Slamious Kodi Build Nasıl Kurulur

>

Bu kılavuzda, Slamious Build'ı Kodi'ye yüklemeyi öğreneceksiniz. Burada sağlanan adımlar FireStick, Mac, Linux, Windows, Mobiles, Raspberry Pi ve daha fazlası üzerinde çalışır.

Slamious, Slamious Wizard'ın büyük kataloğundan geliyor. Slamious Wizard'ın birçok yapısı olmasına rağmen, Slamious Kodi build açıkça öne çıkıyor. Bu özenle tasarlanmış yapı sadece yeni başlayanlar için değil, aynı zamanda deneyimli kullanıcılar için de mükemmeldir..

Yapı, önceden yüklenmiş olarak gelen en iyi Kodi eklentileri aracılığıyla tüm akış gereksinimlerinizi karşılar. Kullanıcı dostu arayüz, yapıyı keşfederken ve gezinirken asla zorluk çekmemenizi sağlar. İhtiyacınız olan hemen hemen her şey ana ekranda zaten mevcut.

Bu yapıyı kullanmaya başladığımda, size bir rehber yazacağım ve ayrıca En İyi Kodi Yapımları listemize ekleyeceğim..

Devam etmeden önce Feragatnamemizi okumak için lütfen buraya tıklayın.

Kodi Slamious Build Nasıl Kurulur

Yapı yükleme işlemi kolaydır ancak genellikle uzun sürer. Şimdi, onu izlemeniz daha kolay olacak şekilde iki geniş parçaya ayıralım. İşte yapacağımız şey:

Bölüm 1: Bilinmeyen Kaynaklardan Derlemeye İzin Ver (önkoşul)
Bölüm 2: Slamious Kodi Build'ı kurun

Artık her parça ile ayrı ayrı başlayabiliriz.

Dikkat: Kodi Builds sınırsız akış içeriği getirir, ancak sizi yasal bir sorunla da karşılaştırabilir. Kodi kullanıcıları film / TV şovu / Spor akışı sırasında kimliklerini gizlemek için bir VPN kullanmalıdır. Dahası, birçok popüler Eklenti coğrafi olarak engellenir ve çalışması için bir VPN gerekir.

Şahsen kullanıyorum ve tavsiye ediyorum ExpressVPN Kodi için en iyi VPN. 3 aylık ücretsiz kazanabilir ve yıllık planlarında% 49 tasarruf edebilirsiniz.

Bölüm 1: Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver

Slamious bir üçüncü taraf Kodi derlemesi. Böyle bir yapı kurmaya çalıştığınızda, Kodi'nin iç güvenlik sistemi bunu yapmanıza engel olacaktır. Bu, hiçbir kötü amaçlı programın otomatik olarak yüklenmemesini sağlamak içindir. Çarpıcı yapı güvenlidir. Bu nedenle, aşağıdaki adımları izleyerek bu kısıtlamayı atlayacağız:

# 1: Erişim Ayarlar Kodi uygulamasının ana ekranından. Bu seçeneği sol üstte bulacaksınız

kodi slamious build nasıl kurulur

# 2: Öğeyi açın sistem sonraki ekranda

kodi üzerinde slamious yapı

# 3: Şimdi seçmeniz gereken soldaki öğedir Eklenti. Bunu yaptığınızda, sağda ilgili seçenekleri görürsünüz. Onlardan biri Bilinmeyen kaynaklar. AÇIK olduğundan emin olmak istediğiniz seçenektir. Anahtarını açın ve KAPALI ise açın

kodi slamious build nasıl kurulur

# 4: Bu uyarı ekranınızda görüntülendiğinde, devam edin ve Evet. Yine, Slamious Kodi derlemesi yüzde yüz güvenli olduğundan bu uyarıyı görmezden geliyorsunuz.

kodi üzerinde slamious yapı

Bölüm 2: Kodi Slamious Build yükleyin

Şimdi, derlemeyi Kodi'ye yükleyebilirsiniz. Yükleme işlemi, kaynak yol / bağlantı eklemeyi, Slamious Wizard'ı kurmayı ve sonunda Slamious Kodi derlemesini kurmayı içerir. Takip eden adımlarda her şeyi ele alacağız:

# 1: Kodi'ye erişin Ayarlar tekrar

kodi slamious build nasıl kurulur

# 2: Şimdi şuraya gidin: Dosya yöneticisi ve aç

kodi için slamious build

# 3: Seçeneği seçin Kaynak ekle sonraki pencerede (her iki tarafta)

slamious kodi yapı

# 4: Devam edin ve tıklayın aşağıdaki açılır pencerede

slamious build kodi

# 5: İstendiğinde, belirtilen alana aşağıdaki bağlantıyı girin: http://slamiousbuilds.com/repo

Tıklayın tamam Devam etmek için

kodi slamious yapı

# 6: Şimdi ortam kaynağının adını girmenizi istediği alanı vurgulayın. Hatırlayabileceğiniz bir ad yazın. Girebilirsiniz slamious yaptığım gibi

Tıklayın tamam

kodi üzerinde slamious yapı

Kaynak bağlantıyı başarıyla eklediniz. Şimdi bir sonraki bölüme geçiyoruz: Slamious Wizard'ı kurun

# 7: Şimdi Kodi Ayarlarına dönün ve Eklenti

Not: Hala Kodi 17.6 kullanıyorsanız, ana ekrana gidin ve Eklentiler'i ve ardından sol üst köşedeki açık kutu simgesini tıklayın

kodi üzerinde slamious yapı

# 8: Seçeneği aç Zip dosyasından yükle

kodi slamious build nasıl kurulur

9: Devam edin ve tıklayın slamious veya daha önce seçtiğiniz isim

kodi üzerinde slamious yapı

# 10: Artık bu ekranda bir zip dosyası görmelisiniz. Tıkla. Diye adlandırılır Slamious Repo.zip

kodi üzerinde slamious kurmak nasıl

# 11: Bekleyin Çarpıcı Repo Eklenti yüklü İleti. Sağ üst köşede görüntülenir.

slamious build kurulum kılavuzu

# 12: Şimdi tıklayın Depodan yükle

# 13: Tıklayın Çarpıcı Repo

slamious build kurulum kılavuzu

# 14: Tıklayın Program eklentileri

kodi slamious build nasıl kurulur

15: Açık Çarpıcı Sihirbaz

slamious kodi yapı

# 16: Tıklayın Yüklemek

kodi üzerinde slamious build indir

# 17: Bekle Slamious Wizard Eklentisi yüklendi İleti

kodi üzerinde slamious build yükleme adımları

# 18: Tıklayın Reddet bu istem görüntülendiğinde

slamious kodi yapı

# 19: Artık bir dizi Ayar içeren bir açılır pencere görebilirsiniz. Tıklayın Devam et.

kodi üzerinde slamious build için adımlar

# 20: Şimdi, bu açılır pencereyi görüyorsunuz. Tıklayın Yapı Menüsü ve Slamious Kodi derlemesini kurmaya başlayın (Adım 23'e geçin).

Ancak Yoksay'ı tıkladıysanız ve şimdi Slamious build menüsüne erişmeniz gerekiyorsa, sonraki iki adımı izleyin

kodi slamious yapı

# 21: Kodi ana ekranına gidin ve şuraya gidin: Eklenti > Program eklentileri. Burada Slamious sihirbazını bulacaksınız. Tıkla!

kodi üzerinde slamious yapı

# 22: Sonra tıklayın Yapılar

kodi üzerinde slamious yapı

# 23: Şimdi, sizin için Slamious Build Menüsü. Tıkla Slamious inşa etmek

kodi slamious build nasıl kurulur

# 24: Aralarından seçim yapmanız gerekiyor Yeni Kurulum ve Standart Kurulum

Taze Kurulum her zaman benim kişisel seçimim çünkü Kodi'de sıfırdan kurulduğunda herhangi bir yapı daha iyi çalışıyor

çarpık yapı

# 25: Yeni Yükleme'yi seçerseniz, Kodi tercihinize devam etmek isteyip istemediğinizi onaylar. Tıklayın Devam et rızanız için

slamious kodi yapı

# 26: Slamious Wizard önce Kodi'yi hızlıca silecek ve ardından Slamious Kodi Build'ı indirmeye başlayacak. Bu genellikle iki ila üç dakika sürer. Ancak, ağ bağlantınıza ve cihaz özelliklerine bağlı olarak değişebilir

kodi üzerinde slamious build indir

# 27: Kurulum tamamlandığında, herhangi bir Slamious Kodi derleme teması yüklemek isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Bu kılavuzu yazarken 2 tema var. Temayı Yükle ile devam edebilir veya bu adımı atlayıp temayı daha sonra yükleyebilirsiniz. Ben ikincisini seçiyorum.

Tıklayın Temaları İptal Et

kodi üzerinde slamious build yükleme

# 28: Şimdi tıklayın Kapatmaya Zorla istendiğinde

zorla kodi

Slamious Wizard'dan Kodi'ye Slamious derlemesini bu şekilde yüklersiniz.

Kodi Eklentileri / Sürümleri ile akış yapmaya başlamadan önce, Kodi'de akışla yayınladığınız her şeyin İSS'niz ve Hükümetiniz tarafından görülebileceği konusunda sizi uyarmak istiyorum. Bu, telif hakkıyla korunan içeriğin (ücretsiz filmler, TV şovları, Spor) akışının sizi yasal sıkıntıya sokabileceği anlamına gelir.

Kodi kullanıcılarının akış sırasında bir VPN bağlamaları önemle tavsiye edilir. Kodi için bir VPN, popüler Eklentilerde ISS azaltma, Devlet Gözetimi ve coğrafi kısıtlamayı atlayacaktır. Her zaman bağlanırım ExpressVPN tüm akış cihazlarımda ve aynı şeyi yapmanızı öneririm.

ExpressVPN en hızlı ve en güvenli VPN'dir. 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Yani, ilk 30 gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz ve performanstan memnun değilseniz (ki bu pek olası değildir), tam geri ödeme isteyebilirsiniz.

NOT: Telif hakkı yasalarının ihlalini teşvik etmiyoruz. Ancak, yanlışlıkla gayri meşru bir kaynaktan içerik akışı yaparsanız ne olur? Yasal ve yasadışı bir kaynak arasındaki farkı söylemek her zaman kolay değildir.

Kodi'de akış yapmaya başlamadan önce, 3 basit adımda VPN korumasını nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Aşama 1: ExpressVPN aboneliğini edinin BURAYA.

Adım 2: Tıklayın BURAYA uygulamasını ExpressVPN uygulamasını indirip yüklemek için.

Aşama 3: Bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesine tıklayın. Bu kadar. Kodi için en hızlı ve en iyi VPN ile bağlantınız artık güvende.

kodi için expressvpn bağlamak

Slamious Kodi Build dosyasına genel bakış

Yapıyı yükledikten sonra, Kodi uygulamasını yeniden açarak binaya erişebilirsiniz. Size aşağıdaki ana ekran sunulacaktır:

kodi üzerinde slamious build nasıl kullanılır

Bu ilk çalıştırma ise, derlemeye eklentilerini, eklentilerini ve ayarlarını güncellemesi için birkaç dakika izin verdiğinizden emin olun. Ancak bu biraz zaman alır, yapınızın daha sonra sorunsuz çalışmasını sağlar.

Anında yayın yapmaya başlamanıza izin veren Slamious yapısının ana ekranındaki kategoriler aşağıdadır:

  • filmler
  • TV Şovları
  • Canlı tv
  • Spor Dalları
  • Çocuklar
  • Müzik

Bu kategoriler ana ekrandaki ana menü çubuğunda sıralanmıştır. Bir kategori seçildiğinde, alt menü çubuğu ayrıca ilgili seçeneği görüntüler. Örneğin, yukarıdaki ekran görüntüsünde, Filmler'i seçtim ve Video eklentileri, Yeni Sürümler vb. Dahil olmak üzere ilgili seçenekleri alt menü çubuğunu doldurdum.

Slamious Kodi derlemesi ile birlikte gelen önceden yüklenmiş eklentilerin tam listesini keşfetmek istiyorsanız, Eklentilere gidebilirsiniz. > Ana ekrandaki ana menüden Video Eklentileri.

Slamious ile kullanılabilen popüler video eklentilerinin bazıları:

  • Yoda
  • cCloud TV
  • SportsDevil
  • Sihirli Ejderha

kodi üzerinde slamious build kullanma

Karar

Çarpıcı sihirbaz bir düzineden fazla yapıya ev sahipliği yapıyor. Birçoğunu denedim ve Slamious'ın en iyilerinden biri olduğuna inanıyorum. İlk olarak, herhangi bir Kodi yapısının çok önemli bir yönü olan eklentiler hakkında konuşalım. Slamious, yukarıda listelediğim gibi önceden yüklenmiş eklentileri bolca paketliyor. Şovları, filmleri, sporları, canlı TV'leri ve daha fazlasını yayınlamanızı sağlar.

Yapının kullanıcı arayüzü basit ve çekici. Slamious Kodi build akıcıdır ve navigasyon ile rahatlamanızı sağlar. Genel olarak, mükemmel kullanıcı deneyimi için tasarlanmıştır. Yapı da hafiftir ve bu nedenle düşük RAM cihazlarında da sorunsuz çalışır.

İlişkili:

FireStick'e Kodi Nasıl Yüklenir
Kodi Nasıl Güncelleştirilir
Kodi Nasıl Kullanılır
Kodi Sıfırlama

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me