Nejlepší stavby společnosti Kodi (aktualizováno pro únor 2020)

>

V tomto článku jsme sestavili nejlepší sestavení Kodi pro FireStick, Android Mobily, Windows, Mac a další zařízení kompatibilní s Kodi. Většina z těchto sestav funguje na obou Kodi 18,5 Leia a 17,6 Krypton. Od vydání Kodi 18 uplynulo několik měsíců a lze s jistotou říci, že verze Leia je nyní stejně stabilní, jak se dostane. Najdete několik sestav exkluzivně pro konkrétní verzi Kodi. Brzy z tohoto seznamu odstraníme pouze Kodi 17.6 build Kodi. Budeme udržovat pouze sestavení, která pracují s Kodi 18 Leia. 

Tyto sestavy jsme pravidelně testovali a neustále aktualizovali tento příspěvek, kdykoli to bude potřeba. Rádi bychom také slyšeli o vaší zkušenosti. Neváhejte a vyplňte nás v níže uvedené sekci komentářů.

Než budete pokračovat, klikněte sem a přečtěte si naše prohlášení o vyloučení odpovědnosti.

Staví společnost Kodi pomoc s nastavením Kodi tím, že se z něj stane dokonalé streamingové centrum. Co je to Kodi? Technicky je Kodi bezplatný software pro mediální centrum, který je přístupný napříč různými operačními systémy. Tato aplikace umožňuje uživatelům konzumovat streamovaná média, jako jsou filmy, televizní pořady, živá televize a sport. Tato technická definice nejlepších sestav společnosti Kodi bude spravedlivá pouze pro odborníky, kteří již pochopili svou cestu prostřednictvím této velké aplikace..

V laickém jazyce si představte Kodi jako nedokončený suterén domu. Střechu drží rámy, pevné základy a vazníky. Jsou základem, který udrží všechno ostatní ve vašem domě. Pomocí nadace budete skladovat předměty, používat stěny pro návrh interiéru a střechu, abyste vytvořili pěkný strop. Kodi lze definovat podobným způsobem. Aplikace bude hostit komponenty a aplikace, které budete používat streamovací média.

nejlepší kodi sestavuje

Jak můžete používat Kodi?

Už víte, co můžete získat od společnosti Kodi. Možná vás však zajímá, jak to získat. Momentálně. Kodi je k dispozici v těchto operačních systémech; Android, Windows, Linux, iOS a Mac OS X. To znamená, že můžete nainstalovat Kodi na jakýkoli osobní počítač a streamovat všechna vaše oblíbená média. Navíc to znamená, že můžete nainstalovat Kodi do telefonu, tabletu nebo iPhonu Android a užívat si v něm sledování obsahu.

To nekončí, protože většina televizních streamovacích boxů používá Android ve svém základním OS, můžete do nich nainstalovat Kodi a užívat si streamování ZDARMA obsahu. Žádné další měsíční předplatné! Příklady takových televizních boxů zahrnují Fire TV Stick a Amazon Fire TV. Doporučuji vám získat Amazon Fire TV, protože je levná, výkonná a s lepším výkonem zpracování.

Šek: Jak nainstalovat Kodi na FireStick

Kromě sestavení možná budete také potřebovat doplňky a vzhledy Kodi (zaškrtněte nejlepší doplňky Kodi 2020). Pokud to ještě nevíte, doplňky Kodi jsou malé aplikace, které rozšiřují funkce hlavního softwaru Kodi. Pomáhají vám převést software na streamovací powerhouse. V závislosti na zamýšlené funkci doplňku vám pomůže získat přístup k živým sportům, filmům zdarma, televizním pořadům a placenému obsahu za zhlédnutí.

Na druhé straně skiny Kodi vám pomohou přizpůsobit a upravit ikony, nabídky a zkratky. Představte si kůži Kodi jako aplikaci tapet vašeho smartphonu. S nimi nakonec získáte osobně přizpůsobené nastavení Kodi. Mezi populární skiny patří Transparency, BOX, Mimic, Aeon Nox, Pellucid, Mlhovina, Amber a Confluence. Zobrazit víceZobrazit méně

Co je Kodi Build?

Stavba Kodi je pěkný způsob, jak v Kodi vše rozebrat. Sestavení nainstaluje vše, co potřebujete ke spuštění Kodi jedním kliknutím. To zahrnuje mimo jiné doplňky, nastavení, vzhledy a elektronický programový průvodce. Normálně si po instalaci Kodi do svého zařízení uděláte čas, abyste si jej přizpůsobili, jak chcete. To znamená, že najdete doplňky, vzhledy a nastavení, která vyhovují vašemu zamýšlenému použití

Program Builds vám však nabízí možnost nainstalovat všechny tyto doplňky a vzhledy na jedno kliknutí, které jsou dodávány se spoustou obsahu. Tím, že se vydáte způsobem Kodi Builds, ušetříte spoustu času, který byste jinak mohli použít při hledání a výběru konkrétních doplňků. Podle mého názoru je použití sestavení nejjednodušším způsobem, jak rychle a dostatečně stahovat a streamovat obsah.

Což je nejlepší stavba Kodi?

Často se mě ptám, co je nejlepší stavba Kodi, kterou bych měl použít. Upřímně řečeno, neexistuje snadný způsob, jak odpovědět na tuto otázku. Tento seznam má několik skvělých sestav a výběr jednoho přes druhého by mohl být náročný. Kromě toho má každý uživatel své vlastní preference, které určují jeho volbu.

To znamená, že kdybych měl položit prst na jednu sestavu, bude to tak No Limits Magic Build. Líbí se mi toto sestavení. Dělám však objektivní volbu na základě popularity. No Limits Magic je nejrozšířenější a nejstahovanější ze všech sestav Kodi.

Jedná se o promyšleně navrženou sestavu, která vyhovuje všem druhům uživatelů Kodi. Ať už jste nový nebo starý uživatel, těžký nebo příležitostný návazec, máte špičkové nebo low-spec zařízení, No Limits Magic build je pro vás. Balíček také obsahuje mnoho vysoce kvalitních videonahrávek pro všechny vaše streamovací potřeby. Jeho nekomplikované a plynulé rozhraní umožňuje snadný a uživatelsky příjemný zážitek. Zjednodušeně řečeno, jde o sestavení Kodi, které musíte vyzkoušet.

Nejlepší Kodi Builds 2020

Pozornost uživatelů KODI: Přečtěte si, než budete pokračovat

Doplňky / sestavení Kodi nabízejí neomezený obsah streamovaného obsahu, ale mohou vás také dostat do legálních potíží, pokud budou zachyceny streamované filmy / televizní pořady / sport zdarma. Uživatelům společnosti Kodi důrazně doporučujeme, aby se při streamování online vždy připojili k síti VPN. Dobrá síť Kodi VPN skrývá vaši identitu, obchází vládní dohled, geoblokovaný obsah a škrtení ISP (což také pomáhá při streamování bez vyrovnávací paměti).

Používám ExpressVPN, což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon FireStick, je velmi snadná. Získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na svých ročních plánech. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud nejste spokojeni, můžete vždy požádat o vrácení peněz.

Kliknutím ZDE získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na ExpressVPN

Přečtěte si: Jak nainstalovat a používat síť Kodi VPN

Následuje seznam nejlepších sestav Kodi:

1. Titanová sestava

Titanová konstrukce

Titanium Build je vybaven celým světem zábavy, díky čemuž vyniká mezi špičkovými sestavami Kodi. Díky tomuto sestavení si budete moci užít živé sporty, živé televizní vysílání, filmy, YouTube, dětskou zónu, sportovní opakování a zvýraznění a živou televizi pro hlavní kanály kabelové televize ve Velké Británii a USA..

Abychom vám mohli nabídnout tak široké pole zábavy, nabízí Titanium řadu doplňků, jako jsou DeathStar, Yoda, Gaia, SportsDevil a další. Jeho uživatelské rozhraní je minimalistické a čisté pro lepší uživatelský zážitek.

Navíc toto sestavení získává konzistentní aktualizace, aby zajistilo, že bude odpovídat současnému světu online streamování médií. Pokud jste španělský uživatel hledající nejlepší Kodi Build, pak Titanium Build vám bude perfektně vyhovovat. To neznamená, že to nemůže sloužit zájmům ostatních uživatelů. Ve skutečnosti bylo vytvořeno, aby vyhovovalo anglickým uživatelům z cesty!

Jak nainstalovat Titanium Build na Kodi

2. No Limits Magic Build

Spolupracuje s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 & Kodi 17.6

žádné limity magie build kodi

Většina uživatelů Kodi ocenila No Limits Magic Build za spoustu možností, pokud jde o online zábavu. V současné době patří mezi nejkomplexnější stavby společnosti Kodi. Skutečnost, že se vyznačuje Aeon Nox 5: Silvo Skin, vám nabízí futuristický vzhled. Nikdy pochopíte, jak skiny Kodi ovlivňují vaše zážitky ze streamování, dokud nedostanete ruce na tuto sestavu Kodi.

Abyste mohli sledovat regionální televizní pořady a filmy s omezeným přístupem, budete muset investovat do dobré VPN. Už jsem hovořil o užitečnosti VPN při používání Kodi a šel jsem dále, abych doporučil nejlepší VPN pro maximální anonymitu a osobní bezpečnost. Chcete-li vylepšit zážitek ze streamování obsahu, služba No Limits Magic Build přijímá časté aktualizace, kde se nefunkční a staré doplňky nahrazují novými..

  Como instalar o Boom Kodi Builds

Mezi nejoblíbenější doplňky v této verzi patří Yoda, cCloud TV, Copy & Vložit, Pulse Fitness, Sports Devil, The Magic Dragon, mezi ostatními. S nimi si můžete užít neomezenou hudbu z Velké Británie i ze Spojených států, jako je stará jazzová píseň. Budete také streamovat filmy, dívat se na televizní pořady, užívat si celý svět sportu a přinášet do svého domu živé televizní kanály v USA a Velké Británii!

Podívejte se, jak nainstalovat Kodi No Limits Magic build na PC i Fire TV / Stick.

3. Misfit Mods Lite

Pracuje pouze s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia

nejlepší kodi sestavuje

Většina lidí chce nainstalovat Kodi do svých zařízení, aby mohli sledovat bezplatnou hudbu, televizní seriály, filmy, sporty a živé přenosy. Misfit Mods Lite Kodi Build vám vše poskytne. Přináší širokou škálu video streamů, které obsahují více podkategorií v každé ze svých sekcí.

Misfit Mods Lite přichází s nádhernými doplňky jako Deathstar, SportsDevil a The Magic Dragon. Jak úžasný způsob, jak si užít spoustu volného obsahu z celého světa? Jako uživatel je dostanete všechny v jednom balíčku. 

Jak nainstalovat Misfit Mods Lite Build

4. Zjednodušte

Spolupracuje s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

Kodi staví

Aktualizace: Pokud nemůžete nainstalovat Streamline na Kodi 18.5, přečtěte si článek Jak opravit chybu při instalaci doplňku ze souboru ZIP.

Streamline je další kvalitní sestavení, které bezchybně funguje na Kodi 18.5. V rámci průvodce Whiz Kid Wizard vám tato sestava přináší slušnou rally doplňků videa pro všechny druhy streamovacích potřeb. Můžete přehrávat své oblíbené filmy a televizní pořady, živé televizní pořady, sportovní streamy a mnoho dalšího pomocí oblíbených doplňků, jako jsou Exodus Redux, The Magic a mnoho dalších.

Největší remízou této stavby je její velikost. Jedná se o lehkou sestavu, která nabízí skvělý výkon na všech zařízeních Kodi, včetně těch, která mají nízkou RAM a výpočetní výkon, jako je FireStick. Co se mi na Streamline také líbí, je jeho jednoduchý, elegantní a snadno použitelný design. Stanoví důležité prvky pro rychlý přístup bez jakýchkoli starostí nebo kudrlinek. Dokonce i když jste prvním uživatelem sestavení, získáte to hned za čas. Vývojáři pečlivě vybrali typ písma, styl a velikost, aby poskytovali úplnou čitelnost.

Navzdory malé velikosti si Streamline nenechá ujít jednu důležitou funkci. Jak jsem řekl, můžete streamovat téměř cokoli, co chcete. Celkově vzato, Streamline je pěkná sestava Kodi 18.5.

Jak nainstalovat Streamline build na Kodi

5. Zranění

Spolupracuje s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

úbohý stavět

Slamious Kodi build je jedním z nejlepších buildů, se kterými byste se dnes setkali. Tato středně velká sestava funguje perfektně na všech zařízeních, dokonce i na zařízeních s nízkými specifikacemi.

Slamious build také obsahuje slušnou sbírku videonahrávek, které vám umožní streamovat téměř vše, co chcete. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní můžete rychle začít pomocí různých možností streamování přímo na domovské obrazovce. Celkově vzato, je to skvělá stavba, kterou byste měli vyzkoušet. Jsem si jist, že se vám bude líbit.

Jak nainstalovat Slamious Build

6. Xanax

Spolupracuje s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

xanax build

Xanax Kodi build je nabídka od stejných vývojářů, kteří navrhli sestavení Durexu. Kdysi velmi populární sestavení již nefunguje. Jednalo se však o úžasnou sestavu a mnoho uživatelů, kteří ji používali, stále hledá svou alternativu. Naštěstí je tu nyní jeden - Xanax.

Sestava Xanax má téměř stejný design a uspořádání rozhraní jako Durex. Je také téměř stejná. Přestože bych Xanaxu nenazval klonem Durexu, je to skoro stejné.

Díky pevné knihovně špičkových doplňků Kodi, jako jsou Yoda, Exodus Redux, Kouzelný drak a uživatelsky přívětivé rozhraní, se Xanax staví na tento seznam.

Jak nainstalovat Xanax build na Kodi

7. Xontech

Pracuje pouze s Kodi 18-18,5

xontech

Xontech build pochází od populárních vývojářů Team Falcon, kteří nám již dali spoustu slušných doplňků a buildů. Má vizuálně příjemný design, ale bez starostí a komplikací. Navigace je jednoduchá a přímá. Existuje spousta předinstalovaných doplňků, které fungují, jsou oblíbené a již jsou na našem seznamu nejlepších doplňků Kodi. Sestavení má také mnoho doplňků programu pro údržbu a obslužnost. Mám pocit, že to bude brzy populární stavba. Zkusil jsem to. Možná to budete chtít udělat také.

Jak nainstalovat Xontech Kodi build

8. DaButcher

Spolupracuje s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

dabutcher

DaButcher je jednou z nejlepších knihoven sestav Kodi, se kterými jsem se nedávno setkal. Tento průvodce se pyšní dlouhým seznamem sestavení. Jak píšu, DaButcher má ve svém inventáři méně než 10 sestav. I když má jen několik možností, dělají docela dojem. Všechny jeho stavby jsou dobré, ale DaLight na mě nejvíc zapůsobí. Toto lehké sestavení nabízí zcela nový zážitek společnosti Kodi díky jedinečnému a svěže vypadajícímu rozhraní. Doporučuji vyzkoušet DaButcher.

Jak nainstalovat DaButcher na Kodi

9. Grindhouse

Spolupracuje s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

nejlepší kodi build

Grindhouse Wizard nabízí svěží a působivou knihovnu více než tří desítek sestav. Ať už jste dlouho migrovali na Kodi 18.5 nebo stále používáte Kodi 17.6, existuje spousta sestav, které můžete prozkoumat a experimentovat. Pokud máte zařízení s nízkou specifikací, existuje několik lehkých sestav, které hladce fungují na jakékoli konfiguraci systému. Pokud hledáte plně nabitou sestavu bohatou na funkce, opět existuje spousta možností. Vzhledem ke své rozmanité sbírce kvalitních sestav Kodi jsme zařadili Grindhouse do našeho seznamu.

Jak nainstalovat Průvodce sestavením Grindhouse

10. Racoon City

Funguje pouze s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia

racoon city

Racoon City není jen jedna sestavení, ale kolekce několika sestav Kodi dostupných prostřednictvím průvodce Racoon City Wizard. Dříve zde byly stavby dostupné přes více čarodějů. Vývojáři je spojili a vytvořili zcela nového průvodce. 

Najdete bohatá i bohatá sestavení, která jsou bohatá na funkce, a zařízení pro streamování s nízkými specifikacemi. Dokonce i malé a středně velké sestavení přicházejí s oblíbenými předinstalovanými doplňky, abyste měli jistotu, že máte spoustu možností streamování. Rozhraní používá přizpůsobenou verzi některých nejlepších vzhledů společnosti Kodi.

Jak nainstalovat Racoon City Builds

11. Insomniakové

Pracuje s Kodi 18.1 a Kodi 17.6

insomniacs staví průvodce

Insomniacs je dalším skladištěm pro několik sestavení Kodi. V současné době má Insomniacs Wizard pouze dvě verze pro Kodi 18 Leia a žádná pro Kodi Krypton 17.6. Zatímco obě jeho stavby jsou dobré, černé a zlaté sestavení jasně vyniká.

Přestože Team Insomniacs nemá mnoho sestav, které nabízí, stávající jsou pro většinu uživatelů dost dobré. Jsou středně velké, aby se zajistilo, že budou dobře fungovat na zařízeních se slabým přenosem dat, jako jsou FireStick a Android boxy. Jsou však stále dostatečně velké, aby pokryly všechny základy, které očekáváte od jakékoli stavby, nebo dokonce o něco více.

Černá a zlatá je dobrá pro začátečníky, ale zkušené uživatele, kteří hledají jednoduchou a lehkou sestavu, ji také mohou najít.

Jak nainstalovat Insomniacs Builds

12. Bludiště

bludiště pro kodi

Maze je jednou z novějších sestav a také jednou z nejnovějších položek této kolekce nejlepších sestav Kodi.

Průvodce bludištěm obsahuje několik sestavení. Pokud hledáte lehké a víceúčelové řešení, doporučil bych Maze Family Build ze seznamu.

Toto sestavení funguje skvěle na všech zařízeních Kodi. I když máte zařízení s nízkými parametry (například FireStick), nenajdete žádné problémy s výkonem.

Jak nainstalovat Maze Build na Kodi

13. Doomzday

Spolupracuje s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

doomzday

DoomzDay Builds Wizard hostí solidní katalog pro všechny druhy zařízení kompatibilních s Kodi. Existují lehké sestavení, které fungují hladce na zařízeních s nízkou pamětí RAM. Jsou ideální pro FireStick a Android TV boxy. Najdete zde také několik těžkých sestav, které jsou bohaté na funkce, ale fungují lépe na počítačích nebo mobilních telefonech se specifikací.

Přesto existuje spousta možností a jsem přesvědčen, že najdete něco, co vám nejlépe vyhovuje. Tato sestavení přicházejí s různými oblíbenými doplňky Kodi, které vám umožňují streamovat veškerý váš oblíbený obsah. Vyzkoušejte Doomzday, nebudete zklamáni. 

Jak nainstalovat Doomzday Kodi build

14. Dvě království

Spolupracuje s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

  Kodi 18.5 Leia - Neue Funktionen, Anleitungen zum Herunterladen und Installieren

nejlépe staví pro kodi

Two Kingdoms není jedna sestavení, ale kolekce několika sestav. Nainstaloval jsem a používal některé z nich a byl jsem přesvědčen, že by měly být součástí našeho seznamu nejlepších sestav Kodi. Two Kingdom zahrnuje Fladnag Super Lite, T2K Simple, Last Kingdom Dynamiq, Fortnite Build a mnoho dalších.

Two Kingdoms má sestavení pro nejrůznější zařízení. Například stavba Fladnag Super Lite je pouze 72 MB a pracuje neuvěřitelně rychle na hardwaru s nízkou specifikací, jako je Amazon FireStick. Fladnag Super Lite obsahuje pouze spoustu doplňků, ale je tu dost, abyste mohli streamovat všechny své oblíbené filmy a pořady. Pokud hledáte více nabitou možnost, existuje několik z nich, které by vás zajímaly. The Two Kingdoms má pro každého něco.

Adresa URL průvodce - http://www.t2k-cloud.co.uk/Repo

Jak nainstalovat Two Kingdoms Kodi Builds

15. Silvo

Spolupracuje s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

silvo

Tento průvodce MutliBuild je docela nový a nemá mnoho sestavení. Ve skutečnosti je hostitelem pouze dvou sestav pro Kodi Krypton a Kodi Leia. Sestava Silvo je k dispozici pro obě verze Kodi. Jedná se o komplexní, přesto lehké sestavení, které se stará o všechny vaše potřeby streamování. Se spoustou předinstalovaných doplňků můžete okamžitě začít sledovat obsah na vyžádání, jako jsou filmy, pořady & dokumentární filmy, živá televize & sport, obsah pro děti a další.

Zpočátku stavba při instalaci vážila více než 540 MB, ale byla zkrácena na přibližně 250 MB, aby nabídla lepší výkon na FireStick a dalších zařízeních s nízkými specifikacemi. Silvo nabízí elegantní a plynulé rozhraní s pravidelným rozvržením, které znáte. Domovská obrazovka sestavení zarovná hlavní obsah. Můžete hlouběji kopat a prozkoumat více. Vyzkoušel jsem Silvo a jsem přesvědčen, že musí být součástí tohoto seznamu.

Jak nainstalovat Silvo Kodi Build

16. Xenon

Pracuje pouze s Kodi 18.1 až Kodi 18.5. Xenon Redbolt alternativní verze k dispozici pro Kodi 17.6

xenon

XENON Build je ideální pro uživatele, kteří by chtěli nainstalovat Kodi do televizorů Android TV a zařízení Fire Stick. Toto sestavení Kodi přichází s uživatelským rozhraním, které obsahuje sekci pro populární Android APK a zařízení Android, která můžete použít pro streamování videa nebo hraní her pro Android. Snadné použití uživatelského rozhraní zajišťuje, že se nemusíte vyhýbat vaší cestě, když začínáte se stavbou.

XENON přichází s mnoha sekcemi, které pokryjí všechny typy uživatelů. Sekce TV pořady obsahuje obsah pro všechny typy uživatelů. Pokud máte rádi romantické pořady, získáte jejich obsah. V případě, že jste feťák ze série Action TV, máte k dispozici aktuální obsah pro vaše zážitky ze sledování. V případě, že jste rodina, nezapomeňte si vzít nějaký vhodný pro rodinu.

Mezi další sekce patří filmy, sport, hudba a mnoho dalšího. Stejně jako televizní pořady byly tyto sekce rozděleny do dílčích nabídek. Například sportovní sekce obsahuje sportovní kategorie jako PPV & Události, Rybaření a myslivost, Sportovní záznamy, mimo jiné. XENON obsahuje oblíbené doplňky jako IT, čísla, cCloud TV, DejaVu, Seren, VooDoo a další

Adresa URL průvodce - http://diggzrepo.ddns.net/

Jak nainstalovat Xenon Kodi Build

17. Grind

Spolupracuje s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

grind

Od vývojářů neuvěřitelné Fire TV Guru Build (nyní ukončené) přichází další kvalitní build - The Grind. Stejně jako Fire TV Guru funguje funkce Grind hladce na Fire TV i na dalších platformách včetně počítačů a mobilů.

Grind nabízí několik předinstalovaných doplňků, včetně Limitless, 7 z 9, Venom a dalších. Nabízí možnosti streamování v různých kategoriích médií, jako jsou filmy, pořady, živá televize, sport, děti atd.

Toto sestavení nabízí hladký výkon a snadno se používá. Proto byl přidán do tohoto seznamu nejlepších sestav společnosti Kodi.

Jak nainstalovat sestavu Grind Kodi

18. Plutonium

Spolupracuje s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

plutonium

Sestavení Plutonia je součástí obrovského arzenálu sestav od Průvodce EzzerMacem. Tento průvodce má obrovskou sestavu vlastních sestav a katalogizuje také sestavení třetích stran od jiných vývojářů. Plutonium je snadno jedním z nejlepších postav Kodi ve své sbírce.

Pokud jste v honosných, zářivých tématech, je velká šance, že se vám bude líbit Plutonium. Nejde však jen o vizuální prvky. Jak očekáváte od každého dobrého sestavení, obsahuje řadu oblíbených doplňků Kodi pro živé televizní vysílání, sport, filmy, pořady a nejrůznější videoobsah. Kouzelný drak, DeathStar, Yoda, SportsDevil jsou některé z jeho doporučovaných doplňků. Ale existují i ​​další.

Plutonium je lehký s velikostí stahování menší než 160 MB. Proto nabízí nejvyšší výkon na všech platformách, dokonce i na FireStick, což je považováno za multimediální zařízení nízké specifikace. Vzhledem k tomu, že je malý, nemá sestavení mnoho funkcí. Přesto pokrývá všechny základy a zajišťuje, že vám nikdy nebude stačit obsah pro streamování.

Jak nainstalovat Plutonium Kodi Build

19. CellarDoor TV

Spolupracuje s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

cellardoor tv build

Průvodce programem CellarDoor TV, který je součástí stejnojmenného úložiště, zaokrouhlí některé z nejlepších sestav Kodi, které najdete dnes. Tento průvodce je domovem několika sestavení Krypton. Každá sestavení si zaslouží místo v našem nejlepším katalogu sestav Kodi samostatně. Ale protože jsou součástí televizního arzenálu CellarDoor, dovolil jsem si je dát pod jednu střechu.

Všechny tyto sestavy přicházejí s působivou sestavou nejnovějších a provozních doplňků pro řadu možností médií, včetně magického draka, deathStar, SportsDevil, Seren, čísel a mnoha dalších. Vzhledem k rychlosti, snadnosti navigace, stabilitě a sběru doplňků jako parametrů postavím Dominuse před oba. Infuze a Sonar však nejsou příliš pozadu. To je můj názor. Průvodce sklepními dveřmi TV přidal také nové sestavení jmen jmen „Cellar Door“. Jsou však k dispozici pouze pro Kodi 18 Leia.

Jak nainstalovat sestavení CellarDoor TV

20. Průvodce SG

Funguje pouze s Lei Kodi 18.1 - 18.5 Leia

sg průvodce

Vývojáři Ezzer Mac již několik měsíců nabízejí přesvědčivou sestavu sestav a doplňků. A nyní přišli s úplně novým čarodějem jménem SG Wizard, který hostí spoustu sestav odděleně od svého primárního průvodce EzzerMac.

SG Wizard má malou, ale solidní sbírku sestav pro Kodi Leia 18. V současné době pro Kodi Krypton neexistují žádné sestavení. Všechny jeho sestavení nabízejí poněkud jedinečné rozložení. Jsou také dostatečně lehké, aby hladce fungovaly na všech platformách podporovaných Kodi. Díky slušné knihovně videonahrávek se sestavení také postará o to, aby vám nikdy nevybývaly možnosti streamování.

Jak nainstalovat SG Wizard Builds na Kodi

21. Blue Magic

Pracuje pouze s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia

modrá magie

Blue Magic build je jedním z nejnovějších přírůstků do našeho katalogu Best Kodi Builds. Pochází z Průvodce luxusním sestavením, který také hostí několik dalších sestav pro Kodi 18 a Kodi 17.6. Blue Magic má elegantní rozhraní a slušnou sbírku videonahrávek pro různé možnosti streamování.

Můžete začít přímo z domovské obrazovky prozkoumáním kategorií jako Live TV, Sport, Děti, Filmy, Televizní pořady a další. Můžete se kopat hlouběji a procházet celý seznam doplňků, kde najdete oblíbená jména jako Monster Munch, Yoda, DeathStar, cCloud TV, The Magic Dragon a další.

Jak nainstalovat Blue Magic stavět na Kodi

22. rovnodennost

Kompatibilita: Kodi 17.6 Krypton

kodi equinox

Equinox se řadí na náš seznam nejlepších sestav pro své elegantní a bezproblémové rozložení a minimální rozhraní. Jedná se o rozsáhlou sestavu, která po instalaci zabere téměř 660 MB prostoru zařízení. To je docela velké na sestavení a ne dobré pro nízkokapacitní zařízení, jako je FireStick. Na mém počítači to fungovalo hladce, ale na FireSticku to bylo pomalé.

Equinox obsahuje jen několik doplňků, včetně Genie TV, Genie TV Sports, Yoda, SportsDevil atd. Bohužel není mnoho možností pro živou televizi a sport. Vývojáři mají vlastní aplikaci Genie TV, ale vyžaduje prémiové členství, které by vás mohlo stát téměř 13 $ měsíčně. Sestava nemá mnoho doplňků a není to přesně to, co nazýváte „bohatý na funkce“. To mě zajímá, proč je tak velké. Není to špatné sestavení, ale v tomto seznamu jsou lepší.

Adresa URL průvodce - http://genietv.co.uk/repo/

Jak nainstalovat Equinox Kodi Build

23. Duff Light

Spolupracuje s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

duff light

Duff Light je neuvěřitelně lehké sestavení, které je ideální pro zařízení pro streamování TV, jako jsou Amazon FireStick a Android Boxes. Dalo by se to nainstalovat také na váš počítač, ale nebylo by skvělé s ním pracovat. Když ji nainstalujete do svého počítače, místo kurzoru myši uvidíte malou vlajku, která říká, že myš není podporována. Myš můžete stále používat, ale navigace by nebyla snadná. Navigace ve skutečnosti není velmi plynulá ani bez myši. Přechod k položkám, ke kterým chcete získat přístup, vyžaduje trochu času.

  Beste Kodi-builds (bijgewerkt voor februari 2020)

Duff Light je minimální a elegantní provedení. Vývojáři odstranili všechny nepodstatné prvky, aby zůstali stavět lite. Proto byste zde nenašli velkou sbírku doplňků. Má však několik dobrých funkčních doplňků, jako je Kratos Reborn atd. Pro většinu typů videí by mělo stačit. Pokud potřebujete více, můžete vždy nainstalovat další doplňky. Pokud hledáte lehký, bezproblémový, jednoduchý a elegantní vzhled, možná budete chtít zvážit Duff Light.

Jak nainstalovat Duff Light Kodi Build

24. Tvrdé Nox

Spolupracuje s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

Stejně jako „No Limits Magic Kodi Build“, Hard Nox používá Aeon Nox 5: Silvo Skin. Tento Kodi Skin vám nabízí futuristický vzhled. Stejně jako všechny ostatní sestavení, přichází s úžasnými doplňky, jako je SportsDevil mimo jiné.

Nabídky jsou umístěny ve spodní části obrazovky. Mezi významné sekce patří televizní pořady, nepřetržitý obsah, oblíbený obsah, filmy a obsah pro děti. Každá ze sekcí je dále zaměřena na dílčí sekce v pohybu, který je přizpůsoben tak, aby zlepšoval uživatelský dojem.

Jak nainstalovat Hard Nox Kodi build

25. EzzerMacs

Spolupracuje s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

tvrdé nox

EzzerMacs je skladiště pro desítky budov společnosti Kodi, a to jak uvnitř, tak od třetích stran. Ať už používáte nejnovější Kodi 18 Leia nebo stále streamujete na Kodi Krypton, existuje spousta sestav, ze kterých si můžete vybrat.

Průvodce je k dispozici ve dvou variantách - EzzerMacs & EzzerMac. Rozdíl ve jménu je tak malý, že jsem ho téměř zmeškal, když jsem se na něj poprvé podíval. Existuje však velký rozdíl, co se týče toho, co nabízejí.

EzzerMacs je váš pravidelný průvodce s poměrně textovým rozhraním. Poskytuje vám přístup pouze k vlastním budovám. EzzerMac je naproti tomu grafičtější a interaktivnější a kromě vlastních sestav hostuje desítky sestav Kodi od vývojářů třetích stran.

Pokud hledáte zdroj se spoustou pracovních sestav, EzzerMacs je to, co byste chtěli vyzkoušet.

Jak nainstalovat Ezzermacs sestavuje

26. Inovace

Spolupracuje s Kodi 18.1 až Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Krypton

nejlepší kodi sestavuje

Průvodce vytvářením inovací v současné době nabízí dvě sady - Inovační barvy pro dospělé a Inovační rodiny barev. Obě tyto sestavy nabízejí spoustu možností streamování. Verze pro dospělé přichází s další kategorií pro dospělý obsah.

Obě sestavení jsou poměrně velké a umožňují plynulý provoz na celé řadě zařízení Kodi. Najdete zde také malou, ale účinnou knihovnu doplňků Kodi včetně čísel, magického draka a dalších.

Rozhraní sestavení je uživatelsky přívětivé. Trendy filmů a pořadů jsou k dispozici pro streamování mimo domovské okno. Další doplňky můžete prozkoumat a získat další obsah. Známá kombinace nabídek a panelů rozložení podnabídky umožňuje sestavení snadno procházet a prozkoumat.

Jak nainstalovat Innovation Builds na Kodi

27. Žolík

vtipálek

Sestavy Joker Kodi jsou novým přírůstkem do našeho katalogu nejlepších sestav pro Kodi. Průvodce Joker má více než tucet sestav, včetně The Bio-Hazard, The Crow a dalších. Existují možnosti pro nejrůznější zařízení Kodi, dokonce i ta, která běží na nízkých specifikacích a RAM. Většina sestav funguje skvěle na FireStick a dalších televizních zařízeních, jako je Android TV. Všechny zvažované věci, Joker Builds stojí za vyzkoušení.

Jak nainstalovat sestavení Joker

Jak používat Kodi Builds bezpečně

Než začnete streamovat s Kodi Addons / Builds, rád bych vás varoval, že vše, co streamujete na Kodi, je viditelné pro vašeho ISP a vládu. To znamená, že streamování obsahu chráněného autorskými právy (bezplatné filmy, televizní pořady, sport) vás může dostat do legálních potíží.

Uživatelé Kodi důrazně doporučujeme, aby se připojili k VPN během streamování. VPN pro Kodi obejde škrtení ISP, vládní dohled a geo-omezení populárních doplňků. Vždy se připojuji ExpressVPN na všech mých streamovacích zařízeních a navrhuji, abyste udělali totéž.

ExpressVPN je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Má 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že jej můžete volně používat prvních 30 dní a pokud nejste spokojeni s výkonem (což je vysoce nepravděpodobné), můžete požádat o plnou náhradu.

POZNÁMKA: Neodporujeme porušování autorských zákonů. Co když ale neúmyslně skončíte streamování obsahu z nelegitimního zdroje? Není vždy snadné rozeznat rozdíl mezi legitimním a nezákonným zdrojem.

Než začnete streamovat na Kodi, zde je návod, jak získat ochranu VPN ve 3 jednoduchých krocích.

Krok 1: Získejte předplatné ExpressVPN TADY.

Krok 2: Klikněte na TADY stáhnout a nainstalovat aplikaci ExpressVPN do zařízení.

Krok 3: Klepnutím na ikonu napájení připojte server VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN pro Kodi.

připojit expressvpn pro kodi

Co jiného může Kodi udělat?

Kromě streamování živého televizního vysílání, filmů, televizních pořadů a hudby existují i ​​další úžasné věci, které můžete s Kodi dělat. Vše, co potřebujete, je získat ty správné doplňky a rychle sledovat návody vývojářů. Obsahují:

Stahujte, ukládejte a přehrávejte hudbu a podcasty

Kromě streamování a poslechu úžasných hudebních žánrů můžete stahovat hudbu pomocí Kodi. Většina lidí považuje Kodi za televizi. Je to však víc než to! Pokud je Kodi vybaveno správnými doplňky a funkcemi, promění se v rozbočovač pro všechny vaše potřeby digitálních médií. Mezi skvělé funkce, které nabízí, patří možnost stahovat a ukládat hudbu, kterou si poté můžete přehrát. Vše, co potřebujete, je nainstalovat správné hudební doplňky.

S takovými hudebními doplňky získáte ve skutečnosti stejné služby jako někdo, kdo se přihlásil k odběru Spotify Premium nebo Apple Music. Pamatujte, že tyto skvělé hudební žánry získáte ZDARMA! Stejně tak můžete stahovat a přehrávat podcasty. Budete potřebovat správný doplněk, který byl speciálně navržen pro podcasty.

Stahujte, instalujte a hrajte videohry

Který dospívající nemá rád videohry v dnešním světě? No, velmi malé procento. Pokud jste však zapojeni jako já, raději byste trávili pomalé večery a víkendy hraním videoher v suterénu. Se společností Kodi nemusíte investovat do PlayStation. Vše, co potřebujete, je pěkná herní souprava a správné doplňky. Videohry jsou k dispozici v různých žánrech a formátech. Od retro videoher až po aplikace pro Android si užijete příjemný herní zážitek z jakéhokoli zařízení Kodi!

Nahrajte videa a obrázky do knihovny

Pryč jsou dny, kdy by naši rodiče ukládali tištěné obrázky do alb brožury. Pamatuji si, že jsme strávili pár hodin po setkání s našimi příbuznými, kteří procházeli těmito alby, a kladli jsme otázky, jako jste byli v tento den? Dnes potřebujete pouze chytrý telefon a úložné zařízení, abyste si vzali a uložili nezapomenutelné okamžiky. Při návštěvách potřebujete pouze poskytnout lidem vaši knihovnu úžasných videí a obrázků, které byly geotagovány.

U společnosti Kodi nemusíte platit za službu, která vám umožní vytvořit knihovnu obrázků nebo videa. Platforma vám nabízí doplňky, které vám pomohou nahrávat, upravovat a ukládat obrázky do knihoven slideshow. Tyto fotografie lze také použít při vytváření pozadí a vzhledů Kodi na vašem podporovaném zařízení Kodi. Podobně můžete svůj krátký videoobsah také uložit.

Zobrazit platformy sociálních médií

V neposlední řadě si můžete prohlížet aplikace počasí a platformy sociálních médií prostřednictvím zařízení podporujících Kodi. V rámci společnosti Kodi si můžete stáhnout YouTube, Pinterest, Twitter a Facebook mezi další platformy sociálních médií. Takový krok vám pomůže získat živá oznámení a kanály v aplikaci Kodi.

FAQs

Co je nejoblíbenější & nejlepší stavět Kodi?

No Limits Magic je v současné době pravděpodobně nejpopulárnější stavbou společnosti Kodi. Titanium Build from Supreme Builds Wizard je také velmi populární.

Obě tyto sestavy jsou dobře navrženy a nabízejí skvělý zážitek pro Kodi. Dodávají se také s několika předinstalovanými doplňky Kodi, které vám pomohou začít hned.

Jaká jsou rizika používání sestavení Kodi?

Při výběru sestavení Kodi musíte být opatrní. Je známo, že malware předává malware do vašeho zařízení. Populární sestavení jsou však obecně bezpečná. Dosud jsme neslyšeli žádné nesprávné praktiky pro stavby, které jsme zde uvedli.

Jsou Kodi staví legální?

Sestavy Kodi přicházejí s předinstalovanými doplňky třetích stran. Pokud streamujete obsah chráněný autorskými právy, vždy existuje nebezpečí, že se přetáhnou do legálních potíží. Doporučujeme našim čtenářům streamovat obsah bez licence dostupný ve veřejné doméně. Doporučujeme také použít VPN ke skrytí vaší IP adresy během streamování.

Jak mohu nainstalovat další doplňky na sestavení?

Doplňky můžete snadno nainstalovat přes libovolnou sestavu Kodi. Postupujte podle pokynů krok za krokem k instalaci doplňků Kodi do sestavení.

Sečteno a podtrženo

Doufám, že se vám podařilo získat některé z nejlepších budov Kodi, které vás zaujaly! Dalším krokem je postupovat podle pokynů na našem webu a bezpečně je nainstalovat. Nezapomeňte, že pro svou osobní bezpečnost, šifrování a anonymitu budete muset získat dobrou síť Kodi VPN! V případě, že jste ve světě Kodi nováčkem a rádi byste to vyzkoušeli, doporučil bych vám získat Amazon Fire TV Stick. Můžete snadno útěk z vězení BreakStick pro streamování s buildy Kodi a není to dokonce nezákonné.

Příbuzný:

  • Jak nainstalovat více sestav Kodi
  • Nejlepší živé televizní doplňky Kodi
  • Jak nainstalovat cCloud Kodi Addon
  • Jak nainstalovat BBC iPlayer na Firestick a Kodi
  • Jak nainstalovat Crew Addon

Klepnutím sem získáte tajné triky pro řezání kabelů přímo do vaší doručené pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me