Vai Kodi ir likumīgs un drošs lietošanā?

>

Kodi nesenā pagātnē ir ieguvis lielu popularitāti, pateicoties tā spējai uzreiz pārveidot jūsu ierīci par multivides centru. Es izmantoju Kodi vairākus gadus un nemaz nerunāšu par vārdiem, sakot, ka tas, iespējams, ir labākais multivides atskaņotājs, ko man līdz šim ir bijusi iespēja izmantot. Kodi ne tikai atskaņo multividi no vietējās krātuves, bet tās reālā vara ir tiešsaistes straumēšanas atvieglošana, izmantojot dažādus papildinājumus. Kodi ļauj piekļūt tīmeklī esošajam saturam bez pamatiem. Un ir simtiem bezmaksas papildinājumu, kas ļauj ienirt šajā baseinā.

Tas ir izcils! Vai ne? Tas noteikti ir. Tomēr Kodi ir bijis arī juridisku debašu objekts, jo tas ļauj bez maksas straumēt ar autortiesībām aizsargātu saturu. Jūs, iespējams, esat pajautājuši sev - vai Kodi ir likumīgs un drošs, vai es varu pieķerties likumīgām grūtībām, izmantojot šo multivides atskaņotāju? Mēs esam daudz dzirdējuši par Kodi, un es saprotu, no kurienes jūs uzņematies. Tāpēc es rakstu šo rakstu, lai palīdzētu atbildēt uz dažiem jūsu jautājumiem un sniegtu skaidrību par Kodi multimediju draivera juridisko stāvokli..

ir kodi likumīgs

Tas, ko es dalīšos ar jums, nav pārliecinošs, bet tam ir jāpalīdz jums novērst dažas no jūsu šaubām.

Vai Kodi ir likumīgs?

Jodi ap Kodi joprojām ir daudznozīmīgi, jo gandrīz nekur pasaulē vēl nav pieņemti skaidri likumi par ar autortiesībām aizsargāta satura straumēšanu. Tomēr nav absolūti nekādu šaubu par to, ka pats Kodi ir likumīgs mediju spēlētājs. Kodi lejupielāde un instalēšana neizraisa pārkāpumus. Faktiski Kodi jau ir pieejams oficiālajos lietotņu veikalos, piemēram, Android pakalpojumā Google Play un Microsoft Store. Šajos veikalos nekad netiks mitināta nelegāla lietotne.

Kodi kā atsevišķa lietojumprogramma ir likumīga. Daži Kodi spraudņi, kas ļauj bez maksas piekļūt ar autortiesībām aizsargātam saturam, parasti ved lietotājus likumīgā radara diapazonā. Protams, kā jau teicu, nav melnbaltu likumu, kas aizliegtu ar autortiesībām aizsargāta satura straumēšanu. Bet tas nenozīmē, ka bezmaksas, licencēta satura atskaņošana ir likumīga; patiesībā tas varētu būt ļoti nelikumīgs un nonākt grūtībās. Daudzi cilvēki ir saņēmuši juridiskus paziņojumus par ar autortiesībām aizsargāta satura straumēšanu nelikumīgi. Es cenšos pateikt, ka likumi ir nepārprotamāki tiem, kas glabā un izplata pirātisku / ar autortiesībām aizsargātu saturu.

Kodi spraudņus tautā sauc par Kodi papildinājumiem, un tos ir simtiem. Lielākā daļa šo papildinājumu ir bezmaksas un ļauj straumēt licencēto saturu, piemēram, filmas un šovus, arī bez maksas. Kodi papildinājumi tiek lejupielādēti krātuvēs, kurās mitināti vairāki papildinājumi. Ir viens oficiālais repozitorijs, ko sauc par Kodi papildinājumu repozitoriju. Oficiālajā veikalā ir visi likumīgie papildinājumi, kas vai nu dod piekļuvi bezmaksas saturam publiskajā domēnā, vai arī satur saturu, kas balstīts uz abonēšanu..

Ja lejupielādējat un izmantojat papildinājumu no oficiālā repozitorija, jums nav par ko uztraukties par likumībām. Tomēr trešās puses repozitoriji ar trešo pušu papildinājumiem sola bezmaksas ar autortiesībām aizsargāta satura straumēšanu, kas padara lietas nedaudz viltīgas.

Licencēta satura straumēšana bez maksas ir acīmredzami autortiesību likumu pārkāpums. Tomēr jautājums, kas prasa atbildi, ir - cik sodāmas ir šīs bezmaksas tiešsaistes straumēšanas darbības?

Vai Kodi Legal ir ASV?

Ļaujiet man mēģināt atbildēt uz jūsu jautājumu - vai Kodi ir likumīgs ASV? Autortiesību likumi, kas vērsti pret bezmaksas satura straumēšanu tiešsaistē ASV, nav tieši tas, ko es saucu par “skaidru”. Bet es esmu redzējis, ka daudzi cilvēki ir iepinušies juridiskajā haotā, jo skatās bezmaksas, ar autortiesībām aizsargātu saturu. Piemēram, esmu dzirdējis, ka vairākiem lietotājiem tiek nosūtīti paziņojumi, brīdinot viņus par nelikumīgām straumēšanas darbībām.

Viena lieta, kas ir pilnīgi skaidrs, ir tas, ka ar autortiesībām aizsargāta satura pārdošana un izplatīšana ir autortiesību likumu pārkāpums, un vainīgajiem var draudēt arī lieli naudas sodi un cietumsods. Tātad, ja ir kādas trešās puses papildinājums, kas piedāvā bezmaksas ar straumēšanu aizsargātu ar autortiesībām aizsargātu saturu, tas ir nelikumīgs papildinājums, un izstrādātāji var tikt apsūdzēti.

Droši vien vislabāk ir atstāt minējumus un saglabāt drošību. Izmantojiet ExpressVPN un pārliecinieties, vai visas tiešsaistes aktivitātes joprojām nav izsekojamas.

Vai Kodi ir likumīgs ES un pārējā pasaulē?

Eiropas Savienībā un citās pasaules daļās autortiesību likumi ir tikpat neskaidri kā ASV. Kodi lietošana vairumā valstu ir likumīga, jo šī programmatūra pati par sevi nepārkāpj nevienu likumu. Tomēr, izmantojot Kodi papildinājumus, lai skatītos ar autortiesībām aizsargātu saturu, jūs varat viegli nonākt juridiskās grūtībās neatkarīgi no tā, kurā pasaules daļā jūs dzīvojat..

Likumi ir stingrāki, ja tie attiecas uz licencētā satura glabāšanu un izplatīšanu. Bezmaksas tiešsaistes straumēšanas rīku reklamēšana un reklamēšana piesaista bargus sodus (simtiem tūkstošu dolāru) un daudzus gadus cietumā.

Piemēram, straumētu televizora pierīču vai ierīču (piemēram, FireStick) pārdošana ar Kodi un tā papildinājumiem ir daudzās valstīs pārkāpums. Nesen Eiropas tiesa pasludināja spriedumu pret holandieti, kurš bija pārdevis fasētas Kodi kastes. Jāatzīmē, ka pats kastes pārdošana nebija pretlikumīga. Tas padarīja nelikumīgu ar faktu, ka Kodi bija iepriekš instalējis un veicinājis pirātismu.

Kā droši straumēt Kodi

Jūsu valdība, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs un pat dažas trešās puses, iespējams, seko līdzi tam, ko jūs darāt tīmeklī. Tomēr tiešsaistes aktivitātes vienmēr varat paslēpt no ziņkārīgo acīm. Vienkāršākais risinājums tam ir VPN izmantošana Kodi.

VPN maskē jūsu interneta savienojumu un neļauj izsekot vai izsekot tiešsaistes darbībām. Izmantojot VPN, jūs varat droši un bez bažām izmantot Kodi.

Es personīgi iesaku izmantot ExpressVPN, lai aizsargātu jūsu interneta savienojumu. Es to izmantoju ilgu laiku un esmu pamanījis, ka tas ir ātrākais VPN pakalpojums. Express VPN ir arī Kodi draudzīgs.

ExpressVPN ne tikai maskē jūsu darbības internetā, bet arī ļauj straumēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu un palīdz izvairīties no interneta droseles.

Varat arī pārbaudīt šos nopietnos iemeslus, lai visu laiku izmantotu VPN.

Piezīme: Es nepiekrītu ar autortiesībām aizsargāta satura nelegālas straumēšanas praksei. Es iesaku izmantot VPN pakalpojumu, lai saglabātu jūsu privātumu.

Vai lietotni Kodi App ir droši lietot?

Ja jūs domājat, ka laika apstākļi Kodi ir juridiski droši vai nē, šis jautājums paliek daļēji neatbildēts neskaidru autortiesību likumu dēļ. Kopumā, ja jūs esat lietotājs, kurš izmanto Kodi tikai izklaides nolūkiem un neizplata un neveicina pirātiska satura pārdošanu, Kodi jums ir diezgan drošs. Neuzņemieties par to vārdu un uzmanieties visiem jauniem lēmumiem jūsu valstī vai reģionā.

Ja jūs domājāt, vai Kodi ir droša lietojumprogramma bez ļaunprātīgas programmatūras vai vīrusiem, tad uz jautājumu ir daudz vieglāk atbildēt. JĀ! Kodi ir droša lietojumprogramma. Tajā nav ļaunprātīgu programmu. Tas neradīs kaitējumu jūsu ierīcei.

Kā es jums jau teicu, Kodi tiek mitināts daudzos oficiālajos lietotņu veikalos, piemēram, Google Play un Microsoft Store. Ir zināms, ka šie veikali pirms to mitināšanas ievieto jebkuru lietotni, veicot rūpīgu pārbaudi un vairākus testus. Es domāju teikt, ka pati Kodi ir pilnīgi droša lietojumprogramma, kas nerada draudus ierīcei, kurā tā ir uzstādīta.

Tomēr ņemiet vērā papildinājumus, kurus instalējat Kodi. Tur ir simtiem papildinājumu. Lai gan daudzi no tiem ir droši, tas neattiecas uz visiem. Vienmēr instalējiet papildinājumu no uzticama avota. Oficiālajā Kodi papildinājumu krātuvē ir visi droši papildinājumi. Bet, lejupielādējot trešās puses papildinājumus, vislabāk ir meklēt tos, kas ir populāri un jau izturējuši laika pārbaudi. Varat apskatīt populārākos Kodi papildinājumus, kurus kopš šī raksta es droši instalēju.

Secinājums

Ir skaidri noteikts, ka pats Kodi ir likumīgs mediju spēlētājs. Kodi instalēšana un izmantošana ar autortiesībām aizsargāta satura skatīšanai no autorizētiem avotiem ir likumīga. Tā ir licencēta satura bezmaksas tiešsaistes straumēšana, kas bieži noved pie sarežģītām situācijām. Jūs, kā lietotājs, diez vai piesaistīsit sodus vai sodus par licencētā satura straumēšanu. Tomēr tie, kas izplata, pārdod vai reklamē pirātisku saturu vai rīkus, kas piedāvā piekļuvi šādam saturam, skaidri pārkāpj likumus, un viņiem tiek piemēroti bargi sodi un cietumsods. Es neatzīstu autortiesību pārkāpumus un aicinu jūs skatīties bezmaksas saturu, kas pieejams tikai publiskajā domēnā. Tomēr es iesaku izmantot VPN pakalpojumu, lai maskētu tiešsaistes aktivitātes no jūsu valdības vai ISP.

Saistīts:

Vai VPN ir likumīgi?
Vai Jailbreak a FireStick ir nelikumīgs??
Vai terārija TV ir likumīgs un drošs lietošanai?

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me