Google Play instalēšana Fire TV Stick (Aptoide)

>

Šajā ceļvedī es runāšu ar jums par Google Play iegūšanu FireStick un Fire TV ierīcēs. Google Play veikals ir visplašāk izmantotais lietotņu krātuve ar tūkstošiem lietotņu, spēļu un utilītu. Milzīgā lietotņu kolekcija un ērta lietošana ir tās lielākie trūkumi. Bet Play veikals nav pieejams visās Android platformās. Piemēram, Amazon FireStick un Fire TV ierīcēm ir Amazon Store, un tās neatbalsta Play Store. Diemžēl Amazon lietotņu krājumi nav tik lieli, un tāpēc FireStick lietotāji bieži meklē citas iespējas.

Play veikals nav oficiāli pieejams šajās Amazon ierīcēs. Tātad, vai ir veids, kā to sānos ielādēt? Atbilde ir Jā! Tomēr šeit es jums pastāstīšu par kaut ko, kas ir daudz labāks nekā Google Play vietnē FireStick. Šajā rokasgrāmatā es jūs iepazīstināšu ar trešās puses lietotņu veikalu ar nosaukumu Aptoide TV, kas ir labākā Play veikala alternatīva un optimizēta Fire ierīču platformām..

firestick aptoide rotaļu veikals

Google Play instalēšana Fire Stick (alternatīva)

Play Store sānu ielādēšanas process vietnē FireStick ir nogurdinošs, ilgstošs, bieži pakļauts kļūmēm un bieži nedarbojas. Jūs būtu pavadījis pusotru stundu bez rezultātiem. Es nevēlos tērēt jūsu laiku. Aptoide var iegūt visu, ko varat iegūt no Google Play, un vēl vairāk. Aptoide TV lielākoties darbojas bez kļūdām vietnē FireStick. Tam ir arī pienācīga FireStick lietotņu kolekcija, kas jums kādreiz būs nepieciešama. Tātad, ļaujiet mums tagad uzzināt, kā instalēt un lietot Aptoide lietotņu veikalu.

Vai jūs uztrauc jūsu tiešsaistes privātums?

Pirms mēs turpinām, ir viens svarīgs jautājums, kuram es vēlētos pievērst jūsu uzmanību. Privātums ir milzīgas bažas globālajā tīmeklī. Jūs, iespējams, novēro un izseko hakeri un identitātes zagļi un pat jūsu valdība un ISP. Tāpēc ir daudz jēgas atrast veidu, kā palikt anonīmam un saglabāt savu privātumu interneta digitālajā diapazonā.

Iegādājies sev VPN tagad un izbaudi mieru. VPN šifrē visu trafiku no jūsu ierīcēm un piedāvā pilnīgu anonimitāti. VPN arī nodrošina, ka jūs nekļūstat par interneta aizraušanās upuri - šī prakse katru dienu kļūst arvien izplatītāka.

Lasīt: Kā instalēt un izmantot VPN vietnē FireStick

Sagatavojiet FireStick Aptoide TV sānu ielādei

Aptoide, daudzsološākā Google Play alternatīva vietnē FireStick, ir trešo pušu lietotņu veikals, un nav pārsteigums, ka tā netiek mitināta Amazon Store. Tā kā mēs iegūsim lietotni ārpus oficiālā veikala, mums būs jādod FireStick atļauja instalēt. Opcija Lietotnes no nezināmiem avotiem pēc noklusējuma ir atspējota.

Šīs ir ātras darbības trešo personu lietotņu instalēšanas iespējošanai

1. darbība. Izmantojiet tālvadības virziena taustiņus, lai FireStick sākuma ekrānā atlasītu Iestatījumi. Šī opcija atrodas augšējā izvēlnes joslā. Tagad dodieties uz ierīci, kā parādīts zemāk redzamajā attēlā:

atvērt ierīces iestatījumus

2. darbība: nākamajā izstrādātajā ekrānā atlasiet Izstrādātāja opcijas

izstrādātāja opcijas

3. solis. Sadaļā Izstrādātāja opcijas iezīmējiet opciju Lietotnes no nezināmiem avotiem un uz tālvadības pults nospiediet pogu Atlasīt

  8 labākās izstāžu kastes alternatīvas (2020. gads)

Google Play instalēšana Fire TV Stick (Aptoide)

4. solis: kad tiek parādīts šāds uzvedne, ignorējiet brīdinājumu un nospiediet “Ieslēgt”. Ir taisnība, ka dažas trešo pušu lietotnes var nodarīt kaitējumu jūsu ierīcei. Bet tādas lietotnes kā Aptoide ir ļoti pazīstamas un pilnīgi drošas. Nav jāuztraucas.

atļaut lietotnēm no nezināmiem avotiem

Tagad jūs esat uzstādījis instalēt Aptoide (vai šajā gadījumā jebkuru trešo personu lietotni) savā ierīcē.

Darbības, lai instalētu Play Store Alternative (Aptoide Store) vietnē FireStick

Tagad es jums parādīšu, kā savā Amazon Fire Stick ierīcē instalēt Google Play veikalu (precīzāk sakot, alternatīva Aptoide). Šo lietotni varēsit instalēt, izmantojot lietotni Downloader, kā arī lietotni ES Explorer (ar datoru un bez tā)

Kāpēc ir divas lietotnes, jūs varat jautāt. Downloader ir vispopulārāk izmantotā lietotne, lai augšupielādētu trešo pušu lietotnes vietnē Fire Stick. Tomēr šī lietotne nav pieejama visur Amazon Store, un dažos reģionos tā ir jānoslogo. No otras puses, ES File Explorer var lejupielādēt no Amazon Store neatkarīgi no jūsu valsts vai reģiona.

Aptoide instalēšana, izmantojot Downloader (1. metode)

Pirmais, kas jums jādara, ir iegūt lietotni Downloader, ja jums tas vēl nav. Jūs to atradīsit Amazon Store un, ja jums tas nav, pārbaudiet, kā instalēt Downloader.

Kad esat instalējis lietotni Downloader, lūk, kā jūs to varat izmantot, lai instalētu Aptoide Fire Stick vai Fire TV.

1. darbība: palaidiet Downloader lietotni no Fire Stick sākuma ekrāna (ja šeit esat pārvietojis lietotnes ikonu).

izmantojiet lejupielādētāja lietotni, lai instalētu google play

Ja sākuma ekrānā neredzat lietotni, turiet tālvadības pults pogu Sākums un atlasiet Lietotnes. Jūs redzēsit visu savu lietotņu sarakstu. Ritiniet uz leju līdz Downloader un palaidiet to.

2. darbība: Downloader sākuma ekrānā pārliecinieties, ka kreisajā sānjoslā ir atlasīta opcija Home

lejupielādēt google play apk fire stick

3. solis: vietrādī URL laukā būs redzams mirgojošs kursors. Nospiediet tālvadības pults pogu Atlasīt, lai atvērtu ekrāna tastatūru. Ievadiet URL https://www.firesticktricks.com/store un nospiediet tastatūras pogu Go (vai tālvadības pults pogu Play). Apskatiet attēlu zemāk. Šī ir saite, lai iegūtu Aptoide, kas ir alternatīva Google Play vietnē FireStick.

google play apk lejupielādēt

4. solis: Aptoide APK failu tagad sāks automātiski lejupielādēt ierīces atmiņā

kā uzstādīt aptoide uz

5. darbība: kad lejupielāde ir pabeigta, redzēsit šo ekrānu. Turiet nospiestu tālvadības pults pogu uz leju, līdz poga “Nākamais” labajā apakšējā stūrī mainās uz “Instalēt”; un pēc tam iezīmējiet pogu Instalēt un noklikšķiniet uz tā.

aptoide uz kamīna

6. solis: tādējādi parādīsies instalēšanas progresa ekrāns. Kad instalēšana ir pabeigta, jūs saņemsit paziņojumu “Lietotne instalēta” kopā ar pogām “Gatavs” un “Atvērt”.

Google Play veikalā uz Firestick

7. darbība: noklikšķiniet uz pogas Gatavs, jo mēs vēl nevēlamies atvērt lietotni (bet, ja jūs patiešām vēlaties atvērt lietotni uzreiz, dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz Atvērt; jūsu zvans!)

8. solis: Tagad jūs redzēsit šo dialoglodziņu. Nav jāklikšķina uz pogas Instalēt, jo lietotne jau ir instalēta. Tā vietā noklikšķiniet uz pogas Dzēst, lai noņemtu APK failu. Mums tas vairs nav vajadzīgs, un tas nevajadzīgi aizņems krātuves vietu.

Google Play veikalā uz Firestick

Tieši tā! Jūs esat veiksmīgi instalējis lietotni Aptoide, kas ir Google Play alternatīva vietnē FireStick.

Instalējiet Aptoide FireStick, izmantojot ES File Explorer BEZ datora (2. metode)

: Šī ir alternatīva metode. Šīs darbības nav jāveic, ja Aptoide jau esat instalējis, izmantojot Downloader lietotni. Turklāt ES File Explorer tagad maksās 9,99 USD mēnesī, ja vēlaties izmantot tās sānu ielādes funkciju.

  Kā instalēt MX Player vietnē Amazon FireStick

Ja nevarat iegūt Downloader vai nevēlaties to ielādēt vai vienkārši labāk vēlaties dot priekšroku ES File Explorer, es parādīšu, kā to izmantot, lai instalētu lietotni Aptoide Fire TV Stick.

ES File Explorer ir arī ļoti populārs, un kā es jau teicu, tas ir plašāk pieejams nekā Downloader, tāpēc ir jēga tikai iekļaut šo metodi.

Ir divi veidi, kā instalēt Google Play uz Fire Stick alternatīvas: vienu ar datoru un otru bez.

Metode bez datora ir vienkāršāka un ātrāka (taču tai nepieciešama 9,99 USD mēnesī piemaksa). Vispirms runāsim par šo metodi. Gadījumā, ja esat savā datorā lejupielādējis Aptoide APK, iespējams, vēlēsities apskatīt otro metodi vēlāk.

Šeit nāk ES Explorer metode, kurai nav nepieciešams neviens dators.

1. darbība: atveriet ES File Explorer, kreisajā sānjoslā dodieties uz Rīki un izvērsiet to. Apakšizvēlnē Rīki atlasiet “Lejupielādes pārvaldnieks” un pēc tam noklikšķiniet uz pogas “+” apakšā

aptoide uz kamīna

2. solis. Tagad jums vajadzētu redzēt dialoglodziņu Lejupielādēt

Google Play veikalā uz Firestick

3. solis: laukā Ceļš ievadiet URL https://firesticktricks.com/store. Sadaļā Vārds ievadiet jebkuru vēlamo vārdu, bet padariet to atbilstošu mūsu instalētajai lietotnei. Es tai devu nosaukumu Aptoide TV, tāpat kā manas instalētās lietotnes nosaukumam.

firestick aptoide rotaļu veikals

4. solis: tagad noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt tūlīt un gaidiet, līdz APK tiks lejupielādēts

Pēc lejupielādes noklikšķiniet uz pogas Atvērt failu, lai palaistu APK failu. Tas sāks instalēšanas procesu.

Google Play veikalā uz Firestick

5. darbība. Kad redzat šo uzvedni, noklikšķiniet uz Instalēt

firestick aptoide rotaļu veikals

6. darbība: Nākamajā ekrānā vairākas reizes nospiediet tālvadības pults pogu “Uz leju”, līdz tiek iezīmēta poga apakšā. Poga Tālāk labajā apakšējā daļā mainīsies uz pogu Instalēt. Noklikšķiniet uz tā, lai turpinātu

instalēt google play bez saknes

7. darbība. Lūk, ko jūs redzēsit, kad lietotne būs instalēta. Ja vēlaties nekavējoties palaist lietotni, noklikšķiniet uz pogas Atvērt. Citur noklikšķiniet uz pogas “Gatavs”. Lietotni vēlāk varat palaist no lietotnes Apps & Sadaļa Spēles

kā sānu ielādēt aptoide uz

Tas būs viss! Tagad redzēsim, kā instalēt Google Play FireStick aizstājējprogrammā Aptoide, izmantojot ES File Explorer un datoru.

Kā instalēt Aptoide uz FireStick, izmantojot ES File Explorer ar datoru

Jums būs nepieciešams dators. Windows, Mac vai Linux - darīs jebkurš!

Pārliecinieties, ka gan jūsu dators, gan FireStick ir savienoti vienā un tajā pašā Wi-Fi tīklā.

Tātad, šeit mēs ejam!

DatorāVispirms datorā lejupielādējiet Aptoide APK failu no vietnes https://www.firesticktricks.com/store

Vietnē FireStick: Tagad savā FireStick ierīcē iegūstiet lietotni ES File Explorer no Amazon Store. Vienkārši atlasiet opciju Fire Stick sākuma ekrāna augšējā kreisajā stūrī, atrodiet ES File Explorer un izpildiet vienkāršās instrukcijas uz ekrāna, lai to instalētu..

1. darbība: palaidiet ES File Explorer no savām lietotnēm & Sadaļa Spēles. Ritiniet uz leju līdz izvēlnei Tīkls kreisajā sānjoslā un izvērsiet to. Tagad no pieejamajām tīkla opcijām atlasiet Attālinātā pārvaldība (attēls zemāk)

izmantojiet tīklu, lai blakus ielādētu ugunsdzēsības programmu lietotnes

2. solis. Tagad noklikšķiniet uz lielās pogas “Ieslēgt”. Tagad jums vajadzētu redzēt FTP adresi. Raktuves ir ftp://192.168.1.7:3721/

Jūsu adrese būs atšķirīga. Pierakstiet šo adresi. Jums tas būs jāievada datorā. Tas ļaus jums pārvaldīt visus FireStick failus un mapes no datora

kā izmantot ftp adresi, lai instalētu lietotnes

3. darbība: Datorā: Tagad atgriezieties datorā un atveriet jebkuru mapi. Ievadiet sava Fire TV Stick FTP adresi, ko redzat ES Explorer ekrānā datora mapes loga adreses joslā, un nospiediet taustiņu Enter. Tas datorā atvērs ES File Explorer saturu.

  CotoMovies alternatīvas FireStick / Android

Zemāk redzamais attēls ir uzņemts operētājsistēmā Windows 10. Bet tas tikpat labi darbosies arī jūsu Mac un Linux.

kā instalēt google play uz nūjas, izmantojot datoru

4. solis. Tagad nokopējiet Aptoide APK for Fire Stick, ko iepriekš lejupielādējāt datorā. Un ielīmējiet to jebkurā ES File Explorer mapē, kuru iepriekšējā solī atvērāt ar FTP adresi. Ja nepieciešams, jūs pat varat izveidot jaunu mapi.

APK faila kopēšanai no datora vienmēr izvēlos mapi Lejupielādēt. Kaut kā man tas ir saprātīgāks. Bet tas esmu tikai es! Izvēle ir jūsu pašu ziņā!

lejupielādēt google play apk on fire stick

5. darbība: Vietnē FireStick: Dodieties atpakaļ uz FireStick un atveriet ES File Explorer, ja tas vēl nav.

Kreisajā pusē dodieties uz izvēlni Vietējā un izvērsiet to. Atlasiet otro opciju Sākums (nevis tā, kurai ir mājas attēls). Lai iegūtu lielāku skaidrību, skatiet attēlu zemāk.

instalēt google play amazon fire tv

6. solis. Tagad, izmantojot tālvadības pulti, dodieties uz mapi Lejupielādēt ekrāna labajā pusē

lietotņu veikals uguns tv nūjai

7. solis: atveriet mapi, un šeit redzēsit Aptoide APK failu (atcerieties? Es saglabāju šo failu mapē Lejupielāde. Ja esat nokopējis to uz citu mapi, attiecīgi izvēlieties)

instalēt aptoide uz amazon fire tv stick

8. darbība: lai palaistu šo APK failu, uz FireStick tālvadības pults nospiediet pogu Atlasīt. Noklikšķiniet uz pogas Instalēt, kad tiek parādīts uzvedne ar nosaukumu “Rekvizīti” (attēls zemāk).

instalēt aptoide tv uz amazon

9. solis: tagad strādājiet kā parasti! Dodieties uz nākamā ekrāna apakšdaļu un labajā apakšējā stūrī noklikšķiniet uz Instalēt, lai apstiprinātu savu darbību un instalētu lietotni.

Google Play instalēšana Fire TV Stick (Aptoide)

10. darbība: kad lietotne ir instalēta, tas ir tas, ko redzat tāpat kā iepriekš. Ja vēlaties uzreiz palaist Aptoide TV, noklikšķiniet uz “ATVĒRT” vai arī noklikšķiniet uz “IZDARĪTS”, lai to atvērtu vēlāk.

Google Play instalēšana Fire TV Stick (Aptoide)

Kā lietot Google Play (alternatīva) Fire TV Stick

Jūs esat instalējis Google Play alternatīvu Fire TV bez saknes. Tagad ejiet uz priekšu un vadiet to!

Jūs droši vien jau zināt, ka visām savām lietotnēm varat piekļūt sadaļā “Jūsu lietotnes & Sadaļa Spēles. Vienkārši nospiediet un turiet tālvadības pults pogu Sākums un, kad tiek parādīta šī izvēlne, atlasiet Lietotnes

kā izmantot google play uz uguns tv stick

Tas ir forši! Nesen instalētās lietotnes netiek parādītas sākuma ekrānā un lietotņu sarakstā, bet ir apakšā. Bieži lietotās lietotnes jūs vēlaties pārvietot uz augšu, nevis ātri piekļūt.

Kā redzat, Apptoide atrodas tieši saraksta apakšā. Bet jūs to varat viegli pārvietot uz augšu. Ritiniet uz leju un atlasiet Aptoide.

kā lejupielādēt aplikācijas ar

Tagad nospiediet un turiet tālvadības pults pogu Atlasīt. Varat arī nospiest taustiņu Izvēlne (trīs horizontālas līnijas) uz tālvadības pults un izvēlnē “Pārvietot”, kas parādās labajā apakšējā stūrī, kā parādīts zemāk redzamajā attēlā:

pārvietojiet aptoide lietotni uz augšu

Turiet nospiestu tālvadības pults augšupvērsto pogu, līdz lietotne Aptoide atrodas augšējā rindā.

Tagad nospiediet pogu Atlasīt, lai augšējā rindā nomestu lietotnes Aptoide ikonu. Atgriezieties FireStick sākuma ekrānā un turpat atradīsit Aptoide ikonu!

Tagad izskatās šāds Aptoide sākuma ekrāns. Viss pārējais ir diezgan vienkārši. Varat meklēt jebkuru lietotni, izmantojot funkciju “Meklēšana” augšējā kreisajā stūrī. Iet uz priekšu un izpētiet Aptoide un lejupielādējiet visas nepieciešamās lietotnes.

firestick aptoide rotaļu veikals

Likvidēšana

Tātad, lūk, kā mēs lejupielādējam alternatīvu Google Play vietnē FireStick. Kaut arī pastāv risinājums, lai lejupielādētu Play veikalu savās Fire ierīcēs, tas ir sen izstrādāts un lielākoties nedarbojas. Es pats to esmu izmēģinājis daudz reižu un bieži esmu bijis neapmierināts. Es neredzu jēgu tik grūti mēģināt iegūt Google Play vietnē FireStick, kad no Aptoide es varu iegūt visas labākās FireStick lietotnes, kas man jebkad būtu vajadzīgas. Turklāt Play veikals nav paredzēts un optimizēts darbam uz Fire Stick platformas. Pat lielākā daļa tās lietotņu nedarbosies. Iegūstiet Aptoide un novērsiet visas problēmas.

Noklikšķiniet šeit, lai nokļūtu slepenās auklas griešanas viltības tieši savā iesūtnē.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me