Programy telewizyjne nie działają na Kodi: Rozwiązania błędów CDATA

>

W tym poście przedstawiamy rozwiązania błędu CDATA, który dotknął wielu użytkowników Kodi podczas próby oglądania programów telewizyjnych za pośrednictwem kilku dodatków Kodi, takich jak Exodus Redux.

Programy telewizyjne nie działają na dodatkach Kodi z powodu błędu cdata

W ciągu ostatnich kilku dni proponowaliśmy naszym czytelnikom obejścia i rozwiązania, odpowiadając na komentarze do różnych postów. Pomyśleliśmy jednak, że dobrze byłoby napisać ten post, który zawiera wszystkie możliwe rozwiązania w jednym miejscu.

Większość dodatków Kodi pozyskuje treść programu telewizyjnego z TVDB, scentralizowanej bazy danych programów telewizyjnych. TVDB ostatnio doświadczyło usterki skrobania, z powodu której wiele dodatków uległo zmianie.

Chociaż TVDB naprawił teraz błąd, twórcy muszą zaktualizować swoje dodatki. Gdy programiści zaktualizują dodatki, programy telewizyjne zaczną ponownie działać.

Tymczasem oto niektóre z obejść, które zadziałały dla nas.

Uwaga Użytkownicy KODI: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Dodatki / kompilacje Kodi oferują nieograniczoną transmisję strumieniową, ale mogą również wpędzić Cię w kłopoty prawne, jeśli złapiesz streamowanie bezpłatnych filmów / programów telewizyjnych / sportu. Użytkownikom Kodi zaleca się, aby zawsze łączyli się z VPN podczas przesyłania strumieniowego online. Dobry Kodi VPN ukrywa Twoją tożsamość, omija nadzór rządowy, treści blokowane geograficznie i ograniczanie dostępu do Internetu przez dostawców usług internetowych (co pomaga również w strumieniowaniu bez bufora).

Używam ExpressVPN, który jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym Amazon FireStick. Dostajesz 3 miesiące za darmo i oszczędzasz 49% na rocznych planach. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy.

Kliknij TUTAJ, aby otrzymać 3 miesiące za darmo i zaoszczędzić 49% na ExpressVPN

Przeczytaj: Jak zainstalować i korzystać z Kodi VPN

Jak oglądać programy telewizyjne na dodatkach Kodi

# 1: Użyj dodatków Kodi, które zostały już zaktualizowane

Gdy piszę ten przewodnik, tylko garść dodatków zaktualizowała swoje kody (a Exodus Redux nie jest jednym z nich).

Dwa dodatki, które zostały w pełni zaktualizowane i które transmitują programy telewizyjne to The Crew and Numbers.

Możesz zainstalować te dodatki z następujących linków:

  • Zainstaluj The Crew Addon na Kodi
  • Zainstaluj dodatek Numbers na Kodi

Jeśli masz już te dodatki, które nadal nie działają, prawdopodobnie nie masz zaktualizowanej wersji.

Nie ma potrzeby odinstalowywania tych dodatków. Wystarczy postępować zgodnie ze zwykłymi instrukcjami instalacji w odpowiednich przewodnikach. Dodatki zostaną zaktualizowane.

# 2: Dostęp do programów telewizyjnych poprzez kalendarz telewizyjny

Już to rozwiązanie proponowaliśmy za pomocą komentarzy (zob. Https://www.firesticktricks.com/exodus-redux.html#comment-7543).

Istnieje kilka dodatków, które nie zostały jeszcze zaktualizowane, gdy piszę ten przewodnik (np. Exodus Redux). Niektóre z nich mają jednak opcję Kalendarz telewizyjny w kategorii Programy telewizyjne, z których można uzyskać dostęp do programów telewizyjnych i ich strumieniować.

Otwórz dodatek i przejdź do Programy telewizyjne > Kalendarz telewizyjny. Wyszukaj program telewizyjny, który chcesz obejrzeć, i rozpocznij transmisję strumieniową.

Alternatywne rozwiązanie: użyj APK zamiast dodatków

Jeśli używasz Kodi na urządzeniach z Androidem (takich jak FireStick, Mobile, Android TV Box, Smart TV itp.), Dobrym pomysłem byłoby użycie niektórych pakietów APK zamiast dodatków Kodi.

W rzeczywistości coraz bardziej przekonuję się, że APK są o wiele bardziej niezawodne niż dodatki Kodi. Oto niektóre z popularnych APK / aplikacji, których możesz użyć do oglądania swoich ulubionych programów telewizyjnych:

  • CatMouse APK
  • Cinema HD
  • UnlockMyTV
  • CyberFlix TV

Dodatkowa wskazówka!

Bez względu na to, czy używasz dodatków The Crew i Numbers Kodi, czy sugerowanych przez nas pakietów APK, zdecydowanie polecam korzystanie z Real Debrid.

Real Debrid da ci dostęp do ton wysokiej jakości linków do przesyłania strumieniowego, których normalnie nie znajdziesz. To znacznie zwiększy Twoje szanse na udane strumieniowanie programów telewizyjnych i poprawi ogólne wrażenia z oglądania.

Aby uzyskać więcej informacji, postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem na temat konfigurowania i korzystania z Real Debrid z Kodi i pakietami APK.

Podsumowanie

Są to rozwiązania, które pozwolą Ci wrócić do oglądania programów telewizyjnych. Jak już powiedziałem, dodatki The Crew and Numbers zostały już zaktualizowane. Oni transmitują programy telewizyjne. Jeśli masz Exodus Redux lub inny dodatek z opcją TV Calendar, użyj tego jako obejścia. Alternatywnie, użyj APK zamiast dodatków, jeśli masz urządzenie z Androidem.

Związane z:

Jak Jailbreak a Fire Stick
Jak naprawić buforowanie Kodi
Jak zresetować Kodi na Firestick
Typowe błędy i rozwiązania Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me