CotoMovies alternatīvas FireStick / Android

>

Šajā rakstā jūs atradīsit labāko CotoMovies alternatīvu sarakstu FireStick. Šīs opcijas darbojas arī visās Fire TV ierīču līnijās, Android Boxes un citās Android balstītās platformās, piemēram, viedtālruņos un planšetdatoros.

CotoMovies ir slēgts uz labu. Tas notika, kad daži filmu veidotāji izlēma uzsākt tiesvedību pret CotoMovies un citām straumēšanas lietotnēm vietnē TweakBox (trešo pušu lietotņu veikals).

CotoMovies izstrādātāji ir teikuši, ka viņi vajadzības gadījumā plāno dalīties ar savu lietotāju informāciju ar varas iestādēm. Jūs varat izlasīt mūsu detalizēto informāciju par šo sēriju.

Lai gan mēs nekad neesam mudinājuši uz autortiesību pārkāpumiem, mēs vienmēr esam arī ieteikuši lietotājiem straumēšanas laikā izmantot VPN, lai būtu gatavi šādiem gadījumiem. VPN slēps jūsu tiešsaistes identitāti, slēpjot jūsu IP adresi. Nozīmē, ka tādām lietotnēm kā CotoMovies nebūs iespējas reģistrēties un dalīties ar jūsu informāciju.

Ja esat izmantojis CotoMovies, tagad jums jāmeklē līdzīgas lietotnes. Par laimi, tur ir daudz labu lietotņu, kas, iespējams, var sniegt labāku pieredzi nekā CotoMovies. Faktiski CotoMovies pat neatbalstīja Real Debrid. Es apkopoju dažas no labākajām lietotnēm, kuras var izmantot kā CotoMovies alternatīvas.

Populārākās alternatīvas CotoMovies

Vēlreiz, pirms sākat lietot šīs lietotnes, pārliecinieties, vai esat izveidojis savienojumu ar VPN. Šīs lietotnes var sagaidīt tāds pats liktenis arī turpmākajās represijās.

1. Kino HD APK

kototovu alternatīvasNav “labāko lietotņu” saraksta, kas varētu būt pilnīgs bez Kino HD APK. Šajā lietotnē ir bezgalīga filmu un TV šovu bibliotēka pēc pieprasījuma. Tam ir lietotājam draudzīgs un ērti lietojams interfeiss. Instalējiet Cinema HD APK, un jūs varat sākt straumēšanu nekavējoties.

Satura kolekcija tiek bieži atjaunināta. Ikreiz, kad ir kāda jauna filma vai epizode, to parasti atradīsit dažu stundu laikā pēc izlaišanas. Izstrādātāji arī regulāri virza lietotņu atjauninājumus, lai rūpētos par kļūdām un uzlabotu vispārējo lietotņu pieredzi.

Kino HD APK ir viegla lietotne. Pat tādās zema līmeņa ierīcēs kā FireStick tā darbojas nevainojami. Tas ir pazīstams ar to, ka tiek iegūti augstākās kvalitātes straumi no vairākiem avotiem. Jūs varat straumēt saturu ar izšķirtspēju līdz 1080p. Lietotne piedāvā arī Real Debrid pierakstīšanos, lai jūs varētu piekļūt augstākās kvalitātes saitēm. Trakt pierakstīšanās ir arī pieejama

Es nešaubos, ka Cinema HD APK radīs vienu no labākajām CotoMovies alternatīvām.

Kā instalēt Cinema APK vietnē FireStick

2. CyberFlix televizors

cotomovies līdzīgas lietotnesJa jūs meklējat augstas kvalitātes CotoMovies alternatīvu, iespējams, vēlēsities apsvērt arī CyberFlix televizoru. Tā ir arī ļoti populāra straumēšanas lietotne pēc pieprasījuma ar simtiem filmu un sēriju.

Papildus milzīgajai multivides kolekcijai, CyberFlix TV paveic lielisku darbu, lai piesaistītu kvalitātes saites no vairākiem tīmekļa avotiem. Tiek atbalstīts arī Real-Debrid savienojums pārī, un, to veicot, jūs saņemat arī desmitiem augstākās klases premium saišu..

Jaunais saturs tiek regulāri pievienots. Tāpēc jūs vienmēr atradīsit jaunākās filmas un nesen demonstrētās epizodes. Izstrādātāji regulāri atjaunina lietotni ar regulāriem versiju jauninājumiem. Ja jums tiek piedāvāts atjaunināt lietotni, pārliecinieties, ka jūs to izdarījāt.

Televizoru CyberFlix ir viegli uzstādīt un vēl vieglāk izmantot.

Kā instalēt CyberFlix TV vietnē FireStick

3. TeaTV

lietotnes, kas ir līdzīgas kototoviemTeaTV ir vēl viena populāra straumēšanas lietotne Android platformai. Šī lietotne ir kodēta, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju TV ierīcēs, piemēram, FireStick. Tagad, kad CotoMovies ir slēgts, varat izvēlēties TeaTV kā tā nomaiņu.

Šī lietotne piedāvā plašu klāstu filmu un šovu pēc pieprasījuma. Tajā ir gandrīz viss, par ko jūs varat iedomāties. Satura bibliotēka tiek pastāvīgi atjaunināta ar jaunākajiem video. Tāpēc jums vienmēr ir kaut kas jauns, ko skatīties.

Labā ziņa ir tā, ka TeaTV atbalsta arī Trakt un Real-Debrid pārīšanu. Tas palīdz uzlabot jūsu kopējo straumēšanas pieredzi.

Tā kā TeaTV ir viegla lietotne, tai nav ievērojamas ietekmes uz ierīces veiktspēju, pat ja jūs to izmantojat FireStick. Tas ir pilnībā savietojams arī ar tālvadības pulti FireStick.

Ņemot vērā visu, par ko esam runājuši par šo lietotni, mums ir pamats uzskatīt, ka TeaTV ir viena no labākajām CotoMovies alternatīvām.

Kā instalēt TeaTV vietnē FireStick

4. BeeTV

labākās alternatīvas kototoviemSalīdzinot ar daudzām citām lietotnēm šajā labāko CotoMovies alternatīvu sarakstā, BeeTV ir salīdzinoši jauns. Tomēr tai pašās pirmajās dienās izdevās izdarīt atzīmi un tā sāka konsekventi parādīties starp labākajām FireStick lietotnēm.

Tas, kas man vislabāk patīk BeeTV, ir tā interfeiss, kurā nav problēmu. Vienkārši instalējiet lietotni un sāciet straumēt iecienīto saturu. Tā kā lietotnē ir straumēšanas pakalpojums pēc pieprasījuma, tajā ir filmas un TV šovi; un daudz no tiem.

Tāpat kā jūs varētu gaidīt, satura kolekcija tiek atsvaidzināta un atjaunināta ar jaunajiem izlaidumiem bieži (dažreiz vairākas reizes dienā). Lai pārliecinātos par patīkamu straumēšanas pieredzi, BeeTV ielādē straumes no uzticamajiem un kvalitatīvajiem avotiem. Būtu arī lieliska ideja savienot lietotni ar Real Debrid, ja vēlaties, lai tā no turienes iegūtu pēc iespējas precīzākas straumes..

BeeTV interfeiss ir pilnībā attāls. Lietotne automātiski pielāgo interfeisa orientāciju, lai tā atbilstu jūsu televizora malu attiecībai.

Kā instalēt BeeTV vietnē FireStick

5. Titāna televizors

kototovu alternatīvaTitāna TV ir plaši pazīstams vārds straumēšanas pasaulē. Sākotnēji šī lietotne bija pieejama tikai mobilajiem tālruņiem Android. Tomēr, pieaugot FireStick un Android TV kārbu popularitātei, izstrādātāji to kodēja TV ierīcēm. Titāna TV ir pilnībā savietojams ar Amazon Fire TV tālvadības pulti. Tās interfeiss ir piemērots arī televizora ekrānam.

Lietotnei ir iespaidīga filmu un TV šovu bibliotēka. Neatkarīgi no tā, vai meklējat jaunāko saturu vai kaut ko no dažiem pēdējiem gadiem, pastāv liela iespēja, ka to atradīsit Titanium TV. Arī jaunās epizodes un filmas tiek pievienotas bieži, lai pārliecinātos, ka straumēšanas iespējas jums nekad nav beigušās.

Maza izmēra lietotne piedāvā optimālu FireStick veiktspēju. Tas piedāvā ātru navigāciju un vienmērīgu atskaņošanu. Gandrīz katrs nosaukums vai epizode sniedz vairākas straumēšanas saites. Situācija kļūst vēl labāka, ja jūs apvienojat Titanium TV ar Real Debrid un Trakt.

Titāna TV patiešām ir viena no līdzīgām lietotnēm, kas paredzēta CotoMovies.

Kā instalēt titāna TV vietnē FireStick

6. APM CatMouse

lietotnes, kas līdzīgas filmu filmāmAPM CatMouse ir daudz jaunāks, salīdzinot ar visām lietotnēm šajā CotoMovies labāko alternatīvu sarakstā. Tomēr lietotne jau ir radījusi daudz ripples. Mēs to pamanījām un uzreiz iekļāvām labāko FireStick lietotņu klāstā. Un mēs uzskatām, ka arī šis saraksts nebūtu pilnīgs, neminot CatMouse APK.

Ir vairāki iemesli, kāpēc mums patīk šī lietotne. Iesācējiem CatMouse APK ir plaša multivides bibliotēka ar simtiem filmu un TV epizodēm. Tomēr šī bibliotēka nav stāvoša. Katru dienu jūs atradīsit kaut ko jaunu.

Lietotnē ir arī ļoti viegli naviģēt un lietot. Attālinātais interfeiss ļauj izpētīt CatMouse APK, neradot nepatikšanas.

Straumēšanas priekšā CatMouse veic darbu līdzvērtīgi citām šī saraksta labākajām lietotnēm, piemēram, Cinema HD. HD straumēšanai ir daudz bezmaksas saišu. Bet tas kļūst vēl pārsteidzošāk, ja pierakstāties Real Debrid.

Ja jūs meklējat CotoMovies alternatīvu, noteikti izmēģiniet CatMouse APK.

Kā instalēt CatMouse APK vietnē FireStick

7. AtbloķētMyTV

atbloķētUnlockMyTV tika ieviests aptuveni tajā pašā laikā kā APK CatMouse. Abas šīs lietotnes ātri piesaistīja lietotāju uzmanību.

Izmantojot plašo filmu un TV seriālu katalogu, UnlockMyTV nodrošina, ka varat skatīties bezgalīgi daudz stundu. Kā jau varēja gaidīt, aktīvā komanda, kas darbojas aiz šīs lietotnes, ļoti bieži pievieno jaunu saturu.

UnlockMyTV izstrādātāji arī pārliecinās, ka lietotne tiek labi uzturēta. Viņi laiku pa laikam sūta versiju atjauninājumus, lai novērstu kļūdas un uzlabotu kopējo veiktspēju un pieredzi.

Lietotnē tiek izmantots arī kvalitatīvs skrāpju komplekts. Es to saku, jo pašlaik tiek atnestas patiešām labas plūsmas. UnlockMyTV atbalsta arī Real Debrid, lai jūs varētu viegli piekļūt premium saitēm.

Šī Android balstītā lietotne ir izstrādāta, lai piedāvātu izcilu veiktspēju ar skārienekrāniem, kā arī TV ierīcēm, ieskaitot jūsu FireStick un Android TV kastes..

Kā instalēt UnlockMyTV vietnē FireStick

8. Morph TV

labākās lietotnes firestickMorph TV ir Morpheus TV klons, kas savulaik bija ļoti populāra lietotne. Mēs uzskatām, ka tā ir arī viena no labākajām CotoMovies alternatīvām, ko varat atrast.

Vienīgā lieta, kas piesaista jūsu tūlītēju uzmanību, startējot šo lietotni, ir tās unikālais interfeiss. Tā vietā, lai uzreiz uzreiz izklātu saturu, lietotne liek vispirms izvēlēties kategorijas. Galvenajā ekrānā ir filmas un TV šovu straumēšanas kategorijas. Pēc tam ir vēl viens ekrāns, kurā jums jāizvēlas apakškategorija (piemēram, Aktuāli, Populāri utt.)

Šis interfeisa veids ir pievilcīgs daudziem, bet dažiem tas pat var nepatikt. Neskatoties uz to, ja mēs runājam par satura bibliotēkas lielumu un straumēšanas kvalitāti, Morph TV noteikti ir pelnījis vietu šajā CotoMovies labāko alternatīvu sarakstā.

Tā kā Morph TV ir ar tālvadību saderīga lietotne, tā pārliecinās, ka jums nekad nav problēmu, izpētot un mijiedarbojoties ar lietotni savā FireStick..

Kā instalēt Morph TV vietnē FireStick

9. TVZion

labākās amazon fire stick progrTVZion ilgstoši ir bijis mūsu FireStick labāko lietotņu kataloga sastāvdaļa. Šī lietotne piedāvā lielu saturu pēc pieprasījuma. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties straumēt filmas vai skatīties TV šovus, šeit ir viss.

Šīs lietotnes izstrādātāji arī regulāri atjaunina saturu ar jaunām filmām un šoviem.

Salīdzinot ar citām lietotnēm šajā labāko CotoMovies alternatīvu sarakstā, TVZion var nebūt tik labs, lai iegūtu kvalitatīvas saites. Tomēr tas ir pietiekami labi, lai nopelnītu vietu. Varat arī viegli savienot šo lietotni ar Real Debrid un iegūt pēc iespējas labākas straumes.

TVZion ir viegla lietojumprogramma. Tas aizņem maz vietas un piedāvā iespaidīgi ātru sniegumu. Tas ir ideāli piemērots ierīcēm ar mazu RAM, piemēram, FireStick.

Arī lietotne saņem regulārus versiju atjauninājumus. Gadu gaitā lietotne ir ievērojami uzlabojusi veiktspēju un straumēšanas iespējas.

Kā instalēt TVZion vietnē FireStick

10. Kodi

labākās kototovu alternatīvasKodi nav straumēšanas pakalpojumu sniedzējs (atšķirībā no citiem APK šajā sarakstā). Tas ir multivides atskaņotājs. Jums noteikti jābūt dzirdējušiem par tādiem multivides atskaņotājiem kā VLC. Savā ziņā Kodi ir līdzīgs viņiem. Tas atskaņo video, filmas, mūziku, attēlus un citus multivides failus.

Lai Kodi varētu spēlēt multividi, jums ir jāiegādājas multivide no ārpuses. Tā varētu būt jūsu vietējā krātuve vai tiešsaistes avots.

Faktiski Kodi skaistums slēpjas spējā atskaņot jūsu iecienītos multivides failus internetā, izmantojot dažādus papildinājumus.

Var domāt, ka Kodi pievienojumprogramma ir spraudnis, kas savieno jūsu ierīci ar tiešsaistes multivides avotu un ļauj atskaņot saturu, izmantojot Kodi interfeisu. Tieši Kodi papildinājumi ir padarījuši Kodi par tik veiksmīgu multivides rīku.

Neatkarīgi no tā, vai jums patīk skatīties filmas un šovus, dzīvot TV vai dzīvot sporta veidos, dokumentālās filmas vai saturu bērniem, ziņas vai YouTube videoklipus, to visu varat izdarīt, izmantojot Kodi. Tāpēc mēs uzskatām Kodi par vienu no labākajām CotoMovies alternatīvām.

Ja jūs esat iesācējs Kodi, mums ir rokasgrāmata Iesācējiem, kas palīdzēs jums sākt darbu. Ir neticami viegli uzstādīt Kodi uz FireStick un sākt straumēšanu. Tātad, ja neesat pārliecināts, vai vairs nevēlaties turpināt straumēt APK, vienmēr varat izmēģināt Kodi.

Jūsu FireStick / Fire TV tagad ir viss gatavs straumēt iecienīto saturu. Tomēr pirms jūs sākat, es vēlos jūs brīdināt, ka viss, ko straumējat tiešsaistē, ir redzams jūsu ISP un valdībai. Tas nozīmē, ka bezmaksas filmu, TV šovu un sporta straumēšana var jūs sagādāt juridiskām nepatikšanām. 

Par laimi, ir drošs veids, kā pasargāt visas straumēšanas darbības no jūsu ISP un valdības. Viss, kas jums nepieciešams, ir labs VPN Fire Stick. VPN maskēs jūsu sākotnējo IP, kas ir un palīdzēs jums apiet tiešsaistes uzraudzību, ISP droseļvārstu un satura ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Es personīgi izmantoju un iesaku ExpressVPN, kas ir ātrākais un drošākais VPN. Tas ir savietojams ar visa veida straumēšanas lietotnēm, un to ir ļoti viegli uzstādīt Fire TV / Stick.

Mēs neveicinām autortiesību likumu pārkāpšanu. Bet kas notiks, ja jūs netīšām beigsit straumēt saturu no nelegāla avota? Ne vienmēr ir viegli pateikt atšķirību starp likumīgu un nelegālu avotu.

Tātad, pirms sākat straumēšanu savā Fire Stick / Fire TV, redzēsim, kā izmantot ExpressVPN, lai jūsu straumēšanas darbības būtu paslēptas no ziņkārīgo acīm.

1. darbība: Abonējiet ExpressVPN ŠEIT. Tas tiek nodrošināts ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Nozīmē, jūs varat to brīvi izmantot pirmās 30 dienas, un, ja neesat apmierināts ar sniegumu (kas ir ļoti maz ticams), varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

2. darbība: Ieslēdziet Fire TV / Stick un dodieties uz opciju “Meklēt” galējā kreisajā pusē. Tagad meklēšanas joslā ierakstiet “Expressvpn” (bez pēdiņām) un atlasiet ExpressVPN, kad tas parādās meklēšanas rezultātos

instalēt expressvpn firestick

3. darbība: Noklikšķiniet uz “Lejupielādēt”, lai instalētu ExpressVPN lietotni Fire TV / Stick.

dabūt vpn jailbroken firestick

4. darbība: Atveriet lietotni un ievadiet pieteikšanās akreditācijas datus, ko izveidojāt, pērkot ExpressVPN abonementu. Noklikšķiniet uz “Pierakstīties”.

pieteikšanās expressvpn uz firestick

5. darbība: Noklikšķiniet uz strāvas ikonas, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Tagad ir izveidots drošs savienojums, izmantojot ātrāko un labāko FireStick VPN.

pievienojiet ExpressVPN vietnē FireStick

Varat arī izlasīt sīkāku informāciju par ExpressVPN izmantošanu ar Fire TV / Stick.

Likvidēšana

Tātad, šeit ir labāko CotoMovies alternatīvu saraksts. Esmu pārliecināts, ka šīs lietotnes var tikai aizpildīt CotoMovies apavus. Mēs regulāri pārbaudām šīs lietotnes. Tomēr, ja jums ir kāda cita opcija, kas, jūsuprāt, būtu jāiekļauj šajā sarakstā, paziņojiet mums, izmantojot zemāk esošo komentāru sadaļu.

Saistīts:

Labākās terārija TV alternatīvas
Labākās Showbox alternatīvas
Kā Jailbreak Firestick
Labākās pievilcēju vietnes

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me