Kā ielādēt lietotnes vietnē FireStick, izmantojot lietotni Downloader

>

Šajā rakstā mēs uzzināsim tikai visu, kas ir jāzina par FireStick lietotni Downloader. Tā ir viena no labākajām FireStick lietotnēm, kas jau darbojas vairākos miljonos ierīču, un ir kļuvusi par būtisku, lai pārlādētu lietotnes vietnē FireStick. Tāpēc tas ir pelnījis vairāk nekā tikai apakšiedaļu, kas nelielā skaitā ir ievietots citu rakstīšanas vietu iekšpusē un rada uzmanību. Mēs sākam ar ātru iepazīstināšanu ar lietotni (it kā tā būtu nepieciešama), kam seko darbības tās instalēšanai un pēc tam - kā lietotnes sūtīt uz citu, izmantojot to. Noslēgumā mēs arī noskaidrojam, kā instalēt lietotni Downloader tajās FireStick ierīcēs, kurās tā nav pieejama Amazon veikalā. Turpiniet lasīt!

I daļa: Kas ir FireStick lejupielādēšanas lietotne?

Kā norāda nosaukums, AFTVnews Downloader ir lietotne, kas ļauj lejupielādēt failus no tīmekļa uz Fire Stick un Fire TV ierīcēm. Ja jums ir URL, kas norāda uz failu internetā, varat ievadīt šo URL un lejupielādēt failus tieši, neatverot nevienu tīmekļa lapu. Šai lietotnei ir arī iebūvēts pārlūks, kuru varat izmantot, lai lejupielādētu failus no Web lapām vai vietnēm. Jūs varat arī izmantot pārlūku, lai sērfotu internetā, tāpat kā jūs darītu ar jebkuru citu tīmekļa pārlūku. Tas ļauj jums pievienot izlases, arī grāmatzīmju lapas.

kā sānu ielādēt lietotnes

Kaut arī Downloader var lejupielādēt jebkuru failu jums, tas visplašāk tiek izmantots APK failu lejupielādēšanai un sānu ielādēšanai trešo pušu lietotnēm, kuras jūs neatradāt Amazon veikalā. Kad esat lejupielādējis APK failu, Downloader automātiski sāk instalēšanu no lietotnes. Jums nav jāiziet no lietotnes un jāatrod APK pie jebkura failu pārvaldnieka. Pēc APK instalēšanas tas dod arī iespēju izdzēst APK no lietotnes un atbrīvot ierīces vietu. Vienkāršiem vārdiem sakot, Downloader jums ir īpaši ērta sānu iekraušana.

Lietotne ļauj pārvietoties un mijiedarboties ar interfeisu, izmantojot tālvadības pulti FireStick, novēršot nepieciešamību savienot tastatūru vai peli. Interfeiss ir intuitīvs, ierīces tālvadībai pielāgots, kas ļauj ērti navigēt un lietot. Nav nepieciešams laiks, lai pierastu pie Downloader lietotnes saskarnes.

Downloader ir viegla lietotne, kuras izmērs nepārsniedz 2 MB (pamatojoties uz jaunāko versiju, kas bija pieejama šī raksta rakstīšanas laikā.) Tā patērē ne daudz ierobežotas ierīces vietas, ne resursus.

Downloader ir pilnīgi bez maksas lejupielādējams un lietojams. Jums nebūs jāslēpj pirkumi lietotnē. Downloader padara vēl neticamāku, ka, neskatoties uz to, ka tas ir bagātīgs ar šīm funkcijām, tas ir bez reklāmām. Tas, ko jūs varat sagaidīt, ir vienmērīga, nemanāma pieredze.

Protams, Downloader tiek atbalstīts ar ziedojumiem. Ziedojumi nav obligāti. Ziedojot vai nē, netiek mainīta lietotnes funkcionalitāte, funkcijas vai pieredze. Man patīk lietotne un to bieži izmantoju. Tāpēc es kā labas gribas žests devu savu ieguldījumu. Tā ir pilnīga jūsu izvēle!

Pirms mēs sākam sāniem ielādēt lietotnes vietnē FireStick, vispirms pārbaudiet, kā iegūt Downloader lietotni savā Fire TV Stick.

Lasīt arī: Kā Jailbreak FireStick

II daļa: Kā instalēt Downloader lietotni vietnē FireStick

Downloader lietotne ir oficiāli pieejama vietnē Amazon Store. Jums tas nav sānos jāielādē ierīcē. Lietotni var instalēt šādi:

# 1. Dodieties uz Fire TV / Stick sākuma ekrānu, ja jūs jau neesat tur

# 2. Izmantojiet savu tālvadības pulti, lai pārietu uz Meklēšanas ikona izvēlnes joslā ekrāna augšpusē. Jūs atradīsit meklēšanas ikonu kreisajā pusē

# 3. Tagad ierakstiet “Downloader” (protams, bez pēdiņām), izmantojot ekrāna tastatūru (izmantojiet tālvadības pulti, lai pārietu uz burtiem.

lejupielādētāja lietotne

# 4. Jums vajadzētu redzēt sarakstā lietotņu ieteikumus, kas parādās, kad sākat rakstīt. Kad sarakstā redzat “Downloader”, atlasiet un atveriet to

# 5. Tagad sadaļā “APPS” vajadzētu parādīties “Downloader” & GAMES sadaļa. Iet uz priekšu un noklikšķiniet uz tā

# 6. Tagad noklikšķiniet uz pogas Saņemt, lai lejupielādētu un instalētu lietotni. Jums vajadzētu būt lietotnei ne vairāk kā pāris minūtēs

instalēt

Kad lietotne būs instalēta, jūs to atkal redzēsit lietotnēs & Nesen instalēto lietotņu sadaļā sadaļa Spēles un, iespējams, sākuma ekrānā.

Kā ielādēt lietotnes Fire TV / Stick, izmantojot lietotni Downloader

Tagad, kad esat instalējis lietotni, es parādīšu, ka dažu minūšu laikā varat pārlādēt lietotnes savā Fire TV vai FireStick. Bet pirms tam šeit ir pāris ekstras, lai padarītu jūsu dzīvi vieglāku.

Kur es varu atrast lietotnes ikonu?

Downloader lietotne sākuma ekrānā var parādīties vai nebūt. Jūs vienmēr varat doties uz lietotņu sarakstu un no turienes atvērt lietotni. Bet lietotni sākuma ekrānā ir ērtāk. Man šī lietotne ir jāizmanto bieži, un es to vēlētos izdarīt tikai ar dažiem klikšķiem.

Ja lietotne neatrodas sākuma ekrānā, to var pārvietot tur:

 • Nospiediet un turiet taustiņu Sākums uz tālvadības pults FireStick, līdz tiek parādīta izvēlne
 • Izvēlnē atveriet “Lietotnes”
 • Tagad jums vajadzētu redzēt visu instalēto lietotņu sarakstu
 • Nesen instalētās lietotņu ikonas atrodas apakšā. Turiet nospiestu tālvadības pults taustiņu Uz leju, lai ritinātu līdz galam
 • Atlasiet lietotni Downloader
 • Tagad nospiediet tālvadības pults opcijas un, kad labajā apakšējā stūrī tiek parādīta izvēlne, izvēlieties “Pārvietot”
 • Nospiediet tālvadības pults taustiņu Augšup un velciet Downloader ikonu līdz augšējai rindai
 • Nospiediet tālvadības pults taustiņu Atlasīt, lai atbrīvotu ikonu, kad esat izvēlējies vēlamo lietotnes pozīciju
 • Tagad jūs varat atgriezties sākuma ekrānā. Lietotne “Downloader” atrodas šeit!

Darba sākšana ar Downloader - iespējojiet JavaScript

Pirmoreiz atverot lietotni, var parādīties uznirstošais logs “Atjaunināt piezīmes par lejupielādētāju”. Dodieties uz priekšu un izlasiet to, ja vēlaties, vai vienkārši noklikšķiniet uz Labi, lai turpinātu.

Tagad, pirms mēs sākam darbu ar Downloader, ir ieteikums, kas jums ieteikts, nedaudz iespējot lietotni - Iespējot JavaScript. Ja šī opcija paliek bez izvēles, dažas no vietnēm Downloader netiks pareizi lejupielādētas.

Pārbaudiet arī: Labākais FireStick VPN

JavaScript var iespējot šādi:

# 1. Atveriet Downloader

# 2. Kreisajā sānjoslā vajadzētu redzēt opciju Iestatījumi; atlasiet to

firestick lejupielādētāja iestatījumi

# 3. Iestatījumos atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus Iespējot JavaScript.

kā iespējot javascript

# 4. Kad redzat brīdinājuma ziņojumu, noklikšķiniet uz “Jā”. Atkal neuztraucieties par brīdinājumu. Es vienmēr pārbaudu šo iespēju un nekad neesmu piedzīvojis nepatikšanas. Faktiski lielākajā daļā pārlūkprogrammu JavaScript ir iespējots pēc noklusējuma

iespējot javascript Firestick Downloader

Downloader izmantošana, lai pārlādētu lietotnes vietnē FireStick - visbeidzot!

Visbeidzot, mēs nokļūstam vietā, kur mēs redzam, kā Downloader lietotne palīdz lejupielādēt APK un sānos ielādēt lietotnes Fire TV Stick. Tas ir vienkārši un saprotami.

Pirmkārt, mēs iemācāmies lejupielādēt failus no tiešā URL. Pēc tam mēs uzzinām, kā lejupielādēt failu no vietnes.

Sānu ielāde / instalēšana APK vietnē FireStick ar tiešo URL

Vispirms izmantosim opciju Sākums, kas ļauj mums tieši lejupielādēt failus, izmantojot vietrāžus URL, kas norāda uz šiem failiem.

# 1. Kreisajā sānjoslā noklikšķiniet uz Sākums. Šī opcija atrodas augšpusē.

# 2. Labajā pusē URL laukā jau mirgo kursors. Nospiediet tālvadības pults pogu Atlasīt, lai iezīmētu lauku. Uznirstošā ekrāna tastatūra. Ja vietrādis URL lodziņš jau ir aizpildīts, vispirms to notīriet.

uguns nūju lejupielādētājs

# 3. Tagad vienkārši ievadiet faila URL un ekrāna tastatūrā nospiediet Go (ņemiet vērā, ka vietrāžam URL ir jānorāda tieši uz failu, kas saglabāts serverī, nevis uz tīmekļa lapu. Mums ir nākamā sadaļa, lai lejupielādētu failus no vietnes).

# 4. Lejupielāde sāksies automātiski. Kad fails ir lejupielādēts, ja tas ir APK fails, apakšā noklikšķiniet uz Instalēt.

instalēt kodi uz firestick

# 5. Tādējādi sāksies lietotnes instalēšana. Kad lietotne būs instalēta, redzēsit paziņojuma ziņojumu, kas apstiprina statusu. Jūs redzēsit arī divas pogas apakšā - Gatavs & Atvērt.

# 6. Izvēlieties “Gatavs”, ja instalēto lietotni vēlaties atvērt vēlāk. Noklikšķiniet uz Atvērt, lai tūlīt atvērtu lietotni.

# 7. Noklikšķinot uz “Gatavs”, Downloader interfeisā tiks parādīts uznirstošais logs. Lai izdzēstu APK failu no krātuves, nospiediet pogu Dzēst. Jums tas vairs nav vajadzīgs. Tātad, šādi varat izdzēst APK failu no Downloader, neizmantojot nevienu failu pārvaldnieku.

# 8. Lai apstiprinātu, ka fails ir izdzēsts, kreisajā pusē esošajās opcijās atlasiet “Faili”. Fails, kuru tikko izdzēsāt, šeit netiks parādīts. Ja jums nav neviena faila, šajā sadaļā būs teksts “Lejupielādes mapē nav atrasts neviens fails”.

Lejupielādējiet failus / instalējiet APK no vietnēm

Jums, iespējams, nav tiešas saites uz failu, kuru vēlaties lejupielādēt. Tā nav problēma. Downloader lietotnei ir iebūvēts pārlūks, kas ļauj apmeklēt vietnes un lejupielādēt no Web lapu lejupielādes saitēm.

# 1. Lejupielādētāja interfeisa kreisajā izvēlnē atlasiet opciju Pārlūkprogramma

Firestick pārlūks

# 2. Tagad nospiediet tālvadības pults taustiņu Atlasīt, lai atvērtu ekrāna tastatūru. Ja adreses josla jau ir aizpildīta, ekrāna tastatūrā nospiediet “Notīrīt”. Tagad ierakstiet vietnes / vietnes adresi, no kuras vēlaties lejupielādēt failu, un nospiediet Go (ekrāna tastatūra). Es ierakstīju Kodi vietnes URL.

Kā izmantot

# 3. Ja lapa pārlūkprogrammā netiek parādīta pareizi, noklikšķiniet uz izvēlnes Hamburgers augšējā labajā stūrī (trīs horizontālas līnijas vertikāli novietotas viena virs otras). Hamburgera izvēlne atrodas blakus adreses joslas pogai Go (un nevis uz ekrāna tastatūras). Tagad no opcijām atlasiet “Pilnekrāna režīms”.

# 4. Izmantojiet tālvadības taustiņus uz augšu / uz leju, lai ritinātu lapu un pārietu uz saiti Lejupielāde. Noklikšķiniet uz saites Lejupielādēt. Sāksies faila lejupielāde. Ja tas ir APK fails, apakšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz Instalēt

lejupielādēt kodi apk par firestick

# 5. Kad tiek parādīts paziņojums “App Installed”, varat noklikšķināt uz Gatavs, lai atgrieztos Downloader, vai noklikšķiniet uz Instalēt, lai instalētu lejupielādēto lietotni..

instalēt kodi uz firestick

Nevar atrast Downloader lietotni vietnē FireStick App Store?

Vai nevarat atrast lietotni Downloader? Downloader nav pieejams Amazon Store visos reģionos. Šī ir lielākā iespēja, kāpēc jūs nevarat redzēt lietotni un lejupielādēt to no oficiālā lietotņu veikala.

Jūs varat noņemt sava reģiona esošā Amazon konta reģistrāciju un pierakstīties FireStick, izmantojot universālu Amazon.com kontu.

Lasīt arī: Kā instalēt Kodi vietnē FireStick

Izrakstiet savu Amazon kontu un reģistrējieties jaunā

Kā jau teicu iepriekš, ja Downloader nav iekļauts jūsu reģiona Amazon Store sarakstā, varat izrakstīties no esošā Amazon konta vietnē FireStick un reģistrēties vēlreiz ar jaunu Amazon.com kontu.

Tas nozīmē, ka jums būs jāizveido jauns konts vietnē Amazon.com ar e-pasta adresi, kas atšķiras no tā, kuru jau izmantojat esošajā kontā. Reģistrējoties jaunam kontam, neaizmirstiet par savu reģionu izvēlēties ASV.

Es neiesaku šo metodi. Reģistrācijas atcelšana noņemtu visas jūsu esošās lietotnes, datus un vēsturi. Jūs sāksit no jauna. Tas nav liels darījums tiem, kas tikko sākuši lietot FireStick. Tomēr tā varētu būt liela problēma, ja ierīci kādu laiku izmantojat. Tomēr izvēle ir jūsu ziņā!

Protams, ja jūs sākat darbu ar jaunu ierīci, reģistrējieties ar jaunu Amazon.com kontu, nevis vietējo Amazon domēna kontu.

Šīs ir Amazon kontu reģistrēšanas vai izrakstīšanas darbības:

 1. Izvēlnes joslā FireStick sākuma ekrāna augšpusē atlasiet Iestatījumi
 2. Tagad atlasiet “Mans konts”, un jūs redzēsit vienu no šiem diviem:
  • Ja neesat reģistrējis FireStick savā Amazon kontā, redzēsit opciju Reģistrēties. Atlasiet šo opciju un pierakstieties, izmantojot savu Amazon.com kontu
  • Ierīcēs, kas jau ir reģistrētas, tiks parādīts nosaukums, kas saistīts ar Amazon kontu. Atlasiet konta nosaukumu un noklikšķiniet uz opcijas “Atcelt reģistrāciju”. Jūs tiksit izrakstīts no esošā konta. Tagad jūs varat pierakstīties, izmantojot citu kontu.

Lasīt arī: Kā instalēt Terrarium TV vietnē FireStick

Iesaiņošana

Tas ir vairāk vai mazāk viss, kas mums jāzina par lietotni Downloader. Jūs atradīsit šo lietotni vietnē Amazon Store, un, ja jums tās nav, jūs vienmēr varat to ielādēt vai izmantot pārreģistrācijas procesu, par kuru mēs runājām. Šī lietotne ir ātri kļuvusi par vienu no vispopulārāk izmantotajiem rīkiem, lai lejupielādētu un instalētu trešo personu lietotnes un pakalpojumus vietnē FireStick. Downloader piedāvā izcilu lietošanas ērtumu un ērtības. Tikai ar dažiem klikšķiem jūs varat ielādēt jebkuru lietotni, izmantojot FireStick ierīci. Varat arī izmantot programmu Downloader, lai instalētu cita veida failus, piemēram, mūziku, videoklipus un daudz ko citu. Kopumā Downloader ir jābūt lietotnei katrā FireStick ierīcē.

Saistīts:

Kā atjaunināt Kodi vietnē Fire Stick
Kā instalēt Durex Kodi Build
Kā salabot buferi vietnē Kodi
Kā instalēt Exodus vietnē Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me