8 labākās izstāžu kastes alternatīvas (2020. gads)

>

Šeit ir mūsu saraksts labākās Showbox alternatīvas. Man bija jāsastāda šis saraksts, jo nesen Showbox tika slēgts uz labu. Showbox APK bija viena no visplašāk izmantotajām straumēšanas lietotnēm filmām un TV šoviem. Tas bija ļoti populārs arī FireStick lietotāju vidū. Kopš Showbox nedarbojas vairs nebija jēgas atrast tā aizstājējus.

Tas nebija ļoti grūti, jo ne pārāk sen biju publicējis labākās Terrarium TV alternatīvas. Showbox un Terrarium TV bija daudz līdzīgi. Līdz ar to arī viņu alternatīvas nav ļoti atšķirīgas. Es no partijas esmu izvēlējies labāko. Esmu pārliecināts, ka jūs atradīsit vienu (vai vairākus) no tiem kā piemērotu Showbox alternatīvu. Paskaties!

Showbox alternatīvas

Visas lietotnes, kas šeit norādītas kā alternatīvas Showbox, ir pārbaudītas un šobrīd ir vienas no populārākajām. Tie ir tikpat labi kā Showbox vai pat labāki. Showbox nebija attāli draudzīgs un vislabāk darbojās ar peli Toggle savā FireStick. Tas bija mazliet par grūtībām. Par laimi nevienam no šiem Showbox aizstājējiem nav jāinstalē papildu lietotne. Instalējiet tos, un tie visi ir iestatīti lietošanai.

labākās izstāžu kārbas alternatīvas

Uzmanību: Izlasiet pirms turpināšanas

Valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē uzrauga savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē. Ja ierīcē tiek atrasts straumēts ar autortiesībām aizsargāts saturs, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Pašlaik jūsu IP ir redzams visiem. Es ļoti iesaku jums iegūt labu VPN un slēpt savu identitāti, lai jūsu filmu skatīšanās pieredze nenotiktu slikti.

ES izmantoju ExpressVPN kas ir ātrākais un drošākais VPN nozarē. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon Fire TV Stick. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu. ExpressVPN ir arī īpašs darījums, kur varat saņemiet 3 mēnešus bez maksas un ietaupiet 49% no gada plāna.

  • Kā instalēt VPN pārlūkprogrammā FireStick / Fire TV
  • Kā instalēt VPN citās straumēšanas ierīcēs

1. Kino APK (HD filmas)

Es sāku dzirdēt daudz par šo lietotni, kad Terrarium TV nogāja, un tagad esmu pārliecināts, ka tā ir viena no labākajām lietotnēm filmām un šoviem. Kino APK ir Android lietotne, kas nemanāmi darbojas jūsu FireStick, FireStick 4K un Fire TV ierīcēs. Lietotne ir simtprocentīgi saderīga ar tālvadību, nodrošinot mijiedarbību.

Kino APK lepojas ar milzīgu filmu un TV šovu kolekciju. Saturs tiek atjaunināts tik regulāri, ka dažreiz es to atradu dažu minūšu laikā pēc izlaišanas. Lietotne izmanto augstākā līmeņa skrāpjus, kas atrod desmitiem darba saišu. Straumju kvalitāte ir laba, un tā kļūst labāka, kad pierakstāties ar Real-Debrid.

  CotoMovies alternatīvas FireStick / Android

Ar sakārtotu, ērti lietojamu interfeisu un neticamu satura bibliotēku, kino APK noteikti ir viena no labākajām ShowBox alternatīvām..

Kā instalēt Cinema APK vietnē FireStick

2. Titāna televizors

showbox alternatīvaTitāna TV tiek plaši uzskatīts par Terārija TV klonu, un saprotams, jo abiem ir dažas pārsteidzoši kopīgas iezīmes. Patiesībā abi ir gandrīz pilnīgi identiski. Instalējiet Titanium TV vietnē FireStick, un jūs zināt, par ko es runāju (ja iepriekš esat izmantojis Terrarium TV). Tagad, kad Showbox vairs nav, es teiktu, ka titāna TV kalpo kā lieliska alternatīva ShowBox lietotnei.

Arī titāna TV ir liels filmu un TV šovu katalogs. Sākot no nesen atbrīvotajām filmām un beidzot ar jaunākajām epizodēm, to visu atradīsit šeit. Esmu pārsteigts arī par šīs lietotnes piedāvāto video atskaņošanas kvalitāti. Ir daudz straumju, no kurām izvēlēties atskaņošanu. Un tāpat kā Kino APK, Titāna TV ļauj pierakstīties ar Real Debrid, lai iegūtu vēl pārsteidzošāku skatīšanās pieredzi.

Tā kā titāna televizors ir draudzīgs tālvadībai, jūs to varat izmantot bez problēmām FireStick un citās Fire TV ierīcēs. Ja jūs meklējat tādas lietotnes kā Showbox, jums ir jāizmēģina Titanium TV.

Kā instalēt titāna TV vietnē FireStick

3. CatMouse APK

Gandrīz katru dienu tiek izlaistas jaunas straumēšanas lietotnes pēc pieprasījuma. Tikai daži no tiem iegūst jebkādu redzamību. APM CatMouse ir salīdzinoši jauns, salīdzinot ar citām šī saraksta lietotnēm. Tomēr tas jau ir ļāvis savu klātbūtni izjust diezgan uzsvērti.

CatMouse lepojas ar iespaidīgu filmu un TV šovu klāstu. Kolekcija tiek arī regulāri atjaunināta, tiklīdz ir jauna filma vai nesen parādīta epizode. Citiem vārdiem sakot, lietotne pārliecinās, ka izklaides netrūkst.

Mani vēl vairāk pārsteidz tas, cik ātri CatMouse ielādē straumēšanas saites no plaša tiešsaistes avota klāsta. Bet tas nav tas. Tas arī ļauj iegūt augstas kvalitātes saites. Es bieži redzu vairākas 1080p darba saites.

Jūs varat uzlabot straumēšanas pieredzi par daudzām pakāpēm augstāk, izmantojot tādas funkcijas kā Real Debrid un Trakt integrācija.

Lietotne ir simtprocentīgi attāla un draudzīga darbam FireStick. Tā patiešām ir viena satriecoša Showbox alternatīva.

Instalējiet CatMouse vietnē FireStick

4. AtbloķētMyTV

Šī ir vēl viena neticami lietotne pēc pieprasījuma, kuru vēlaties izmantot straumēt iecienītās filmas un epizodes. UnlockMyTV ir plaša multivides bibliotēka, kas arī regulāri saņem atjauninājumus. Lietotne piedāvā simtiem stundu ilgas izklaides bez izklaides jūsu skatīšanās priekiem.

Tāpat kā CatMouse, arī UnlockMyTV ir jaunāka par citām lietotnēm, kas iekļautas mūsu labāko Showbox alternatīvu sarakstā. Tomēr tai ir izdevies atrast ceļu šeit, pateicoties savam izcilākajam sniegumam. Šī vieglā lietotne nodrošina vienmērīgu navigāciju, ātri ielādē straumēšanas saites un ļauj ātri atskaņot. Protams, neaizmirstot, tas ļauj iegūt augstas kvalitātes straumes, kas straumē līdz pat 1080p izšķirtspējā.

Šī ar funkcijām bagātā lietotne ļauj arī integrēt savus Real Debrid un Trakt kontus. Kopumā, ja jums trūkst Showbox, izmēģiniet UnlockMyTV. Esmu pārliecināts, ka jums tas patiks.

  Kā instalēt FreeFlix HQ vietnē FireStick

Instalējiet UnlockMyTV vietnē FireStick

5. Kodi

labākās izstāžu kārbas alternatīvasKodi ir multivides lietotne, kas gandrīz jebkurā laikā var viegli aizstāt jebkuru citu šādu lietotni. Šī lietotne ļauj piekļūt milzīgai filmu, šovu, TV tiešraides, sporta un plankuma pasaulei. Viss, kas jums jādara, ir instalēt Kodi papildinājumus un sākt darbu.

Viena no lielākajām Kodi priekšrocībām ir tā, ka tā nav atkarīga no viena lietotņu izstrādātāja. Šo atvērtā koda platformu ir izstrādājusi milzīga brīvprātīgo kopiena. Šis rīks tiek pastāvīgi uzraudzīts un atjaunināts. Kā jau teicu, viss, kas jums nepieciešams, ir video papildinājumi, lai sāktu darbu ar Kodi, un desmitiem no tiem ir pieejami bez maksas.

Kodi ir viena no labākajām Showbox alternatīvām. Iespējams, ka tā nav viena no līdzīgām lietotnēm, taču tā noteikti ir lieliska Showbox nomaiņa. To var instalēt 5 minūšu laikā savā FireStick. Faktiski tas tiek atbalstīts daudzās ierīcēs, ieskaitot Android, Windows, Mac, iOS un citas.

Kā ieslodzīt FireStick ar Kodi

Kodi lietošana - rokasgrāmata iesācējiem

6. TeaTV

teātris kamīnam

Kad Terrarium TV tika izslēgts, TeaTV pēkšņi kļuva pamanāms, kaut arī tas bija jau labu laiku. Tagad, kad arī Showbox vairs nav pieejams, es neredzu iemeslu, kāpēc jūs nevarētu izmēģināt TeaTV. Šī lietotne ir norādīta kā viena no populārākajām Terrarium TV alternatīvām. Izmantojiet to, un jūs uzzināsit, kāpēc šeit ir jāatstāj vieta arī šajā labāko Showbox alternatīvu sarakstā.

Tāpat kā vairums lietotņu pēc pieprasījuma, arī šeit atradīsit ievērojamu skaitu filmu un TV šovu virsrakstu. Es arī esmu ļoti apmierināts ar tā skrāpjiem, kas nodrošina vislabākās saites no visa tīmekļa. Atskaņošanas ātrums nav tik ātrs, kā esmu redzējis Kino APK un Titanium TV, taču video kvalitāte ir pilnīgi pieņemama. TeaTV parasti velk 720p un SD saites, taču dažreiz jūs saņemat arī 1080. Atkal, izmantojot Real-Debrid, jūs varat sagaidīt augstākas kvalitātes straumi.

Kā instalēt TeaTV vietnē FireStick

7. CyberFlix televizors

Televīzija CyberFlix ir vēl viena lietotne, kuru vēlaties izmēģināt, ja meklējat piemērotas Showbox alternatīvas. Tas vairāk atgādina Titāna TV un tiek uzskatīts arī par Terārija TV klonu. CyberFlix TV saskarne, izkārtojums un organizācija ir gandrīz vienāda.

Man patīk CyberFlix TV, jo tas pareizi sakārto visus pamatus. Lietotnei ir liels multivides katalogs, kas tiek savlaicīgi atjaunināts. Jūs vienmēr atradīsit straumēšanai pieejamās jaunākās filmas un šovus. Tāpat kā citi šajā sarakstā, arī CyberFlix TV ielādē vairākas saites, dodot jums pietiekami daudz izvēles iespēju atrast augstas kvalitātes atskaņošanu. Tā ir attāli draudzīga lietotne FireStick, kuru ir ērti lietot. Tas ir arī viegls un ātrs.

Kā instalēt CyberFlix TV vietnē FireStick

8. TVZion

TVZion patiesībā nav lielākās alternatīvas ShowBox, taču es domāju, ka mums tik un tā nav daudz iespēju. Es nesaku, ka lietotne ir slikta. Faktiski tas ir diezgan pienācīgs. Ar stabilu satura bibliotēku un glītu interfeisu TVZion piedāvā labu izklaides pieredzi. Tomēr tas nav tik labs kā pārējie šajā sarakstā, it īpaši, ja jūs salīdzināt to ar kino APK un Titanium TV.

  Vai terārija TV ir likumīgs un drošs lietošanā?

Tomēr instalējiet šo lietotni, un jūs atradīsit visus populārākos un populārākos nosaukumus tieši sākuma ekrānā. Izmantojot augšējā izvēlni, varat ātri pārslēgties starp filmām un TV šoviem. TVZion ir draudzīgs tālvadībai, tāpēc navigācija jūsu FireStick ierīcēs notiek vienmērīgi. Tas lieliski darbojas arī Android lodziņos.

Ar TVZion var atskaņot 500 stundas. Tomēr, instalējot lietotni no Google Play veikala, kuru ieteikusi šī lietotne, jūs varat saņemt papildu 1000 stundas. Tā kā FireStick neatbalsta Play veikalu, šis triks tajā nedarbojas. Risinājums ir lietotnes atinstalēšana un atkārtota instalēšana, kad beidzas darba laiks.

Kā instalēt TVZion uz Fire Stick

Kā droši lietot Showbox alternatīvas

Tagad, kad jums ir vairākas iespējas, ko izmantot Showbox APK vietā, es gribētu brīdināt, ka viss, ko straumējat, ir redzams jūsu IPS un valdībai. Tas nozīmē, ka bezmaksas satura straumēšana (filmas, TV šovi) var nonākt juridisko problēmu lokā.

Par laimi, ir drošs veids, kā pasargāt visas straumēšanas darbības no jūsu ISP un valdības. Viss, kas jums nepieciešams, ir labs VPN. VPN palīdz apiet tiešsaistes uzraudzību, ISP ierobežošanu un satura ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Es personīgi izmantoju un iesaku ExpressVPN, kas ir ātrākais un drošākais VPN. Turklāt to ir ļoti viegli uzstādīt Fire TV / Stick vai citās ierīcēs, piemēram, Windows PC, Mac, Android vai iPhone.

Mēs neveicinām autortiesību likumu pārkāpšanu. Bet kas notiks, ja jūs netīšām beigsit straumēt saturu no nelegāla avota? Ne vienmēr ir viegli pateikt atšķirību starp likumīgu un nelegālu avotu.

Tāpēc, pirms sākat lietot šīs lietotnes, redzēsim, kā izmantot ExpressVPN, lai straumēšanas darbības būtu paslēptas no ziņkārīgo acīm.

1. darbība: Abonējiet ExpressVPN ŠEIT. Tas tiek nodrošināts ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Nozīmē, jūs varat to brīvi izmantot pirmās 30 dienas, un, ja neesat apmierināts ar sniegumu (kas ir ļoti maz ticams), varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

2. darbība: Klikšķis ŠEIT lai savā ierīcē lejupielādētu un instalētu lietotni ExpressVPN.

3. darbība: Noklikšķiniet uz strāvas ikonas, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Jūsu savienojums tagad ir drošs, izmantojot visātrāko un labāko VPN nozarē.

savienot expressvpn par kodi

Spriedums

Šis ir mūsu labāko Showbox alternatīvu saraksts. Ja esat izmantojis Showbox, esmu pārliecināts, ka jums šīs iespējas patiks. Viņi ir gandrīz vienādi. Ar katru lietotni esmu arī nodrošinājis saiti uz instalācijas ceļvežiem. Tas palīdzēs ātri instalēt jūsu izvēlēto lietotni savā FireStick ierīcē. Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties dalīties ar mums savā pieredzē, droši izmantojiet zemāk esošo komentāru sadaļu.

Saistīts:

Kino APK alternatīvas
Cotomovies alternatīvas
Putlocker alternatīvas

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me