10 labākie Stremio papildinājumi | Galīgais saraksts 2020. gadam

>

Šajā rakstā mēs noapaļojam labākos Stremio papildinājumus. Šie papildinājumi darbojas visās platformās, kuras ir saderīgas ar Stremio. Šajā rakstā vēlāk atradīsit arī instrukcijas, kā instalēt Stremio papildinājumus.

Stremio multivides straumēšanas pakalpojums pēdējos pāris gados ir ieguvis diezgan lielu popularitāti. Tas nāk ar neticami vienkāršu saskarni, kas tikai atvieglo straumēšanu. Šī platforma ļauj jums skatīties filmas, seriālus, TV tiešraidi, YouTube videoklipus un daudz ko citu. Ja jums tā vēl nav, veiciet tālāk norādītās darbības, kā instalēt Stremio FireStick un Android TV Box.

Tāpat kā Kodi, arī Stremio ir nepieciešami papildinājumi satura straumēšanai. Pievienojumi savieno jūs ar multivides serveriem visā pasaulē un izveido straumēšanas saites, kuras jūs varat izvēlēties. Tomēr atšķirībā no Kodi Stremio papildinājumi tiek lejupielādēti un instalēti tiešsaistē, un tie neaizņem vietas jūsu ierīces vietējā krātuvē. Tas ne tikai neaizņem vietu ierīcē, bet arī nodrošina, ka papildinājums jāinstalē tikai vienā ierīcē, un tas ir pieejams visās jūsu Stremio ierīcēs (ar nosacījumu, ka visās ierīcēs esat pierakstījies ar to pašu Stremio kontu).

Turklāt atšķirībā no Kodi Stremio papildinājumus ir daudz vienkāršāk instalēt. Jums vienkārši jāiet uz Stremio papildinājumu bibliotēku, jāizvēlas savs papildinājums un jāinstalē ar vienu klikšķi.

Stremio piedāvā arī oficiālus un trešo pušu (kopienas) papildinājumus, piemēram, Kodi. Tomēr Stremio papildinājumu bibliotēka nav tik liela kā Kodi. Ir tikai daži papildinājumi, no kuriem izvēlēties. Es uzskatu, ka nākotnē tas mainīsies, kad arvien vairāk izstrādātāju sāks izrādīt interesi par šo platformu.

Mēs esam izvēlējušies labākos Stremio papildinājumus. Paskaties!

Uzmanības lietotāji: Izlasiet pirms turpināšanas

Valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē uzrauga savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē. Ja tiešsaistē atrodat straumētu ar autortiesībām aizsargātu saturu, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Pašlaik jūsu IP ir redzams visiem. Es ļoti iesaku jums iegūt labu VPN un slēpt savu identitāti, lai jūsu filmu skatīšanās pieredze nenotiktu slikti.

ES izmantoju ExpressVPN kas ir ātrākais un drošākais VPN nozarē. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon Fire TV Stick. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu. ExpressVPN ir arī īpašs darījums, kur varat saņemiet 3 mēnešus bez maksas un ietaupiet 49% no gada plāna.

Šie ir iemesli, kāpēc jums visu laiku jāizmanto VPN.

Labākie Stremio papildinājumi

Tātad, šeit ir mūsu populārāko Stremio papildinājumu saraksts. Šajā sarakstā ir gan oficiālie, gan Kopienas (trešo personu) papildinājumi.

1. Pirātu līcis

Piratu līča Stremio papildinājums ļauj piekļūt visai populārās torrenting vietnes The Pirate Bay visai datu bāzei. Šis papildinājums ļauj straumēt torrenta saturu, bez nepieciešamības tos vispirms lejupielādēt ierīcē. Tam ir neizsmeļoša jūsu iecienītāko filmu un šovu kolekcija.

Pirātu līcis ir pieejams divās versijās - ThePirateBay + (TPB +) un PirateBay Addon. Šos papildinājumus ir izveidojuši dažādi trešo pušu izstrādātāji. Abas iegūst augstas kvalitātes straumes no dažādiem torrent serveriem. Viss, kas jums jādara, lai iegūtu šos papildinājumus, ir jādodas uz papildinājumu sadaļu Stremio un atlasiet Kopienas papildinājumus. Jūs tos atradīsit starp piedāvātajiem Stremio papildinājumiem. Ja jums patīk straumēšana vietnē Stremio, šie ir vieni no labākajiem Stremio papildinājumiem.

2. Huans Karloss

Sabiedrības papildinājumu sarakstā atradīsit virkni ierakstu ar vārdu “Huans Karloss”. Lai gan visi no tiem ir pienācīgi, viens, kuru sauc par Huanu Karlosu 2 (šī raksta rakstīšanas laikā), ir tas, kuru jūs patiešām vēlaties saņemt. Huans Karloss ir ievērojams straumju avots. Līdzīgā nosaukumā esošais Stremio papildinājums piedāvā bezrūpīgu straumju straumēšanu. Tam ir milzīga filmu un TV šovu datu bāze.

Satura bibliotēka tiek regulāri papildināta. Ja ir kaut kas jauns, iespējams, ka vispirms to atradīsit ar Juan Carlos 2. Papildinājums tiek instalēts ar vienu klikšķi un nav nepieciešama īpaša iestatīšana. Noklikšķinot uz filmas vai epizodes, jūs atradīsit vairākas straumes no šī papildinājuma. Tas ir konsekventi atspoguļots kā viens no populārākajiem Stremio papildinājumiem dažādos sarakstos.

3. RARBG

RARBG ir vēl viens ļoti populārs nosaukums Stremio papildinājumu pasaulē. Tas ir milzīgs jūsu iecienītā satura noliktava, ieskaitot filmas un TV seriālus. Es diezgan ilgi izmantoju šo papildinājumu un, atklāti sakot, nekad neesmu vīlusies.

Šis Stremio papildinājums ievelk vairākas saites no dažādiem torrent serveriem uz filmu vai epizodi, kuru vēlaties atskaņot. Tas arī ļauj jums izvēlēties straumēšanas izšķirtspēju no SD līdz 1080p. Ja jums ir paveicies, iespējams, jūs pat atradīsit dažas 4K straumes. RARBG instalēšanai ir nepieciešams tikai viens klikšķis, un jums ir bezgalīga satura bibliotēka, kas jums tiek pasniegta skatīšanās priekiem. Tas ir viens no maniem iecienītākajiem Stremio papildinājumiem.

4. Popkorna laiks

EZTV un YTS ir vieni no visvairāk izmantotajiem torrent serveriem visā pasaulē. Popkorna laiks savieno jūs ar visu viņu bibliotēku un kalpo jums augstas kvalitātes saturu pēc pieprasījuma, ieskaitot filmas, šovus, dokumentālās filmas un daudz ko citu. Popkorna laiks, tāpat kā daudzi citi šajā sarakstā, tiek uzskatīts par vienu no labākajiem Stremio papildinājumiem.

EZTV un YTS satura bibliotēka tiek pastāvīgi atjaunināta. Tas nozīmē, ka Popkorna laikā vienmēr ir kaut kas jauns, ko skatīties. Pamēģināt.

5. Zooqle

Jūs varat domāt par Zooqle kā satura apkopotāju. Tam nav nevienas vecāku vietnes vai servera, no kura iegūt satura straumes. Tomēr tas piedāvā vienuviet labākos avotus, un tur atrodas vislabākās kvalitātes straumēšanas saites. Tas izmanto torrentu izsekotājus no Mega Torrents, YTS, RARBG un vairāk.

Zooqle galvenokārt ir paredzēts pēc pieprasījuma saturam, piemēram, filmām un TV seriāliem. Tomēr dažreiz jūs pat varētu atrast straumes dokumentālajām filmām un pat YouTube videoklipiem. Esmu arī redzējis, ka tas atrod vecu filmu un šovu straumes, kā tas nav daudzos citos populārākajos Stremio papildinājumos. Rakstot šo rokasgrāmatu, Zooqle ir diezgan jauns, taču tā klātbūtne ir jūtama. Jūs varētu vēlēties to izmēģināt.

6. Atveriet videoklipus

Šis ir vēl viens papildinājums, kas atrod ceļu uz mūsu labāko Stremio papildinājumu sarakstu. Atvērtie videoklipi var nebūt tik labi kā daži citi papildinājumi, piemēram, Huans Karloss 2 vai RARBG, taču tas kādu laiku veic pienācīgu darbu. Tātad, es domāju, ka jums jāzina, ka tā pastāv.

Atvērtie videoklipi ir filmu un TV šovu papildinājums pēc pieprasījuma. Tas atrod straumes gandrīz visam nesenajam un populārajam saturam, kuru vēlaties skatīties. Šis Stremio papildinājums ļauj izvēlēties vēlamo izšķirtspēju, ieskaitot SD, 720 un 1080.

7. Netflix

Netflix ir vēl viens populārs Stremio papildinājums. Šis papildinājums ļauj pārlūkot visu filmu, šovu un cita veida saturu, kas pieejams vietnē Netflix. Pat ja tas pašlaik ir pieejams kā trešās puses papildinājums, tas joprojām ļauj jums skatīties saturu tikai tad, kad esat pierakstījies ar savu pašreizējo Netflix kontu. Turklāt jums nav jāsniedz sava Netflix pieteikšanās informācija Stremio. Izvēloties filmu vai seansu (vai jebkuru citu nosaukumu), jūs tiek novirzīts uz Netflix vietni, kur varat droši pierakstīties..

Ja jums nav Netflix abonementa un domājat, vai jums tāds jāsaņem, nē, šis Stremio papildinājums varētu noderēt. Varat izpētīt satura bibliotēku un noskaidrot, vai ir pietiekami daudz videoklipu, kas jūs interesē.

8. YouTube

YouTube ir viens no oficiālajiem Stremio papildinājumiem, kas parasti ir iepriekš instalēts kopā ar lietotni. Šis papildinājums ir lielisks veids, kā izpētīt un skatīties YouTube videoklipus. Un mēs zinām, ka vietnē YouTube ir tūkstošiem (vai pat miljoniem) videoklipu, kurus varat skatīties.

YouTube gadu gaitā ir attīstījies, un tā vairs nav tikai vieta dažiem nejaušiem, mājās gatavotiem video. Vairāki profesionāli producenti un veidotāji katru dienu sniedz ieguldījumu šīs video straumēšanas platformas milzīgajā video bibliotēkā. Izmantojot YouTube Stremio papildinājumu, varat skatīties tīmekļa šovus, reklāmkadrus, vīrusu video un daudz oriģināla satura.

Papildinājumam tomēr ir daži ierobežojumi. Jūs nevarat pierakstīties savā YouTube kontā. Tāpēc jums nav piekļuves jūsu skatīšanās sarakstam, abonētajiem kanāliem un visam, kas raksturīgs jūsu profilam. Tajā netiek straumēts arī YouTube TV saturs. Jūs varat skatīties tikai parastos videoklipus.

9. OpenSubtitles

OpenSubtitles ir arī viens no galvenajiem Stremio papildinājumiem. Tas ir oficiāls papildinājums, un, iespējams, tas būs jau instalēts kopā ar Stremio. Ja vēlaties skatīties savas filmas un seansus ar subtitriem, OpenSubtitles ir obligāts papildinājums jums.

Kā jūs droši vien jau zināt, OpenSubtitles ir viens no lielākajiem un populārākajiem subtitru sniedzējiem. Patiesībā mēs iesakām izmantot arī OpenSubtitles arī Kodi. Tam ir milzīga subtitru datu bāze gandrīz visās valodās, par kurām jūs varat iedomāties. Neatkarīgi no tā, vai jums patīk skatīties filmas vai TV pārraides, tieši šajā vietā atradīsit visus nepieciešamos subtitrus.

10. Ex Addon

Ex Addon nav viens no aizraujošākajiem Stremio papildinājumiem. Tas neaptver jaunākās filmas vai TV šovus. Tomēr tas jums dod piekļuvi dažām klasēm publiskajā domēnā. Ja jums patīk skatīties vecās filmas, kuras nav aizsargātas ar autortiesībām, varat izmēģināt Ex Addon.

Tā kā tas tikai straumē filmas publiskajā domēnā, jums pat nav jāuztraucas par autortiesību likumu pārkāpšanu. Kaut arī Ex Addon nav milzīgas satura bibliotēkas, joprojām ir daži nosaukumi, kas jūs varētu interesēt.

Kā instalēt labākos papildinājumus vietnē Stremio

Šeit ir norādītas darbības, lai Stremio instalētu jebkuru papildinājumu. Esmu uzņēmis šādus ekrānuzņēmumus vietnē Amazon FireStick. Tomēr metode darbojas vairāk vai mazāk vienādi visās platformās. Te nu mēs esam:

1- Atveriet Stremio un pierakstieties savā Stremio kontā, ja vēl to neesat izdarījis. Jums vajadzētu redzēt sākuma ekrānu šādi

labākie stremio papildinājumi

2- Augšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz hamburgera izvēlnes (3 horizontālas līnijas). Tagad nedaudz ritiniet uz leju un noklikšķiniet Papildinājumi nolaižamajā izvēlnē

labākie stremio papildinājumi

3 - Tagad jums ir jāredz divas izvēlnes ar Visi un Oficiālā atlasīts pēc noklusējuma

kā instalēt Stremio papildinājumus

4 - Noklikšķinot uz norādītās izvēlnes Visi, papildinājumus varat filtrēt tālāk pēc filmām, seriāliem, kanāliem, citiem

Stremio addons

5- Kad esat izdarījis izvēli, nospiediet pogu Atpakaļ un noklikšķiniet uz izvēlnes Oficiālā

instalēt papildinājumus Stremio

6- Tagad jūs varat izvēlēties, vai vēlaties instalēt Oficiālos vai Kopienas Stremio papildinājumus. Izvēlēsimies Kopiena

Piezīme. Šajā logā noklikšķinot uz Instalēts, jūs varat redzēt visu jau instalēto pievienojumprogrammu sarakstu

labākie stremio papildinājumi

7- Ritiniet uz leju līdz vajadzīgajam papildinājumam (teiksim Huans Karloss 2) un noklikšķiniet uz Uzstādīt

top papildinājumi Stremio

Tas ir, kā jūs instalējat papildinājumus Stremio.

Iesaiņošana

Tātad, šis ir mūsu ieteikto un labāko Stremio papildinājumu saraksts. Es pats esmu pārbaudījis un izmantojis šos papildinājumus un rakstījis par tiem no savas personīgās pieredzes. Ja es saskaros ar kādu interesantu Stremio papildinājumu, es pārliecināšos, ka tas tiek nekavējoties pievienots šim sarakstam. Un, ja gadās paklupt uz kādu, nekautrējieties paziņot mums, izmantojot zemāk esošo komentāru sadaļu.

Saistīts:

Labākie Kodi papildinājumi
Labākie Kodi būvē
Labākās FireStick lietotnes

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me