Televizní pořady na Kodi nefungují: Řešení chyb CDATA

>

V tomto příspěvku poskytujeme řešení chyby CDATA, která ovlivnila mnoho uživatelů Kodi, zatímco se snažíme sledovat televizní pořady prostřednictvím několika doplňků Kodi, jako je například Exodus Redux.

televizní pořady nefungují na kodi addonech kvůli chybě cdata

V posledních několika dnech nabízíme čtenářům řešení a řešení prostřednictvím odpovědi na komentáře k různým příspěvkům. Mysleli jsme si však, že by bylo vhodné napsat tento příspěvek, který shromažďuje všechna možná řešení na jednom místě.

Většina doplňků Kodi získává obsah televizních pořadů z TVDB, centralizované databáze pro televizní pořady. TVDB nedávno zažil škrábání závada, kvůli které bylo ovlivněno mnoho doplňků.

Zatímco TVDB tuto chybu nyní opravila, je na vývojářích, aby aktualizovali své doplňky. Jakmile vývojáři aktualizují doplňky, televizní pořady začnou znovu fungovat.

Mezitím zde uvádíme některá řešení, která pro nás fungovala.

Pozornost uživatelů KODI: Přečtěte si, než budete pokračovat

Doplňky / sestavení Kodi nabízejí neomezený obsah streamovaného obsahu, ale mohou vás také dostat do legálních potíží, pokud budou zachyceny streamované filmy / televizní pořady / sport zdarma. Uživatelům společnosti Kodi důrazně doporučujeme, aby se při streamování online vždy připojili k síti VPN. Dobrá síť Kodi VPN skrývá vaši identitu, obchází vládní dohled, geoblokovaný obsah a škrtení ISP (což také pomáhá při streamování bez vyrovnávací paměti).

Používám ExpressVPN, což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon FireStick, je velmi snadná. Získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na svých ročních plánech. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud nejste spokojeni, můžete vždy požádat o vrácení peněz.

Kliknutím ZDE získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na ExpressVPN

Přečtěte si: Jak nainstalovat a používat síť Kodi VPN

Jak sledovat televizní pořady na doplňcích Kodi

# 1: Použijte doplňky Kodi, které již byly aktualizovány

Když píšu tuto příručku, pouze několik doplňků aktualizovalo své kódy (a Exodus Redux není jedním z nich).

Dva doplňky, které byly plně aktualizovány a streamují televizní pořady, jsou The Crew and Numbers.

Tyto doplňky můžete nainstalovat z následujících odkazů:

  • Nainstalujte doplněk posádky na Kodi
  • Nainstalujte doplněk čísel na Kodi

Pokud již tyto doplňky máte a stále pro vás nefungují, je pravděpodobné, že nemáte aktualizovanou verzi.

Není třeba tyto doplňky odinstalovat. Jednoduše postupujte podle pravidelných instalačních pokynů v příslušných průvodcích. Doplňky budou aktualizovány.

# 2: Přístup k televizním programům prostřednictvím televizního kalendáře

Toto řešení již nabízíme prostřednictvím komentářů (viz: https://www.firesticktricks.com/exodus-redux.html#comment-7543).

Existuje několik doplňků, které je třeba aktualizovat, když píšu tuto příručku (například Exodus Redux). Některé z nich však mají možnost Televizní kalendář v kategorii Televizní pořady, odkud můžete přistupovat a streamovat televizní pořady.

Otevřete doplněk a přejděte na TV pořady > Televizní kalendář. Vyhledejte televizní pořad, který chcete sledovat, a začněte streamovat.

Alternativní řešení: Místo doplňků použijte APK

Pokud používáte Kodi na zařízeních se systémem Android (jako je FireStick, Mobile, Android TV Box, Smart TV atd.), Bylo by skvělé použít některé APK namísto doplňků Kodi.

Ve skutečnosti jsem v těchto dnech stále více přesvědčen, že APK jsou mnohem spolehlivější než doplňky Kodi. Zde jsou některé z populárních APK / aplikací, které můžete použít ke sledování vašich oblíbených televizních pořadů:

  • CatMouse APK
  • Kino HD
  • UnlockMyTV
  • CyberFlix TV

Bonusový tip!

Ať už používáte doplňky The Crew and Numbers Kodi nebo APK, které jsme navrhli, vřele doporučuji použít Real Debrid.

Real Debrid vám umožní přístup k tunám vysoce kvalitních streamovacích odkazů, které nenajdete normálně. Výrazně to zvýší vaše šance na úspěšné streamování televizních pořadů a zlepší váš celkový zážitek ze sledování.

Další informace naleznete v příručce Jak nastavit a používat skutečný debrid s Kodi a APK.

Zabalení

To jsou řešení, díky nimž se můžete znovu vrátit ke sledování televizních pořadů. Jak jsem řekl, doplňky The Crew and Numbers již byly aktualizovány. Streamují televizní pořady. Pokud máte možnost Exodus Redux nebo jakýkoli jiný doplněk s možností Kalendář TV, použijte toto řešení jako řešení. Pokud máte zařízení Android, použijte místo doplňků APK.

Příbuzný:

Jak útěk z vězení Fire Fire
Jak opravit vyrovnávací paměť Kodi
Jak resetovat Kodi na Firestick
Běžné chyby a řešení společnosti Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me