10 labākās terārija TV alternatīvas (2020. gads)

>

Šajā rokasgrāmatā mēs runāsim par populārajām un labākajām Terrarium TV alternatīvām Fire TV Stick, Android TV Box un Android viedtālruņiem. Es arī saistīšu FireStick instalēšanas rokasgrāmatas visām šīm lietotnēm, lai jūs tās varētu iegūt bez grūtībām.


Viena no populārākajām un uzticamākajām straumēšanas lietotnēm, Terrarium TV beidzot ir paziņojusi, ka slēdz. Izstrādātāji vairs nesniegs lietotnes atbalstu. Šīs ir skumjas ziņas tiešsaistes straumētāju kopienai, kura izklaides vajadzībām ļoti paļāvās uz Terrarium TV. Protams, es esmu daļa no šīs kopienas. Esmu ļoti vīlusies.

Tomēr tas nav nekas jauns. Daudzas populāras lietotnes vienkārši pārtrauc darbību bez jebkāda brīdinājuma. Bet mēs ejam tālāk. Pat tad, kad Terrarium TV vairs nav, FireStick lietotājus nedrīkst atstāt žāvēt. Jums joprojām ir daudz iespēju, lai ierīcē straumētu filmas un TV pārraides.

Ieteicams: Ja esat Fire TV / Stick / Cube lietotājs, izlasiet, kā ieslodzīt FireStick, lai izbaudītu daudz bezmaksas satura..

Labākās terārija TV alternatīvas

Šajā rakstā es jūs iepazīstināšu ar dažām labākajām Terrarium TV alternatīvām. Es iesaku šīs lietotnes pēc to personīgas pārbaudes un izmantošanas. Es ceru, ka jūs atradīsit reālu Terrarium TV nomaiņu vienā no šīm šeit uzskaitītajām iespējām.

labākās terārija tv alternatīvas

1. Kino APK

Kino APK, agrāk pazīstams kā HDMovies, darbojas jau dažus mēnešus, un tagad tā ir viena no populārākajām lietotnēm pēc pieprasījuma, lai skatītos filmas un TV šovus. Pat ja Terrarium TV vēl šodien būtu dzīvs pilnā krāšņumā, Kino APK tam ir jāpiešķir darbam par savu naudu. Kad es pirmo reizi ieslēdzos šajā lietotnē, es zināju, ka tā ir kļuvusi populāra. Lietotne darbojas gandrīz bez kļūdām, ielādē desmitiem darba straumju un piedāvā visaugstāko straumēšanas kvalitāti.

labākās terārija tv alternatīvasIr pagājis kāds laiks, kopš Terrarium TV tika oficiāli izslēgts, un, ja jūs joprojām meklējat tādas lietotnes kā Kino, APK ir tas, kuru jūs varētu apsvērt kā pirmo. Tāpat kā Terrarium TV, arī kino APK ir satura apkopotājs, kurā nav mitināts pats saturs, un joprojām dod jums piekļuvi milzīgai filmu un TV šovu bibliotēkai. Tas piesaista straumēšanas saites no vairākiem serveriem un izveido tos rindā, lai jūs varētu izvēlēties un straumēt.

Kaut arī lietotne iegūst kvalitatīvas saites, viss varētu kļūt vēl labāk, ja tajā integrējat savu Real-Debrid kontu. Real-Debrid nodrošinās pilnvērtīgāku HD straumi un veselīgākas saites.

Kino APK ir nodrošinājis interfeisa minimālu. Tāpēc negaidiet daudz vizuālu pievilcību. Bet, ja jūs meklējat lietotni pēc pieprasījuma, kas labi veic savu galveno darbu (ļaujot jums skatīties filmas un seansus), šī ir lieliska iespēja, kas jāņem vērā.

Kā instalēt Cinema APK vietnē FireStick

Uzmanību FireStick lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē uzrauga savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē. Ja Fire TV Stick atradīsit straumētu ar autortiesībām aizsargātu saturu, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Pašlaik jūsu IP ir redzams visiem. Es ļoti iesaku jums iegūt labu FireStick VPN un noslēpt savu identitāti, lai filmas skatīšanās pieredze nenotiktu slikti.

ES izmantoju ExpressVPN kas ir ātrākais un drošākais VPN nozarē. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon Fire TV Stick. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu. ExpressVPN ir arī īpašs darījums, kur varat saņemiet 3 mēnešus bez maksas un ietaupiet 49% no gada plāna.

Šie ir iemesli, kāpēc jums visu laiku jāizmanto VPN.


Lasīt:
Kā instalēt un izmantot labāko VPN Fire Stick

2. Titāna televizors

terārija tv alternatīvasTitāna TV vairāku iemeslu dēļ viegli ieņem otro vietu starp labākajām terārija TV alternatīvām. Iesācējiem tas ir Terārija TV klons. Tas izskatās un darbojas tieši tāpat kā Terrarium TV. Šai izklaides lietotnei ir milzīgs filmu un šovu katalogs, padarot to par ideālu izvēli pārmērīgai skatīšanai. Mani vēl vairāk pārsteidz tas, ka tas tīmeklī uzņem kvalitātes saites uz videoklipiem, kurus vēlaties skatīties.

Titāna TV piedāvā integrāciju ar Real Debrid. Nozīmē, ja jums ir Real Debrid konts, jūs saņemat vēl labākas straumēšanas iespējas pilnā HD. Titāna televizoru ir neticami viegli uzstādīt FireStick. Arī to ir viegli izmantot. Neatkarīgi no tā, vai esat izmantojis Terrarium TV vai kādu citu šādu lietotni, Titāna TV jūs varēsit apiet dažu minūšu laikā. Lietotne ir draudzīga tālvadībai, nodrošinot vienmērīgāku mijiedarbību ar FireStick, Fire TV, Fire TV Cube un pat Android TV kastes..

Kā instalēt titāna TV vietnē FireStick

3. CyberFlix televizors

terārija tv alternatīvaTāpat kā Titanium TV, arī CyberFlix TV ir pārtrauktā Terārija TV klons. Veicot salīdzinājumus, nebija maz izvēles starp Cyberflix TV un Titanium TV. Tomēr es esmu pamanījis virkni reižu, ka Titanium TV velk labākas kvalitātes saites. Tomēr atšķirība ir tikai gadījuma rakstura, un tā nebūt nav noteicošā, izvēloties vienu pret otru.

Televīzijā CyberFlix ir milzīgs krātuve pēc pieprasījuma video, galvenokārt filmas un TV šovi. Satura bibliotēka tiek regulāri atjaunināta, lai tajā ietilptu jaunie laidieni. Lietotnes saskarne ir tāda pati kā Terrarium TV, ar tādu pašu opciju un izvēlnes vienumu kopu. Viss, kas tiek ņemts vērā, CyberFlix TV ir piemērots Terrarium TV aizstājējs.

Kā instalēt CyberFlix TV vietnē FireStick

4. CatMouse APK

CatMouse ir viena no iespaidīgākajām lietotnēm pēc pieprasījuma, ko nesen esmu sastapis FireStick. Kā jūs varētu gaidīt, šai lietotnei ir plaša filmu un TV šovu bibliotēka. Sākot ar pēdējām epizodēm un beidzot ar jauno filmu izlaišanu, CatMouse nodrošina jūs visus. Vēl labāk ir tas, ka tās bibliotēka tiek nepārtraukti atjaunināta ar jaunām epizodēm un filmām.

Lietotne arī pārliecinās, ka jums ir daudz augstākās kvalitātes straumēšanas saišu. Atlasiet saturu, kuru vēlaties skatīties, un tas rindos vairākas aktīvās straumes ar izšķirtspēju līdz 1080p. CatMouse arī ļauj integrēties ar Real Debrid. Ar to jūs varat palutināt sevi ar vēl augstākas kvalitātes saitēm.

Izmantojot Trakt pierakstīšanos, CatMouse ļauj sinhronizēt straumēšanas darbības dažādās ierīcēs un platformās. Varat arī mainīt noklusējuma video atskaņotāju uz tādu, kas jums patīk, ja jums nepatīk izmantot iebūvēto atskaņotāju. Neatkarīgi no tā, CatMouse ir viena no labākajām Terrarium TV alternatīvām.

Instalējiet CatMouse vietnē FireStick

5. AtbloķētMyTV

UnlockMyTV ir vēl viens vārds straumēšanas pasaulē, kas sevi padara dzirdētu. Rakstot šo, lietotne tika ieviesta pavisam nesen. Tomēr tas jau tiek uzskatīts par vienu no galvenajām lietotnēm pēc pieprasījuma; tajā pašā līgā kā Kino HD APK, TeaTV, CyberFlix TV un citi.

Masveida filmu un šovu kolekcija nodrošina, ka jūs nekad neizmantojat izklaides iespējas. Ja esat pārmērīgs skatītājs, UnlockMyTV ir ideāla straumēšanas lietotne jums. Runājot par straumēšanas kvalitāti, šī lietotne ir līdzvērtīga citām populārākajām Terārija alternatīvām, kuras mums ir šajā sarakstā. Jūs atradīsit desmitiem augstas kvalitātes straumju lielākajai daļai filmu un sēriju. Turklāt jūs varat pierakstīties, izmantojot Real Debrid, un piekļūt labākajām straumēšanas saitēm tīmeklī.

Pierakstīšanās Trakt, rezerves iespējas, filtri ar žanriem un daudzas citas funkcijas padara UnlockMyTV par dzīvotspējīgu izklaides rīku. Iet uz priekšu un izmēģiniet to.

Instalējiet UnlockMyTV vietnē FireStick

6. Kodi

Kodi, iespējams, ir vispopulārākais multivides atskaņotājs. Tas bija lielākais Terrarium TV pretendents. Bet, tā kā pēdējais ir pagājis, nav šaubu, ka Kodi straumēšanas pasaulē kļūs par neapstrīdētu vadītāju.

alternatīvas terārija tvAtšķirībā no Terrarium TV vai jebkuras citas Android straumēšanas lietotnes, Kodi ir tālu no riska tikt izslēgtam vai pārtrauktam. Kodi nepaļaujas uz vienu izstrādātāju. Tā ir atvērtā pirmkoda lietotne, un ikviens ar atbilstošām zināšanām tam var izveidot straumēšanas papildinājumu. Kodi ir simtiem video papildinājumu, kas ļauj jums skatīties šovus, filmas, sporta veidus, tiešraidi TV un neko citu. Pat ja viens izstrādātājs nolemj pārtraukt tā pievienošanu, citi turpinās sniegt pakalpojumus. Turklāt arvien jauni papildinājumi nāk tikai šad un tad.

Tātad, pat ja Terrarium TV drīz būs pagātne, Kodi vienmēr ir nākotne. Viss, kas jums jādara, ir instalēt Kodi uz FireStick vai jebkuru citu saderīgu ierīci un sākt darbu. Protams, jums būs jāsaņem Kodi papildinājumi, lai straumētu filmas, seansus utt. Varat arī instalēt Kodi veidnes, kas nāk ar vairākiem iepriekš ielādētiem papildinājumiem. Ja jūs vēl neesat izmantojis Kodi, iesaku jums to izmēģināt. Jums, iespējams, nekad vairs nebūs vajadzīga cita Android straumēšanas lietotne. Un pirms jūs jautājat, Kodi ir likumīga lietotne, un tā ir arī norādīta oficiālajā Google Play veikalā.

Kodi lietošana - rokasgrāmata iesācējiem

7. TeaTV

Iespējams, ka TeaTV tika izlaists aptuveni tajā pašā laikā kā Terrarium TV. Tomēr acīmredzot Terrarium TV kļuva populārāks nekā tas. Tomēr TeaTV bija Android platformā plaši izmantota straumēšanas lietotne. Es jau kādu laiku biju izmantojis šo lietotni. Bet, tā kā man bija labākas alternatīvas Terrarium TV un Kodi, es neatradu iemeslu to pārskatīt.

terārija tv alternatīvasKad es dzirdēju, ka Terrarium Tv dodas prom, es sāku meklēt iespējas un domāju, ka būtu laba ideja dot TeaTV vēl vienu iespēju. Es nebiju vīlusies, un tas ir vismazākais, ko varu teikt. TeaTV vienmēr bija stabila mediju bibliotēka, kas viegli pārspēja Terrarium TV. Bet tam toreiz nebija visattālākajam interfeisam, un man bija grūti to izmantot manā FireStick. Tomēr šoreiz tas darbojās daudz labāk nekā iepriekš. Izskatās, ka TeaTV izstrādātāji ir smagi strādājuši, lai padarītu lietotni konkurētspējīgāku.

Ja esat bijis liels Terrarium TV ventilators, iespējams, jums mazliet vajadzēs, lai jūs pielāgotos šai lietotnei. Bet, es ticu, ja izstrādātāji turpinās strādāt pie tā, TeaTV drīzumā varētu ieņemt vietu, uz kuru Terrarium TV bija apgalvojis tik ilgi.

Kā instalēt TeaTV vietnē FireStick

8. Morph TV

labākās terārija tv alternatīvas kamīnamPastāv pienācīga iespēja, ka jūs, iespējams, vēl neesat dzirdējis par Morph TV. Tā ir diezgan jauna Android straumēšanas lietotne, un es to paklupu tikai pirms dažām nedēļām. Šī lietotne man patika dažādu iemeslu dēļ. Papildus pienācīgajai multivides bibliotēkai, ko var piedāvāt Morph TV, esmu pārsteigts arī par straumējamo saišu kvalitāti, ko šī lietotne ienes. Tā kā Terrarium TV vairs nedarbojas, Morph TV noteikti ir īpašnieks.

Šajā lietotnē pēc pieprasījuma ir gandrīz viss, ko es gribēju skatīties. Varat straumēt savas iecienītās TV šovu sērijas vai jaunākās filmas. Tajā ir visas populārās filmas, un dažām no tām pat tiek piesaistītas HD saites.

Morph TV ir tālvadībai draudzīga lietotne. Tas nozīmē, ka jūs to varētu instalēt un izmantot arī savā Amazon FireStick. Tam ir arī lietotājam draudzīgs interfeiss, kas ļauj ātri atrast iecienītās filmas un seansus. Es iesaku jums to izmēģināt.

Kā instalēt Morph TV vietnē FireStick

9. OneBox HD

Arī OneBox HD jau kādu laiku darbojas. Bet tas ir vairāk populārs Android mobilajos tālruņos nekā tālvadības ierīces, piemēram, Amazon FireStick. Tomēr labā ziņa ir tā, ka OneBox HD ir draudzīgs tālvadībai un piedāvā šķidruma navigāciju un vadību FireStick. Man patīk šī lietotne. Man patīk milzīgā filmu un TV šovu bibliotēka, kurā tas mitinās. Man arī patīk, ka tas video tiek atskaņots tikai ar dažiem klikšķiem.

terārija tv alternatīvaOneBox HD ātri piedāvā pieejamās straumējamās saites. Tas arī nozīmē, ka tas nedod jums daudz iespēju izvēlēties. 1080 pilnā HD saites ir grūti atrast. Bet es pamanīju, ka gandrīz visas saites, kuras šī lietotne ļauj jums spēlēt. Tas ir vairāk, nekā es varētu teikt par Terrarium TV.

Kaut arī šī lietotne piedāvā vienmērīgu navigāciju, kad pētat vai meklējat saturu, video ievietotās vadīklas rada vilšanos. Tas neļauj apturēt / plānot, attīt vai virzīt uz priekšu ar tālvadības pulti, kamēr nav nospiesta peles poga. Tas daudziem varētu būt darītājs.

Mēģināšanas vērts ir fakts, ka OneBox HD ir milzīga satura kolekcija, tas ir viegls un ērti lietojams, kā arī video demonstrē ātrāk nekā jebkura cita lietotne..

Kā instalēt OneBox HD vietnē FireStick

10. TVZion

Šī ir vēl viena lietotne, uz kuru es nesen paklupa, meklējot tādas lietotnes kā Terrarium TV. TVZion ir labi izstrādāta lietotne filmām un TV šoviem. Pastāv liels augstas kvalitātes satura katalogs simtiem stundu ilgu pārmērīgu skatīšanos. TVZion man vislabāk patīk tas, ka, neskatoties uz satura ielādi, tas ir diezgan viegls. Tāpēc manā FireStick un citās straumēšanas ierīcēs tas ir ērti.

TVZion piedāvā glītu, glītu saskarni ar dažādiem elementiem, kas glīti izvietoti visā ekrānā. Tam augšpusē ir atsevišķas TV šovu un filmu cilnes, kas ļauj ātri atlasīt to, ko vēlaties skatīties. Tā vietā, lai dziļi raktos, lai atrastu kategorijas, lietotne tos ievieto tieši galvenajā ekrānā, lai jūs varētu ātri sākt darbu. Augšpusē ir arī meklēšanas opcija, kas ļauj meklēt saturu ar atslēgvārdiem.

Pirmoreiz instalējot lietotni, lietotne atskaņošanu ierobežo līdz 500 stundām. Bet, instalējot noteiktas lietotnes no lietotnes, izmantojot Google Play veikalu, jūs varat iegūt papildu 1000 stundas. Tas kļūst nedaudz sarežģīti, jo FireStick neatbalsta Play veikalu. Tomēr ir risinājums. Ja jums beidzas stundas, varat atinstalēt un atkārtoti instalēt lietotni.

Kā instalēt TVZion uz Fire Stick

Kā droši izmantot terārija TV alternatīvas

Tagad, kad jums ir vairākas iespējas izmantot Terrarium TV vietā, es gribētu brīdināt, ka viss, ko straumējat tiešsaistē, ir redzams jūsu ISP un valdībai. Tas nozīmē, ka straumējot ar autortiesībām aizsargātu saturu (bezmaksas filmas, TV šovi), jūs varētu nonākt juridisko problēmu lokā.

Par laimi, ir drošs veids, kā pasargāt visas straumēšanas darbības no jūsu ISP un valdības. Viss, kas jums nepieciešams, ir labs VPN. VPN palīdz apiet tiešsaistes uzraudzību, ISP ierobežošanu un satura ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Es personīgi izmantoju un iesaku ExpressVPN, kas ir ātrākais un drošākais VPN. Turklāt to ir ļoti viegli uzstādīt Fire TV / Stick vai citās ierīcēs, piemēram, Windows PC, Mac, Android vai iPhone.

Mēs neveicinām autortiesību likumu pārkāpšanu. Bet kas notiks, ja jūs netīšām beigsit straumēt saturu no nelegāla avota? Ne vienmēr ir viegli pateikt atšķirību starp likumīgu un nelegālu avotu.

Tāpēc, pirms sākat lietot šīs lietotnes, redzēsim, kā izmantot ExpressVPN, lai straumēšanas darbības būtu paslēptas no ziņkārīgo acīm.

1. darbība: Abonējiet ExpressVPN ŠEIT. Tas tiek nodrošināts ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Nozīmē, jūs varat to brīvi izmantot pirmās 30 dienas, un, ja neesat apmierināts ar sniegumu (kas ir ļoti maz ticams), varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

2. darbība: Klikšķis ŠEIT lai savā ierīcē lejupielādētu un instalētu lietotni ExpressVPN.

3. darbība: Noklikšķiniet uz strāvas ikonas, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Jūsu savienojums tagad ir drošs, izmantojot visātrāko un labāko VPN nozarē.

pievienojiet expressvpn uz uguns

Likvidēšana

Jā, sliktas ziņas ir tas, ka Terrarium TV vairs nav pieejams. Bet straumēšanas pasaule turpina virzīties uz priekšu ar citām iespējām. Kaut arī manis iepriekš uzskaitītās lietotnes var nebūt tik labas kā jūsu iecienītākais Terārija televizors, pagaidām mums būs jādara viss iespējamais. Es esmu pārliecināts, ka drīz būs vēl viena straumēšanas lietotne, kas ieņems galveno vietu, kuru Terrarium TV ilgu laiku turēja. Un, būdams dedzīgs Kodi lietotājs un spēcīgs šīs lietotnes aizstāvis, es uzskatu, ka jums nekad neiztrūks iespējas skatīties iecienīto saturu. Ja zināt citas Terrarium TV alternatīvas, neaizmirstiet to pieminēt zemāk esošajos komentāros.

Saistīts:

Labākās kino APK alternatīvas
Labākās Putlocker vietnes alternatīvas
Labākās Showbox alternatīvas
Labākās Kodi alternatīvas

Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me