Čo je Kodi, ako to funguje a na čomkoľvek inom

>

V tejto príručke sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o Kodi a ako začať. Poskytnem vám všetky tipy a triky a prístup ku všetkým potrebným zdrojom, ktoré by ste mohli potrebovať. Pomocou tejto príručky sa nielen zoznámite so spoločnosťou Kodi, ale poznáte aj všetky nástroje na začatie streamovania bezplatných filmov, televíznych relácií, živých televízií, športu a ďalších. Kodi 18.5 je najnovšia oficiálna verzia. Ak však stále používate Kodi 17.6 Krypton, táto príručka pre vás bude stále relevantná.

kodi

Čo je Kodi?

Kodi je bezplatný prehrávač médií s otvoreným zdrojom. Toto je najjednoduchšia a najvhodnejšia definícia tejto nesmierne populárnej aplikácie.

Keď premýšľate nad názvami prehrávačov médií, ako je VLC, napadne vás. Prehrávače médií sa zvyčajne používajú na prehrávanie médií z miestneho úložiska. Kodi to dokáže tiež. Skutočný potenciál Kodi je však odomknutý, keď ho používate na prehrávanie médií cez internet a to aj zadarmo.

Áno, spoločnosť Kodi vám poskytuje bezplatný prístup k množstvu obsahu vrátane relácií, filmov, živej televízie, športu a ešte oveľa viac. Potrebujete iba správne doplnky Kodi. A ak sa snažíte vylepšiť svoj celkový zážitok z Kodi, môžete vyskúšať aj verzie Kodi. O doplnkoch a budovaní sa budeme baviť o chvíľu.

Kodi je kompatibilný s takmer všetkými populárnymi platformami. Niektoré platformy sú hostiteľom spoločnosti Kodi v ich oficiálnych obchodoch s aplikáciami (napríklad smartfóny s Androidom, zariadenia Android TV, Windows 10 atď.). Na ostatných je možné ho ľahko naložiť (napríklad Amazon Fire Stick & Fire TV, Mac atď.). V skutočnosti budeme hovoriť o inštalácii v nasledujúcej časti.

Ako nainštalovať Kodi

Proces inštalácie sa medzi zariadeniami líši. Ako som už povedal, Kodi je na niektorých zariadeniach k dispozícii oficiálne a na niektorých sa musí manuálne nainštalovať pomocou metódy bočného zaťaženia. Tu je rýchly pohľad:

Amazon FireStick, Fire TV Stick 4K, Fire TV, Fire TV Cube

Tieto zariadenia sú takmer rovnaké vo všetkých aspektoch. Proces inštalácie aplikácie Kodi je teda rovnaký.

Amazon nie je hostiteľom spoločnosti Kodi vo svojom obchode App Store. Môžete ho však rýchlo naložiť na všetky zariadenia Fire TV. Tu sú naše užitočné zdroje.

Ako nainštalovať Kodi na FireStick

Smartfóny Android, tablety, Android TV & Boxy pre Android

Všetky tieto zariadenia s Androidom sú vybavené vstavanou podporou služieb Google Play vrátane obchodu Google Play. Kodi je oficiálne súčasťou obchodu Play Store.

Z tohto dôvodu všetko, čo musíte urobiť, aby ste nainštalovali Kodi, je stiahnuť z Obchodu Play, ak používate niektoré z týchto zariadení s Androidom.

Windows PC & xbox

Windows 10 & Xbox One: Kodi je oficiálne dostupné v Microsoft Store pre používateľov Windows 10. Stačí zadať „Kodi“ v Cortane a kliknúť na ikonu Kodi vo výsledkoch vyhľadávania. Nainštalujte Kodi podľa pokynov na obrazovke

Windows 8.1, Xbox 360 a staršie verzie: Inštalátor si môžete stiahnuť z oficiálnej stránky Kodi https://kodi.tv/download. Na tejto stránke kliknite na položku Windows.

Mac a iOS & Iné zariadenia

V prípade počítačov Mac, iOS a ďalších zariadení prejdite na stránku Kodi na stiahnutie na adrese https://kodi.tv/download a kliknite na ikonu vášho operačného systému. Napríklad kliknite na Mac OS pre Mac a iOS pre iOS.

Zobrazí sa malé okno s odkazom na stiahnutie inštalačného súboru. Okno má tiež Ako odkaz, ktorý vás prevedie sprievodcom inštaláciou Kodi na vybraný OS v prípade, že potrebujete pomoc.

Ako začať s Kodi

Kodi nie je hostiteľom žiadneho obsahu. Kodi je iba prehrávač médií, ktorý jednoducho uľahčuje prehrávanie obsahu. Médiá môžete prehrávať z miestneho úložiska prostredníctvom Kodi. Ale ako som už povedal, nie je to to, čo je Kodi najlepšie známe. Kodi je populárny, pretože vám umožňuje prehrávať bezplatné videá a hudbu cez internet.

Ak chcete začať s programom Kodi, potrebujete doplnky a zostavenia.

Doplnky spoločnosti Kodi

Doplnky sú najväčšími prispievateľmi k úspechu spoločnosti Kodi. Toto je vstupná brána do obrovského sveta bezplatného obsahu na webe. Či už chcete sledovať filmy a televízne programy, satelitnú TV cez internet alebo šport, sú to doplnky, ktoré vám to umožnia. Jednoducho povedané, doplnky Kodi sú pre vás absolútne nevyhnutné.

Doplnky Kodi tiež ne hostia žiadny vlastný obsah. Sú to agregátory, ktoré získavajú streamy alebo streamingové odkazy z rôznych zdrojov na internete.

Všetko, čo potrebujete vedieť o doplnkoch, nájdete na Fire Stick Tricks. Tu sú niektoré z našich najlepších zdrojov a sprievodcov:

Ako používať Kodi

Najlepšie doplnky Kodi

Ako nainštalovať ľubovoľný doplnok Kodi

Ako nainštalovať Exodus Redux

Ako nainštalovať 7 z 9 Kodi Addon

Ako nainštalovať All Eyez na mňa Kodi Addon

Ako nainštalovať doplnok Deathstar

Ako nainštalovať SportsDevil

Buduje spoločnosť Kodi

Zostavenia dávajú vizuálny vzhľad rozhraniu Kodi. Menia spôsob interakcie so spoločnosťou Kodi. Tieto súbory sú tiež vopred nainštalované s obľúbenými a funkčnými doplnkami, takže ich nemusíte inštalovať manuálne.

Kodi stavia nakoniec spoliehajú na doplnky pre streamovanie obsahu. Dalo by sa teda povedať, že to nie sú podstatné. To nie je úplne pravda. Mohli by ste začať s partiou addónov a bez akejkoľvek zostavy. Kodi je však so zostavou oveľa zábavnejšia. Aj keď to nie je povinné, osobne odporúčam zostavenie Kodi.

Nie ste si istí, ako na to? Nebojte sa, máme všetko, čo vám pomôže pri výbere správnej zostavy. Tu sú niektoré z našich užitočných zdrojov:

Najlepšie postavenia spoločnosti Kodi

Ako nainštalovať Titanium build

Ako nainštalovať No Limits Magic build

Ako nainštalovať Xanax Kodi Build

Ako nainštalovať Streamline Kodi Build

Je spoločnosť Kodi legálna a bezpečná?

Dovoľte mi začať tým, že Kodi je stopercentne legálny. A je tiež úplne bezpečné, ak sa uistíte, že inštalujete doplnky a staviate iba z dôveryhodných zdrojov. Všetky naše zdroje a návody na použitie sa vzťahujú iba na tie doplnky a súbory, ktoré sú bezpečné. Osobne otestujeme každý doplnok a zostavíme pred zdieľaním jeho inštalačných pokynov s vami.

Spoločnosť Kodi je legálna a toto tvrdenie je podložené skutočnosťou, že je zahrnutá v obchodoch Google Play a Microsoft Store. Ver mi, to nie je ľahké urobiť lakmusový test.

Keď však streamujete bezplatný obsah pomocou doplnkov Kodi, môžete naraziť na problémy s autorskými právami. To, čo robíte na internete, môže sledovať váš poskytovateľ internetových služieb, vaša vláda a dokonca aj subjekty tretích strán. V žiadnom prípade nepodporujeme porušovanie autorských práv, ale sme silnými zástancami vášho práva na súkromie.

Používanie siete VPN je najlepším spôsobom, ako sa vyhnúť problémom pri streamovaní bezplatného obsahu. Sieť VPN zaistí, že vaše online aktivity budú šifrované a chránené pred zvedavými očami.

Ako nainštalovať najlepšie VPN pre Kodi

Ako vyriešiť problémy spoločnosti Kodi

Máte problémy so spoločnosťou Kodi? Nerobte si starosti, kryli sme vás aj tu. Kodi je stabilná, dôveryhodná aplikácia. Ale akceptujme to. Je to digitálny nástroj, a hoci problémy s kodi sú zriedkavé, nie sú o nich neslýchané.

Tu je niekoľko zdrojov, ktoré vám pomôžu znovu pracovať bez problémov v spoločnosti Kodi:

Prečo nefunguje môj Kodi? Bežné problémy a opravy

Ako vyriešiť problémy s vyrovnávacou pamäťou Kodi

Ako opraviť „Nepodarilo sa nainštalovať závislosť“ v spoločnosti Kodi

Ako skontrolovať denník chýb Kodi pre viac informácií a rýchle opravy

Zabalenie

Toto je rýchle zhrnutie všetkých dôležitých aspektov Kodi, ktoré si musí každý používateľ uvedomiť skôr, ako začne. Každá časť tejto príručky je ďalej rozpracovaná prostredníctvom odkazov na rôzne užitočné zdroje. Aká bola vaša skúsenosť? Radi by sme od vás počuli.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me