít služby Real Debrid, All-Debrid nebo Premiumize. I když existuje spousta bezplatných doplňků, streamování s prémiovými odkazy je úplně jiný zážitek. Vyzkoušejte tento addon jednou!

Jak nainstalovat ReleaseBB Kodi Addon

Merkur Addon

Merkur je neuvěřitelná nabídka z úložiště Kodi UK TV. Tento doplněk obsahuje špičkové škrabky a získá vám ty nejkvalitnější odkazy na streamování. Prostřednictvím addonu Mercury Kodi můžete sledovat filmy, televizní seriály, dokumenty a mnohem více. Doplněk funguje na většině populárních streamovacích platforem, jako je FireStick, Android TV Boxes, Computers a další. Doplněk je aktuálně pravidelně aktualizován o nejnovější filmové verze a televizní epizody. Pokusit se!

Jak nainstalovat Mercury Addon

DejaVu Addon

Doplněk DejaVu nabízí skvělou řadu streamovaného obsahu včetně vašich oblíbených filmů a seriálů. Můžete také streamovat dokumenty, sportovní obsah, obsah pro děti a mnoho dalšího. Snadno použitelné kategorie v hlavním okně zajistí, že nebudete mít s průzkumem a procházením videa absolutně žádné problémy. DejaVu Kodi addon využívá jak technologii torrentování, tak stírání, a získává prvotřídní toky. Funguje to skvěle, když je spárujete s Real Debrid. V tuto chvíli je DejaVu jedním z nejlepších doplňků společnosti Kodi.

Jak nainstalovat DejaVu Addon

MTB's Greased Lightning

: Addon je nyní k dispozici jako kino Greased Lightning Movie Cinema

Vývojáři populárních doplňků Movie Theatre Preset Max vydali další solidní addon nazvaný Greased Lightning - Fast AutoPlay. Auto-play je opravdu rychlé. Nalezení a přehrávání pracovního proudu trvá jen několik sekund. To však není všechno. Greased Lightning má také velkou sbírku video obsahu na vyžádání. I když jsou všechny vaše oblíbené filmy a pořady přímo tam, addon vám nabízí spoustu dalších možností streamování. Můžete sledovat dokumenty, poslouchat podcasty a hudbu, streamovat klasiku a mnoho dalšího. Navigace je také velmi rychlá. Doplněk také umožňuje Real Debrid a Trakt přihlásit se pro lepší zážitek ze streamování.

Jak nainstalovat MTB's Greased Lightning Addon

USS Defiant

USS Defiant je nový addon (jak píšu tuto příručku) pro streamování filmů na vyžádání & Ukazuje. Najdete zde také různé speciální kategorie streamování, jako jsou Králi hrůzy, Kung Fu, Urban atd.

Škrabky používané tímto addonem dělají slušnou práci a tahají kvalitní toky. Nejlépe však funguje s Real Debrid, který vám umožní přístup k prémiovým odkazům.

Doplněk se snadno instaluje, nastavuje a snadno používá. Nabízí plynulý výkon na všech typech zařízení kompatibilních s Kodi.

Jak nainstalovat doplněk USS Defiant

Smrt z výšky

Death From Above je kolekce všech addonů od týmu vývojářů zvaných Falcon. Tento doplněk nabízí obrovskou sbírku filmů, představení, dokumentů, obsahu pro děti a dalších.

Smrt shora není součástí žádného úložiště. Můžete jej nainstalovat přímo ze souboru ZIP. Tento doplněk má aktuálně knihovnu osmi doplňků Falcon. Všechny doplňky však nemusí fungovat. Když jsem to při psaní tohoto díla zkontroloval naposledy, fungovaly čtyři doplňky. Přestože některé doplňky nefungují, jiné nabízejí spoustu obsahu pro hodiny zábavy.

Death from Above také nabízí integraci Real-Debrid, díky čemuž získáte přístup ke kvalitnějším a Full HD streamům. Rozložení je jednoduché a umožňuje vám rychlý přístup k oblíbenému doplňku ze sbírky. Protože Death From Above je sbírka banda addonů, instalace trvá několik minut. Stále však stojí za vyzkoušení.

Zdroj repo: http://ajbuilds.uk/secret

Jak nainstalovat Death from Above Kodi Addon

IT Addon by Nobody's

Pokud hledáte náhradu za doplněk 13Clowns Kodi, může být doplněk IT Kodi od Nobody tím pravým výběrem pro vás. Tento doplněk na vyžádání se může pochlubit rozsáhlou sbírkou filmů a představení. Je také domovem řady dalších typů videoobsahu, včetně dokumentů, youtube videí, obsahu pro děti a dalších. Tento doplněk získává spoustu dobrých odkazů, když píšu tuto příručku. Vypadá to slibně a doufám, že i v budoucnu bude poskytovat kvalitní služby. IT je součástí T2K Repo.

Jak nainstalovat IT Addon

Alvine

Alvin Kodi addon je součástí poměrně neznámého úložiště chobotnice (jak to píšu). Jsem však vděčný za to, že jsem do toho narazil. Tento doplněk vypadá jako vidlička Exodus V8. Oba mají podobné - ne-li úplně stejné - uspořádání. Alvin stahuje spoustu kvalitních odkazů a mnoho z nich v rozlišení 1080p. Má také velkou obsahovou knihovnu. I když nenajdete mnoho zajímavých kategorií, pokud hledáte jednoduchý doplněk, který vám usnadní streamování filmů a představení ve vysoké kvalitě, určitě byste měli zvážit doplněk Alvin.

Jak nainstalovat Alvin Addon na Kodi

Yify Movies HD

Tento doplněk je neuvěřitelná nabídka od jednoho nesmírně populárního jména ve světě torrentů - Yify. Častí uživatelé torrentu musí být s tímto jménem již obeznámeni. Pokud jste na to nový, Yify je velkým zdrojem filmů zdarma. Tyto filmy si můžete stáhnout z několika torrentových serverů pomocí klienta P2P.

Vzhledem k nedávnému zákroku na torrentových webech je stále obtížnější najít dobré možnosti stahování filmů. S novým addonem Yify s názvem Yify Movies HD však můžete začít streamovat filmy z tohoto zdroje přes Kodi.

Stejně jako doplněk Seren, Yify Movies HD v současné době streamuje pouze prostřednictvím prémiových hosterských služeb, jako jsou Real Debrid a Premiumize. Addon je nový a stále se vyvíjí. Bezplatné odkazy mohou nebo nemusí být přidány do budoucnosti. Jedna věc je jistá. Díky prémiovým odkazům je zážitek ze streamování dramaticky lepší než bez. Vyzkoušejte doplněk s Real Debrid a uvidíte rozdíl.

Jak nainstalovat Yify Movies HD na Kodi

Skutečně debutovat výhradně filmy

Jak je zřejmé z názvu, Real Debrid Exclusiveively Movies je navržen pro streamování filmů. Funguje také pouze v případě, že je spárujete s Real Debrid.

Víme, že Real Debrid je prémiový generátor odkazů. Očekávejte proto, že s tímto addonem najdete kvalitní toky dat.

Jak píšu, tento addon se stále vyvíjí. Proto nemusí nabídnout nejlepší zážitek z navigace nebo prohlížení. Doufám, že bude brzy aktualizována pomocí uživatelsky přívětivějšího rozhraní.

Jak nainstalovat Real Debrid výhradně filmy

Život pirátů pro mě

Aktualizace: Tento doplněk už nemusí být nejspolehlivější volbou. Vyzkoušejte jeden z dalších doplňků v tomto seznamu. Pokud to nebude chvíli fungovat, odstraním jej ze seznamu.

Doplněk Pirate's Life for Me Kodi vám přináší obsah na vyžádání, včetně filmů & Televize Ukazuje novou, ale rychle dohánějící technologii zvanou torrent-caching. Tento doplněk vyhledá odkazy torrentu po celém webu a nastaví je pro přehrávání. I když najdete několik možností bezplatného streamování, A Pirate's Life for Me je v podstatě prémiový doplněk. Abyste z toho dostali maximum, musíte použít Real Debrid nebo Premiumize.

Na prozkoumání čeká velká knihovna filmů a představení. S prémiovým ukládáním torrentů do mezipaměti můžete očekávat mnohem kvalitnější přehrávání a lepší výkon. Doplněk obsahuje také sekci IPTV, ale není to skvělé. Ne prémiové možnosti také nefungují opravdu dobře. Jak jsem řekl, používejte jej s prémiovou službou a budete si ho užívat více.

Jak nainstalovat Pirates Life for Me na Kodi

T2K 1 Klikněte na Addon filmu

T2K 1 Klepněte na Addon Movie Kodi addon, jak už název napovídá, je služba přehrávání téměř jednoho filmu (téměř). Jednoduše vyberte film, který chcete sledovat, a vyberte ze seznamu jeden z přednastavených streamovacích odkazů. Váš oblíbený film již běží. T2K 1 Click Movie je neuvěřitelně rychlý addon. Umožní vám rychle přejít na seznam filmů, okamžitě zobrazí odkazy a okamžitě přehraje videa.

Nejsem však spokojen s jeho knihovnou filmů. Doplněk chybí některé z nejvyhledávanějších filmových titulů, které jsou téměř všudypřítomné ve všech ostatních doplňcích na vyžádání. Rozložení doplňku není příliš velké. Existuje pouze jedna bezplatná kategorie. Pro uživatele Real-Debrid existuje další prémiová kategorie. To je do značné míry.

To znamená, že stále doporučuji T2K 1 Klikněte na Film, protože má dobré filmy. A je to docela potěšení vidět je hrát tak rychle. Jděte do toho a zkuste to.

Zdroj: http://www.t2k-cloud.co.uk/Repo

Repo: T2K Repo

Jak nainstalovat T2K 1 Klikněte na Movie Kodi Addon

Mrtvá hvězda

DeathStar nemá rád vaše pravidelné zábavní doplňky, s nimiž se často setkáváte. Je to addon s nádherným zvratem. DeathStar je směs více než 35 různých doplňků Kodi. Nainstalujete jeden doplněk a budete mít přístup k celé knihovně doplňků pro všechny vaše streamovací potřeby. Ať už chcete sledovat obsah na vyžádání nebo živou televizi, sportovní obsah nebo dětské filmy a pořady, DeathStar má vše.

DeathStar je výsledkem spolupráce deseti renomovaných vývojářů společnosti Kodi. Protože jej udržuje více vývojářů, vždy poskytuje vysoce kvalitní výkon. Nainstalujte program DeathStar za méně než 5 minut od úložiště Ezzer Macs a připravte se na úžasný zážitek z streamování.

Úložiště: Ezzer Mac

Zdroj: http://ezzer-mac.com/repo

Jak nainstalovat doplněk DeathStar Kodi

Voodoo

Voodoo je addon pro sledování filmů a televizních pořadů. Slouží vám však také k mnoha bonusům ve formě živé televize, videí pro děti a dospělých Anime. I když sekce Live TV tohoto doplňku funguje dobře, nespoléhám na to. Streamování je trochu pomalé a požadovaný kanál někdy nehraje.

Na předních filmech a představeních se addon Voodoo daří dobře, a proto je součástí našeho seznamu nejlepších doplňků. Doplněk umožňuje přihlášení pomocí účtu Real-Debrid. Nicméně i bez Real-Debrid vám přináší spoustu kvalitních odkazů. Navigace je trochu pomalá, ale celkově se mi tento doplněk líbí.

Jak nainstalovat Voodoo Addon

Drhne

Scrubs je další doplněk na vyžádání, díky němuž je zařazen do našeho seznamu nejlepších doplňků Kodi. Je to vidlička Exodus, ale myslím, že není třeba zmiňovat, že je lepší než její předchůdce. Přestože Exodus stále visí, i když na tenkém vlákně, Scrubs vám přináší několik vylepšení a vylepšení. Doplněk Scrubs udržuje rozložení stejné se známými kategoriemi, jako jsou Filmy, Televizní pořady, Moje filmy, Moje televizní pořady, Nové filmy. To vám usnadní navigaci.

Scrubs načítá spoustu odkazů a poměrně rychle. Neočekávejte však, že najdete mnoho 1080 streamů s plným HD. A všiml jsem si, že se nepřehrávají ani odkazy na 720p a SD. To znamená, že budete muset zkontrolovat několik odkazů, než budete moci objevit funkční. Věci se zlepší, pokud se přihlásíte pomocí účtu Real-Debrid.

Repo: Žid Repo

Zdroj: https://jewbmx.github.io/

Jak nainstalovat Scrubs Addon na Kodi

UK TURK PLAYLISTS

UK Turk Playlists je velmi populární a vysoce stažený Kodi Addon pro Amazon Fire TV. Nabízí nejen úžasnou knihovnu filmů a televizních pořadů, ale hostí také turecké filmy & Přehlídky, karikatury, CCTV, živá televize, stand-up komedie, dokumentární filmy, porno a další. Uživatelské rozhraní je velmi elegantní a jednoduché a doplněk funguje bezchybně, což odůvodňuje jeho vzhled na tomto seznamu nejlepších doplňků Kodi. Můžete si ji stáhnout z Turk Repo -

Repo - UK Turk

Zdroj - https://addoncloud.org/ukturk/install

Jak nainstalovat britské seznamy Turk na Kodi

Watchdogs Video

Watchdogs Kodi addon byl ukončen v březnu 2019, kdy byl Hellhound Repository offline. Nicméně, addon byl nyní oživil a je zpět se všemi ozdůbkami a vzrušení. Nyní je k dispozici pod názvem Watchdogs Video a tento doplněk si můžete stáhnout z úložiště Goldengun.

Na rozdíl od předchozího avataru Watchdogs Video neobsahuje sekci Live TV. Má však spoustu úžasných videí na vyžádání po dobu několika hodin. Vypadá to, že doplněk je pravidelně aktualizován a udržován. Říkám to proto, že jsem našel všechny nejnovější filmové verze a epizody. Zdá se, že škrabky odvádějí slušnou práci, protože hlídací psi dobře streamují. Rozhodl jsem se vrátit hlídací psy zpět na náš seznam Best Kodi addons.

Zdroj: https://goldengunrepo.github.io/install/me/

Jak nainstalovat addon Watchdogs na Kodi

SMLOUVA

Addon Covenant viděl mnoho vzestupů a pádů. Nejdelší dobu zůstala původními vývojáři opuštěna a neobdržela žádné aktualizace. Tento neuvěřitelně populární doplněk Kodi však byl nyní oživen a je k dispozici prostřednictvím dvou úložišť - Cy4Root a Covenant. Addon nyní získává spoustu pracovních odkazů. Funguje také skvěle s Real Debrid. Můžete nainstalovat Covenant na Kodi během několika minut.

Repo: Covenant nebo Cy4Root

Zdroj: https://covenant01.github.io/zip nebo https://cy4root2.github.io/zip

NEJLEPŠÍ PRO KODI: Získejte 3 měsíce zdarma & ušetříte 49% na ročních plánech ExpressVPN

Nejlepší víceúčelové doplňky

Filmy, pořady, živá televize, sport, dokumenty, děti, hudba jsou některé z nejpopulárnějších typů obsahu, který v Kodi hledáme. Obvykle existují speciální doplňky pro každou kategorii. Například v předchozí části jsme hovořili o některých z nejlepších doplňků videa na filmy pro filmy a pořady. V další části si probereme nejlepší živé doplňky TV Kodi. Poté jsou zde některé doplňky, které vám všechny tyto kategorie slouží na jednom místě. A proto jsou víceúčelovými addony. Zde je náš malý, ale solidní seznam.

 1. Neomezený
 2. 7 z 9
 3. Fladnag
 4. Posádka
 5. Klesání
 6. LaPlaza

Neomezený

Neomezený doplněk Kodi vám přináší širokou škálu streamovaného obsahu v různých vzrušujících kategoriích. Pokud jste fanouškem obsahu na vyžádání, existuje mnoho možností, jak si užít několik hodin binge streamingu. Pokud chcete sledovat kanály kabelové televize, které jsou vysílány, má pro vás také spolehlivou sekci živé televize. Kromě toho můžete sledovat sportovní obsah, komedii, dětský obsah a mnoho dalšího.

Doplněk je podporován účinnou sadou škrabek, které nabírají kvalitní odkazy zdarma. Funguje také s Real Debrid a získává také prémiové odkazy. Po použití tohoto doplňku na chvíli jsem přesvědčen, že je to jeden z nejlepších doplňků Kodi, který má.

Jak nainstalovat Limitless Kodi Addon

7 z 9

Toto je další doplněk Kodi, který musel být součástí našeho seznamu nejlepších doplňků pro Kodi ve chvíli, kdy jsem ho viděl. Na výběr je více než 30 kategorií streamování. A vývojáři se ujistili, že většina kategorií je online pro streamování téměř po celou dobu. Nejen, že najdete běžné možnosti, jako jsou filmy, pořady a živé televizní vysílání, ale najdete i různé speciality, jako je Lovers 'Take, Tubitv - True 1- Click, Reddit Movies, Podcasts, bojová umění a další.

Ve skutečnosti doplněk 7 z 9 Kodi sestavuje některé populární subgenry přímo na domovské obrazovce, aby si je mohl rychle vybrat. Má také několik sekcí, jako jsou klasické (BNW) filmy, které v těchto dnech není snadné najít. 7 z 9 je solidní addon a já doporučuji zkusit to.  

Jak nainstalovat 7 z 9 Kodi Addon

Fladnag

Fladnag není jen jeden addon, ale kolekce 6 addonů, které poskytují celou řadu obsahu. Každý addon musí být nainstalován samostatně. Sbírka zahrnuje Fladnag dětské krabičky, Fladnagské karikatury, Faldnagské sbírky, Faldnagské filmy, Fladnagské sporty a Fladnagské televizní pořady. Jak vidíte, každý addon přináší jedinečnou sadu obsahu. Tyto doplňky můžete nainstalovat z repozitáře T2K.

Repo: T2K

Zdroj: http://www.t2k-cloud.co.uk/Repo

Jak nainstalovat doplňky na Kodi

Posádka

Posádka je sortiment rozmanitých možností streamování. Tento doplněk Kodi s několika škrabkami streamuje filmy a pořady spolu s živou televizí, sportem, dětským obsahem a dalšími. Doplněk Crew Kodi přichází se stovkami hodin bohatého obsahu.

Jedná se o lehký doplněk, který funguje téměř bezchybně na všech zařízeních s podporou Kodi. Je součástí interního úložiště, které se také jmenuje The Crew. Doplněk se snadno instaluje, snadněji se používá. Podporuje také služby třetích stran, jako jsou Trakt a Real Debrid, aby poskytovaly vynikající zážitek ze streamování. Doplněk je pravidelně aktualizován také s opravami chyb a vylepšeními. Zkus to!

Jak nainstalovat doplněk Crew na Kodi

Klesání

Doplněk Descent Kodi je jednou z novějších položek v tomto seznamu nejlepších doplňků pro Kodi. Pochází z úložiště Cy4Root, které si v těchto dnech získává velkou oblibu.

Se sestupem můžete streamovat tuny filmů a představení. Využil OpenScrapers a ujistil se, že dostanete kvalitní odkazy. Zároveň umožňuje snadnou integraci s Real Debrid a umožňuje přístup k prémiovým odkazům.

Trakt se dá také snadno nastavit pomocí addonu Descent.

Kromě běžného obsahu můžete prozkoumat kategorii Sestup, která obsahuje mnoho speciálů a doplňků. Tato kategorie má také sekci IPTV pro živé televizní vysílání. Celkově vzato, Descent je skvělý doplněk.

Jak nainstalovat doplněk Descent

LaPlaza

Doplněk LaPlaza Kodi vám přináší celou řadu možností streamování včetně filmů, představení, dokumentů, dětského koutku, fitness zóny, hudby, rádia a dalších. Zahrnuje dokonce kategorii IPTV pro živé televizní vysílání (i když ne zcela spolehlivé).

Tento addon je hostitelem úložiště cy4Root Repository, jednoho z nejspolehlivějších úložišť v současnosti.

Laplaza tahá spoustu kvalitních streamovacích odkazů. Umožňuje také integraci Real Debrid a Trakt. Celkově vzato je to solidní doplněk pro streamování.

Jak nainstalovat LaPlaza Kodi Addon

Nejlepší živé televizní doplňky

Můžete se rychle podívat na nejlepší živé doplňky pro Kodi. Potřebujete-li jich více, mám samostatného průvodce, který se týká konkrétně doplňků Live TV Kodi.

 1. USTVNow
 2. Hráči Klub
 3. Kodi Solutions IPTV
 4. cCloud TV
 5. Robin Hood TV
 6. PVR IPTV Simple Client

USTVNow

Repo: Úložiště doplňků Kodi

USTVNow je nákladově efektivní způsob sledování vašich oblíbených amerických kabelových televizních kanálů prostřednictvím Kodi. Přestože je addon primárně určen pro vojenské pracovníky a Američany cestující do zámoří, kdokoli se může přihlásit ke službě a sledovat kanály. Tato služba má také webovou platformu, ale sotva by odpovídala prostředí Kodi. Jeho plány začínají na 14,99 $ měsíčně a umožňují vám přístup až k 24 kanálům. Placené plány zahrnují také podporu DVR. USTVNow můžete nainstalovat z oficiálního úložiště doplňků Kodi. Je k dispozici jako USTVNow Plus.

Hráči Klub

Hráči Klub je další výborný addon Live TV, který vám poskytuje přístup ke stovkám televizních kanálů z Ameriky a z celého světa. A co je úžasnější, je to, že jejich měsíční tarif stojí pouze 8 $ měsíčně. Hráči Klub je k dispozici také pro Android. S jedním přihlášením můžete tuto službu používat v Kodi i Androidu.

Jak nainstalovat The Club Klub IPTV na Kodi / FireStick

Kodi Solutions IPTV

Pokud hledáte levný způsob sledování vysoce kvalitního živého televizního vysílání na Kodi, je doplněk IPTV společnosti Kodi Solutions pro vás opravdu řešením. Za 5 $ měsíčně vám tato služba umožní přístup k téměř 4 000 živým televizním kanálům. Ať už chcete sledovat filmy nebo pořady, hudební kanály nebo živé sporty, kanály životního stylu nebo obsah pro děti, doplněk Kodi Solutions pro Kodi vám nabízí vše.

Kodi Solutions IPTV má také aplikaci pro Android, která vám umožní používat tuto službu na mobilních zařízeních FireStick a Android. Tento doplněk Kodi však z něj činí víceplatformní službu. Je to proto, že Kodi je podporováno na Windows, Mac, iOS, Linux, Android Mobily, FireStick a Raspberry Pi.

Tento doplněk obsahuje desítky kanálů z USA. Najdete zde také mezinárodní živé televizní kanály z Velké Británie, Kanady, Indie, Portugalska, Mexika, Jižní Ameriky, Středního východu a dalších. Kodi Solutions IPTV je jedním z nejlepších doplňků pro sledování živé televize. Pokusit se.

Jak nainstalovat Kodi Solutions IPTV na Kodi

cCloud TV

cCloud TV je další živý televizní addon, který byste chtěli zvážit, pokud byste rádi sledovali satelitní kanály na Kodi. Bez velkého rozruchu přináší tento addon špičkové televizní sítě, aniž byste museli platit poplatek za předplatné. cCloud TV je sto procent zdarma. Je zde spousta kategorií, z nichž si můžete vybrat ze všech kanálů, filmů, sportu, zpráv, dokumentů a několika dalších. A i když je cCloud TV živým televizním programem, addonem IPTV, má také speciální kategorie na vyžádání pro filmy a pořady.

cCloud TV nabízí přehrávání většiny videí jedním kliknutím. Všechna požadovaná videa se však nemusí vždy přehrát. Některé proudy jsou někdy offline. Je to však dobrý živý televizní doplněk, zejména když jej porovnáte s ostatními ve stejné kategorii. Tento doplněk si zaslouží místo mezi nejlepšími addony Kodi. CCloud TV si můžete stáhnout z úložiště Kodi Bae.

Repo: Kodi Bae

Zdroj: http :: //lazykodi.com

Jak nainstalovat cCloud TV Kodi Addon

Robin Hood TV

Doplněk Robin Hood TV vám přináší živé televizní vysílání z balkánského regionu, několika evropských zemí (včetně Velké Británie) a USA. I když addon nenabízí tolik rozmanitosti jako mnoho jiných na tomto seznamu nejlepších addonů Kodi, možná vás bude zajímat, pokud chcete sledovat bezplatné živé televizní vysílání z regionů, ve kterých se nachází. Doplněk pokrývá také širokou škálu kanálů z USA. Některé z nejvyhledávanějších však nemusí být nalezeny. Přesto byste to mohli alespoň jednou zkusit.

Zdroj: http://kodibalkan.com/repo/

Jak nainstalovat Robinhood TV na Kodi

PVR IPTV Simple Client

PVR IPTV Simple Client je doplněk IPTV, který propojuje vaše stávající předplatné IPTV se společností Kodi a streamuje živé televizní kanály. Přestože tento doplněk nenabízí žádný vlastní obsah, pracuje s celou řadou služeb IPTV.

S tímto addonem Kodi můžete nakonfigurovat své předplatné IPTV buď pomocí URL M3U Playlist URL, nebo XMLTV EPG URL. Nefunguje to jinak. O adresách URL se můžete obrátit na poskytovatele služeb IPTV. Můžete také zkontrolovat doručenou poštu, protože obvykle jsou tyto adresy URL zasílány v e-mailu spolu s přihlašovacími údaji.

Jak nainstalovat PVR IPTV Simple Client

Nejlepší doplňky pro Kodi pro sport

nejlepší kodi addony pro živé sporty

 1. SPORTSDEVIL
 2. Sportowa
 3. Fox Sports Go
 4. Rostoucí příliv a odliv

SPORTSDEVIL

Sportsdevil je nejoblíbenější sportovní addon. Tento doplněk již nějakou dobu existuje a nadále poskytuje vysoce kvalitní obsah. Jedná se o nezbytný doplněk pro všechny sportovní nadšence. Nabízí živé vysílání několika sportovních kanálů, takže můžete sledovat živé kriketové, fotbalové, tenisové, fotbalové, hokejové atd. Zápasy. Můžete dokonce sledovat dohazování svých oblíbených zápasů v případě, že jste vynechali živou akci. To bylo dříve k dispozici na repozici Fusion, ale nyní si ji můžete stáhnout z různých repozitářů.

Tento doplněk existuje již nějakou dobu a stále funguje. Můžete si však všimnout, že mnoho videí není streamováno téměř v každé kategorii. Pokud SportsDevil nenabízí uspokojivý výkon, můžete vyzkoušet další sportovní doplňky.

Repo: EzzerMacs

Zdroj: http://ezzer-mac.com/repo

Jak nainstalovat Sportsdevil Kodi Addon

Sportowa

Vypadá to, že Sportowa TV je addon inspirovaný SportsDevil, ačkoli nemá tolik možností streamování. Přesto můžete chtít jít, protože má několik sportovních kategorií, ze kterých můžete vysílat. Zahrnuje také různé sporty včetně fotbalu, tenisu, kriketu, stolního tenisu, baseballu, basketbalu a dalších. Doplněk má také dobrou nabídku živých sportovních kanálů. Existuje mnoho mrtvých proudů, ale mnoho z nich žije a pracuje příliš.3

Zdroj: https://mbebe.github.io/blomqvist

Jak nainstalovat Sportowa TV Kodi Addon

Fox Sports Go

Fox Sports je pro milovníka sportu nutností. Tento doplněk Kodi uspokojuje potřeby všech milovníků sportu venku. Pomocí tohoto skvělého addonu Kodi Sports můžete dokonce přenášet velké sportovní události. Toto je oficiální nabídka Fox k dispozici v oficiálním úložišti doplňků Kodi. Upozorňujeme, že tento doplněk vyžaduje předplatné kanálu Fox Sports.

Repo: Úložiště doplňků Kodi

Rostoucí příliv a odliv

Rising Tides je dalším sportovním doplňkem pro Kodi. Tento doplněk vám umožňuje streamovat fotbal, události PPV a dokonce i různé sportovní kabelové televizní kanály. Doplněk nemá mnoho možností streamování, ale existují některé zajímavé kategorie. Můžete to zkusit.

Zdroj: http://mullafabz.xyz/Repository/

Nejlepší doplňky pro děti Kodi pro děti, komiksy & Anime

nejlepší kodi addony pro karikatury

CTOON Kodi (Kreslené filmy) & Anime)

CTOON je nepochybně jedním z nejlepších doplňků Kodi pro animovaný a anime obsah. Tento doplněk obsahuje obrovskou sbírku. Nabízí přehrávání jedním kliknutím a je neuvěřitelně rychlé. Testoval jsem desítky odkazů a všechny fungovaly (ano, všechny a ne „téměř“). Existují stovky videí, které můžete sledovat po celé hodiny zábavy. Na hlavní obrazovce doplňku můžete začít s několika kategoriemi animovaných filmů, karikatur a anime. Každá kategorie je řazena abecedně. Můžete také použít funkci Hledat (zobrazí se v navigační nabídce Kodi, když se pohybujete doleva) a najít cokoli, co hledáte. Pokud jste nezkusili CTOON KOdi, jděte do toho a udělejte to hned teď!

Repo: Doko

Zdroj: https://doko-desuka.github.io/

FunimationNow

FunimationNow vám poskytuje přístup k obrovské knihovně videí Anime za 5,99 $ měsíčně. Pokud hledáte nějaké úspory, můžete si koupit roční plán za 59,99 $. FunimationNow také nabízí bezplatné služby, ale omezuje svou knihovnu videa. Bezplatná videa jsou také projížděna reklamami. Placené předplatné nabízí až dva simultánní toky, zatímco bezplatná je omezuje na jeden. Díky placenému předplatnému získáte také včasný přístup k dabům Home Video. FunimationNow můžete nainstalovat z oficiálního úložiště doplňků Kodi.

Repo: Oficiální repozitář doplňků Kodi

Nejlepší doplňky Kodi pro streamování hudby

nejlepší kodi addony pro streamování hudby zdarma

MP3 STREAMY

To je skvělý doplněk Kodi pro hudební nadšence. Jedná se o oblíbený doplněk, který tu již nějakou dobu existuje. Knihovna médií je dobře roztříděna do různých kategorií, jako je Billboard Top 100, nejlepší umělci alb, rap, hip-hop, jazz atd. Zde si můžete dokonce vytvořit vlastní oblíbený seznam skladeb..

Repo: Sklepní dveře TV

Zdroj: http://cellardoortv.com/repo/

Youtube

YouTube je největší web pro sdílení videa na celém světě. Pokud vás zajímá, zda můžete streamovat videa pomocí YouTube na vašem FireStick nebo jiném zařízení pomocí Kodi, odpověď je kladná. Doplněk YouTube Kodi odvádí docela slušnou práci a nebudete cítit žádný rozdíl mezi používáním doplňku nebo původního webu. Doplněk Kodi pro YouTube také nabízí některé skvělé funkce, které jsou navíc bonusem. Vyzkoušejte tento úžasný doplněk.

Repo: Sklepní dveře TV

Zdroj: http://cellardoortv.com/repo/

Nejlepší KOREAN Drama Addons

ICDrama

Zde je speciální požitek pro ty, kteří chtějí sledovat korejské filmy a pořady. ICDrama má velkou knihovnu korejského obsahu. Existuje však také mnoho videí z jiných zemí. Najdete také obsah z Hongkongu, Číny, Japonska a Tchaj-wanu. Hlavním zaměřením addonu je samozřejmě filmy a epizody z Koreje.

I když nerozumím korejštině nebo jinému jazyku, ve kterém tento doplněk slouží obsahu, zjistil jsem, že ICDrama je spolehlivý a rychlý doplněk. Nabízí přehrávání jedním kliknutím a téměř všechny proudy, které jsem zkusil, fungovaly. Pokud tedy chcete sledovat obsah z jedné z těchto asijských zemí, získejte tento doplněk hned teď.

Repo: Aznhusband

Zdroj: https://aznhusband.github.io/repo/

Toto byl náš seznam nejlepších doplňků Kodi, které v současné době fungují. Pokud si myslíte, že si někteří další addoni zaslouží místo v tomto seznamu, dejte nám prosím vědět do níže uvedeného pole pro komentáře.

FAQs

Co je nejoblíbenější & nejlepší addon?

Exodus Redux je v současnosti nejoblíbenějším doplňkem Kodi. Tento doplněk nabízí možnosti streamování na vyžádání včetně filmů a televizních pořadů. Je to vidlička addonu Exodus, který byl také jednou velmi oblíbený.

Navíc, Venom a The Crew addon jsou také dva velmi populární Kodi addony.

Jaká jsou nebezpečí používání doplňku Kodi?

Pokud pro streamování obsahu chráněného autorskými právy nebo licencovaného obsahu používáte doplněk třetích stran, můžete se setkat s právními potížemi. Doporučujeme proto našim uživatelům, aby vždy streamovali obsah dostupný ve veřejné doméně.

Doporučujeme také používat VPN při streamování s doplňky Kodi pro skrytí vaší IP a zajištění bezpečného streamování.

Co můžete sledovat s doplňky Kodi?

S addony Kodi můžete sledovat téměř vše, co chcete. Je to všechno o nalezení správného doplňku pro obsah, který chcete streamovat. V tomto seznamu najdete doplňky Kodi pro filmy, pořady, živou televizi, sport, fitness, anime a další.

Je Kodi legální a bezpečné použití?

Ano, Kodi je legální a bezpečné použití za předpokladu, že streamujete obsah dostupný ve veřejné doméně. Pokud používáte streamování VPN s Kodi, budete mít mnohem bezpečnější zážitek.

Kodi je oficiálně k dispozici v obchodech Microsoft Store a Google Play. To jasně zaručuje jeho autentičnost, bezpečnost a legálnost.

Jak mohu nainstalovat doplňky Kodi?

Chcete-li nainstalovat doplněk Kodi, budete nejprve potřebovat zdrojovou adresu URL. Ze zdrojové adresy URL nainstalujete úložiště Kodi, které je hostitelem doplňku. Nakonec instalujete doplněk z úložiště.

Poskytli jsme odkaz na instalační příručky pro všechny doplňky v tomto seznamu. Pro instalaci doplňku podle vašeho výběru stačí postupovat podle podrobných pokynů.

Tento článek Best Kodi Add-ons je určen pouze pro vzdělávací účely a nikdy bychom našim čtenářům nenavrhovali přístup k zakázanému nebo nezákonnému obsahu pomocí některého z výše uvedených doplňků Kodi.. 

Příbuzný:

 • Jak na útěk z vězení FireStick
 • Jak nainstalovat Cinema APK
 • Jak resetovat Kodi na FireStick
 • Jak aktualizovat Kodi na FireStick
 • Jak nainstalovat Kodi na FireStick

Klepnutím sem získáte tajné triky pro řezání kabelů přímo do vaší doručené pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me