Kā iegūt Sling TV vietnē FireStick

>

Šī rokasgrāmata parādīs, kā iestatīt un lietot Sling TV vietnē FireStick. Līdzīgi kā Set TV, Sling TV ir tiešraides TV lietotne, kas ir pieejama operētājsistēmām Android, iOS un Web platformai.

Kabeļtelevīzijas savienojums nav lēts. Es jau kādu laiku esmu tērējis gandrīz USD 100 mēnesī dažādiem abonementiem. Un nemaz nerunājot par dārgo aprīkojumu, kas man bija jāpērk savienojumam. Vēl vairāk sarūgtina tas, ka viss tas nāk ar līgumu, no kura es nevaru viegli izkāpt. Es priecājos, ka tiešsaistes TV straumēšana ir ne tikai aizrāvusies; tas ir kļuvis ļoti izplatīts. Tagad es varu skatīties visus savus iecienītos kanālus internetā un maksāt tikai daļu no tā, kas man maksā satelīta abonēšana.

Ja jūs domājat iet par auklas griešanas ceļu, es ieteiktu jums apsvērt iespēju Sling TV. Trauku tīkla interneta portāls Sling TV ļauj skatīties TV tiešraidi daudzās ierīcēs par mēneša cenu, sākot no 20 USD. Sling TV piedāvā jums visus populāros kanālus vai nu kā ikmēneša paketi, vai arī izmantojot a-la-carte abonementus. Kaut arī šis pakalpojums galvenokārt attiecas uz tiešraidi TV, šeit atradīsit arī desmitiem materiālu pēc pieprasījuma.

Sling TV nav nepieciešama īpaša iestatīšana vai aprīkojums, tas nesaista jūs ar līgumu un ļauj straumēt iecienītos kanālus, nospiežot tikai vienu pogu. Tātad, es teiktu, ka Sling TV ir nedaudz vērts cenas. Šajā rakstā mēs uzzināsim, kā instalēt un izmantot Sling TV vietnē FireStick.

Kas ir Sling TV?

Kad es pirmo reizi dzirdēju par Sling TV, es domāju, ka tā ir cita Slingbox-esque ierīce vai, iespējams, Slingbox ražotājs vienkārši pārdēvēja viņu produktu. Es iedziļinājos mazliet dziļāk un atklāju, ka Sling TV ievērojami atšķiras no Slingbox.

Slingbox ņem barību no jūsu esošā kabeļtelevīzijas savienojuma un ievieto to internetā, lai jūs varētu skatīties televizoru no attāluma. Lai darbotos, Slingbox ir nepieciešams kabeļtelevīzijas abonements.

Savukārt slīdošais televizors izvada kabeļtelevīziju no vienādojuma. Tas ļauj tieši straumēt satelīta kanālus atbalstītajās ierīcēs, lai - kā jau teicu iepriekš - nelielu daļu no izmaksām. Neskatoties uz abonēšanas modeļa un daudzpakāpju cenu struktūras izmantošanu, Sling TV ievērojami samazina jūsu kabeļtelevīzijas izdevumus.

Slingbox nepieciešams, lai jūs iestatītu papildu ierīci. Sling TV vispār nav nepieciešama īpaša iestatīšana.

Izmantojiet VPN, lai skatītos Sling TV no jebkuras vietas pasaulē

Sling TV ir pieejams tikai Amerikas Savienotajās Valstīs. Tomēr vēl neesiet vīlies. Varat izmantot VPN pakalpojumu un atbloķēt ģeogrāfiski ierobežoto Sling TV pakalpojumu neatkarīgi no tā, kurā pasaules daļā jūs dzīvojat..

Izmantojot VPN, jūs faktiski varat ģeogrāfiski atrast atrašanās vietu uz jebkuru vietu pasaulē, kur VPN pakalpojumam ir serveris. Jūs varat izvēlēties vienu no daudzajiem serveriem ASV un baudīt Sling TV.

Izmantojot VPN, jūs varat arī izvairīties no interneta droseles un baudīt internetu pēc iespējas pilnīgāk.

ES izmantoju Express VPN un personīgi iesaku to jums. Express VPN ir ātrākais VPN pakalpojums. Tas ir arī FireStick draudzīgs, un tam ir simtiem serveru visā pasaulē (ieskaitot daudzos ASV).

Sling TV reģistrēšanās

Lai izmantotu Sling TV pakalpojumu, jums jāpiesakās kontā un jāiegādājas plāns. Labā ziņa ir tā, ka Sling TV ir pieejams 7 dienu pilnvērtīgs bezmaksas izmēģinājums. 7 dienu laikā bez maksas varat straumēt visus jūsu plānā iekļautos kanālus.

Atšķirībā no citiem tiešraides TV straumēšanas pakalpojumiem, kas no jums iekasē abonēšanas maksu uzreiz un atmaksā naudu vēlāk, ja jūs atceļat pirms izmēģinājuma perioda beigām, Sling TV 7 dienu izmēģinājuma periodam neko neaprēķina. Jums tiek izrakstīts rēķins tikai tad, ja izvēlaties turpināt pakalpojumus pēc izmēģinājuma perioda beigām.

Reģistrēšanās tīmeklī (ieteicamā metode)

Sling TV ļauj reģistrēties caur tā tīmekļa portālu, izmantojot savu kredītkarti / debetkarti.

Datorā vai mobilajā ierīcē apmeklējiet vietni https://www.sling.com un noklikšķiniet uz pogas “Skatīties 7 dienas bez maksas”, kā parādīts zemāk redzamajā attēlā.

slinga tv kamīns

Izpildiet vienkāršās instrukcijas nākamajās tīmekļa lapās, reģistrējieties Sling TV un izveidojiet savu kontu. Jums būs jānorāda sava e-pasta adrese un jāizveido parole. Jūs varētu izmantot e-pastu un paroli, lai pieteiktos Sling TV vietnē FireStick.

Kā redzat attēlā zemāk, plāni un iekļautie kanāli tiek parādīti tīmekļa vietnē.

TV kanāli

Jums būs jāizvēlas viens no pieejamajiem plāniem.

  • Sling TV pakešu sākums ir 20 USD. Pamatpakete piedāvā vairāk nekā 30 kanālus par 20 USD, un to sauc par “Sling Orange”. Apelsīnu plāns atbalsta tikai 1 ierīci.
  • Plāns “Sling Blue” maksā 25 USD, un tajā ir vairāk nekā 45 kanāli. Vienlaicīgi ar šo plānu varat izmantot Sling TV ne vairāk kā 3 ierīcēs.
  • Sling TV ir arī plāns Orange + Blue, kas piedāvā vairāk nekā 50 kanālus un maksā 40 USD. Ir īpašs spāņu plāns ar nosaukumu “Best of Spanish” par USD 10.

Varat arī pārskatīt visus papildinājumus šīs vietnes sākumlapā, lai pārdomātu un noteiktu, vai vēlaties izmantot papildu kanālus vai piedāvājumus. Piederumos ir iekļauti arī tādi premium kanāli kā HBO, kas katru mēnesi maksā papildus 15 USD. Apskatiet attēlu zemāk.

slinga tv apskats

Reģistrējieties, izmantojot lietotni Sling TV

Ja Sling TV jau esat lejupielādējis vietnē FireStick, varat reģistrēties tieši no lietotnes. Bet jums ir jāatjaunina sava maksājuma informācija ar Amazon kontu, ar kuru esat pierakstījies FireStick. Maksājuma informāciju varat pārbaudīt, pievienot vai atjaunināt vietnē https://pay.amazon.com/us

Pieņemot, ka esat atjauninājis savu maksājumu informāciju un jau esat lejupielādējis lietotni Sling TV vietnē FireStick, šeit ir aprakstīts, kā reģistrēties pakalpojumiem (ja vēl neesat lejupielādējis lietotni, nākamajā sadaļā parādīsit, kā)..

Atveriet lietotni Sling TV savā FireStick ierīcē, un jums vajadzētu redzēt šo ekrānu. Lai sāktu reģistrēšanās procesu, labajā apakšējā stūrī noklikšķiniet uz “Skatīties tūlīt 7 dienas bez maksas”

sling tv plāni

Atlasiet izvēlēto plānu un labajā apakšējā stūrī noklikšķiniet uz Turpināt.

televīzijas kanālu saraksts

Nākamajā solī jums tiek dota iespēja izvēlēties papildiespējas. Tas būtībā ir A-la-carte Sling TV kanālu saraksts, kas nav tā regulārā plāna daļa, par kuru mēs tikko runājām.

Noklikšķiniet uz “Pievienot” blakus saraksta opcijai, lai iekļautu to abonementā.

Tagad atkal noklikšķiniet uz pogas Turpināt labajā apakšējā stūrī

Hbo pa tv

Tagad viss, kas jums jādara, ir izpildīt ekrānā redzamos norādījumus, lai izveidotu kontu un sniegtu norēķinu informāciju.

Procesa laikā jūs reģistrēsities, izmantojot savu e-pasta adresi, un izveidosit paroli. E-pasta adrese un parole tiks izmantota, lai pierakstītos Sling TV vietnē FireStick.

Vēlreiz pārliecinieties, vai esat atjauninājis savu maksājumu informāciju vietnē https://pay.amazon.com/us

Kā uzinstalēt SLING TV uz FireStick

Tagad es jums parādīšu, kā iegūt Sling TV vietnē FireStick. Lejupielādes un instalēšanas metode ir vienkārša, jo Sling TV ir pieejams vietnē Amazon Store. Lietotne nebūs jāpieliek no sāniem.

1. Solis: izmantojot tālvadības pulti, FireStick sākuma ekrānā atlasiet ikonu “Meklēšana”. Meklēšana (objektīva ikona) atrodas augšējā kreisajā stūrī.

slinga tv kamīns

2. Solis: Sāciet rakstīt “Sling TV” (protams, bez pēdiņām). Kad esat ierakstījis dažus pirmos burtus, zemāk redzamajos ieteikumos redzēsit Sling TV. Izmantojot tālvadības pulti, atlasiet Sling TV un noklikšķiniet uz tā.

sling tv uz kamīna

3. Solis: Sling TV ikona parādīsies (jau atlasīta) nākamajā ekrānā. Noklikšķiniet uz tā!

kā iegūt sling tv uz

4. Solis: Tagad noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt, lai sāktu Sling TV lejupielādi un instalēšanu vietnē FireStick. Tam nevajadzētu aizņemt vairāk par minūti vai divām.

slinga tv kamīns

5. Solis: Kad instalēšana ir pabeigta, jums jāredz poga Atvērt. Noklikšķiniet uz šīs pogas, lai tūlīt atvērtu lietotni. Lietotni vēlāk varat atvērt arī sadaļā “Lietotnes & Spēles. ”

atvērta sling tv uz kamīna

Tādā veidā ir instalēts Sling TV FireStick.

Kā lietot Sling TV vietnē Amazon Fire Stick

Ļaujiet man tagad parādīt, kā pierakstīties lietotnē Sling TV vietnē FireStick un kā darbojas Sling TV.

Palaidiet lietotni Sling TV un noklikšķiniet uz pogas “Pierakstīties” ekrāna apakšējā labajā stūrī.

slinga tv paketes

Pierakstieties, izmantojot e-pasta adresi, kuru norādījāt reģistrācijas laikā, un tajā laikā izveidoto paroli.

pieteikšanās sling tv

Šādi izskatās lietotnes Sling TV sākuma ekrāns pārlūkprogrammā FireStick. Noklusējuma nolaišanās ekrāns ir “Mans televizors” (opcija augšējā joslā).

Šajā sadaļā jūs varat pievienot kanālus saviem iecienītākajiem, lai tos ātri piekļūtu. Šajā apgabalā ir parādīti arī kanālu ieteikumi, pamatojoties uz jūsu skatīšanās vēsturi.

kā darbojas sling tv

Ja vēlaties redzēt, kas šobrīd tiek pārraidīts, noklikšķiniet augšpusē uz opciju “TAGAD TŪLĪT”. Šeit jūs varat redzēt, kas pašlaik tiek atskaņots caur satelītu dažādos kanālos. Šī joma ir sadalīta dažādās kategorijās, piemēram, sports, dzīvesveids, darbība & Piedzīvojumu un vairāk.

TV kanāli

Ja vēlaties apskatīt programmu grafiku pēc laika, noklikšķiniet uz opcijas “VADLĪNIJA” augšpusē.

Šeit jūs varat redzēt augšpusē attēloto laika joslu un kreisajā pusē esošo kanālu sarakstu. Šis apgabals parāda ne tikai to, kas pašlaik tiek pārraidīts, bet arī to, ko plānots pārraidīt vēlāk.

sling tv uz kamīna

Sling TV ir arī īpaša sadaļa SPORTS, kurā varat redzēt kanālus un dažādu sporta veidu, piemēram, basketbola, hokeja, beisbola un citu programmu programmas..

sporta straumēšana televīzijā

Kā atcelt Sling TV abonementu

Kaut arī lietotnei Sling TV FireStick ir poga Pārvaldīt, tā norāda uz vietni, lai pārvaldītu kontu. Tas nozīmē, ka jums būs jāpiesakās savā Sling TV kontā tīmeklī, lai atceltu abonementu.

kā atcelt slinga TV uz

Tātad, kas jums jādara, dodieties uz vietni www.sling.com/signin un piesakieties ar saviem Sling TV akreditācijas datiem..

Kad esat pieteicies, ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz “Iestatījumi” (cog ikona).

atcelt sling tv plānu

Kreisajā pusē noklikšķiniet uz Konts un pēc tam labajā pusē noklikšķiniet uz pogas Pārvaldīt kontu

pārvaldīt sling tv kontu

Tagad noklikšķiniet uz “Atcelt abonementu” un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai atceltu Sling TV kontu.

atcelt slinga televīzijas abonementu uz ugunsdziļas

Labot Sling TV problēmas vietnē FireStick

Sling TV parasti darbojas nevainojami FireStick, un nav daudz problēmu. Bet es neteikšu, ka jums nekad nebūs nekādu problēmu. Piemēram, dažreiz videoklipi sāk atkārtoti melnoties. Aptumšošana ir ļoti īsa, tomēr neapmierinoša. Es jums pastāstīšu, kā pēc neilga laika novērst traucējummeklēšanu.

Ja jums ir interneta savienojums, kura ātrums pārsniedz 5 Mb / s, buferizēšanai nevajadzētu būt problēmai. Ja jūsu buferizācijas pieredze ir reti sastopama, tā var būt svārstīgais internets vai īslaicīga problēma ar Sling TV serveri. Tomēr, ja buferizēšana ir pārāk bieža, būtu ieteicams regulāri pārbaudīt interneta savienojumu ar ātrumu. Ātrumu bez maksas varat pārbaudīt vietnē www.speedtest.net. Jums varētu nākties pat sazināties ar savu interneta pakalpojumu sniedzēju, lai problēma tiktu novērsta.

Saistīts:

Kā noteikt buferizāciju Kodi
Kā noteikt buferizāciju Terrarium TV

Ir divas izplatītas problēmu novēršanas metodes, kas rūpējas par lielāko daļu lietotņu problēmu. Tos ir arī viegli ievērot. Šīs ir divas metodes, kuras vienmēr jāizmanto:

  1. Reboot FireStick: atsāknēšana atsvaidzinās operētājsistēmu un lietotnes
  2. Atinstalējiet un atkārtoti instalējiet problēmu, izmantojot problēmu (mūsu gadījumā tas ir Sling TV)

Ja pārlūkprogrammā FireStick šķiet, ka Sling TV darbojas lēni, iespējams, tas ir tāpēc, ka lietotnes dati ir aizņēmuši pārāk daudz vietas ierobežotajā ierīces krātuvē. To var novērst, notīrot Sling TV datus un kešatmiņu. Tas parasti rūpējas arī par video aptumšošanas problēmām. Šīs problēmas var novērst.

Piezīme. Notīrot lietotnes datus, tiks noņemti visi personiskie iestatījumi un izlases

FireStick sākuma ekrānā augšpusē atlasiet Iestatījumi un atveriet opciju Lietojumprogrammas

sling tv amazon fire stick jautājumiem

Ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz Pārvaldīt instalētās lietojumprogrammas.

sling tv lēni uz uguns

Vēlreiz ritiniet uz leju un instalēto lietotņu sarakstā nākamajā ekrānā noklikšķiniet uz “Sling TV”

kā noteikt sling tv problēmas

Tagad noklikšķiniet uz “Notīrīt datus”

notīrīt TV datus par uguni

Vēlreiz noklikšķiniet uz Notīrīt datus

notīriet tv kešatmiņu uz ugunsdzēsības kārbas

Kā redzat attēlā zemāk, visi dati, ieskaitot kešatmiņu, ir notīrīti. Kaut arī kešatmiņas notīrīšanai ir atsevišķa opcija, tā nav jāizmanto.

Iesaiņošana

Sling TV ir vēl viens veids, kā skatīties TV tiešraidi savās ar internetu savienotajās ierīcēs. Un, kad jūs lietojat Sling TV vietnē FireStick, tas ļoti patīk skatīties kabeļtelevīziju, kaut arī par zemāku cenu un bez līguma. Par 20 USD jums ir kabeļa straumēšana jūsu Amazon ierīcē. Iemetiet dažus papildinājumus (protams, par papildu dolāriem), un jūs saņemat vairāk kanālu, labākos kanālus un īpašos piedāvājumus.

Tagad stāstam ir arī neliela puse. Piemēram, Sling TV piedāvā līdz pat 50 stundām DVR, bet tikai tad, ja esat izvēlējies papildu USD 5 pakalpojumu “Cloud DVR”. Turklāt vietējie Sling TV kanāli nav pieejami visos reģionos.

Neskatoties uz šiem nelielajiem trūkumiem, TV tiešraides pieredze patiesībā nemazinās, jo man joprojām ir daudz kas jādara. Ir daudz kanālu, pēc pieprasījuma pieejams saturs un bez problēmām apskate. Kopumā man Sling TV izklausās par labu.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me