38 labākās Amazon Fire Stick lietotnes, lai nolaistu jūsu kabeļtelevīziju

>Tieši FireStick lietotnes padara šo ierīci tik plaši pazīstamo, lai iegūtu neticamu izklaides pieredzi. Sākot no iecienītākajām filmām un beidzot ar jaunākajām TV pārrunām, sākot ar mūzikas straumēšanu un TV tiešraidi, šīs lietotnes ar vienu pieskārienu piešķir jums visu. Tomēr ir milzīga bibliotēka ar simtiem lietotņu, no kurām izvēlēties, bieži vien atstājot mūs dilemmas priekšā - kuras izvēlēties? Tas ir tieši tas, par ko ir šis raksts. Mēs apkopojam labākās 38, atlasītās Amazon Fire Stick lietotnes, lai jūs varētu izvēlēties. Šīs lietotnes ir savietojamas ar visām Fire TV ierīcēm, ieskaitot FireStick 4K un Fire TV Cube. Turpiniet lasīt!

Amazon Inc ir revolucionējis mājas TV izklaides pasauli ar savu novatorisko produktu Amazon Fire Stick. Izmantojot Fire TV Stick rokā, jūs ne tikai piekļūstat dažiem parastiem TV kanāliem, bet tas arī sniedz jums brīvību izbaudīt izklaidi, kas pārsniedz kabeļtelevīzijas vai satelīta TV parametrus..

Papildus gan Amazon Prime šovam, gan Netflix videoklipiem uz klāja, varat izmantot arī dažādas citas Amazon Fire Stick lietotnes, lai apskatītu izvēlēto un pieprasīto saturu. Ir milzīgs vairums plašu FireStick lietotņu, un tās pilda dažādas funkcijas atbilstoši jūsu vajadzībām.

Bet lieta, kas jums tiešām nav vajadzīgs šīm daudzajām lietotnēm jūsu Fire Stick. Iemesls ir tas, ka, lai arī daudzām lietotnēm ir vairākas funkcijas, daudzas citas ir paredzētas vienkārši izdaiļošanai vai kuru mērķus parasti izpilda citi mājsaimniecības nosaukumi. Tieši šī iemesla dēļ mēs esam izveidojuši sarakstu ar neapšaubāmi vissvarīgākajām vai, jūs varat teikt, vislabākajām Amazon Fire Stick lietotnēm, kuras varat instalēt savā Fire TV / Stick vai sānos ielādēt..

Labākās Amazon Fire Stick lietotnes 2020

Tagad, kad esam pabeiguši pamatus, kāpēc mums ir vajadzīgas FireStick lietotnes, sāksim ar mūsu sarakstu. Visas šīs lietojumprogrammas ir klasificētas arī kategorijās, lai sniegtu jums labāku priekšstatu par precīzu to kalpošanas mērķi.

labākās amazon fire stick progr

Atruna: Bezmaksas straumēšanas avoti jāizmanto tikai tām filmām / TV šoviem, kas ir pieejami publiskajā domēnā vai uz kuriem jums ir tiesības. Ar autortiesībām aizsargāta satura straumēšana ir nelikumīga, un tā jūs varētu nonākt juridisku problēmu lokā. Un kā tāds mēs nekādā veidā neatbalstām vai nenovērtējam ar autortiesībām aizsargāta satura straumēšanu. Pirms izvēlaties to darīt, pārbaudiet vietējos likumus par tiešsaistes straumēšanu.

Labākā Fire Stick lietotne drošībai

1. ExpressVPN 

VPN (virtuālais privātais tīkls) ir rīks tiem, kam ir bažas par privātumu. Vienkārši sakot, ja vēlaties apskatīt saturu, kas ir ierobežots jūsu valstī, varat mainīt servera atrašanās vietu un baudīt ierobežoto saturu bez jebkāda riska. Turklāt valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē izseko savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē, un tiešsaistes satura straumētāji ir viņu galvenie mērķi. Ja nevēlaties uzaicināt nekādas juridiskas problēmas, ieteicams veikt labu FireStick VPN. Express VPN tiek konsekventi atzīts par labāko Fire Stick VPN. Tā piedāvā viegli lietojamu lietotni Fire TV / Stick, kuru var instalēt dažu minūšu laikā.

amazon fire stick progr

Jums arī nevajadzētu uztraukties par tīkla ātrumu, jo ExpressVPN ir iebūvēts ātruma optimizētājs tīkla ātruma uzlabošanai. Ikreiz, kad palaidīsit šo lietojumprogrammu, jūs redzēsit funkciju ar viedo atrašanās vietu, kas parādīs labākās servera atrašanās vietas, lai iegūtu maksimālu ātrumu no.

Pārbaudiet, kā instalēt un izmantot ExpressVPN vietnē FireStick. Varat arī izlasīt mūsu ceļvedi par labākajiem FireStick VPN, lai uzzinātu vairāk par ExpressVPN funkcijām un instalēšanas darbībām.

Labākās FireStick lietotnes filmām un TV šoviem

Firestick lietotnes

2. Kino APK (bezmaksas)

Kino APK ir ārkārtīgi populāra Android lietotne filmām un izrādēm. Šī lietotne parādījās neilgi pirms Terrarium TV izslēgšanas un pēc tam kļuva par galveno.

labākās ugunsdzēsības lietotnes 2019. gadāAr simtiem stundu straumējama satura un bezgalīgu satura klāstu Cinema APK ir viena no obligātajām izklaides lietotnēm FireStick. Lietotni atbalsta aktīva izstrādātāju komanda. Satura bibliotēka tiek regulāri atjaunināta ar jauniem izlaidumiem. Pati lietotne regulāri saņem programmatūras atjauninājumus, padarot to ar laiku labāku.

Kino APK, tāpat kā Terrarium TV, neuzņem nevienu savu saturu. Tas ir apkopotājs, kas ielādē straumēšanas saites no vairākiem serveriem dažādās vietās. Kvalitātes plūsmu atgūšana ir viens no vissvarīgākajiem šāda pakalpojuma aspektiem, un Kino APK šo darbu veic labi.

Šī vieglā lietotne ir pilnībā saderīga ar FireStick, padarot navigāciju, mijiedarbību un apstrādi neticami vienkāršu.

Kā instalēt Cinema APK vietnē FireStick

3. CatMouse (bez maksas)

CatMouse ir vēl viena lieliska jauna lietotne pēc pieprasījuma saturam, ieskaitot filmas un TV šovus. Lietotne izskatās un darbojas tikpat līdzīgi kā Terrarium TV, ka, mūsuprāt, ir droši uzskatīt, ka tā ir klons.

CatMouse šobrīd darbojas iespaidīgi. Tajā ir daudz satura, lai jūs varētu pārlūkot un pārmērīgi skatīties. Tas arī nokasa augstas kvalitātes straumes no dažiem populārākajiem avotiem tīmeklī. Lielākajai daļai videoklipu atradīsit desmitiem Full HD formātu straumju.

Mēs esam pārliecināti, ka CatMouse ļoti drīz kļūs par galveno. Tāpēc mums nebija šaubu, ka tā būs daļa no labākajām bezmaksas lietotnēm filmām.

Kā instalēt CatMouse vietnē FireStick

4. CyberFlix TV (bezmaksas)

Firestick lietotnesTerārija TV izslēgšanās izraisīja daudzu klonu nārstu; Televīzija CyberFlix ir viena no tām. Un, tā kā CyberFlix TV ir klons, tas izskatās tieši tāpat kā Terrarium TV. Labā ziņa ir tā, ka tā arī darbojas līdzīgi oriģinālam.

Televizors CyberFlix piedāvā stabilu filmu un šovu kolekciju. Šī lietotne, kas balstīta uz skrāpi, arī ielādē straumes no vairākiem avotiem, kas bija labi redzami Terrarium TV. Varat arī pierakstīties, izmantojot savu Real-Debrid kontu, lai piekļūtu premium, Full HD straumēm.

Varat kārtot saturu pēc žanra un gada un ātri atzīmēt videoklipus kā iecienītākos.

Kā instalēt CyberFlix TV vietnē FireStick

5. UnlockMyTV (bezmaksas)

UnlockMyTV ir lieliska iespēja skatīties jūsu iecienītās filmas un šovus pašlaik. Multivides bibliotēka ir spēcīga un regulāri tiek papildināta ar jaunu saturu. Jūs atradīsit gandrīz visas jaunās filmas un seansus.

Kas man ļoti patīk šajā lietotnē, ir tās spēja no dažādiem avotiem nokasīt augstākās kvalitātes straumēšanas saites. Es biju pārsteigts redzēt vairākas 1080p straumes. Un gandrīz tikpat kā nav mirušu saišu. Šeit darbojas gandrīz viss.

UnlockMyTV kļūst arvien populārāks kā Cinema HD klons. Abas formas un funkcijas ir pārsteidzoši līdzīgas. Arī abi uzstājas lieliski.

Kā instalēt UnlockMyTV vietnē Firestick

6. Titāna TV (bezmaksas)

terārija tvDaudzi lietotāji Titāna TV sauc par precīzu Terrarium TV kopiju. Pēc tam, kad kādu laiku esmu izmantojis lietotni, es arī sliecos uz šādu spriedumu. Lietotnei ir tāds pats izskats un sajūta kā Terrarium TV. Izskatās, ka abas lietotnes rakstīšanai ir izmantoti vieni un tie paši kodi.

Labi ir tas, ka Titāna TV darbojas tāpat kā TTV. Tajā ir liels filmu un TV šovu katalogs, un tas ļauj tos straumēt augstas kvalitātes. Lietotne ielādē dažas labas saites, tostarp vairākas Full HD straumes. Varat arī pierakstīties savā Real-Debrid kontā un palielināt Full HD saišu skaitu.

Titāna TV ir viegla un ērti instalējama lietotne. Tas darbojas FireStick, Fire TV Stick 4K, Fire TV un Fire TV Cube.

Kā instalēt titāna televizoru vietnē FireStick

7. BeeTV (bezmaksas)

labākās lietotnes uguns tvJa jūs meklējat lietotni ar nebeidzamu filmu un šovu kolekciju, varat izmēģināt BeeTV. Šai lietotnei ir tik milzīga satura bibliotēka, ka jūs varat skatīties simtiem stundu, un jums joprojām var būt daudz straumēta.

BeeTV, tāpat kā daudzi citi pakalpojumi pēc pieprasījuma, neuzņem nevienu savu saturu. Tas darbojas kā apkopotājs un no dažādiem avotiem internetā iegūst straumēšanas saites. Lietotnei ir arī pierakstīšanās reālā Debridā, kas palīdz lietotnei ielādēt augstākas kvalitātes saites. Regulārie multivides bibliotēkas atjauninājumi pārliecinās, ka jums vienmēr ir kaut kas jauns, ko skatīties.

Kā instalēt BeeTV vietnē FireStick

8. BBC iPlayer (bezmaksas)

BBC iPlayer ir viens no populārākajiem straumēšanas pakalpojumiem Apvienotajā Karalistē. Šis pakalpojums ļauj straumēt gandrīz visu BBC saturu, ieskaitot filmas, šovus, dokumentālās filmas, ziņas un vēl daudz vairāk. Pats BBC ir neticami populārs TV tīkls ar aizraujošu augstas kvalitātes satura klāstu. Šis TV tīkls piegādā savu saturu ārpus Apvienotās Karalistes, izmantojot vairākus straumēšanas un apraides partnerus. Tomēr BBC iPlayer ir vienas pieturas aģentūra visām BBC lietām.

Diemžēl iPlayer darbojas tikai Apvienotajā Karalistē. Bet neuztraucieties, es esmu aptvēris triku, kā atbloķēt un skatīties BBC jebkurā valstī, ieskaitot ASV.

Kā instalēt BBC iPlayer vietnē Firestick & Skatieties jebkur citur pasaulē

9. Kodi (bezmaksas)

Kodi ir atvērtā koda lietojumprogramma dažādām platformām, un to var lejupielādēt jūsu Amazon Fire Stick bez papildu izmaksām. Neatkarīgi no visa pārējā, kas veicina tās plaukstošo reputāciju, uzmanību piesaista vienkāršā, taču elegantā lietotāja saskarne.

labākās lietotnes firestickPiedāvājot daudz personīgo izklaidi, jūs varat izvēlēties sev tīkamāko - sākot ar mūziku no iepriekš organizēta ballīšu atskaņošanas saraksta līdz dažādu TV šovu skatīšanai. Un kāpēc ierobežot tikai TV šovus? Izmantojot Amazon Fire Stick, varat arī apskatīt pilnvērtīgas HD filmas. Izmantojot Kodi, ar vienu klikšķi varēsit piekļūt vairāk nekā tūkstošiem filmu no gandrīz visiem žanriem.

Kodi ir unikāla funkcija, kas ļauj kopīgot fotoattēlus uz jebkura cita ekrāna vai digitālā albuma no pašas personīgās slaidrādes. Gadījumā, ja vēlaties ierakstīt iecienītās TV pārraides, jums būs jālejuplādē lietotnes PVR papildinājums. Kodi lietotājiem ir ieteicams izmantot VPN, jo visā pasaulē notiek smaga tiešsaistes uzraudzība.

Kā instalēt Kodi vietnē FireStick

10. Stremio (bezmaksas + apmaksāts)

Firestick lietotņu sarakstsJa jūs meklējat nekomplicētu veidu, kā straumēt iecienītās filmas un seansus (un vēl citus), es saku, ka jūs izmēģināt Stremio. Faktiski kopš brīža, kad es sāku lietot Stremio, tas ir kļuvis par vienu no maniem regulārajiem straumēšanas rīkiem. Stremio ir tiešsaistes multivides pakalpojums, tāpat kā Kodi, un tas tiek atbalstīts arī daudzās ierīcēs. Bet ir dažas skaidras atšķirības.

Iesācējiem Stremio ir daudz vienkāršāks un lietotājam draudzīgs interfeiss. Jūs varētu sākt gandrīz uzreiz. Turklāt Stremio instalē savus papildinājumus tiešsaistē. Nozīme: papildinājumu instalēšanas dati netiek glabāti lokāli. Tas nozīmē, ka, instalējot papildinājumu vienā ierīcē, tam var piekļūt no visām jūsu Stremio ierīcēm (ja esat pierakstījies ar to pašu kontu). Tas arī nozīmē arī to, ka krātuves telpa maz ietilpīgās ierīcēs netiek sašaurināta neatkarīgi no tā, cik daudz papildinājumu jūs instalējat.

Stremio atbalsta gan oficiālus, gan sabiedriskus (neoficiālus, trešo personu) papildinājumus. Jebkuru papildinājumu var instalēt ar vienu klikšķi. Visi atbalstītie papildinājumi ir sagatavoti arī jums, kad apmeklējat sadaļu Papildinājumi. Jums tie nav jāmeklē manuāli.

Kā instalēt Stremio vietnē FireStick

11. Plex (bezmaksas + apmaksāts)

populārākās ugunsmūra lietotnesPlex noteikti ir viena no labākajām multivides pārvaldības sistēmām, ar kuru esmu saskārusies. Šis pakalpojums pārveido jūsu datoru par multivides centru, pārveidojot par Plex serveri, un ļauj piekļūt vietējiem un tiešsaistes plašsaziņas līdzekļiem no klienta lietotnēm visdažādākajām ierīcēm, ieskaitot Amazon FireStick. Es uzskatu, ka tas ir ļoti ērts multivides rīks FireStick, kam ir daži nopietni glabāšanas ierobežojumi. Es datorā varēju lejupielādēt visas filmas un seansus, kā arī tos bezvadu atskaņot savā FireStick. Lai to izdarītu, man nav pat jābūt tajā pašā Wi-Fi tīklā. Papildus vietējiem multivides resursiem manā datorā es varu lejupielādēt servera spraudņus (sauktus par Plex kanāliem) un piekļūt neierobežotiem tiešsaistes multivides ierakstiem FireStick un citām klientu lietotnēm. Plex lielākoties ir bezmaksas, un tāpēc es to iesaku kā vienu no labākajām lietotnēm FireStick.

Kā instalēt Plex vietnē FireStick

12. Netflix (apmaksāts)

amazon fire stick progrNetflix ir trāpīgi izrādījies izklaides sinonīms mūsdienās. Tas neapšaubāmi ir viena no visplašāk izmantotajām TV šovu un filmu platformām. Un, lai arī Netflix ir maksas pakalpojums, tā joprojām ir viena no labākajām Fire Stick lietotnēm.

Acīmredzot vislabākais Netflix ir tas, ka jūs vienmēr saņemat svaigu saturu un nekad nevar garlaikoties. “Klasikas” cienītājiem mediju kanālā ir arī daudz veco TV šovu, viņu uzticīgajiem un izturīgajiem faniem.

Kad esat abonējis Netflix savā Amazon Fire Stick, varat izmantot to pašu kontu vairākās ierīcēs. Ja neesat pārliecināts, vai jums to vajadzētu iegūt, vienkārši mēnesi izmēģiniet Netflix par brīvu un atceliet to jebkurā laikā, kad vēlaties (kas ir nopietni ticama varbūtība). Izmantojot Netflix VPN, varat straumēt arī citu valstu Netflix versiju bez juridiskām problēmām.

Uzstādīšana - Netflix ir pieejams Amazon App Store. Varat izmantot Alexa balsi, lai to atrastu, vai vienkārši dodieties uz meklēšanas opciju (palielināmā stikla ikona), meklējiet to un pēc tam izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai to instalētu..

13. Morph TV (bezmaksas)

labākās lietotnes firestickKaut arī ļoti populārais Morpheus TV ir tikai mazsvarīgs, tā klons Morph TV strauji iegūst labu reputāciju straumētāju vidū. Jūs joprojām varat instalēt Morpheus TV un izmantot esošo satura bibliotēku, tas vairs nesaņem jaunus atjauninājumus. No otras puses, Morph TV ir aktīvas izstrādātāju komandas atbalsts. Programmatūras jauninājumi notiek regulāri, un multivides kolekcija tiek pastāvīgi papildināta ar jaunām filmām un TV šoviem.

Morph TV ir nesarežģīts interfeiss, kas ļauj sākt, neveicot nevienu mācību līkni. Lietotne skrāpē kvalitātes straumes. Tomēr man pietrūkst Real-Debrid atbalsta. Es ceru, ka tas drīz tiks pievienots vienā no turpmākajiem programmatūras atjauninājumiem.

Kā instalēt Morph TV vietnē FireStick

14. TVZion (bezmaksas)

labākās amazon fire stick progrVēl viena straumēšanas lietotne pēc pieprasījuma, kuru vēlaties izmēģināt! TVZion ir viena klikšķa atskaņošanas lietotne ar desmitiem filmu un TV šovu. Lietotne piedāvā daudz filmu un šovu, kas tiek pasniegti vienkāršā un ērti lietojamā saskarnē.

Ar viena klikšķa atskaņošanas funkciju tiek izvēlēta labākā straumēšanas saite un automātiski tiek sākta atskaņošana. Tas ir ērti lietotājiem, kuri meklē tūlītēju straumēšanu. Lietotne ir simtprocentīgi saderīga arī ar FireStick tālvadības pulti. Tas atvieglo mijiedarbību un navigāciju.

Iespējams, ka TVZion nav labākā lietotne pēc pieprasījuma, taču tā noteikti ir izmēģināšanas vērta.

Kā instalēt TVZion vietnē FireStick

15. TeaTV (bezmaksas)

: TeaTV darbība ir pārtraukta, un drīz tā var nedarboties

amazon fire stick progrTeaTV parādījās apmēram tajā pašā laikā kā Terrarium TV. Un, kaut arī pēdējie turpināja degustēt lielāko daļu degpunkta, TeaTV saglabāja savu zemi. Kopš Terrarium TV izslēgšanas lietotne tomēr ir guvusi lielu vilkmi.

Ar labu filmu un šovu klāstu un vienkāršu saskarni TeaTV ir viena no vēlamajām izvēlēm daudziem lietotājiem. Šo vieglo lietotni ir viegli uzstādīt un lietot.

Lietotne bija kļūdaina un nestabila. Tomēr izstrādātāji to atkal ieguva uz kājām ar regulāriem atjauninājumiem un labojumiem. TeaTV šobrīd ir viena no labākajām FireStick lietotnēm straumētājiem.

Kā instalēt TeaTV vietnē FireStick

16. Sprakšķēt (bez maksas)

Ugunsgrēka TV lietotnesCrackle ir vēl viena bezmaksas video straumēšanas pakalpojuma lietotne no Sony Entertainment. Tajā bez grūtībām varat viegli atrast labākās godalgotās filmas un TV šovus.

Ja esat īsts lielu izklaides darbu cienītājs, noteikti reģistrējieties Crackle, lai savā Amazon Fire Stick ierīcē skatītu pārsteidzošus TV šovus, filmas un tīmekļa sērijas. Tomēr jums ir jāizveido konts vietnē Crackle, lai varētu baudīt brīvību piekļūt tā saturam.

Ja jums ir bērni, kuri piekļūst šādām ierīcēm, vienmēr pastāv risks, ka viņi saskarsies ar kādu pieaugušajiem paredzētu saturu, no kura par katru cenu ir jāizvairās. Par laimi, Crackle ir arī par to parūpējusies, lietotnei pievienojot funkciju Vecāku kontrole, lai filtrētu saturu pēc vecuma. Tas tikai palielina lietotnes popularitāti Fire Stick.

Uzstādīšana - Lietotne ir pieejama bez maksas vietnē Amazon App Store. Varat to lejupielādēt, izmantojot Alexa balss meklēšanas funkciju Fire TV Stick. Vai arī varat noklikšķināt uz “palielināmā stikla” (meklēšanas ikona) un ievadīt “Crackle”. Lietotne parādīsies meklēšanas rezultātos, noklikšķiniet uz lietotnes nosaukuma un noklikšķiniet uz pogas “Saņemt”, lai instalētu to savā FireStick..

17. Plutona TV (bezmaksas)

labākās lietotnes firestickKas var būt labāks par tiešraidi TV? Jums var būt garlaicīgi skatīties vienu un to pašu saturu daudzās citās lietotnēs, taču Plutona tiešraidē jums vienmēr būs kaut kas jauns. Lejupielādējot šo bezmaksas lietojumprogrammu, jūs varēsit baudīt TV tiešraidi savā Fire Stick.

Ir vairāk nekā simts tiešraides kanālu, no kuriem jūs varat izvēlēties. Kanāli ir pieejami dažādos žanros, no kuriem galvenie ir jaunumi, sports un izklaide. Bez tam platformā ir pieejami vairāk nekā tūkstoši televīzijas šovu un filmu.

Plutona televizoram ir unikāla funkcija - katru nedēļu saviem skatītājiem pievienot jaunu hit filmu. Lietojumprogramma tiek regulāri atjaunināta, un to labi uztur izstrādātāji.

Uzstādīšana - Plutona televizors ir pieejams vietnē Amazon App Store. Vienkārši dodieties uz meklēšanas ikonu, meklējiet tajā un pēc tam izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai to instalētu.

18. Crunchyroll (apmaksāts)

labākās ugunsgrēka TV lietotnesJa esat japāņu anime un Āzijas izklaides cienītājs, Crunchyroll ir jums. Tā ir viena no iecienītākajām lietotnēm, ko visā pasaulē izmanto Anime cienītāji.

Platformā ir pieejamas vairāk nekā 25000+ dažādu Anime sēriju sērijas, kas garantē nepārtrauktas izklaides 15000+ stundas. Lai arī lielākā daļa anime TV šovu ir japāņu valodā, Crunchyroll ir risinājums jums. Pirms apraides visi šovi tiek tulkoti dažādās valodās, nodrošinot nepārtrauktu izklaidi.

Viss Crunchyroll pieejamais saturs ir pilnībā licencēts un autentificēts no lielāko Āzijas plašsaziņas līdzekļu ražotāju puses. Šī lietojumprogramma nav bezmaksas, un, lai izmantotu visas funkcijas, jums būs jāmaksā par premium abonementu. Tomēr, pirms iegādājaties premium pakalpojumu, varat izmantot 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, un, ja jums tas nepatīk, abonementu var atcelt jebkurā laikā..

Uzstādīšana - Crunchyroll ir pieejams vietnē Amazon App Store. Vienkārši dodieties uz meklēšanas ikonu, meklējiet tajā un pēc tam izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai to instalētu.

19. OneBox HD (bezmaksas)

labākās lietotnes amazon fire tv stickOneBox HD ir bijusi viena no populārākajām trešo personu lietotnēm Android ierīcēm. Tas joprojām ir viens no pirmajiem mobilo ierīču lietotājiem, kuri meklē bezmaksas izklaidi. Iepriekšējās OneBox HD versijas nepiedāvāja FireStick attālo savietojamību. Tomēr jaunākie lietotnes programmatūras atjauninājumi padarīja to pilnīgi attālu.

Kaut arī OneBox HD turpina nodrošināt straumēšanas kvalitātes saites (un tāpēc tas ir iekļauts šajā FireStick labāko lietotņu sarakstā), tam ir dažas nepilnības, kuras mēs nevarētu nepamanīt. Tas ir atjaunināts ar jauno saturu, bet galvenajā ekrānā nav neviena no tiem. Jums tie jāmeklē manuāli. Lietotne arī ilgu laiku nav atjaunināta. Jūs joprojām varat izmēģināt OneBox HD, taču ir arī citas labākas iespējas, kuras atradīsit tieši šajā sarakstā.

Kā instalēt OneBox HD vietnē FireStick

20. Morphix TV

Morphix TV ir populārās lietotnes Morph TV klons. Kaut arī lietotne joprojām ir izstrādes fāzē, es nolēmu to iekļaut šajā FireStick labāko lietotņu sarakstā. Tas ir tāpēc, ka tas piedāvā plašu filmu virsrakstu klāstu un ļauj atskaņot ar vienu klikšķi. Tajā ir sadaļa TV šoviem. Tomēr tas joprojām ir bezsaistē, jo es rakstu šo rakstu.

Morphix TV ir maza izmēra lietotne, kas nevainojami darbojas FireStick, kā arī Android TV ierīcēs. Tam ir tālvadībai draudzīga lietotne, kas ļauj ērti navigēt uz lielā ekrāna. Pamēģināt.

Kā instalēt Morphix TV APK vietnē FireStick

Labākās FireStick lietotnes sportam / tiešraidei

labākās lietotnes firestick

21. Sling TV (apmaksāts)

Ugunsgrēka TV lietotnesSling TV bija pirmā tiešraide, kas tika palaista internetā, un tai vajadzētu būt starp jūsu pirmajām izvēlēm, ja jums patīk tiešraides TV kanāli. Tomēr šis pakalpojums ir pieejams tikai ASV, tāpēc, lai piekļūtu citur, ir jāizmanto VPN.

Lielākā daļa tiešraides video straumēšanas pakalpojumu maksā vairāk nekā 40 USD par tām pašām funkcijām, kuras, izmantojot Sling TV, varat saņemt tikai par 20 USD mēnesī. Vienīgās bažas rada tas, ka jums ir nepieciešams atbilstošs interneta savienojums, lai varētu baudīt nepārtrauktus tiešraides straumēšanas pakalpojumus.

Vienīgais ierobežojums ir tāds, ka, izvēloties lētāko iepakojumu, jūs nevarēsit straumēt vairāk nekā vienā ekrānā vienlaikus. Ja esat pieteicies vairāk nekā vienā ierīcē, startējot automātiski, tā lūgs vienu ierīci, ar kuru vēlaties skatīt kanālus..

Kā instalēt Sling TV vietnē FireStick

22. Mobdro (bezmaksas)

lietotnes uguntiņaiJa jums patīk skatīties sportu un tajā pašā laikā nevēlaties par to iztērēt santīmu, Mobdro ir jums piemērota Fire Stick lietotne. Nemeklējiet šo lietotni vietnē Amazon App Store, jo to var lejupielādēt tikai no Mobdro oficiālās vietnes. Ja esat Kodi lietotājs, varat to instalēt pašā Kodi.

Kad esat lejupielādējis šo lietojumprogrammu un palaidis to savā Fire TV, pamanīsit, ka Mobdro turpina meklēt bezmaksas video straumēšanu visā pasaulē un nosūta to tieši uz jūsu ierīci, padarot to par ļoti noderīgu rīku šajā sakarā.

Jūs varat baudīt bezmaksas straumēšanas pakalpojumu tik ilgi, cik vēlaties, bet, ja vēlaties noņemt nevajadzīgas apjomīgas reklāmas, jums jāiegādājas premium konts. Izmantojot premium līmeņa abonementu, jūs varat ne tikai baudīt izklaidi bez reklāmām, bet arī tvert un lejupielādēt tiešraides straumēšanas videoklipus un saglabāt tos vēlākai skatīšanai..

Kā instalēt Mobdro vietnē FireStick

23. Tiešraide NetTV (bez maksas)

labākās tiešraides TV lietotnes 2019. gadāTiešraide NetTV ļauj bez maksas skatīties daudzus iecienītos satelīta kanālus. Ar lielo ASV, Lielbritānijas un starptautisko kanālu klāstu un FireStick draudzīgo interfeisu šī lietotne noteikti ir viena no labākajām TV tiešraides skatīšanās iespējām..

Televīzijas kanālu straumēšanai ir dažādas kategorijas, tostarp Sports, Izklaide, TV šovi, Filmas, Dzīvesveids, Bērni un citas. Lietotne arī pievienoja video un TV šovu sadaļu pēc pieprasījuma. Sadaļa pēc pieprasījuma piedāvā ierobežotu saturu, taču paredzams, ka tā nākotnē paplašināsies.

Kā instalēt Live NetTV vietnē FireStick

24. Redbox TV (bezmaksas)

labākā tiešraides tv lietotneRedbox TV APK ir vēl viena pasakaina Live TV lietojumprogramma FireStick un citām Android ierīcēm. Šajā lietotnē ir liela satelīttelevīzijas kanālu kolekcija. Tas ļauj straumēt TV no dažādām valstīm un reģioniem. Viegli lietojams interfeiss ļauj uzreiz sākt darbu. Vienkārši noklikšķiniet uz cilnes valsts / reģiona augšpusē un izpētiet pieejamo kanālu sarakstu. Tas ir tik vienkārši. Jūs varēsit bez maksas straumēt kanālus no ASV, Kanādas, Lielbritānijas un citām pasaules valstīm. Lietotne ļauj arī iecienīt kanālus, kurus bieži skatāties. Ja vēlaties skatīties TV tiešraidi vietnē FireStick, lietotne Redbox TV APK ir obligāta izmēģināšanas iespēja. 

Kā instalēt Redbox TV vietnē FireStick

25. Sportz TV IPTV (apmaksāts)

Sportz TV IPTV lietotne nodrošina vienuviet visu saturu no Live TV līdz filmām un šoviem pēc pieprasījuma. Kaut arī Sportz TV ir maksas lietotne, tā ir jebkura diena labāka nekā daudzās bezmaksas, neuzticamās straumēšanas lietotnes. Un tā dēļ, ko tas piedāvā, ir vērts katru mazliet iztērēto. Jūs varat sākt darbu tikai ar USD 14,95 mēnesī. Jā, tā ir cena, kuru jūs maksājat par vairāk nekā 8000 tiešraides TV kanāliem un tonnām filmu un šovu. Šī ir gandrīz tāda pati cena, ko daudzi maksā, lai abonētu vienu tradicionālu TV kanālu.

Lietotne tiek labi uzturēta, piedāvā augstas kvalitātes straumēšanu (līdz 1080p), un tai ir lietotājam draudzīgs interfeiss. Iet uz priekšu un izmēģiniet to tagad!

Kā instalēt Sportz TV IPTV

26. TVTap (bezmaksas)

TV Tap ir tiešraides TV lietotne ar stabilu satelīta kanālu klāstu no visas pasaules, ieskaitot ASV, Lielbritāniju, Eiropu, Āziju, Tuvos Austrumus un citas. TV Tap ir paredzēts APK FireStick, kas pielāgots tālvadībai un lielākam televizora ekrānam. Lietotāja saskarne ir vienkārša un diezgan viegli lietojama. Tomēr tas varēja būt labāk, padarot kanāla ikonas galvenajā ekrānā nedaudz mazāku.

Varat skatīties visu veidu kanālus dažādās kategorijās, ieskaitot izklaidi, filmas, ziņas, mūziku, sportu, ēdienu, bērnus un dokumentālās filmas. Lietotne arī ļauj filtrēt kanālus pēc valsts / reģiona. Es vēlos, lai vairāk kanālu straumētu HD. Tomēr TV Tap ir pienācīga Live TV lietotne FireStick. Pamēģināt!

Kā instalēt TVTap APK vietnē FireStick

27. Spēlētāju kluba IPTV (apmaksāts)

Spēlētāju kluba IPTV ir vēl viens kvalitatīvs IPTV pakalpojums. Tas dod jums piekļuvi vairāk nekā 2000 TV kanāliem. Lai gan lielākā daļa kanālu ir no ASV, varat arī skatīties daudz televīzijas kanālu no tādām valstīm kā Austrālija, Lielbritānija, Kanāda un citas.

Šis IPTV pakalpojums ir par pieņemamu cenu - USD 8 mēnesī. Ņemot vērā faktu, ka tam ir milzīga kanālu kolekcija un visi straumi ir ļoti kvalitatīvi, es teiktu, ka tas ir diezgan pārsteidzošs darījums.

Lai gan Players Klub IPTV galvenokārt ir tiešraides TV lietotne, tajā ir arī pienācīga sadaļa pēc pieprasījuma, kurā ir desmitiem filmu un TV šovu, kas nodrošina jūsu straumēšanu. Atšķirībā no daudzām bezmaksas lietotnēm, Players Klub IPTV piedāvā uzticamāku un augstākas kvalitātes video atskaņošanu.

Spēlētāju kluba IPTV ir Android lietotne, kuru varat instalēt FireStick. Lietotne ir pilnībā saderīga ar tālvadību, ļaujot ērti rīkoties un navigēt. Pakalpojums piedāvā arī Kodi papildinājumu, kuru jūs atkal varat izmantot FireStick caur Kodi. Tomēr šķiet, ka Android lietotne darbojas labāk FireStick nekā papildinājums. Protams, papildinājums padara Players Klub IPTV par daudzplatformu pakalpojumu.

Kā instalēt atskaņotāju kluba IPTV

28. HD Streamz (bezmaksas)

HD Streamz ir vēl viena bezmaksas Live TV lietotne, kas atrod ceļu uz mūsu FireStick populārāko lietotņu kolekciju. Šajā lietotnē ir simtiem bezmaksas satelīta kanālu no ASV, Lielbritānijas un vairākām citām valstīm. Kaut arī lietotnes saskarne atstāj mazliet vēlamu, tā joprojām ir laba iespēja, ņemot vērā tās tiešraides TV sadaļu. Jūs arī pamanīsit, ka lietotnei ir cilnes Radio un Pēc pieprasījuma. Bet viņiem nav pietiekami daudz satura. Izmantojiet šo lietotni TV tiešraides straumēšanai.

Kā instalēt HD Streamz uz Fire Stick

29. ESPN Fire TV (apmaksāts)

skatīties espn uz uguns nūjasNeatkarīgi no tā, vai jūs mīlat kādu noteiktu sportu vai vēlaties skatīties sporta veidus, lai tikai kādu laiku nogalinātu, jūsu Amazon Firestick vajadzētu būt ESPN. ESPN nodrošina ne tikai sporta straumēšanu tiešsaistē, bet arī jūs varat izvēlēties pakalpojumu pēc pieprasījuma.

ESPN aptver simtiem sporta notikumu, un tie visi ir pieejami jūsu Fire TV. Lai to izdarītu, jums vienkārši jāizvēlas sporta veids vai pasākums, kuru vēlaties apskatīt un iegādāties caurlaides tam. Ja pasākums ilgst vairāk nekā dienu, caurlaides var iegādāties arī katru mēnesi vai gadu (piemēram, Premjerlīgā).

ESPN for Fire TV pakalpojums ir pieejams Amerikas Savienotajās Valstīs un daudzās citās pasaules daļās. Sākot no NCAA koledžas sporta pasākumiem un beidzot ar Indy Car sērijas sacīkstēm, ir pieejams daudz dažādu iespēju skatīšanai un izklaidei. Varat arī izmantot pilnu 7 dienu izmēģinājuma versiju, taču pēc septītās dienas maksa tiks iekasēta, pamatojoties uz sākotnēji izvēlēto plānu, ja vien neatcelsit pakalpojumus.

Uzstādīšana - ESPN for Fire TV ir pieejams vietnē Amazon App Store. Vienkārši dodieties uz meklēšanas ikonu, meklējiet to un pēc tam izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai to instalētu.

Amazon Fire Stick lietotnes jaunumiem

labākās lietotnes uguns tv

30. Sky News (apmaksāts)

Regulāri skatoties ziņas, jūs varat būt atjaunināts šajā strauji mainīgajā pasaulē. Un kas ir labāk, nekā izbaudīt šo greznību arī jūsu Amazon Fire TV? Nu, viens no populārākajiem diennakts ziņu kanāliem, Sky News savu lietotni ir padarījis pieejamu arī Fire TV Stick.

Firestick lietotnesSky News sniedz piekļuvi informācijai par visiem svarīgākajiem materiāliem un notikumiem, kas notiek pasaulē. Lietotnē varat baudīt ziņu ziņojumu straumēšanu 24x7 reizes. Vislabākais ir tas, ka jaunākās ziņas vienmēr būs jūsu skatīšanās priekšgalā, lai nepalaistu garām nevienu atjauninājumu. (Tomēr pastāv iespējamība, ka jūs varētu saslimt ar nepārtrauktu laika ziņu sniegšanu.)

Viena lieta ir pārliecināta, ka atšķirībā no CBS un NBC Sky News atkal un atkal nevada tās pašas vecās ziņas. Jums vienmēr būs kāds vai cits svaiga satura veids. Taču Sky News nav bezmaksas, un, lai izmantotu visas šīs funkcijas, jums ir jāiegādājas premium versija.

Uzstādīšana - Sky News ir pieejams Amazon App Store. Vienkārši dodieties uz meklēšanas ikonu, meklējiet to un pēc tam izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai to instalētu.

31. BBC News (apmaksāts)

labāko ziņu lietotne kamīnamBBC News ir viena no populārākajām FireStick lietotnēm. Ziņu un informācijas pasaulē BBC zīmols ir Lielbritānijas Broadcasting Corporation saīsinājums. Tas sniedz patiesas ziņas bez jebkādām izdomām. Neapšaubāmi, galvenais iemesls, kāpēc lielākā daļa no mums akli uzticas BBC, ir saistīts ar milzīgo uzticamo žurnālistu tīklu un viņu piekļuvi ikvienam pasaules kaklam un nostūrim. Un tagad tas ir pieejams arī jūsu Amazon Fire TV.

Izmantojot BBC News, jūs varat ne tikai skatīties straumējošus videoklipus, bet arī pat pārlūkot ziņu rakstus un lasīt tos savā ierīcē. BBC News aptver gandrīz visas ziņu sadaļas, ieskaitot izklaidi, uzņēmējdarbību, veselību un dzīvesveidu. Tas varētu būt reālā laika taupītājs, ja vēlaties vienmēr lasīt svaigu saturu un jums tas nav jāmeklē katru reizi.

Nav arī tādu reklāmu vai reklāmu, kas pārtrauktu jūsu skatīšanās pieredzi. Videoklipi tiek sakrauti automātiskās atskaņošanas režīmā, tāpēc jums manuāli jāpārslēdzas uz citiem ziņu videoklipiem.

Uzstādīšana - BBC News ir pieejams vietnē Amazon App Store. Vienkārši dodieties uz meklēšanas ikonu, meklējiet to un pēc tam izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai to instalētu.

Labākās Fire TV Stick lietotnes mūzikai

labākās mūzikas lietotnes amazon fire tv stick

32. YouTube (bez maksas)

YouTube ir viena no galvenajām izklaides platformām internetā, un lielākā daļa no mums no tā ir diezgan atkarīgi. Tā kā mēs esam pieraduši lietot YouTube savos viedtālruņos un personālajā datorā, vienkārši iedomājieties, kā tas izskatītos uz lielāka HD ekrāna?

amazon fire stick progrNu, YouTube ir viena no obligātajām lietotnēm jūsu Amazon Firestick, un to var tieši lejupielādēt no paša Amazon App Store. Atskaņojot savu iecienīto mūziku kanālā vai izpētot jaunos laidienus, tas viss ir iespējams arī Amazon Fire TV. Turklāt jūs varat arī izveidot mūzikas atskaņošanas sarakstu, kurā ietilpst jūsu iecienītās dziesmas, un atskaņot tās, kad vien vēlaties.

Tāpat kā tīmekļa versija, arī YouTube lietotne Fire Stick ir bezmaksas. Ja vēlaties atbrīvoties no neregulāras reklāmas, varat iegādāties YouTube Premium līmeņa abonementu.

Kā instalēt YouTube vietnē FireStick

33. Raustīšanās (bezmaksas)

labākās ugunsdzēsības lietotnesTāpat kā YouTube, arī Twitch ir bezmaksas platforma mūzikas klausīšanai vai satura skatīšanai. Bet raustīšanās tai ir noteikts pagrieziens. Papildus satura skatīšanai jūs varat arī dot savu ieguldījumu. Unikāls, vai ne tā??

Izmantojot lietotni Twitch, jūs varat ne tikai apskatīt jebkuru saturu, bet arī straumēt pats savu saturu. Turklāt atšķirībā no citām video straumēšanas lietojumprogrammām, kas pieejamas Fire Stick, šeit var atrast arī videospēļu tiešraidi (tagad tas ir kaut kas pavisam foršs). Ja jums patīk noteikts video vai straumēšana, varat atbalstīt un palīdzēt saviem iecienītākajiem straumētājiem iegūt atlīdzību un atpazīstamību, palielinot skatījumu skaitu, abonējot un uzmundrinoties ar Biti..

Reģistrējoties Affiliate programmai, jūs pat varat nopelnīt naudu kā Twitch straume. Ja esat spēlētājs un jums patīk ātri nopelnīt naudu, jums vienkārši jāpierakstās, lai kļūtu par pārbaudītu Twitch partneri un nopelnītu, pārraidot sevi spēlējot.

Lai instalētu Twitch FireStick, vienkārši dodieties uz ikonu “Meklēšana” un ierakstiet “Twitch”. Kad meklēšanas rezultātos parādās lietotnes nosaukums, atveriet un instalējiet to..

34. Spotify (Bezmaksas)

labākās amazon fire stick progrJa jūs esat visu laiku mūzikas cienītājs, tad Spotify jums vajadzētu būt mājsaimniecības vārdam. Kad savā Amazon Firestick esat lejupielādējis Spotify, jūs tūlīt piekļūstat miljoniem dziesmu, tiklīdz piesakāties savā kontā..

Varat arī izmantot vienu Spotify kontu, lai atskaņotu mūziku dažādās ierīcēs, izmantojot to pašu Wi-Fi tīklu. Lai atlasītu mūziku no atskaņošanas saraksta, varat vienkārši izmantot savu mobilo tālruni un pēc tam sinhronizēt to ar savu Amazon Fire TV, lai iestatītu noskaņu vai iejustos rievā..

Atšķirībā no dažādām tiešsaistes straumēšanas lietotnēm, Spotify jūs nekairinātu ar nevēlamām reklāmām starp mūzikas atskaņošanas sarakstu. Jūs arī iegūstat iespēju lejupielādēt savu iecienīto mūziku un klausīties to pēc tam.

Lai instalētu Spotify, vienkārši dodieties uz ikonu “Meklēšana” un ierakstiet “Spotify”. Kad meklēšanas rezultātos parādās lietotnes nosaukums, atveriet un instalējiet to..

Lietderības lietotnes FireStick

labākās uguns TV nūjas lietotnes

35. Downloader (Bezmaksas)

Jebkurai platformai jebkura uzdevuma veikšanai ir jābūt iepriekš instalētai utilītu lietojumprogrammām. Lietderības lietojumprogrammas veido ierīces dvēseli, un Downloader ir viena no šādām utilītu lietojumprogrammām, kas jums ir jābūt jūsu Amazon Firestick.

lejupielādes lietotne kamīnamNeatkarīgi no tā, vai vēlaties ielādēt lietojumprogrammu vai saglabāt iecienīto mūzikas video, uzdevuma veikšanai vienmēr būs nepieciešama lejupielādētāja lietojumprogramma. Otra nozīme ir tāda, ka bez lejupielādētāja jūs nesaņemsit pietiekamu lejupielādes ātrumu un, iespējams, izšķērdēsit daudz laika. Tā kā dažreiz ir slikts interneta savienojums, lejupielāde var arī apstāties un radīt bojātus failus.

Lai to novērstu, Fire Stick lejupielādētāja lietotne ļauj nekavējoties apturēt procesu un atsākt to, kad atrodaties labā tīklā. Tas ne tikai palīdz sistematizēt failus, kurus vēlaties lejupielādēt, bet arī novērš tos no korupcijas.

Kā instalēt lejupielādētāja lietotni vietnē FireStick

36. FileLinked (Bezmaksas)

labākās ugunsdzēsības lietotnesPopulārā failu koplietošanas lietotne DroidAdmin ir pārveidota, pārsaiņota un tagad ir pieejama kā FileLinked. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties kopīgot fotoattēlus, videoklipus, mūziku vai APK, FileLinked to visu izdarīs jūsu vietā. Tas arī padara FileLinked par neticami noderīgu sānu ielādes rīku.

Kaut arī Downloader un ES File Explorer joprojām ir vispopulārākās sānu ielādēšanas lietotnes FireStick, arī FileLinked gūst ātru progresu. Lietotne ļauj bez grūtībām ielādēt sānu. Viss, kas jums jādara, ir iegūt faila kodu no augšupielādētāja un ievadīt to FileLinked. Pārējo veiks lietotne. Nav absolūti nepieciešams vairs ievadīt garos vietrāžus URL.

FileLinked ir viss, kas paredzēts FireStick lietotājiem, jo ​​šī ierīce neļauj lejupielādēt APK failus tieši no pārlūkiem. Esmu pamanījis, ka arvien vairāk izstrādātāju šajās dienās piedāvā FileLinked kodus savām lietotnēm. Tāpēc ir jēga šo lietotni atrast tikai FireStick.

Kā instalēt FileLinked vietnē FireStick

37. Peles pārslēgšana (bez maksas)

FireStick un Fire TV ierīces darbojas modificētajā Android operētājsistēmā. Viņi arī izmanto APK kā izpildāmos failus, tāpat kā Android mobilajiem telefoniem. Tas daudziem cilvēkiem liek domāt, ka visa lietotne, kas darbojas Android mobilajos tālruņos, darbosies arī FireStick. Bet ne vienmēr tas tā ir.

labākās lietotnes ugunsgrēka TV nūjaiMobilos tālruņos tiek izmantots skārienjūtīgais interfeiss, savukārt FireStick ir ar tālvadības interfeisu. Lai gan ir daudz tādu Android lietotņu, kuras ir gan skārienjūtīgas, gan attālas, tomēr daudzas no tām nav. Pat ja instalējat FireStick lietotnes, kas nav draudzīgas tālvadībai, iespējams, jūs nevarēsit ar tām mijiedarboties. Tā rezultātā jūs nokavējat dažas lieliskas Android lietotnes.

Par laimi, ir pieejams risinājums, ar nosaukumu Peles pārslēgšana, kas ļauj izmantot gandrīz jebkuru Android lietotni FireStick. Mouse Toggle lietotne noformē peles rādītāju uz jūsu FireStick ekrāna. Ar peles rādītāju var manevrēt, izmantojot tālvadības pults navigācijas taustiņus. Tomēr peles rādītājs var sasniegt noteiktu lietotņu sadaļas, kuras jūsu FireStick tālvadības pults nevar. Tas Peles pārslēgšanu padara par vienu no obligātajām lietotnēm jūsu FireStick ierīcei.

Kā instalēt peles pārslēgšanu uz FireStick

38. Pārlūks (bezmaksas)

Mozilla firestick pārlūka lietotnePārlūks, bez šaubām, ir viena no visnoderīgākajām Amazon Fire TV Stick lietotnēm. Ir dažādas lietojumprogrammas, kas ir ļoti noderīgas, taču tās nevar lejupielādēt no Play veikala. Šādā gadījumā jums vajadzēs apmeklēt viņu oficiālo vietni, ja vēlaties to lejupielādēt savā ierīcē. Lai piekļūtu šīm vietnēm, jums būs nepieciešams pārlūks.

Pārlūks kalpo kā daudzfunkcionāla lietojumprogramma. Dažām populārākajām lietotnēm, piemēram, YouTube un Spotify, ir tiešsaistes platformas, kurām var piekļūt, izmantojot pārlūkprogrammu un ātru interneta savienojumu, tās nenolaižot un neinstalējot..

Pārlūkprogramma ietaupa jūsu laiku un vietu, atceļot prasību instalēt trešo personu lietojumprogrammas, kas jums jāpieliek Amazon Fire TV. Vienlaicīgi ar lietojumprogrammām varat arī savas citas iecienītās vietnes HD kvalitātē apskatīt uz lielāka un labāka ekrāna.

Lai instalētu iecienīto pārlūku Fire Stick, dodieties uz ikonu “Meklēšana” un ierakstiet pārlūkprogrammas nosaukumu, piemēram, “Firefox” vai “Silk”. Kad meklēšanas rezultātos parādās lietotnes nosaukums, atveriet un instalējiet to..

BUJ

Kāda ir labākā filmas lietotne FireStick?

Daudzas lietotnes FireStick labāko lietotņu sarakstā piedāvā filmu straumēšanu. Tomēr, ja es izvēlētos no viņiem, es teiktu, vai nu dodieties uz kino APK, vai uz Typhoon TV. Abām šīm lietotnēm ir liela filmu bibliotēka, un tās ielādē daudz kvalitatīvu saišu. Abi atbalsta arī Real Debrid, kas pārliecinās, vai jums ir augstākās straumēšanas saites.

Kāda ir labākā tiešraides lietotne FireStick?

Tiešraides TV priekšā Mobdro APK, Ola TV un HD Streamz veic lielisku darbu. Šajās lietotnēs ir daudz tiešraides TV kanālu, kas paredzēti filmām, šoviem, sportam, bērniem un citam. Šīs ir bezmaksas lietotnes. Ja jūs meklējat apmaksātu (tomēr kabatai draudzīgu) pakalpojumu, varat izmēģināt Sportz TV. Šī lietotne ļauj jums piekļūt vairāk nekā 8000 kanāliem par mazāk nekā 15 ASV dolāriem mēnesī.

Kāda ir labākā lietotne Jailbroken FireStick?

Tas ir atkarīgs no vēlamā satura veida. Ja vēlaties straumēt filmas un seansus, vēlaties Cinema HD un Typhoon TV. Ja tā ir tiešraide, kas jums patīk, mēs iesakām Mobdro, Ola TV un HD Streamz. Tomēr viena lietotne, kurai vajadzētu būt jūsu izlauztā FireStick daļai, ir ExpressVPN. Šī lietotne nodrošinās tiešsaistes straumēšanu, paslēpjot tiešsaistes identitāti un pārliecinoties, ka jūsu darbības nav iespējams izsekot jums.

Vai ir likumīgi lietotņu ielāde vietnē FireStick?

Jā, lietotņu pārlūkošana vietnē FireStick ir 100% likumīga. Faktiski Amazon dod jums iespēju iespējot lietotnes no nezināmiem avotiem, lai iespējotu sānu ielādi. Tomēr ar autortiesībām aizsargāta satura straumēšana nav likumīga, un tas var jūs satraukt.

Kā es varu lejupielādēt filmas vietnē FireStick?

Tādas lietotnes kā Cinema HD ļauj lejupielādēt filmas un seansus savā FireStick. Tomēr es to neiesaku, jo FireStick ir maza atmiņas ietilpība. Filmas aizņems daudz vietas jūsu krātuvē un radīs visa veida problēmas, ieskaitot buferizēšanu, pārkaršanu un daudz ko citu.

Secināt…

Nebūs nepareizi apgalvot, ka Amazon Firestick nākotnē ir ārkārtīgi augsts potenciāls. Pēc neilga laika mēs redzēsim, kā cilvēki pamet kabeli vai trauku un izvēlas interneta straumēšanu. Kad ir jābauda elastība attiecībā uz to, ko vēlaties skatīties, tam ir visa jēga.

Ja plānojat iegādāties Amazon Firestick vai jums to jau ir, iepriekš uzskaitītās lietojumprogrammas var būt ļoti noderīgas daudzos aspektos. Galu galā jūs iegūsit garšu no dažāda veida izklaides, un tas arī daudz uzlabotā veidā.

Lai gan dažas lietojumprogrammas ir bez maksas, dažas citas jūs atmaksās par dažiem dolāriem, ja vēlaties izbaudīt premium funkcijas. Iepriekš minētais saraksts sastāv no abiem un padarīs jūsu ierīci par pilnīgu izklaides avotu. Tomēr, pirms ieguldāt naudu Amazon Fire Stick lietotnēs, jums vienmēr uzmanīgi jāizlasa lietotāju atsauksmes un jāizmanto sava asprātība.

Noklikšķiniet šeit, lai nokļūtu slepenās auklas griešanas viltības tieši savā iesūtnē.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me