Televizijos laidos neveikia „Kodi“: CDATA klaidų sprendimai

>

Šiame įraše pateikiame CDATA klaidos, paveikusios daugelį „Kodi“ vartotojų, bandant žiūrėti TV laidas per kelis „Kodi“ priedus, pvz., „Exodus Redux“, sprendimus..

TV programos neveikia „Kodi“ priedų dėl cdata klaidos

Atsakydami į įvairių pranešimų komentarus per pastarąsias kelias dienas, mes siūlėme jų sprendimo būdus ir sprendimus. Vis dėlto manėme, kad būtų netinka parašyti šį įrašą, kuriame visi įmanomi sprendimai būtų sudėti į vieną vietą.

Daugelis „Kodi“ priedų TV laidų turinį gauna iš TVDB, centralizuotos TV laidų duomenų bazės. Neseniai „TVDB“ patyrė grandymo klaidą, dėl kurios buvo paveikta daugybė priedų.

Nors TVDB dabar ištaisė klaidą, kūrėjai turi atnaujinti savo priedus. Kai kūrėjai atnaujins priedus, TV laidos vėl pradės veikti.

Šiuo metu mes pateikėme keletą būdų, kurie padėjo mums padėti.

Dėmesys „KODI“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

„Kodi Addons“ / „build“ siūlo neribotą srautinį turinį, tačiau taip pat gali patekti į teisines problemas, jei sugaunate srautinius filmus / TV laidas / sportą. „Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama visada prisijungti prie VPN, kai srautai perduodami internetu. Geras „Kodi“ VPN slepia jūsų tapatybę, aplenkia vyriausybės stebėjimą, geografiškai užblokuotą turinį ir IPT trapėjimą (tai taip pat padeda srautui kaupti be buferio)..

Aš naudoju „ExpressVPN“, kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon FireStick“. Gausite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupysite 49% pagal savo metinius planus. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei nesate patenkintas, visada galite paprašyti grąžinti pinigus.

Spustelėkite ČIA, kad gautumėte 3 mėnesius nemokamus ir sutaupytumėte 49% „ExpressVPN“

Skaitykite: Kaip įdiegti ir naudoti „Kodi“ VPN

Kaip žiūrėti TV laidas „Kodi Addons“

# 1: naudokite jau atnaujintus „Kodi“ priedus

Rašydamas šį vadovą, tik keli papildymai atnaujino savo kodus (ir „Exodus Redux“ nėra vienas iš jų).

Du priedai, kurie buvo visiškai atnaujinti ir transliuoti TV laidas, yra „Įgula“ ir „Skaičiai“.

Šiuos priedus galite įdiegti iš šių nuorodų:

  • Įdiekite „Crew Addon“ „Kodi“
  • Įdiekite „Numbers Addon“ „Kodi“

Jei jau turite šiuos priedus ir jie vis tiek neveikia jūsų, greičiausiai neturite atnaujintos versijos.

Šių priedų pašalinti nereikia. Tiesiog vykdykite įprastas diegimo instrukcijas, pateiktas atitinkamuose vadovuose. Priedai bus atnaujinti.

# 2: pasiekite TV laidas per TV kalendorių

Mes jau siūlėme šį sprendimą komentuodami (nuoroda: https://www.firesticktricks.com/exodus-redux.html#comment-7543).

Kai kurie priedai dar turi būti atnaujinti, kai rašau šį vadovą (pvz., „Exodus Redux“). Tačiau kai kurie iš jų turi TV kalendoriaus parinktį kategorijoje „TV šou“, iš kurios galite pasiekti ir transliuoti TV laidas.

Atidarykite priedą ir eikite į TV laidos > TV kalendorius. Ieškokite norimos žiūrėti TV laidos ir pradėkite transliuoti.

Alternatyvus sprendimas: vietoj priedų naudokite APK

Jei „Kodi“ naudosite „Android“ pagrįstais įrenginiais (pvz., „FireStick“, „Mobile“, „Android TV Box“, „Smart TV“ ir kt.), Būtų puiki idėja naudoti kai kuriuos APK, o ne „Kodi“ priedus..

Tiesą sakant, aš vis labiau įsitikinu, kad APK yra daug patikimesni nei „Kodi“ priedai. Čia yra keletas populiarių APK / programų, kurias galite naudoti norėdami žiūrėti mėgstamas TV laidas:

  • „CatMouse“ APK
  • Kinas HD
  • „UnlockMyTV“
  • „CyberFlix“ televizorius

Premijos patarimas!

Nesvarbu, ar naudojate „Crew“ ir „Numbers Kodi“ priedus, ar mūsų siūlomus APK, aš labai rekomenduoju naudoti „Real Debrid“.

„Real Debrid“ suteiks jums prieigą prie daugybės aukštos kokybės srautinių nuorodų, kurių paprastai nerasite. Tai žymiai padidins jūsų galimybes sėkmingai transliuoti TV laidas ir pagerins jūsų bendrą žiūrėjimo patirtį.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų vadovą, kaip nustatyti ir naudoti „Real Debrid“ su „Kodi“ ir APK.

Apvyniokite

Taigi, tai yra sprendimai, padėsiantys jums vėl žiūrėti TV laidas. Kaip jau sakiau, „The Crew“ ir „Numbers“ priedai jau buvo atnaujinti. Jie transliuoja TV laidas. Jei turite „Exodus Redux“ ar bet kurį kitą priedą su „TV kalendoriaus“ parinktimi, naudokite tai kaip išeitį. Kitu atveju naudokite APK, o ne priedus, jei turite „Android“ įrenginį.

Susijęs:

Kaip pagrobti ugnies lazdą
Kaip nustatyti Kodi buferį
Kaip atkurti „Kodi“ naudojant „Firestick“
Dažnos „Kodi“ klaidos ir sprendimai

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me