Kā instalēt FreeFlix HQ vietnē FireStick

>

Šajā rokasgrāmatā es parādīšu, kā instalēt FreeFlix HQ vietnē FireStick. Es sniegšu jums detalizētu instalēšanas procesu un palīdzēsim ielādēt lietotni Fire TV vai Fire Stick.

FreeFlix HQ ir bezmaksas satura straumēšanas lietotne, kas ļauj skatīties filmas, TV šovus, Anime, TV tiešraidi un daudz ko citu. Lietotnei ir iespaidīga nosaukumu bibliotēka, ieskaitot jauno un veco. Šeit jūs pat atradīsit jaunākās izlaistās filmas un nesen demonstrētās populāro TV šovu epizodes.

Kas man visvairāk patīk par FreeFlix HQ, ir tā interfeiss, kas nav satriecošs. Lietotnes izkārtojums ir izveidots, lai tas lieliski derētu lielajam ekrānam, piemēram, televizoram, padarot to par perfektu lietotni FireStick vai Android TV. Tas ir simtprocentīgi draudzīgs attālumam, un tāpēc jums nekad nebūs grūtību mijiedarboties ar lietotni, izmantojot tālvadības pulti FireStick vai jebkuru citu ievades ierīci..

Uzmanību FireStick lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē uzrauga savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē. Ja Fire TV Stick atradīsit straumētu ar autortiesībām aizsargātu saturu, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Pašlaik jūsu IP ir redzams visiem. Es ļoti iesaku jums iegūt labu FireStick VPN un noslēpt savu identitāti, lai filmas skatīšanās pieredze nenotiktu slikti.

ES izmantoju ExpressVPN kas ir ātrākais un drošākais VPN nozarē. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon Fire TV Stick. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu. ExpressVPN ir arī īpašs darījums, kur varat saņemiet 3 mēnešus bez maksas un ietaupiet 49% no gada plāna.

Šie ir iemesli, kāpēc jums visu laiku jāizmanto VPN.


Lasīt:
Kā instalēt VPN vietnē Amazon FireStick

Kā uzinstalēt FreeFlix HQ uz Fire TV / Stick

: FreeFlix HQ vairs nav uzticama straumēšanas opcija. Varat izpētīt citas lietotnes mūsu FireStick labāko lietotņu sarakstā

Ļaujiet mums tagad uzzināt, kā iegūt FreeFlix HQ vietnē FireStick, lai jūs bez kavēšanās varētu sākt skatīties savu iecienīto saturu! Viss instalēšanas process nedrīkst ilgt vairāk kā 5 minūtes.

Sagatavojiet FireStick trešo personu lietotņu instalēšanai

Pirmais, ko vēlaties darīt, ir pārliecināties, ka FireStick ir iespējots trešo pušu lietotņu instalēšanai, piemēram, FreeFlix HQ. Tas ir tas, kas jums jādara:

1. darbība: Atveriet Fire TV Stick sākuma ekrānu. Izmantojiet tālvadības pulti un augšpusē atlasiet opciju Iestatījumi

kā instalēt freeflix uz

2. darbība: Tagad dodieties uz priekšu un izvēlnē Iestatījumi atlasiet Ierīce

ierīces iestatījumi uz ugunsdrošās vietas

3. darbība: Nākamajā logā noklikšķiniet uz Izstrādātāja opcijas

ugunsizturīgo izstrādātāju iespējas

4. darbība: Ja “Lietotnes no nezināmiem avotiem” ir izslēgts, noklikšķiniet uz tā, lai to ieslēgtu

iespējot nezināmus avotus

5. darbība: Kad redzat šādu uzvedni / brīdinājumu, dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz Ieslēgt. FreeFlixHQ ir drošs un nekaitēs jūsu FireStick ierīcei
  kā instalēt freeflix

FreeFlix HQ instalēšanas darbības vietnē FireStick

Mēs tagad lejupielādēsim un instalēsim FreeFlix HQ lietotni FireStick, izmantojot lietotni Downloader. Downloader ir vispopulārāk izmantotā lietotne trešo personu APK ielādēšanai no FireStick.

Dodieties uz priekšu un instalējiet lietotni, izmantojot iepriekš norādīto saiti, ja vēl to neesat izdarījis. Ja lietotņu veikalā nevarat atrast Downloader lietotni, iespējams, jums būs jāmaina reģions Amazon konta iestatījumos.

Kad esat instalējis Downloader, palaidiet to un rīkojieties šādi:

1. darbība: Downloader sākuma ekrānā kreisajā sānjoslā noklikšķiniet uz “Iestatījumi” un atlasiet “Iespējot JavaScript”.

sānu slodze freeflix hq uz firestick

2. darbība: Noklikšķiniet uz “Iespējot JavaScript”, un jūs redzēsit šādu brīdinājuma ziņojumu.

Tātad, noklikšķiniet uz “Jā”, lai turpinātu (pēc APK lejupielādes varat to atspējot un vēlāk iespējot, ja nepieciešams)

lejupielādēt freeflix apk uz uguns tv stick

3. darbība: Tagad dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz Mājas opcija augšējā kreisajā stūrī. Izmantojiet tālvadības pulti un virziet kursoru uz URL lauku labajā pusē un noklikšķiniet tā iekšpusē.

Kā instalēt FreeFlix HQ vietnē FireStick

4. darbība: Kad parādās ekrāna tastatūra, ierakstiet https://www.firesticktricks.com/ffhq

Kad izdarīts, noklikšķiniet uz pogas Go (varat arī nospiest tālvadības pults pogu Play)

freeflix hq uz firestick

5. darbība: Tagad FreeFlix HQ APK lejupielādēs vietnē FireStick. Ļaujiet tai pabeigt.

6. darbība: Kad lejupielāde ir pabeigta, Downloader automātiski sāks instalēšanas procesu. Kad redzat šo uzvedni, dodieties uz priekšu un ritiniet uz leju līdz apakšai, lai atlasītu pogu Tālāk.

FreeFlix HQ lietotne kamīnam

7. darbība: Tiklīdz esat ritinājis uz leju, poga 'Tālāk' mainīsies uz pogu 'Instalēt'. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz Instalēt

Kā iegūt freeflix HQ par

8. darbība: Kad FreeFlixHQ ir instalēts FireStick, jūs redzēsit paziņojumu “Lietotne instalēta”. Noklikšķiniet uz Atvērt, ja vēlaties palaist lietotni tieši no šīs uzvednes. Noklikšķiniet uz Gatavs, lai atgrieztos Downloader lietotnē.

Mēs noklikšķināsim uz “Gatavs”, jo ir jādara vēl viena lieta

freeflix hq uz firestick

9. darbība: Tas ir tas, ko jūs redzēsit nākamo. Dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz Dzēst, jo jums vairs nav nepieciešams FreeFlixHQ APK fails. Jūs nevēlaties, lai ierobežotā krātuvē tas patērētu nevajadzīgu vietu

uz firestick instalēt freeflix hq

10. darbība: Apstipriniet savu darbību, vēlreiz noklikšķinot uz Dzēst

Tagad dodieties uz FireStick un atveriet lietotni FreeFlixHQ no savas lietotnes & Kanālu sadaļa.

Kā redzat, lietotnes ikona ir saraksta apakšā. Varat to pārvietot augšējā rindā tā, lai tas parādītos FireStick sākuma ekrānā. Atlasiet lietotnes ikonu un turiet tālvadības pults pogu “Atlasīt”. Tagad, izmantojot tālvadības pults virziena pogas, virziet ikonu uz vēlamo vietu augšējā rindā.

kā iegūt freeflix hq uz amazon firestick

Kā lietot FreeFlix HQ vietnē FireStick

Pirms sākat straumēšanu, izmantojot FreeFlix HQ, es vēlos jums pateikt, ka visu, ko mēs darām tīmeklī, var izsekot un izsekot mums, pat mūsu tiešsaistes straumēšanas aktivitātes. Daudzi cilvēki ir saņēmuši juridiskus paziņojumus no varas iestādēm par bezmaksas tiešsaistes satura skatīšanos, izmantojot tādas lietotnes kā FreeFlix HQ.

Izmantojot VPN pakalpojumu, varat izvairīties no iesaistīšanās šādās juridiskās nepatikšanās. VPN šifrē jūsu tiešsaistes aktivitātes un maskē tās no visiem, kas skatītos, ieskaitot jūsu valdību un ISP.

Es neatzīstu autortiesību likumu pārkāpumus. Bet es stingri atbalstu privātumu. VPN nodrošina privātumu.

Es personīgi izmantoju un iesaku ExpressVPN apkalpošana. ExpressVPN ir izrādījies ātrākais VPN laiks un vairāk, un tā uzticamība ir neapšaubāma. Tas darbojas FireStick un daudzās citās platformās, ieskaitot Android, Windows, iOS un citas. 

Tālāk ir norādīts, kā sākt lietot ExpressVPN savā FireStick un pasargāt straumēšanas darbības no ziņkārīgo acīm.

1. darbība: Abonējiet ExpressVPN ŠEIT. Tas tiek nodrošināts ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Nozīmē, jūs varat to brīvi izmantot pirmās 30 dienas, un, ja neesat apmierināts ar sniegumu (kas ir ļoti maz ticams), varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

2. darbība: Ieslēdziet Fire TV / Stick un dodieties uz “Search” opciju galējā kreisajā pusē. Tagad meklēšanas joslā ierakstiet “Expressvpn” (bez pēdiņām) un atlasiet ExpressVPN, kad tas parādās meklēšanas rezultātos

kā uzstādīt terārija tv uguns tv

3. darbība: Noklikšķiniet uz “Lejupielādēt”, lai instalētu ExpressVPN lietotni Fire TV / Stick.

terārija tv uz ugunskura

4. darbība: Atveriet lietotni un ievadiet pieteikšanās akreditācijas datus, ko izveidojāt, pērkot ExpressVPN abonementu. Noklikšķiniet uz “Pierakstīties”.

kā iegūt expressvpn uz uguns tv nūju

5. darbība: Noklikšķiniet uz strāvas ikonas, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Tagad ir izveidots drošs savienojums, izmantojot ātrāko un labāko FireStick VPN.

pievienojiet expressvpn uz uguns

Varat arī izlasīt sīkāku informāciju par ExpressVPN izmantošanu ar Fire TV / Stick.

Pieņemot, ka jūs izmantojat VPN un jūsu darbības ir privātas, redzēsim, kā izmantot FreeFlix HQ Fire TV / Stick.

FreeFlixHQ ir diezgan vienkārša lietotne. Lai sāktu, viss, kas jums jādara, ir atvērt lietotni un izvēlēties virsrakstu, kuru vēlaties straumēt.

Pēc noklusējuma lietotnes sākuma ekrānā ir redzamas filmas. Jūs varat noklikšķināt uz hamburgera izvēlnes augšējā kreisajā stūrī un nolaižamajā izvēlnē atlasīt vienu no citām opcijām.

Piemēram, ja vēlaties skatīties TV šovus, noklikšķiniet uz hamburgera izvēlni un nolaižamajā izvēlnē atlasiet “TV šovi”. Anime, multfilmas, tiešraide TV, cīkstēšanās ir dažas no citām iespējām.

Tāpat kā jebkura cita bezmaksas satura straumēšanas lietotne, arī visi FreeFlix HQ serveri nedarbojas visu laiku. Labi ir tas, ka lietotne ļauj jums viegli mainīt serverus.

Noklikšķiniet uz filtra ikonas augšējā labajā stūrī (ikona, kas izskatās kā piltuve), un jūs redzēsit šo uznirstošo logu.

kā instalēt freeflix hq

Augšdaļā varat redzēt sadaļu “Mainīt serveri” ar serveru sarakstu. Ja viens serveris nedarbojas, izvēlieties citu.

kā izmantot freeflix hq uz

Noklikšķinot uz ikonas Filtrēt FreeFlixHQ sākuma ekrānā, zem serveru saraksta tiek parādīta arī poga “Serveru statuss”. Noklikšķiniet uz pogas un joslu veidā redzēsit serveru statusu.

Jo vairāk joslu, kas attēlo serveri, aizpilda sarkana krāsa, jo labāka tā būs. Kā redzams attēlā zemāk, serveri S3, S4, S8 un S9 visi ir sarkanā krāsā. Tas nozīmē, ka šie serveri piedāvās labākas straumes.

Serveri no S1 līdz S5 ir paredzēti filmām un no S6 līdz S10 televīzijas šoviem.

freeflix hq serveri

Vai es varu izmantot ārēju multivides atskaņotāju??

Jā tu vari! Kaut arī FreeFlixHQ ir iekļauts iebūvēts multivides atskaņotājs, jūs varat izmantot jūsu izvēlētu ārēju multivides atskaņotāju, piemēram, VLC vai MX Player.

Esmu ievērojis, ka MX Player parasti labāk darbojas ar straumēšanas lietotnēm. Jūs varat instalēt MX Player dažu minūšu laikā.

Lai mainītu multivides atskaņotāju, sākuma ekrāna augšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz hamburgera izvēlni un nolaižamajā izvēlnē noklikšķiniet uz Iestatījumi. Tagad ritiniet uz leju līdz “Lietot ārēju video atskaņotāju” un noklikšķiniet uz tā.

multivides atskaņotājs for freeflix hq

Jūs redzēsit iespēju sarakstu. Izvēlieties vēlamo atskaņotāju, kuru izmantot kā FireFlix HQ noklusējuma atskaņotāju vietnē FireStick (noklikšķiniet uz MX Player vai “Izvēlēties no manām lietotnēm”, lai atlasītu kādu no ierīcē instalētajiem video atskaņotājiem)

kā instalēt ārējo multivides atskaņotāju

Vai es varu saņemt FreeFlix HQ AD-Free?

Jā tu vari! 

Lietojot FreeFlixHQ, jūs pamanīsit dažus reklāmas pārtraukumus. Lietotne tiek atbalstīta ar reklāmām, un šādi izstrādātāji var sekot līdzi pieskaitāmām izmaksām un citiem izdevumiem.

Bet jūs varat gūt pieredzi bez reklāmām, veicot PayPal maksājumu un iegādājoties versiju bez reklāmām par 10 ASV dolāriem.

Lietotnes sākuma ekrāna augšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz Hamburgera izvēlne un noklikšķiniet uz Iestatījumi. Ritiniet uz leju līdz apakšai un noklikšķiniet uz opcijas Noņemt reklāmas (PayPal).

Izpildiet norādījumus, lai ziedotu USD 10, izmantojot PayPal.

kā instalēt freeflix hq uz

Noslēguma domas 

FreeFlixHQ ir drīzāk bezfūšu lietotne, un, būdams tiešsaistes straumēšanas entuziasts, man tas ir paticis daudz. Es nesaku, ka lietotne ir perfekta, jo nav tādas lietas kā perfekta lietotne. Bet, tā kā darbs tiek paveikts labi un parasti bez grūtībām, man tas patīk. Ir taisnība, ka daži serveri nedarbojas, un tas liek domāt, ka lietotne nav laba. To var viegli novērst, izvēloties pareizo serveri. Vienkārši pārbaudiet servera statusu, kā parādīju iepriekš, un atlasiet spēcīgāko. Pēc tam, kad esmu izmēģinājis un pārbaudījis desmitiem bezmaksas straumēšanas lietotņu, es varētu teikt, ka pat tad, ja FreeFlixHQ nav labākais, tas ir labāks nekā visvairāk. Iet uz priekšu un izmēģiniet to.

Saistīts:

Kā instalēt Cinema HD vietnē FireStick
Kā instalēt BeeTV vietnē FireStick
Kā instalēt Morph TV APK
Kā instalēt popkorna laika APK

Noklikšķiniet šeit, lai nokļūtu slepenās auklas griešanas viltības tieši savā iesūtnē.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me