TV šovi, kas nedarbojas Kodi: CDATA kļūdu risinājumi

>

Šajā rakstā mēs piedāvājam CDATA kļūdas risinājumus, kas ietekmējuši daudzus Kodi lietotājus, mēģinot skatīties TV šovus, izmantojot vairākus Kodi papildinājumus, piemēram, Exodus Redux.

TV šovi nedarbojas ar kodi papildinājumiem cdata kļūdas dēļ

Pēdējo dienu laikā mēs lasītājiem piedāvājām risinājumus un risinājumus, atbildot uz komentāriem par dažādām ziņām. Tomēr mēs domājām, ka būtu piemēroti rakstīt šo ziņu, kurā apkopoti visi iespējamie risinājumi vienuviet.

Lielākā daļa Kodi pievieno TV raidījumu saturu no TVDB, kas ir centralizēta TV šovu datu bāze. TVDB nesen piedzīvoja skrāpējumu trūkumus, kuru dēļ tika ietekmēti daudzi papildinājumi.

Lai gan TVDB tagad ir novērsusi kļūdu, izstrādātājiem ir jāatjaunina savi papildinājumi. Kad izstrādātāji būs atjauninājuši papildinājumus, TV šovi atkal sāks darboties.

Tikmēr šeit ir daži no risinājumiem, kas ir strādājuši mūsu labā.

Uzmanību KODI lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Kodi papildinājumi / būvējumi piedāvā neierobežotu straumēšanas saturu, taču tas var arī jūs satraukt juridiskās nepatikšanās, ja tiek straumētas bezmaksas filmas / TV pārraides / sports. Kodi lietotājiem tiek stingri ieteikts vienmēr savienot VPN, straumējot tiešsaistē. Labs Kodi VPN slēpj jūsu identitāti, apiet valdības uzraudzību, ģeogrāfiski bloķētu saturu un ISP droseļvārstu (kas arī palīdz straumēšanai bez buferiem).

Es izmantoju ExpressVPN, kas ir ātrākais un drošākais VPN. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon FireStick. Jūs saņemat 3 mēnešus bez maksas un ietaupāt 49% no gada plāniem. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja neesat apmierināts, vienmēr varat lūgt naudas atmaksu.

Noklikšķiniet ŠEIT, lai iegūtu 3 mēnešus bezmaksas un ietaupītu 49% no ExpressVPN

Lasīt: Kā instalēt un izmantot Kodi VPN

Kā skatīties TV šovus vietnē Kodi Addons

# 1: izmantojiet jau atjauninātos Kodi papildinājumus

Rakstot šo rokasgrāmatu, tikai nedaudzi papildinājumi ir atjauninājuši savus kodus (un Exodus Redux nav viens no tiem).

Divi papildinājumi, kas ir pilnībā atjaunināti un straumē TV šovus, ir The Crew un Numbers.

Šos papildinājumus var instalēt no šīm saitēm:

  • Instalējiet The Crew Addon vietnē Kodi
  • Instalējiet numuru Nodi Add Kodi

Ja jums jau ir šie papildinājumi un tie joprojām nedarbojas jūsu labā, iespējams, ka jums nav atjauninātās versijas.

Šie papildinājumi nav jāinstalē. Vienkārši izpildiet parastās uzstādīšanas instrukcijas attiecīgajās rokasgrāmatās. Papildinājumi tiks atjaunināti.

# 2: piekļūstiet TV šoviem, izmantojot TV kalendāru

Mēs jau esam piedāvājuši šo risinājumu, izmantojot komentārus (skatīt: https://www.firesticktricks.com/exodus-redux.html#comment-7543).

Rakstot šo rokasgrāmatu, daži papildinājumi vēl ir jāatjaunina (piemēram, Exodus Redux). Tomēr dažiem no tiem TV šovu kategorijā ir TV kalendāra opcija, no kuras var piekļūt un straumēt TV šovus.

Atveriet papildinājumu un dodieties uz vietni TV pārraide > TV kalendārs. Atrodiet vēlamo TV šovu un sāciet straumēšanu.

Alternatīvs risinājums: Papildinājumu vietā izmantojiet APK

Ja jūs izmantojat Kodi uz Android balstītām ierīcēm (piemēram, FireStick, Mobile, Android TV Box, Smart TV utt.), Būtu lieliska ideja izmantot dažus APK, nevis Kodi papildinājumus..

Patiesībā es šajās dienās arvien vairāk pārliecinos, ka APK ir daudz uzticamāki nekā Kodi papildinājumi. Šeit ir daži no populārajiem APK / lietotnēm, ko varat izmantot, lai skatītos iecienītos TV raidījumus:

  • APK CatMouse
  • Kino HD
  • UnlockMyTV
  • CyberFlix televizors

Bonusa padoms!

Neatkarīgi no tā, vai izmantojat papildinājumus The Crew un Numbers Kodi vai arī mūsu piedāvātos APK, ļoti iesaku izmantot Real Debrid.

Īstais Debrid jums ļaus piekļūt daudzām augstas kvalitātes straumēšanas saitēm, kuras parasti neatradīsit. Tas ievērojami palielinās jūsu iespējas veiksmīgi straumēt TV šovus un uzlabos jūsu vispārējo skatīšanās pieredzi.

Izlasiet mūsu ceļvedi par to, kā iestatīt un lietot Real Debrid kopā ar Kodi un APK.

Iesaiņošana

Tātad, šie ir risinājumi, lai jūs atkal varētu skatīties TV šovus. Kā jau teicu, The Crew un Numbers papildinājumi jau ir atjaunināti. Viņi straumē TV šovus. Ja jums ir Exodus Redux vai kāds cits papildinājums ar TV kalendāra opciju, izmantojiet to kā risinājumu. Ja jums ir Android ierīce, papildinājumu vietā izmantojiet APK.

Saistīts:

Kā Jailbreak Fire Stick
Kā noteikt Kodi buferizāciju
Kā atiestatīt Kodi vietnē Firestick
Izplatītākās Kodi kļūdas un risinājumi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me